|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
02.09.2009 21:44:21
|
|
|
Hästi natuke OT-i
Pärast kestvussõitu, käisime fg-ga Kuningamäel vaatamas, et seal mingit maja ehitatakse aga mida täpsemalt, seda ei saanud teada.
Täna ilmus kohalikku lehte artikkel "Kuningamäe kardirajal pandi uuele hoonele nurgakivi"
Skannisin ära, äkki kedagi huvitab. Kvaliteet pole eriti kiita aga peaks loetav olema.
edit: Laupäeval oli plaan minna Kuningamäele kardisõitu vaatama minna aga tuleb välja, et ei toimugi
Põltsamaa kardivõistlust 5.9.9. ei toimu
| tsitaat: |
Eesti Autospordi Liit rahuldas Kardispordiklubi Saduküla taotluse jätta 5. septembriks planeeritud kardivõistluse Põltsamaa kardirajal seoses klubi finantsraskustega ära. EAL Kardikomitee plaanib võistluse viia üle mõnele teisele kardirajale. Lisainformatsiooni 5. septembri võistluse kohta avaldab Kardikomitee lähiajal.
Kuigi KSK Sadukülal on pikaajalised võlgnevused Eesti Autospordi Liidu ja alakomitee ees, tuleb EAL erandina vastu klubi sportlastele, jättes hooaja lõpuni jõusse KSK Saduküla registreerijalitsentsi ja lubades sportlastel võistelda selle klubi all. |
_________________ Imperfection is perfect |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
02.09.2009 21:53:37
|
|
|
Raplas peaks olema laupäeval.
Mart, mul ei ava seda pilti.
EDIT: Hakkas tööle.
_________________ TULE KARTI SÕITMA!
viimati muutis Andre 02.09.2009 22:00:36, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
fg
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.07.2004
|
03.09.2009 09:59:12
|
|
|
Nu nüüd siis selge mis seal toimub
| Mart352 kirjutas: |
"Kuningamäe kardirajal pandi uuele hoonele nurgakivi"
|
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ziim911
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.03.2003
|
04.09.2009 17:29:05
|
|
|
sai täna Triobetis käidud, muidugi vihmaga oli välirada suletud. Kes kui kiiresti siserada on läbinud? ja kas keegi paar lehekülge avaldatud trajektoori pildile midagi lisada ei soovi?
_________________ Wireless. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
04.09.2009 20:02:27
|
|
|
Polegi sõitnud veel keegi meist siseraja viimast versiooni.
Eelmise versiooni ajad, mis pärinevad sellest ajast, kus taga seina ääres oli lõputu ja mõttetu S kurv, ei anna võrdluseks midagi.
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hessu
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.07.2005
|
04.09.2009 20:05:10
|
|
|
No suve alguses sai sõidetud, sain ajaks 38 lõpupoole midagi aga siis oli boksikurv vähe teistsugune ning sellest ajast saadik olen arenenud tunduvalt (vähemalt omaarust)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The Stig
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.09.2008
|
05.09.2009 00:17:54
|
|
|
Ma pole kindel, kas olen sind Triobetis üldse sõitmas näinudki kunagi, Hessu.
_________________ Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hessu
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.07.2005
|
05.09.2009 01:15:49
|
|
|
| TonyKart kirjutas: |
| Ma pole kindel, kas olen sind Triobetis üldse sõitmas näinudki kunagi, Hessu. |
Ei, sa ei ole, olen vaid trenni käind seal tegemas, aga seda ainult koos m0nx-i, Relle ja Iguaan-ga.
viimati muutis Hessu 06.09.2009 13:45:52, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
05.09.2009 03:12:12
|
|
|
Riivo77, mis seal neljanda kurvi juures tulebki aint mingi sekundiks täis jalg pidurile korra vajutada või kuidas? Sama küsimus 7. kurviga
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo77
HV Guru

liitunud: 20.11.2006
|
05.09.2009 13:22:15
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| Riivo77, mis seal neljanda kurvi juures tulebki aint mingi sekundiks täis jalg pidurile korra vajutada või kuidas? Sama küsimus 7. kurviga |
4. kurvi sõidetakse pigem üldse pidurdamata - ainult gaasi lahti lastes.
7. kurv nõuab muidugi pidurdamist. Kokkuvõttes on kõige lihtsam, kui käid teistega koos sõitmas, nii õpid kõige kiiremini.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ziim911
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.03.2003
|
05.09.2009 14:28:49
|
|
|
Riivo77, võiks teha sellele trajektoori kaardile ka gaas, gaas maha maha, pidurda kaardi. oleks abiks.
_________________ Wireless. |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
05.09.2009 14:36:52
|
|
|
Riivo77, ahsoo, jaa jaa, proovin järgi järgmine nädal annan teada kas 46.46 aeg paraneb
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo77
HV Guru

