|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
02.10.2009 00:02:02
|
|
|
| virus152 kirjutas: |
Ükski mõistlik firma ei läheks kaasa plaaniga, et suvalisele paketile viskad 99.- otsa ja saad kohe 100/20. See oleks puhas tüli norimine Kodulahenduse omadega (k.a. mina ise, aga fiibri lootust pole ). See 99.- on lihtsalt reklaami eesmärgil ju, et oleks ilus arv, aga samas esimese hooga ei ehmataks rohkem kui poole tuhandese väljaminekuga. 99% kindel, et esimese hooga vaadataks kahest kõrvuti olevast reklaamist seda, mis on 99.-, mitte 561.- |
nehuia aru ei saanud ok, olen ohver, tahan kiiret netti, samas su jutu järgi ei saa.. okei patsient. Ära muretse elion lahja poisike. Aga võrreldes Lationiga, neil 500mb
loodan et elion mulle ka annab 5 kuu pürast gigase neti.raisk,eesti ju it riik, ei saa olla lahjem kui latvia
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
02.10.2009 00:05:07
|
|
|
| olc kirjutas: |
| Spezz kirjutas: |
| No mis sa nutad. Keegi ei sunni sind seda võtma. Istu oma 4/1 või 10/2 otsas edasi a ole õnnelik oma madalama kuutasuga? |
Ega ma nutagi, niisama lambist nuumata ka ei taha, kaubelda tuleb vahest. |
Vales kohas kaupled, elioni klienditugi on mujal.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marko233
HV vaatleja
liitunud: 06.08.2004
|
02.10.2009 00:15:32
|
|
|
| Kui mul Kodulahendus, Thompson TG585 v7 ruuter - tähendab see, et Elioni tehnikul tuleb lihtsalt uus kaabliots tuppa vedada ja olemas kiire nett?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nitramra
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2003
|
02.10.2009 14:55:46
|
|
|
| kas keegi võiks teha pildi milline on see nn korrusmaja kaabel? helistasin Elioni HD'sse ja sealt öeldi et majas on võimalus aga minul korteris pole vms, et vaja äkki kaabel juurde vedada, kuna ma tehniku külaskäigust pole väga huvitatud ja mul seinas neid pistikuid on siis tahakski teada et milline see "jämedam" kaabel on?
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T1000
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2007
|
02.10.2009 15:16:54
|
|
|
m6mmix, korrusmaja puhul tuleb tuppa tavaline võrgukaabel ehk CAT5 (see sama mis läheb arvutisse):
Spoiler 
Sulle tuleb aga tuppa tõenäoliselt telefonikaabel, väiksema otsaga:
Spoiler 
(Siin pildil see väiksem ongi adsl+ juhe ning suurem on see cat5 mis korrusmaja puhul tuppa tuuakse)
Loodan, et said nüüd aru.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
02.10.2009 15:17:13
|
|
|
| T1000: Vaat - ei ole see alati nii ühene sugugi - Elioni mehed on ennegi vedanud telefonijuhtmeks samuti CAT5-kaablit ning siis on 2 soont ära kasutatud telefonipistikule ja ülejäänud 6 soont on vabad.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T1000
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2007
|
02.10.2009 15:23:26
|
|
|
| No, endal samamoodi. Aga kui mul kunagi korrusmaja välja ehitatakse siis sisuliselt korterisse ei ole ju vaja enam uut kaablit vedada. Kui CAT5 läheb telefonipistikusse seinas, siis vist pistiku vahetamisest kasu? Vaja vaid kõik sooned ära ühendada. (Ma lihtsalt näitasin, milline juhe ning ots korrusmaja puhul on)
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
morgoth
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2004
|
02.10.2009 15:42:34
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
| T1000: Vaat - ei ole see alati nii ühene sugugi - Elioni mehed on ennegi vedanud telefonijuhtmeks samuti CAT5-kaablit ning siis on 2 soont ära kasutatud telefonipistikule ja ülejäänud 6 soont on vabad. |
Sama siin.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nitramra
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2003
|
02.10.2009 16:18:01
|
|
|
ok tänud, uurin kas on võrgu pesa ka seinas v ei, loodan et on olemas sest uusi kaableid küll ei taha vedama hakata.
