|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
06.09.2009 22:04:33
|
|
|
bombermani sooviks. vastu võin enda poolt anda trashi või teha ülekande.
viimati muutis MummikAl 06.09.2009 22:05:30, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
06.09.2009 22:05:28
|
|
|
mul on trash panic olemas, bombi võin tõmmata a wormsi mai saa sest ei jätku $ selle jaox.
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
06.09.2009 22:06:29
|
|
|
| Flacko kirjutas: |
| mul on trash panic olemas, bombi võin tõmmata a wormsi mai saa sest ei jätku $ selle jaox. |
tõmba siis bomberman ära ja pane mulle privasse konto andmed ja psn andmed ja summa, mis pean üle kandma.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
06.09.2009 22:26:29
|
|
|
okidoki. oota siis .
Edit: andmed saadetud. Anna teada kui said kätte xD.
bombermään: 9.99 doltsi (36 eek) (Tõmba igaxjuhux see 6kb jamps ka ära)
1.Flacko
2. MummikAI
3.
4.
Srry, küsin ühe asja veel üle. Kui ma tahan tulevikus endale veel ühe mängu osta ja prgu tõmban endale selle bombi, siis jääb 4 auku tühjaks või 5? Mul mataga jamasti pisut x_x. et peale selle kui ma oma koopia tõmban, saan seda 5le inimesele jagada või 4jale?
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enx
HV kasutaja
liitunud: 11.12.2003
|
06.09.2009 23:16:14
|
|
|
| Flacko kirjutas: |
| Flacko kirjutas: |
kurrat ma tegin midagi valesti rsk. Ma arvasin et mul Download ei tööta ja tõmbasin uuesti PSnnist. oops!!
Üheks oli Fl0w ja teiseks see Rub a dub. Sorry! Nüüd on kindlasti 2 kohta juba läinud . Vabandan selle pärast. Kuna läksin PSnnist välja kogemata ja mõtlesin et nüüd jäid kinni ja peab uuesti DLima.
Aga Noby Noby Boy $4.99 kes huvitab võib saada (Igaüks maksab 18 eek)
1. Flacko
2. Idemon
3.
4.
Super Rub A Dub (Sellega juhtus kogemata nii $6.99 ( 25,3 eek)
1.Flacko (ehk see kuhu ma selle PRAEGU tõmbasin, ehk praegusesse PS3-e)
2.
3.
4.
Crash Bandicoot $5.99 (PS1 mäng) ( 21,6 eek)
1.Flacko
2.
3.
4.
Trash Panic $4.99 (Igaüks maksab 18 eek)
1.Flacko
2.
3.
4.
Fl0w $8.99 (See expansion pack on ka kaasas] (Sellega ka juhtus nii ) (32,6 eek)
1. Flacko
2. NekoRobin
3.
4. |
|
oleks Crash Bandicoodis käpp
_________________ eGun ftw |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
07.09.2009 01:05:10
|
|
|
| enx kirjutas: |
| Flacko kirjutas: |
| Flacko kirjutas: |
kurrat ma tegin midagi valesti rsk. Ma arvasin et mul Download ei tööta ja tõmbasin uuesti PSnnist. oops!!
Üheks oli Fl0w ja teiseks see Rub a dub. Sorry! Nüüd on kindlasti 2 kohta juba läinud . Vabandan selle pärast. Kuna läksin PSnnist välja kogemata ja mõtlesin et nüüd jäid kinni ja peab uuesti DLima.
Aga Noby Noby Boy $4.99 kes huvitab võib saada (Igaüks maksab 18 eek)
1. Flacko
2. Idemon
3.
4.
Super Rub A Dub (Sellega juhtus kogemata nii $6.99 ( 25,3 eek)
1.Flacko (ehk see kuhu ma selle PRAEGU tõmbasin, ehk praegusesse PS3-e)
2. (Mäletan et Tom-D tahtis seda, panen ta siia igaxjuhux kirja )
3. MummikAI
4.
Crash Bandicoot $5.99 (PS1 mäng) ( 21,6 eek)
1.Flacko
2.Enx
3.
4.
Trash Panic $4.99 (Igaüks maksab 18 eek)
1.Flacko
2.
