Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 478, 479, 480  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.10.2009 00:02:02 vasta tsitaadiga

virus152 kirjutas:
Ükski mõistlik firma ei läheks kaasa plaaniga, et suvalisele paketile viskad 99.- otsa ja saad kohe 100/20. See oleks puhas tüli norimine Kodulahenduse omadega (k.a. mina ise, aga fiibri lootust pole icon_cry.gif ). See 99.- on lihtsalt reklaami eesmärgil ju, et oleks ilus arv, aga samas esimese hooga ei ehmataks rohkem kui poole tuhandese väljaminekuga. 99% kindel, et esimese hooga vaadataks kahest kõrvuti olevast reklaamist seda, mis on 99.-, mitte 561.-



nehuia aru ei saanud icon_confused.gif ok, olen ohver, tahan kiiret netti, samas su jutu järgi ei saa.. okei icon_biggrin.gif patsient. Ära muretse elion lahja poisike. Aga võrreldes Lationiga, neil 500mb icon_biggrin.gif

loodan et elion mulle ka annab 5 kuu pürast gigase neti.raisk,eesti ju it riik, ei saa olla lahjem kui latvia icon_lol.gif icon_razz1.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2009 00:05:07 vasta tsitaadiga

olc kirjutas:
Spezz kirjutas:
No mis sa nutad. Keegi ei sunni sind seda võtma. Istu oma 4/1 või 10/2 otsas edasi a ole õnnelik oma madalama kuutasuga?

Ega ma nutagi, niisama lambist nuumata ka ei taha, kaubelda tuleb vahest.

Vales kohas kaupled, elioni klienditugi on mujal.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marko233
HV vaatleja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 02.10.2009 00:15:32 vasta tsitaadiga

Kui mul Kodulahendus, Thompson TG585 v7 ruuter - tähendab see, et Elioni tehnikul tuleb lihtsalt uus kaabliots tuppa vedada ja olemas kiire nett?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nitramra
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2003




sõnum 02.10.2009 14:55:46 vasta tsitaadiga

kas keegi võiks teha pildi milline on see nn korrusmaja kaabel? helistasin Elioni HD'sse ja sealt öeldi et majas on võimalus aga minul korteris pole vms, et vaja äkki kaabel juurde vedada, kuna ma tehniku külaskäigust pole väga huvitatud ja mul seinas neid pistikuid on siis tahakski teada et milline see "jämedam" kaabel on?
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2009 15:16:54 vasta tsitaadiga

m6mmix, korrusmaja puhul tuleb tuppa tavaline võrgukaabel ehk CAT5 (see sama mis läheb arvutisse):
Spoiler Spoiler Spoiler

Sulle tuleb aga tuppa tõenäoliselt telefonikaabel, väiksema otsaga:
Spoiler Spoiler Spoiler

(Siin pildil see väiksem ongi adsl+ juhe ning suurem on see cat5 mis korrusmaja puhul tuppa tuuakse)
Loodan, et said nüüd aru. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 02.10.2009 15:17:13 vasta tsitaadiga

T1000: Vaat - ei ole see alati nii ühene sugugi - Elioni mehed on ennegi vedanud telefonijuhtmeks samuti CAT5-kaablit ning siis on 2 soont ära kasutatud telefonipistikule ja ülejäänud 6 soont on vabad.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2009 15:23:26 vasta tsitaadiga

No, endal samamoodi. Aga kui mul kunagi korrusmaja välja ehitatakse siis sisuliselt korterisse ei ole ju vaja enam uut kaablit vedada. Kui CAT5 läheb telefonipistikusse seinas, siis vist pistiku vahetamisest kasu? Vaja vaid kõik sooned ära ühendada. (Ma lihtsalt näitasin, milline juhe ning ots korrusmaja puhul on)
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morgoth
HV kasutaja
morgoth

liitunud: 14.01.2004




sõnum 02.10.2009 15:42:34 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
T1000: Vaat - ei ole see alati nii ühene sugugi - Elioni mehed on ennegi vedanud telefonijuhtmeks samuti CAT5-kaablit ning siis on 2 soont ära kasutatud telefonipistikule ja ülejäänud 6 soont on vabad.