liitunud: 20.11.2006
|
05.09.2009 14:50:49
|
|
|
| ziim911 kirjutas: |
| Riivo77, võiks teha sellele trajektoori kaardile ka gaas, gaas maha maha, pidurda kaardi. oleks abiks. |
Kusjuures sisuliselt see trajektoor ongi juba selline:
1) roheline - gaas peal
2) must - gaas maas, aga ei pidurda
3) punane - pidurdusmaa
Igaüks võib muidugi vastavalt oma oskustele ja võimalustele detaile kohendada.
Kurvi nr 4 ma ise päris nii ei läbi, hoian kaugem gaasi maas. Aga mu rekord on ka ainult 43,71.
Neile, kes veel ei tea - ma pole ainuisikuliselt selle trajektoori autor, tegemist on kollektiivi tööga:)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ziim911
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.03.2003
|
05.09.2009 15:09:51
|
|
|
ma pidasin silmas triobeti raja trajektoori
_________________ Wireless. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo77
HV Guru

liitunud: 20.11.2006
|
05.09.2009 17:43:48
|
|
|
| Selge, väike arusaamatus siis lihtsalt, arvasin, et räägite PlatoonSgtEliasega samast rajast-trajektoorist.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
06.09.2009 16:32:46
|
|
|
Homme saaks Triobetis sõita kl 19.00 1 sõidu ja alates 21.30-23.00
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo77
HV Guru

liitunud: 20.11.2006
|
06.09.2009 17:27:53
|
|
|
| Mulle sobivad mõlemad variandid.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
m0nx
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.10.2005
|
06.09.2009 23:10:46
|
|
|
üks sõit on jama, aga äkki teeks siis hiljem... hessu vist teisipäeval ei saaks tulla ja siis ta tahtis homme minna
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The Stig
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.09.2008
|
07.09.2009 00:03:37
|
|
|
Sellisel juhul mind homme ei tule.
_________________ Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007

|
07.09.2009 14:30:26
|
|
|
No millal sõit siis on? Täna, homme? Homme ehk sisi teisipeäv sobiks paremini
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
07.09.2009 15:53:15
|
|
|
Teisipäeval veaks ehk isegi kohale, peab ikka raja enne üle vaatama, kui päris andmiseks läheb...
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
07.09.2009 15:54:37
|
|
|
| taikonaut kirjutas: |
No millal sõit siis on? Täna, homme? Homme ehk sisi teisipeäv sobiks paremini  |
tuleta nüüd meelde mida sa teisipäeviti teed
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007

|
07.09.2009 15:56:41
|
|
|
Mul see teisipäev muud kohustused ning nagunii tulla ei saaks. Ei hashile ega karti sõitma, kuid mulle sobiks rohkem, kui teised teisipäeval lähevad
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hessu
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.07.2005
|
07.09.2009 17:12:04
|
|
|
| zoomski kirjutas: |
Täna kl 18 lähevad trenni
Riivo77
TonyKart
zoomski
Kellelgi veel huvi, siis laekuge lihtsalt kohale.  |
Aga mis te kasutate seda soodukat või on aega vaid üheks sõiduks?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Relle
HV vaatleja
liitunud: 19.06.2009
|
07.09.2009 17:18:57
|
|
|
| zoomski kirjutas: |
Täna kl 18 lähevad trenni
Riivo77
TonyKart
zoomski
Kellelgi veel huvi, siis laekuge lihtsalt kohale.  |
Kas keegi mulle ja Hessule järgi saaks tulla?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The Stig
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.09.2008
|
10.09.2009 00:00:47
|
|
|
Sain meile tulevaks hooajaks ühe liikme juurde.
Madis Täht on nimeks. Vähemalt oli ta asjast väga huvitatud!
_________________ Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Morten
HV vaatleja

liitunud: 30.10.2008
|
10.09.2009 13:54:22
|
|
|
Tase tõuseb
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo77
HV Guru

