|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006

|
28.09.2009 16:40:57
|
|
|
| ma uurisin värki www.ddowiki.com lehelt. seal on kah abi kuidas mis klassi ehitada ja kuidas klassi väänata hoopis teises suunas ja ikkagi millegi heaga hakkama saada, näiteks melee ranger jne.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FR3AK
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2006
|
28.09.2009 21:50:54
|
|
|
| Sai mõnusalt mängitud. Suht edukalt saan sooloda. Nt misery peak'i soolosin normalis rogue'ga. Ja selles questis, kus tuli ämblikke tappa, sain korraga 9 ämblikut maha. Aga kõige suuremaks miinuseks ongi just ranged/magic rünnakud. Need lähevad peaaegu alati pihta ja tõmbavalt kiirelt elusid alla.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006

|
28.09.2009 22:05:41
|
|
|
mul see ...ee väike värdjas rogue...halfling? võibolla on tal mingi penalty VS small brown spiders, igatahes mulle tehti põrgut seal arachnophobia questis.
misery's peak oli tõesti pohh sooloda, need maagid olid nii nõrgad, backstabbid ära kõik või siis hiilid mööda. isegi see summonitud "boss" koll ei jõudnud mind lüüa enne kui maha kooles juba.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dstar
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2004
|
28.09.2009 22:09:13
|
|
|
| Kas kellelgi pole tekkinud küsimust, miks see mäng üldse tasuta on? Äkki on põhjus selles, et tegemist on lihtsalt ühe suure jamaga? Tõmbasin ära, proovisin, uni tuli peale. Graafika on mingi ebamäärane halli- ja pruunisegune soga, UI on siiani jubedaim, mida MMO's nähtud, combat samuti. Tegijad peaks hoopis mulle sellise käki eest maksma!
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006

|
28.09.2009 22:15:53
|
|
|
| see on selge miks see mäng tasuta on: pole piisavalt palju D&D huvilisi kes tahaks INSTANCE baasil PVE MMO'd mängida. ja turg on kah selline nagu ta on, praegu on mitukümmend online mängu väljas ja aina uusi juurde tuleb. neid kõiki ei jõua korraga mängida.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nardae
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2004
|
29.09.2009 00:48:59
|
|
|
| dstar kirjutas: |
| Kas kellelgi pole tekkinud küsimust, miks see mäng üldse tasuta on? Äkki on põhjus selles, et tegemist on lihtsalt ühe suure jamaga? Tõmbasin ära, proovisin, uni tuli peale. Graafika on mingi ebamäärane halli- ja pruunisegune soga, UI on siiani jubedaim, mida MMO's nähtud, combat samuti. Tegijad peaks hoopis mulle sellise käki eest maksma! |
loe lapsuke mida d&d tähendab, siis saad ka aru (voi siis mitte) miks lambad mängust aru ei saa ; )
"Graafika on mingi ebamäärane halli- ja pruunisegune soga" - humf kohe ei teagi mida sellise soga peale öelda ; ) esmalt vaata mitu aastat mäng vana on, siis vingu edasi.
anyway, troll, kobi tagasi oma urgu.
_________________ Anar kaluva tielyanna! |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nolifer
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.05.2008
|
29.09.2009 09:02:49
|
|
|
| nardae kirjutas: |
| dstar kirjutas: |
| Kas kellelgi pole tekkinud küsimust, miks see mäng üldse tasuta on? Äkki on põhjus selles, et tegemist on lihtsalt ühe suure jamaga? Tõmbasin ära, proovisin, uni tuli peale. Graafika on mingi ebamäärane halli- ja pruunisegune soga, UI on siiani jubedaim, mida MMO's nähtud, combat samuti. Tegijad peaks hoopis mulle sellise käki eest maksma! |
loe lapsuke mida d&d tähendab, siis saad ka aru (voi siis mitte) miks lambad mängust aru ei saa ; )
"Graafika on mingi ebamäärane halli- ja pruunisegune soga" - humf kohe ei teagi mida sellise soga peale öelda ; ) esmalt vaata mitu aastat mäng vana on, siis vingu edasi.
