Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Dungeons & Dragons Online märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2009 16:40:57 vasta tsitaadiga

ma uurisin värki www.ddowiki.com lehelt. seal on kah abi kuidas mis klassi ehitada ja kuidas klassi väänata hoopis teises suunas ja ikkagi millegi heaga hakkama saada, näiteks melee ranger jne.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FR3AK
HV kasutaja
FR3AK

liitunud: 21.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2009 21:50:54 vasta tsitaadiga

Sai mõnusalt mängitud. Suht edukalt saan sooloda. Nt misery peak'i soolosin normalis rogue'ga. Ja selles questis, kus tuli ämblikke tappa, sain korraga 9 ämblikut maha. Aga kõige suuremaks miinuseks ongi just ranged/magic rünnakud. Need lähevad peaaegu alati pihta ja tõmbavalt kiirelt elusid alla.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2009 22:05:41 vasta tsitaadiga

mul see ...ee väike värdjas rogue...halfling? võibolla on tal mingi penalty VS small brown spiders, igatahes mulle tehti põrgut seal arachnophobia questis. icon_lol.gif
misery's peak oli tõesti pohh sooloda, need maagid olid nii nõrgad, backstabbid ära kõik või siis hiilid mööda. isegi see summonitud "boss" koll ei jõudnud mind lüüa enne kui maha kooles juba.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2009 22:09:13 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi pole tekkinud küsimust, miks see mäng üldse tasuta on? Äkki on põhjus selles, et tegemist on lihtsalt ühe suure jamaga? Tõmbasin ära, proovisin, uni tuli peale. Graafika on mingi ebamäärane halli- ja pruunisegune soga, UI on siiani jubedaim, mida MMO's nähtud, combat samuti. Tegijad peaks hoopis mulle sellise käki eest maksma!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2009 22:15:53 vasta tsitaadiga

see on selge miks see mäng tasuta on: pole piisavalt palju D&D huvilisi kes tahaks INSTANCE baasil PVE MMO'd mängida. ja turg on kah selline nagu ta on, praegu on mitukümmend online mängu väljas ja aina uusi juurde tuleb. neid kõiki ei jõua korraga mängida.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nardae
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2004




sõnum 29.09.2009 00:48:59 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
Kas kellelgi pole tekkinud küsimust, miks see mäng üldse tasuta on? Äkki on põhjus selles, et tegemist on lihtsalt ühe suure jamaga? Tõmbasin ära, proovisin, uni tuli peale. Graafika on mingi ebamäärane halli- ja pruunisegune soga, UI on siiani jubedaim, mida MMO's nähtud, combat samuti. Tegijad peaks hoopis mulle sellise käki eest maksma!


loe lapsuke mida d&d tähendab, siis saad ka aru (voi siis mitte) miks lambad mängust aru ei saa ; )
"Graafika on mingi ebamäärane halli- ja pruunisegune soga" - humf kohe ei teagi mida sellise soga peale öelda ; ) esmalt vaata mitu aastat mäng vana on, siis vingu edasi.
anyway, troll, kobi tagasi oma urgu.

_________________
Anar kaluva tielyanna!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2009 09:02:49 vasta tsitaadiga

nardae kirjutas:
dstar kirjutas:
Kas kellelgi pole tekkinud küsimust, miks see mäng üldse tasuta on? Äkki on põhjus selles, et tegemist on lihtsalt ühe suure jamaga? Tõmbasin ära, proovisin, uni tuli peale. Graafika on mingi ebamäärane halli- ja pruunisegune soga, UI on siiani jubedaim, mida MMO's nähtud, combat samuti. Tegijad peaks hoopis mulle sellise käki eest maksma!


loe lapsuke mida d&d tähendab, siis saad ka aru (voi siis mitte) miks lambad mängust aru ei saa ; )
"Graafika on mingi ebamäärane halli- ja pruunisegune soga" - humf kohe ei teagi mida sellise soga peale öelda ; ) esmalt vaata mitu aastat mäng vana on, siis vingu edasi.
anyway, troll, kobi tagasi oma urgu.

