|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
radok
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.12.2008
|
24.09.2009 19:39:45
Format C: |
|
|
Tervist!
Plaan teha Format C:, kuid peale selle pean tegema ju puhta Win installi, ning kõik riistvara jubinate driverid ka uuesti peale panema?
Btw, õigeim viis seda teha on milline? Et kust täpsemalt ma seda teostan?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
24.09.2009 19:41:48
|
|
|
radok, viska windooza plaat sisse ja tee sellega format ja install ära. (win install pakub format'i ka )
ja siis viskad driverite plaate sisse ja installid kraami... või otsid netist. Netist otsimise puhul uurid silmad punnis korpuse sees ringi ja loed suuremaid tekste või kasutad everest'i vmt, et vaadata, mis asjad sul arvutis on. (ja siis neile driver'id netist leida)
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 116 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radok
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.12.2008
|
25.09.2009 15:13:19
|
|
|
Kui mul on praegu arvutis MS Office 2003, ja tahaks ka pärast seda kasutada, kas siis ma ma saan selle peale minu käes olevalt installplaadilt?
Sest kui praegu selle sisse topin kui veel olemas on, siis annab errorit.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
25.09.2009 15:15:24
|
|
|
radok, installida saab ikka...
kohvipaksult jäi tsipa segaseks, mis error oli... viitsid ehk ise seda mainida?
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 116 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radok
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.12.2008
|
25.09.2009 15:21:51
|
|
|
| Error 1327. Invalid Drive: D:/
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
25.09.2009 16:08:05
|
|
|
Plaat pekkis äkki?
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 116 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radok
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.12.2008
|
25.09.2009 16:56:50
|
|
|
| Ei tea, a kas ma netist kuskilt legaalselt saaks alla laadida, kui mul litsents olemas?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
25.09.2009 17:08:36
|
|
|
| radok, pole senini küll kuulnud.
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
25.09.2009 17:16:00
|
|
|
| radok kirjutas: |
| Error 1327. Invalid Drive: D:/ |
Ketaste tähed ja/või mõni nn. "Shell Folder" pole oma kuju/asukohta muutnud?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radok
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.12.2008
|
25.09.2009 17:18:55
|
|
|
A, kuule tuleb meelde, et mul oli C:, kaheks partitsioonks jaotatud, D: oli mingi office asi, igatahes, copysin selle välisele kõvakettale, ja D: partitsiooni kustutasin ära, et C: mahtu suurendada.
Selles võib praegu asi olla?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
25.09.2009 17:24:57
|
|
|
Mitte ei või, vaid selles ilmselt asi ongi.
Kui registrit mudid, siis saad asja korda. Format C: plaanide puhul pole vast oluline.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radok
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.12.2008
|
25.09.2009 17:27:13
|
|
|
heh, mismoodi see käib?
btw, kui ma teen praegu formati, ning pärast puhtalt installin peale (D: ketast mul pole enam), siis seda errorit ei peaks olema ju enam, ning saan rahulikult peale lasta?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
25.09.2009 17:28:46
|
|
|
See error kaob formatiga. Kurb, aga tõsi, pead hiljem ilma selle errorita läbi ajama.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radok
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.12.2008
|
25.09.2009 19:59:03
|
|
|
Just seda ma teada tahtsin, nüüd läheb formatiks
Oot, kas see oli nii, et kohe kui format lõppenud, CD draiv lahti ja Wini plaat sisse?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
25.09.2009 20:01:12
|
|
|
Windowsi plaadiga sa selle formati ju teedki?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radok
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.12.2008
|
25.09.2009 20:04:13
|
|
|
| Jah. Windowsi installi teen ju pärast ikka?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
25.09.2009 20:06:07
|
|
|
Täpselt nii. Plaat sisse, format (või enne lausa partitsiooni kustutamine) ja install. Ei midagi keerulist.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radok
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.12.2008
|
25.09.2009 20:06:31
|
|
|
| okei, proovin
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radok
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.12.2008
|
25.09.2009 20:39:59
|
|
|
Ei saa sellega kuidagi hakkama.