anyway, troll, kobi tagasi oma urgu. |
+1 wowi-d ja runed on lapemäng sellega võrreldes, questid ei küüni suurem osa mmorpg-s sellise tasemeni, siin on vaja korralikku teamworki, erinevate oskustega karakteritega, kangelane "kes oskab kõike" on kasutu tegelane, olgu neid või 10 tükki
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rem4605
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.03.2003
|
29.09.2009 11:35:13
|
|
|
| nolifer kirjutas: |
| nardae kirjutas: |
| dstar kirjutas: |
| Kas kellelgi pole tekkinud küsimust, miks see mäng üldse tasuta on? Äkki on põhjus selles, et tegemist on lihtsalt ühe suure jamaga? Tõmbasin ära, proovisin, uni tuli peale. Graafika on mingi ebamäärane halli- ja pruunisegune soga, UI on siiani jubedaim, mida MMO's nähtud, combat samuti. Tegijad peaks hoopis mulle sellise käki eest maksma! |
loe lapsuke mida d&d tähendab, siis saad ka aru (voi siis mitte) miks lambad mängust aru ei saa ; )
"Graafika on mingi ebamäärane halli- ja pruunisegune soga" - humf kohe ei teagi mida sellise soga peale öelda ; ) esmalt vaata mitu aastat mäng vana on, siis vingu edasi.
anyway, troll, kobi tagasi oma urgu. |
+1 wowi-d ja runed on lapemäng sellega võrreldes, questid ei küüni suurem osa mmorpg-s sellise tasemeni, siin on vaja korralikku teamworki, erinevate oskustega karakteritega, kangelane "kes oskab kõike" on kasutu tegelane, olgu neid või 10 tükki  |
Word!
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wilts
HV veteran
liitunud: 07.02.2002
|
29.09.2009 12:58:07
|
|
|
| dstar kirjutas: |
| Graafika on mingi ebamäärane halli- ja pruunisegune soga! |
Lükka kõik graafika maxi siis pole hall soga. iseasi kas su masi seda siis jooksutab. Toetab isegi dx10´t
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FR3AK
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2006
|
29.09.2009 13:05:02
|
|
|
| Wilts kirjutas: |
| dstar kirjutas: |
| Graafika on mingi ebamäärane halli- ja pruunisegune soga! |
Lükka kõik graafika maxi siis pole hall soga. iseasi kas su masi seda siis jooksutab. Toetab isegi dx10´t |
Endal ka kõik max'i peal ja pole väga vigagi. No muidugi mina otsin mängust sisu, mitte graafikat. Ei näe väga mõtet mängul, kus puudub hea sisu aga see-eest on sigailus graafika.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jussu
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2004
|
29.09.2009 23:57:42
|
|
|
Oo, üllatavalt lummav mäng.
Fantastiline, et midagi säärast nüüdsest tasuta saab.
Tegin dwarf fighteri ideega teha võimalikult tugev tank. Eks näis, mis välja tuleb. Skille ja näitajaid, millega arvestada on ikka meeletult. : P
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nolifer
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.05.2008
|
30.09.2009 00:42:13
|
|
|
| Jussu, tasuta saab mängida küll, aga kas punkte jätkub et terve maailm lahti osta? ma arvan et varem või hiljem tuleb punkte juurde osta?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jussu
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2004
|
30.09.2009 17:19:25
|
|
|
No kuni kuskil nähtamatu seinaga kokku ei põrka, ei ole vast põhjust muretsemiseks.