+1 wowi-d ja runed on lapemäng sellega võrreldes, questid ei küüni suurem osa mmorpg-s sellise tasemeni, siin on vaja korralikku teamworki, erinevate oskustega karakteritega, kangelane "kes oskab kõike" on kasutu tegelane, olgu neid või 10 tükki icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 29.09.2009 11:35:13 vasta tsitaadiga

nolifer kirjutas:
nardae kirjutas:
dstar kirjutas:
Kas kellelgi pole tekkinud küsimust, miks see mäng üldse tasuta on? Äkki on põhjus selles, et tegemist on lihtsalt ühe suure jamaga? Tõmbasin ära, proovisin, uni tuli peale. Graafika on mingi ebamäärane halli- ja pruunisegune soga, UI on siiani jubedaim, mida MMO's nähtud, combat samuti. Tegijad peaks hoopis mulle sellise käki eest maksma!


loe lapsuke mida d&d tähendab, siis saad ka aru (voi siis mitte) miks lambad mängust aru ei saa ; )
"Graafika on mingi ebamäärane halli- ja pruunisegune soga" - humf kohe ei teagi mida sellise soga peale öelda ; ) esmalt vaata mitu aastat mäng vana on, siis vingu edasi.
anyway, troll, kobi tagasi oma urgu.

+1 wowi-d ja runed on lapemäng sellega võrreldes, questid ei küüni suurem osa mmorpg-s sellise tasemeni, siin on vaja korralikku teamworki, erinevate oskustega karakteritega, kangelane "kes oskab kõike" on kasutu tegelane, olgu neid või 10 tükki icon_exclaim.gif



Word!

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wilts
HV veteran

liitunud: 07.02.2002




sõnum 29.09.2009 12:58:07 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
Graafika on mingi ebamäärane halli- ja pruunisegune soga!


Lükka kõik graafika maxi siis pole hall soga. iseasi kas su masi seda siis jooksutab. Toetab isegi dx10´t
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FR3AK
HV kasutaja
FR3AK

liitunud: 21.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2009 13:05:02 vasta tsitaadiga

Wilts kirjutas:
dstar kirjutas:
Graafika on mingi ebamäärane halli- ja pruunisegune soga!


Lükka kõik graafika maxi siis pole hall soga. iseasi kas su masi seda siis jooksutab. Toetab isegi dx10´t

Endal ka kõik max'i peal ja pole väga vigagi. No muidugi mina otsin mängust sisu, mitte graafikat. Ei näe väga mõtet mängul, kus puudub hea sisu aga see-eest on sigailus graafika.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jussu
HV vaatleja
Jussu

liitunud: 30.12.2004




sõnum 29.09.2009 23:57:42 vasta tsitaadiga

Oo, üllatavalt lummav mäng.
Fantastiline, et midagi säärast nüüdsest tasuta saab.
Tegin dwarf fighteri ideega teha võimalikult tugev tank. Eks näis, mis välja tuleb. Skille ja näitajaid, millega arvestada on ikka meeletult. : P

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2009 00:42:13 vasta tsitaadiga

Jussu, tasuta saab mängida küll, aga kas punkte jätkub et terve maailm lahti osta? ma arvan et varem või hiljem tuleb punkte juurde osta?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jussu
HV vaatleja
Jussu

liitunud: 30.12.2004




sõnum 30.09.2009 17:19:25 vasta tsitaadiga

No kuni kuskil nähtamatu seinaga kokku ei põrka, ei ole vast põhjust muretsemiseks.
Valisin suvalise realmi ja õnneks oli see Khyber, kus siit enamik pesitseb. : )

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
unioon
HV vaatleja

liitunud: 04.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2009 18:37:13 vasta tsitaadiga

Kas Khyberis eestlaste guild ka on?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 30.09.2009 19:46:55 vasta tsitaadiga

Alustasin ka siis täna Kyberis Clerikuna.
_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FR3AK
HV kasutaja
FR3AK

liitunud: 21.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2009 21:14:36 vasta tsitaadiga

unioon kirjutas:
Kas Khyberis eestlaste guild ka on?

