|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
TheDJ
HV veteran
liitunud: 02.02.2003
|
14.09.2009 15:51:18
|
|
|
| soulshaker kirjutas: |
TheDJ, no 32" puhul pole FHD-l lihtsalt mõte, sest kui vaatad soovitatud vaatamiskauguse peal, siis piisab juba HD-ready'st et piisava punktitihedusega pilti kuvada. Pealegi, 32" on ikka eriline "lukuauk" mu meelest  |
No mul on praegu 4:3 32" 100Hz ja vaatan Widescreen filmide puhul mustasid servi
_________________ Võta aega veidi ringi vaadata |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soulshaker
HV Guru

liitunud: 20.04.2004
|
14.09.2009 15:56:16
|
|
|
| TheDJ, ma eelistaks 4:3 32" igal teisel juhul widele.
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
219 |
|
| tagasi üles |
|
 |
priitr
HV kasutaja
liitunud: 17.06.2004
|
14.09.2009 15:57:56
|
|
|
| hobihall kirjutas: |
Tsiteerisid 7nda seeria juttu, aga tõid võrdluseks 5nda seeria? Nende pildi vahe on nagu öö ja päev! Ja kui võtta näiteks 32 tolliste hinnad, siis on hinnavahe ~3kilo ehk ~40%. Kui tahad 2009 aastast kokkuvõtet teha, võrdle ikka mõnda normaalsemat monitori, mitte kõige odavamat! |
Vabandust, aga meie eetrist tuleva TV-signaali puhul oli vahe pildikvaliteedis üsna minimaalne.
Vaatasin poes neid erinevaid ja lõin käega - kui pilt on ikka nii !(/()#" , milleks siis maksta roppu raha FullHD ekraani eest, mida konkreetne kodanik kunagi ei vaja?
Televisiooni vaadata kannatab neist telekatest ainult siis, kui philipsi paljureklaamitud pildiparandused välja lülitada.
Aga et keegi mind fanboyluses või LCD-telekate põhimõttelises vaenamises ei süüdistaks, siis ütlen, et poes olnud uusimad Samsungi LED-telekad (alates 7xxx) tundusid küll ägedad, neid võtaks omalegi .
_________________ Tšudes ne bõvajet. |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soulshaker
HV Guru

liitunud: 20.04.2004
|
14.09.2009 16:08:33
|
|
|
| televiisoriks pole ilmselgeltüldse HD telekat vajagi. Piisab rahulikult madalama otsa plasmade 1024*768 resolutsioonist. Mis puutub blue-ray filmidesse, siis oleks patt vähem kui FHD-s neid vaadata, sest vahe on siililegi selge.
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
219 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sulomile
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2007
|
14.09.2009 16:15:26
|
|
|
Ei ole väga kaugel see aeg, kus peale Slavutitsi või Rekordi omamist sai mingi 21" Thompsonit näpp suus imetletud. Nüüd on siis 32" lukuauk
_________________ Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke. |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TheDJ
HV veteran
liitunud: 02.02.2003
|
14.09.2009 16:17:38
|
|
|
| soulshaker kirjutas: |
| TheDJ, ma eelistaks 4:3 32" igal teisel juhul widele. |
Kas Scart to HDMI´d on olemas? Kuskiltotsast vist ei topi HDMI seadet scarti pesasse (või topib??)
Lihtsalt uusimad seadmed (kodukinod, xboxid jne) ei toeta scarti...
