Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/PS3] Need for Speed: Shift märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2009 10:21:46 [X360/PS3] Need for Speed: Shift vasta tsitaadiga

Need for Speed: Shift



  • Koduleht: Siin
  • Arendaja: Slightly Mad Studios
  • Väljaandja: EA
  • Stiil: Racing
  • Väljalaske kuupäev: September 17, 2009
  • Kirjeldus:
    tsitaat:
    Need for Speed: Shift is one of the next installments in the long-running racing video game franchise Need for Speed published by Electronic Arts. It was announced in January 2009 as part of a three-game announcement that includes Need for Speed: Nitro and Need for Speed: World Online. Shift is under development by Slightly Mad Studios—who, under their former name Blimey! Games helped develop GT Legends and GTR 2 together with SimBin Studios—with help of Michael Mann (EP at EA Black Box) and Patrick Söderlund (senior VP of EA Games and head of DICE). In the new franchising model for the series adopted by EA, Shift takes its place aiming at hardcore gamers and focusing on simulation racing and realistic drifting rather than the arcade racing of previous titles in the series. It focuses less on street racing and more on simulating the driver experience and is being described as a racing game built by racers for racers.

  • Multiplayer: Jah
  • Uudised ja eelvaade: IGN
  • Ülevaade: IGN
  • Screenshotid: IGN
  • Videod: Gametrailers

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2009 13:41:22 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HellKeeper
HV kasutaja

liitunud: 17.08.2003




sõnum 13.09.2009 15:23:36 vasta tsitaadiga

Väga mõnus mäng, natuke palju tundub nagu Forza, mis ei ole muidugi halb. Uusi mänge nii palju, et ei jõua ära mängida DIRT2 ja siis nüüd Shift pole aega magadagi.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2009 23:42:35 vasta tsitaadiga

nagu pole enam streetrace vaid ringrada, see nats imelik...
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2009 22:38:21 vasta tsitaadiga

Sai juba ammu pre order ära tehtud ja näeb kuna kohale jõuab.
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2009 22:05:02 vasta tsitaadiga

Sai siis paar sõitu proovitud ja meenutab ikka Grid´i klooni nagu Dirt 2´ki.

Kas tõesti ei suudeta ise midagi loomingulisemat välja mõelda!?
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2009 22:10:24 vasta tsitaadiga

S.I.L.L.U, no Dirt 2 on Grid'i tegijatelt ikkagi. Dirt 2 on Grid'ist küll teistsugune. Võeti esimene osa - lisati asjad Grid'ist ning pandi paar asja juurde.
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xen0n
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2009




sõnum 16.09.2009 21:47:54 vasta tsitaadiga

mina olen igaljuhul selle mängu peale väga pettunud, ootasin ilmselt liiga palju sellest.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mercury1
HV kasutaja
mercury1

liitunud: 20.03.2007




sõnum 19.09.2009 17:45:22 vasta tsitaadiga

mina olen pettunud üldiselt EA peale, et nad Need for Speedi peale Most Wantedit ja Carbonit ära rikkusid, kuna Pro Street ja Undercover olid küll totaalne allakäik...ei oota ka sellelt mängult eriti midagi.... icon_sad.gif
_________________
By the time you realise this signature does not say anything it will be too late to stop reading it.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2009 22:49:54 vasta tsitaadiga

100% Fail
Krt kõikidel autodel oleks nagu differ kinni keevitatud,et nii kui keerad nii tagarehvid suitsevad. icon_lol.gif
Vanemates nfsides mängis mingi viisike ka taustaks aga siin on rõve kummi vilin pidevalt. icon_confused.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
föönitaja
HV vaatleja

liitunud: 19.10.2008




sõnum 20.09.2009 14:52:29 vasta tsitaadiga

Alvaaro kirjutas:
100% Fail
Krt kõikidel autodel oleks nagu differ kinni keevitatud,et nii kui keerad nii tagarehvid suitsevad. icon_lol.gif
Vanemates nfsides mängis mingi viisike ka taustaks aga siin on rõve kummi vilin pidevalt. icon_confused.gif


2x
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 20.09.2009 20:34:56 vasta tsitaadiga

Juhtiavus on ikka mega piix
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2009 22:31:19 vasta tsitaadiga

andke andeks aga... mida te siis kõik nüüd ootasite uuest NFS'ist, et selline halin? icon_biggrin.gif

võtke seda sellena mis ta on - arkaaderallikas.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2009 22:47:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:

võtke seda sellena mis ta on - arkaaderallikas.