Valisin suvalise realmi ja õnneks oli see Khyber, kus siit enamik pesitseb. : )
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
unioon
HV vaatleja
liitunud: 04.09.2004
|
30.09.2009 18:37:13
|
|
|
| Kas Khyberis eestlaste guild ka on?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rem4605
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.03.2003
|
30.09.2009 19:46:55
|
|
|
Alustasin ka siis täna Kyberis Clerikuna.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FR3AK
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2006
|
30.09.2009 21:14:36
|
|
|
| unioon kirjutas: |
| Kas Khyberis eestlaste guild ka on? |
Veel vist ei ole. Aga võiks olla. Ise pole uurinud, kuidas see guildi tegemine jms toimub.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dstar
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2004
|
30.09.2009 23:42:21
|
|
|
| Wilts kirjutas: |
| dstar kirjutas: |
| Graafika on mingi ebamäärane halli- ja pruunisegune soga! |
Lükka kõik graafika maxi siis pole hall soga. iseasi kas su masi seda siis jooksutab. Toetab isegi dx10´t |
Kõik vajutasin põhja, aga hall soga kummitab edasi. Täielik müstika. Ei uskunudki, et 2006 aasta mängud nii jubedad võivad olla.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
01.10.2009 00:52:39
|
|
|
| dstar kirjutas: |
| Wilts kirjutas: |
| dstar kirjutas: |
| Graafika on mingi ebamäärane halli- ja pruunisegune soga! |
Lükka kõik graafika maxi siis pole hall soga. iseasi kas su masi seda siis jooksutab. Toetab isegi dx10´t |
Kõik vajutasin põhja, aga hall soga kummitab edasi. Täielik müstika. Ei uskunudki, et 2006 aasta mängud nii jubedad võivad olla. |
mängu kliendist on mitu versiooni. Üks on low texture ja teine high texture, kumma sa tõmbasid?
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dstar
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2004
|
01.10.2009 01:41:01
|
|
|
| Subu kirjutas: |
| dstar kirjutas: |
| Wilts kirjutas: |
| dstar kirjutas: |
| Graafika on mingi ebamäärane halli- ja pruunisegune soga! |
Lükka kõik graafika maxi siis pole hall soga. iseasi kas su masi seda siis jooksutab. Toetab isegi dx10´t |
Kõik vajutasin põhja, aga hall soga kummitab edasi. Täielik müstika. Ei uskunudki, et 2006 aasta mängud nii jubedad võivad olla. |
mängu kliendist on mitu versiooni. Üks on low texture ja teine high texture, kumma sa tõmbasid? |
High loomulikult. Aga olen vist Age of Conani ja Aioni värvikirevusega lõplikult ära rikutud. Need vanad ja pimedad koopamängud ei paku enam pinget...
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nardae
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2004
|
01.10.2009 12:32:49
|
|
|
huvitav, minu arust oli AoC mingi ebamäärane halli- ja pruunisegune soga...
_________________ Anar kaluva tielyanna! |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
01.10.2009 12:54:31
|
|
|
| nardae kirjutas: |
| huvitav, minu arust oli AoC mingi ebamäärane halli- ja pruunisegune soga... |
nardae vb sul videokaart ei vedanud välja? conan oli tegelikult üks tõesti omapäraseima ja ka detailsema graafikaga mmosid, mis siiani välja lastud. vaheldust oli maastiku suhtes ka jõhkralt. oli rohelust, oli jääd ja lund, oli veidi barrensit jne .)
kui rääkida ebamäärasest hallist ja pruunist sogast, siis vast sinna alla kuuluks wowi 40-60 contentist palju. searing gorge, burning steppes, epl, wpl jne.
Kas keegi on leidnud ka miskeid tweake ddo'le, millega saaks graafika veelgi paremaks teha? endal asja põhja lükatud ja ei kurda, aga tahaks veel rohkem silmailu, kui see võimalik on.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006

|
01.10.2009 13:38:57
|
|
|
| bloomi ja bluri liiga vähe
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
01.10.2009 14:01:00
|
|
|
| Katsetasin nii max, med kui min bloomi sätetega ja ütleme, et see glow värk pole just minu maitse.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
01.10.2009 14:06:25
|
|
|
| Blur rikub just mängu ära, UT3 on hea näide. Tapab detailsuse ära ja muudab pildi kaugnägelikkusele omaseks.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006

|
01.10.2009 14:19:28
|
|
|
see oli sarkasm.
kui graafika kohta midagi öelda, siis tundub et tekstuurides oleks nagu kontrasti liiga palju vahest? stormreach linnas näiteks. midagi nagu oleks kahtlast aga ei oska praegu seda välja tuua.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rem4605
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.03.2003
|
01.10.2009 14:58:53
|
|
|
Ei tea minul ei ole halli udukogu nagu yldse.