_________________ Võta aega veidi ringi vaadata |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hobihall
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.10.2004
|
14.09.2009 16:28:18
|
|
|
| priitr kirjutas: |
| Televisiooni vaadata kannatab neist telekatest ainult siis, kui philipsi paljureklaamitud pildiparandused välja lülitada. |
Vot sellest lausest ma küll aru ei saa Minu meelest ongi Philips võrreldes teiste tootjatega selle poolest etem, et suudab meil näidatavat SD formaadis pilti FullHD laiekraani jaoks võimalikult paremaks siluda. Alustades autoformati funktsioonist, et näod ei oleks laiad ja lõpetades pildiparandusega, mis on iga kõrgema seeriaga aina täiuslikum. FullHD materjali vaadates ei anna pildiparandus eelist, kuna algmaterjal on niigi hea ja seda näeb piisavalt hästi ilma igasuguse paranduseta odavaimal FULLHD ekraanil. Aga kui vaadatakse kordamööda nii SD kui FullHD pilti, ei hakka ju iga asja jaoks eraldi telekat ostma. Philips ei ole kõige parem arvutimängude jaoks, kuna keerulise pildiparandusega tekib paratamatult ajaline nihe, mis võib hiirega liikudes või mängides vägagi häirima hakata. Aga tavatelevisiooni vaadates pole ju vahet, kas pilt tuleb ekraanile momentaanselt või mõningase nihkega niikaua kui pilt ja hääl sünkroonis püsivad. Nii et Philipsi LCD eelis ongi minu jaoks just SD formaadi juures
Ja laiekraan/4:3 tegelikust suuruse vahest on palju juttu olnud. Suvaline link http://www.screenmath.com/
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
priitr
HV kasutaja
liitunud: 17.06.2004
|
14.09.2009 17:03:46
|
|
|
| hobihall kirjutas: |
| priitr kirjutas: |
| Televisiooni vaadata kannatab neist telekatest ainult siis, kui philipsi paljureklaamitud pildiparandused välja lülitada. |
Vot sellest lausest ma küll aru ei saa Minu meelest ongi Philips võrreldes teiste tootjatega selle poolest etem, et suudab meil näidatavat SD formaadis pilti FullHD laiekraani jaoks võimalikult paremaks siluda. Alustades autoformati funktsioonist, et näod ei oleks laiad ja lõpetades pildiparandusega, mis on iga kõrgema seeriaga aina täiuslikum. |
Autoformati suhtes ma olen nõus, mul on endalgi Philipsi laiekraantelekas (CRT) olnud ja pildi venitatus polnud kunagi probleemiks. (Muideks, nagu praegusel Panasoniculgi ) .
Müraeemaldus praktikas aga eriti hästi ei tööta - müra tõepoolest kaob ja koos sellega paraku ka detailid pildist; samuti toimub pildi posteriseerumine. Mille tulemusena tavatelevisioonipilt 32'' 10k LCD telekal aastal 2009 on kehvem, kui samasugune pilt 32'' 10k maksnud CRT telekal aastal 2005.
_________________ Tšudes ne bõvajet. |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TheDJ
HV veteran
liitunud: 02.02.2003
|
15.09.2009 09:59:46
|
|
|
| priitr kirjutas: |
| hobihall kirjutas: |
| priitr kirjutas: |
| Televisiooni vaadata kannatab neist telekatest ainult siis, kui philipsi paljureklaamitud pildiparandused välja lülitada. |
Vot sellest lausest ma küll aru ei saa Minu meelest ongi Philips võrreldes teiste tootjatega selle poolest etem, et suudab meil näidatavat SD formaadis pilti FullHD laiekraani jaoks võimalikult paremaks siluda. Alustades autoformati funktsioonist, et näod ei oleks laiad ja lõpetades pildiparandusega, mis on iga kõrgema seeriaga aina täiuslikum. |
Autoformati suhtes ma olen nõus, mul on endalgi Philipsi laiekraantelekas (CRT) olnud ja pildi venitatus polnud kunagi probleemiks. (Muideks, nagu praegusel Panasoniculgi ) .
Müraeemaldus praktikas aga eriti hästi ei tööta - müra tõepoolest kaob ja koos sellega paraku ka detailid pildist; samuti toimub pildi posteriseerumine. Mille tulemusena tavatelevisioonipilt 32'' 10k LCD telekal aastal 2009 on kehvem, kui samasugune pilt 32'' 10k maksnud CRT telekal aastal 2005. |
Mul praegu miski Samsung Plano 32" 4:3 (võimalik Wide funkstiooni puldilt panna ja ei venita SoomeTV 16:9 formaati ära, samal ajal kui teises toast CRT 20" Philips venitab Soome pilti) ja lisaks 100Hz.