Sama siin.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nitramra
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2003




sõnum 02.10.2009 16:18:01 vasta tsitaadiga

ok tänud, uurin kas on võrgu pesa ka seinas v ei, loodan et on olemas sest uusi kaableid küll ei taha vedama hakata.
M
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2009 16:31:57 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
olc kirjutas:
Spezz kirjutas:
No mis sa nutad. Keegi ei sunni sind seda võtma. Istu oma 4/1 või 10/2 otsas edasi a ole õnnelik oma madalama kuutasuga?

Ega ma nutagi, niisama lambist nuumata ka ei taha, kaubelda tuleb vahest.

Vales kohas kaupled, elioni klienditugi on mujal.

Ära muretse, tean küll kus nad on. Eile helistasin ise neile, pidivad täna ühendust, võtma - ei ole võetud
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2009 17:26:33 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif enne tehnilist kontrolli tegin siis esimene lause algas "Kahjuks... (selge, ei saa )
tänasest on vastust muudetud. nüüd esimene lause on "Meil on väga hea meel... (korraks tekkis lootus, et yeah saan kah) aga järgmine lause hakkas ikka sõnaga "Kahjuks...

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Loaded
HV vaatleja

liitunud: 03.04.2005




sõnum 02.10.2009 18:10:45 vasta tsitaadiga



Täna lõunast lülitati sisse. Asukohaks Mustamäe.

Edit:
Läbi wifi siis järgmised kiirused:

Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murkaa
HV vaatleja

liitunud: 21.09.2009




sõnum 02.10.2009 18:19:40 vasta tsitaadiga

No räägi kuidas esmamulje on. On väärt siis seda hinda ja vaeva icon_biggrin.gif?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fallout
HV kasutaja
Fallout

liitunud: 14.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2009 18:53:35 vasta tsitaadiga

testi mõnda kaugemal asetsevat serverit kasvõi seda helsingi Nebula Oy oma icon_wink.gif
_________________
Trying is the first step towards failure!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 02.10.2009 19:00:07 vasta tsitaadiga

Loaded kirjutas:
Täna lõunast lülitati sisse. Asukohaks Mustamäe.

Annavad märku ka?
Võin ruuter.ee/speedtest lehel refreshimise ära lõpetada?
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2009 19:24:44 vasta tsitaadiga

Ra* kirjutas:
Loaded kirjutas:
Täna lõunast lülitati sisse. Asukohaks Mustamäe.

Annavad märku ka?


Kui sul on kontaktiks antud mobla siis saadetakse 100M aktiveerimisel sulle SMS. Seni, kuni SMSi pole tulnud, ka nett kiirem pole. Peale SMSi saamist on mõnikord vaja Speedtouchi ruuterile teha 15 minutine restart, et DHCP lease time otsa saaks ja Elioni poolt aktiveeritud uus profiil peale läheks.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Loaded
HV vaatleja

liitunud: 03.04.2005




sõnum 02.10.2009 20:14:32 vasta tsitaadiga

Helsingi server:


Saadavad sõnumi jah, kui aktiveeritakse.

Ja mis hinda ja vaeva? Tasuta ju icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2009 20:17:52 vasta tsitaadiga

Loaded kirjutas:


Täna lõunast lülitati sisse. Asukohaks Mustamäe.