Veel vist ei ole. Aga võiks olla. Ise pole uurinud, kuidas see guildi tegemine jms toimub.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2009 23:42:21 vasta tsitaadiga

Wilts kirjutas:
dstar kirjutas:
Graafika on mingi ebamäärane halli- ja pruunisegune soga!


Lükka kõik graafika maxi siis pole hall soga. iseasi kas su masi seda siis jooksutab. Toetab isegi dx10´t


Kõik vajutasin põhja, aga hall soga kummitab edasi. Täielik müstika. Ei uskunudki, et 2006 aasta mängud nii jubedad võivad olla.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Subu
HV veteran
Subu

liitunud: 16.10.2003




sõnum 01.10.2009 00:52:39 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
Wilts kirjutas:
dstar kirjutas:
Graafika on mingi ebamäärane halli- ja pruunisegune soga!


Lükka kõik graafika maxi siis pole hall soga. iseasi kas su masi seda siis jooksutab. Toetab isegi dx10´t


Kõik vajutasin põhja, aga hall soga kummitab edasi. Täielik müstika. Ei uskunudki, et 2006 aasta mängud nii jubedad võivad olla.


mängu kliendist on mitu versiooni. Üks on low texture ja teine high texture, kumma sa tõmbasid?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2009 01:41:01 vasta tsitaadiga

Subu kirjutas:
dstar kirjutas:
Wilts kirjutas:
dstar kirjutas:
Graafika on mingi ebamäärane halli- ja pruunisegune soga!


Lükka kõik graafika maxi siis pole hall soga. iseasi kas su masi seda siis jooksutab. Toetab isegi dx10´t


Kõik vajutasin põhja, aga hall soga kummitab edasi. Täielik müstika. Ei uskunudki, et 2006 aasta mängud nii jubedad võivad olla.


mängu kliendist on mitu versiooni. Üks on low texture ja teine high texture, kumma sa tõmbasid?


High loomulikult. Aga olen vist Age of Conani ja Aioni värvikirevusega lõplikult ära rikutud. Need vanad ja pimedad koopamängud ei paku enam pinget...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nardae
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2004




sõnum 01.10.2009 12:32:49 vasta tsitaadiga

huvitav, minu arust oli AoC mingi ebamäärane halli- ja pruunisegune soga...
_________________
Anar kaluva tielyanna!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2009 12:54:31 vasta tsitaadiga

nardae kirjutas:
huvitav, minu arust oli AoC mingi ebamäärane halli- ja pruunisegune soga...

nardae vb sul videokaart ei vedanud välja? conan oli tegelikult üks tõesti omapäraseima ja ka detailsema graafikaga mmosid, mis siiani välja lastud. vaheldust oli maastiku suhtes ka jõhkralt. oli rohelust, oli jääd ja lund, oli veidi barrensit jne .)

kui rääkida ebamäärasest hallist ja pruunist sogast, siis vast sinna alla kuuluks wowi 40-60 contentist palju. searing gorge, burning steppes, epl, wpl jne.

Kas keegi on leidnud ka miskeid tweake ddo'le, millega saaks graafika veelgi paremaks teha? endal asja põhja lükatud ja ei kurda, aga tahaks veel rohkem silmailu, kui see võimalik on.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2009 13:38:57 vasta tsitaadiga

bloomi ja bluri liiga vähe
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2009 14:01:00 vasta tsitaadiga

Katsetasin nii max, med kui min bloomi sätetega ja ütleme, et see glow värk pole just minu maitse.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2009 14:06:25 vasta tsitaadiga

Blur rikub just mängu ära, UT3 on hea näide. Tapab detailsuse ära ja muudab pildi kaugnägelikkusele omaseks.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2009 14:19:28 vasta tsitaadiga

see oli sarkasm.
kui graafika kohta midagi öelda, siis tundub et tekstuurides oleks nagu kontrasti liiga palju vahest? stormreach linnas näiteks. midagi nagu oleks kahtlast aga ei oska praegu seda välja tuua.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 01.10.2009 14:58:53 vasta tsitaadiga

Ei tea minul ei ole halli udukogu nagu yldse.

