|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
30.09.2009 01:11:07
|
|
|
Igatahes, Uncharted 2 MP demo on võimas Graafika on ikkagi paranenud, relvasi on paljurohkem, helid on fantastiliselt head
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
30.09.2009 01:26:19
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| Igatahes, Uncharted 2 MP demo on võimas :D Graafika on ikkagi paranenud, relvasi on paljurohkem, helid on fantastiliselt head :D |
mp's peaks graafika törts maha keeratud olema tegelikult :P
aga demo kohta on seal jah hämmastavalt palju teha, kahjuks homme vara vaja tööle minna, teeks muidu veel :D
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
30.09.2009 10:23:29
|
|
|
| StarLight kirjutas: |
| Kas ainult TDM võimalus, või tuleb ka teisi variante sisse. CTF huvitaks eriti =P |
seal saad valida DM, Objective based games, Coop 2 varianti.
enne kui valid "Find Game" vms, saad alla minnes valida (seal kus on suur pilt menüüs).
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
30.09.2009 16:11:22
|
|
|
eesti postis/tollis töötavad ikka erilised nõmedad, saatsid mu valged dualshock3'ed rahumeeli hiinasse tagasi, kuigi ilusasti ametlikus sony pakendis ja originaalid ja puha. müüja tahtis juba teist korda raha küsida mult shippingu eest aga kollitasin teda vähe feedbackiga ja saatis tasuta, teistkorda tulid juba läbi :)
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
30.09.2009 16:13:59
|
|
|
mis põhjusel tagasi saatsid siis?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
30.09.2009 16:19:39
|
|
|
| PeZ kirjutas: |
| mis põhjusel tagasi saatsid siis? |
seda ei saa ma nähtavasti kunagi teada :P müüjalt saatis kirja, et pakk saadeti talle tagasi.
eesti postil lihtsalt mingid paranoiad, et kõik mis aasiast peab olema võltskaup ja kuulub tagasi saatmisele ilma mind teavitamata. (ennegi olen sellistest juhustest kuulnud)
ju siis teine kord oli keegi teine inimene neid pakke vahtimas.
valgeid dualshocke müüakse ainult jaapanis ja seetõttu ei anna mujalt väga tellida kah, või kui annab siis on hind soolasem kuna need juba algselt jaapanist pärit.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tartu
Piiratud kasutaja

liitunud: 18.11.2006
|
30.09.2009 16:25:52
|
|
|
Kui keegi teab kust saaks hea hinnaga uue ps3-me tellida võib märku anda
_________________ Pakkuda soodsamalt diislit & bena Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt! |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
30.09.2009 16:26:20
|
|
|
Labukana, valge DS3 on kõige "nunnum" - ise ostsin, kui välja tulid
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
30.09.2009 16:39:56
|
|
|
Eriti loll. Aga kas tänapäevaks mitte juba usas ka ei müüda neid värve?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
30.09.2009 17:01:10
|
|
|
PeZ, ametlikult mitte, see-eest võid sellised sealt soetada:
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
30.09.2009 17:05:30
|
|
|
| Labukana kirjutas: |
| PeZ kirjutas: |
| mis põhjusel tagasi saatsid siis? |
seda ei saa ma nähtavasti kunagi teada müüjalt saatis kirja, et pakk saadeti talle tagasi.
eesti postil lihtsalt mingid paranoiad, et kõik mis aasiast peab olema võltskaup ja kuulub tagasi saatmisele ilma mind teavitamata. (ennegi olen sellistest juhustest kuulnud)
ju siis teine kord oli keegi teine inimene neid pakke vahtimas.
valgeid dualshocke müüakse ainult jaapanis ja seetõttu ei anna mujalt väga tellida kah, või kui annab siis on hind soolasem kuna need juba algselt jaapanist pärit. |
elektroonikal peab CE märgistus peal olema
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
red_devil
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2006
|
30.09.2009 17:12:32
|
|
|
Labukana, huvi pärast küsin, et palju maksid nende eest ja kust tellisid?