_________________ Võta aega veidi ringi vaadata |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R.R
HV vaatleja
liitunud: 31.05.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
15.09.2009 13:23:26
|
|
|
| 7603D on ambilightiga, kuid 50Hz ja 6ms. 7403D on 100Hz ja 3ms reageerimisajaga, aga ambillighti pole. Muu on sama. MPEG4-tüünerit pole kummalgi.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sulomile
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2007
|
15.09.2009 13:53:59
|
|
|
Kui sul sirget heledat seina taga pole, siis pole sul seda Ambilighti sada aastat vaja, nii et 7403 ja 100 Hz on igati õigem valik. Ka monitorina on ääretult terava pildiga.
_________________ Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke. |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
15.09.2009 14:13:10
|
|
|
| sulomile kirjutas: |
| Kui sul sirget heledat seina taga pole, siis pole sul seda Ambilighti sada aastat vaja, nii et 7403 ja 100 Hz on igati õigem valik. Ka monitorina on ääretult terava pildiga. |
Ma ostsin just paar nädalat tagasi 42" 8404h ja telekas on nurgas (ei ole sirget seina taga) ja minu meelest on Ambilightiga tunduvalt etem, erti hämaras ja pimedas.
|
|
| Kommentaarid: 351 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
299 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
16.09.2009 00:12:16
|
|
|
| Ilmselt maitse asi aga minuarust on ambilight tumeda seina puhul efektiivsem kui heleda puhul...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
16.09.2009 09:54:10
|
|
|
| vortex kirjutas: |
| Ilmselt maitse asi aga minuarust on ambilight tumeda seina puhul efektiivsem kui heleda puhul... |
mul on kompromiss, telekas on üsna madala tv laua peal ja siis pool teleka tagust seina on must ja pool valge, ikkagist on väga mõnus.
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anisse
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2003
|
17.09.2009 13:51:22
|
|
|
| soovitage palun ambilightiga LCD telekat. Hinnapiir ~20K
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
17.09.2009 15:23:06
|
|
|
| Anisse kirjutas: |
| soovitage palun ambilightiga LCD telekat. Hinnapiir ~20K |
Philips
Edit: kui suurt?
|
|
| Kommentaarid: 351 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
299 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anisse
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2003
|
17.09.2009 16:02:54
|
|
|
| smurfer kirjutas: |
| Anisse kirjutas: |
| soovitage palun ambilightiga LCD telekat. Hinnapiir ~20K |
Philips
Edit: kui suurt? |
mida kvaliteetsema ja suurema saaks seda parem. Mudeli number oleks ka hea
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sulomile
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2007
|
17.09.2009 19:04:03
|
|
|
Philips 42PFL8684H/12
_________________ Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke. |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
17.09.2009 19:27:38
|
|
|
Sai võetud täna 42PFL7404H/12 , loodan et on kah midagi
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MarekSäde
HV veteran
liitunud: 19.05.2004
|
17.09.2009 19:32:56
|
|
|
| usb augu kaudu võid ainult heal juhul pilte vaadata telkust, kuid mina kasutan selleks ikkagi arvutit, tunduvalt parem pilt.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
17.09.2009 19:58:03
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
naer, no see asi nii hull ka ei saa olla  |
Ei olegi, ise telkust vahtinud pilte nii USB kui arvuti kaudu ja vahet küll ei tee.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sulomile
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2007
|
18.09.2009 09:41:28
|
|
|
Mul hea võrrelda, ühes toas on 32" Grundig 50Hz HD ready ja teises Philips 42PFL7404H/12 100Hz FullHD ja piltide vaatamine otse fotokast üle HDMI on ikka öö ja päev, samuti DVD playeri pealt vaatamine.Ühel on ikka iga piksel näha ja teise joon on terav nagu fotol.
