Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 79, 80, 81 ... 353, 354, 355  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2009 02:40:59 vasta tsitaadiga

autendi end ID-kaardi kaudu, siis ehk tekib teatud usaldus.
senikaua on mul sama naljakas kui mu eelmise posti tegemise ajal icon_lol.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ultXmaat
HV vaatleja

liitunud: 26.09.2009




sõnum 27.09.2009 10:35:06 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
autendi end ID-kaardi kaudu, siis ehk tekib teatud usaldus.
senikaua on mul sama naljakas kui mu eelmise posti tegemise ajal icon_lol.gif

Pole ID-kaardi lugejat ja rahast vaja lahti saada täna. Kui ei usalda võin anda oma nime, elukoha, telefoni võib ka vestelda. Sulle võin ka ette saata, võin teha nii C&C või saata giftina. On huvi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emm sii
HV kasutaja
emm sii

liitunud: 16.11.2007




sõnum 01.10.2009 14:59:47 vasta tsitaadiga

Kindlasti väga palju küsitud küsimus siin, kuid ma küsiks ikkagi igaks juhuks!
Kaua tuleb tavaliselt kaup kohale hongkongist? Tellisin iphone autostandi ja mingeid juhtmeid, tänaseks on kuu möödas. Postiteatist, et võiks postkontorisse järgi minna pole ma saanud!
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2009 15:07:12 vasta tsitaadiga

emm sii, mul tavaliselt 6-28 päevaga. Kõige enam 12-22 päeva...
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
S-10
Piiratud kasutaja
S-10

liitunud: 29.06.2004




sõnum 01.10.2009 15:10:12 vasta tsitaadiga

HK-st tuli mulle pakk 13 päeva.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2009 18:24:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kaua tuleb tavaliselt kaup kohale hongkongist?

Tavapostiga tavaline - reeglina eBay pakkumistes ka kirjas, kaua sihtriiki tulek aega võtab icon_wink.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2009 18:26:07 vasta tsitaadiga

HK'st septembris tellitud 8 pakki ja kõik tulid ~2.5-4 nädalat
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henry1992
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2009 19:46:25 vasta tsitaadiga

Kui sain defektse toote, kes maksab postikulud?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2009 19:48:43 vasta tsitaadiga

henry1992 kirjutas:
Kui sain defektse toote, kes maksab postikulud?

müüja on tavaliselt sõnastanud need tingimused. osad on nõus ise maksma, enamasti aga ostja kulul.
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2009 22:27:20 vasta tsitaadiga

Enamikel juhtudel kindlasti ostja kanda sellised kulud (kui müüja teisiti pole sätestanud). Saatsin ise üle-eelmine nädal Koreasse ühe defektse jubina (väärtus ~500.-) tagasi; maksma läks ~27.- thumbs_up.gif Uue sain eile kätte, seejuures uue jupi Eestisse saatmise kulu kattis müüja icon_smile.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2009 23:14:59 vasta tsitaadiga

Kaua teil viimasel ajal USPS´iga kaup tulnud on?
Huvipärast küsin lihtsalt, siis teab millal ehk oodata võib pakki icon_smile.gif
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2009 23:43:01 vasta tsitaadiga

krusu70, ehk siis USAst? Viimane pakk tuli ~10 päeva icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2009 10:15:47 vasta tsitaadiga

krusu70 kirjutas:
Kaua teil viimasel ajal USPS´iga kaup tulnud on?
Huvipärast küsin lihtsalt, siis teab millal ehk oodata võib pakki icon_smile.gif

5 päeva. Erilist vahet pole kas tellin Tallinnast või Californiast icon_lol.gif


Üks küsimus ka:

Kas ebay-s mingi ale saamise mehhanism ka on? Kas on mõtet üldse suurema koguse pealt alet küsida? Kas arve genereeritakse automaatselt või müüja saab seal mingi ale protsendi ka vahele susata? Jutt siis paypal-i kaudu maksmisest.


viimati muutis degreal 03.10.2009 01:10:01, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2009 14:34:53 vasta tsitaadiga

degreal, peale ostu sooritamist ja enne maksmist on seal vist selline funktioon: "request total" vms. Ideepoolest võiks seal kaubelda, kuid see on tehtud mitme asja ostu puhul saatmiskulude ühtlustamiseks. Ale kohta peaks vast ikka enne ostu tegemist küsima.
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2009 11:25:31 vasta tsitaadiga