_________________ PSN: raunts |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
30.09.2009 17:22:10
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
| Labukana kirjutas: |
| PeZ kirjutas: |
| mis põhjusel tagasi saatsid siis? |
seda ei saa ma nähtavasti kunagi teada müüjalt saatis kirja, et pakk saadeti talle tagasi.
eesti postil lihtsalt mingid paranoiad, et kõik mis aasiast peab olema võltskaup ja kuulub tagasi saatmisele ilma mind teavitamata. (ennegi olen sellistest juhustest kuulnud)
ju siis teine kord oli keegi teine inimene neid pakke vahtimas.
valgeid dualshocke müüakse ainult jaapanis ja seetõttu ei anna mujalt väga tellida kah, või kui annab siis on hind soolasem kuna need juba algselt jaapanist pärit. |
elektroonikal peab CE märgistus peal olema |
CE märgistus on jah MUST BE! aga on ka muid nüansse. Näiteks võib tehnilise järelvalve amet asjast kinni hakata ja tahavad vastavusdeklaratsioone või muud sellist, mis igal endast lugupidaval firmal on asjadega kaasas, aga kui oled ostnud toote kuskilt X poest siis võivad puududa.
TJA ise kiidab Logitech'i kodulehte ja seal olevaid digitaalseid vorme, et juhul kui satute kaupa ostma kahtlastest kohtadest siis tasub sealt mõni dokument neile näidiseks saata ja küsida üle kas nad ise ka oma kaubaga sellise kaasa panevad. Samas Aasiast ostes on alati see oht, et emailis ja telefonis lubatakse kõik kokku (deklaratsioonid ja CE märgistused) aga kui kaup kohal saad tollist kõne et mingi kirjadeta valge karp on Teie nimele tulnud -kas saadame tagasi või hävitame? Kuna juhtmeta puldid kasutavad raadiosignaale siis on toll ja TJA nende suhtes eriti tundlik.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
30.09.2009 17:57:55
|
|
|
| red_devil kirjutas: |
| Labukana, huvi pärast küsin, et palju maksid nende eest ja kust tellisid? |
110.- dollarit koos posti asjadega ja ebayst.
mustad oleks odavamalt saanud aga mul oli justnimelt valgeid vaja, telekas ja asjad valged seal toas, oleks valge ps3'e ka ostnud aga miskipärast neil ainult see must valikus.
mul nüüd 2 ps3slimi, mõlemaga kaasas olnud must ds3 on ühe küljes, valged teise ps3 küljes :)
| Skeptik kirjutas: |
| elektroonikal peab CE märgistus peal olema |
nojah, arusaadav kui tegu oleks mingi ulmelise iphone klooni või jumalteab mis imeliku asjaga, tellisin siiski ps3 puldid mis on sisult identsed nendega mida meil siin müüakse. originaalid oringinaalpakendis jms.
ei ole kuulnud et teised euroopa riigid seda nii pingsasti kontrolliks (vähemalt soome ja uk), peavad siin meil need kohalikud ikka kogu jõuga punnitama ja vinti üle keerama ning täiesti tavalised ps3 puldid mulle midagi ütlemata tagasi saatma.
viimati muutis Labukana 30.09.2009 18:05:08, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sarin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2005
|
30.09.2009 18:04:39
|
|
|
hey. veidi offtopic.
tahaksin mingit korraliku õudukat mängida.
hetkel laenasin sõbralt uue silent hilli... aga see ei tundu eriti hea ja kisub igavaks.
kas Clive Barkers Jericho on hea ? vanameister peaks nagu õudust jägama.
või siis deadspace?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
30.09.2009 18:06:30
|
|
|
| Sarin kirjutas: |
hey. veidi offtopic.
tahaksin mingit korraliku õudukat mängida.
hetkel laenasin sõbralt uue silent hilli... aga see ei tundu eriti hea ja kisub igavaks.
kas Clive Barkers Jericho on hea ? vanameister peaks nagu õudust jägama.
või siis deadspace? |
deadspace on küll vägagi hea mäng ja üksjagu õudne ka, soovitaks seda kindlasti.