Vaatasin seda õpetust, mis plaat andis:
Spoiler 
Partition and format a hard drive
If there are no partitions on your hard drive, you will need to create a partition and format it. Alternatively, it's a good idea to repartition your hard drive if you want to merge several smaller partitions into one large one, or if you want to create several smaller partitions so that you can set up a multiboot configuration.
If you want to partition or format your hard drive, we recommend that you use the disk partitioning and formatting tools that are built into Windows XP Setup. These tools allow you to delete existing partitions and to create one or more new partitions.
IMPORTANT: If you follow these steps on a hard disk that is not empty, all of the data stored on that hard disk will be permanently deleted.
To use the disk partitioning and formatting tools in Windows XP Setup:
1. Insert the Windows XP CD into your CD/DVD drive (or insert the first Windows XP Setup boot disk into the floppy disk drive), and then restart the computer.
Note: To start your computer from the Windows XP CD (or from the Setup boot disk), your computer must be configured to start from the CD/DVD drive (or the floppy disk drive). In some cases, you might have to modify your computer's BIOS settings to do this. For more information, see "Configure a computer to boot from CD."
2. If you are starting the computer from the Windows XP CD, press a key to boot from CD when you are prompted to do so. If you are starting from the Windows XP Setup boot disks, insert each of the additional disks when prompted, and then press ENTER to continue after inserting each disk.
3. At the Welcome to Setup page, press ENTER to continue.
4. On the License Agreement page, read the agreement, and then follow the instructions for accepting or rejecting the agreement.
5. If an existing Windows XP installation is detected, you will be prompted to repair it. Press ESC (do not repair).
6. All existing partitions and unpartitioned spaces are listed for each physical hard disk. Use the arrow keys to select the partition or unpartitioned space where you want to create a new partition, and then press D to delete an existing partition or press C to create a new partition using unpartitioned space.
If you press D to delete an existing partition, you must then press L (or press ENTER, and then press L if it is the System partition) to confirm that you want to delete the partition. Repeat this process for each of the existing partitions that you want to use for the new partition. When all the partitions are deleted, select the resulting unpartitioned space and press C to create a new partition.
Note: If you want to create a partition where one or more partitions already exist, you must first delete the existing partition or partitions and then create the new partition.
7. Type the size (in megabytes, or MB) that you want to use for the new partition, and then press ENTER, or just press ENTER to create the partition using the maximum size.
8. If you want to create additional partitions, repeat steps 6 and 7.
9. If you want to install Windows XP, use the arrow keys to select the partition you want to install it on, and then press ENTER. If you do not want to format the partition and install Windows XP, press F3 two times to quit Setup, and then do not continue with the following steps. In this case, you must use another program to format the partition.
10. Select the format option that you want to use for the partition, and then press ENTER. The options are:
* Format the partition by using the NTFS file system (Quick)
* Format the partition by using the FAT file system (Quick)
* Format the partition by using the NTFS file system
* Format the partition by using the FAT file system
* Leave the current file system intact (no changes)
For most configurations, NTFS is a good choice for security and flexibility. If you plan to install a multiboot configuration and access data on the drive using older operating systems such as Windows 95, Windows 98, or Windows Millennium Edition, however, select FAT.
When you format a volume, files are removed from the volume and the hard disk is scanned for bad sectors. The majority of the time required to format a volume is devoted to scanning the disk. If you choose the Quick format option, files are removed from the partition, but the disk is not scanned for bad sectors. You should only use this option if your hard disk has been previously formatted and you are sure that your hard disk is not damaged.
Note: During Windows XP Setup, the option to leave the current file system intact is not available if the selected partition is a new partition. For partitions up to 2 gigabytes (GB) in size, Setup uses the FAT (also known as FAT16) file system. For partitions greater than 2 GB but less than 32 GB, Setup uses the FAT32 file system. For partitions greater than 32 GB, Setup uses NTFS.