ee.. ma olen vbl valesti aru saanud, aga kas mitte Shift simu pole ja nt Nitro arkaad?
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2009 23:16:25 vasta tsitaadiga

marketingimees võib ükskõik mida lubada icon_smile.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scaryx
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2007




sõnum 21.09.2009 09:18:38 vasta tsitaadiga

arvestades negatiivseid kommentaare ka erinevatelt mängusaitidelt...on oodata kiiret hinnasula, sama ju juhtus ka undercoveriga
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2009 15:28:50 vasta tsitaadiga

scaryx, kust otsast?

http://www.metacritic.com/games/platforms/xbox360/needforspeedshift?q=shift

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seguplönn
HV kasutaja
seguplönn

liitunud: 20.03.2008




sõnum 21.09.2009 15:41:14 vasta tsitaadiga

PSNis demo pole veel?
_________________
fallaces sunt rerum species
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 27.09.2009 20:05:28 vasta tsitaadiga

Hahahaha.

http://kotaku.com/5368824/nfs-shift-crashes-at-playstation-store-screen---on-a-360
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
saabas94
HV vaatleja
saabas94

liitunud: 07.01.2009




sõnum 27.09.2009 23:17:42 vasta tsitaadiga

Hea mäng on. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hunger
HV kasutaja
hunger

liitunud: 20.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2009 12:50:37 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Hahahaha.

http://kotaku.com/5368824/nfs-shift-crashes-at-playstation-store-screen---on-a-360

Ikka väga hea icon_lol.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scaryx
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2007




sõnum 01.10.2009 14:06:01 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
scaryx, kust otsast?

http://www.metacritic.com/games/platforms/xbox360/needforspeedshift?q=shift


ja nagu ma ütlesin....hinnad juba sulavad:

http://www.shopto.net/PS3/GAMES/PS3NE03-Need%20For%20Speed%3A%20SHIFT.html

hind juba £27.99 icon_biggrin.gif

PS3 demo täna väljas
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seguplönn
HV kasutaja
seguplönn

liitunud: 20.03.2008




sõnum 01.10.2009 17:11:36 vasta tsitaadiga

hind päris hea juba...
ei tea kas enne kuu lõppu kukub veel...
telliks koos tekken 6-ga siis juba icon_biggrin.gif

_________________
fallaces sunt rerum species
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
malukas
Piiratud kasutaja
malukas

liitunud: 01.02.2007




sõnum 01.10.2009 17:32:06 vasta tsitaadiga

seguplönn kirjutas:
hind päris hea juba...
ei tea kas enne kuu lõppu kukub veel...
telliks koos tekken 6-ga siis juba icon_biggrin.gif


Shopto-st vahet eriti pole kas tellida koos või eraldi icon_biggrin.gif, postikulu tuleb itemi pealt mitte orderi thumbs_down.gif

_________________
Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2009 22:22:08 vasta tsitaadiga

nad ei saa seda mängu kunagi õigeks kui üritavad igas valdkonnas läbi lüüa. müü seda mängu mis nime all tahes, lihtsalt NFS all müüb ta paremini kui World Touring Championship all. seekord ei ole midagi muutunud, ilma üllatusteta nagu igal teiselgi korral. kumb ta siis on, üks ütleb ei ole seda ega teist? tegemist on ehtsa arcade pas*ga mis üritab ennast simulaatori all müüa, kuna simu kõlab paremini ja läheb üldjuhul rahvale rohkem peale. sellistele mängudele ongi õige demo peale reliisi välja anda ja seni rahva tähelepanu köita öeldes et seekord on see õige. ainuke pluss oligi cockpit view, mis võib ennast tõestada kui olles parem kui on forza 3's ja sellised gaasipilve effectid kui auto seisab on just puudu forzast mitte siit. damagel ei olnud viga aga seda on liiga vähe et hinnata asja 9.0 vääriliseks. 360-st rääkides kellel veel on PGR4 proovimata siis nüüd on viimane aeg.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 01.10.2009 22:22:15 vasta tsitaadiga