siren pidavat ka asjalik olema aga ise proovinud pole.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sarin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2005
|
30.09.2009 18:10:03
|
|
|
| Labukana kirjutas: |
| Sarin kirjutas: |
hey. veidi offtopic.
tahaksin mingit korraliku õudukat mängida.
hetkel laenasin sõbralt uue silent hilli... aga see ei tundu eriti hea ja kisub igavaks.
kas Clive Barkers Jericho on hea ? vanameister peaks nagu õudust jägama.
või siis deadspace? |
deadspace on küll vägagi hea mäng ja üksjagu õudne ka, soovitaks seda kindlasti.
siren pidavat ka asjalik olema aga ise proovinud pole. |
tänud kiire vastuse eest.
ilmad lähevad külmaks ja konsool hakkab jälle täis võimsusel tööle
ma lähen riski ohvriks ja kaen selle jericho ka ära lähi tulevikus.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
30.09.2009 18:24:20
|
|
|
Sarin, see viimane SH on IMHO seeria kõige nõrgem
Jericho't proovisin tuttava juures - ei meeldinud; sama kehtib ka Siren'i kohta...
Dead Space oli üks eelmise aasta üllatajatest (positiivselt), kas ta just õudne on aga pinge selles mängus
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
30.09.2009 18:30:05
|
|
|
| kas FIFA's on samapoodi nagu PES'is, et xboxi ja ps3 kasutajad saavad omavahel koos netis mängida?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
01.10.2009 09:59:38
|
|
|
| Labukana kirjutas: |
110.- dollarit koos posti asjadega ja ebayst.
mustad oleks odavamalt saanud aga mul oli justnimelt valgeid vaja, telekas ja asjad valged seal toas, oleks valge ps3'e ka ostnud aga miskipärast neil ainult see must valikus.
mul nüüd 2 ps3slimi, mõlemaga kaasas olnud must ds3 on ühe küljes, valged teise ps3 küljes
|
Mina tellisin dealxtremest, $112 läksid 2tk kokku ja postikulu seal ei ole. Tolliga probleeme ei olnud ja asjad toodi ilusasti ukse taha ära.
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
01.10.2009 10:08:46
|
|
|
| Tom-D kirjutas: |
| Labukana kirjutas: |
110.- dollarit koos posti asjadega ja ebayst.
mustad oleks odavamalt saanud aga mul oli justnimelt valgeid vaja, telekas ja asjad valged seal toas, oleks valge ps3'e ka ostnud aga miskipärast neil ainult see must valikus.
mul nüüd 2 ps3slimi, mõlemaga kaasas olnud must ds3 on ühe küljes, valged teise ps3 küljes :)
|
Mina tellisin dealxtremest, $112 läksid 2tk kokku ja postikulu seal ei ole. Tolliga probleeme ei olnud ja asjad toodi ilusasti ukse taha ära. |
no ma sain siis 2$ odavamalt ja toodi samamoodi uksetaha :)
see tolliasi on pigem vedamise küsimus, kui kust tellida ma pakun.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sav1saar
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2009
|
01.10.2009 11:00:55
|
|
|
| Jackinthex kirjutas: |
| sav1saar kirjutas: |
Mul PS3 hüppas üles. Tekkis selline jama, et ükspäev mängisin ja PS3 lülitas end lambist välja... OK, ei saanud aru, mis kamm on. Panin uuesti tööle ja jooksis sama hästi nagu see jooksma peaks. Nüüd vahepeal ei ole sellist asja enam ette juhtunud. Kuid täna panin uuesti tööle, mängisin kõige rohkem 5 minutit ja jälle, sama värk. Ainuke vahe eelmisega on selles, et punane tuli konsooli peal jäi vilkuma. Ükski nupp ei reageeri, peale konsooli taga oleva väljalülitusnupu (loogiline, et see nupp lükkab kõik välja). Panen siis uuesti tagant käima, punane tuli läheb põlema nagu peab, proovin puldist käima panna - midagi ei juhtu. Vajutan konsoolilt käima, käib piiks, siis läheb punane tuli roheliseks ning kohe vahetub hästi korraks kollaseks, pärast seda käib kolm piiksu ja punane tuli jääb vilkuma. Pilt ei tule üldse ette. Ühesõnaga mu konsool on andnud otsad. Yellow Ring of Death? Mitte ei saa aru, kuidas see juhtuda võis. Transportinud seda eriti pole, seisnud koguaeg (3 aastat) ühe koha peal. Mitme tunniseid maratone aga olen küll teinud, aga kahtlen, et sellest see sellest tulla võib.