Mõtlesin, et ostaks ebayst ühed jalanõud aga murelikuks teeb mind kasutaja negatiivsed kommentaarid: http://myworld.ebay.com/shoemetro mis teie arvate ?
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jorsik
HV kasutaja
Jorsik

liitunud: 20.12.2001




sõnum 03.10.2009 13:41:33 vasta tsitaadiga

walkman kirjutas:
Mõtlesin, et ostaks ebayst ühed jalanõud aga murelikuks teeb mind kasutaja negatiivsed kommentaarid: http://myworld.ebay.com/shoemetro mis teie arvate ?


99,6% positiivne on vähe sinu meelest? icon_lol.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pimp
HV kasutaja
Pimp

liitunud: 05.11.2001




sõnum 03.10.2009 13:45:01 vasta tsitaadiga

walkman kirjutas:
Mõtlesin, et ostaks ebayst ühed jalanõud aga murelikuks teeb mind kasutaja negatiivsed kommentaarid: http://myworld.ebay.com/shoemetro mis teie arvate ?


Negatiivseid hinnanguid on ikka väga vähe ju protsentuaalselt.
USAst tellides postikulu liiga jõhker ei tule v? Ise tellisin ketsid UK-st.

_________________
PSN Taffinaff
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2009 14:17:44 vasta tsitaadiga

Ja konkreetseid negatiivseid tasub lugeda ka tegelikult. Vahel panevad inimesed natuke liiga kergelt negatiivse ära.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2009 14:25:06 vasta tsitaadiga

Pimp kirjutas:
walkman kirjutas:
Mõtlesin, et ostaks ebayst ühed jalanõud aga murelikuks teeb mind kasutaja negatiivsed kommentaarid: http://myworld.ebay.com/shoemetro mis teie arvate ?


Negatiivseid hinnanguid on ikka väga vähe ju protsentuaalselt.
USAst tellides postikulu liiga jõhker ei tule v? Ise tellisin ketsid UK-st.


On küll jõhker aga UK-s ma ei leidnud ühtesid kindlaid jalanõusid.

-e-

Selliseid
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2009 14:29:28 vasta tsitaadiga

Tahaks ka ebayst midagi head tellida, mida soovitate?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2009 15:03:57 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Tahaks ka ebayst midagi head tellida, mida soovitate?

Velvetist püksid ja nahast jakk. Ketid on soovituslikud (pükste küljes).
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 04.10.2009 11:29:04 vasta tsitaadiga

Kas müüja on kohustatud kauba ära müüma, kui mina olen teinud kõrgeima pakkumise? Näiteks mingil asjal on alghind 1 taal, ma pakun selle ja keegi üle ei paku icon_rolleyes.gif

Kas global ebay's puudub Advanced Search?

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mar6
HV veteran

liitunud: 20.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2009 11:56:37 vasta tsitaadiga

strohher kirjutas:
Kas müüja on kohustatud kauba ära müüma, kui mina olen teinud kõrgeima pakkumise? Näiteks mingil asjal on alghind 1 taal, ma pakun selle ja keegi üle ei paku icon_rolleyes.gif

Kas global ebay's puudub Advanced Search?

Spoiler Spoiler Spoiler


Müüa on kohustatud müüma ka 1 taalaga, kuna kui pakud selle hinna ja keegi rohkem ei paku, siis tuleb võidust teatav email automaatselt ja müüjal pole mingit õigust midagi muuta hiljem. Igasusust jama ta võib muidugi ajada et madal hind ja ei taha müüa, aga siis pole mõtet ka sellist alghinda panna. Aga kui madalat alghinda ei pane, siis ei tule ka nii palju pakkujaid tavaliselt ja kaup jääb hoopis müümata. See on kahe otsaga asi.
Oleneb muidugi tootest, müüja asukohast, oksjoni lõppemise kellaajast ja paljudest muudest faktoritest kas pakkumised hakkavad kiiresti tekkima oksjoni lõpuminutitel või mitte.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pandabeer
HV Guru
Pandabeer

liitunud: 16.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2009 16:43:35 vasta tsitaadiga

Tere,
Kas keegi lahke, kes tahaks hakata mu "ebay s6braks" v6taks PS ühendust.
ebayst oleks vaja mingeid mega odavaid jubinaid osta praegu ja m6ne aja pärast vastavalt vajadusele veel. Raha ette jne.