Noh, kui see ei meeldinud, siis pole ju hullu -- aasta jooksul on tulemas veel migni 3-4 NFSi mängu. Igaüks eri stiilis.
_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Xen0n
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2009




sõnum 01.10.2009 22:29:06 vasta tsitaadiga

Mina näiteks ei soovita kellelgi seda kräppi osta, enne oota juba forza3 ära.
Igaljuhul see Shift on viimane saast, mida peale tundi aega mängimist näha ka ei taha. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2009 01:01:23 vasta tsitaadiga

Ärge ajaga jama! Tegemist on suurepärase kihutamismänguga, võib-olla et parim simu ja arcade segu üldse. Forza 3 demo lendas peale Shifti proovimist kohe minema, nii igavat ja unist automängu polegi veel näinud. Shiftis on aga väga palju kiiduväärt omadusi: suurepärane kiirusetunnetus, väga intensiivne mängitavus (super cockpit vaade), tasemel graafika ja heli jne. Need mitmesaja masinaga Forzad ja Turismod on lihtsalt üks igav autoporno, kus kvantiteet on esikohal ja võidusõit teisejärguline. Shift on just selline mõnusalt kiire laks, mitte mingi igav ja veniv tatt, rsk.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2009 09:52:34 vasta tsitaadiga

Proovisin ka demo... icon_biggrin.gif päris naljakas mäng. Ikka selline arcade, väga pidurdamise üle pead murdma ei pidanud.
Spa on vana versiooniga, bussipeatus siis nimelt.

Olen viimasel ajal mänginud Ferrari Challenge'it, Shift selleni ei küüni. Spa on seal ka, nii et hea võrdlus.

lisaks:
tuli meelde et enne sõitu oli rada tutvustav lõik. hea idee, aga väga nigel teostus. esiteks jube "pop ja noortepärane" sähviv montaaz. kogu aeg kulus nõmedustele mitte raja tutvustamisele, london saadi kogu rada maha... spas juba piisas mõnest kurvist...


viimati muutis jules 02.10.2009 17:08:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seguplönn
HV kasutaja
seguplönn

liitunud: 20.03.2008




sõnum 02.10.2009 16:52:37 vasta tsitaadiga

mis värk selle bemmiga on, põrkab nagu segane. spas eriti imelik sellega sõita. teiste autodega sellist probleemi pole.
pidamine on ka bemmil naljakas, nii kui natukenegi keerad on külg ees. ei tohiks ometi nii hull olla.

_________________
fallaces sunt rerum species
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2009 17:47:38 vasta tsitaadiga

dstar, tore jutt. Veel toredam oleks see, kui Shiftis oleks tunne, nagu sõidaks autoga, mitte hobusega.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ny21k
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2007




sõnum 02.10.2009 19:54:44 vasta tsitaadiga

Forza3 jääb NFS sihftile küll alla. Mängitavuse poolest.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2009 19:55:24 vasta tsitaadiga

No oleneb, milline stiil meeldib. Forza 3 on ju täielik simu.
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2009 13:50:24 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
No oleneb, milline stiil meeldib. Forza 3 on ju täielik simu.

Täielik simu on vist veidi vale siiski.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pimp
HV kasutaja
Pimp

liitunud: 05.11.2001




sõnum 03.10.2009 13:56:25 vasta tsitaadiga

demos video kiidab tõetruud füüsikat samas mul õnnestus konkurendi auto ALT LÄBI sõita. NFS Shit oleks sobilikum nimi sellele mängule.
_________________
PSN Taffinaff
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2009 17:18:29 vasta tsitaadiga

tegemist ühe kõrgemalt hinnatuma nö SIMUGA siis ma nii kõvasti ei räägiks, ise postitan ka tasakesi ära. loomulikult ei saa EA aru millest sa räägid kuid mehed parema meelega väidaks et tegemist on filmitrikiga. inspiratsiooni ammutati nähtavasti selle top geari algussõnadest.
http://www.gametrailers.com/user-movie/nfs-shift-leapfrog-glitch/331392?playlist=featured
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2009 17:46:57 vasta tsitaadiga

PS3 peal on isegi mängitavam, kui arvutis thumbs_up.gif aga üle 200.- ma selle mängu eest ikka ei maksaks....
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Electrical
HV kasutaja
Electrical

liitunud: 25.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2009 16:12:35 vasta tsitaadiga