Sõbra plaati ei anna ka enam tagasi!
Kas kellelgi on olnud sama probleemi ja oskab soovitada mingisugust võluravi, et see jälle tööle hakkaks?
Tänud ette! |
Suudan parandada neid ps3'esi millel YLOD (yellow light of death)Väga sarnane xboxi parandamisele. Kõik riistad olemas.
Sul raudselt 60gb versioon jah? |
60GB jah. Kuid Red Light Blinging või YLOD või mis iganes ei ole minu masina puhul seotud HDDga. Ehk ütled, mis variandid veel oleks?
Tegin kettale fullformati, kuid ei midagi. Samuti proovisin teise masina kõvaketast ja blingimine jätkus ikkagi...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
01.10.2009 11:50:43
|
|
|
sav1saar, ei olegi seotud kettaga, lihtsalt 60GB mudelitel oli ülekuumenemine suurem probleem, seepärast ta pakkuski, et sul 60GB mudel.
| Labukana kirjutas: |
see tolliasi on pigem vedamise küsimus, kui kust tellida ma pakun. |
Spoiler 
Ei pruugi olla vedamise asi, võib ka olla asi selles millised dokumendid asjaga kaasas on jne. Minul olid alguses ilged jamad hiinast tellimisega kuna pakid saadeti markeeringuga "GIFT" ja ühtegi paberit seal kaasas polnud. Kuna toll avab eranditult kõik pakid mis tulevad väljaspoolt EU-d siis tekkis kohe küsimus kui palju antud asjad seal sees maksavad ja kas on vaja tasuda tollimaksu. Siis pidin tõestuseks viima netipoe arved, pangakonto väljavõtte jne.. ning ära tõestama, et summa on piisavalt väike ning ei kuulu maksustamise alla. Samuti konfiskeeriti 2 asja mis olid võltsimistunnustega (mp3 mängijad, iPod kloonid, rahaline kahju oli õnneks minimaalne). Näiteks iPhone kloonidega mis hiinast tulevad on sama lugu, saadetakse tagasi ilma tellijat teavitamata. Kuna mul sugulane töötab tollis ja tegeleb pakkidega iga päev siis olen hakanud talle helistama iga kord kui hiinast midagi tellida tahan, ta ütleb kuidas nende asjadega siis lood on, et kas läbib tolli jne... . See muidugi minu kogemus ja arvamus.
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
01.10.2009 14:16:06
|
|
|
telli
mingi paarituhande USD eest teeb ta misiganes sul pähe tuleb
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
01.10.2009 14:24:16
|
|
|
Tom-D, järelikult oleks mingisuguse lisajahuti ost igati õigustatud?
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
01.10.2009 14:35:11
|
|
|
ivokas, IMO mitte...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NekoRobin
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2008
|
01.10.2009 14:37:25
|
|
|
Ostsin Dualshock 3, võtsin karbist lahti, ühendasin usb'ga PS3'ga ja 2 punast tuld hakkavad põlema 1 asemel, pult ise ei tööta.. wtf..
_________________ M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
01.10.2009 14:40:24
|
|
|
NekoRobin, midagi siin eespool räägiti viimase FW ja nimetet puldi konfliktist vist...
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
01.10.2009 14:41:33
|
|
|
NekoRobin, teine pult (nö. "originaalpult") ka aktiivne Kui jah, siis lülita see välja ning uus pult PS nupust sisse
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NekoRobin
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2008
|
01.10.2009 15:24:48
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
NekoRobin, teine pult (nö. "originaalpult") ka aktiivne Kui jah, siis lülita see välja ning uus pult PS nupust sisse  |
ei aidanud
Kuidas seda parandada?