_________________
Mul on kidra ja pahatihti paun täis alkot.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 2 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2009 17:49:18 vasta tsitaadiga

Krt mul kahtlane tunne et toll mu pakid piludemaale tagasi saatnud icon_biggrin.gif Tellisin läpakale aku ja laadija. CE need vaevalt omasid. Aku tellimisest juba üle 2 nädala möödas. Isegi Usast pakk kiiremini tulnud. Aga eks ootab 3 nädalalt ära siis võtab müüaga ühendust ja uurib maad et äkki talle tgasi tulnud. Kas toll või post üldse teatab mulle kui pakiga mingi jama?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2009 18:00:47 vasta tsitaadiga

Oliverk, toll ei tohiks ilma teatamata küll midagi tagasi saata. Enne peaks nad tõenäoliselt küsima mõnd dokumenti selle kauba kohta.
2 nädalat ju täiesti norm aeg. Enne kuud pole mõtet põdema hakata.

aigararu, miks ise kontot ei tee?
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pandabeer
HV Guru
Pandabeer

liitunud: 16.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2009 18:02:44 vasta tsitaadiga

ceemic,
Pole piisavalt vana veel icon_neutral.gif

_________________
Mul on kidra ja pahatihti paun täis alkot.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 2 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mar6
HV veteran

liitunud: 20.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2009 18:52:38 vasta tsitaadiga

Oliverk kirjutas:
Krt mul kahtlane tunne et toll mu pakid piludemaale tagasi saatnud icon_biggrin.gif Tellisin läpakale aku ja laadija. CE need vaevalt omasid. Aku tellimisest juba üle 2 nädala möödas. Isegi Usast pakk kiiremini tulnud. Aga eks ootab 3 nädalalt ära siis võtab müüaga ühendust ja uurib maad et äkki talle tgasi tulnud. Kas toll või post üldse teatab mulle kui pakiga mingi jama?


Aga võib olla ka selline võimalus, et müüja petis ?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2009 19:18:45 vasta tsitaadiga

aigararu kirjutas:
ceemic,
Pole piisavalt vana veel icon_neutral.gif


Millal see probleemiks on olnud icon_biggrin.gif eriti netis thumbs_up.gif
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2009 19:23:28 vasta tsitaadiga

Keegi $20 PP'le ei viitsi müüa?
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2009 19:31:12 vasta tsitaadiga

Oliverk kirjutas:
Krt mul kahtlane tunne et toll mu pakid piludemaale tagasi saatnud icon_biggrin.gif Tellisin läpakale aku ja laadija. CE need vaevalt omasid. Aku tellimisest juba üle 2 nädala möödas. Isegi Usast pakk kiiremini tulnud. Aga eks ootab 3 nädalalt ära siis võtab müüaga ühendust ja uurib maad et äkki talle tgasi tulnud. Kas toll või post üldse teatab mulle kui pakiga mingi jama?


miks sa trackingu numbrit ei küsi? vähemalt näed, kas ja millal pakk teele on pandud
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2009 20:04:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas müüja on kohustatud kauba ära müüma, kui mina olen teinud kõrgeima pakkumise? Näiteks mingil asjal on alghind 1 taal, ma pakun selle ja keegi üle ei paku

Jah, kui kaubale pole min. hinda määratud (nt. alghind €1; kuid alla €10 ei müü)...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gnoom
HV veteran

liitunud: 12.12.2003




sõnum 04.10.2009 20:14:08 vasta tsitaadiga

riaak kirjutas:
Keegi $20 PP'le ei viitsi müüa?

Vastavalt hetke kursile + PP teenustasu + teenuse osutaja pisikene tasu ja saab ikka. icon_wink.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2009 20:55:17 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:
Oliverk kirjutas:
Krt mul kahtlane tunne et toll mu pakid piludemaale tagasi saatnud icon_biggrin.gif Tellisin läpakale aku ja laadija. CE need vaevalt omasid. Aku tellimisest juba üle 2 nädala möödas. Isegi Usast pakk kiiremini tulnud. Aga eks ootab 3 nädalalt ära siis võtab müüaga ühendust ja uurib maad et äkki talle tgasi tulnud. Kas toll või post üldse teatab mulle kui pakiga mingi jama?


miks sa trackingu numbrit ei küsi? vähemalt näed, kas ja millal pakk teele on pandud


Hong Kongist selle ems vms. Ütles et tracking numbrit pole icon_rolleyes.gif Tasuta shiping nagu neil kõigil pilduel on. Mõlemad müüjad oli 99,x prossu positiivsed ja 1000-ndeid komme.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2009 08:22:39 vasta tsitaadiga

Kannata. Pakid tulevad sealt VÄGA varieeruvalt. Mina olen kätte saanud Hiinast 4 päevast kuni pooleteise kuuni. Tavalise lennupostiga siis.

