|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
17.09.2009 23:41:30
|
|
|
| Naljatilk kirjutas: |
Ebayst on Unlockitud versioon 260 dollarit, otse T-mobile'ilt on 130 dollarit. Algselt plaanisin osta juba eelnevalt unlockitud varianti, aga kuna see viskab 130 dollarit koheselt peale (pluss tekitab tollimaksujamad), siis arvas üks kursavend, et võiksin otse T-mobile'ilt osta ning Eestis otsida inimese, kes iPhone-i turbosimiga asja unlockib..
Samas näen nüüd tõesti probleemi, et peaksin tegema ka lepingu tõepoolest..
Aga mis siis lood on, kui asi 260 dollarit kokku maksab, kas siis tuleks garantii korral pappi välja köhima hakata?  |
sa vist pessimist, loodad et asi ikka katki läheb
don't worry be happy ja midagi ei juhtu
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Naljatilk
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2006
|
18.09.2009 09:40:10
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Naljatilk kirjutas: |
Ebayst on Unlockitud versioon 260 dollarit, otse T-mobile'ilt on 130 dollarit. Algselt plaanisin osta juba eelnevalt unlockitud varianti, aga kuna see viskab 130 dollarit koheselt peale (pluss tekitab tollimaksujamad), siis arvas üks kursavend, et võiksin otse T-mobile'ilt osta ning Eestis otsida inimese, kes iPhone-i turbosimiga asja unlockib..
Samas näen nüüd tõesti probleemi, et peaksin tegema ka lepingu tõepoolest..
Aga mis siis lood on, kui asi 260 dollarit kokku maksab, kas siis tuleks garantii korral pappi välja köhima hakata?  |
sa vist pessimist, loodad et asi ikka katki läheb
don't worry be happy ja midagi ei juhtu  |
Ei ole pessimist, olen kõrvalehoidev.. Tahan teada, kuidas tuleb tõestada riigile, palju antud ese väärt on ning ka seda, et olen selle eest juba maksnud vm.
_________________ Vaata pilti |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
18.09.2009 17:18:01
|
|
|
Mis asjadel see CE märk olema peab? Binoklitel, sokkidel, koera kaelarihmal, seebil, rottidel, naistel?
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S-10
Piiratud kasutaja

liitunud: 29.06.2004
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
18.09.2009 18:04:03
|
|
|
Sain ma nüüd õigesti aru, et tavalisi sokke võib ilma CE märgita kilide maalt tellida, aga uraanijõul töötavaid mitte .
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kai49
HV vaatleja
liitunud: 19.09.2009
|
19.09.2009 23:24:16
ebay.. maksmine |
|
|
Ebay...
pidisin ühe toote... näitas et free shipping Estonia.. nii hakkasin maksma pani saatekulu 99.99.... no sellise summaga ma kindalsti ei osataks.
küsimus kas võin loobuda ostmisest?
kas müüja paneb mingi hoiatuse või sulgeb konto? või mis saab ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
19.09.2009 23:27:44
|
|
|
| loobuda saab alati, saadad teate talle, et soovid tellimuse tühistada
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
19.09.2009 23:27:55
|
|
|
eBayst on mingi suur teema ka kuskil, ei viitsi praegu otsida.
Anyway kui müüjal oli müügilehel näidatud et ala free worldwide shipping siis saada talle küsimus - et miks sa sellist summat näed? Võib vabalt mingi eksitus olla.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kai49
HV vaatleja
liitunud: 19.09.2009
|
19.09.2009 23:33:54
|
|
|
oh kui hea.. pole kunagi sellist juhust olnud.. kõik alati OK olnud.
