|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
just-nike
Piiratud kasutaja
liitunud: 13.04.2006
|
20.09.2009 02:00:55
Kuidas ja millest ehitada 30 päeva kestva akuga mobiili? |
|
|
| Kuidas ja millest ehitada 30 päeva kestva akuga mobiili?....telefon võib olla ykskõik milline...mida vähem voolu tarbib lihtsalt töös olles ilma helistamiseta...kas akusid saab kuidagi omavahel liita et kestvust suurendada?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
20.09.2009 04:29:10
|
|
|
| Autoaku + autolaadija.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
20.09.2009 09:02:35
|
|
|
autole või paadile valveseadet tahad teha?
_________________ |
|
| tagasi üles |
|
 |
bigmarx
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
20.09.2009 09:43:36
|
|
|
Olenevalt sellest, kuhu seda akut võimalik paigutada on, võid mõelda hoopis UPSi aku peale, mis on kordades autoakust väiksem ja kasutada ning hoida on palju mugavam. Autolaadija külge ja on pikaks ajaks töötav telefon olemas.
_________________ "Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!" |
|
| tagasi üles |
|
 |
virks
HV Guru
liitunud: 19.03.2004
|
20.09.2009 10:08:27
|
|
|
| Li elemendid paralleelselt. Ühendad otse originaal aku klemmidele. Vajadusel (kui telefon muidu jonnib) vaja originaal aku elektroonikat ka.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
20.09.2009 10:20:55
|
|
|
Osta 10 akut
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
teretalv
HV veteran
liitunud: 15.01.2006
|
20.09.2009 11:34:32
|
|
|
enamasti kolm NiMh akupatareid annab sama numbri kokku mis tavaliselt on 3,6 või 3,7 volti mobla aku, nendega saad odavalt
_________________ Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
20.09.2009 11:37:03
|
|
|
ise kunagi tahtsin ga628 le travel akusse suuremaid AA elemente panna aga jäi selle taha, et siis vabamüügis olid 1400mah akud ja need olid suht kallid, praegu peaks ikka päris palju suuremaid aa sid saada olema. praegu sõbral laadijas 2600mah pulgad, kui neid neli ikka kokku panna, peaks päris kaua laadimata saama. 2800mah punne on ka näha olnud poes. selle gx6xx aku sees pole elektroonikat. tähtis on ainult see, et elemendid akusse õiget pidi saaks. kui doonorid olemas oleks, võiks selle jootmise ja katsetamise iseig ära teha. kui on vaja ainult töökõnede jaoks telefoni., võib ju väikse antenniga 628/688/868/888 täitsa olla. uuematel on LIiOn akud ja nende elemendid on juba kehvema kujuga.
see 628 omas ülisuurt 1300mah akut, mis pidas peaaegu kaks nädalat. aga ma ei rääkinud väga palju.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| tagasi üles |
|
 |
insane
Piiratud kasutaja

liitunud: 24.01.2003
|
22.09.2009 11:07:46
|
|
|
Alarmsüsteemise 12v akud on odavad ning suure mahutavusega 7Ah auku aint 125kr ja minu arvutuste kohaselt peaks see keskmist telefoni ca 60päeva elus hoidma.
http://www.verrendi.ee/akud.shtml
|
|
| tagasi üles |
|
 |
just-nike
Piiratud kasutaja
liitunud: 13.04.2006
|
24.09.2009 11:17:53
|
|
|
asi peaks olema ka võimalikult kompaktne...variante õnneks on palju nagu ma nään
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
25.09.2009 19:37:44
|
|
|
Kui toode on laos, siis tuleb oodata 2 kuud?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
25.09.2009 19:48:51
|
|
|
Ollaz, ooteaeg selles tähenduses, et kaua telefon idles passides vastu peab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
teretalv
HV veteran
liitunud: 15.01.2006
|
25.09.2009 19:52:54
|
|
|
uskuge mind parim lahendus on 3 nimh akupatareid akule külge panna jadamisi 3x 2800 mAh on kõva võrreldes originaal aku mahtuvusega
_________________ Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte
viimati muutis teretalv 26.09.2009 10:18:01, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
virks
HV Guru
liitunud: 19.03.2004
|
25.09.2009 20:24:00
|
|
|
| teretalv kirjutas: |
| uskuge mind parim lahendus on 3 nimh akupatareid akule külge panna rööbiti 3x 2800 mAh on kõva võrreldes originaal aku mahtuvusega |
Ni põhiseid akusid ei tohi rööbiti ühendada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
25.09.2009 21:14:34
|
|
|
| Mihkel. kirjutas: |
Ollaz, ooteaeg selles tähenduses, et kaua telefon idles passides vastu peab.  |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
25.09.2009 21:17:29
|
|
|
Marie poolt vihjatud Sonimi telefon oleks kõige lihtsam lahendus Sellest on matkal ka gepsuna kasu, jne.