Kurja, mis te tasuta mängu kallal nöögite nüüd icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nardae
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2004




sõnum 01.10.2009 15:51:34 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
nardae kirjutas:
huvitav, minu arust oli AoC mingi ebamäärane halli- ja pruunisegune soga...

nardae vb sul videokaart ei vedanud välja? conan oli tegelikult üks tõesti omapäraseima ja ka detailsema graafikaga mmosid, mis siiani välja lastud. vaheldust oli maastiku suhtes ka jõhkralt. oli rohelust, oli jääd ja lund, oli veidi barrensit jne .)

kui rääkida ebamäärasest hallist ja pruunist sogast, siis vast sinna alla kuuluks wowi 40-60 contentist palju. searing gorge, burning steppes, epl, wpl jne.

Kas keegi on leidnud ka miskeid tweake ddo'le, millega saaks graafika veelgi paremaks teha? endal asja põhja lükatud ja ei kurda, aga tahaks veel rohkem silmailu, kui see võimalik on.


kui mälu ei peta on mul HD 4870, peaks küll piisavalt jõudu olema, et AoC välja lohistada...

_________________
Anar kaluva tielyanna!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wilts
HV veteran

liitunud: 07.02.2002




sõnum 01.10.2009 20:29:41 vasta tsitaadiga

aoc VS d&d

ei ütleks et üks on hall udukogu ja teine mingi hüpper-mega ilus

mõlematel kõik max
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2009 00:05:08 vasta tsitaadiga

aoc graafika on tegelikult ikka tunduvalt parem, kuigi nendelt skriinidelt see jah välja ei tule, aga vahet pole, selles mõttes, et ddo on tasuta ja samuti täiesti meeldiva graafikaga.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 02.10.2009 15:59:48 vasta tsitaadiga

Mis on vahet ddo.com ja ddo-europe.com kliendil?
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2009 16:09:03 vasta tsitaadiga

usa ja eu serverid on nüüd vist koos? siis ei olegi vast mingit vahet. mina tõmbasin ddo.com'ist
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wilts
HV veteran

liitunud: 07.02.2002




sõnum 02.10.2009 17:09:27 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:
usa ja eu serverid on nüüd vist koos? siis ei olegi vast mingit vahet. mina tõmbasin ddo.com'ist


kui nüüd euroopas ka see "unlimited" on mitte enam "stormreach" siis äkki on tasuta.

euroopa servereid haldab codemasters mitte turbine
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 02.10.2009 19:13:31 vasta tsitaadiga

Kui muud vahet peale serverite asukoha pole, siis võiks Euroopa versiooni mängida pigem. icon_rolleyes.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2009 19:42:54 vasta tsitaadiga

Wilts kirjutas:
DeTHiCa. kirjutas:
usa ja eu serverid on nüüd vist koos? siis ei olegi vast mingit vahet. mina tõmbasin ddo.com'ist


kui nüüd euroopas ka see "unlimited" on mitte enam "stormreach" siis äkki on tasuta.

euroopa servereid haldab codemasters mitte turbine


hmm. kui codemasters siis on tõesti vahe sees. ja euro versiooni kohta ma kuulsin/lugesin mingeid jutte aga ma ei tea kui aegunud see info on. kindluse mõttes võiks tõmmata sealt kust kõik teisedki, ehk siis ddo.com'ist
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rasmer
HV kasutaja
rasmer

liitunud: 10.07.2005




sõnum 04.10.2009 22:34:53 vasta tsitaadiga

Alustasin ka eile samas serveris, lvl 2 Barbarian hetkel.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2009 17:41:44 vasta tsitaadiga

no codemasters saatis mulle paar päeva tagasi maili, et nad on mu accoundi jälle proovimiseks lahti teinud. ehk siis tundub, et euroopa variant ei ole tasuta (olen üks neist kes selle mängu ostis kui ta välja tuli.P)
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2009 18:35:01 vasta tsitaadiga

Go go my little nublets! Nolife 2 Win! icon_smile.gif
tsitaat:
Play 2 Win Dungeons and Dragons Prizes!



