Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 353, 354, 355  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2009 23:41:30 vasta tsitaadiga

Naljatilk kirjutas:
Ebayst on Unlockitud versioon 260 dollarit, otse T-mobile'ilt on 130 dollarit. Algselt plaanisin osta juba eelnevalt unlockitud varianti, aga kuna see viskab 130 dollarit koheselt peale (pluss tekitab tollimaksujamad), siis arvas üks kursavend, et võiksin otse T-mobile'ilt osta ning Eestis otsida inimese, kes iPhone-i turbosimiga asja unlockib..
Samas näen nüüd tõesti probleemi, et peaksin tegema ka lepingu tõepoolest..

Aga mis siis lood on, kui asi 260 dollarit kokku maksab, kas siis tuleks garantii korral pappi välja köhima hakata? icon_lol.gif


sa vist pessimist, loodad et asi ikka katki läheb icon_smile.gif

don't worry be happy thumbs_up.gif ja midagi ei juhtu icon_wink.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naljatilk
HV kasutaja
Naljatilk

liitunud: 03.03.2006




sõnum 18.09.2009 09:40:10 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Naljatilk kirjutas:
Ebayst on Unlockitud versioon 260 dollarit, otse T-mobile'ilt on 130 dollarit. Algselt plaanisin osta juba eelnevalt unlockitud varianti, aga kuna see viskab 130 dollarit koheselt peale (pluss tekitab tollimaksujamad), siis arvas üks kursavend, et võiksin otse T-mobile'ilt osta ning Eestis otsida inimese, kes iPhone-i turbosimiga asja unlockib..
Samas näen nüüd tõesti probleemi, et peaksin tegema ka lepingu tõepoolest..

Aga mis siis lood on, kui asi 260 dollarit kokku maksab, kas siis tuleks garantii korral pappi välja köhima hakata? icon_lol.gif


sa vist pessimist, loodad et asi ikka katki läheb icon_smile.gif

don't worry be happy thumbs_up.gif ja midagi ei juhtu icon_wink.gif

Ei ole pessimist, olen kõrvalehoidev.. Tahan teada, kuidas tuleb tõestada riigile, palju antud ese väärt on ning ka seda, et olen selle eest juba maksnud vm. icon_smile.gif

_________________
Vaata pilti
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 18.09.2009 17:18:01 vasta tsitaadiga

Mis asjadel see CE märk olema peab? Binoklitel, sokkidel, koera kaelarihmal, seebil, rottidel, naistel?
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S-10
Piiratud kasutaja
S-10

liitunud: 29.06.2004




sõnum 18.09.2009 17:24:08 vasta tsitaadiga

Loe ja imesta http://en.wikipedia.org/wiki/CE_mark
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 18.09.2009 18:04:03 vasta tsitaadiga

Sain ma nüüd õigesti aru, et tavalisi sokke võib ilma CE märgita kilide maalt tellida, aga uraanijõul töötavaid mitte eusa_think.gif .
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kai49
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2009




sõnum 19.09.2009 23:24:16 ebay.. maksmine vasta tsitaadiga

Ebay...
pidisin ühe toote... näitas et free shipping Estonia.. nii hakkasin maksma pani saatekulu 99.99.... no sellise summaga ma kindalsti ei osataks.
küsimus kas võin loobuda ostmisest?
kas müüja paneb mingi hoiatuse või sulgeb konto? või mis saab ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2009 23:27:44 vasta tsitaadiga

loobuda saab alati, saadad teate talle, et soovid tellimuse tühistada
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 19.09.2009 23:27:55 vasta tsitaadiga

eBayst on mingi suur teema ka kuskil, ei viitsi praegu otsida.

Anyway kui müüjal oli müügilehel näidatud et ala free worldwide shipping siis saada talle küsimus - et miks sa sellist summat näed? Võib vabalt mingi eksitus olla.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kai49
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2009




sõnum 19.09.2009 23:33:54 vasta tsitaadiga

oh kui hea.. pole kunagi sellist juhust olnud.. kõik alati OK olnud.
Juba kartsin, et ega minu konto pealt nüüd automaatselt ei saa ju ta sellist summat maha võtta? (hirm ikka)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2009 01:31:34 vasta tsitaadiga

kai49, ostja on kohustatud veenduma kogu pakkumise (kauba hind + transport) sobivuses enne pakkumise tegemist või ostuhinna aktsepteerimist. Kui transpordi hinda pole pakkumises välja toodud Eesti kohta siis tuleb see ENNE pakkumist müüjaga kooskõlastada! Kõik pakkumised on eBay's siduvad ja müüja ei pea tulema sulle vastu ning pakkumist seepärast tühistama, et sa ei jaganud transpordi hinda välja uurida. Tegelikult on müüjale kasulikum panna sulle 'unpaid item strike' ja saada oma kuulutamise raha tagasi eBay'st. Kõige õigem oleks võtta müüjaga ühendust ning rääkida asi ära, et oled uus kasutaja ja päris täpselt asja veel ei jaga ning müüja soovil oled nõus tema vaeva kompenseerima (~5...10USD), et ta su pakkumise tühistaks ja ise kahju ei kannaks.

