Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV kardisõit »  HV kardisõit märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 69, 70, 71 ... 104, 105, 106  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 02.09.2009 21:44:21 vasta tsitaadiga

Hästi natuke OT-i

Pärast kestvussõitu, käisime fg-ga Kuningamäel vaatamas, et seal mingit maja ehitatakse aga mida täpsemalt, seda ei saanud teada.
Täna ilmus kohalikku lehte artikkel "Kuningamäe kardirajal pandi uuele hoonele nurgakivi"

Skannisin ära, äkki kedagi huvitab. Kvaliteet pole eriti kiita aga peaks loetav olema.




edit: Laupäeval oli plaan minna Kuningamäele kardisõitu vaatama minna aga tuleb välja, et ei toimugi icon_sad.gif

Põltsamaa kardivõistlust 5.9.9. ei toimu

tsitaat:
Eesti Autospordi Liit rahuldas Kardispordiklubi Saduküla taotluse jätta 5. septembriks planeeritud kardivõistluse Põltsamaa kardirajal seoses klubi finantsraskustega ära. EAL Kardikomitee plaanib võistluse viia üle mõnele teisele kardirajale. Lisainformatsiooni 5. septembri võistluse kohta avaldab Kardikomitee lähiajal.

Kuigi KSK Sadukülal on pikaajalised võlgnevused Eesti Autospordi Liidu ja alakomitee ees, tuleb EAL erandina vastu klubi sportlastele, jättes hooaja lõpuni jõusse KSK Saduküla registreerijalitsentsi ja lubades sportlastel võistelda selle klubi all.

_________________
Imperfection is perfect
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2009 21:53:37 vasta tsitaadiga

Raplas peaks olema laupäeval.
Mart, mul ei ava seda pilti. icon_rolleyes.gif

EDIT: Hakkas tööle.

_________________
TULE KARTI SÕITMA!


viimati muutis Andre 02.09.2009 22:00:36, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 02.09.2009 21:59:30 vasta tsitaadiga

zoomski kirjutas:
Mart, mul ei ava seda pilti. icon_rolleyes.gif


icon_confused.gif mul täitsa töötab, väga kahtlane see upload hetkel.

Lasin oma planet.ee kontole ka. Loodetavasti töötab.
http://mart352.planet.ee/HV/Pildid/Kuningam2e_nurgakivi.jpg

_________________
Imperfection is perfect
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fg
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2004




sõnum 03.09.2009 09:59:12 vasta tsitaadiga

Nu nüüd siis selge mis seal toimub icon_cool.gif
Mart352 kirjutas:
"Kuningamäe kardirajal pandi uuele hoonele nurgakivi"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ziim911
Kreisi kasutaja
ziim911

liitunud: 04.03.2003




sõnum 04.09.2009 17:29:05 vasta tsitaadiga

sai täna Triobetis käidud, muidugi vihmaga oli välirada suletud. Kes kui kiiresti siserada on läbinud? ja kas keegi paar lehekülge avaldatud trajektoori pildile midagi lisada ei soovi?
_________________
Wireless.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2009 20:02:27 vasta tsitaadiga

Polegi sõitnud veel keegi meist siseraja viimast versiooni.
Eelmise versiooni ajad, mis pärinevad sellest ajast, kus taga seina ääres oli lõputu ja mõttetu S kurv, ei anna võrdluseks midagi.

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hessu
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2009 20:05:10 vasta tsitaadiga

No suve alguses sai sõidetud, sain ajaks 38 lõpupoole midagi aga siis oli boksikurv vähe teistsugune ning sellest ajast saadik olen arenenud tunduvalt (vähemalt omaarust) icon_redface.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 05.09.2009 00:17:54 vasta tsitaadiga

Ma pole kindel, kas olen sind Triobetis üldse sõitmas näinudki kunagi, Hessu.
_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hessu
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2009 01:15:49 vasta tsitaadiga

TonyKart kirjutas:
Ma pole kindel, kas olen sind Triobetis üldse sõitmas näinudki kunagi, Hessu.



Ei, sa ei ole, olen vaid trenni käind seal tegemas, aga seda ainult koos m0nx-i, Relle ja Iguaan-ga.


viimati muutis Hessu 06.09.2009 13:45:52, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2009 03:12:12 vasta tsitaadiga

Riivo77, mis seal neljanda kurvi juures tulebki aint mingi sekundiks täis jalg pidurile korra vajutada või kuidas? Sama küsimus 7. kurviga
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2009 13:22:15 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Riivo77, mis seal neljanda kurvi juures tulebki aint mingi sekundiks täis jalg pidurile korra vajutada või kuidas? Sama küsimus 7. kurviga


4. kurvi sõidetakse pigem üldse pidurdamata - ainult gaasi lahti lastes.
7. kurv nõuab muidugi pidurdamist. Kokkuvõttes on kõige lihtsam, kui käid teistega koos sõitmas, nii õpid kõige kiiremini.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ziim911
Kreisi kasutaja
ziim911

liitunud: 04.03.2003




sõnum 05.09.2009 14:28:49 vasta tsitaadiga

Riivo77, võiks teha sellele trajektoori kaardile ka gaas, gaas maha maha, pidurda kaardi. oleks abiks.
_________________
Wireless.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2009 14:36:52 vasta tsitaadiga

Riivo77, ahsoo, jaa jaa, proovin järgi järgmine nädal icon_biggrin.gif annan teada kas 46.46 aeg paraneb icon_razz.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2009 14:50:49 vasta tsitaadiga

ziim911 kirjutas:
Riivo77, võiks teha sellele trajektoori kaardile ka gaas, gaas maha maha, pidurda kaardi. oleks abiks.