Kuid nüüd juhtus äpardus, Tellisin paki, pakk tuli Eestisse, kuid kuna kohalik postitöötaja nägi paki peal võõrast nime, saatis olenemata aadressi õigsusest paki Hinnasse tagasi põhjendusega, et tema ei tea küll kedagi sellist seal külas elavat. icon_evil.gif
Olenemata nimest, tuleb pakiteatis väljastada antud aadressile ja nimele, mitte see tagasi saata, kui postitöötaja juhuslikult kedagi ei tunne, nagu oli põhjenduseks icon_evil.gif icon_evil.gif
EP-i siin süüdistada pole mõtet, lihtsalt kogenematu töötaja pigem.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
melzar
HV vaatleja

liitunud: 05.10.2009




sõnum 05.10.2009 14:08:22 vasta tsitaadiga

Registreerisin just PayPali kasutajaks. Tahtsin enda SEB kontolt kanda PayPali raha, seega tegin virtuaalkaardi ning asusin üle kandma. Tuli välja, et pean mõned päevad ootama mingit kaardi numbrit. Ei viitsi väga oodata, tahaks kohe oma ostu ära teha, seega ongi küsimus järgmine - kui mul kaart ei ole verified veel, kas teised saavad mulle raha kanda? Ning kas ma saan seda raha kasutada?

Kui jah, siis ostaksin hea meelega 40$ kellegi käest, võimalikult ruttu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2009 14:14:07 vasta tsitaadiga

Palju see paypal vahelt võtab?

Mul selline olukord: on eesti pangakonto ja austraalia oma, mõlemad krediitkaardid on paypalis verified ja oleks vaja austraalia kontolt eesti omale raha kanda, kahjuks rahvusvaheline ülekanne ei tule kõnealla kuna ta tahab minult netipangas küsida neid turvaküsimusi mida ma ilmselgelt ei mäleta (a'la kes on su parim sõber jne) nüüd mõtlesin, et lisaks ühelt kontolt raha paypali ja siis paypalist eesti kontole. ons see võimalik?

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2009 14:24:09 vasta tsitaadiga

melzar,
1) PayPali kontole ei pea raha kandma. Ostu makse puhul võetakse automaatselt PayPali kontoga seotud (krediit)kaardilt vastav summa.
2) see valideerimiskood tuleb tavaliselt paari tunni jooksul. Leiad selle oma netipangast väljavõtte või broneeringu alt. Kood on "maksekorralduse" numbrijada keskel *xxxx. Need neli numbrit pead siis sisestama PayPalis.
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2009 14:24:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kood on "maksekorralduse" numbrijadast vist 4 viimast numbrit.

Just tegin seda ühe kaardiga ja see on selgituse 4 esimest numbrit, umbes midagi sellist leiad netipangas kontoväljavõttes: "XXXXPAYPAL" kus siis XXXX on need 4 numbrit


Edit: kiired muutused icon_biggrin.gif

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2009 14:26:04 vasta tsitaadiga

carlking, jõudsin jah ära muuta enne. Vaatasin väljavõtete alt üle icon_smile.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gnoom
HV veteran

liitunud: 12.12.2003




sõnum 05.10.2009 14:53:11 vasta tsitaadiga

melzar kirjutas:
Kui jah, siis ostaksin hea meelega 40$ kellegi käest, võimalikult ruttu.

Ikka saab, kui väikest teenustasu ei karda. icon_wink.gif

carlking kirjutas:
nüüd mõtlesin, et lisaks ühelt kontolt raha paypali ja siis paypalist eesti kontole. ons see võimalik?

