Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Format C: märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
radok
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2009 19:39:45 Format C: vasta tsitaadiga

Tervist!
Plaan teha Format C:, kuid peale selle pean tegema ju puhta Win installi, ning kõik riistvara jubinate driverid ka uuesti peale panema?
Btw, õigeim viis seda teha on milline? Et kust täpsemalt ma seda teostan?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2009 19:41:48 vasta tsitaadiga

radok, viska windooza plaat sisse ja tee sellega format ja install ära. (win install pakub format'i ka icon_wink.gif)
ja siis viskad driverite plaate sisse ja installid kraami... või otsid netist. Netist otsimise puhul uurid silmad punnis korpuse sees ringi ja loed suuremaid tekste või kasutad everest'i vmt, et vaadata, mis asjad sul arvutis on. (ja siis neile driver'id netist leida)

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
radok
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2009 15:13:19 vasta tsitaadiga

Kui mul on praegu arvutis MS Office 2003, ja tahaks ka pärast seda kasutada, kas siis ma ma saan selle peale minu käes olevalt installplaadilt?
Sest kui praegu selle sisse topin kui veel olemas on, siis annab errorit.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2009 15:15:24 vasta tsitaadiga

radok, installida saab ikka...

kohvipaksult jäi tsipa segaseks, mis error oli... viitsid ehk ise seda mainida?

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
radok
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2009 15:21:51 vasta tsitaadiga

Error 1327. Invalid Drive: D:/
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2009 16:08:05 vasta tsitaadiga

Plaat pekkis äkki?
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
radok
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2009 16:56:50 vasta tsitaadiga

Ei tea, a kas ma netist kuskilt legaalselt saaks alla laadida, kui mul litsents olemas?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2009 17:08:36 vasta tsitaadiga

radok, pole senini küll kuulnud.
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2009 17:16:00 vasta tsitaadiga

radok kirjutas:
Error 1327. Invalid Drive: D:/

Ketaste tähed ja/või mõni nn. "Shell Folder" pole oma kuju/asukohta muutnud?
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
radok
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2009 17:18:55 vasta tsitaadiga

A, kuule tuleb meelde, et mul oli C:, kaheks partitsioonks jaotatud, D: oli mingi office asi, igatahes, copysin selle välisele kõvakettale, ja D: partitsiooni kustutasin ära, et C: mahtu suurendada.

Selles võib praegu asi olla?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2009 17:24:57 vasta tsitaadiga

Mitte ei või, vaid selles ilmselt asi ongi.

Kui registrit mudid, siis saad asja korda. Format C: plaanide puhul pole vast oluline.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
radok
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2009 17:27:13 vasta tsitaadiga

heh, mismoodi see käib?
btw, kui ma teen praegu formati, ning pärast puhtalt installin peale (D: ketast mul pole enam), siis seda errorit ei peaks olema ju enam, ning saan rahulikult peale lasta?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2009 17:28:46 vasta tsitaadiga

See error kaob formatiga. Kurb, aga tõsi, pead hiljem ilma selle errorita läbi ajama.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
radok
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2009 19:59:03 vasta tsitaadiga

Just seda ma teada tahtsin, nüüd läheb formatiks icon_smile.gif

Oot, kas see oli nii, et kohe kui format lõppenud, CD draiv lahti ja Wini plaat sisse?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2009 20:01:12 vasta tsitaadiga

Windowsi plaadiga sa selle formati ju teedki?
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
radok
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2009 20:04:13 vasta tsitaadiga

Jah. Windowsi installi teen ju pärast ikka?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2009 20:06:07 vasta tsitaadiga

Täpselt nii. Plaat sisse, format (või enne lausa partitsiooni kustutamine) ja install. Ei midagi keerulist.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
radok
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2009 20:06:31 vasta tsitaadiga

okei, proovin
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2009 20:12:11 vasta tsitaadiga

http://www.arvutikasutaja.ee/artikkel.php?id=117
Esimene ettesattunud õpetus. Kui huvitab muidugi.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
radok
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2009 20:39:59 vasta tsitaadiga

Ei saa sellega kuidagi hakkama.
Vaatasin seda õpetust, mis plaat andis:
Spoiler Spoiler Spoiler


Panen plaadi sisse, restart, vajutan any key, tuleb ette paar lauset kus pika otsimise peale ei ole sõnagi formatist, räägib hoopis et ei leia kettaid üles.
Veel annab plaat mulle sellist juttu, et mul peaksid mingid partitsioonid olema, et seda teostada...