Kusjuures sisuliselt see trajektoor ongi juba selline:
1) roheline - gaas peal
2) must - gaas maas, aga ei pidurda
3) punane - pidurdusmaa
Igaüks võib muidugi vastavalt oma oskustele ja võimalustele detaile kohendada.

Kurvi nr 4 ma ise päris nii ei läbi, hoian kaugem gaasi maas. Aga mu rekord on ka ainult 43,71.
Neile, kes veel ei tea - ma pole ainuisikuliselt selle trajektoori autor, tegemist on kollektiivi tööga:)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ziim911
Kreisi kasutaja
ziim911

liitunud: 04.03.2003




sõnum 05.09.2009 15:09:51 vasta tsitaadiga

ma pidasin silmas triobeti raja trajektoori icon_wink.gif
_________________
Wireless.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2009 17:43:48 vasta tsitaadiga

Selge, väike arusaamatus siis lihtsalt, arvasin, et räägite PlatoonSgtEliasega samast rajast-trajektoorist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2009 16:32:46 vasta tsitaadiga

Homme saaks Triobetis sõita kl 19.00 1 sõidu ja alates 21.30-23.00
_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2009 17:27:53 vasta tsitaadiga

Mulle sobivad mõlemad variandid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m0nx
Kreisi kasutaja
m0nx

liitunud: 03.10.2005




sõnum 06.09.2009 23:10:46 vasta tsitaadiga

üks sõit on jama, aga äkki teeks siis hiljem... hessu vist teisipäeval ei saaks tulla ja siis ta tahtis homme minna icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 07.09.2009 00:03:37 vasta tsitaadiga

Sellisel juhul mind homme ei tule.
_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2009 14:30:26 vasta tsitaadiga

No millal sõit siis on? Täna, homme? Homme ehk sisi teisipeäv sobiks paremini icon_cool.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2009 15:22:38 vasta tsitaadiga

Täna kl 18 lähevad trenni

Riivo77
TonyKart
zoomski

Kellelgi veel huvi, siis laekuge lihtsalt kohale. thumbs_up.gif

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2009 15:53:15 vasta tsitaadiga

Teisipäeval veaks ehk isegi kohale, peab ikka raja enne üle vaatama, kui päris andmiseks läheb...
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2009 15:54:37 vasta tsitaadiga

taikonaut kirjutas:
No millal sõit siis on? Täna, homme? Homme ehk sisi teisipeäv sobiks paremini icon_cool.gif
icon_evil.gif tuleta nüüd meelde mida sa teisipäeviti teed
_________________
There is no place like 127.0.0.1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2009 15:56:41 vasta tsitaadiga

Mul see teisipäev muud kohustused ning nagunii tulla ei saaks. Ei hashile ega karti sõitma, kuid mulle sobiks rohkem, kui teised teisipäeval lähevad icon_biggrin.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hessu
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2009 17:12:04 vasta tsitaadiga

zoomski kirjutas:
Täna kl 18 lähevad trenni

Riivo77
TonyKart
zoomski

Kellelgi veel huvi, siis laekuge lihtsalt kohale. thumbs_up.gif



Aga mis te kasutate seda soodukat või on aega vaid üheks sõiduks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Relle
HV vaatleja

liitunud: 19.06.2009




sõnum 07.09.2009 17:18:57 vasta tsitaadiga

zoomski kirjutas:
Täna kl 18 lähevad trenni

Riivo77
TonyKart
zoomski

Kellelgi veel huvi, siis laekuge lihtsalt kohale. thumbs_up.gif



Kas keegi mulle ja Hessule järgi saaks tulla?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 10.09.2009 00:00:47 vasta tsitaadiga

Sain meile tulevaks hooajaks ühe liikme juurde.
Madis Täht on nimeks. Vähemalt oli ta asjast väga huvitatud!

