Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 230, 231, 232 ... 434, 435, 436  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2009 01:11:07 vasta tsitaadiga

Igatahes, Uncharted 2 MP demo on võimas icon_biggrin.gif Graafika on ikkagi paranenud, relvasi on paljurohkem, helid on fantastiliselt head icon_biggrin.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 30.09.2009 01:26:19 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Igatahes, Uncharted 2 MP demo on võimas :D Graafika on ikkagi paranenud, relvasi on paljurohkem, helid on fantastiliselt head :D

mp's peaks graafika törts maha keeratud olema tegelikult :P
aga demo kohta on seal jah hämmastavalt palju teha, kahjuks homme vara vaja tööle minna, teeks muidu veel :D
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2009 10:23:29 vasta tsitaadiga

StarLight kirjutas:
Kas ainult TDM võimalus, või tuleb ka teisi variante sisse. CTF huvitaks eriti =P


seal saad valida DM, Objective based games, Coop 2 varianti.
enne kui valid "Find Game" vms, saad alla minnes valida (seal kus on suur pilt menüüs).
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 30.09.2009 16:11:22 vasta tsitaadiga

eesti postis/tollis töötavad ikka erilised nõmedad, saatsid mu valged dualshock3'ed rahumeeli hiinasse tagasi, kuigi ilusasti ametlikus sony pakendis ja originaalid ja puha. müüja tahtis juba teist korda raha küsida mult shippingu eest aga kollitasin teda vähe feedbackiga ja saatis tasuta, teistkorda tulid juba läbi :)
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 30.09.2009 16:13:59 vasta tsitaadiga

mis põhjusel tagasi saatsid siis?
_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 30.09.2009 16:19:39 vasta tsitaadiga

PeZ kirjutas:
mis põhjusel tagasi saatsid siis?

seda ei saa ma nähtavasti kunagi teada :P müüjalt saatis kirja, et pakk saadeti talle tagasi.
eesti postil lihtsalt mingid paranoiad, et kõik mis aasiast peab olema võltskaup ja kuulub tagasi saatmisele ilma mind teavitamata. (ennegi olen sellistest juhustest kuulnud)
ju siis teine kord oli keegi teine inimene neid pakke vahtimas.
valgeid dualshocke müüakse ainult jaapanis ja seetõttu ei anna mujalt väga tellida kah, või kui annab siis on hind soolasem kuna need juba algselt jaapanist pärit.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tartu
Piiratud kasutaja
Tartu

liitunud: 18.11.2006




sõnum 30.09.2009 16:25:52 vasta tsitaadiga

Kui keegi teab kust saaks hea hinnaga uue ps3-me tellida võib märku anda icon_wink.gif
_________________
Pakkuda soodsamalt diislit & bena icon_wink.gif Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2009 16:26:20 vasta tsitaadiga

Labukana, valge DS3 on kõige "nunnum" - ise ostsin, kui välja tulid icon_cool.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 30.09.2009 16:39:56 vasta tsitaadiga

Eriti loll. Aga kas tänapäevaks mitte juba usas ka ei müüda neid värve?
_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2009 17:01:10 vasta tsitaadiga

PeZ, ametlikult mitte, see-eest võid sellised sealt soetada:

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2009 17:05:30 vasta tsitaadiga

Labukana kirjutas:
PeZ kirjutas:
mis põhjusel tagasi saatsid siis?

seda ei saa ma nähtavasti kunagi teada icon_razz.gif müüjalt saatis kirja, et pakk saadeti talle tagasi.
eesti postil lihtsalt mingid paranoiad, et kõik mis aasiast peab olema võltskaup ja kuulub tagasi saatmisele ilma mind teavitamata. (ennegi olen sellistest juhustest kuulnud)
ju siis teine kord oli keegi teine inimene neid pakke vahtimas.
valgeid dualshocke müüakse ainult jaapanis ja seetõttu ei anna mujalt väga tellida kah, või kui annab siis on hind soolasem kuna need juba algselt jaapanist pärit.