icon_idea.gif

_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2009 21:18:01 vasta tsitaadiga

BReaK da iCE kirjutas:
kai49, ostja on kohustatud veenduma kogu pakkumise (kauba hind + transport) sobivuses enne pakkumise tegemist või ostuhinna aktsepteerimist. Kui transpordi hinda pole pakkumises välja toodud Eesti kohta siis tuleb see ENNE pakkumist müüjaga kooskõlastada! Kõik pakkumised on eBay's siduvad ja müüja ei pea tulema sulle vastu ning pakkumist seepärast tühistama, et sa ei jaganud transpordi hinda välja uurida. Tegelikult on müüjale kasulikum panna sulle 'unpaid item strike' ja saada oma kuulutamise raha tagasi eBay'st. Kõige õigem oleks võtta müüjaga ühendust ning rääkida asi ära, et oled uus kasutaja ja päris täpselt asja veel ei jaga ning müüja soovil oled nõus tema vaeva kompenseerima (~5...10USD), et ta su pakkumise tühistaks ja ise kahju ei kannaks.

icon_idea.gif


täpsustaks ikka ära kas siis oli free shipping worldwide või mitte, enne oma loengute pidamist. icon_rolleyes.gif ... rääkimata "99.99" shippingu numbrist mis enam kui kahtlane.
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2009 21:58:42 vasta tsitaadiga

tsitaat:

rääkimata "99.99" shippingu numbrist mis enam kui kahtlane.

Mis seal kahtlast, võid 999.- ka postikuluks panna...
Iseasi kas keegi ka su kaupa siis ostab icon_wink.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2009 22:05:41 vasta tsitaadiga

asi nimelt selles, et müüja kindlustab oma nahka selle suure shippingu kuluga. kui sa pole kaubaga rahul, siis refundi saad ainult kauba hinna ulatuses, aga ulmekõrget shippingut ei pea keegi sulle hüvitama. kauba hind USD 1 ning shipping USD 99. kui pole kaubaga rahul, siis saadad kauba tagasi ja saad oma õnnetu dollari tagasi- ei rohkem ega vähem.
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2009 22:50:05 vasta tsitaadiga

marko, kes sinu pirukast moosi virutas? Mine vaata ebay.com'i kuulutusi. Seal küll ja veel neid, kellel suva Euroopa väikeriikki saatekulu 99.99. Meerikamaalaste mõtlemine, et sotiga saab ikka saadetud...

beer_yum.gif

_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2009 18:13:01 vasta tsitaadiga

Mul jäi karp täna väga lahti, kui Hiinast tuli 2 suurt pakki kolme päevaga icon_neutral.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2009 19:47:40 vasta tsitaadiga

Sixten kirjutas:
Mul jäi karp täna väga lahti, kui Hiinast tuli 2 suurt pakki kolme päevaga icon_neutral.gif

Tõsiselt räägid icon_eek.gif
Tavaliselt ikka 3-4 nädalakest läheb ära..
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2009 20:41:45 vasta tsitaadiga

Minul on vedanud vaid minimaalselt nelja päevaga. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 22.09.2009 20:49:43 vasta tsitaadiga

kuidas seda paypali raha saab ostmisel kasutada? automaatselt küll ei võta maha icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2009 21:06:35 vasta tsitaadiga

Võtab ikka, ainult et samas valuutas peab olema...
vull kirjutas:
kuidas seda paypali raha saab ostmisel kasutada? automaatselt küll ei võta maha icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 716 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2009 21:09:33 vasta tsitaadiga

BReaK da iCE kirjutas:
marko, kes sinu pirukast moosi virutas? Mine vaata ebay.com'i kuulutusi. Seal küll ja veel neid, kellel suva Euroopa väikeriikki saatekulu 99.99. Meerikamaalaste mõtlemine, et sotiga saab ikka saadetud...