Ei tohiks selline asi otse võimalik olla. Kuid saad teha nii, et kannad soovitud summa oma AU kaardilt mõne abivalmis tegelase PP kontole ja see siis võtab selle sealt oma Eesti pangaarvele ja kannab edasi sinu eesti pangaarvele. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2009 15:24:08 vasta tsitaadiga

A mis protsendi PP sellest enda taskusse paneb? vb tuleb odavam raha pangaautomaadist välja võtta ja siis kontole toppida
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gnoom
HV veteran

liitunud: 12.12.2003




sõnum 05.10.2009 16:10:16 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
A mis protsendi PP sellest enda taskusse paneb? vb tuleb odavam raha pangaautomaadist välja võtta ja siis kontole toppida

No väljavõtmine ja kontole panek peaks kindlasti odavam olema.
PP kontolt kontole on nii 3.4% + €0.35 EUR + PP kontolt raha väljavõtmine ~30.-EEK + sõbraliku inimese teenustasu.
Oma AU kaardilt väljavõtmise kohta saad teada vastava panga hinnakirjast.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 05.10.2009 17:39:47 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:

2) see valideerimiskood tuleb tavaliselt paari tunni jooksul. Leiad selle oma netipangast väljavõtte või broneeringu alt. Kood on "maksekorralduse" numbrijada keskel *xxxx. Need neli numbrit pead siis sisestama PayPalis.


Mul sellist asja küll ei olnud. Täitsin lihtsalt andmed ära, krediitkaardi numbrid ja kõik ok, ning tegin ka kohe ostu Hong Kongist. Nüüd aga küsimus. Tuli meili kinnitus, et "We hope you enjoy your purchase. Your payment has been received for the following
item:"

20 min hiljem aga "
Please send me your shipping address and payment. The following payment methods
are accepted: PayPal."

Thank you again for your purchase."

Ei usu hästi, et pean nüüd veel omakorda aadressi saatma ja miski makse kinnituse, küsin lihtsalt igaks juhuks üle.

Või pean saatma selle Unique Transaction ID?

_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2009 17:45:13 vasta tsitaadiga

mismõttes ei tulnud, sa vaata oma kaarditehingute alt. Mingi 1.50 Eurot läks ju pangakontolt maha ?

Päringud -> Kaarditehingud -> Sealt valid linnukese ette visa virtuaalkaardile ja vajutad nuppu "Kaarditehingud" ja voilaa XXXXPAYPAL seal olemas.


-e- Väikesed muudatused
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 05.10.2009 18:19:20 vasta tsitaadiga

walkman kirjutas:
mismõttes ei tulnud, sa vaata oma kaarditehingute alt. Mingi 1.50 Eurot läks ju pangakontolt maha ?

Päringud -> Kaarditehingud -> Sealt valid linnukese ette visa virtuaalkaardile ja vajutad nuppu "Kaarditehingud" ja voilaa XXXXPAYPAL seal olemas.


-e- Väikesed muudatused


Läks muidugi. Pidasin valideerimiskoodi silmas, sellist asja ei olnud, et see kuhugi sisestada icon_neutral.gif .

p.s. pole virtuaalkaart.

edit.mingit xxxxPAYPAL seal polnud, oli PP*XXXXEXPUSE. sisestasin need neli numbrit ja Status: Verified nüüd. Ilma seda tegemata sain aga ostu eest ka tasutud icon_neutral.gif . Mingi 10,87.- eek on ka millegi eest maha läinud, teenustasu?

_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2009 23:04:36 vasta tsitaadiga

... Huvitav miks mu paypal adre unverified on icon_confused.gif
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2009 23:08:09 vasta tsitaadiga

tsitaat:

edit.mingit xxxxPAYPAL seal polnud, oli PP*XXXXEXPUSE. sisestasin need neli numbrit ja Status: Verified nüüd. Ilma seda tegemata sain aga ostu eest ka tasutud . Mingi 10,87.- eek on ka millegi eest maha läinud, teenustasu?


Mul oli


ja teenustasu oli mul 1.50 EUR

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2009 00:23:24 vasta tsitaadiga

krusu70, mul on ka, seni pole probleeme olnud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2009 00:41:35 vasta tsitaadiga

krusu70 kirjutas:
... Huvitav miks mu paypal adre unverified on icon_confused.gif

PayPal kirjutas:
In general, we cannot confirm most addresses outside the U.S. at this time.

link
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 79, 80, 81 ... 353, 354, 355  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.