Avaleht
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  Kuidas ja millest ehitada 30 päeva kestva akuga mobiili? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
just-nike
Piiratud kasutaja

liitunud: 13.04.2006




sõnum 20.09.2009 02:00:55 Kuidas ja millest ehitada 30 päeva kestva akuga mobiili? vasta tsitaadiga

Kuidas ja millest ehitada 30 päeva kestva akuga mobiili?....telefon võib olla ykskõik milline...mida vähem voolu tarbib lihtsalt töös olles ilma helistamiseta...kas akusid saab kuidagi omavahel liita et kestvust suurendada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 20.09.2009 04:29:10 vasta tsitaadiga

Autoaku + autolaadija.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2009 09:02:35 vasta tsitaadiga

autole või paadile valveseadet tahad teha?
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002




sõnum 20.09.2009 09:43:36 vasta tsitaadiga

Olenevalt sellest, kuhu seda akut võimalik paigutada on, võid mõelda hoopis UPSi aku peale, mis on kordades autoakust väiksem ja kasutada ning hoida on palju mugavam. Autolaadija külge ja on pikaks ajaks töötav telefon olemas.
_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virks
HV Guru

liitunud: 19.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2009 10:08:27 vasta tsitaadiga

Li elemendid paralleelselt. Ühendad otse originaal aku klemmidele. Vajadusel (kui telefon muidu jonnib) vaja originaal aku elektroonikat ka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2009 10:20:55 vasta tsitaadiga

Osta 10 akut
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 20.09.2009 11:19:29 vasta tsitaadiga

Kuidas ehitada, ikka paksema rahakoti abil, käid poes ära ja võtad Sonim XP3.20 ligi, Eestis müüakse Photopoint`is 6199.-
_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2009 11:34:32 vasta tsitaadiga

enamasti kolm NiMh akupatareid annab sama numbri kokku mis tavaliselt on 3,6 või 3,7 volti mobla aku, nendega saad odavalt
_________________
Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.09.2009 11:37:03 vasta tsitaadiga

ise kunagi tahtsin ga628 le travel akusse suuremaid AA elemente panna aga jäi selle taha, et siis vabamüügis olid 1400mah akud ja need olid suht kallid, praegu peaks ikka päris palju suuremaid aa sid saada olema. praegu sõbral laadijas 2600mah pulgad, kui neid neli ikka kokku panna, peaks päris kaua laadimata saama. 2800mah punne on ka näha olnud poes. selle gx6xx aku sees pole elektroonikat. tähtis on ainult see, et elemendid akusse õiget pidi saaks. kui doonorid olemas oleks, võiks selle jootmise ja katsetamise iseig ära teha. kui on vaja ainult töökõnede jaoks telefoni., võib ju väikse antenniga 628/688/868/888 täitsa olla. uuematel on LIiOn akud ja nende elemendid on juba kehvema kujuga.

see 628 omas ülisuurt 1300mah akut, mis pidas peaaegu kaks nädalat. aga ma ei rääkinud väga palju.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
insane
Piiratud kasutaja


liitunud: 24.01.2003




sõnum 22.09.2009 11:07:46 vasta tsitaadiga

Alarmsüsteemise 12v akud on odavad ning suure mahutavusega 7Ah auku aint 125kr ja minu arvutuste kohaselt peaks see keskmist telefoni ca 60päeva elus hoidma.
http://www.verrendi.ee/akud.shtml
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
just-nike
Piiratud kasutaja

liitunud: 13.04.2006




sõnum 24.09.2009 11:17:53 vasta tsitaadiga

asi peaks olema ka võimalikult kompaktne...variante õnneks on palju nagu ma nään icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 25.09.2009 00:06:54 vasta tsitaadiga

Kui tähele panid siis selle Sonim XP3.20 ooteaeg on kaks kuud, ja veel midagi Hiina ime: telefon ooteajaga 666 päeva
_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2009 19:37:44 vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:
Kui tähele panid siis selle Sonim XP3.20 ooteaeg on kaks kuud, ja veel midagi Hiina ime: telefon ooteajaga 666 päeva

Kui toode on laos, siis tuleb oodata 2 kuud? icon_eek.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2009 19:48:51 vasta tsitaadiga

