|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
27.09.2009 02:40:59
|
|
|
autendi end ID-kaardi kaudu, siis ehk tekib teatud usaldus.
senikaua on mul sama naljakas kui mu eelmise posti tegemise ajal
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ultXmaat
HV vaatleja
liitunud: 26.09.2009
|
27.09.2009 10:35:06
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
autendi end ID-kaardi kaudu, siis ehk tekib teatud usaldus.
senikaua on mul sama naljakas kui mu eelmise posti tegemise ajal  |
Pole ID-kaardi lugejat ja rahast vaja lahti saada täna. Kui ei usalda võin anda oma nime, elukoha, telefoni võib ka vestelda. Sulle võin ka ette saata, võin teha nii C&C või saata giftina. On huvi?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
emm sii
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2007
|
01.10.2009 14:59:47
|
|
|
Kindlasti väga palju küsitud küsimus siin, kuid ma küsiks ikkagi igaks juhuks!
Kaua tuleb tavaliselt kaup kohale hongkongist? Tellisin iphone autostandi ja mingeid juhtmeid, tänaseks on kuu möödas. Postiteatist, et võiks postkontorisse järgi minna pole ma saanud!
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
01.10.2009 15:07:12
|
|
|
| emm sii, mul tavaliselt 6-28 päevaga. Kõige enam 12-22 päeva...
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S-10
Piiratud kasutaja

liitunud: 29.06.2004
|
01.10.2009 15:10:12
|
|
|
| HK-st tuli mulle pakk 13 päeva.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
01.10.2009 18:24:02
|
|
|
| tsitaat: |
Kaua tuleb tavaliselt kaup kohale hongkongist?
|
Tavapostiga tavaline - reeglina eBay pakkumistes ka kirjas, kaua sihtriiki tulek aega võtab
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
01.10.2009 18:26:07
|
|
|
| HK'st septembris tellitud 8 pakki ja kõik tulid ~2.5-4 nädalat
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henry1992
HV kasutaja
liitunud: 01.09.2006
|
01.10.2009 19:46:25
|
|
|
| Kui sain defektse toote, kes maksab postikulud?
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
01.10.2009 19:48:43
|
|
|
| henry1992 kirjutas: |
| Kui sain defektse toote, kes maksab postikulud? |
müüja on tavaliselt sõnastanud need tingimused. osad on nõus ise maksma, enamasti aga ostja kulul.
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
01.10.2009 22:27:20
|
|
|
Enamikel juhtudel kindlasti ostja kanda sellised kulud (kui müüja teisiti pole sätestanud). Saatsin ise üle-eelmine nädal Koreasse ühe defektse jubina (väärtus ~500.-) tagasi; maksma läks ~27.- Uue sain eile kätte, seejuures uue jupi Eestisse saatmise kulu kattis müüja
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
01.10.2009 23:14:59
|
|
|
Kaua teil viimasel ajal USPS´iga kaup tulnud on?
Huvipärast küsin lihtsalt, siis teab millal ehk oodata võib pakki
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
01.10.2009 23:43:01
|
|
|
krusu70, ehk siis USAst? Viimane pakk tuli ~10 päeva
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
02.10.2009 10:15:47
|
|
|
| krusu70 kirjutas: |
Kaua teil viimasel ajal USPS´iga kaup tulnud on?
Huvipärast küsin lihtsalt, siis teab millal ehk oodata võib pakki  |
5 päeva. Erilist vahet pole kas tellin Tallinnast või Californiast
Üks küsimus ka:
Kas ebay-s mingi ale saamise mehhanism ka on? Kas on mõtet üldse suurema koguse pealt alet küsida? Kas arve genereeritakse automaatselt või müüja saab seal mingi ale protsendi ka vahele susata? Jutt siis paypal-i kaudu maksmisest.
viimati muutis degreal 03.10.2009 01:10:01, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
02.10.2009 14:34:53
|
|
|
| degreal, peale ostu sooritamist ja enne maksmist on seal vist selline funktioon: "request total" vms. Ideepoolest võiks seal kaubelda, kuid see on tehtud mitme asja ostu puhul saatmiskulude ühtlustamiseks. Ale kohta peaks vast ikka enne ostu tegemist küsima.