_________________ Allkiri |
|
| tagasi üles |
|
 |
teretalv
HV veteran
liitunud: 15.01.2006
|
25.09.2009 21:58:23
|
|
|
| tsitaat: |
Ni põhiseid akusid ei tohi rööbiti ühendada.
|
ütle miks? mis siis juhtub, akud lihtaslt peavad korras olema ja ei tohi ola erineva laadimis tasemega
_________________ Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
25.09.2009 23:52:52
|
|
|
| Ollaz kirjutas: |
....
Kui toode on laos, siis tuleb oodata 2 kuud?  |
Kust sa seda välja loed, igal telefonil on kirjas palju ta ilma laadimata, nii-nimetatud ooteaeg vastu peab, või kirjutasin vigases eesti keeles; * Ooteaeg kuni 1500 tundi ehk 62,5 päeva ehk 2 täis pikka kuud
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| tagasi üles |
|
 |
teretalv
HV veteran
liitunud: 15.01.2006
|
26.09.2009 00:42:21
|
|
|
kui nano tasemel mini tuumaelektrijaam ehitada siis kestaksid meie telefonid igavesti, radioaktiivseid elemente ikka vahel eksib õhku ära mis se sinu tuumajaam nii ära ei oleks....
_________________ Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
26.09.2009 01:20:43
|
|
|
| teretalv kirjutas: |
| uskuge mind parim lahendus on 3 nimh akupatareid akule külge panna rööbiti 3x 2800 mAh on kõva võrreldes originaal aku mahtuvusega |
Ja mis telefon selle 1,2V'se pingega pihta hakkab?
Või mõtlesid 3x3? Siis läheb vist vähe kobakaks ära..
_________________ Vähem möla, pikem samm! |
|
| tagasi üles |
|
 |
teretalv
HV veteran
liitunud: 15.01.2006
|
26.09.2009 01:34:32
|
|
|
eksisin jadamisi tahtsin öelda
| tsitaat: |
Ja mis telefon selle 1,2V'se pingega pihta hakkab?
Või mõtlesid 3x3? Siis läheb vist vähe kobakaks ära..
|
ei lähe ta midagi kobakaks, ma ei sa aru mis star treki ajastu mõõtmetes ime akut sa saada tahad?
_________________ Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
26.09.2009 02:57:49
|
|
|
kui just öösel pole plaanis ringi tallata, siis päikese peale võiks ka mõelda..
_________________ eriti julm |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
26.09.2009 07:26:38
|
|
|
ma ütlen veelkord, võtad vana eeriku gh628/688/868/888, selle traveller aku on kujuga, mis võimaldab ilma nudimata sisse panna NELI AA akut, tehasest tuli suurim 1350mah, mis pidas pea kaks nädalat, võtad nüüd poest saada olevad 3000 - 3200 mah elemendid ja paned sinna akusse asemele, JADA.. saad 4,8v mida telefon tahab ja oluliselt pikema pidamise. akus elektroonikat pole, ja kui vaja on telefoniga ainult kõnesid vastu võtta, pole ka mingit juhtmepundart kuskile minemas. "standard" aku oli neil 650mah ja kõikvõimalikud oote ja kõneajad olid seda silmas pidades. kuna akud olid sel ajal kallid, sai elementide kombineerimise ja vahetamisega tegeldud.
Spoiler 
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
26.09.2009 09:31:26
|
|
|
| Marie kirjutas: |
| Ollaz kirjutas: |
....