M
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
02.10.2009 16:31:57
|
|
|
| Spezz kirjutas: |
| olc kirjutas: |
| Spezz kirjutas: |
| No mis sa nutad. Keegi ei sunni sind seda võtma. Istu oma 4/1 või 10/2 otsas edasi a ole õnnelik oma madalama kuutasuga? |
Ega ma nutagi, niisama lambist nuumata ka ei taha, kaubelda tuleb vahest. |
Vales kohas kaupled, elioni klienditugi on mujal. |
Ära muretse, tean küll kus nad on. Eile helistasin ise neile, pidivad täna ühendust, võtma - ei ole võetud
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
02.10.2009 17:26:33
|
|
|
enne tehnilist kontrolli tegin siis esimene lause algas "Kahjuks... (selge, ei saa )
tänasest on vastust muudetud. nüüd esimene lause on "Meil on väga hea meel... (korraks tekkis lootus, et yeah saan kah) aga järgmine lause hakkas ikka sõnaga "Kahjuks...
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Loaded
HV vaatleja
liitunud: 03.04.2005
|
02.10.2009 18:10:45
|
|
|
Täna lõunast lülitati sisse. Asukohaks Mustamäe.
Edit:
Läbi wifi siis järgmised kiirused:
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Murkaa
HV vaatleja
liitunud: 21.09.2009
|
02.10.2009 18:19:40
|
|
|
No räägi kuidas esmamulje on. On väärt siis seda hinda ja vaeva ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Fallout
HV kasutaja

liitunud: 14.07.2004
|
02.10.2009 18:53:35
|
|
|
testi mõnda kaugemal asetsevat serverit kasvõi seda helsingi Nebula Oy oma
_________________ Trying is the first step towards failure! |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ra*
HV Guru

liitunud: 19.04.2003
|
02.10.2009 19:00:07
|
|
|
| Loaded kirjutas: |
Täna lõunast lülitati sisse. Asukohaks Mustamäe.
|
Annavad märku ka?
Võin ruuter.ee/speedtest lehel refreshimise ära lõpetada?
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
02.10.2009 19:24:44
|
|
|
| Ra* kirjutas: |
| Loaded kirjutas: |
Täna lõunast lülitati sisse. Asukohaks Mustamäe.
|
Annavad märku ka? |
Kui sul on kontaktiks antud mobla siis saadetakse 100M aktiveerimisel sulle SMS. Seni, kuni SMSi pole tulnud, ka nett kiirem pole. Peale SMSi saamist on mõnikord vaja Speedtouchi ruuterile teha 15 minutine restart, et DHCP lease time otsa saaks ja Elioni poolt aktiveeritud uus profiil peale läheks.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Loaded
HV vaatleja
liitunud: 03.04.2005
|
02.10.2009 20:14:32
|
|
|
Helsingi server:
Saadavad sõnumi jah, kui aktiveeritakse.
Ja mis hinda ja vaeva? Tasuta ju
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IceUul
Sinu Ema

liitunud: 14.11.2001
|
02.10.2009 20:17:52
|
|
|
| Loaded kirjutas: |
Täna lõunast lülitati sisse. Asukohaks Mustamäe.