_________________ Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke. |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sulomile
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2007
|
18.09.2009 10:01:38
|
|
|
Minu arvates hetkel küll
_________________ Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke. |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vikir57
HV vaatleja
liitunud: 20.04.2004
|
18.09.2009 12:00:09
LCD või Plasma |
|
|
| Soov ka uuendada oma masinaparki kuid ei oska valida.Vaja head telekat mis ripuks pidevalt kaabel Tv ühenduses, ekraani suurus võiks olla alates 37-42..Millega tasuks ostmisel arvestada-hinnaklass max - 13000 ,telkut vaatavad kaks vanemat inimest.Küsimus kas kõiki supper uuendusi on vaja ja kas need on vajalikud või võib nendest loobuda.Ja millised näitajad oleksid olulised,millest loobuda ei ole mõistlik.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
18.09.2009 12:07:45
|
|
|
Kui mul on 2-3m kaugusel telekas, siis ei ole 32 tolli ju eriline lukuauk? Lihtsalt sõbra juures on "ebamugav" vaadata 40 tollist ekraani umbes 3m kauguselt
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
18.09.2009 12:12:31
|
|
|
vikir57, 42PFL7404H
carlking kõik oleneb inimesest endast.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
18.09.2009 12:19:30
|
|
|
A need alla 7k Philipsid on saast?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
18.09.2009 12:21:10
|
|
|
| No kui sa mingi pildigurmaan oled on muidugi saast, aga kui lihtnepoiss nagu mina, kes tahab lihtsalt kansooli ja digitv-d sinna järgi pista on väga hea.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
18.09.2009 12:23:11
|
|
|
Ühendaksin mänguarvuti filmide vaatamiseks. Ikka parem pilt ju, kui CRT telekal. Ja FullHD annab silmad ette kõigele
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
18.09.2009 12:24:22
|
|
|
kui sa 1080p filmi vaatad siis muidugi
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
18.09.2009 15:56:19
|
|
|
| sulomile, resu ei mängi rolli seal ? Grundig pole fullHD isend sul.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
18.09.2009 16:17:16
|
|
|
Kas keegi oskab kommenteerida, kuidas Philipsil ka NetTV ja DLNA toimivad? Ning kuidas on USB kaudu maha mängimisel erinevad meediaformaadid toetatud?
Mõtisklen siin 37PFL8404H ja Samsung LE37B650 vahel.. Välimus neil mõlemal viisakas, pilt tundus kah suht samaväärne.
Samsungi meedia tugi tundub välismaiste foorumite järgi päris vinge. Philipsil on lisaks ambilight.. Kui võrgu ja USB'i osas neil ka vahet pole, siis kalduks ehk Philipsi poole.
On kellelgi kogemust või ülevaadet?
_________________ Vähem möla, pikem samm! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sulomile
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2007
|
18.09.2009 17:18:20
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| sulomile, resu ei mängi rolli seal ? Grundig pole fullHD isend sul. |
Seda ma ju räägingi, et piltide vaatamiseks (ka USB august) on vajalik ikka Full HD ja 100Hz kaadrilaotus
_________________ Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke. |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
18.09.2009 17:29:32
|
|
|
| carlking kirjutas: |
| Kui mul on 2-3m kaugusel telekas, siis ei ole 32 tolli ju eriline lukuauk? Lihtsalt sõbra juures on "ebamugav" vaadata 40 tollist ekraani umbes 3m kauguselt |
Tegelikult oli optimaalne vaatamiskaugus telekast, kui ma õigesti mäletan 2,5x ekraani diagonaal. Ehk siis mainitud 40 tollise puhul peaks see optimaalne olemagi 2,5m...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
18.09.2009 17:38:28
|
|
|
ewur, loll oled või?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanpht
HV kasutaja
liitunud: 14.12.2001
|
18.09.2009 17:43:26
|
|
|
| HD-pildi jaoks 2.5x diagonaal valem isegi toimiks, kuid madalaresolutsioonilise SD-pildi vaatamiseks peab kaugemal istuma, kui ei taha mpeg blokke või töödeldud udukogu lähedalt nautida.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
18.09.2009 17:46:50
|
|
|
No ma olen piisavalt vaadanud 3m pealt 40 tollist ja jube ebamugav on, sellepärast endale ei taha kindlasti suuremat kui 37"
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sulomile
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2007
|
18.09.2009 17:53:29
|
|
|
42" ja 3m korraliku 100Hz+fullHD on täiesti normaalne. Nädal on vaadatud ja väiksemat küll enam ei soovi
_________________ Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke. |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
18.09.2009 18:43:19
|
|
|
| Lemmy kirjutas: |
Kas keegi oskab kommenteerida, kuidas Philipsil ka NetTV ja DLNA toimivad? Ning kuidas on USB kaudu maha mängimisel erinevad meediaformaadid toetatud?