liitunud: 20.11.2006
|
10.09.2009 16:54:58
|
|
|
| Täna ~18 on FK-s väike trenn. Kindlasti on kohal zoomski ja TonyKart. Arvatavasti ma ise ka ning natukene hiljem pidi ka vik1ng jõudma.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
10.09.2009 21:13:30
|
|
|
Päris äge oli taaskord külg-külje kõrval kihutada.
Peaaegu mahub 4 karti kõrvuti FK rajale!
Tänase sõidu märksõna oleks kiiresti jahtuvad olud.
Esimest korda nägin kuival rajal omaalgatuslikku poognat TonyKarti esituses.
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuutu
HV vaatleja
liitunud: 27.08.2009
|
21.09.2009 16:57:30
|
|
|
| Tervist! Ma nüüd ei tea, kas ma kirjutan õige teema alla,aga tahtsin küsida, kas keegi oskab öelda, kus oleks võimalik disainida (uus värv jne) kiivrit, mis võib olla veidikene räsitud olla? Ja mis hinnaklassi võib asi jääda?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ahto
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.09.2002
|
21.09.2009 18:52:28
|
|
|
Võin uurida, mis maksab.
Disainivärki kaasaegsete vesivärvidega on veidi keeruline teha. Ühevärviliseks saab lihtsamalt ja odavamalt. Äkki kannatab pärast mingi kleepsutuuningu peale teha? Eelduseks on, et võtad kiivri ise võimalikult lahti.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The Stig
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.09.2008
|
21.09.2009 20:09:26
|
|
|
http://www.lauks.com/ äkki.
_________________ Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuutu
HV vaatleja
liitunud: 27.08.2009
|
21.09.2009 22:08:14
|
|
|
Mul lihtsalt see jama,et kiiver muidu täitsa normaalne,aga mingi aeg jäi kogemata koerale nina ette ja ta tegi sellega igasuguseid trikke. Vaatamata sellele, et kriimustatud, on ühest või kahest kohast tulnud lausa kerge tükk ära. Aga kannatan ära,kui oskad mulle täpsemalt öelda.
Aitäh!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kkarl
HV vaatleja
liitunud: 05.10.2008
|
23.09.2009 19:55:09
|
|
|
hei, kui keegi tahab trenni teha viimsi sisekardi rajal , siis on mul müüa 1000kr kinkekaart (mille ma müüksin 760kr) , ehk saate kaks sõitu tasuta. kellel huvi see andku märku
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The Stig
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.09.2008
|
23.09.2009 22:06:43
|
|
|
Seal maksab siis üks sõit 500 eek?
_________________ Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
23.09.2009 22:08:07
|
|
|
| TonyKart, 1000 kroonist 760 peale langetades saad umbes kahe sõidu jagu hinnas alla pigem.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
khan
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.11.2003
|
23.09.2009 23:24:09
|
|
|
| kkarl kirjutas: |
hei, kui keegi tahab trenni teha viimsi sisekardi rajal , siis on mul müüa 1000kr kinkekaart (mille ma müüksin 760kr) , ehk saate kaks sõitu tasuta. kellel huvi see andku märku  |
Kinkekaardid on Õismäega ühised...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kkarl
HV vaatleja
liitunud: 05.10.2008
|
25.09.2009 15:23:50
|
|
|
| 120 on 8 minutit. keegi tahab siis 760krooniga 1000kr kinkekaarti ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tsihh
HV veteran
liitunud: 05.03.2003
|
25.09.2009 15:30:01
|
|
|
| kkarl kirjutas: |
| 120 on 8 minutit. keegi tahab siis 760krooniga 1000kr kinkekaarti ? |
Müügiteemad ei käi mitte kohe siia
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The Stig
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.09.2008
|
02.10.2009 21:23:29
|
|
|
Võib juhtuda, et homme maandun FK-s ja kulutan kinkekaardi ära.
Seda ilmselt juhul, kui rada pole kuiv.
_________________ Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
03.10.2009 11:26:49
|
|
|
On olemas võimalus, et liitun.
TonyKart tundub ettevalmistust viimaseks etapiks erakordselt tõsiselt võtvat!
Muidugi on põhjust kah!
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
The Stig
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.09.2008
|
03.10.2009 12:18:51
|
|
|
Ettevalmistuse suhtes on suht savi. Lihtsalt on viimane aeg see kaart ära kulutada.
Sest pärast 11. oktoobrit ma enam ei kavatse küll FK-sse sattuda selle aastanumbri sees.
_________________ Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
viimati muutis The Stig 03.10.2009 14:08:17, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Berserk
HV vaatleja

liitunud: 24.07.2008
|
03.10.2009 13:13:56
|
|
|
Peaks kah Fk-s enne võistlust korra proovima, kas saab kohe peale kvali jooma hakata või peab mingit finaali veel "nühkima"
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The Stig
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.09.2008
|
03.10.2009 13:15:21
|
|
|
Siin sajab. Ehk on isegi FK-sse asja.
_________________ Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
03.10.2009 20:04:34
|
|
|
Ei tulnud täna vihma.
Homme on FK-s kardikooli bronn kl 13-14.
Muud ajad vabad.
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
The Stig
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.09.2008
|
03.10.2009 21:50:15
|
|
|
Kui vihmane, siis olen platsis.
_________________ Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|