Note: If you deleted and created a new System partition but you are installing Windows XP on another partition, you will be prompted to select a file system for both the System and Boot partitions at this point.
11. After Setup formats the partition, follow the on-screen instructions to continue Setup. After Setup is complete, you can use the Disk Management tools in Windows XP to create or format additional partitions.
Panen plaadi sisse, restart, vajutan any key, tuleb ette paar lauset kus pika otsimise peale ei ole sõnagi formatist, räägib hoopis et ei leia kettaid üles.
Veel annab plaat mulle sellist juttu, et mul peaksid mingid partitsioonid olema, et seda teostada...
Ei saa see ju nii raske olla
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
25.09.2009 20:43:49
|
|
|
SATA ketas seega.
Siis teed kas selle õpetuse järgi, söödad draiverid disketi pealt ette (mingi moment käsib F6 vajutada) või siis vaatad, kas BIOS on võimeline ketta IDE (compatible vms.) modes tööle panema.
Foorumis tegelikult sellisest olukorrast juba nõrkemiseni jahutud.
viimati muutis A.S. 25.09.2009 20:48:07, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radok
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.12.2008
|
25.09.2009 20:48:51
|
|
|
Mul ketta driverid flopi peal, ülejäänud cd/dvd'el.
Mul tegu jah S-ATA kettaga, lauaarvutiga ja Windows XP Home Edition SP3'ga.
Pärast tahan ka XP'd saada.
Ja mis ma siis teen kui BIOS'es selle ära muudan?
Pärast muudan ikka tagasi?
Enne selle postituse tegemist otsisin teisi teemasid kus Formatist juttu, ei leidnud.
viimati muutis radok 25.09.2009 20:53:11, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
25.09.2009 20:53:34
|
|
|
| radok kirjutas: |
| Pärast muudan ikka tagasi? |
Ei pruugi windows siis käima minna.
Oota F6 küsimist (päris alumise ääre peal) ja sööda siis diskett ette, kõige lihtsam
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radok
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.12.2008
|
25.09.2009 20:54:04
|
|
|
| Samal ajal on Wini installiplaat ka sees?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radok
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.12.2008
|
25.09.2009 21:09:41
|
|
|
| Kaua see Format + Uue Win XP HomeEdition'i + driverite pealelaadimine aega võtab umbes muidu?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
25.09.2009 21:18:46
|
|
|
Kas on quick format või full (kontrollib üle kogu kõvaketta)? Kui kiire on kõvaketas ja CD lugeja? Kas draiverid on olemas või on vaja netist otsida/tõmmata? jne...
Paar tundi kuni paar päeva, eks sa saad varsti teada.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radok
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.12.2008
|
26.09.2009 12:47:08
|
|
|
Ei toimi mul see asi, nii sata driverid flopi peal sees kui ka Windows'i enda installiplaat lugejas.
Ütleb, et ei näe ühtegi ketast.
Mingit muud moodi ei saa formatit teha?
Kuidas töötab see variant:
My Computer- LocalDisk(C: )- paremklõps-Format
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
26.09.2009 13:30:28
|
|
|
Kui Windows selle C: pealt on end käima ajanud, siis harakirit ta endale küll teha ei soovi. Teise arvuti külge lisakettaks ühendades saaks selle formati küll ära teha, aga mis kasu sellest formatist niiviisi oleks, installida sa ikka ei saa kui kõvaketas ei paista.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radok
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.12.2008
|
26.09.2009 13:46:12
|
|
|
Niiet, pean ikka proovima kuidagi plaadipealt seda teha?
Saaks keegi mulle selle puust ja punaselt ette teha?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
26.09.2009 14:06:26
|
|
|
Töökorras diskett õigete draiveritega disketiseadmesse.
CD plaat lugejasse.
CD plaadi pealt arvuti käima.
Kui tuleb "Press F6.........", siis vajutad, F6 loomulikult.
Windows veidi ragistab disketi kallal ja asi liigub jälle edasi.