Kurja, mis te tasuta mängu kallal nöögite nüüd
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nardae
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2004
|
01.10.2009 15:51:34
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| nardae kirjutas: |
| huvitav, minu arust oli AoC mingi ebamäärane halli- ja pruunisegune soga... |
nardae vb sul videokaart ei vedanud välja? conan oli tegelikult üks tõesti omapäraseima ja ka detailsema graafikaga mmosid, mis siiani välja lastud. vaheldust oli maastiku suhtes ka jõhkralt. oli rohelust, oli jääd ja lund, oli veidi barrensit jne .)
kui rääkida ebamäärasest hallist ja pruunist sogast, siis vast sinna alla kuuluks wowi 40-60 contentist palju. searing gorge, burning steppes, epl, wpl jne.
Kas keegi on leidnud ka miskeid tweake ddo'le, millega saaks graafika veelgi paremaks teha? endal asja põhja lükatud ja ei kurda, aga tahaks veel rohkem silmailu, kui see võimalik on. |
kui mälu ei peta on mul HD 4870, peaks küll piisavalt jõudu olema, et AoC välja lohistada...
_________________ Anar kaluva tielyanna! |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wilts
HV veteran
liitunud: 07.02.2002
|
01.10.2009 20:29:41
|
|
|
aoc VS d&d
ei ütleks et üks on hall udukogu ja teine mingi hüpper-mega ilus
mõlematel kõik max
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
02.10.2009 00:05:08
|
|
|
| aoc graafika on tegelikult ikka tunduvalt parem, kuigi nendelt skriinidelt see jah välja ei tule, aga vahet pole, selles mõttes, et ddo on tasuta ja samuti täiesti meeldiva graafikaga.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006

|
02.10.2009 16:09:03
|
|
|
| usa ja eu serverid on nüüd vist koos? siis ei olegi vast mingit vahet. mina tõmbasin ddo.com'ist
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wilts
HV veteran
liitunud: 07.02.2002
|
02.10.2009 17:09:27
|
|
|
| DeTHiCa. kirjutas: |
| usa ja eu serverid on nüüd vist koos? siis ei olegi vast mingit vahet. mina tõmbasin ddo.com'ist |
kui nüüd euroopas ka see "unlimited" on mitte enam "stormreach" siis äkki on tasuta.
euroopa servereid haldab codemasters mitte turbine
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006

|
02.10.2009 19:42:54
|
|
|
| Wilts kirjutas: |
| DeTHiCa. kirjutas: |
| usa ja eu serverid on nüüd vist koos? siis ei olegi vast mingit vahet. mina tõmbasin ddo.com'ist |
kui nüüd euroopas ka see "unlimited" on mitte enam "stormreach" siis äkki on tasuta.
euroopa servereid haldab codemasters mitte turbine |
hmm. kui codemasters siis on tõesti vahe sees. ja euro versiooni kohta ma kuulsin/lugesin mingeid jutte aga ma ei tea kui aegunud see info on. kindluse mõttes võiks tõmmata sealt kust kõik teisedki, ehk siis ddo.com'ist
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rasmer
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2005
|
04.10.2009 22:34:53
|
|
|
| Alustasin ka eile samas serveris, lvl 2 Barbarian hetkel.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
05.10.2009 17:41:44
|
|
|
| no codemasters saatis mulle paar päeva tagasi maili, et nad on mu accoundi jälle proovimiseks lahti teinud. ehk siis tundub, et euroopa variant ei ole tasuta (olen üks neist kes selle mängu ostis kui ta välja tuli.P)
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
13.10.2009 18:35:01
|
|
|
Go go my little nublets! Nolife 2 Win!
| tsitaat: |
Play 2 Win Dungeons and Dragons Prizes!