Juba kartsin, et ega minu konto pealt nüüd automaatselt ei saa ju ta sellist summat maha võtta? (hirm ikka)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrus Luht
itimees.ee

liitunud: 11.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
318 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko
HV Guru

liitunud: 06.02.2003
|
20.09.2009 21:18:01
|
|
|
| BReaK da iCE kirjutas: |
kai49, ostja on kohustatud veenduma kogu pakkumise (kauba hind + transport) sobivuses enne pakkumise tegemist või ostuhinna aktsepteerimist. Kui transpordi hinda pole pakkumises välja toodud Eesti kohta siis tuleb see ENNE pakkumist müüjaga kooskõlastada! Kõik pakkumised on eBay's siduvad ja müüja ei pea tulema sulle vastu ning pakkumist seepärast tühistama, et sa ei jaganud transpordi hinda välja uurida. Tegelikult on müüjale kasulikum panna sulle 'unpaid item strike' ja saada oma kuulutamise raha tagasi eBay'st. Kõige õigem oleks võtta müüjaga ühendust ning rääkida asi ära, et oled uus kasutaja ja päris täpselt asja veel ei jaga ning müüja soovil oled nõus tema vaeva kompenseerima (~5...10USD), et ta su pakkumise tühistaks ja ise kahju ei kannaks.
 |
täpsustaks ikka ära kas siis oli free shipping worldwide või mitte, enne oma loengute pidamist. ... rääkimata "99.99" shippingu numbrist mis enam kui kahtlane.
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
20.09.2009 21:58:42
|
|
|
| tsitaat: |
rääkimata "99.99" shippingu numbrist mis enam kui kahtlane.
|
Mis seal kahtlast, võid 999.- ka postikuluks panna...
Iseasi kas keegi ka su kaupa siis ostab
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
20.09.2009 22:05:41
|
|
|
| asi nimelt selles, et müüja kindlustab oma nahka selle suure shippingu kuluga. kui sa pole kaubaga rahul, siis refundi saad ainult kauba hinna ulatuses, aga ulmekõrget shippingut ei pea keegi sulle hüvitama. kauba hind USD 1 ning shipping USD 99. kui pole kaubaga rahul, siis saadad kauba tagasi ja saad oma õnnetu dollari tagasi- ei rohkem ega vähem.
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrus Luht
itimees.ee

liitunud: 11.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
318 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
22.09.2009 18:13:01
|
|
|
Mul jäi karp täna väga lahti, kui Hiinast tuli 2 suurt pakki kolme päevaga
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
22.09.2009 19:47:40
|
|
|
| Sixten kirjutas: |
Mul jäi karp täna väga lahti, kui Hiinast tuli 2 suurt pakki kolme päevaga  |
Tõsiselt räägid
Tavaliselt ikka 3-4 nädalakest läheb ära..
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
22.09.2009 20:41:45
|
|
|
Minul on vedanud vaid minimaalselt nelja päevaga.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vull
HV veteran
liitunud: 27.02.2004
|
22.09.2009 20:49:43
|
|
|
kuidas seda paypali raha saab ostmisel kasutada? automaatselt küll ei võta maha
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
22.09.2009 21:06:35
|
|
|
Võtab ikka, ainult et samas valuutas peab olema...
| vull kirjutas: |
kuidas seda paypali raha saab ostmisel kasutada? automaatselt küll ei võta maha  |
|
|
| Kommentaarid: 716 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko
HV Guru

liitunud: 06.02.2003
|
22.09.2009 21:09:33
|
|
|
| BReaK da iCE kirjutas: |
marko, kes sinu pirukast moosi virutas? Mine vaata ebay.com'i kuulutusi. Seal küll ja veel neid, kellel suva Euroopa väikeriikki saatekulu 99.99. Meerikamaalaste mõtlemine, et sotiga saab ikka saadetud...
 |
sina virutasid, aga arusaadav kui ise oleks müügimees siis kargaks ka kohe turja mingitele noobidele kes valetavad, et kirjas oli free shipping ka Eestisse.
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
22.09.2009 21:12:16
|
|
|
Kas keegi http://www.dhgate.com lehelt on tellinud midagi ? Kui lihtsalt seal käib ja ega mingeid probleeme ei tule ?
Ei julge uisapäisa tellida
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
22.09.2009 21:13:51
|
|
|
Kordan ennast, seal on kaup liiga kallis.