beer_yum.gif


sina virutasid, aga arusaadav kui ise oleks müügimees siis kargaks ka kohe turja mingitele noobidele kes valetavad, et kirjas oli free shipping ka Eestisse. beer_yum.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2009 21:12:16 vasta tsitaadiga

Kas keegi http://www.dhgate.com lehelt on tellinud midagi ? Kui lihtsalt seal käib ja ega mingeid probleeme ei tule ?
Ei julge uisapäisa tellida icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2009 21:13:51 vasta tsitaadiga

Kordan ennast, seal on kaup liiga kallis.
Mida sealt täpsemalt osta soovid?
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2009 21:19:08 vasta tsitaadiga

marko kirjutas:
sina virutasid, aga arusaadav kui ise oleks müügimees siis kargaks ka kohe turja mingitele noobidele kes valetavad, et kirjas oli free shipping ka Eestisse. beer_yum.gif

Pole mina veel leidnud aastate jooksul eBay'd kasutades, et USAst oleks kunagi free shipping Eestisse. Pigem ehk ikka ostja vaatas valest. Tihtipeale on free shipping ainult USAsse...
Ja üldse - lõpetakse selle keksimise enne kui me kumbki pole kuulutust näinud. Niisama vastu nina anda võime mõnel muul ettekäändel kaa, või mis?

_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2009 21:30:49 vasta tsitaadiga

MarioA., riideid, mp3 mängijaid jne.
Kust odavam on ? Dealextreme pole vaja pakkuda
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kai49
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2009




sõnum 22.09.2009 22:51:11 vasta tsitaadiga

kirjutasin müüjale vastu... tema vastas väga viisakalt et on teinud kogemata apsaka ja kui tahan siis eemaldab ta ostu.
lasin eemaldada sest teistelt müüjatelt tuleb ikka odavamalt.
Teistele ... olen tellinud ka USAS-t free shippinguga.. ja on ilusti saadetud.
olen ebayst tellinud 2 a. ja pole kunagi mingeid probleeme olnud. kui on free siis ikka saadab tasuta....
aga suur aitähh kes vastasid
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2009 22:54:02 vasta tsitaadiga

free shipping puhul on shipping lihtsalt eseme hinna sisse arvestatud
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2009 01:38:20 vasta tsitaadiga

kai49 kirjutas:
kirjutasin müüjale vastu... tema vastas väga viisakalt et on teinud kogemata apsaka ja kui tahan siis eemaldab ta ostu.


väga positiivne läänes, eriti suuremate müüjate ja poodide puhul on siiski vastutulelikkus ja kliendile positiivse mulje jätmine hinnas, isegi kui otsest rahalist kasumit see klient praegu ei anna. Eesti väikese turu ja mentaliteedi mõistes on sellised müüjad ju lollid, mis teha, oleks ikka pidanud vähemalt aja raiskamise eest mingi kompensatsiooni nõudma... noh nii 5-10 taala min. thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2009 11:25:41 vasta tsitaadiga

Sixten kirjutas:
Mul jäi karp täna väga lahti, kui Hiinast tuli 2 suurt pakki kolme päevaga icon_neutral.gif

Mainid äkki ka millise postitusviisiga oli tegemist icon_rolleyes.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2009 16:47:50 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Sixten kirjutas:
Mul jäi karp täna väga lahti, kui Hiinast tuli 2 suurt pakki kolme päevaga icon_neutral.gif

Mainid äkki ka millise postitusviisiga oli tegemist icon_rolleyes.gif

EMS
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 24.09.2009 12:44:40 vasta tsitaadiga

Sixten kirjutas:
beastbeats kirjutas:
Sixten kirjutas:
Mul jäi karp täna väga lahti, kui Hiinast tuli 2 suurt pakki kolme päevaga icon_neutral.gif

Mainid äkki ka millise postitusviisiga oli tegemist icon_rolleyes.gif

EMS


See on ikka väga kiirelt, mul on sellised pakid enamasti 10-15 tööpäeva tulnud.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2009 14:52:15 vasta tsitaadiga

on kellelgi kogemusi kui kaua tuleb paypali kaudu refunditud raha SEB virtuaalkrediitkaardile tagasi?
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2009 14:53:19 vasta tsitaadiga

Umbes nädalaga võid arvestada icon_smile.gif
heikis kirjutas:
on kellelgi kogemusi kui kaua tuleb paypali kaudu refunditud raha SEB virtuaalkrediitkaardile tagasi?
Kommentaarid: 716 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2009 21:05:18 vasta tsitaadiga