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
walkman
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.02.2003
|
03.10.2009 11:25:31
|
|
|
| Mõtlesin, et ostaks ebayst ühed jalanõud aga murelikuks teeb mind kasutaja negatiivsed kommentaarid: http://myworld.ebay.com/shoemetro mis teie arvate ?
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jorsik
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2001
|
03.10.2009 13:41:33
|
|
|
| walkman kirjutas: |
| Mõtlesin, et ostaks ebayst ühed jalanõud aga murelikuks teeb mind kasutaja negatiivsed kommentaarid: http://myworld.ebay.com/shoemetro mis teie arvate ? |
99,6% positiivne on vähe sinu meelest?
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pimp
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
03.10.2009 13:45:01
|
|
|
| walkman kirjutas: |
| Mõtlesin, et ostaks ebayst ühed jalanõud aga murelikuks teeb mind kasutaja negatiivsed kommentaarid: http://myworld.ebay.com/shoemetro mis teie arvate ? |
Negatiivseid hinnanguid on ikka väga vähe ju protsentuaalselt.
USAst tellides postikulu liiga jõhker ei tule v? Ise tellisin ketsid UK-st.
_________________ PSN Taffinaff |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woo456
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2006
|
03.10.2009 14:17:44
|
|
|
| Ja konkreetseid negatiivseid tasub lugeda ka tegelikult. Vahel panevad inimesed natuke liiga kergelt negatiivse ära.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
walkman
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.02.2003
|
03.10.2009 14:25:06
|
|
|
| Pimp kirjutas: |
| walkman kirjutas: |
| Mõtlesin, et ostaks ebayst ühed jalanõud aga murelikuks teeb mind kasutaja negatiivsed kommentaarid: http://myworld.ebay.com/shoemetro mis teie arvate ? |
Negatiivseid hinnanguid on ikka väga vähe ju protsentuaalselt.
USAst tellides postikulu liiga jõhker ei tule v? Ise tellisin ketsid UK-st. |
On küll jõhker aga UK-s ma ei leidnud ühtesid kindlaid jalanõusid.
-e-
Selliseid
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
03.10.2009 14:29:28
|
|
|
Tahaks ka ebayst midagi head tellida, mida soovitate?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
03.10.2009 15:03:57
|
|
|
| carlking kirjutas: |
| Tahaks ka ebayst midagi head tellida, mida soovitate? |
Velvetist püksid ja nahast jakk. Ketid on soovituslikud (pükste küljes).
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
04.10.2009 11:29:04
|
|
|
Kas müüja on kohustatud kauba ära müüma, kui mina olen teinud kõrgeima pakkumise? Näiteks mingil asjal on alghind 1 taal, ma pakun selle ja keegi üle ei paku
Kas global ebay's puudub Advanced Search?
Spoiler 
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mar6
HV veteran
liitunud: 20.11.2003
|
04.10.2009 11:56:37
|
|
|
| strohher kirjutas: |
Kas müüja on kohustatud kauba ära müüma, kui mina olen teinud kõrgeima pakkumise? Näiteks mingil asjal on alghind 1 taal, ma pakun selle ja keegi üle ei paku
Kas global ebay's puudub Advanced Search?
Spoiler 
|
Müüa on kohustatud müüma ka 1 taalaga, kuna kui pakud selle hinna ja keegi rohkem ei paku, siis tuleb võidust teatav email automaatselt ja müüjal pole mingit õigust midagi muuta hiljem. Igasusust jama ta võib muidugi ajada et madal hind ja ei taha müüa, aga siis pole mõtet ka sellist alghinda panna. Aga kui madalat alghinda ei pane, siis ei tule ka nii palju pakkujaid tavaliselt ja kaup jääb hoopis müümata. See on kahe otsaga asi.
Oleneb muidugi tootest, müüja asukohast, oksjoni lõppemise kellaajast ja paljudest muudest faktoritest kas pakkumised hakkavad kiiresti tekkima oksjoni lõpuminutitel või mitte.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pandabeer
HV Guru

liitunud: 16.12.2006
|
04.10.2009 16:43:35
|
|
|
Tere,
Kas keegi lahke, kes tahaks hakata mu "ebay s6braks" v6taks PS ühendust.
ebayst oleks vaja mingeid mega odavaid jubinaid osta praegu ja m6ne aja pärast vastavalt vajadusele veel. Raha ette jne.