elektroonikal peab CE märgistus peal olema
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
red_devil
HV kasutaja
red_devil

liitunud: 21.01.2006




sõnum 30.09.2009 17:12:32 vasta tsitaadiga

Labukana, huvi pärast küsin, et palju maksid nende eest ja kust tellisid?
_________________
PSN: raunts
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 30.09.2009 17:22:10 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
Labukana kirjutas:
PeZ kirjutas:
mis põhjusel tagasi saatsid siis?

seda ei saa ma nähtavasti kunagi teada icon_razz.gif müüjalt saatis kirja, et pakk saadeti talle tagasi.
eesti postil lihtsalt mingid paranoiad, et kõik mis aasiast peab olema võltskaup ja kuulub tagasi saatmisele ilma mind teavitamata. (ennegi olen sellistest juhustest kuulnud)
ju siis teine kord oli keegi teine inimene neid pakke vahtimas.
valgeid dualshocke müüakse ainult jaapanis ja seetõttu ei anna mujalt väga tellida kah, või kui annab siis on hind soolasem kuna need juba algselt jaapanist pärit.

elektroonikal peab CE märgistus peal olema


CE märgistus on jah MUST BE! aga on ka muid nüansse. Näiteks võib tehnilise järelvalve amet asjast kinni hakata ja tahavad vastavusdeklaratsioone või muud sellist, mis igal endast lugupidaval firmal on asjadega kaasas, aga kui oled ostnud toote kuskilt X poest siis võivad puududa.
TJA ise kiidab Logitech'i kodulehte ja seal olevaid digitaalseid vorme, et juhul kui satute kaupa ostma kahtlastest kohtadest siis tasub sealt mõni dokument neile näidiseks saata ja küsida üle kas nad ise ka oma kaubaga sellise kaasa panevad. Samas Aasiast ostes on alati see oht, et emailis ja telefonis lubatakse kõik kokku (deklaratsioonid ja CE märgistused) aga kui kaup kohal saad tollist kõne et mingi kirjadeta valge karp on Teie nimele tulnud -kas saadame tagasi või hävitame? Kuna juhtmeta puldid kasutavad raadiosignaale siis on toll ja TJA nende suhtes eriti tundlik.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 30.09.2009 17:57:55 vasta tsitaadiga

red_devil kirjutas:
Labukana, huvi pärast küsin, et palju maksid nende eest ja kust tellisid?

110.- dollarit koos posti asjadega ja ebayst.
mustad oleks odavamalt saanud aga mul oli justnimelt valgeid vaja, telekas ja asjad valged seal toas, oleks valge ps3'e ka ostnud aga miskipärast neil ainult see must valikus.
mul nüüd 2 ps3slimi, mõlemaga kaasas olnud must ds3 on ühe küljes, valged teise ps3 küljes :)
Skeptik kirjutas:
elektroonikal peab CE märgistus peal olema

nojah, arusaadav kui tegu oleks mingi ulmelise iphone klooni või jumalteab mis imeliku asjaga, tellisin siiski ps3 puldid mis on sisult identsed nendega mida meil siin müüakse. originaalid oringinaalpakendis jms.
ei ole kuulnud et teised euroopa riigid seda nii pingsasti kontrolliks (vähemalt soome ja uk), peavad siin meil need kohalikud ikka kogu jõuga punnitama ja vinti üle keerama ning täiesti tavalised ps3 puldid mulle midagi ütlemata tagasi saatma.


viimati muutis Labukana 30.09.2009 18:05:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 30.09.2009 18:04:39 vasta tsitaadiga

hey. veidi offtopic.
tahaksin mingit korraliku õudukat mängida.
hetkel laenasin sõbralt uue silent hilli... aga see ei tundu eriti hea ja kisub igavaks.

kas Clive Barkers Jericho on hea ? vanameister peaks nagu õudust jägama.
või siis deadspace?