Ollaz, ooteaeg selles tähenduses, et kaua telefon idles passides vastu peab. icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2009 19:52:54 vasta tsitaadiga

uskuge mind parim lahendus on 3 nimh akupatareid akule külge panna jadamisi 3x 2800 mAh on kõva võrreldes originaal aku mahtuvusega
_________________
Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte


viimati muutis teretalv 26.09.2009 10:18:01, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.09.2009 20:08:12 vasta tsitaadiga

ma seletasin ka seda. ja mainisin ka, millele seda hea teha on.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virks
HV Guru

liitunud: 19.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2009 20:24:00 vasta tsitaadiga

teretalv kirjutas:
uskuge mind parim lahendus on 3 nimh akupatareid akule külge panna rööbiti 3x 2800 mAh on kõva võrreldes originaal aku mahtuvusega
Ni põhiseid akusid ei tohi rööbiti ühendada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.09.2009 21:09:42 vasta tsitaadiga

akud jada ikka ju.. ühe pluss teise miinusesse.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2009 21:14:34 vasta tsitaadiga

Mihkel. kirjutas:
Ollaz, ooteaeg selles tähenduses, et kaua telefon idles passides vastu peab. icon_biggrin.gif

doh.gif icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2009 21:17:29 vasta tsitaadiga

Marie poolt vihjatud Sonimi telefon oleks kõige lihtsam lahendus icon_smile.gif Sellest on matkal ka gepsuna kasu, jne.
_________________
Allkiri
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2009 21:58:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ni põhiseid akusid ei tohi rööbiti ühendada.

ütle miks? mis siis juhtub, akud lihtaslt peavad korras olema ja ei tohi ola erineva laadimis tasemega

_________________
Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 25.09.2009 23:52:52 vasta tsitaadiga

Ollaz kirjutas:
....
Kui toode on laos, siis tuleb oodata 2 kuud? icon_eek.gif

Kust sa seda välja loed, igal telefonil on kirjas palju ta ilma laadimata, nii-nimetatud ooteaeg vastu peab, või kirjutasin vigases eesti keeles; * Ooteaeg kuni 1500 tundi ehk 62,5 päeva ehk 2 täis pikka kuud

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2009 00:42:21 vasta tsitaadiga

kui nano tasemel mini tuumaelektrijaam ehitada siis kestaksid meie telefonid igavesti, radioaktiivseid elemente ikka vahel eksib õhku ära mis se sinu tuumajaam nii ära ei oleks....
_________________
Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 26.09.2009 01:20:43 vasta tsitaadiga

teretalv kirjutas:
uskuge mind parim lahendus on 3 nimh akupatareid akule külge panna rööbiti 3x 2800 mAh on kõva võrreldes originaal aku mahtuvusega

Ja mis telefon selle 1,2V'se pingega pihta hakkab?
Või mõtlesid 3x3? Siis läheb vist vähe kobakaks ära..

_________________
Vähem möla, pikem samm!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2009 01:34:32 vasta tsitaadiga

eksisin jadamisi tahtsin öelda
tsitaat:

Ja mis telefon selle 1,2V'se pingega pihta hakkab?
Või mõtlesid 3x3? Siis läheb vist vähe kobakaks ära..

ei lähe ta midagi kobakaks, ma ei sa aru mis star treki ajastu mõõtmetes ime akut sa saada tahad? icon_lol.gif

_________________
Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2009 02:57:49 vasta tsitaadiga

kui just öösel pole plaanis ringi tallata, siis päikese peale võiks ka mõelda..
_________________
eriti julm
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.09.2009 07:26:38 vasta tsitaadiga

ma ütlen veelkord, võtad vana eeriku gh628/688/868/888, selle traveller aku on kujuga, mis võimaldab ilma nudimata sisse panna NELI AA akut, tehasest tuli suurim 1350mah, mis pidas pea kaks nädalat, võtad nüüd poest saada olevad 3000 - 3200 mah elemendid ja paned sinna akusse asemele, JADA.. saad 4,8v mida telefon tahab ja oluliselt pikema pidamise. akus elektroonikat pole, ja kui vaja on telefoniga ainult kõnesid vastu võtta, pole ka mingit juhtmepundart kuskile minemas. "standard" aku oli neil 650mah ja kõikvõimalikud oote ja kõneajad olid seda silmas pidades. kuna akud olid sel ajal kallid, sai elementide kombineerimise ja vahetamisega tegeldud.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2009 09:31:26 vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:
Ollaz kirjutas:
....
Kui toode on laos, siis tuleb oodata 2 kuud? icon_eek.gif

Kust sa seda välja loed, igal telefonil on kirjas palju ta ilma laadimata, nii-nimetatud ooteaeg vastu peab, või kirjutasin vigases eesti keeles; * Ooteaeg kuni 1500 tundi ehk 62,5 päeva ehk 2 täis pikka kuud

Nagu ennem juba ütlesin, siis ma lugesin valesti.