_________________ Mul on kidra ja pahatihti paun täis alkot. |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
2 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
04.10.2009 17:49:18
|
|
|
Krt mul kahtlane tunne et toll mu pakid piludemaale tagasi saatnud Tellisin läpakale aku ja laadija. CE need vaevalt omasid. Aku tellimisest juba üle 2 nädala möödas. Isegi Usast pakk kiiremini tulnud. Aga eks ootab 3 nädalalt ära siis võtab müüaga ühendust ja uurib maad et äkki talle tgasi tulnud. Kas toll või post üldse teatab mulle kui pakiga mingi jama?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
04.10.2009 18:00:47
|
|
|
Oliverk, toll ei tohiks ilma teatamata küll midagi tagasi saata. Enne peaks nad tõenäoliselt küsima mõnd dokumenti selle kauba kohta.
2 nädalat ju täiesti norm aeg. Enne kuud pole mõtet põdema hakata.
aigararu, miks ise kontot ei tee?
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pandabeer
HV Guru

liitunud: 16.12.2006
|
04.10.2009 18:02:44
|
|
|
ceemic,
Pole piisavalt vana veel
_________________ Mul on kidra ja pahatihti paun täis alkot. |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
2 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mar6
HV veteran
liitunud: 20.11.2003
|
04.10.2009 18:52:38
|
|
|
| Oliverk kirjutas: |
Krt mul kahtlane tunne et toll mu pakid piludemaale tagasi saatnud Tellisin läpakale aku ja laadija. CE need vaevalt omasid. Aku tellimisest juba üle 2 nädala möödas. Isegi Usast pakk kiiremini tulnud. Aga eks ootab 3 nädalalt ära siis võtab müüaga ühendust ja uurib maad et äkki talle tgasi tulnud. Kas toll või post üldse teatab mulle kui pakiga mingi jama? |
Aga võib olla ka selline võimalus, et müüja petis ?
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
04.10.2009 19:18:45
|
|
|
| aigararu kirjutas: |
ceemic,
Pole piisavalt vana veel  |
Millal see probleemiks on olnud eriti netis
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
04.10.2009 19:23:28
|
|
|
Keegi $20 PP'le ei viitsi müüa?
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
04.10.2009 19:31:12
|
|
|
| Oliverk kirjutas: |
Krt mul kahtlane tunne et toll mu pakid piludemaale tagasi saatnud Tellisin läpakale aku ja laadija. CE need vaevalt omasid. Aku tellimisest juba üle 2 nädala möödas. Isegi Usast pakk kiiremini tulnud. Aga eks ootab 3 nädalalt ära siis võtab müüaga ühendust ja uurib maad et äkki talle tgasi tulnud. Kas toll või post üldse teatab mulle kui pakiga mingi jama? |
miks sa trackingu numbrit ei küsi? vähemalt näed, kas ja millal pakk teele on pandud
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
04.10.2009 20:04:56
|
|
|
| tsitaat: |
Kas müüja on kohustatud kauba ära müüma, kui mina olen teinud kõrgeima pakkumise? Näiteks mingil asjal on alghind 1 taal, ma pakun selle ja keegi üle ei paku
|
Jah, kui kaubale pole min. hinda määratud (nt. alghind €1; kuid alla €10 ei müü)...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gnoom
HV veteran
liitunud: 12.12.2003
|
04.10.2009 20:14:08
|
|
|
| riaak kirjutas: |
| Keegi $20 PP'le ei viitsi müüa? |
Vastavalt hetke kursile + PP teenustasu + teenuse osutaja pisikene tasu ja saab ikka.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
04.10.2009 20:55:17
|
|
|
| heikis kirjutas: |
| Oliverk kirjutas: |
Krt mul kahtlane tunne et toll mu pakid piludemaale tagasi saatnud Tellisin läpakale aku ja laadija. CE need vaevalt omasid. Aku tellimisest juba üle 2 nädala möödas. Isegi Usast pakk kiiremini tulnud. Aga eks ootab 3 nädalalt ära siis võtab müüaga ühendust ja uurib maad et äkki talle tgasi tulnud. Kas toll või post üldse teatab mulle kui pakiga mingi jama? |
miks sa trackingu numbrit ei küsi? vähemalt näed, kas ja millal pakk teele on pandud |
Hong Kongist selle ems vms. Ütles et tracking numbrit pole Tasuta shiping nagu neil kõigil pilduel on. Mõlemad müüjad oli 99,x prossu positiivsed ja 1000-ndeid komme.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
05.10.2009 08:22:39
|
|
|
Kannata. Pakid tulevad sealt VÄGA varieeruvalt. Mina olen kätte saanud Hiinast 4 päevast kuni pooleteise kuuni. Tavalise lennupostiga siis.