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 30.09.2009 18:06:30 vasta tsitaadiga

Sarin kirjutas:
hey. veidi offtopic.
tahaksin mingit korraliku õudukat mängida.
hetkel laenasin sõbralt uue silent hilli... aga see ei tundu eriti hea ja kisub igavaks.

kas Clive Barkers Jericho on hea ? vanameister peaks nagu õudust jägama.
või siis deadspace?

deadspace on küll vägagi hea mäng ja üksjagu õudne ka, soovitaks seda kindlasti.
siren pidavat ka asjalik olema aga ise proovinud pole.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 30.09.2009 18:10:03 vasta tsitaadiga

Labukana kirjutas:
Sarin kirjutas:
hey. veidi offtopic.
tahaksin mingit korraliku õudukat mängida.
hetkel laenasin sõbralt uue silent hilli... aga see ei tundu eriti hea ja kisub igavaks.

kas Clive Barkers Jericho on hea ? vanameister peaks nagu õudust jägama.
või siis deadspace?

deadspace on küll vägagi hea mäng ja üksjagu õudne ka, soovitaks seda kindlasti.
siren pidavat ka asjalik olema aga ise proovinud pole.


tänud kiire vastuse eest.
ilmad lähevad külmaks ja konsool hakkab jälle täis võimsusel tööle icon_smile.gif

ma lähen riski ohvriks ja kaen selle jericho ka ära lähi tulevikus.

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2009 18:24:20 vasta tsitaadiga

Sarin, see viimane SH on IMHO seeria kõige nõrgem thumbs_down.gif
Jericho't proovisin tuttava juures - ei meeldinud; sama kehtib ka Siren'i kohta...
Dead Space oli üks eelmise aasta üllatajatest (positiivselt), kas ta just õudne on aga pinge selles mängus thumbs_up.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2009 18:30:05 vasta tsitaadiga

kas FIFA's on samapoodi nagu PES'is, et xboxi ja ps3 kasutajad saavad omavahel koos netis mängida?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2009 00:17:54 vasta tsitaadiga

http://kotaku.com/5371196/digger-burrows-onto-psn-tomorrow thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2009 09:59:38 vasta tsitaadiga

Labukana kirjutas:
110.- dollarit koos posti asjadega ja ebayst.
mustad oleks odavamalt saanud aga mul oli justnimelt valgeid vaja, telekas ja asjad valged seal toas, oleks valge ps3'e ka ostnud aga miskipärast neil ainult see must valikus.
mul nüüd 2 ps3slimi, mõlemaga kaasas olnud must ds3 on ühe küljes, valged teise ps3 küljes icon_smile.gif


Mina tellisin dealxtremest, $112 läksid 2tk kokku ja postikulu seal ei ole. Tolliga probleeme ei olnud ja asjad toodi ilusasti ukse taha ära.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 01.10.2009 10:08:46 vasta tsitaadiga

Tom-D kirjutas:
Labukana kirjutas:
110.- dollarit koos posti asjadega ja ebayst.
mustad oleks odavamalt saanud aga mul oli justnimelt valgeid vaja, telekas ja asjad valged seal toas, oleks valge ps3'e ka ostnud aga miskipärast neil ainult see must valikus.
mul nüüd 2 ps3slimi, mõlemaga kaasas olnud must ds3 on ühe küljes, valged teise ps3 küljes :)


Mina tellisin dealxtremest, $112 läksid 2tk kokku ja postikulu seal ei ole. Tolliga probleeme ei olnud ja asjad toodi ilusasti ukse taha ära.

no ma sain siis 2$ odavamalt ja toodi samamoodi uksetaha :)
see tolliasi on pigem vedamise küsimus, kui kust tellida ma pakun.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sav1saar
HV kasutaja
sav1saar