Aga mul on ka selline ericsson kapis. Peaks vist uurima ükspäev teist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
itumi
HV vaatleja

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2009 23:57:05 vasta tsitaadiga

kuskil müüdi vanasti neid lahedaid laadiaid mida saad igal pool kasutada , mingi keerutad seda ja siis juhe l2heb telefoni ja siis see laeb .. vbolla see aitab .. minumeelest oli selectis vms ...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.09.2009 23:58:11 vasta tsitaadiga

neid küroskoobiga taskulame / laadijaid on enne ka nähtud.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 28.09.2009 09:16:20 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
neid küroskoobiga taskulame / laadijaid on enne ka nähtud.
Güroskoobid hakkasid nüüd ka voolu juba genereerima?
Ehk mõtled siiski dünamot?
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.09.2009 09:18:13 vasta tsitaadiga

olen kellelgi mingit güropallile sarnaselt töötavat laadijat näinud.. liigutasid käes ja väidetavalt sai midagi laadida, osalt töötas kui taskulamp. vändaga ringi aetava taskulambi ja laadijaga mässasin suvel miskit geopeituse aaret otsides ja neid pigistatavaid st. vändatavaid asju on isegi saastamarketites näha olnud. ilmselt on hiina leiduritel vahepeal head päevad olnud.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 28.09.2009 09:27:49 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
olen kellelgi mingit güropallile sarnaselt töötavat laadijat näinud.. liigutasid käes ja väidetavalt sai midagi laadida, osalt töötas kui taskulamp. vändaga ringi aetava taskulambi ja laadijaga mässasin suvel miskit geopeituse aaret otsides ja neid pigistatavaid st. vändatavaid asju on isegi saastamarketites näha olnud. ilmselt on hiina leiduritel vahepeal head päevad olnud.
Dünamo sellegipoolest, lihtsalt töötas raputamise peale
http://en.wikipedia.org/wiki/Self-powered_equipment
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.09.2009 09:32:15 vasta tsitaadiga

noh jah. olles ise paar korda powerballiga jauranud, oletasin, et kuna laadija käitub samamoodi, on gi gürokas sees.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 28.09.2009 09:33:07 vasta tsitaadiga

Jah, pillad korra taskulambi maha ja peadki uue ostma icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.09.2009 09:40:51 vasta tsitaadiga

mhmh..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leopold
Kõige suurem sõber
Leopold

liitunud: 19.04.2005




sõnum 29.09.2009 00:13:13 vasta tsitaadiga

http://www.gsmarena.com/philips_xenium_x530-2746.php

Venemaal on philipsi tooted hästi populaarsed just selle tõttu, et laed 1-2 korda kuus. Ja need numbrid ei valeta nagu nokial.
Minu tuttaval neiul oli xeniumi sarjast telefon. Põhiliseks probleemiks oli kadunud laadija otsimine, kuna vajas laadimist vaid korra kuus.

_________________
NAS
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.09.2009 13:27:34 vasta tsitaadiga

öh.. mingi aeg oli teade selle kohta, et philips andis oma moblade tootmise benq ile.. või sain ma millestki valesti aru. meie aladel philipsit ei müüda vist eriti.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 29.09.2009 21:28:44 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
öh.. mingi aeg oli teade selle kohta, et philips andis oma moblade tootmise benq ile.. või sain ma millestki valesti aru. meie aladel philipsit ei müüda vist eriti.

Ega sa Siemensiga segi aja?

_________________
Vähem möla, pikem samm!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.09.2009 21:57:38 vasta tsitaadiga

ai kurja. a philips ei tee ka ise enam ju ?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GERMANDIA
HV vaatleja
GERMANDIA

liitunud: 14.05.2008




sõnum 16.10.2009 13:03:00 vasta tsitaadiga

Leopold kirjutas:
http://www.gsmarena.com/philips_xenium_x530-2746.php

Venemaal on philipsi tooted hästi populaarsed just selle tõttu, et laed 1-2 korda kuus. Ja need numbrid ei valeta nagu nokial.
Minu tuttaval neiul oli xeniumi sarjast telefon. Põhiliseks probleemiks oli kadunud laadija otsimine, kuna vajas laadimist vaid korra kuus.


teadmiseks, et sonim telefonidel ongi philipsi platform thumbs_up.gif

_________________
SONIM ja muud "pommikindlad" telefonid, Maailma suurim valik uusi nuppudega telefone icon_smile.gif mobiilide remont, ost-müük.
www.germandia.ee www.rahinge.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2011 08:06:14 vasta tsitaadiga

Sonim XP3300 lubab 24h kõneaega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  Kuidas ja millest ehitada 30 päeva kestva akuga mobiili?
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.