Kuid nüüd juhtus äpardus, Tellisin paki, pakk tuli Eestisse, kuid kuna kohalik postitöötaja nägi paki peal võõrast nime, saatis olenemata aadressi õigsusest paki Hinnasse tagasi põhjendusega, et tema ei tea küll kedagi sellist seal külas elavat.
Olenemata nimest, tuleb pakiteatis väljastada antud aadressile ja nimele, mitte see tagasi saata, kui postitöötaja juhuslikult kedagi ei tunne, nagu oli põhjenduseks
EP-i siin süüdistada pole mõtet, lihtsalt kogenematu töötaja pigem.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
melzar
HV vaatleja
liitunud: 05.10.2009
|
05.10.2009 14:08:22
|
|
|
Registreerisin just PayPali kasutajaks. Tahtsin enda SEB kontolt kanda PayPali raha, seega tegin virtuaalkaardi ning asusin üle kandma. Tuli välja, et pean mõned päevad ootama mingit kaardi numbrit. Ei viitsi väga oodata, tahaks kohe oma ostu ära teha, seega ongi küsimus järgmine - kui mul kaart ei ole verified veel, kas teised saavad mulle raha kanda? Ning kas ma saan seda raha kasutada?
Kui jah, siis ostaksin hea meelega 40$ kellegi käest, võimalikult ruttu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
05.10.2009 14:14:07
|
|
|
Palju see paypal vahelt võtab?
Mul selline olukord: on eesti pangakonto ja austraalia oma, mõlemad krediitkaardid on paypalis verified ja oleks vaja austraalia kontolt eesti omale raha kanda, kahjuks rahvusvaheline ülekanne ei tule kõnealla kuna ta tahab minult netipangas küsida neid turvaküsimusi mida ma ilmselgelt ei mäleta (a'la kes on su parim sõber jne) nüüd mõtlesin, et lisaks ühelt kontolt raha paypali ja siis paypalist eesti kontole. ons see võimalik?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
05.10.2009 14:24:09
|
|
|
melzar,
1) PayPali kontole ei pea raha kandma. Ostu makse puhul võetakse automaatselt PayPali kontoga seotud (krediit)kaardilt vastav summa.
2) see valideerimiskood tuleb tavaliselt paari tunni jooksul. Leiad selle oma netipangast väljavõtte või broneeringu alt. Kood on "maksekorralduse" numbrijada keskel *xxxx. Need neli numbrit pead siis sisestama PayPalis.
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
05.10.2009 14:24:55
|
|
|
| tsitaat: |
Kood on "maksekorralduse" numbrijadast vist 4 viimast numbrit.
|
Just tegin seda ühe kaardiga ja see on selgituse 4 esimest numbrit, umbes midagi sellist leiad netipangas kontoväljavõttes: "XXXXPAYPAL" kus siis XXXX on need 4 numbrit
Edit: kiired muutused
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
05.10.2009 14:26:04
|
|
|
carlking, jõudsin jah ära muuta enne. Vaatasin väljavõtete alt üle
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gnoom
HV veteran
liitunud: 12.12.2003
|
05.10.2009 14:53:11
|
|
|
| melzar kirjutas: |
| Kui jah, siis ostaksin hea meelega 40$ kellegi käest, võimalikult ruttu. |
Ikka saab, kui väikest teenustasu ei karda.