3.
4.
Fl0w $8.99 (See expansion pack on ka kaasas] (Sellega ka juhtus nii ) (32,6 eek)
1. Flacko
2. NekoRobin
3.
4.
Lisandus ka BEATS mäng $4.99 ehk 18 eek per inimene
1. Flacko
2.
3.
4.
sis mingi Akvaariumi värgi sai $1.99 eest, võin tasuta anda selle kõigile kui tahate
1.Flacko
2.
3.
4.
|
|
oleks Crash Bandicoodis käpp |
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lepa
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.07.2008
|
07.09.2009 13:25:31
|
|
|
| kellelgi Call of Duty 4 Variety Map Pack äkki pakkuda?
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
07.09.2009 14:13:55
|
|
|
Flacko, flacko saada mulle PS-iga oma konto andmed kuhu super rub a dub eest raha kanda ja saada siis PSN andmed ka millega tõmmata
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
07.09.2009 14:42:31
|
|
|
| kellelgi sellist mängu nagu calling all cars ei ole pakkuda trash panicu vastu või siis midagi muud?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scaryx
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2007
|
08.09.2009 07:49:59
|
|
|
olen ikkagi nii wormsist kui bombermanist huvitatud...aga minu loodud grupp on laiali valgunud
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
08.09.2009 10:12:54
|
|
|
Ma saaks aint bombi sheerida kui soovid sest mul see ostetud
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vabarna
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2004
|
08.09.2009 11:19:08
|
|
|
| Flacko kirjutas: |
kurrat ma tegin midagi valesti rsk. Ma arvasin et mul Download ei tööta ja tõmbasin uuesti PSnnist. oops!!
Üheks oli Fl0w ja teiseks see Rub a dub. Sorry! Nüüd on kindlasti 2 kohta juba läinud . Vabandan selle pärast. Kuna läksin PSnnist välja kogemata ja mõtlesin et nüüd jäid kinni ja peab uuesti DLima. |
Minu teada pole piiranguid ses osas, kui mitu korda võib mängu samasse masinasse tõmmata. Piiratud on hoopis masinate arv, millesse võib ühte konkreetset ostetud mängu tõmmata. Näide: ostad mängu ja tõmbad alla - PS3 läheb katki - saad garantiist vastu uue PS3 - tõmbad mängu uude masinasse - nüüd on võimalik mängu tõmmata veel kolme masinasse, kuna kaks korda viiest on juba ära kasutatud. Ise ma omal nahal seda kontrollinud ei ole, aga nii olen Sony poolt jagatud informatsioonist aru saanud.
viimati muutis vabarna 08.09.2009 11:19:47, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scaryx
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2007
|
08.09.2009 11:19:27
|
|
|
| Flacko kirjutas: |
Ma saaks aint bombi sheerida kui soovid sest mul see ostetud  |
oleks huvitatud küll
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
08.09.2009 11:27:49
|
|
|
Saatsin andmed.
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
08.09.2009 12:19:17
|
|
|
| vabarna kirjutas: |
| Minu teada pole piiranguid ses osas, kui mitu korda võib mängu samasse masinasse tõmmata. Piiratud on hoopis masinate arv, millesse võib ühte konkreetset ostetud mängu tõmmata. Näide: ostad mängu ja tõmbad alla - PS3 läheb katki - saad garantiist vastu uue PS3 - tõmbad mängu uude masinasse - nüüd on võimalik mängu tõmmata veel kolme masinasse, kuna kaks korda viiest on juba ära kasutatud. Ise ma omal nahal seda kontrollinud ei ole, aga nii olen Sony poolt jagatud informatsioonist aru saanud. |
Oled õigesti aru saanud. 5 koha piirang on peal, mängu uuesti tõmmates ta kontrollib üle mitu vaba kohta veel alles on ja kui kohti pole siis ta ütleb, et mõni eelmistest PS3 süsteemidest tuleb deaktiveerida, et sellesse masinasse mäng tõmmata. Mitu kogemust omal nahal olemas.