Mida sealt täpsemalt osta soovid?
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrus Luht
itimees.ee

liitunud: 11.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
318 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
22.09.2009 21:30:49
|
|
|
MarioA., riideid, mp3 mängijaid jne.
Kust odavam on ? Dealextreme pole vaja pakkuda
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kai49
HV vaatleja
liitunud: 19.09.2009
|
22.09.2009 22:51:11
|
|
|
kirjutasin müüjale vastu... tema vastas väga viisakalt et on teinud kogemata apsaka ja kui tahan siis eemaldab ta ostu.
lasin eemaldada sest teistelt müüjatelt tuleb ikka odavamalt.
Teistele ... olen tellinud ka USAS-t free shippinguga.. ja on ilusti saadetud.
olen ebayst tellinud 2 a. ja pole kunagi mingeid probleeme olnud. kui on free siis ikka saadab tasuta....
aga suur aitähh kes vastasid
|
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
22.09.2009 22:54:02
|
|
|
| free shipping puhul on shipping lihtsalt eseme hinna sisse arvestatud
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko
HV Guru

liitunud: 06.02.2003
|
23.09.2009 01:38:20
|
|
|
| kai49 kirjutas: |
kirjutasin müüjale vastu... tema vastas väga viisakalt et on teinud kogemata apsaka ja kui tahan siis eemaldab ta ostu.
|
väga positiivne läänes, eriti suuremate müüjate ja poodide puhul on siiski vastutulelikkus ja kliendile positiivse mulje jätmine hinnas, isegi kui otsest rahalist kasumit see klient praegu ei anna. Eesti väikese turu ja mentaliteedi mõistes on sellised müüjad ju lollid, mis teha, oleks ikka pidanud vähemalt aja raiskamise eest mingi kompensatsiooni nõudma... noh nii 5-10 taala min.
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
23.09.2009 11:25:41
|
|
|
| Sixten kirjutas: |
Mul jäi karp täna väga lahti, kui Hiinast tuli 2 suurt pakki kolme päevaga  |
Mainid äkki ka millise postitusviisiga oli tegemist
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
23.09.2009 16:47:50
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
| Sixten kirjutas: |
Mul jäi karp täna väga lahti, kui Hiinast tuli 2 suurt pakki kolme päevaga  |
Mainid äkki ka millise postitusviisiga oli tegemist  |
EMS
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dinkz
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.04.2008
|
24.09.2009 12:44:40
|
|
|
| Sixten kirjutas: |
| beastbeats kirjutas: |
| Sixten kirjutas: |
Mul jäi karp täna väga lahti, kui Hiinast tuli 2 suurt pakki kolme päevaga  |
Mainid äkki ka millise postitusviisiga oli tegemist  |
EMS |
See on ikka väga kiirelt, mul on sellised pakid enamasti 10-15 tööpäeva tulnud.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
25.09.2009 14:52:15
|
|
|
| on kellelgi kogemusi kui kaua tuleb paypali kaudu refunditud raha SEB virtuaalkrediitkaardile tagasi?
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
25.09.2009 14:53:19
|
|
|
Umbes nädalaga võid arvestada
| heikis kirjutas: |
| on kellelgi kogemusi kui kaua tuleb paypali kaudu refunditud raha SEB virtuaalkrediitkaardile tagasi? |
|
|
| Kommentaarid: 716 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
25.09.2009 21:05:18
|
|
|
Ameerikast kolm erinevat pakki, millest kaks postitatud 18. september ja üks postitatud 20. september ja kätte sain 23.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pimp
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
26.09.2009 00:46:03
|
|
|
Kui 3päeva peale makse sooritamist müüjaga enam ühendust ei saa(st. et ei vasta sõnumitele) kas see tähendab et olen tünga saanud või lihtsalt paranoiline...