Disketi võib nüüd eemaldada.
Niimoodi kuidagi, vist...
Kuidas draiverid disketile läksid? Olid kohe seal? Diskett ikka loetav?
E:
Ega sul äkki USB klaviatuur pole ja BIOS-st välja lülitatud, seega F6 loomulikut ei toimi. Seal (BIOS) on "USB Legacy Support" või miskit sarnast, see peab "enabled" olema.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radok
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.12.2008
|
26.09.2009 20:10:01
|
|
|
A.S.
Tegin täpselt enne nii, nagu sa ütlesid.
Ei toimi, driverid olid disketil kohe, arvuti sai ostetud komplektina ja oli kaasas see flopi.
Ei ole USB klaviatuur, F6 toimib, kuid ta laeks ära nagu need SATA driverid, kuid pärast neid jälle pole.
Mul olemas miski EASEUS Partition Manager Personal 1.6.4, seal on ka valikus Format, kas sellega saaks?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
26.09.2009 21:30:15
|
|
|
Kui see CD plaadi pealt käima läheb (personal vist ei lähe?), siis ehk küll. Windowsi all ilmselt mitte? Võid ju proovida.
Sellega peaks küll saama. Kirjutad ISO plaadile ja sellelt arvuti käima.
Milleks sul seda vaja formaatida on, Windowsi sa ju nagunii sinna installida ei suuda? Ega formaatimine ketast nähtavale ei too.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radok
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.12.2008
|
26.09.2009 21:36:38
|
|
|
| Proovima peab.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
27.09.2009 02:56:23
|
|
|
eino selles on A.S.'il õigus, et kui sa win installikaga formattida ei saa, siis ei saa sa sinna peale ka installida. Ses suhtes ple mõtet mingi muu asjaga formattida ja siis loota, et win install seda ketast järsku nägema hakkab... Sul on vaja talle mingeid driver'eid sööta või siis sata mode'i vahetada. (või mõlemat)
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 116 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radok
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.12.2008
|
27.09.2009 13:38:51
|
|
|
Ei tööta mul mingit pidi see Win installikaga format.
Uitmõte:
Mul on praegu SP3, plaadipeal on SP2, kas kui vahetan ümber, siis format toimiks?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ik2
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.04.2002
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warwas
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
27.09.2009 13:51:06
|
|
|
| radok kirjutas: |
Ei tööta mul mingit pidi see Win installikaga format.
Uitmõte:
Mul on praegu SP3, plaadipeal on SP2, kas kui vahetan ümber, siis format toimiks? |
SP versioon ei puhu siin absoluutselt pilli.
Kas flopi pealt valisid ikka õiged draiverid (vahest on seal draiverid erinevatele kontrolleritele)?
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
224 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radok
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.12.2008
|
27.09.2009 18:19:42
|
|
|
Seal on neli erinevat kontrollerit, panin kõik 4 korraga.
Proovisin ka ükshaaval.
Need muidu sellised:
Intel(R) 82801FR SATA RAID Controller for Windows 2000/XP/2003
Intel(R) 82801FR SATA AHCI Controller for Windows 2000/XP/2003
Intel(R) 82801ER SATA RAID Controller for Windows 2000/XP/2003
Silicon Image Sil 3112 SATA RAID Controller for Windows XP/Server 2003
EDIT:
Peale seda kui vajutan F6'te tuleb selline tekst:
"Setup could not determine the type of one or more mass storage devices installed in your system, or you have chosen to manually specify an adapter.
Currently, Setup will load support for the following mass staorage device(s):
(none)
*To specify additional SCSI adapters, CD-ROM drivers, or special
disk controllers for use with Windows, including those for
which you have a device support disk from a mass storage device
manufacturer, press S.
*If you do not have any device support disks from a mass storage
device manufacturer, or do not want to specify additional
mass storage devices for use with Windows, press ENTER."
Ja S'i vajutades saangi need ülalnimetatud kontrollerid allalaadimiseks.
Ei tööta ikka see asi mul
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|