Edit:
Läbi wifi siis järgmised kiirused:


Siin on hea näide, kuidas kiirus jääb võrgukaartide ja seadmete taha kinni, tegelikult tuleb see 100mbit/s ära, kui sul oleks gigased seadmed vahel..
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laizk
HV kasutaja
Laizk

liitunud: 23.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2009 20:24:07 vasta tsitaadiga

saaremaalegi jõudis see 100/20 kohale ning wifi'ga oleks nagu justkui sünkroonühendus, st. kui kiirusteste teha siis jääb nii 14-19Mbit/s vahele nii down kui up.
tuleb N standardi wifi purk vahele hankida kui ei soov läpakaga ka ikka kiiremat netti kasutada icon_smile.gif

PS! mulle annab speedtest.net'ist helsingi server paremaid tulemusi kui tallinna oma icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Loaded
HV vaatleja

liitunud: 03.04.2005




sõnum 02.10.2009 20:47:29 vasta tsitaadiga

Kusjuures, kui siin paar kuud tagasi Telset rõõmustas mind suht samas suurusjärgus interneti kiirusega, siis läbi Buffalo G54 wifi-ruuteri sai speedtest'i leheküljel ca 50Mb/s kätte. Ehk ise kahtlustan, et elioni Thomson on see, mis blokib.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Franzuu
HV kasutaja

liitunud: 15.11.2008




sõnum 02.10.2009 21:16:27 vasta tsitaadiga

Keegi oskab osutada elioni E-poes olevatele Gb ruuteritele millel on wireless? https://pood.elion.ee/epood.asp?t=1352&tt=245&ta=&lv=False&Smenyy=1373

See 120 Mbps sekundis tuleks vist ainult torrentitega ära, aga praegune ruuter käibki närvidele, sest näiteks kui RTCWET's vajutada server browseris refresh teeb ruuter restardi, nii peangi servereid vaatama gametracker'is ja IP kaudu joinima.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2009 22:01:12 vasta tsitaadiga

Loaded kirjutas:


Ja mis hinda ja vaeva? Tasuta ju icon_smile.gif
Aasta lõpuni jah. edasi maksad.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 02.10.2009 23:00:43 vasta tsitaadiga

SinuEma kirjutas:
Loaded kirjutas:


Täna lõunast lülitati sisse. Asukohaks Mustamäe.

Edit:
Läbi wifi siis järgmised kiirused:


Siin on hea näide, kuidas kiirus jääb võrgukaartide ja seadmete taha kinni, tegelikult tuleb see 100mbit/s ära, kui sul oleks gigased seadmed vahel..
Ka gigane ei pruugi abiks olla, kui ruuteri protsessor ei jõua piisavalt kiireld andmeid töödelda.
546v6 jääb mul juba 12Mbps'iga hätta kui see ruutima jätta PPPoE reziimis, saan vaid 7Mbps sealt vaevu kätte, kui aga sillaks ümber seadistan ja tekitan ühenduse DHCP'ga oma ruuterist saan 10.7Mbps kenasti (ülejäänud võib arvestada ATM kao hulka).
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaars
HV vaatleja

liitunud: 23.04.2009




sõnum 03.10.2009 00:40:56 vasta tsitaadiga

VDSL2 on juba testimises üle eesti. Niiet ka ADSL2+ baasil kasutajad saavad varsti areneda kiiremale tehnoloogiale ja suurematale kiirustele. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2009 09:47:34 vasta tsitaadiga

jaars kirjutas:
VDSL2 on juba testimises üle eesti. Niiet ka ADSL2+ baasil kasutajad saavad varsti areneda kiiremale tehnoloogiale ja suurematale kiirustele. icon_smile.gif

ära anna tühja lootust, VDSL2 ei levi jaamast nii kaugele kui ADSL2+, võibolla 500m või 1km jaamast "kuni" 100 tuleb.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 03.10.2009 09:52:16 vasta tsitaadiga

Hmm, millal see VDSL2 tuleb? Mulle küll hea uudis, sest jaam asub paarikümne meetri kaugsel icon_smile.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2009 10:02:40 vasta tsitaadiga

Andykas kirjutas:
Hmm, millal see VDSL2 tuleb? Mulle küll hea uudis, sest jaam asub paarikümne meetri kaugsel icon_smile.gif

ilmselt oleks ma kuupäeva öelnud kui keegi seda teaks...kui miskit kindlat lekib, küll me teada saame, esialgu niipea ei loodaks.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2009 17:20:52 vasta tsitaadiga

Laizk kirjutas:
PS! mulle annab speedtest.net'ist helsingi server paremaid tulemusi kui tallinna oma icon_exclaim.gif

See on sellepärast, et Tallinna serveril on 100Mbps ühendus, Helsingi omal on aga 1Gbps ühendus.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morgoth
HV kasutaja
morgoth

liitunud: 14.01.2004




sõnum 03.10.2009 19:45:45 vasta tsitaadiga

Kas nad teatavad ka, et nüüd on 100Mbit peale keeratud, või teevad seda vaikselt ja pead ise avastama?