Edit:
Läbi wifi siis järgmised kiirused:
 |
Siin on hea näide, kuidas kiirus jääb võrgukaartide ja seadmete taha kinni, tegelikult tuleb see 100mbit/s ära, kui sul oleks gigased seadmed vahel..
|
|
| Kommentaarid: 219 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laizk
HV kasutaja

liitunud: 23.06.2003
|
02.10.2009 20:24:07
|
|
|
saaremaalegi jõudis see 100/20 kohale ning wifi'ga oleks nagu justkui sünkroonühendus, st. kui kiirusteste teha siis jääb nii 14-19Mbit/s vahele nii down kui up.
tuleb N standardi wifi purk vahele hankida kui ei soov läpakaga ka ikka kiiremat netti kasutada
PS! mulle annab speedtest.net'ist helsingi server paremaid tulemusi kui tallinna oma
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Loaded
HV vaatleja
liitunud: 03.04.2005
|
02.10.2009 20:47:29
|
|
|
| Kusjuures, kui siin paar kuud tagasi Telset rõõmustas mind suht samas suurusjärgus interneti kiirusega, siis läbi Buffalo G54 wifi-ruuteri sai speedtest'i leheküljel ca 50Mb/s kätte. Ehk ise kahtlustan, et elioni Thomson on see, mis blokib.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Franzuu
HV kasutaja
liitunud: 15.11.2008
|
02.10.2009 21:16:27
|
|
|
Keegi oskab osutada elioni E-poes olevatele Gb ruuteritele millel on wireless? https://pood.elion.ee/epood.asp?t=1352&tt=245&ta=&lv=False&Smenyy=1373
See 120 Mbps sekundis tuleks vist ainult torrentitega ära, aga praegune ruuter käibki närvidele, sest näiteks kui RTCWET's vajutada server browseris refresh teeb ruuter restardi, nii peangi servereid vaatama gametracker'is ja IP kaudu joinima.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
02.10.2009 22:01:12
|
|
|
| Loaded kirjutas: |
Ja mis hinda ja vaeva? Tasuta ju  |
Aasta lõpuni jah. edasi maksad.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
02.10.2009 23:00:43
|
|
|
| SinuEma kirjutas: |
| Loaded kirjutas: |
Täna lõunast lülitati sisse. Asukohaks Mustamäe.
Edit:
Läbi wifi siis järgmised kiirused:
 |
Siin on hea näide, kuidas kiirus jääb võrgukaartide ja seadmete taha kinni, tegelikult tuleb see 100mbit/s ära, kui sul oleks gigased seadmed vahel.. |
Ka gigane ei pruugi abiks olla, kui ruuteri protsessor ei jõua piisavalt kiireld andmeid töödelda.
546v6 jääb mul juba 12Mbps'iga hätta kui see ruutima jätta PPPoE reziimis, saan vaid 7Mbps sealt vaevu kätte, kui aga sillaks ümber seadistan ja tekitan ühenduse DHCP'ga oma ruuterist saan 10.7Mbps kenasti (ülejäänud võib arvestada ATM kao hulka).
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaars
HV vaatleja
liitunud: 23.04.2009
|
03.10.2009 00:40:56
|
|
|
VDSL2 on juba testimises üle eesti. Niiet ka ADSL2+ baasil kasutajad saavad varsti areneda kiiremale tehnoloogiale ja suurematale kiirustele.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
03.10.2009 09:47:34
|
|
|
| jaars kirjutas: |
VDSL2 on juba testimises üle eesti. Niiet ka ADSL2+ baasil kasutajad saavad varsti areneda kiiremale tehnoloogiale ja suurematale kiirustele.  |
ära anna tühja lootust, VDSL2 ei levi jaamast nii kaugele kui ADSL2+, võibolla 500m või 1km jaamast "kuni" 100 tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
03.10.2009 09:52:16
|
|
|
Hmm, millal see VDSL2 tuleb? Mulle küll hea uudis, sest jaam asub paarikümne meetri kaugsel
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
03.10.2009 10:02:40
|
|
|
| Andykas kirjutas: |
Hmm, millal see VDSL2 tuleb? Mulle küll hea uudis, sest jaam asub paarikümne meetri kaugsel  |
ilmselt oleks ma kuupäeva öelnud kui keegi seda teaks...kui miskit kindlat lekib, küll me teada saame, esialgu niipea ei loodaks.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woo456
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2006
|
03.10.2009 17:20:52
|
|
|
| Laizk kirjutas: |
PS! mulle annab speedtest.net'ist helsingi server paremaid tulemusi kui tallinna oma  |
See on sellepärast, et Tallinna serveril on 100Mbps ühendus, Helsingi omal on aga 1Gbps ühendus.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
morgoth
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2004
|
03.10.2009 19:45:45
|
|
|
Kas nad teatavad ka, et nüüd on 100Mbit peale keeratud, või teevad seda vaikselt ja pead ise avastama?