Sai ka proovitud demot. Algus oli täitsa paljulubav, graafika ja muu oli üllatavalt hea.
Aga kui kätte jõudis sõitmine, siis ei olnud muud öelda selle mängu kohta kui TÄIELIK SAAST thumbs_down.gif
Ma ei saa aru, kuidas EA suudab nii jubeda juhitavusega mänge teha. icon_mad.gif
Seda mängu ei ostaks eales enda mängukogusse.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Motiv8
Kreisi kasutaja
Motiv8

liitunud: 11.07.2003




sõnum 10.10.2009 21:45:56 vasta tsitaadiga

Rooliga PS3 peal kannatab demot mängida küll ja juhitavuse üle ei kurda.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
annu333
HV kasutaja
annu333

liitunud: 01.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2009 23:36:11 vasta tsitaadiga

Vaatasin ka täna trailerit ja mõtlesin, et tõmbaks demo. Siit lugedes ei julgend demotki mängida. Aga võtsin julguse kokku ja proovisin ära.

Esiteks üks küsimus. Kas siin arutlejad sõidavad kõik ilma abideta v need kes mängu arcadeks peavad sõidavad abidega. Muidugi päris simu ta pole, aga üks esimesi mänge kus on suure kiiruse ja põrutus efektid hästi välja kujunend. Vähemalt on Gridist edasi arenetud kus ikka kässeriga külg ees laugeid kurve ei saa võtta. Ja mis ka minu jaoks uus oli, et teed ei ole peegel siledad vaid auto "otsib" teed, mis andis ka realistlikust juurde. AI on ka suht hea sõita. Poleks nagu enam robotid mis üksteise järgi perfektselt kurvi võtavad ja sensitiivi võimetega eesolija gaasi andmist ja pidurdamist tunnetavad. Kui keegi ees pidurdab siis tagumised hoiavad sellist kartliku ja ohutut vahet, et mitte sisse sõita (mitte ka alati muidugi), mis omakorda annab sulle võimaluse kurvist väljudes parema algkiiruse. Sellise mängu puhul vb isegi proovida korraliku võidusõidu abc moodi mõõda sõite ja tekib huvi korralikult võidusõita. Mina annaks sellele küll 7/10. Mängiks küll.

Muidugi kui peaksin valima selle ja GT5 vahel siis poleks kahtlustki, et valiks GT.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d-scorpion
HV kasutaja
d-scorpion

liitunud: 09.06.2008




sõnum 13.10.2009 09:40:00 vasta tsitaadiga

Demo järgi muljetades minuarust küll suht normaalse mänguga(7-8/10) aga see mäng tuli välja valel ajal, kui kõigil on pilk Forza 3 või GT5 peal.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
annu333
HV kasutaja
annu333

liitunud: 01.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2009 19:49:36 vasta tsitaadiga

Jah Xboxi meestel hea aga PS3 vennad peavad ootama GT5 märtsini
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2009 14:00:06 vasta tsitaadiga

Kas asi on ainult minus, või on vähemalt PS3 versioonis autode damage väga katkine? Damage Efectiks on menüüst kenasti valitud "Full", kuid täiel kiirusel seina sõites auto ainult rappub ja esituled purunevad. Ühe korra olen ka kapotist lahti saanud, aga rohkemat ei midagi. Treileris lendasid küll kõik autod igatepidi pilbasteks. Kas see on ainult XBoxil või PCl?
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 09.12.2009 14:10:05 vasta tsitaadiga

On sul ikka patchitud?

Esialgu (versioon 1.0) oli küll bugine, et PS3 versioonil oli damage suht olematu, see parandati versioon 1.01's ära. Sellest ajast saati peaksid kõik versioonid identsed olema.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2009 14:47:24 vasta tsitaadiga

Yep, patchitud mäng. Eks ma proovin game data ära kustutada ja patchi uuesti alla laadida.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2010 16:27:43 vasta tsitaadiga

http://www.el33tonline.com/past/2010/2/9/ferrari_returns_to_need_for_speed/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2010 16:31:21 vasta tsitaadiga

see DLC on ainult 360 jaoks?
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2010 16:33:21 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
see DLC on ainult 360 jaoks?

tundub jah
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2011 14:13:26 vasta tsitaadiga

Huvitav mäng, aga miks see rool nii tundlikuks muutub peale tuunimist? Alguses on jube hea sõita, teed mingi täistuuningu ja korras. Niikui veidi keerad on auto rist teepeal. Võimatu sõita. Seadetes tundlikuse 0 keeraminie nagu ei aita. Auto seadeid muuta?
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/PS3] Need for Speed: Shift
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.