From October 19th to November 2nd, Xfire and Turbine have joined forces to launch a Play 2 Win event giving you the chance to win a Cyberpower PC and more, just by logging hours playing Dungeons and Dragons Online, a free to play MMO!

The Prizes

* Grand Prize: 1 x CyberpowerPC Gamer Xtreme 1024 Intel Core

* Gold Tier: 3 x XFX Radeon HD 5870

* Silver Tier: 3 x Samsung 23" HD Monitor


To enter the contest, download DDO, join the Official Community

, and visit the Play 2 Win event page.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 13.10.2009 20:07:18 vasta tsitaadiga

Uhm, niisama oled afk ja mäng taga mängib.. Siis on kõigil sellistel ju maksimum tunde mis võimalik mängida on vms.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2009 23:14:09 vasta tsitaadiga

veso kirjutas:
Uhm, niisama oled afk ja mäng taga mängib.. Siis on kõigil sellistel ju maksimum tunde mis võimalik mängida on vms.

10 min vist max, kui niigi palju, logib automaatselt välja ja sulgeb aplikatsiooni
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2009 01:30:56 vasta tsitaadiga

Päris naljakas, lugesin just selle teema siin läbi ja mõtlesin, et peaks nädalavahetusel pilgu peale viskama mängule, ja liikusin tagasi teise tabi arstechnica.com artiklit lõpuni lugema, ja paremal servas ootas mind viide Dungeons and Dragons Online: behold the power of free.
Edit: ja nüüd juba esilehel. Timing win.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2009 02:21:08 vasta tsitaadiga

fallout3 kirjutas:
Päris naljakas, lugesin just selle teema siin läbi ja mõtlesin, et peaks nädalavahetusel pilgu peale viskama mängule, ja liikusin tagasi teise tabi arstechnica.com artiklit lõpuni lugema, ja paremal servas ootas mind viide Dungeons and Dragons Online: behold the power of free.
Edit: ja nüüd juba esilehel. Timing win.


see on hea artikkel thumbs_up.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 14.10.2009 08:07:58 vasta tsitaadiga

Nõustun. Oskab keegi öelda, kui palju eestlasi seda aktiivselt mängib? Ehk on mõtet guild luua, kui seda juba tehtud pole.
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 16.10.2009 12:33:48 vasta tsitaadiga

Pole veel väga uurida jõudnud kuid tundub potentsiaali omav mäng olevat icon_smile.gif
Nädalavahetus saab küll töine olevat kuid kui mõni vaba hetk tekib peaks järgi proovima. Kas seal on võimalik teha mitu kontot ja multiboxida grupis 2-n tegelast? Sain aru, et üksinda ringi madistades on suht-koht kõik üsna easymode ning erilist pinget ei paku ning põhi värk käib ikka grupis. Samas meeldiks teha asju oma tempos-aegadel ja mitte väga palju sõltuda teistest. Oli vist võimalik ka mingeid abilisi-NPC'sid palgata kuid kui palju neist reaalselt kasu on ja kus neid kasutada on võimalik?

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2009 12:44:52 vasta tsitaadiga

Nt merc cleric on tihti etem kui lambika venna cleric või kesine cleric.
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 16.10.2009 12:47:25 vasta tsitaadiga

Hm, et siis tehes midagi tank'i laadset ning palgates omale pockethealer on lootust teha veidi raskema astmega queste-dungeone? icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2009 13:10:52 vasta tsitaadiga

No solodes saab ka seda isegi.
Kui on variant solo-normal-hard-elite, siis ka hard võib reaalne olla solodes, oleneb klassist. Kuigi igal juhul on mõttekas võtta cleric ka kampa, ei maksa nii väga ja kestavad tund aega.

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 16.10.2009 14:07:29 vasta tsitaadiga

Aga kas multiboxing kahe (või rohkema) accoundiga oleks mõeldav või on ehk tolles mängus mõni keelav reegel?

