|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
17.09.2009 13:58:35
|
|
|
Crap tuttav saab omale tasuta win7 koopia ainult tal tasub 3 tundi istuda ja kuulata möga.
Pittsburgh-is tomub proffidele jutustus kus igaüks saab windooza 7 tasuta.
| Dear Margusx : This message confirms your attendance at The New Efficiency: IT Professional and Developer Technical Briefing Pittsburgh. Please print this e-mail and bring it with you to the event as confirmation of your registration. Please note that you must bring photo identification to check-in to this event. |
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
17.09.2009 14:00:43
|
|
|
Netist (ette)tellides tuleb Home Premium hetkehind 2 karbi puhul 1300-1400 vahele...
Samas võid praegu osta Vista ca 1700 eest ja selle hiljem tasuta samaväärse W7 vastu vahetada.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
17.09.2009 18:32:44
|
|
|
Multiple PC licensing: The Windows 7 Family Pack
Unlike Apple, Microsoft has never offered a way for its customers to cheaply and easily license multiple copies of its OS for use on multiple PCs. This is a huge need, and Microsoft has been aware of this need since before Windows Vista shipped back in 2006. Well, here's some good news, sort of: Microsoft will, at least temporarily, offer a Windows 7 Family Pack for just $150 that includes licenses for three copies of Windows 7 Home Premium.
Seda AHvid ostaksid.
Ise kaasaarvatud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Celos
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.08.2005
|
17.09.2009 19:19:15
|
|
|
| Eks ta olegi kogu aeg müügis, hind võiks ainult samaks jääda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
17.09.2009 20:25:22
|
|
|
| 1dumbpcuser kirjutas: |
Võib-olla on liiga OT, aga tahaks installida NetBeans-i (netbeans-6.7.1-ml-cpp-windows). Installikat käivitades ütleb, et Java SE Development Kit pole installitud- installigu ma JDK6 või JDK5. Eile aga tõmbasin ja installisin sellise asja nagu Java Platform, Enterprise Edition 5 SDK (java_ee_sdk-5_07-jdk-6u16-windows). Kas sellest talle ei piisa?
Või oskate soovitada mõnda 7-ga ühilduvat C/C++ IDEt peale netbeansi ja eclipse'i? |
Nii, tõmbasin eraldi tolle SE ja installisin default kausta ning nüüd sain netbeansi ära installitud. Juhendite abil sain ka gcc kompilerid paigaldatud, aga kuidas ma makefile saan paigaldada??
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
17.09.2009 20:36:21
|
|
|
| tsitaat: |
Non-Security Update KB974431
This Hotfix improves performance, stability and reliability on Windows 7, Windows Server 2008 R2.
Release Date 9/15/2009
Size 41.53 MB |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
17.09.2009 20:47:45
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
| tsitaat: |
Non-Security Update KB974431
This Hotfix improves performance, stability and reliability on Windows 7, Windows Server 2008 R2.
Release Date 9/15/2009
Size 41.53 MB |
|
Tahab see rebooti ka?
_________________ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
17.09.2009 20:51:04
|
|
|
Pole küll otseselt win7 probleem, kuid kuna masinas siiski 7(b.7100), siis küsin siit teemast.
Nimelt standard user account all hiire kursor vilgub, aga kui logida teise kasutaja alt sisse, siis ei vilgu. Seega asi ei saa olla (video) driverites, nagu esialgu arvasin. Mingi pahalane masinas? MSE'ga sai küll skännitud, kuid see ei leidnud midagi.
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| tagasi üles |
|
 |
centraaL
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.08.2006
|
17.09.2009 20:59:23
|
|
|
| Kui mul OEM Vista läpparil peal on, kas ma saan selle hiljem samaväärse W7 vastu ka ära vahetada?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
17.09.2009 21:00:06
|
|
|
| gan3b kirjutas: |
| Skeptik kirjutas: |
| tsitaat: |
Non-Security Update KB974431
This Hotfix improves performance, stability and reliability on Windows 7, Windows Server 2008 R2.
Release Date 9/15/2009
Size 41.53 MB |
|
Tahab see rebooti ka? |
tahab küll jah.