Ameerikast kolm erinevat pakki, millest kaks postitatud 18. september ja üks postitatud 20. september ja kätte sain 23. icon_eek.gif icon_question.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pimp
HV kasutaja
Pimp

liitunud: 05.11.2001




sõnum 26.09.2009 00:46:03 vasta tsitaadiga

Kui 3päeva peale makse sooritamist müüjaga enam ühendust ei saa(st. et ei vasta sõnumitele) kas see tähendab et olen tünga saanud või lihtsalt paranoiline...
icon_neutral.gif

_________________
PSN Taffinaff
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mar6
HV veteran

liitunud: 20.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2009 12:17:19 vasta tsitaadiga

Pimp kirjutas:
Kui 3päeva peale makse sooritamist müüjaga enam ühendust ei saa(st. et ei vasta sõnumitele) kas see tähendab et olen tünga saanud või lihtsalt paranoiline...
icon_neutral.gif


Anna müüja ebay link ka, see annab mingigi ettekujutuse, muidu pole võimalik midagi ennustada.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pimp
HV kasutaja
Pimp

liitunud: 05.11.2001




sõnum 26.09.2009 13:08:59 vasta tsitaadiga

mar6 kirjutas:
Pimp kirjutas:
Kui 3päeva peale makse sooritamist müüjaga enam ühendust ei saa(st. et ei vasta sõnumitele) kas see tähendab et olen tünga saanud või lihtsalt paranoiline...
icon_neutral.gif


Anna müüja ebay link ka, see annab mingigi ettekujutuse, muidu pole võimalik midagi ennustada.


http://myworld.ebay.com/ebaymotors/regreeter/
selline tegelane siis

_________________
PSN Taffinaff
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 26.09.2009 14:16:02 vasta tsitaadiga

saateajad on maru lühikeseks jäänd, et tea kas TäPe raames tehti tolliametis kollektiivne koondamine või icon_lol.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t1m0
HV vaatleja
t1m0

liitunud: 29.01.2006




sõnum 26.09.2009 15:52:02 vasta tsitaadiga

Ei ütleks just, et väga lühikeseks. Üks USA pisipakk tuli mul just 3 nädalat, samas hiinast laadija jõudis siia 4 päevaga.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2009 17:00:58 vasta tsitaadiga

mul kõik pakid Hong-Kongist (peamiselt DealExtreme'ist) tulnud 12-14 päevaga (ship-out=>arrival), ka viimastel kuudel (erandina üks eBay.co.uk kaudu HK suurmüüja pakk tuli 21 päeva). pigem täheldan välja saatmise pikenemist, mujal nagu küll muutusi ei paista icon_rolleyes.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mar6
HV veteran

liitunud: 20.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2009 18:00:02 vasta tsitaadiga

Pimp kirjutas:
mar6 kirjutas:
Pimp kirjutas:
Kui 3päeva peale makse sooritamist müüjaga enam ühendust ei saa(st. et ei vasta sõnumitele) kas see tähendab et olen tünga saanud või lihtsalt paranoiline...
icon_neutral.gif


Anna müüja ebay link ka, see annab mingigi ettekujutuse, muidu pole võimalik midagi ennustada.


http://myworld.ebay.com/ebaymotors/regreeter/
selline tegelane siis


Tagasiside põhjal tundub usaldusväärne, võibolla ei viitsi rohkem kirjadele vastata kuna raha käes, mis ei tähenda seda, et ta pakki poleks saatnud.

Saksamaalt tulnud pakkide ooteaeg on ka vähenenud 2-3-lt nädalalt umbes 4 päevani icon_lol.gif
Selle aasta algusest oli märgatavat kiiruse tõusu näha, arvasin et juhus, aga paistab et siiski masu tõttu.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ultXmaat
HV vaatleja

liitunud: 26.09.2009




sõnum 26.09.2009 20:32:08 vasta tsitaadiga

Oleks pakkuda 50-100 dollarit kursiga 8-9 eek dollari pealt. Kuna olen foorumis uus, siis olen nõus tuntumatele ette käima. Samuti olen valmis andma enda andmed ja nii edasi vältimaks igasugust phisingut. Kui soovid vahetada, siis lisa highfive316@hotmail.com või PM enda telefon või mõni muu kontakt. Küsin vaid 8-9 eek iga pealt, kuna asjaga on kiire. Peale homset enam ei vaheta, muidu kannaks otse kohe endale panka (mis kahjuks võtab 5-7 tööpäeva). icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2009 20:43:23 vasta tsitaadiga