Ei saa see ju nii raske olla icon_question.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2009 20:43:49 vasta tsitaadiga

SATA ketas seega.
Siis teed kas selle õpetuse järgi, söödad draiverid disketi pealt ette (mingi moment käsib F6 vajutada) või siis vaatad, kas BIOS on võimeline ketta IDE (compatible vms.) modes tööle panema.
Foorumis tegelikult sellisest olukorrast juba nõrkemiseni jahutud.
 


viimati muutis A.S. 25.09.2009 20:48:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
radok
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2009 20:48:51 vasta tsitaadiga

Mul ketta driverid flopi peal, ülejäänud cd/dvd'el.
Mul tegu jah S-ATA kettaga, lauaarvutiga ja Windows XP Home Edition SP3'ga.
Pärast tahan ka XP'd saada.
Ja mis ma siis teen kui BIOS'es selle ära muudan?
Pärast muudan ikka tagasi?

Enne selle postituse tegemist otsisin teisi teemasid kus Formatist juttu, ei leidnud.


viimati muutis radok 25.09.2009 20:53:11, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2009 20:53:34 vasta tsitaadiga

radok kirjutas:
Pärast muudan ikka tagasi?

Ei pruugi windows siis käima minna.

Oota F6 küsimist (päris alumise ääre peal) ja sööda siis diskett ette, kõige lihtsam
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
radok
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2009 20:54:04 vasta tsitaadiga

Samal ajal on Wini installiplaat ka sees?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2009 20:58:00 vasta tsitaadiga

Sees ikka, loeb disketi pealt draiverid ja läheb install jälle ilusasti edasi.

F6: http://www.windowsreinstall.com/winxppro/nodriveimages/Image2.gif
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
radok
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2009 21:09:41 vasta tsitaadiga

Kaua see Format + Uue Win XP HomeEdition'i + driverite pealelaadimine aega võtab umbes muidu?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2009 21:18:46 vasta tsitaadiga

Kas on quick format või full (kontrollib üle kogu kõvaketta)? Kui kiire on kõvaketas ja CD lugeja? Kas draiverid on olemas või on vaja netist otsida/tõmmata? jne...
Paar tundi kuni paar päeva, eks sa saad varsti teada.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
radok
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2009 12:47:08 vasta tsitaadiga

Ei toimi mul see asi, nii sata driverid flopi peal sees kui ka Windows'i enda installiplaat lugejas.
Ütleb, et ei näe ühtegi ketast.
Mingit muud moodi ei saa formatit teha?
Kuidas töötab see variant:
My Computer- LocalDisk(C: )- paremklõps-Format
icon_question.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2009 13:30:28 vasta tsitaadiga

Kui Windows selle C: pealt on end käima ajanud, siis harakirit ta endale küll teha ei soovi. Teise arvuti külge lisakettaks ühendades saaks selle formati küll ära teha, aga mis kasu sellest formatist niiviisi oleks, installida sa ikka ei saa kui kõvaketas ei paista.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
radok
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2009 13:46:12 vasta tsitaadiga

Niiet, pean ikka proovima kuidagi plaadipealt seda teha?
Saaks keegi mulle selle puust ja punaselt ette teha?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2009 14:06:26 vasta tsitaadiga

Töökorras diskett õigete draiveritega disketiseadmesse.
CD plaat lugejasse.
CD plaadi pealt arvuti käima.
Kui tuleb "Press F6.........", siis vajutad, F6 loomulikult.
Windows veidi ragistab disketi kallal ja asi liigub jälle edasi.
Disketi võib nüüd eemaldada.

Niimoodi kuidagi, vist...

Kuidas draiverid disketile läksid? Olid kohe seal? Diskett ikka loetav?

E:
Ega sul äkki USB klaviatuur pole ja BIOS-st välja lülitatud, seega F6 loomulikut ei toimi. Seal (BIOS) on "USB Legacy Support" või miskit sarnast, see peab "enabled" olema.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2009 17:00:00 vasta tsitaadiga

radok kirjutas:
Niiet, pean ikka proovima kuidagi plaadipealt seda teha?
Saaks keegi mulle selle puust ja punaselt ette teha?