liitunud: 14.03.2009




sõnum 01.10.2009 11:00:55 vasta tsitaadiga

Jackinthex kirjutas:
sav1saar kirjutas:
Mul PS3 hüppas üles. Tekkis selline jama, et ükspäev mängisin ja PS3 lülitas end lambist välja... OK, ei saanud aru, mis kamm on. Panin uuesti tööle ja jooksis sama hästi nagu see jooksma peaks. Nüüd vahepeal ei ole sellist asja enam ette juhtunud. Kuid täna panin uuesti tööle, mängisin kõige rohkem 5 minutit ja jälle, sama värk. Ainuke vahe eelmisega on selles, et punane tuli konsooli peal jäi vilkuma. Ükski nupp ei reageeri, peale konsooli taga oleva väljalülitusnupu (loogiline, et see nupp lükkab kõik välja). Panen siis uuesti tagant käima, punane tuli läheb põlema nagu peab, proovin puldist käima panna - midagi ei juhtu. Vajutan konsoolilt käima, käib piiks, siis läheb punane tuli roheliseks ning kohe vahetub hästi korraks kollaseks, pärast seda käib kolm piiksu ja punane tuli jääb vilkuma. Pilt ei tule üldse ette. Ühesõnaga mu konsool on andnud otsad. Yellow Ring of Death? Mitte ei saa aru, kuidas see juhtuda võis. Transportinud seda eriti pole, seisnud koguaeg (3 aastat) ühe koha peal. Mitme tunniseid maratone aga olen küll teinud, aga kahtlen, et sellest see sellest tulla võib.
Sõbra plaati ei anna ka enam tagasi!
Kas kellelgi on olnud sama probleemi ja oskab soovitada mingisugust võluravi, et see jälle tööle hakkaks?
Tänud ette!


Suudan parandada neid ps3'esi millel YLOD (yellow light of death)Väga sarnane xboxi parandamisele. Kõik riistad olemas.
Sul raudselt 60gb versioon jah?

60GB jah. Kuid Red Light Blinging või YLOD või mis iganes ei ole minu masina puhul seotud HDDga. Ehk ütled, mis variandid veel oleks?
Tegin kettale fullformati, kuid ei midagi. Samuti proovisin teise masina kõvaketast ja blingimine jätkus ikkagi...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2009 11:50:43 vasta tsitaadiga

sav1saar, ei olegi seotud kettaga, lihtsalt 60GB mudelitel oli ülekuumenemine suurem probleem, seepärast ta pakkuski, et sul 60GB mudel.

Labukana kirjutas:

see tolliasi on pigem vedamise küsimus, kui kust tellida ma pakun.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 01.10.2009 14:09:10 vasta tsitaadiga

Ben Heck's PS3 Slim Laptop is Monochromatic Cool. Do want! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 01.10.2009 14:16:06 vasta tsitaadiga

telli icon_smile.gif
mingi paarituhande USD eest teeb ta misiganes sul pähe tuleb icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2009 14:24:16 vasta tsitaadiga

Tom-D, järelikult oleks mingisuguse lisajahuti ost igati õigustatud?
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2009 14:35:11 vasta tsitaadiga

ivokas, IMO mitte...
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 01.10.2009 14:37:25 vasta tsitaadiga

Ostsin Dualshock 3, võtsin karbist lahti, ühendasin usb'ga PS3'ga ja 2 punast tuld hakkavad põlema 1 asemel, pult ise ei tööta.. wtf..
_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2009 14:40:24 vasta tsitaadiga

NekoRobin, midagi siin eespool räägiti viimase FW ja nimetet puldi konfliktist vist...
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2009 14:41:33 vasta tsitaadiga

NekoRobin, teine pult (nö. "originaalpult") ka aktiivne icon_rolleyes.gif Kui jah, siis lülita see välja ning uus pult PS nupust sisse thumbs_up.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 01.10.2009 15:24:48 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
NekoRobin, teine pult (nö. "originaalpult") ka aktiivne icon_rolleyes.gif Kui jah, siis lülita see välja ning uus pult PS nupust sisse thumbs_up.gif

ei aidanud icon_sad.gif
Kuidas seda parandada?

_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2009 15:27:49 vasta tsitaadiga

sav1saar kirjutas:
Jackinthex kirjutas:
sav1saar kirjutas:
Mul PS3 hüppas üles.


Suudan parandada neid ps3'esi millel YLOD (yellow light of death)Väga sarnane xboxi parandamisele. Kõik riistad olemas.
Sul raudselt 60gb versioon jah?

60GB jah. Kuid Red Light Blinging või YLOD või mis iganes ei ole minu masina puhul seotud HDDga. Ehk ütled, mis variandid veel oleks?
Tegin kettale fullformati, kuid ei midagi. Samuti proovisin teise masina kõvaketast ja blingimine jätkus ikkagi...

