|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
nitramra
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2003
|
23.09.2009 20:55:41
|
|
|
| illukas kirjutas: |
selge, läheb tellimisse PHILIPS LCD Teler 42PFL8684H
Annan teada kuidas mis on
EDIT:
kas telekatel on ka lubatud mingi arv surnud piksleid. Moludel on kolm ennem kui nad välja vahetama hakkavad?
Üks venelaste ekstreemnäide
Spoiler 
|
kas see sinu telku millel niipalju surnud piksleid? täna käisin euronicsis ja sealt hakkas täpselt sama mudel silma...
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
23.09.2009 22:04:50
|
|
|
Mis teema sellega on et kui Arvuti telekaga läbi HDMI ühendan, tuleb nagu hiire lagg sisse?
Alt taskbari riba virvendab kergelt ja neti lehed samuti video kaardi mingeid sätteid vaja timmida
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
24.09.2009 00:24:30
|
|
|
Proovi telekal kõigepealt igasugu pildiparandus processingut maha keerata.
_________________ Vähem möla, pikem samm! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vikir57
HV vaatleja
liitunud: 20.04.2004
|
24.09.2009 04:58:22
LCD või plasma |
|
|
Komprivet!Kas keegi räägiks LED telerist,paistab,et tuleb nende ajastu.Mõtlesin küll plasma Panasoniku ostust kuid nüüd lükkub ilmselt ost edasi sest uus LED tundub teh.parem kuigi hind võiks kiiremini allapoole tulla.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanpht
HV kasutaja
liitunud: 14.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mumbles
HV kasutaja

liitunud: 08.02.2007
|
24.09.2009 12:12:09
Re: LCD või plasma |
|
|
Üks halb asi mis LED telerilt välja lugesin on see, et musti ääri ei tohiks üle 2 tunni ekraanil olla.
Näiteks kui oma laiekraani telekale paned 4:3 pildi ja tekivad mustad kastid kõrvale, siis
pidi see ekraani lõpuks tuksi keerama.
Plasmal näiteks kaua ei soovitata seisvat pilti hoida, kuigi minu 4 aastane vana plasmatelekal
pole ühtegi põlenud pixlit, vaatamata sellele, et uhab igapäev 12 tundi ja tihti peale mängimist seisab
mängu pilt ees.
Ja LCD-d ma ka ei taha kuna plasma pilt hulga parem.
Ainuke miks piilun uue mudeli poole on HD, mida hetkel mu plasma ei paku.
Vat see pani mind mõtlema
| vikir57 kirjutas: |
Komprivet!Kas keegi räägiks LED telerist,paistab,et tuleb nende ajastu.Mõtlesin küll plasma Panasoniku ostust kuid nüüd lükkub ilmselt ost edasi sest uus LED tundub teh.parem kuigi hind võiks kiiremini allapoole tulla.  |
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
24.09.2009 12:47:15
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
Mis teema sellega on et kui Arvuti telekaga läbi HDMI ühendan, tuleb nagu hiire lagg sisse?
Alt taskbari riba virvendab kergelt ja neti lehed samuti video kaardi mingeid sätteid vaja timmida  |
Mul tegi igast kebensit alguses. Mingi valiku pidin teleka menüüdest välja lülitama, aga mul ei tule meelde, mis see oli. Teiseks oli asi kehvas HDMI kaablis, peale selle väljavahetamist kadusid kõik jamad.
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
24.09.2009 15:31:54
Re: LCD või plasma |
|
|
| Mumbles kirjutas: |
Üks halb asi mis LED telerilt välja lugesin on see, et musti ääri ei tohiks üle 2 tunni ekraanil olla.
Näiteks kui oma laiekraani telekale paned 4:3 pildi ja tekivad mustad kastid kõrvale, siis
pidi see ekraani lõpuks tuksi keerama.
Plasmal näiteks kaua ei soovitata seisvat pilti hoida, kuigi minu 4 aastane vana plasmatelekal
pole ühtegi põlenud pixlit, vaatamata sellele, et uhab igapäev 12 tundi ja tihti peale mängimist seisab
mängu pilt ees.