Windows6.1-KB974431-x86.msu oli siiski 15,9MB suur
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
17.09.2009 21:02:38
|
|
|
| centraaL kirjutas: |
| Kui mul OEM Vista läpparil peal on, kas ma saan selle hiljem samaväärse W7 vastu ka ära vahetada? |
Niivõrd-kuivõrd tasuta saad siis ümbervahetada, kui Sa selle peale 26. juunit ostsid.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
17.09.2009 21:22:05
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
| tsitaat: |
Non-Security Update KB974431
This Hotfix improves performance, stability and reliability on Windows 7, Windows Server 2008 R2.
Release Date 9/15/2009
Size 41.53 MB |
|
Kusjuures mul on üks 974431 varasem versioon mis on ligi 5MB
| Skeptik kirjutas: |
Spoiler 
|
Veider, et see vähendab versiooninumbrit.Mul mõned updated hoopis suurendavad kuskil 20xxx peale mõnedel komponentidel
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
18.09.2009 09:43:32
|
|
|
Microsoft offers $30 Windows 7 upgrades to students
http://www.techspot.com/news/36256-microsoft-offers-30-windows-7-upgrades-to-students.html
| tsitaat: |
In little over a month, Windows 7 will officially launch starting at $120 and $200 for their respective Upgrade and Full versions. If you're a college or university student, however, Microsoft has a much sweeter deal in store. Starting today through January 3 next year, anyone with a valid .edu email address can purchase the upgrade version of either Windows 7 Home Premium or Professional for just $29.99.
The operating system will be offered as a download through Digital River, a company which specializes in downloadable software, on October 22. Copies are restricted to one download per email address and you'll have to choose between the 32 OR 64-bit versions. Not sure which one to get? Be sure to read our guide explaining the differences, and also our recent tip detailing the available Windows 7 upgrade paths.
If you accidentally downloaded or activated the incorrect version, though, you may still contact digitalriver.com for help; and additionally there's the option of ordering a backup DVD with both versions. Microsoft has set up a special web site for this deal at win741.com, where you'll be able to catch all the details. Comparable offers for students in several non-US countries will reportedly follow soon. |
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| tagasi üles |
|
 |
mati29
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.03.2005
|
18.09.2009 09:50:57
|
|
|
win 7ver.7100- kust leian disk managemendi, kuna juurde lisatud ketas ei lase juurde... Otse exploreris formattida ei saa
_________________ Number profiili! Keskmine EKRE valija toetab Eesti alkotootjaid ja Soome riiki maksudega, meie riiki ka laevapiletite kaudu. |
|
| tagasi üles |
|
 |
sulomile
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2007
|
18.09.2009 10:00:23
|
|
|
Juhtpaneel-haldusriistad-arvutihaldus-mäluseade-kettahaldus
_________________ Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
18.09.2009 11:26:52
|
|
|
Nonii, kust saaks .edu mail accounti? TTÜ's meile küll miskit ei pakutud...
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri0112
HV veteran

liitunud: 03.10.2006
|
18.09.2009 11:39:35
|
|
|
Peab uurima, õel peaks edu.ee aadress olemas olema, saan odavalt seitsme omale
|
|
| tagasi üles |
|
 |
dzombe
HV kasutaja
liitunud: 17.01.2003
|
18.09.2009 12:47:40
|
|
|
Võib ka otse "win"+R ja diskmgmt.msc käivitada. Või siis compmgmt.msc. Samas võib võtta ka otse Start menüüs "Computer" alt Manage. Mis on aga imelik, disk management konsool on ikka see "vana", mis ei jäta meelde oma akna suurust ning on vaikimisi väike nagu lukuauk. Käivitades mmc.exe otse, avaneb juba uuem aken, kuhu siis plugin mooduli võid lisada.
_________________ -- |
|
| tagasi üles |
|
 |
art16ur
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2004
|
18.09.2009 12:49:56
|
|
|
Tere, jälle mure, et tahaks välist kõvaketast välja lükata ( eject, hardware) aga tuleb kiri, windows cant stop your generic volume device beacause a program is sitll using it.
Kuigi ei ole kasutuses, ei tahaks koguaeg seda usbi juhet tagant ka tirida, pärast ükshetk enam ei lähegi väline ketas tööle.
_________________ O: Hitachi 1TB Kõvaketast või töötavat trükkplaati, mudeli numbriga HDT721010SLA360 |
|
| tagasi üles |
|
 |
destiny12
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
18.09.2009 13:12:14
|
|
|
Et kuidas ma tean kas mäng jookseb Directx9 või 10 peal?