Kettas ei puutu asjasse. Lihtsalt 60GB versioonid (ps2 hardware toega) on need kõikse hapramad. Variant on natukene raha kokku kühveldada ja minu juurde tuua. Olemas jootejaam, IR termomeeter, Termopastad, Võtmed konsooli avamiseks ja vajalik know-how, et lahti võtta ja koku tagasi panna. Saab tööle usu mind icon_smile.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2009 15:37:54 vasta tsitaadiga

NekoRobin kirjutas:
beastbeats kirjutas:
NekoRobin, teine pult (nö. "originaalpult") ka aktiivne icon_rolleyes.gif Kui jah, siis lülita see välja ning uus pult PS nupust sisse thumbs_up.gif

ei aidanud icon_sad.gif
Kuidas seda parandada?

Võid veel proovida:
1. Lülita konsool välja (ka tagant lülitist).
2. Lülita konsool sisse (tagant lülitist).
3. Käivita konsool uue puldi PS nupust (pult peaks kaabliga konsooli küljes laadima).
icon_rolleyes.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lux
Kreisi kasutaja
lux

liitunud: 08.06.2005




sõnum 01.10.2009 16:06:16 vasta tsitaadiga

NekoRobin kirjutas:
Ostsin Dualshock 3, võtsin karbist lahti, ühendasin usb'ga PS3'ga ja 2 punast tuld hakkavad põlema 1 asemel, pult ise ei tööta.. wtf..


kas pult on originaal või replica? ostetud poest ~800 eest, või kolmandate isikute käest 450 eest? Mis firmware su playstationil on?
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2009 16:50:54 vasta tsitaadiga

Konsoolipood.eu müüs kah neid DS3 replikasi. Raha kah ei tagastatud. Karm icon_razz.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 01.10.2009 16:51:50 vasta tsitaadiga

Yep, suht feil. Hinda küsiti ~600 EEK. Endal seisab üks DS3 tänu sellele. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 01.10.2009 17:51:48 vasta tsitaadiga

lux kirjutas:
NekoRobin kirjutas:
Ostsin Dualshock 3, võtsin karbist lahti, ühendasin usb'ga PS3'ga ja 2 punast tuld hakkavad põlema 1 asemel, pult ise ei tööta.. wtf..


kas pult on originaal või replica? ostetud poest ~800 eest, või kolmandate isikute käest 450 eest? Mis firmware su playstationil on?

Ostsin kasutaja Malukas käest 450 eest.. ta tellis väidetavalt välismaalt.. 3.01 on FW
Et siis pmst. raiskasin 450 ära?.. Kuigi sain 300 vana katkise sixaxise mahamüümise eest siis ikkagi suht nõme icon_sad.gif
On vist jah replica, tagant on ka teistsugune kui teistel pultidel.

_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2009 17:55:42 vasta tsitaadiga

NekoRobin, tee karbist ja puldist pilt thumbs_up.gif
P.S ise olen selle kasutajaga korduvalt asju ajanud, ei usu et "jama" müüs icon_rolleyes.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 01.10.2009 18:00:48 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
NekoRobin, tee karbist ja puldist pilt thumbs_up.gif
P.S ise olen selle kasutajaga korduvalt asju ajanud, ei usu et "jama" müüs icon_rolleyes.gif

Well.. mu vanal sixaxisel on kirjas taga DC 3.7V = 30mA aga sellel dualshockil DC 3.7V = 300mA
ning disain sellel tagumisel kleepsul teistsugune, materjal kh, sixaxisel natuke läbipaistev aga DS3'l mitte üldsegi. Fotoka mälukaart kadunud, nii, et ei saa praegu pilti teha.. Võin kõik kirjad jne. siia kirjutada
http://www.osta.ee/10244949 täpselt selline, taga kleepekas kh, aga oksjon pole minu oma.