Mõtisklen siin 37PFL8404H ja Samsung LE37B650 vahel.. Välimus neil mõlemal viisakas, pilt tundus kah suht samaväärne.
Samsungi meedia tugi tundub välismaiste foorumite järgi päris vinge. Philipsil on lisaks ambilight.. Kui võrgu ja USB'i osas neil ka vahet pole, siis kalduks ehk Philipsi poole.
On kellelgi kogemust või ülevaadet? |
Mul on need asjad peal 9 seria telekal. NetTV on üks paras mänguasi või jura. Midagi nagu on, suvalisi interneti lehti saab ka vaadata. Päris hea on YouTubes videlõike vaadata. Oleks tal see java ja flas tugi ka olemas saaks vanu saateid ekraani peal vaadata aga kahjuks see tugi puudub. Kokkuvõtteks pole sellega siiski midagi kasulikku peale hakata. Meediaformaadid on ka minimaalselt toetatud. Mõnda avi faili mängib, subtiitreid alla panna ei oska, vahest venitab, vahest pole häält. Üldiselt kõlbab ainult mp3 kuulamiseks, kui muid seadmeid selleks pole ja piltide vaatamiseks kõlbab ka.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
18.09.2009 20:22:22
|
|
|
| carlking kirjutas: |
| No ma olen piisavalt vaadanud 3m pealt 40 tollist ja jube ebamugav on, sellepärast endale ei taha kindlasti suuremat kui 37" |
Ju sul siis on midagi viga, ma vaatan 3m pealt 46" ja võiks vabalt ka suurem olla.
4m pealt 100" pildiga saab õige kinoelamuse kätte.
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanpht
HV kasutaja
liitunud: 14.12.2001
|
18.09.2009 20:26:47
|
|
|
| 4m pealt 100" pildiga saab õige kinoelamuse kätte. >>> aga reso võiks olla a la 3000x2000 pikslit sel juhul;)
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
18.09.2009 20:36:49
|
|
|
| jaanpht kirjutas: |
| 4m pealt 100" pildiga saab õige kinoelamuse kätte. >>> aga reso võiks olla a la 3000x2000 pikslit sel juhul;) |
ei tea miks, 1080p on maa ja ilm, tegelikult on isegi 720p pilt täitsa ok.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
18.09.2009 20:57:21
|
|
|
| jaanpht kirjutas: |
| 4m pealt 100" pildiga saab õige kinoelamuse kätte. >>> aga reso võiks olla a la 3000x2000 pikslit sel juhul;) |
FullHD on täiesti piisav jah
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MarekSäde
HV veteran
liitunud: 19.05.2004
|
18.09.2009 21:19:06
|
|
|
| tavatelevisooni jaoks on näiteks minu 37" philips alla 2,5 m mitte talutava kvaliteediga, ma ei mõista kuidas saab palju suuremas teleris oluliselt mitte kaugemal olles normaalset pilti näha. Mina näiteks ei näe kinos ka normaalset pilti, ehk viimases reas on hea, kuid mujal ikkagi suht udune käkk. No teravusest on asi kaugel.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blas
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2002
|
18.09.2009 21:23:32
|
|
|
Käisin ka täna poes vaatamas. Telekavaatamiseks telekat otsides on üleminek kineskooptelekalt jätkuvalt liiga valus:)
_________________ The truth is out there |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soulshaker
HV Guru

liitunud: 20.04.2004
|
18.09.2009 21:30:34
|
|
|
| Linnapea, ma olen suht-koht nõus sinuga. TV kvaliteet on loomulikult kehva, mis puudutab 2,5-3,5m pealt meie digikanalite vaatamist. Samas mina pole endale 46" FHD telekat ostnud televisiooni pärast, vaid et saaks HD ja FHD filmidest maksimumi välja pigistada.
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
219 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|