Plajud seda ei toetagi aga kas seda saab mängu menüüst panna, kui mäng toetab?
_________________ "Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks." |
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
18.09.2009 13:20:19
|
|
|
Tea, kas MS Eestist saaks ka odavalt 7 omale, kui ma ära näitan, et ma TTÜ's õpin?
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
18.09.2009 13:39:20
|
|
|
| taikonaut kirjutas: |
| Tea, kas MS Eestist saaks ka odavalt 7 omale, kui ma ära näitan, et ma TTÜ's õpin? |
Kui sa TTÜ-s õpid, miks sa MSDNAA raames tasuta ei võta?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
wrx123
HV kasutaja
liitunud: 21.03.2006
|
18.09.2009 14:04:25
|
|
|
| XYZ kirjutas: |
| taikonaut kirjutas: |
| Tea, kas MS Eestist saaks ka odavalt 7 omale, kui ma ära näitan, et ma TTÜ's õpin? |
Kui sa TTÜ-s õpid, miks sa MSDNAA raames tasuta ei võta? |
Ehk oskad öelda, mis koolid Eestis MSDNAA-ga ühinenud on?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
18.09.2009 14:05:05
|
|
|
| XYZ kirjutas: |
| taikonaut kirjutas: |
| Tea, kas MS Eestist saaks ka odavalt 7 omale, kui ma ära näitan, et ma TTÜ's õpin? |
Kui sa TTÜ-s õpid, miks sa MSDNAA raames tasuta ei võta? |
Hmm, pole kunagi MSDN asja kasutanud. Mida ma seal tegema peaks, et seda saada? Live accountiga sain küll sisse logitud aga edasi?
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
18.09.2009 14:13:52
|
|
|
wrx123, ei aga kõik kõrgkoolid peaksid olema.
taikonaut, uuri kes on TTÜ vastav adminn, tolle kaudu peaksid asjad käima. Rohkem ma ei tea juhatada hetkel. Kui rühmas keegi ei tea, siis küsi õppejõududelt vms. , keegi ikka peaks teadma.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eci
HV vaatleja
liitunud: 21.04.2002
|
18.09.2009 14:33:48
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
Multiple PC licensing: The Windows 7 Family Pack
Unlike Apple, Microsoft has never offered a way for its customers to cheaply and easily license multiple copies of its OS for use on multiple PCs. This is a huge need, and Microsoft has been aware of this need since before Windows Vista shipped back in 2006. Well, here's some good news, sort of: Microsoft will, at least temporarily, offer a Windows 7 Family Pack for just $150 that includes licenses for three copies of Windows 7 Home Premium. |
Hinna järgi võib arvata, et see family pack oma kolme litsensiga on upgrade versioon, mitte full?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
18.09.2009 14:39:54
|
|
|
| chesm6mmi kirjutas: |
| oskab keegi soovitada parima ja uusima draiveri mis 9650m GT-l toimiks, läpaka graafika siis Asus Z97V on mudel, hetkel mis tööle olen saand korralikult ilma kriipsude ja kraapsude ja värvelemiseta on 176.27 - 179.88 - 185.70, aga performance ei muutu absoluutselt, windowsi enda scoor jääb ka samaks 5.1 ja 49 graafikal siis, lisaks gta4 näiteks peaks saama meedium graafikal suht normaalselt mängida aga mul ei lase low ja 800x600 graafikalgi normaalselt pelada.. niiet igasugune abi oleks väga teretulnud |
2 võimalust:
tõmmad sealt uusima draiveri ja asendad modded INF failiga
www.laptopvideo2go.com
või
tõmbad Nvidia lehelt uusima draiveri ja lased modderiga üle
http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us + http://www.driverheaven.net/nvmodtool.php
viimati muutis SKG 18.09.2009 14:41:45, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
18.09.2009 14:40:24
|
|
|
| mati29 kirjutas: |
win 7ver.7100- kust leian disk managemendi, kuna juurde lisatud ketas ei lase juurde... Otse exploreris formattida ei saa  |
Veider, et kui uus ketas on korra juba formaaditud siis laseb ka uuesti explorerist kiiresti formaatida.Kas ketta tahaühendamise järel siis tõesti ei paku formaadivõimalust?