_________________ PSN Taffinaff |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mar6
HV veteran
liitunud: 20.11.2003
|
26.09.2009 12:17:19
|
|
|
| Pimp kirjutas: |
Kui 3päeva peale makse sooritamist müüjaga enam ühendust ei saa(st. et ei vasta sõnumitele) kas see tähendab et olen tünga saanud või lihtsalt paranoiline...
 |
Anna müüja ebay link ka, see annab mingigi ettekujutuse, muidu pole võimalik midagi ennustada.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pimp
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
26.09.2009 13:08:59
|
|
|
| mar6 kirjutas: |
| Pimp kirjutas: |
Kui 3päeva peale makse sooritamist müüjaga enam ühendust ei saa(st. et ei vasta sõnumitele) kas see tähendab et olen tünga saanud või lihtsalt paranoiline...
 |
Anna müüja ebay link ka, see annab mingigi ettekujutuse, muidu pole võimalik midagi ennustada. |
http://myworld.ebay.com/ebaymotors/regreeter/
selline tegelane siis
_________________ PSN Taffinaff |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
26.09.2009 14:16:02
|
|
|
saateajad on maru lühikeseks jäänd, et tea kas TäPe raames tehti tolliametis kollektiivne koondamine või
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t1m0
HV vaatleja

liitunud: 29.01.2006
|
26.09.2009 15:52:02
|
|
|
| Ei ütleks just, et väga lühikeseks. Üks USA pisipakk tuli mul just 3 nädalat, samas hiinast laadija jõudis siia 4 päevaga.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
26.09.2009 17:00:58
|
|
|
mul kõik pakid Hong-Kongist (peamiselt DealExtreme'ist) tulnud 12-14 päevaga (ship-out=>arrival), ka viimastel kuudel (erandina üks eBay.co.uk kaudu HK suurmüüja pakk tuli 21 päeva). pigem täheldan välja saatmise pikenemist, mujal nagu küll muutusi ei paista
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mar6
HV veteran
liitunud: 20.11.2003
|
26.09.2009 18:00:02
|
|
|
| Pimp kirjutas: |
| mar6 kirjutas: |
| Pimp kirjutas: |
Kui 3päeva peale makse sooritamist müüjaga enam ühendust ei saa(st. et ei vasta sõnumitele) kas see tähendab et olen tünga saanud või lihtsalt paranoiline...
 |
Anna müüja ebay link ka, see annab mingigi ettekujutuse, muidu pole võimalik midagi ennustada. |
http://myworld.ebay.com/ebaymotors/regreeter/
selline tegelane siis |
Tagasiside põhjal tundub usaldusväärne, võibolla ei viitsi rohkem kirjadele vastata kuna raha käes, mis ei tähenda seda, et ta pakki poleks saatnud.
Saksamaalt tulnud pakkide ooteaeg on ka vähenenud 2-3-lt nädalalt umbes 4 päevani
Selle aasta algusest oli märgatavat kiiruse tõusu näha, arvasin et juhus, aga paistab et siiski masu tõttu.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ultXmaat
HV vaatleja
liitunud: 26.09.2009
|
26.09.2009 20:32:08
|
|
|
Oleks pakkuda 50-100 dollarit kursiga 8-9 eek dollari pealt. Kuna olen foorumis uus, siis olen nõus tuntumatele ette käima. Samuti olen valmis andma enda andmed ja nii edasi vältimaks igasugust phisingut. Kui soovid vahetada, siis lisa highfive316@hotmail.com või PM enda telefon või mõni muu kontakt. Küsin vaid 8-9 eek iga pealt, kuna asjaga on kiire. Peale homset enam ei vaheta, muidu kannaks otse kohe endale panka (mis kahjuks võtab 5-7 tööpäeva).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
26.09.2009 20:43:23
|
|
|
| ultXmaat kirjutas: |