ultXmaat kirjutas:
Oleks pakkuda 50-100 dollarit kursiga 8-9 eek dollari pealt. Kuna olen foorumis uus, siis olen nõus tuntumatele ette käima. Samuti olen valmis andma enda andmed ja nii edasi vältimaks igasugust phisingut. Kui soovid vahetada, siis lisa highfive316@hotmail.com või PM enda telefon või mõni muu kontakt. Küsin vaid 8-9 eek iga pealt, kuna asjaga on kiire. Peale homset enam ei vaheta, muidu kannaks otse kohe endale panka (mis kahjuks võtab 5-7 tööpäeva). icon_wink.gif

rofl.gif rofl.gif rofl.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ultXmaat
HV vaatleja

liitunud: 26.09.2009




sõnum 26.09.2009 21:33:47 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
rofl.gif rofl.gif rofl.gif

Väga asjakohane postitus. On kellelgi vahetuse soovi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2009 21:40:10 vasta tsitaadiga

mummugi aru ei saa missa ultimaat kirjutad aga saksast on pakid ennegi ilusti nädalaga tulnud tegelt isegi vähem see sõltub kes mis transaviisi kasutab ja kui kiiresti ta postitab sakslased elavad osalt veel kiviajas. inglismannidelt tuleb isegi kiiremini
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ultXmaat
HV vaatleja

liitunud: 26.09.2009




sõnum 26.09.2009 21:51:56 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
mummugi aru ei saa missa ultimaat kirjutad aga saksast on pakid ennegi ilusti nädalaga tulnud tegelt isegi vähem see sõltub kes mis transaviisi kasutab ja kui kiiresti ta postitab sakslased elavad osalt veel kiviajas. inglismannidelt tuleb isegi kiiremini

Mõnel siit oli mingiaeg vaja PayPali dollareid. Seega ma võin pakkuda PayPal dollareid eesti kroonide vastu, kui kellelgi on selleks huvi. Oleks pakkuda kuni 100 dollarit. Vastu tahaks vähemalt 800 eek. Ehk on nüüd arusaadav icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2009 21:59:14 vasta tsitaadiga

oot kas paypali dollarid on ju lihtsalt kanne paypali kontole või teeb paypal veel eraldi mingit raha?
mul ei olegi otseselt raha kontol kunagi olnud paypal lihtsalt ruudib pangast raha müüani

_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ultXmaat
HV vaatleja

liitunud: 26.09.2009




sõnum 26.09.2009 22:51:20 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
oot kas paypali dollarid on ju lihtsalt kanne paypali kontole või teeb paypal veel eraldi mingit raha?
mul ei olegi otseselt raha kontol kunagi olnud paypal lihtsalt ruudib pangast raha müüani

On olemas PayPal Balance ja on olemas Bank Transfer, viimast kasutatakse raha saatmisel teisele kontole, kui saadetav summa on suurem PayPal kontol olevast summast. Mismõttes PayPal teeb veel eraldi mingit raha? Dollar on ikka dollar. Vahet pole kas ta nuudib sul kohe pangast või PayPal kontolt. PayPal ise arvutab valuutakursid. PayPalil saad konvertida ka valuutasid, kuid EEKe see ei toeta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2009 22:52:54 vasta tsitaadiga

jah aga doltsi kurss on ju hetkel üle 10 krooni, seega 8-9 siis sa oled nagu pank, kes iga su transactioni pealt teenida üritab.
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gnoom
HV veteran

liitunud: 12.12.2003




sõnum 26.09.2009 22:53:21 vasta tsitaadiga

ultXmaat kirjutas:
Oleks pakkuda kuni 100 dollarit. Vastu tahaks vähemalt 800 eek. Ehk on nüüd arusaadav icon_biggrin.gif

Mis sinu enda kodupank on?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ultXmaat
HV vaatleja

liitunud: 26.09.2009




sõnum 27.09.2009 01:47:55 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
jah aga doltsi kurss on ju hetkel üle 10 krooni, seega 8-9 siis sa oled nagu pank, kes iga su transactioni pealt teenida üritab.


Vastupidi, mina müün dollareid 8-9 eegu eest, mitte ei osta neid. Seega teie teenite 1-2 eek vähemalt vahelt iga dollari pealt. Muideks dollar hetkel 10,6.

gnoom kirjutas:
Mis sinu enda kodupank on?


SEB - ühispank.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 353, 354, 355  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.