Mul nimelt ADSL-ühendus, ja ikka 12Mbit, äkki, kui ruuter ära sillata ja otse võrku ühendada, hakkabki 100Mbit torust tulema?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
03.10.2009 19:47:44
|
|
|
SMS pidi tulema.
Seda siis juhul kui oled numbri andnud.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
03.10.2009 20:31:34
|
|
|
vahepeal saadavad ka e-posti aadressile, ei tea mis vahetga neid saadetakse...vahest sinna siis jälle tänna
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
03.10.2009 20:54:03
|
|
|
| morgoth kirjutas: |
Kas nad teatavad ka, et nüüd on 100Mbit peale keeratud, või teevad seda vaikselt ja pead ise avastama?
Mul nimelt ADSL-ühendus, ja ikka 12Mbit, äkki, kui ruuter ära sillata ja otse võrku ühendada, hakkabki 100Mbit torust tulema? |
ADSL`i peal võid 100Mbit ühendusest vaid und näha
Seda saab tellida vaid optikaga korrusmajades...
Ning selle saamiseks, pead oma DSL liini lahti ühendama ja end switchist tuleva LAN kaabli külge ühendama...
Sõltuvalt tüübist pead ruuteri kah ümber konfigureerima või konfigureerib end parimal juhul automaatselt ise...
viimati muutis Etz 03.10.2009 20:55:41, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
04.10.2009 10:57:52
|
|
|
| morgoth kirjutas: |
Mul nimelt ADSL-ühendus, ja ikka 12Mbit, äkki, kui ruuter ära sillata ja otse võrku ühendada, hakkabki 100Mbit torust tulema? |
ADSL ühenduse puhul tuleb kõigepealt teha toote ümberehitus korrusmaja interneti peale. Eeldusel, et su majas on 100M korrusmaja olemas siis sinuga võetakse ühendust, räägitakse ära hinnad ja kui see sobib siis tehaksegi ära. Kusagil ca 600.- läheb vist ümbertegemine maksma, pead ei anna.
***
Linksys WRT54G kasutajad - te ruuter jääb 100M WANi puhul hätta ja aeglaseks - http://www.dd-wrt.com/phpBB2/viewtopic.php?p=356080
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
04.10.2009 11:20:43
|
|
|
Mnjaa, päris karm. Buffalo WHR-HP-G54 jääb vist samuti hätta siis
Need vist enam vähem sama sisuga masinad. Gigabit ruuterid vist hakkavad moodi minema
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hydrogen
HV vaatleja
liitunud: 25.03.2007
|
04.10.2009 11:46:49
|
|
|
| olc kirjutas: |
Mnjaa, päris karm. Buffalo WHR-HP-G54 jääb vist samuti hätta siis
Need vist enam vähem sama sisuga masinad. Gigabit ruuterid vist hakkavad moodi minema  |
802.11g ongi ju max 54Mbps, kui tahate 100Mbit ära kasutada, siis selleks on 802.11n.
Esimene lõik WRT54G kasutusjuhendist:
| tsitaat: |
The Linksys Wireless-G Broadband Router is really three devices in one box. First,
there’s the Wireless Access Point, which lets you connect both screaming fast Wireless-
G (802.11g at 54Mbps) and Wireless-B (802.11b at 11Mbps) devices to the network.