Ja LCD-d ma ka ei taha kuna plasma pilt hulga parem.
Ainuke miks piilun uue mudeli poole on HD, mida hetkel mu plasma ei paku.
Vat see pani mind mõtlema
| vikir57 kirjutas: |
Komprivet!Kas keegi räägiks LED telerist,paistab,et tuleb nende ajastu.Mõtlesin küll plasma Panasoniku ostust kuid nüüd lükkub ilmselt ost edasi sest uus LED tundub teh.parem kuigi hind võiks kiiremini allapoole tulla.  |
|
Rootsis käisin ühes muusika poes kus plasma 12/7 mängis MTVd ainult.
Ei tea kaua ta seal oli mänginud igatahes MTV märk küljel oli läbi põlenud.
Eriti jama pidi ka veel Dvix filmidega olema mis ei ole päris full screenis. Ülemine ja alumine "must riba" hakkab hiljem välja paistma.
Ei tea kui õige see on aga ei soovitata v ei saagi näiteks plasmat arvutiga ühendada
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
24.09.2009 16:29:02
|
|
|
Plasmat saab loomulikult arvutiga ühendada. Põhiline ikka see, et päevadeks jutti ühte sama staatilist pilti ette seisma ei jäetaks. Pixel-shift arvatavasti vähendab mingil määral halba mõju, aga kindlasti ei elimineeri.
LED valgustusega telekatel moondub IMHO pilt päris karmilt, kui nurga alt vaadata. Mingi punakas toon hakkab domineerima. Võibolla see ainult mõnede mudelite viga, kuid poes vaadates jäi konkreetselt silma ja häiris väga.
_________________ Vähem möla, pikem samm! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
24.09.2009 20:24:58
Re: LCD või plasma |
|
|
| vikir57 kirjutas: |
Komprivet!Kas keegi räägiks LED telerist,paistab,et tuleb nende ajastu.Mõtlesin küll plasma Panasoniku ostust kuid nüüd lükkub ilmselt ost edasi sest uus LED tundub teh.parem kuigi hind võiks kiiremini allapoole tulla.  |
Mõtled sa praegu müügisolevaid LED-taustvalgustusega LCD telekaid, või "päris" OLED-telekaid, mis hetkel suht arendusjärgus veel?
| Mumbles kirjutas: |
| Üks halb asi mis LED telerilt välja lugesin on see, et musti ääri ei tohiks üle 2 tunni ekraanil olla. |
LED-taustavalgusega telekas ei erine selles osas tavalisest CCFL-LCD telekast, ehk siis sissepõlemise tõenäosus on suhteliselt väike...
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rull
HV vaatleja
liitunud: 25.09.2009
|
25.09.2009 13:19:36
|
|
|
Nii, kuna siinne jutt ajab mul juhtme nii kokku, siis kas keegi oleks nii kena ja soovitaks mulle telekat ? Telekat vaataksin ma umbes 2.5m kauguselt ja mõeldud filmide ja konsooli jaoks. hinnapiir oleks max 12000kr
Tänan
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanpht
HV kasutaja
liitunud: 14.12.2001
|
25.09.2009 13:32:20
|
|
|
| Rull: Selle raha eest hooaja hitid on samsung LE B65x seeria ning philips 7404h seeria (mõlemad 100hz, sees MPEG4 digituunerid zuumi ja digitv jaoks). Samsungil sügavam must värv ja laiem vaatamisnurk (paneel võiks olla Samsung või AuOptronics, "S###" ja "A###" küljekleepekal), philipsil tugevam 100hz sujuva pildi realiseerimine ja heli, samuti philips paremini näitab 4:3 kanaleid laial ekraanil, kui samsung. Kui väga veab saab 40/42'' tolli selle raha eest, kui ei - 37''. Oma silmaga valige kahe mudeli vahel, suvalises Euronicsis olemas (kuid palju soolasema hinnaga kui netikauplustes e.g. pixmania või arvutikeskus.ee )
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blueray
HV kasutaja
liitunud: 05.10.2004
|
25.09.2009 13:58:15
Re: LCD või plasma |
|
|
hind juba tulebki alla - Sharp full backlit led pakub paremat hinda vs Samsungi edge-lit led
http://www.pixmania.com/ee/ee/3555337/art/sharp/lc40le700e-led-television.html
mulle isiklikult samsungi led külm(sinine) tonaalsus ei meeldinud, ootaks kuni Sharp eesti poodidesse jõuab
| vikir57 kirjutas: |
Komprivet!Kas keegi räägiks LED telerist,paistab,et tuleb nende ajastu.Mõtlesin küll plasma Panasoniku ostust kuid nüüd lükkub ilmselt ost edasi sest uus LED tundub teh.parem kuigi hind võiks kiiremini allapoole tulla.  |
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanpht
HV kasutaja
liitunud: 14.12.2001
|
25.09.2009 14:47:08
|
|
|
blueray: samsungi LEDid ei pidanud väga õnnestunud olema, hinna/kvaliteedi suhtes.