_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2009 18:04:20 vasta tsitaadiga

NekoRobin, mis kleepekas icon_rolleyes.gif
P.S Sixaxis'ed olidki läbipaistvast plastikust korpusega, DS3'd enam mitte icon_wink.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 01.10.2009 18:23:58 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
NekoRobin, mis kleepekas icon_rolleyes.gif
P.S Sixaxis'ed olidki läbipaistvast plastikust korpusega, DS3'd enam mitte icon_wink.gif

See kleepekas mis PS3 puldil teisel poolel on, pööra ümber, noh see:
http://www.osta.ee/i/objects/resized/y09/w37/d2/med/19380962.jpg
võid lisada msni: Robinsiimann@hotmail.com seal parem rääkida
ise tean, et malukas usaldatud tüüp aga hind oligi 450, ja kõik asjad viitavad sellele, et replica. icon_sad.gif piixus
http://www.youtube.com/watch?v=mji_PLB7Tb0&feature=fvw selle video järgi kh fake, Sony logo natuke teistsugune, teravad ääred, nuppudel värv tumedam, üldse tundus karbist välja võttes juba teistsugune, kuigi vanem oli sixaxis siis nagu ütlesin, vaatasin videot ja lihtsalt raiskasin oma raha.

_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2009 18:24:04 vasta tsitaadiga

eeldan et malukas kasutas seda pulti oma süsteemis ka kunagi?
kas sa sellele puldile oma süsteemis sync oled teinud.
tagumised tulukesed näitavad controlleri numbrit. seda saad ka controlleri optionist muuta. vajuta PS nuppu ja siis vali controller settings.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 01.10.2009 18:26:27 vasta tsitaadiga

helga kirjutas:
eeldan et malukas kasutas seda pulti oma süsteemis ka kunagi?
kas sa sellele puldile oma süsteemis sync oled teinud.
tagumised tulukesed näitavad controlleri numbrit. seda saad ka controlleri optionist muuta. vajuta PS nuppu ja siis vali controller settings.

ei, ta tellis välismaalt, ja otse mulle, sealed box, ta ise polnud seda kasutanud.
Dude ma tean seda, aga asi on selles, et PS nupp töötab ainult tööle panemisel ja syncimisel, aga controller settingusse ma ei saa, ja seal põlevad mõlemad 1 ja 2. Tegu pole ka 5-7 controlleritega kuna neid proovisin teise puldiga läbi ja ükski polnud selline.

_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2009 18:29:38 vasta tsitaadiga

Kas selline pult on kellelgi kasutusel?
http://www.i4u.com/section-viewarticle-210.html
On ka asjalik asi icon_question.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 01.10.2009 18:51:31 vasta tsitaadiga

piixus, raiskasin oma raha ja nüüd pult mõttetult istub :S väga tore lihtsalt, aga midagi pole teha icon_sad.gif
_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2009 19:12:39 vasta tsitaadiga

xxlmaster, see ju juhtmega thumbs_down.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2009 19:15:28 vasta tsitaadiga

AAA ok siis on pask ühesõnaga, selge thumbs_up.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2009 20:05:53 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Kas selline pult on kellelgi kasutusel?
http://www.i4u.com/section-viewarticle-210.html
On ka asjalik asi icon_question.gif

Mul oli see. Sai Flacole koos ps3'ega... võid temalt küsida mis arvad icon_biggrin.gif minule ja mu vennale meeldis icon_razz.gif Jahutas hästi icon_lol.gif
Juhe oli muidugi üli lühike... pikendus vaja osta.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2009 20:09:52 vasta tsitaadiga

Jackinthex kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
Kas selline pult on kellelgi kasutusel?
http://www.i4u.com/section-viewarticle-210.html
On ka asjalik asi icon_question.gif

Mul oli see. Sai Flacole koos ps3'ega... võid temalt küsida mis arvad icon_biggrin.gif minule ja mu vennale meeldis icon_razz.gif Jahutas hästi icon_lol.gif
Juhe oli muidugi üli lühike... pikendus vaja osta.

Ausalt mind need juhtmed absull ei koti. Pikendus olemas USB juhtmele. Lihtsalt enda pult perses ja vaja uus osta.
Sellepärast küsingi et kas on asjalik icon_neutral.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 230, 231, 232 ... 434, 435, 436  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.