There’s also a built-in 4-port full-duplex 10/100 Switch to connect your wired-Ethernet
devices together. Connect four PCs directly, or attach more hubs and switches to
create as big a network as you need. Finally, the Router function ties it all together and
lets your whole network share a high-speed cable or DSL Internet connection. |
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
04.10.2009 12:00:03
|
|
|
| hydrogen kirjutas: |
There’s also a built-in 4-port full-duplex 10/100 Switch to connect your wired-Ethernet
devices together. |
Minuarust jutt sellest käibki et ka kaabli otsas ei suuda ära majandada. wifiga muidugi mitte.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laizk
HV kasutaja

liitunud: 23.06.2003
|
04.10.2009 13:22:36
|
|
|
| omale plaanin võtta WRT320N seadme millel N wifi olemas ja ka gigabit ehternet 4port switch ... miskipärast elioni e-pood ei näita seda mudelit (veel), kuid on müügis 1490.-
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
04.10.2009 13:24:20
|
|
|
| Laizk kirjutas: |
| omale plaanin võtta WRT320N seadme millel N wifi olemas ja ka gigabit ehternet 4port switch ... miskipärast elioni e-pood ei näita seda mudelit (veel), kuid on müügis 1490.- |
alls tuli müüki, varsti lisatakse ka e-poodi
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
04.10.2009 14:16:43
|
|
|
| darkside kirjutas: |
| Laizk kirjutas: |
| omale plaanin võtta WRT320N seadme millel N wifi olemas ja ka gigabit ehternet 4port switch ... miskipärast elioni e-pood ei näita seda mudelit (veel), kuid on müügis 1490.- |
alls tuli müüki, varsti lisatakse ka e-poodi |
arvutikeskuses selle EE variant 1375.- peaks ka ikka gigbit ruuter ikka olema
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
04.10.2009 17:14:39
|
|
|
| hydrogen kirjutas: |
| 802.11g ongi ju max 54Mbps, kui tahate 100Mbit ära kasutada, siis selleks on 802.11n. |
Loe palun uuesti. Juttu oli kaabliga testimisest.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vutt
HV kasutaja
liitunud: 14.11.2003
|
04.10.2009 20:26:40
|
|
|
Mul sama isend 54GL 1.1 ddWrt-ga aga see on minu isiklik ja saab uue kiirema vastu vahetada. Ma rohkem mures selle Elioni enda ST546 karbi pärast. Kas tõesti on too karp võimeline majandama 100 Megast data lonti paralleelselt mitme vaatajakohaga DigiTV-ga? Eriti kui need kanalild saavad kohe-kohe olema HD formaadis?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hydrogen
HV vaatleja
liitunud: 25.03.2007
|
04.10.2009 20:29:02
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| hydrogen kirjutas: |
| 802.11g ongi ju max 54Mbps, kui tahate 100Mbit ära kasutada, siis selleks on 802.11n. |
Loe palun uuesti. Juttu oli kaabliga testimisest. |
Requote
| tsitaat: |
There’s also a built-in 4-port full-duplex 10/100 Switch to connect your wired-Ethernet
devices together. |
ehk siis switch töötab 100Mbps, marsruutimine aga 54Mbps max nagu wifi välja pritsimine
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
04.10.2009 20:31:28
|
|
|
| vutt kirjutas: |
| Ma rohkem mures selle Elioni enda ST546 karbi pärast. Kas tõesti on too karp võimeline majandama 100 Megast data lonti paralleelselt mitme vaatajakohaga DigiTV-ga? Eriti kui need kanalild saavad kohe-kohe olema HD formaadis? |
Ma küll karbi sisuga tuttav pole, kui on piisavalt kiire prose, siis miks mitte. Net ja 2 vaatajakohta mahub selle 100 mega sisse ära ilusti. Ei ole nii et 100M nett pluss veel 2 tv kohta
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
04.10.2009 21:03:39
|
|
|
| hydrogen, kaabliga ei tule 100Mbps läbi. Sobib?