Я когда покупал ЛЕД, то наивно думал, что он так же класно показывает как плазма, только избавлен от недостатков свойственной
плазме - "выгорания" "сусликов" "один киловатт в час" итд. А оказалось, что это просто ЖК телек, просто тонкий. С плохими углами обзора, я неравномерной подсветкой, с плохим черным, как и любой ЖК телевизор.
---
Вас, действительно, обманул Samsung... вернее, Вы сами обманулись. Вы спутали LED с OLED У Самсунга "LED TV" означает "LCD TV с LED подсветкой" и никакой OLED-технологией там и не пахнет.
© http://forum.ixbt.com/topic.cgi?id=62:15456-105
tõlgin: Üks ostja foorumis ei ole kalli Samsungi LED tv ostuga rahul:
"kui ma ostsin LED teleri siis naiivselt arvasin et näitab sama hästi kui plasma, kuid ilma plasma puudusteta - puudub pildi sissepõlemine, meeletu energiatarbimine, plasmade "green fringing". Kuid tuli välja et see on tavaline LCD teler, ainult õhuke. Kehvade vaatamisnurkadega, ebaühtlase taustavalgusega (kinnitatud ka hdtvtest.co.uk testimisel - Not surprisingly, this first-generation product is not problem-free. For starters, the edge LED system can contribute to some backlight uniformity issues though the severity varies from unit to unit. Our review sample exhibited some mild clouding and backlight bleed), kehva musta nivooga, nagu igal LCD teleril.
-- Te petsite ise ennast, te ajasite segamini LED ja OLED. LED TV tähendab LCD teler LED valgustusega, mingisugust OLED tehnoloogiat seal ei ole olemas."
XXLMaster: see philips ei toeta mpeg4 digitv-d. Lõpus võiks "H" täht olla "D" asemel, siis oleks ok.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
25.09.2009 15:19:59
|
|
|
| tsitaat: |
| ootaks kuni Sharp eesti poodidesse jõuab |
Sharpi LED valgustusega LCD´d on Eestis poodides olemas. 32" LE600 13999.- ja LE700 16999.- 40" LE600 19999.-
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mumbles
HV kasutaja

liitunud: 08.02.2007
|
25.09.2009 16:19:15
Re: LCD või plasma |
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
Rootsis käisin ühes muusika poes kus plasma 12/7 mängis MTVd ainult.
Ei tea kaua ta seal oli mänginud igatahes MTV märk küljel oli läbi põlenud.
|
Jah siin tallinnas olen ka 2-l LG plasmal seda täheldanud (mis ainult paar kuud olid töötanud letis),
et subtiitrid olid sisse põlenud.
Aga oma PHILIPS-iga olen rahul. On see nüüd firma, või siis tõesti joppas mul mudeliga.
Aga kas OLED telekaid üldse ongi eestis saada ? mõtlen 40" +, või üldse terves maailmas ?