Mul nimelt ADSL-ühendus, ja ikka 12Mbit, äkki, kui ruuter ära sillata ja otse võrku ühendada, hakkabki 100Mbit torust tulema?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2009 19:47:44 vasta tsitaadiga

SMS pidi tulema.
Seda siis juhul kui oled numbri andnud.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 03.10.2009 20:31:34 vasta tsitaadiga

vahepeal saadavad ka e-posti aadressile, ei tea mis vahetga neid saadetakse...vahest sinna siis jälle tänna icon_smile.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2009 20:54:03 vasta tsitaadiga

morgoth kirjutas:
Kas nad teatavad ka, et nüüd on 100Mbit peale keeratud, või teevad seda vaikselt ja pead ise avastama?

Mul nimelt ADSL-ühendus, ja ikka 12Mbit, äkki, kui ruuter ära sillata ja otse võrku ühendada, hakkabki 100Mbit torust tulema?


ADSL`i peal võid 100Mbit ühendusest vaid und näha icon_lol.gif
Seda saab tellida vaid optikaga korrusmajades... icon_wink.gif

Ning selle saamiseks, pead oma DSL liini lahti ühendama ja end switchist tuleva LAN kaabli külge ühendama...
Sõltuvalt tüübist pead ruuteri kah ümber konfigureerima või konfigureerib end parimal juhul automaatselt ise...


viimati muutis Etz 03.10.2009 20:55:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2009 10:57:52 vasta tsitaadiga

morgoth kirjutas:

Mul nimelt ADSL-ühendus, ja ikka 12Mbit, äkki, kui ruuter ära sillata ja otse võrku ühendada, hakkabki 100Mbit torust tulema?


ADSL ühenduse puhul tuleb kõigepealt teha toote ümberehitus korrusmaja interneti peale. Eeldusel, et su majas on 100M korrusmaja olemas siis sinuga võetakse ühendust, räägitakse ära hinnad ja kui see sobib siis tehaksegi ära. Kusagil ca 600.- läheb vist ümbertegemine maksma, pead ei anna.

***

Linksys WRT54G kasutajad - te ruuter jääb 100M WANi puhul hätta ja aeglaseks - http://www.dd-wrt.com/phpBB2/viewtopic.php?p=356080
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2009 11:20:43 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Linksys WRT54G kasutajad - te ruuter jääb 100M WANi puhul hätta ja aeglaseks - http://www.dd-wrt.com/phpBB2/viewtopic.php?p=356080


Mnjaa, päris karm. Buffalo WHR-HP-G54 jääb vist samuti hätta siis
Need vist enam vähem sama sisuga masinad. Gigabit ruuterid vist hakkavad moodi minema icon_smile.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hydrogen
HV vaatleja

liitunud: 25.03.2007




sõnum 04.10.2009 11:46:49 vasta tsitaadiga

olc kirjutas:
Mark0 kirjutas:
Linksys WRT54G kasutajad - te ruuter jääb 100M WANi puhul hätta ja aeglaseks - http://www.dd-wrt.com/phpBB2/viewtopic.php?p=356080