From October 19th to November 2nd, Xfire and Turbine have joined forces to launch a Play 2 Win event giving you the chance to win a Cyberpower PC and more, just by logging hours playing Dungeons and Dragons Online, a free to play MMO!
The Prizes
* Grand Prize: 1 x CyberpowerPC Gamer Xtreme 1024 Intel Core
* Gold Tier: 3 x XFX Radeon HD 5870
* Silver Tier: 3 x Samsung 23" HD Monitor
To enter the contest, download DDO, join the Official Community
, and visit the Play 2 Win event page. |
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
13.10.2009 20:07:18
|
|
|
| Uhm, niisama oled afk ja mäng taga mängib.. Siis on kõigil sellistel ju maksimum tunde mis võimalik mängida on vms.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nolifer
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.05.2008
|
13.10.2009 23:14:09
|
|
|
| veso kirjutas: |
| Uhm, niisama oled afk ja mäng taga mängib.. Siis on kõigil sellistel ju maksimum tunde mis võimalik mängida on vms. |
10 min vist max, kui niigi palju, logib automaatselt välja ja sulgeb aplikatsiooni
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fallout3
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2005
|
14.10.2009 01:30:56
|
|
|
Päris naljakas, lugesin just selle teema siin läbi ja mõtlesin, et peaks nädalavahetusel pilgu peale viskama mängule, ja liikusin tagasi teise tabi arstechnica.com artiklit lõpuni lugema, ja paremal servas ootas mind viide Dungeons and Dragons Online: behold the power of free.
Edit: ja nüüd juba esilehel. Timing win.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006

|
14.10.2009 02:21:08
|
|
|
| fallout3 kirjutas: |
Päris naljakas, lugesin just selle teema siin läbi ja mõtlesin, et peaks nädalavahetusel pilgu peale viskama mängule, ja liikusin tagasi teise tabi arstechnica.com artiklit lõpuni lugema, ja paremal servas ootas mind viide Dungeons and Dragons Online: behold the power of free.
Edit: ja nüüd juba esilehel. Timing win. |
see on hea artikkel
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
14.10.2009 08:07:58
|
|
|
Nõustun. Oskab keegi öelda, kui palju eestlasi seda aktiivselt mängib? Ehk on mõtet guild luua, kui seda juba tehtud pole.
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
16.10.2009 12:33:48
|
|
|
Pole veel väga uurida jõudnud kuid tundub potentsiaali omav mäng olevat
Nädalavahetus saab küll töine olevat kuid kui mõni vaba hetk tekib peaks järgi proovima. Kas seal on võimalik teha mitu kontot ja multiboxida grupis 2-n tegelast? Sain aru, et üksinda ringi madistades on suht-koht kõik üsna easymode ning erilist pinget ei paku ning põhi värk käib ikka grupis. Samas meeldiks teha asju oma tempos-aegadel ja mitte väga palju sõltuda teistest. Oli vist võimalik ka mingeid abilisi-NPC'sid palgata kuid kui palju neist reaalselt kasu on ja kus neid kasutada on võimalik?
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
16.10.2009 12:44:52
|
|
|
Nt merc cleric on tihti etem kui lambika venna cleric või kesine cleric.
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
16.10.2009 12:47:25
|
|
|
Hm, et siis tehes midagi tank'i laadset ning palgates omale pockethealer on lootust teha veidi raskema astmega queste-dungeone?
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
16.10.2009 13:10:52
|
|
|
No solodes saab ka seda isegi.
Kui on variant solo-normal-hard-elite, siis ka hard võib reaalne olla solodes, oleneb klassist. Kuigi igal juhul on mõttekas võtta cleric ka kampa, ei maksa nii väga ja kestavad tund aega.
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
16.10.2009 14:07:29
|
|
|
Aga kas multiboxing kahe (või rohkema) accoundiga oleks mõeldav või on ehk tolles mängus mõni keelav reegel?
[edit]
Ise küsin, ise vastan. Dual-boxing.com foorumist
| tsitaat: |
DDO is not something I'd even try to multibox in the common sense. There is no follow and fights are very mobile {requiring a lot of movement from you as well as mob movement}.