Igatahes Samsung Says: '40-inch OLED Panel Is Largest Size Possible'
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002

|
25.09.2009 16:51:06
|
|
|
10.2008 oli siis selline jutt:
Samsung says that the low temperature poly-Si TFT mass-production line cannot make panels larger than 31 inches," a Samsung staffer said.
"This 40-inch TFT panel is the largest size that can be made on our pilot line, and it cannot be mass-produced right away."
Alustasid nad 40" tegemisega juba 2005, seega 3a kulus neil prototüübi peale mida pole võimalik (hetkel) masstoota.
IMHO saab OLED hoo ülesse siis, kui igale matsile on maha müüdud juba 42" LCD letihinnaga 4-5K ning 46-52" LCD maksavad 8-10K kanti. Siis tuuakse välja OLED mis maksab 40K ja hakkab sealt siis tasapisi alla tulema. Ja jälle saavad kõik omale uued värvilised pildikastid osta.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
25.09.2009 20:56:19
|
|
|
mis seal ikka rääkida, hind pole küll ahvatlev - sama raha eest saab aasta uuema ning võimalusterohkema teleka. Omadused, mida pole: 100hz, mpeg4-tüüner ja vga.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
25.09.2009 20:59:37
|
|
|
Ei lihtsalt tahtsin teada kuna oman seda telekat pea aasta juba. Tahtsin vaid teada kas kellelgi veel kogemust selle telekaga. Ise suht rahul
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Margus
HV pensionär

liitunud: 06.04.2002
|
25.09.2009 23:55:42
|
|
|
Ega LED taust revolutsiooniliselt paremalt pilti ei tee ju.Ainuke asi,millega ta silmad ette tavalise LCD-ga annab on voolutarve ja see on ikka tunduvalt väiksem.Ja paneel on õhuke Uued plasmad on ka õnneks tiba voolutarvet langetanud.Ise otsin ka momendil uut telekat ja otsusele pole veel jõudnud.Vana on mingi 4a vana LCD ja Starmani digis näitab suht normaalselt isegi.Ainult 25ms hakkab tiba närvidele käima juba
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vikir57
HV vaatleja
liitunud: 20.04.2004
|
26.09.2009 17:32:50
LCD PLASMA |
|
|
| Keegi rahvast ei räägi siin LG teleritest need tunduvad hinnapoolest lihtrahvale kätesaadavamad olema.Kuidas on nende töökindlus ja muud omadused.Kuidas LG arusaada milline uuem väljalase,valgustage vanameest.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
26.09.2009 22:07:15
|
|
|
Tavaliselt LG'l pilt piisavalt vilets (vaatenurk kehv ning must on sinakashall), et selle asemel teisi tootjaid eelistada. Töökindlusega arvatavasti erilisi probleeme pole.
_________________ Vähem möla, pikem samm! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanpht
HV kasutaja
liitunud: 14.12.2001
|
27.09.2009 00:48:49
|
|
|
| LG-l nurk, must värv - viletsad, kuid värvid on väga head, kalibreerimine kõrgeimal tasemel.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
27.09.2009 10:16:31
|
|
|
| Keegi 9 seria telekatel tarkvara on uuendanud. Viimased kaks tarkvara mis tulnud on, on ära kaodanud digi-tv hetkel eetris olevaid saateid näitava riba. Riba tekib siis kui kanalit vahetada ja näitab hetkeks mis saade on. Ei tea kas mingi nipiga saaks vana tarkvara ka tagasi panna. Proovisin aga ei lase panna.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
priidik456
HV vaatleja
liitunud: 29.11.2005
|
27.09.2009 21:41:07
|
|
|
Hetkel mängib pilti 1a vana Samsung LE40A455 ning väljavahetamist tahab mitmel põhjusel: 40'' jääb väikseks ning pole FullHD. Kas LCD või plasma, 100Hz või 200Hz (on see oluline üldse) ning mida veel peaks jälgima?
Ootan teie soovitusi. Tähtsaim omadus, et PS3 pilti võimalikult parimalt venitaks. Ahja, sõbranna arvates peaks valget värvi ka olema.