Mnjaa, päris karm. Buffalo WHR-HP-G54 jääb vist samuti hätta siis
Need vist enam vähem sama sisuga masinad. Gigabit ruuterid vist hakkavad moodi minema icon_smile.gif
802.11g ongi ju max 54Mbps, kui tahate 100Mbit ära kasutada, siis selleks on 802.11n.
Esimene lõik WRT54G kasutusjuhendist:
tsitaat:
The Linksys Wireless-G Broadband Router is really three devices in one box. First,
there’s the Wireless Access Point, which lets you connect both screaming fast Wireless-
G (802.11g at 54Mbps) and Wireless-B (802.11b at 11Mbps) devices to the network.
There’s also a built-in 4-port full-duplex 10/100 Switch to connect your wired-Ethernet
devices together. Connect four PCs directly, or attach more hubs and switches to
create as big a network as you need. Finally, the Router function ties it all together and
lets your whole network share a high-speed cable or DSL Internet connection.
icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2009 12:00:03 vasta tsitaadiga

hydrogen kirjutas:
There’s also a built-in 4-port full-duplex 10/100 Switch to connect your wired-Ethernet
devices together.

Minuarust jutt sellest käibki et ka kaabli otsas ei suuda ära majandada. wifiga muidugi mitte.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laizk
HV kasutaja
Laizk

liitunud: 23.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2009 13:22:36 vasta tsitaadiga

omale plaanin võtta WRT320N seadme millel N wifi olemas ja ka gigabit ehternet 4port switch ... miskipärast elioni e-pood ei näita seda mudelit (veel), kuid on müügis 1490.-
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 04.10.2009 13:24:20 vasta tsitaadiga

Laizk kirjutas:
omale plaanin võtta WRT320N seadme millel N wifi olemas ja ka gigabit ehternet 4port switch ... miskipärast elioni e-pood ei näita seda mudelit (veel), kuid on müügis 1490.-


alls tuli müüki, varsti lisatakse ka e-poodi
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2009 14:16:43 vasta tsitaadiga

darkside kirjutas:
Laizk kirjutas:
omale plaanin võtta WRT320N seadme millel N wifi olemas ja ka gigabit ehternet 4port switch ... miskipärast elioni e-pood ei näita seda mudelit (veel), kuid on müügis 1490.-


alls tuli müüki, varsti lisatakse ka e-poodi

arvutikeskuses selle EE variant 1375.- peaks ka ikka gigbit ruuter ikka olema
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2009 17:14:39 vasta tsitaadiga

hydrogen kirjutas:
802.11g ongi ju max 54Mbps, kui tahate 100Mbit ära kasutada, siis selleks on 802.11n.


Loe palun uuesti. Juttu oli kaabliga testimisest.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vutt
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2003




sõnum 04.10.2009 20:26:40 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:


Linksys WRT54G kasutajad - te ruuter jääb 100M WANi puhul hätta ja aeglaseks - http://www.dd-wrt.com/phpBB2/viewtopic.php?p=356080


Mul sama isend 54GL 1.1 ddWrt-ga aga see on minu isiklik ja saab uue kiirema vastu vahetada. Ma rohkem mures selle Elioni enda ST546 karbi pärast. Kas tõesti on too karp võimeline majandama 100 Megast data lonti paralleelselt mitme vaatajakohaga DigiTV-ga? Eriti kui need kanalild saavad kohe-kohe olema HD formaadis?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hydrogen
HV vaatleja

liitunud: 25.03.2007




sõnum 04.10.2009 20:29:02 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
hydrogen kirjutas:
802.11g ongi ju max 54Mbps, kui tahate 100Mbit ära kasutada, siis selleks on 802.11n.


Loe palun uuesti. Juttu oli kaabliga testimisest.
Requote
tsitaat:
There’s also a built-in 4-port full-duplex 10/100 Switch to connect your wired-Ethernet
devices together.
ehk siis switch töötab 100Mbps, marsruutimine aga 54Mbps max nagu wifi välja pritsimine
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2009 20:31:28 vasta tsitaadiga

vutt kirjutas:
Ma rohkem mures selle Elioni enda ST546 karbi pärast. Kas tõesti on too karp võimeline majandama 100 Megast data lonti paralleelselt mitme vaatajakohaga DigiTV-ga? Eriti kui need kanalild saavad kohe-kohe olema HD formaadis?