But, there are hirelings in the game, which allow you to micky-mouse a multibox group. The hirelings in game allow you to have one per group member {I would play a ranger, my husband would play a wizard, we'd get a tank hireling and a healer hireling}. They last the duration of one dungeon or outdoors exploration area and cost a piddly amount of gold.
Or you can get gold contract hirelings, which are purchased through the store. Nice thing about the store is you get Turbine points from things in game as well as the ability to purchase them points with real money. Anyway, the gold contract hirelings allow you to have more than one hireling at a time. I'm pretty sure you can fill an entire group with them, but I never got far enough to need more than 3.
You can't choose hireling spells, they come with the most basic of abilities {IE clerics have heal, cleanse, turn undead, maybe a buff}, but they have their own panels so you can control them to an extent. |
Väike artikkel DDO+dualboxingu kohta: http://www.tentonhammer.com/node/63367
| tsitaat: |
At last we come to how dual-boxing works in DDO. Well, the truth is that it doesn't work very well—not without a lot of work. Take a look back at a few of those key facilitators of dual-boxing listed above: auto-follow, macros, and combat rounds. DDO doesn't have an auto-follow function, so dual-boxers will need to guide both characters at once. DDO also doesn't permit macros. That means performing all of the moves for both characters. Finally, DDO has active combat; no turning on auto-combat for a melee character while switching over to a cleric to heal.
Beyond those complications, DDO checks to see if another instance of the program is running at launch. If it detects another instance running, it informs you and shuts down the second one. Never mind that the first one running is a separate account. To run DDO twice simultaneously on the same machine, you'll need a virtual OS or a lot of technical acrobatics. |
Oh well, eks siis tuleb leppida NPC'dega või loota, et leidub inimesi kes sama tempoga mängivad
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006

|
16.10.2009 14:34:43
|
|
|
üksi on täitsa võimalik teha queste millel "solo" raskusastet pole. võtab veidi kauem aega ja vaeva. probleem tekib siis kui questis on mingi spetsiifiline nõudmine, näiteks mõni uks tahab str et lahti murda, teine tahab int/wis et avada ruuniga ust. kõiki neid omadusi ühele karakterile külge pookida on raske. potionitega ja itemitega boostides saab kah statse üles, aga paraku isegi AH's ei leia kõiki vajalikke asju. isegi kui leiad, siis müüjaks on mingi oinas kes tahab asja eest kümnekordset hinda.
grupiga on ikka palju lihtsam. ei pea suur grupp olema kah, mingi kaks-kolm playerit on väga piisav.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
16.10.2009 14:47:20
|
|
|
Muidu mida seal levelcapil olles teha on? Vist on mõnigad raidid kuid kas raidiväliselt ka midagi huvitavat teha on?
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nardae
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2004
|
16.10.2009 15:18:35
|
|
|
| DeTHiCa. kirjutas: |
üksi on täitsa võimalik teha queste millel "solo" raskusastet pole. võtab veidi kauem aega ja vaeva. probleem tekib siis kui questis on mingi spetsiifiline nõudmine, näiteks mõni uks tahab str et lahti murda, teine tahab int/wis et avada ruuniga ust. kõiki neid omadusi ühele karakterile külge pookida on raske. potionitega ja itemitega boostides saab kah statse üles, aga paraku isegi AH's ei leia kõiki vajalikke asju. isegi kui leiad, siis müüjaks on mingi oinas kes tahab asja eest kümnekordset hinda.
grupiga on ikka palju lihtsam. ei pea suur grupp olema kah, mingi kaks-kolm playerit on väga piisav. |
üldjuhul tehakse siiski täisgrupiga queste, saad teha kõrgema leveli omi ja saad kiiremini expi
kui level pole tähtis/ei huvita, siis võib muidugi ka üksinda seal hard raskuastmega queste pusida. Samas pärast lvl 10 selline asi suht raske/võimatu
_________________ Anar kaluva tielyanna! |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|