_________________ M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
01.10.2009 15:27:49
|
|
|
| sav1saar kirjutas: |
| Jackinthex kirjutas: |
| sav1saar kirjutas: |
| Mul PS3 hüppas üles. |
Suudan parandada neid ps3'esi millel YLOD (yellow light of death)Väga sarnane xboxi parandamisele. Kõik riistad olemas.
Sul raudselt 60gb versioon jah? |
60GB jah. Kuid Red Light Blinging või YLOD või mis iganes ei ole minu masina puhul seotud HDDga. Ehk ütled, mis variandid veel oleks?
Tegin kettale fullformati, kuid ei midagi. Samuti proovisin teise masina kõvaketast ja blingimine jätkus ikkagi... |
Kettas ei puutu asjasse. Lihtsalt 60GB versioonid (ps2 hardware toega) on need kõikse hapramad. Variant on natukene raha kokku kühveldada ja minu juurde tuua. Olemas jootejaam, IR termomeeter, Termopastad, Võtmed konsooli avamiseks ja vajalik know-how, et lahti võtta ja koku tagasi panna. Saab tööle usu mind
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
01.10.2009 15:37:54
|
|
|
| NekoRobin kirjutas: |
| beastbeats kirjutas: |
NekoRobin, teine pult (nö. "originaalpult") ka aktiivne Kui jah, siis lülita see välja ning uus pult PS nupust sisse  |
ei aidanud
Kuidas seda parandada? |
Võid veel proovida:
1. Lülita konsool välja (ka tagant lülitist).
2. Lülita konsool sisse (tagant lülitist).
3. Käivita konsool uue puldi PS nupust (pult peaks kaabliga konsooli küljes laadima).
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lux
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
01.10.2009 16:06:16
|
|
|
| NekoRobin kirjutas: |
| Ostsin Dualshock 3, võtsin karbist lahti, ühendasin usb'ga PS3'ga ja 2 punast tuld hakkavad põlema 1 asemel, pult ise ei tööta.. wtf.. |
kas pult on originaal või replica? ostetud poest ~800 eest, või kolmandate isikute käest 450 eest? Mis firmware su playstationil on?
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
01.10.2009 16:50:54
|
|
|
Konsoolipood.eu müüs kah neid DS3 replikasi. Raha kah ei tagastatud. Karm
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
01.10.2009 16:51:50
|
|
|
Yep, suht feil. Hinda küsiti ~600 EEK. Endal seisab üks DS3 tänu sellele.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NekoRobin
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2008
|
01.10.2009 17:51:48
|
|
|
| lux kirjutas: |
| NekoRobin kirjutas: |
| Ostsin Dualshock 3, võtsin karbist lahti, ühendasin usb'ga PS3'ga ja 2 punast tuld hakkavad põlema 1 asemel, pult ise ei tööta.. wtf.. |
kas pult on originaal või replica? ostetud poest ~800 eest, või kolmandate isikute käest 450 eest? Mis firmware su playstationil on? |
Ostsin kasutaja Malukas käest 450 eest.. ta tellis väidetavalt välismaalt.. 3.01 on FW
Et siis pmst. raiskasin 450 ära?.. Kuigi sain 300 vana katkise sixaxise mahamüümise eest siis ikkagi suht nõme
On vist jah replica, tagant on ka teistsugune kui teistel pultidel.
_________________ M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
01.10.2009 17:55:42
|
|
|
NekoRobin, tee karbist ja puldist pilt
P.S ise olen selle kasutajaga korduvalt asju ajanud, ei usu et "jama" müüs
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NekoRobin
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2008
|
01.10.2009 18:00:48
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
NekoRobin, tee karbist ja puldist pilt
P.S ise olen selle kasutajaga korduvalt asju ajanud, ei usu et "jama" müüs  |
Well.. mu vanal sixaxisel on kirjas taga DC 3.7V = 30mA aga sellel dualshockil DC 3.7V = 300mA
ning disain sellel tagumisel kleepsul teistsugune, materjal kh, sixaxisel natuke läbipaistev aga DS3'l mitte üldsegi. Fotoka mälukaart kadunud, nii, et ei saa praegu pilti teha.. Võin kõik kirjad jne. siia kirjutada
http://www.osta.ee/10244949 täpselt selline, taga kleepekas kh, aga oksjon pole minu oma.