Oleks pakkuda 50-100 dollarit kursiga 8-9 eek dollari pealt. Kuna olen foorumis uus, siis olen nõus tuntumatele ette käima. Samuti olen valmis andma enda andmed ja nii edasi vältimaks igasugust phisingut. Kui soovid vahetada, siis lisa highfive316@hotmail.com või PM enda telefon või mõni muu kontakt. Küsin vaid 8-9 eek iga pealt, kuna asjaga on kiire. Peale homset enam ei vaheta, muidu kannaks otse kohe endale panka (mis kahjuks võtab 5-7 tööpäeva).  |
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ultXmaat
HV vaatleja
liitunud: 26.09.2009
|
26.09.2009 21:33:47
|
|
|
Väga asjakohane postitus. On kellelgi vahetuse soovi?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
26.09.2009 21:40:10
|
|
|
mummugi aru ei saa missa ultimaat kirjutad aga saksast on pakid ennegi ilusti nädalaga tulnud tegelt isegi vähem see sõltub kes mis transaviisi kasutab ja kui kiiresti ta postitab sakslased elavad osalt veel kiviajas. inglismannidelt tuleb isegi kiiremini
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ultXmaat
HV vaatleja
liitunud: 26.09.2009
|
26.09.2009 21:51:56
|
|
|
| RCC kirjutas: |
| mummugi aru ei saa missa ultimaat kirjutad aga saksast on pakid ennegi ilusti nädalaga tulnud tegelt isegi vähem see sõltub kes mis transaviisi kasutab ja kui kiiresti ta postitab sakslased elavad osalt veel kiviajas. inglismannidelt tuleb isegi kiiremini |
Mõnel siit oli mingiaeg vaja PayPali dollareid. Seega ma võin pakkuda PayPal dollareid eesti kroonide vastu, kui kellelgi on selleks huvi. Oleks pakkuda kuni 100 dollarit. Vastu tahaks vähemalt 800 eek. Ehk on nüüd arusaadav
|
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
26.09.2009 21:59:14
|
|
|
oot kas paypali dollarid on ju lihtsalt kanne paypali kontole või teeb paypal veel eraldi mingit raha?
mul ei olegi otseselt raha kontol kunagi olnud paypal lihtsalt ruudib pangast raha müüani
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ultXmaat
HV vaatleja
liitunud: 26.09.2009
|
26.09.2009 22:51:20
|
|
|
| RCC kirjutas: |
oot kas paypali dollarid on ju lihtsalt kanne paypali kontole või teeb paypal veel eraldi mingit raha?
mul ei olegi otseselt raha kontol kunagi olnud paypal lihtsalt ruudib pangast raha müüani |
On olemas PayPal Balance ja on olemas Bank Transfer, viimast kasutatakse raha saatmisel teisele kontole, kui saadetav summa on suurem PayPal kontol olevast summast. Mismõttes PayPal teeb veel eraldi mingit raha? Dollar on ikka dollar. Vahet pole kas ta nuudib sul kohe pangast või PayPal kontolt. PayPal ise arvutab valuutakursid. PayPalil saad konvertida ka valuutasid, kuid EEKe see ei toeta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
26.09.2009 22:52:54
|
|
|
jah aga doltsi kurss on ju hetkel üle 10 krooni, seega 8-9 siis sa oled nagu pank, kes iga su transactioni pealt teenida üritab.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gnoom
HV veteran
liitunud: 12.12.2003
|
26.09.2009 22:53:21
|
|
|
| ultXmaat kirjutas: |
Oleks pakkuda kuni 100 dollarit. Vastu tahaks vähemalt 800 eek. Ehk on nüüd arusaadav  |
Mis sinu enda kodupank on?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ultXmaat
HV vaatleja
liitunud: 26.09.2009
|
27.09.2009 01:47:55
|
|
|
| RCC kirjutas: |
| jah aga doltsi kurss on ju hetkel üle 10 krooni, seega 8-9 siis sa oled nagu pank, kes iga su transactioni pealt teenida üritab. |
Vastupidi, mina müün dollareid 8-9 eegu eest, mitte ei osta neid. Seega teie teenite 1-2 eek vähemalt vahelt iga dollari pealt. Muideks dollar hetkel 10,6.
| gnoom kirjutas: |
| Mis sinu enda kodupank on? |
SEB - ühispank.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|