| carlking kirjutas: |
| nüüd mõtlesin, et lisaks ühelt kontolt raha paypali ja siis paypalist eesti kontole. ons see võimalik? |
Ei tohiks selline asi otse võimalik olla. Kuid saad teha nii, et kannad soovitud summa oma AU kaardilt mõne abivalmis tegelase PP kontole ja see siis võtab selle sealt oma Eesti pangaarvele ja kannab edasi sinu eesti pangaarvele.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
05.10.2009 15:24:08
|
|
|
A mis protsendi PP sellest enda taskusse paneb? vb tuleb odavam raha pangaautomaadist välja võtta ja siis kontole toppida
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gnoom
HV veteran
liitunud: 12.12.2003
|
05.10.2009 16:10:16
|
|
|
| carlking kirjutas: |
| A mis protsendi PP sellest enda taskusse paneb? vb tuleb odavam raha pangaautomaadist välja võtta ja siis kontole toppida |
No väljavõtmine ja kontole panek peaks kindlasti odavam olema.
PP kontolt kontole on nii 3.4% + €0.35 EUR + PP kontolt raha väljavõtmine ~30.-EEK + sõbraliku inimese teenustasu.
Oma AU kaardilt väljavõtmise kohta saad teada vastava panga hinnakirjast.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
05.10.2009 17:39:47
|
|
|
| ceemic kirjutas: |
2) see valideerimiskood tuleb tavaliselt paari tunni jooksul. Leiad selle oma netipangast väljavõtte või broneeringu alt. Kood on "maksekorralduse" numbrijada keskel *xxxx. Need neli numbrit pead siis sisestama PayPalis. |
Mul sellist asja küll ei olnud. Täitsin lihtsalt andmed ära, krediitkaardi numbrid ja kõik ok, ning tegin ka kohe ostu Hong Kongist. Nüüd aga küsimus. Tuli meili kinnitus, et "We hope you enjoy your purchase. Your payment has been received for the following
item:"
20 min hiljem aga "
Please send me your shipping address and payment. The following payment methods
are accepted: PayPal."
Thank you again for your purchase."
Ei usu hästi, et pean nüüd veel omakorda aadressi saatma ja miski makse kinnituse, küsin lihtsalt igaks juhuks üle.
Või pean saatma selle Unique Transaction ID?
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
walkman
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.02.2003
|
05.10.2009 17:45:13
|
|
|
mismõttes ei tulnud, sa vaata oma kaarditehingute alt. Mingi 1.50 Eurot läks ju pangakontolt maha ?
Päringud -> Kaarditehingud -> Sealt valid linnukese ette visa virtuaalkaardile ja vajutad nuppu "Kaarditehingud" ja voilaa XXXXPAYPAL seal olemas.
-e- Väikesed muudatused
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
05.10.2009 18:19:20
|
|
|
| walkman kirjutas: |
mismõttes ei tulnud, sa vaata oma kaarditehingute alt. Mingi 1.50 Eurot läks ju pangakontolt maha ?
Päringud -> Kaarditehingud -> Sealt valid linnukese ette visa virtuaalkaardile ja vajutad nuppu "Kaarditehingud" ja voilaa XXXXPAYPAL seal olemas.
-e- Väikesed muudatused |
Läks muidugi. Pidasin valideerimiskoodi silmas, sellist asja ei olnud, et see kuhugi sisestada .
p.s. pole virtuaalkaart.
edit.mingit xxxxPAYPAL seal polnud, oli PP*XXXXEXPUSE. sisestasin need neli numbrit ja Status: Verified nüüd. Ilma seda tegemata sain aga ostu eest ka tasutud . Mingi 10,87.- eek on ka millegi eest maha läinud, teenustasu?
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
05.10.2009 23:04:36
|
|
|
... Huvitav miks mu paypal adre unverified on
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
05.10.2009 23:08:09
|
|
|
| tsitaat: |
edit.mingit xxxxPAYPAL seal polnud, oli PP*XXXXEXPUSE. sisestasin need neli numbrit ja Status: Verified nüüd. Ilma seda tegemata sain aga ostu eest ka tasutud . Mingi 10,87.- eek on ka millegi eest maha läinud, teenustasu?
|
Mul oli
ja teenustasu oli mul 1.50 EUR
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
06.10.2009 00:23:24
|
|
|
krusu70, mul on ka, seni pole probleeme olnud
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
06.10.2009 00:41:35
|
|
|
| krusu70 kirjutas: |
... Huvitav miks mu paypal adre unverified on  |
| PayPal kirjutas: |
| In general, we cannot confirm most addresses outside the U.S. at this time. |
link
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|