_________________ M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
01.10.2009 18:04:20
|
|
|
NekoRobin, mis kleepekas
P.S Sixaxis'ed olidki läbipaistvast plastikust korpusega, DS3'd enam mitte
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NekoRobin
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2008
|
01.10.2009 18:23:58
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
NekoRobin, mis kleepekas
P.S Sixaxis'ed olidki läbipaistvast plastikust korpusega, DS3'd enam mitte  |
See kleepekas mis PS3 puldil teisel poolel on, pööra ümber, noh see:
http://www.osta.ee/i/objects/resized/y09/w37/d2/med/19380962.jpg
võid lisada msni: Robinsiimann@hotmail.com seal parem rääkida
ise tean, et malukas usaldatud tüüp aga hind oligi 450, ja kõik asjad viitavad sellele, et replica. piixus
http://www.youtube.com/watch?v=mji_PLB7Tb0&feature=fvw selle video järgi kh fake, Sony logo natuke teistsugune, teravad ääred, nuppudel värv tumedam, üldse tundus karbist välja võttes juba teistsugune, kuigi vanem oli sixaxis siis nagu ütlesin, vaatasin videot ja lihtsalt raiskasin oma raha.
_________________ M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
01.10.2009 18:24:04
|
|
|
eeldan et malukas kasutas seda pulti oma süsteemis ka kunagi?
kas sa sellele puldile oma süsteemis sync oled teinud.
tagumised tulukesed näitavad controlleri numbrit. seda saad ka controlleri optionist muuta. vajuta PS nuppu ja siis vali controller settings.
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NekoRobin
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2008
|
01.10.2009 18:26:27
|
|
|
| helga kirjutas: |
eeldan et malukas kasutas seda pulti oma süsteemis ka kunagi?
kas sa sellele puldile oma süsteemis sync oled teinud.
tagumised tulukesed näitavad controlleri numbrit. seda saad ka controlleri optionist muuta. vajuta PS nuppu ja siis vali controller settings. |
ei, ta tellis välismaalt, ja otse mulle, sealed box, ta ise polnud seda kasutanud.
Dude ma tean seda, aga asi on selles, et PS nupp töötab ainult tööle panemisel ja syncimisel, aga controller settingusse ma ei saa, ja seal põlevad mõlemad 1 ja 2. Tegu pole ka 5-7 controlleritega kuna neid proovisin teise puldiga läbi ja ükski polnud selline.
_________________ M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NekoRobin
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2008
|
01.10.2009 18:51:31
|
|
|
piixus, raiskasin oma raha ja nüüd pult mõttetult istub :S väga tore lihtsalt, aga midagi pole teha
_________________ M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
01.10.2009 19:12:39
|
|
|
xxlmaster, see ju juhtmega
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
01.10.2009 19:15:28
|
|
|
AAA ok siis on pask ühesõnaga, selge
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
01.10.2009 20:05:53
|
|
|
Mul oli see. Sai Flacole koos ps3'ega... võid temalt küsida mis arvad minule ja mu vennale meeldis Jahutas hästi
Juhe oli muidugi üli lühike... pikendus vaja osta.
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
01.10.2009 20:09:52
|
|
|
| Jackinthex kirjutas: |
Mul oli see. Sai Flacole koos ps3'ega... võid temalt küsida mis arvad minule ja mu vennale meeldis Jahutas hästi
Juhe oli muidugi üli lühike... pikendus vaja osta. |
Ausalt mind need juhtmed absull ei koti. Pikendus olemas USB juhtmele. Lihtsalt enda pult perses ja vaja uus osta.
Sellepärast küsingi et kas on asjalik
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|