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virus152
HV vaatleja

liitunud: 05.03.2009
|
04.10.2009 23:12:26
|
|
|
| hydrogen kirjutas: |
| Mark0 kirjutas: |
| hydrogen kirjutas: |
| 802.11g ongi ju max 54Mbps, kui tahate 100Mbit ära kasutada, siis selleks on 802.11n. |
Loe palun uuesti. Juttu oli kaabliga testimisest. |
Requote
| tsitaat: |
There’s also a built-in 4-port full-duplex 10/100 Switch to connect your wired-Ethernet
devices together. |
ehk siis switch töötab 100Mbps, marsruutimine aga 54Mbps max nagu wifi välja pritsimine |
Mida asja sa ajad? Kus sul see kirjas on, et marsruutimine toimub g-standardi kiirusega
100Mbps on arvatavasti pigem küll teoreetiline maksimum, aga nii madal kui 54 ta nüüd ka ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
05.10.2009 11:42:07
|
|
|
On keegi juba uue ühenduse ka saanud? Huvitav kaua see ühendamine neil aega võtab kui tellisin 1. okt hommikul
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
05.10.2009 11:45:15
|
|
|
| miga kirjutas: |
| On keegi juba uue ühenduse ka saanud? Huvitav kaua see ühendamine neil aega võtab kui tellisin 1. okt hommikul :P |
Kuni kolm tööpäeva. Neid inimesi ikka on, kes on hüperkiire neti saanud juba.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laizk
HV kasutaja

liitunud: 23.06.2003
|
05.10.2009 16:38:01
|
|
|
| miga kirjutas: |
On keegi juba uue ühenduse ka saanud? Huvitav kaua see ühendamine neil aega võtab kui tellisin 1. okt hommikul  |
sain 2.okt Saaremaal kätte
eile öhtune kiiruse test - 1 töötava digiboxiga üle LAN'i (arvuti lan -> switch -> enda linuxi purk, milles ka teine püsiühendus küljes (juhuks kui elioni omaga miskit juhtub) -> elioni tg784 ruuter)
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fallout
HV kasutaja

liitunud: 14.07.2004
|
05.10.2009 16:49:48
|
|
|
| tsitaat: |
| Esitasite 01.10.2009 toote ERAKLIENDI LAHENDUS tellimuse. Informeerime Teid, et tellitud toode on Elioni poolt aktiveeritud ning kasutamiseks valmis. |
kui kolm päeva tagasi telefonitsi rääkisin siis väideti et aktiveeruvad koos, tegin ruuterile restardi aga ei midagi, kas ise unustasin midagi ära või paneb elion kärna?
_________________ Trying is the first step towards failure! |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
05.10.2009 17:06:13
|
|
|
| Fallout kirjutas: |
| tsitaat: |
| Esitasite 01.10.2009 toote ERAKLIENDI LAHENDUS tellimuse. Informeerime Teid, et tellitud toode on Elioni poolt aktiveeritud ning kasutamiseks valmis. |
kui kolm päeva tagasi telefonitsi rääkisin siis väideti et aktiveeruvad koos, tegin ruuterile restardi aga ei midagi, kas ise unustasin midagi ära või paneb elion kärna? |
Eespool keegi kirjutas midagi 15 minutiks ruuteri väljalülitamisest
| Mark0 kirjutas: |
| Kui sul on kontaktiks antud mobla siis saadetakse 100M aktiveerimisel sulle SMS. Seni, kuni SMSi pole tulnud, ka nett kiirem pole. Peale SMSi saamist on mõnikord vaja Speedtouchi ruuterile teha 15 minutine restart, et DHCP lease time otsa saaks ja Elioni poolt aktiveeritud uus profiil peale läheks. |
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|