[edit]
Ise küsin, ise vastan. Dual-boxing.com foorumist
tsitaat:
DDO is not something I'd even try to multibox in the common sense. There is no follow and fights are very mobile {requiring a lot of movement from you as well as mob movement}.

But, there are hirelings in the game, which allow you to micky-mouse a multibox group. The hirelings in game allow you to have one per group member {I would play a ranger, my husband would play a wizard, we'd get a tank hireling and a healer hireling}. They last the duration of one dungeon or outdoors exploration area and cost a piddly amount of gold.

Or you can get gold contract hirelings, which are purchased through the store. Nice thing about the store is you get Turbine points from things in game as well as the ability to purchase them points with real money. Anyway, the gold contract hirelings allow you to have more than one hireling at a time. I'm pretty sure you can fill an entire group with them, but I never got far enough to need more than 3.

You can't choose hireling spells, they come with the most basic of abilities {IE clerics have heal, cleanse, turn undead, maybe a buff}, but they have their own panels so you can control them to an extent.

Väike artikkel DDO+dualboxingu kohta: http://www.tentonhammer.com/node/63367
tsitaat:
At last we come to how dual-boxing works in DDO. Well, the truth is that it doesn't work very well—not without a lot of work. Take a look back at a few of those key facilitators of dual-boxing listed above: auto-follow, macros, and combat rounds. DDO doesn't have an auto-follow function, so dual-boxers will need to guide both characters at once. DDO also doesn't permit macros. That means performing all of the moves for both characters. Finally, DDO has active combat; no turning on auto-combat for a melee character while switching over to a cleric to heal.

Beyond those complications, DDO checks to see if another instance of the program is running at launch. If it detects another instance running, it informs you and shuts down the second one. Never mind that the first one running is a separate account. To run DDO twice simultaneously on the same machine, you'll need a virtual OS or a lot of technical acrobatics.
Oh well, eks siis tuleb leppida NPC'dega või loota, et leidub inimesi kes sama tempoga mängivad icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2009 14:34:43 vasta tsitaadiga

üksi on täitsa võimalik teha queste millel "solo" raskusastet pole. võtab veidi kauem aega ja vaeva. probleem tekib siis kui questis on mingi spetsiifiline nõudmine, näiteks mõni uks tahab str et lahti murda, teine tahab int/wis et avada ruuniga ust. kõiki neid omadusi ühele karakterile külge pookida on raske. potionitega ja itemitega boostides saab kah statse üles, aga paraku isegi AH's ei leia kõiki vajalikke asju. isegi kui leiad, siis müüjaks on mingi oinas kes tahab asja eest kümnekordset hinda.
grupiga on ikka palju lihtsam. ei pea suur grupp olema kah, mingi kaks-kolm playerit on väga piisav.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 16.10.2009 14:47:20 vasta tsitaadiga

Muidu mida seal levelcapil olles teha on? Vist on mõnigad raidid kuid kas raidiväliselt ka midagi huvitavat teha on?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nardae
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2004




sõnum 16.10.2009 15:18:35 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:
üksi on täitsa võimalik teha queste millel "solo" raskusastet pole. võtab veidi kauem aega ja vaeva. probleem tekib siis kui questis on mingi spetsiifiline nõudmine, näiteks mõni uks tahab str et lahti murda, teine tahab int/wis et avada ruuniga ust. kõiki neid omadusi ühele karakterile külge pookida on raske. potionitega ja itemitega boostides saab kah statse üles, aga paraku isegi AH's ei leia kõiki vajalikke asju. isegi kui leiad, siis müüjaks on mingi oinas kes tahab asja eest kümnekordset hinda.
grupiga on ikka palju lihtsam. ei pea suur grupp olema kah, mingi kaks-kolm playerit on väga piisav.


üldjuhul tehakse siiski täisgrupiga queste, saad teha kõrgema leveli omi ja saad kiiremini expi

kui level pole tähtis/ei huvita, siis võib muidugi ka üksinda seal hard raskuastmega queste pusida. Samas pärast lvl 10 selline asi suht raske/võimatu

_________________
Anar kaluva tielyanna!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Dungeons & Dragons Online mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.