Midagi sellist jäi silma http://whathifi.com/Review/Sony-KDL-46WE5/ ?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
illukas
HV kasutaja
liitunud: 09.11.2006
|
27.09.2009 23:29:57
|
|
|
Need surnud pikslid ei ole minu telekalt vaid mingi suvalise vene kodaniku näide venemaalt, minu oma peaks saabuma teisip, eks siis ole näha mis ja kus ja kuidas
Philipsite 100Hz ei ole minu arust 100Hz vaid kuidagi "järgi aidatud(fake)" või midagi sellist.
nimelt kui kasutada monitorina siis spetsifikatsiooni järgi on:
minu loogika järgi peaks kasutama moluna ka 100Hz või on minu loogika natuke mööda siinkohal?
Supported Display Resolution
•Computer formats
Resolution Refresh rate
640 x 480 60Hz
800 x 600 60Hz
1024 x 768 60Hz
1280 x 1024 60Hz
1360 x 768 60Hz
1600 x 1200 60Hz
1920 x 1080 60Hz
•Video formats
Resolution Refresh rate
480i 60Hz
480p 60Hz
576i 50Hz
576p 50Hz
720p 50, 60Hz
1080i 50, 60Hz
1080p 24, 25, 30, 50, 60Hz
EDIT: Samas juttu on, et aitab kiirelt liikuvale pildile tublisti kaasa ja põhimõtte on lihtne, et kahe kaadri vahele genereeritakse üks lisakaader ja nii saadaksegi suurem sagedus. Philipsite oma pidavat väga hästi töötama, sama juttu samsade kohta
EDIT2:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=358046&postdays=0&postorder=asc&highlight=full+hd&start=50
Sellest teemast ajendatuna, et kas on keegi 8 seeria philipsit monitorina kasutanud ja mis hd signaali sealt kätte saab?
1:1 pixel mapping peaks selle asja nimi olema
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanza
HV vaatleja

liitunud: 10.03.2003
|
28.09.2009 14:04:29
|
|
|
tervist
Kööki oleks vaja 19" televiisorit. Silma on jäänud hetkel järgnevad lcd telekad:
Samsung LE19A650A1
LG 19LH2000
Grundig 19-2940T
Millist nendest soovitaksite, head-vead? VVõibolla hoopis mõni teine televiisor? Hinnapiir umbes 4000kr ja ei peal olema Euronicsist.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
28.09.2009 14:55:51
|
|
|
| Sellest valikust soovitan Grundigit pilt hea selge ja digimenüü kiire. Samsungil ei ole ka digiühendust sees.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tartu
Piiratud kasutaja

liitunud: 18.11.2006
|
28.09.2009 16:43:02
|
|
|
Mida arvata sellest telerist: http://www.eurolink.ee/et/philips-42pfl3403d
Vahest kellelgil on selline ja oskab öelda häid - halbu külgi, ja mis oleks norm hind mõned kuud kasutatud eest...
Ja mis värk selle HD ready-ga on? ... mis vahet on fullhd ja hdready-l?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soulshaker
HV Guru

liitunud: 20.04.2004
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
219 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
28.09.2009 19:54:52
|
|
|
Olenevalt, mis hinnaga kätte saad.. Kas odav HDready monitor või mitte nii odav HDready monitor.
Erilist pildikvaliteeti sealt oodata ei tasu..
_________________ Vähem möla, pikem samm! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
abc9
HV Guru

liitunud: 28.04.2004
|
29.09.2009 17:32:15
|
|
|
Samsung LE32B530
32" FullHD, Mpeg4 tuner, 6000:1
.
5400 kr põhimõtteliselt maximas.
.
Tasub, ei tasu esimeseks lcd-ks elamisse? Sellise hinnaga peaks igati norm tükk olema.
|
|
| Kommentaarid: 194 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
29.09.2009 17:44:23
|
|
|
8999.- maksad ikka, siis saad oma kaardi peale 3599,60, mida saad kasutada Maxima ostudeks.