Kui toode on laos, siis tuleb oodata 2 kuud?  |
Kust sa seda välja loed, igal telefonil on kirjas palju ta ilma laadimata, nii-nimetatud ooteaeg vastu peab, või kirjutasin vigases eesti keeles; * Ooteaeg kuni 1500 tundi ehk 62,5 päeva ehk 2 täis pikka kuud |
Nagu ennem juba ütlesin, siis ma lugesin valesti.
Aga mul on ka selline ericsson kapis. Peaks vist uurima ükspäev teist.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
itumi
HV vaatleja
liitunud: 03.10.2007
|
27.09.2009 23:57:05
|
|
|
| kuskil müüdi vanasti neid lahedaid laadiaid mida saad igal pool kasutada , mingi keerutad seda ja siis juhe l2heb telefoni ja siis see laeb .. vbolla see aitab .. minumeelest oli selectis vms ...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
28.09.2009 09:16:20
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| neid küroskoobiga taskulame / laadijaid on enne ka nähtud. |
Güroskoobid hakkasid nüüd ka voolu juba genereerima?
Ehk mõtled siiski dünamot?
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
28.09.2009 09:18:13
|
|
|
olen kellelgi mingit güropallile sarnaselt töötavat laadijat näinud.. liigutasid käes ja väidetavalt sai midagi laadida, osalt töötas kui taskulamp. vändaga ringi aetava taskulambi ja laadijaga mässasin suvel miskit geopeituse aaret otsides ja neid pigistatavaid st. vändatavaid asju on isegi saastamarketites näha olnud. ilmselt on hiina leiduritel vahepeal head päevad olnud.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
28.09.2009 09:27:49
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| olen kellelgi mingit güropallile sarnaselt töötavat laadijat näinud.. liigutasid käes ja väidetavalt sai midagi laadida, osalt töötas kui taskulamp. vändaga ringi aetava taskulambi ja laadijaga mässasin suvel miskit geopeituse aaret otsides ja neid pigistatavaid st. vändatavaid asju on isegi saastamarketites näha olnud. ilmselt on hiina leiduritel vahepeal head päevad olnud. |
Dünamo sellegipoolest, lihtsalt töötas raputamise peale
http://en.wikipedia.org/wiki/Self-powered_equipment
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
28.09.2009 09:33:07
|
|
|
Jah, pillad korra taskulambi maha ja peadki uue ostma
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Leopold
Kõige suurem sõber

liitunud: 19.04.2005
|
29.09.2009 00:13:13
|
|
|
http://www.gsmarena.com/philips_xenium_x530-2746.php
Venemaal on philipsi tooted hästi populaarsed just selle tõttu, et laed 1-2 korda kuus. Ja need numbrid ei valeta nagu nokial.
Minu tuttaval neiul oli xeniumi sarjast telefon. Põhiliseks probleemiks oli kadunud laadija otsimine, kuna vajas laadimist vaid korra kuus.
_________________ NAS |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
29.09.2009 21:28:44
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| öh.. mingi aeg oli teade selle kohta, et philips andis oma moblade tootmise benq ile.. või sain ma millestki valesti aru. meie aladel philipsit ei müüda vist eriti. |
Ega sa Siemensiga segi aja?
_________________ Vähem möla, pikem samm! |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
GERMANDIA
HV vaatleja

liitunud: 14.05.2008
|
16.10.2009 13:03:00
|
|
|
| Leopold kirjutas: |
http://www.gsmarena.com/philips_xenium_x530-2746.php
Venemaal on philipsi tooted hästi populaarsed just selle tõttu, et laed 1-2 korda kuus. Ja need numbrid ei valeta nagu nokial.
Minu tuttaval neiul oli xeniumi sarjast telefon. Põhiliseks probleemiks oli kadunud laadija otsimine, kuna vajas laadimist vaid korra kuus. |
teadmiseks, et sonim telefonidel ongi philipsi platform
_________________ SONIM ja muud "pommikindlad" telefonid, Maailma suurim valik uusi nuppudega telefone mobiilide remont, ost-müük.
www.germandia.ee www.rahinge.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
15.02.2011 08:06:14
|
|
|
| Sonim XP3300 lubab 24h kõneaega.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|