Internetis tohhujaa õpetusi thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
radok
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2009 20:10:01 vasta tsitaadiga

A.S.
Tegin täpselt enne nii, nagu sa ütlesid.
Ei toimi, driverid olid disketil kohe, arvuti sai ostetud komplektina ja oli kaasas see flopi.
Ei ole USB klaviatuur, F6 toimib, kuid ta laeks ära nagu need SATA driverid, kuid pärast neid jälle pole.

Mul olemas miski EASEUS Partition Manager Personal 1.6.4, seal on ka valikus Format, kas sellega saaks?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2009 21:30:15 vasta tsitaadiga

Kui see CD plaadi pealt käima läheb (personal vist ei lähe?), siis ehk küll. Windowsi all ilmselt mitte? Võid ju proovida.
Sellega peaks küll saama. Kirjutad ISO plaadile ja sellelt arvuti käima.
Milleks sul seda vaja formaatida on, Windowsi sa ju nagunii sinna installida ei suuda? Ega formaatimine ketast nähtavale ei too.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
radok
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2009 21:36:38 vasta tsitaadiga

Proovima peab.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2009 02:56:23 vasta tsitaadiga

eino selles on A.S.'il õigus, et kui sa win installikaga formattida ei saa, siis ei saa sa sinna peale ka installida. icon_wink.gif Ses suhtes ple mõtet mingi muu asjaga formattida ja siis loota, et win install seda ketast järsku nägema hakkab... Sul on vaja talle mingeid driver'eid sööta või siis sata mode'i vahetada. (või mõlemat)
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
radok
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2009 13:38:51 vasta tsitaadiga

Ei tööta mul mingit pidi see Win installikaga format.

Uitmõte:
Mul on praegu SP3, plaadipeal on SP2, kas kui vahetan ümber, siis format toimiks?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ik2
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2009 13:51:04 vasta tsitaadiga

[quote="radok"]Ei tööta mul mingit pidi see Win installikaga format.

Uitmõte:
Mul on praegu SP3, plaadipeal on SP2, kas kui vahetan ümber, siis format toimiks?[/quote]

http://landfield.pri.ee/WindowsVista17.html#cleaninstall
http://www.angelfire.com/yt3/tonis2/XPinstall/WinXPinstall.html


viimati muutis ik2 27.09.2009 13:53:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2009 13:51:06 vasta tsitaadiga

radok kirjutas:
Ei tööta mul mingit pidi see Win installikaga format.

Uitmõte:
Mul on praegu SP3, plaadipeal on SP2, kas kui vahetan ümber, siis format toimiks?

SP versioon ei puhu siin absoluutselt pilli.
Kas flopi pealt valisid ikka õiged draiverid (vahest on seal draiverid erinevatele kontrolleritele)?
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
radok
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2009 18:19:42 vasta tsitaadiga

Seal on neli erinevat kontrollerit, panin kõik 4 korraga.
Proovisin ka ükshaaval.
Need muidu sellised:
Intel(R) 82801FR SATA RAID Controller for Windows 2000/XP/2003
Intel(R) 82801FR SATA AHCI Controller for Windows 2000/XP/2003
Intel(R) 82801ER SATA RAID Controller for Windows 2000/XP/2003
Silicon Image Sil 3112 SATA RAID Controller for Windows XP/Server 2003

EDIT:

Peale seda kui vajutan F6'te tuleb selline tekst:

"Setup could not determine the type of one or more mass storage devices installed in your system, or you have chosen to manually specify an adapter.
Currently, Setup will load support for the following mass staorage device(s):
(none)
*To specify additional SCSI adapters, CD-ROM drivers, or special
disk controllers for use with Windows, including those for
which you have a device support disk from a mass storage device
manufacturer, press S.
*If you do not have any device support disks from a mass storage
device manufacturer, or do not want to specify additional
mass storage devices for use with Windows, press ENTER."

Ja S'i vajutades saangi need ülalnimetatud kontrollerid allalaadimiseks.

Ei tööta ikka see asi mul
icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Format C:
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.