| dzombe kirjutas: |
| Võib ka otse "win"+R ja diskmgmt.msc käivitada. Või siis compmgmt.msc. Samas võib võtta ka otse Start menüüs "Computer" alt Manage. Mis on aga imelik, disk management konsool on ikka see "vana", mis ei jäta meelde oma akna suurust ning on vaikimisi väike nagu lukuauk. Käivitades mmc.exe otse, avaneb juba uuem aken, kuhu siis plugin mooduli võid lisada. |
Ega jah kogu see MMC vajaks tõsist uuendust mis muudaks kasutamise efektiivsemaks ja jätaks ka sätted meelde.Antud juhul iga kord kui kokku puutun sellega pean kõigepealt mitu minutit välimust confima, et saaksin üldse hakata seda asja tegema mida ma sinna tegema läksin ja isegi siis võtab see kauem kui võiks.
| destiny12 kirjutas: |
Et kuidas ma tean kas mäng jookseb Directx9 või 10 peal?
Plajud seda ei toetagi aga kas seda saab mängu menüüst panna, kui mäng toetab? |
Ei no loomulikult kui mäng toetab on see menüüs ka olemas.Osadel on isegi eraldi DX10.1 võimalus menüüs olemas
Mängusiseselt saab üldiselt konsooliga aga see on kardetavasti üle sinu skillseti
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
18.09.2009 14:44:31
|
|
|
kas keegi on proovinud juba Windows 7 AIK/OPK abil Vista WIM imageid ka teha? kui enne käis asi "imagex" kaudu, siis nüüd on mingi "Dism" käsuga. vaja jälle ümber õppida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
18.09.2009 14:54:24
|
|
|
igatahes integreerisin täna inglisekeelsele Windows 7 installiplaadile ka eesti keele
Dism /Get-WIMInfo /WimFile:C:\Win7DVD\sources\install.wim
Dism /Mount-WIM /WimFile:C:\Win7DVD\sources\install.wim /Name:"Windows 7 Ultimate" /MountDir:C:\mounditud
Dism /Image:C:\mounditud /ScratchDir:C:\ajutine /Add-Package /PackagePath:C:\lp.cab
Dism /Commit-Wim /MountDir:C:\mounditud
Dism /Unmount-WIM /MountDir:C:\mounditud /Commit
Vista puhul oli see protsess lihtsam
eks avastab neid nüansse veel kui Guide-sse rohkem süveneda
abiks: http://technet.microsoft.com/et-ee/library/dd799306(en-us,WS.10).aspx#AddLangPacktoImage
viimati muutis SKG 18.09.2009 14:55:13, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
18.09.2009 14:55:06
|
|
|
| dism on küll keerulisema syntaksiga, kuid ka v6imsam t88riist.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mati29
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.03.2005
|
18.09.2009 15:29:18
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| mati29 kirjutas: |
win 7ver.7100- kust leian disk managemendi, kuna juurde lisatud ketas ei lase juurde... Otse exploreris formattida ei saa  |
Veider, et kui uus ketas on korra juba formaaditud siis laseb ka uuesti explorerist kiiresti formaatida.Kas ketta tahaühendamise järel siis tõesti ei paku formaadivõimalust?
|
group policy keerab mul hetkel käkki.. w xp 64bit all pole probleeme, töötab ilusasti, adminina w7sse aga sisse logida ei lase, wrong password... ostetud sai 2 IDE ketast WD3200SB, oli plaanis ta panna lisakettaks maxtori 30GB kettale
safe mode ....
_________________ Number profiili! Keskmine EKRE valija toetab Eesti alkotootjaid ja Soome riiki maksudega, meie riiki ka laevapiletite kaudu. |
|
| tagasi üles |
|
 |
chesm6mmi
HV Guru

liitunud: 08.01.2004
|
19.09.2009 13:57:42
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
| chesm6mmi kirjutas: |
| oskab keegi soovitada parima ja uusima draiveri mis 9650m GT-l toimiks, läpaka graafika siis Asus Z97V on mudel, hetkel mis tööle olen saand korralikult ilma kriipsude ja kraapsude ja värvelemiseta on 176.27 - 179.88 - 185.70, aga performance ei muutu absoluutselt, windowsi enda scoor jääb ka samaks 5.1 ja 49 graafikal siis, lisaks gta4 näiteks peaks saama meedium graafikal suht normaalselt mängida aga mul ei lase low ja 800x600 graafikalgi normaalselt pelada.. niiet igasugune abi oleks väga teretulnud |
2 võimalust:
tõmmad sealt uusima draiveri ja asendad modded INF failiga
www.laptopvideo2go.com
või
tõmbad Nvidia lehelt uusima draiveri ja lased modderiga üle
http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us + http://www.driverheaven.net/nvmodtool.php |
esimest varianti olen sitaks proovind sealt erinevate draiveritega, aga ei miskit ja proovisin ka selle teise asja ära kuid siiski null...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
19.09.2009 14:01:16
|
|
|
Sai sikutatud millalgi, kui veel tasuta jagati, versioon 7100.0.090421-1700, aga pole seda kasutada jõudnud.