Telekas ise on täitsa normaalne.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
abc9
HV Guru

liitunud: 28.04.2004
|
|
| Kommentaarid: 194 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tartu
Piiratud kasutaja

liitunud: 18.11.2006
|
29.09.2009 21:16:47
|
|
|
Kui võrrelda CRT ja LCD hd ready pilti, siis kumb on parem ?
_________________ Pakkuda soodsamalt diislit & bena Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt! |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
29.09.2009 21:56:32
|
|
|
| tsitaat: |
| QUOTE: Uued Samsungi B seeria telekad on varustatud MPEG4 tüüneritega Eestis levivate DVB-T ja DVB-C signaaliga digitaalse televisiooni vastuvõtmiseks. |
Märkuseks et Samsungi B3xx seeria teleritel on ainult DVB-T tuuner, alates B4xx seeriast ja üles on DVB-C ka.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
29.09.2009 22:02:23
|
|
|
| Tartu kirjutas: |
| Kui võrrelda CRT ja LCD hd ready pilti, siis kumb on parem ? |
HD pilt on LCD peal parem ning SD pilt CRT peal parem. Samas aga CRT näitab HD pilti ilusamini kui LCD SD pilti.
_________________ Vähem möla, pikem samm! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
29.09.2009 22:50:23
|
|
|
42PFL8684H ja Starmani kaabel digi-tv lahendus ei hakka oma vahel suhtlema, telekas ei leia digikanaleid üles. Kortermaja, seinast tuleb pistik. Leiab ainult 70 analoogkanalit.
Riikides proovitud kõik, ühegagi ei leia digi üles.
Kõige uuem soft on peal, kaardilugeja Conaxi oma ja Starmani poolt siis kaart.
Oskab keegi aidata asjaga on kiire?
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
29.09.2009 22:54:11
|
|
|
| WerteX kirjutas: |
42PFL8684H ja Starmani kaabel digi-tv lahendus ei hakka oma vahel suhtlema, telekas ei leia digikanaleid üles. Kortermaja, seinast tuleb pistik. Leiab ainult 70 analoogkanalit.
Riikides proovitud kõik, ühegagi ei leia digi üles.
Kõige uuem soft on peal, kaardilugeja Conaxi oma ja Starmani poolt siis kaart.
Oskab keegi aidata asjaga on kiire? |
ehk on abi kunagisest vortexi postitusest:
| vortex kirjutas: |
Riigiks tuleks valida Soome. Aga väga oluline on muuta ära muuta symbolrate. Ma ei mäleta praegu peast kuskohast see täpselt käis, kuskil installi menüü all on. Vist midagi sellisr et valid installi, siis kaabli, ja edasi on all ääres seaded, aga võin ka eksida...
Vaikimisi on symbolrate 6900, Starmani kaabeldigi puhul tuleb see muuta 6875 peale. Kui see on tehtud siis peaks automaatotsing ilusti kõik kanalid üles leidma |
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
29.09.2009 23:44:20
|
|
|
Eile oli just üks case kus starmani tehnik ei suutnud kliendile pilti ette saada 9. seeria Philipsil. Saatis kliendi poodi ja väitis et vale Conax moodul on müüdud talle.
Lõpuks tuli välja et kanaliotsing võtab VÄGA KAUA aega. 10-15 minutit ei toimunud absoluutselt mitte midagi. Lõpuks sai Telekas aru et DVB-C signaal on võrgus olemas ja ülejäänud otsing käis kiirelt.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a1
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.07.2002
|
30.09.2009 00:02:33
|
|
|
See "põhimõtteline" hind on hetkel suht konkurentsitu, lähedale jõuab vist vaid Beko
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
30.09.2009 01:32:59
|
|
|
illukas, 100Hz töötab siis kui MotionPlus tehnoloogia peal on AINULT! Ilma selleta ei tööta, ja windowsis pole sul midagi teha sedasi sest hiir mõikab sekund peale liigutamist
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
30.09.2009 10:25:31
|
|
|
oliver., see 8.seeria ei küsi ka millega ta otsib kas antenn või kaabel läheb lihtsalt kohe edasi ja menüüs ei saa praktiliselt midagi muuta.
vortex, mis riik valiti?