Ma küll karbi sisuga tuttav pole, kui on piisavalt kiire prose, siis miks mitte. Net ja 2 vaatajakohta mahub selle 100 mega sisse ära ilusti. Ei ole nii et 100M nett pluss veel 2 tv kohta
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2009 21:03:39 vasta tsitaadiga

hydrogen, kaabliga ei tule 100Mbps läbi. Sobib?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virus152
HV vaatleja
virus152

liitunud: 05.03.2009




sõnum 04.10.2009 23:12:26 vasta tsitaadiga

hydrogen kirjutas:
Mark0 kirjutas:
hydrogen kirjutas:
802.11g ongi ju max 54Mbps, kui tahate 100Mbit ära kasutada, siis selleks on 802.11n.


Loe palun uuesti. Juttu oli kaabliga testimisest.
Requote
tsitaat:
There’s also a built-in 4-port full-duplex 10/100 Switch to connect your wired-Ethernet
devices together.
ehk siis switch töötab 100Mbps, marsruutimine aga 54Mbps max nagu wifi välja pritsimine

Mida asja sa ajad? icon_eek.gif Kus sul see kirjas on, et marsruutimine toimub g-standardi kiirusega icon_question.gif
100Mbps on arvatavasti pigem küll teoreetiline maksimum, aga nii madal kui 54 ta nüüd ka ei ole.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2009 11:42:07 vasta tsitaadiga

On keegi juba uue ühenduse ka saanud? Huvitav kaua see ühendamine neil aega võtab kui tellisin 1. okt hommikul icon_razz.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2009 11:45:15 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
On keegi juba uue ühenduse ka saanud? Huvitav kaua see ühendamine neil aega võtab kui tellisin 1. okt hommikul :P


Kuni kolm tööpäeva. Neid inimesi ikka on, kes on hüperkiire neti saanud juba.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laizk
HV kasutaja
Laizk

liitunud: 23.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2009 16:38:01 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
On keegi juba uue ühenduse ka saanud? Huvitav kaua see ühendamine neil aega võtab kui tellisin 1. okt hommikul icon_razz.gif

sain 2.okt Saaremaal kätte icon_smile.gif


eile öhtune kiiruse test - 1 töötava digiboxiga üle LAN'i (arvuti lan -> switch -> enda linuxi purk, milles ka teine püsiühendus küljes (juhuks kui elioni omaga miskit juhtub) -> elioni tg784 ruuter)
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Fallout
HV kasutaja
Fallout

liitunud: 14.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2009 16:49:48 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Esitasite 01.10.2009 toote ERAKLIENDI LAHENDUS tellimuse. Informeerime Teid, et tellitud toode on Elioni poolt aktiveeritud ning kasutamiseks valmis.


kui kolm päeva tagasi telefonitsi rääkisin siis väideti et aktiveeruvad koos, tegin ruuterile restardi aga ei midagi, kas ise unustasin midagi ära või paneb elion kärna?

_________________
Trying is the first step towards failure!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 05.10.2009 17:06:13 vasta tsitaadiga

Fallout kirjutas:
tsitaat:
Esitasite 01.10.2009 toote ERAKLIENDI LAHENDUS tellimuse. Informeerime Teid, et tellitud toode on Elioni poolt aktiveeritud ning kasutamiseks valmis.


kui kolm päeva tagasi telefonitsi rääkisin siis väideti et aktiveeruvad koos, tegin ruuterile restardi aga ei midagi, kas ise unustasin midagi ära või paneb elion kärna?


Eespool keegi kirjutas midagi 15 minutiks ruuteri väljalülitamisest icon_rolleyes.gif

Mark0 kirjutas:
Kui sul on kontaktiks antud mobla siis saadetakse 100M aktiveerimisel sulle SMS. Seni, kuni SMSi pole tulnud, ka nett kiirem pole. Peale SMSi saamist on mõnikord vaja Speedtouchi ruuterile teha 15 minutine restart, et DHCP lease time otsa saaks ja Elioni poolt aktiveeritud uus profiil peale läheks.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 478, 479, 480  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.