Nüüd tahaks win reinstalli teha ja valikuks on vana hea xp pro või siis istub mul desktopil ilusti pakituna see win7.
Nagu aru saan on vahepeal hulk vett merre voolanud, seega kas seda win7 versiooni on üsna mõttetu praegu peale lasta? Et tuleks jääda xp juurde? Ja kas mul kaob millalgi kevadel võimalus win7-t kasutada ära?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri0112
HV veteran

liitunud: 03.10.2006
|
19.09.2009 14:03:12
|
|
|
| _marek kirjutas: |
Sai sikutatud millalgi, kui veel tasuta jagati, versioon 7100.0.090421-1700, aga pole seda kasutada jõudnud.
Nüüd tahaks win reinstalli teha ja valikuks on vana hea xp pro või siis istub mul desktopil ilusti pakituna see win7.
Nagu aru saan on vahepeal hulk vett merre voolanud, seega kas seda win7 versiooni on üsna mõttetu praegu peale lasta? Et tuleks jääda xp juurde? Ja kas mul kaob millalgi kevadel võimalus win7-t kasutada ära? |
Märtsis vist hakkab arvuti iga kahe tunni tagant välja lülituma, kuni OP eest maksad
Hea pool aastat veel "muretut" elu, ma olen kolm korda juba formatit teind ja seitset korralikult tööle üritand saada, momendil jookseb ilusti õnneks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
dzombe
HV kasutaja
liitunud: 17.01.2003
|
20.09.2009 02:09:37
|
|
|
Lihtsalt saab andmed kätte kõvakettalt teises arvutis. Tavaline ATA lappari ketas ühendatakse samuti üleminekuga lennult SATA taha.
Kui aga windowsi uuestipaigaldamisel paigaldamisel teha format, siis on andmed kindlalt kadunud.
_________________ -- |
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
20.09.2009 02:31:58
|
|
|
win 7 reinstall korral kohe kindalsti pole andmed kadunud
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
20.09.2009 03:07:06
|
|
|
A no kuna jutt on win7 ja tema uuestipaigaldamisest, siis andmed ei kao. By default 7 nö ei formatigi ketast ju.
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Platinet
HV kasutaja
liitunud: 07.07.2006
|
20.09.2009 13:09:36
|
|
|
| Mingi jama on tekkinud netiga. Mingi aja tagant kaob nett ära ja siis mõnekümne sekundi pärast on tagasi. Mingit errorit või teadet selle kohta ei ilmu kusagile. See probleem ainult W7 all. Peal on ESET Smart Security 4
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
21.09.2009 09:06:25
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Et kas Lp. tomorrow on nõus ehitama oma maja katkisele vundamendile, suures lootuses, et see maja ka püsti püsib. |
No ehitusbuumi ajal maksti miljoneid isegi selliste peldikute eest, millel polnudki vundamenti, rääkimata siis katkisest vundamendist. Ja nagu siin eespool ka korduvalt mainitud on, on 7 siiski suunatud uuele ja korralikule rauale. Kui sina tahad kasutada seda vanema raua peal, on see juba sinu probleem, et kettad bad sectoritest puhastada jms.
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
21.09.2009 13:54:40
|
|
|
2 trini, täiesti nõus suga
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| tagasi üles |
|
 |
katana
HV vaatleja
liitunud: 28.08.2008
|
21.09.2009 14:44:53
|
|
|
Ma vahetasin hiljuti Windows Vista windows 7-me vastu ja tekkis selline probleem , et mul oli kõvaketas jagatud kaheks ja vistaga olid mõleamd osad ilusti olemas , aga seitsmega enam teist kõvaketta osa ei näita.
Keegi äkki oskab aidata ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|