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan
HV veteran
liitunud: 20.11.2001
|
30.09.2009 11:02:24
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| illukas, 100Hz töötab siis kui MotionPlus tehnoloogia peal on AINULT! Ilma selleta ei tööta, ja windowsis pole sul midagi teha sedasi sest hiir mõikab sekund peale liigutamist |
Jah, mina samuti algul olin vaimustusest Philipsi sujuvast liikumisest, aga tegelikult on see sujuvus ebaloomulik ja täitsa häirivalt kohe.
Mina valisin endale telekat kah mitu kuud, kohati oma meediaga lausa. Kõige rohkem häiris see jõnksutamine sujuvalt liikuva pildi puhul.
Nüüd on mul mõned nädalad kodus Samsung UE40B7020 (LED taustavalgustusega, 40 tolli, FHD), ja üldiselt olen selle pildiga rahul.
Kuid enne tuleb enamus "pildi parandajaid" välja lükata muidugi
Enamus sätteid on mul samad, mis siin soovitatud: http://www.hdtvtest.co.uk/news/samsung-ue40b7020-ue40b7000-20090502147.htm
Vaatenurgad on tal väga head- värv ei muutu, ainult musta nivoo muutub pisut.
Sissepõlemises jutt LCD TV puhul on jama minumeelest, see on rohkem plasmade teema, kui isegi tekib, siis saab sellest jagu.
Plasmad mulle ei meeldinud- häiris pildi vilkumine, suur voolutarve ja sahisevad vendid sees.
Musta nivoo/kontrasti poolest oli see Samsung isegi parem enamus plasmadest.
Mis (väiksed) puudused olen avastanud:
Puuduv klapiväljund, heli väljund on optilise kaabliga.
Sissehitatud player ei saa (veel) DTS helist aru, ei oska valida helirada ja subtiitreid, mängib ainult primaarseid.
Interneti põhised lisab (Youtube jne) toimivad natuke aeglaselt.
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
30.09.2009 11:15:55
|
|
|
| WerteX kirjutas: |
| vortex, mis riik valiti? |
Soome ikka.
Eesti valides ei anta menüüs üldse kaabli valikut.
Valides soome ja minnes edasi tuleb üles vasakule nurka kiri "kui sinu operaator pakub DVB-C teenust vali Kaabel" või midagi taolist, peast täpselt ei mäleta. ja paremal on 2 valikut - Antenn ja Kaabel.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivo80
HV veteran

liitunud: 07.02.2008
|
30.09.2009 15:04:39
|
|
|
| jaanpht kirjutas: |
| LG-l nurk, must värv - viletsad, kuid värvid on väga head, kalibreerimine kõrgeimal tasemel. |
Julgeks vastu vaielda. Endal olnud ~1 aasta. 32LG5000 ja must on ikka must ja nurk ka väga hea. Alles esmaspäeval sai csi'd arvuti taga istudes vaadatu, mis on siis praktiliselt ühel joonel teleriga.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanpht
HV kasutaja
liitunud: 14.12.2001
|
30.09.2009 17:59:12
|
|
|
| aivo80: võib olla uuemad LG-d on parandanud "hallika musta" probleemi. Kauplustes jälgin telekaid pidevalt, kuid seal selline prozektor laes, ei näe. Vanadel mudelitel - oli 100% tüüpiline, nägin sõpradel, lugesin foorumites kurtmisi.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MarekSäde
HV veteran
liitunud: 19.05.2004
|
30.09.2009 18:22:40
|
|
|
| Jaan kirjutas: |
| Jah, mina samuti algul olin vaimustusest Philipsi sujuvast liikumisest, aga tegelikult on see sujuvus ebaloomulik ja täitsa häirivalt kohe. |
ˇ
kuidas saab sujuv liikumine olla häiriv või ebaloomulik? No jah kui oled ikka harjunud tõksatavat pilti jälgima kogu elu siis küll.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanpht
HV kasutaja
liitunud: 14.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|