_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2009 00:03:07 vasta tsitaadiga

bow.gif bow.gif hevi.gif
_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Morten
HV vaatleja
Morten

liitunud: 30.10.2008




sõnum 10.09.2009 13:54:22 vasta tsitaadiga

Tase tõuseb icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2009 14:07:53 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2009 16:54:58 vasta tsitaadiga

Täna ~18 on FK-s väike trenn. Kindlasti on kohal zoomski ja TonyKart. Arvatavasti ma ise ka ning natukene hiljem pidi ka vik1ng jõudma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2009 21:13:30 vasta tsitaadiga

Päris äge oli taaskord külg-külje kõrval kihutada. thumbs_up.gif
Peaaegu mahub 4 karti kõrvuti FK rajale! icon_wink.gif
Tänase sõidu märksõna oleks kiiresti jahtuvad olud.
Esimest korda nägin kuival rajal omaalgatuslikku poognat TonyKarti esituses. icon_smile.gif

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuutu
HV vaatleja

liitunud: 27.08.2009




sõnum 21.09.2009 16:57:30 vasta tsitaadiga

Tervist! Ma nüüd ei tea, kas ma kirjutan õige teema alla,aga tahtsin küsida, kas keegi oskab öelda, kus oleks võimalik disainida (uus värv jne) kiivrit, mis võib olla veidikene räsitud olla? Ja mis hinnaklassi võib asi jääda?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahto
Kreisi kasutaja
Ahto

liitunud: 10.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2009 18:52:28 vasta tsitaadiga

Võin uurida, mis maksab.
Disainivärki kaasaegsete vesivärvidega on veidi keeruline teha. Ühevärviliseks saab lihtsamalt ja odavamalt. Äkki kannatab pärast mingi kleepsutuuningu peale teha? Eelduseks on, et võtad kiivri ise võimalikult lahti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 21.09.2009 20:09:26 vasta tsitaadiga

http://www.lauks.com/ äkki.
_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuutu
HV vaatleja

liitunud: 27.08.2009




sõnum 21.09.2009 22:08:14 vasta tsitaadiga

Mul lihtsalt see jama,et kiiver muidu täitsa normaalne,aga mingi aeg jäi kogemata koerale nina ette ja ta tegi sellega igasuguseid trikke. Vaatamata sellele, et kriimustatud, on ühest või kahest kohast tulnud lausa kerge tükk ära. Aga kannatan ära,kui oskad mulle täpsemalt öelda.

Aitäh!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kkarl
HV vaatleja

liitunud: 05.10.2008




sõnum 23.09.2009 19:55:09 vasta tsitaadiga

hei, kui keegi tahab trenni teha viimsi sisekardi rajal , siis on mul müüa 1000kr kinkekaart (mille ma müüksin 760kr) , ehk saate kaks sõitu tasuta. kellel huvi see andku märku icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 23.09.2009 22:06:43 vasta tsitaadiga

Seal maksab siis üks sõit 500 eek? icon_neutral.gif
_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 23.09.2009 22:08:07 vasta tsitaadiga

TonyKart, 1000 kroonist 760 peale langetades saad umbes kahe sõidu jagu hinnas alla pigem.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
khan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2009 23:24:09 vasta tsitaadiga

kkarl kirjutas:
hei, kui keegi tahab trenni teha viimsi sisekardi rajal , siis on mul müüa 1000kr kinkekaart (mille ma müüksin 760kr) , ehk saate kaks sõitu tasuta. kellel huvi see andku märku icon_razz.gif



Kinkekaardid on Õismäega ühised...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kkarl
HV vaatleja

liitunud: 05.10.2008




sõnum 25.09.2009 15:23:50 vasta tsitaadiga

120 on 8 minutit. keegi tahab siis 760krooniga 1000kr kinkekaarti ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2009 15:30:01 vasta tsitaadiga

kkarl kirjutas:
120 on 8 minutit. keegi tahab siis 760krooniga 1000kr kinkekaarti ?


Müügiteemad ei käi mitte kohe siia
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 02.10.2009 21:23:29 vasta tsitaadiga

Võib juhtuda, et homme maandun FK-s ja kulutan kinkekaardi ära.
Seda ilmselt juhul, kui rada pole kuiv.

_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2009 11:26:49 vasta tsitaadiga

On olemas võimalus, et liitun. thumbs_up.gif

TonyKart tundub ettevalmistust viimaseks etapiks erakordselt tõsiselt võtvat! icon_rolleyes.gif
Muidugi on põhjust kah! icon_wink.gif

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 03.10.2009 12:18:51 vasta tsitaadiga

Ettevalmistuse suhtes on suht savi. Lihtsalt on viimane aeg see kaart ära kulutada.
Sest pärast 11. oktoobrit ma enam ei kavatse küll FK-sse sattuda selle aastanumbri sees.

_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2


viimati muutis The Stig 03.10.2009 14:08:17, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Berserk
HV vaatleja
Berserk

liitunud: 24.07.2008




sõnum 03.10.2009 13:13:56 vasta tsitaadiga

Peaks kah Fk-s enne võistlust korra proovima, kas saab kohe peale kvali beer_yum.gif jooma hakata või peab mingit finaali veel "nühkima" icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 03.10.2009 13:15:21 vasta tsitaadiga

Siin sajab. Ehk on isegi FK-sse asja.
_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2009 20:04:34 vasta tsitaadiga

Ei tulnud täna vihma.
Homme on FK-s kardikooli bronn kl 13-14.
Muud ajad vabad. icon_idea.gif

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 03.10.2009 21:50:15 vasta tsitaadiga

Kui vihmane, siis olen platsis.
_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV kardisõit »  HV kardisõit mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 69, 70, 71 ... 104, 105, 106  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.