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scaryx
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2007
|
08.09.2009 18:25:34
|
|
|
| Flacko kirjutas: |
| Saatsin andmed. |
Tänud...sain mängu kätte, võid oma parooli muuta
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
08.09.2009 19:58:26
|
|
|
Enne lugesin PS ametlikust foorumist ühe tüübi hala, et sai jagamise eest bänni. Tasub selle "sheerimisega" ettevaatlik olla.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
08.09.2009 20:30:26
|
|
|
| Ju ta ikka midagi muud tegi, sony on kasutajatevahelist jagamist ainult julgustanud, PS3 teemast see mitu korda juba läbi käinud kui ma ei eksi.
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lepa
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.07.2008
|
09.09.2009 22:10:06
|
|
|
| Lepa kirjutas: |
| kellelgi Call of Duty 4 Variety Map Pack äkki pakkuda? |
Tekken 5 huvitaks ka (kui seda üldse saab nii?)
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NekoRobin
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2008
|
09.09.2009 22:14:43
|
|
|
| Lepa kirjutas: |
| Lepa kirjutas: |
| kellelgi Call of Duty 4 Variety Map Pack äkki pakkuda? |
Tekken 5 huvitaks ka (kui seda üldse saab nii?) |
mind huvitab ka natuke, kuigi oman seda PS2'l ja tekken 6 nurga taga
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eXism
HV kasutaja
liitunud: 20.07.2007
|
10.09.2009 00:55:59
|
|
|
kas keegi siis fat princessist pole huvitatud enam?
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scaryx
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2007
|
10.09.2009 11:02:23
|
|
|
| ikka veel otsin võimalust omale Worms soetada
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NekoRobin
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2008
|
10.09.2009 15:30:45
|
|
|
| eXism kirjutas: |
kas keegi siis fat princessist pole huvitatud enam?  |
ma olen
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sarin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2005
|
10.09.2009 15:35:00
|
|
|
| NekoRobin kirjutas: |
| eXism kirjutas: |
kas keegi siis fat princessist pole huvitatud enam?  |
ma olen |
ma võin müüa 50 eegiga. 4 x alles.
Samuti ostsin eile watchmeni. selline tore nobrain killimis mäng. see ka 50. 4x alles.
worms on ka olemas. 50 eeki võin jagada(ei tea mitu tükki alles on)
kes tahab privage või mdiagi.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
11.09.2009 12:43:20
|
|
|
[Silent Hill] [PSN] $5.99 ehk 70.- EEK. Jagada viieks on 14 krooni huvilise pealt.
1. beastbeats
2. -
3. -
4. -
5. -
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sarin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2005
|
11.09.2009 13:48:17
|
|
|
oleksin silent hilli käpp
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
annu333
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2009
|
11.09.2009 13:58:12
|
|
|
14 krooni eest võiks see mul ka olla
nii et lisa mind ka Silent Hilli listi
viimati muutis annu333 11.09.2009 14:55:13, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NekoRobin
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2008
|
11.09.2009 14:39:31
|
|
|
pole küll õudus-mänge ennem mänginud aga kui ainult 14 krooni siis olen sees.
_________________ M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
11.09.2009 21:12:33
|
|
|
SH grupp siis koos - uurin kasutajalt malukas, kas ta oleks huviline ja ostaks mängu ära
EDIT:
Sarin / annu333 / NekoRobin saadan õhtul oma pangakonto andmed, kuhu ülekanne teha
EDIT2:
PS'id saadetud...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enx
HV kasutaja
liitunud: 11.12.2003
|
12.09.2009 11:13:14
|
|
|
Silent Hilli kohti rohkem pole? käix ka papi välja
_________________ eGun ftw |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
annu333
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2009
|
12.09.2009 15:15:01
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
EDIT:
Sarin / annu333 / NekoRobin saadan õhtul oma pangakonto andmed, kuhu ülekanne teha
EDIT2:
PS'id saadetud... |
Ma pole veel kätte saand
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NekoRobin
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2008
|
12.09.2009 15:36:43
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
SH grupp siis koos - uurin kasutajalt malukas, kas ta oleks huviline ja ostaks mängu ära
EDIT:
Sarin / annu333 / NekoRobin saadan õhtul oma pangakonto andmed, kuhu ülekanne teha
EDIT2:
PS'id saadetud... |
ülekanne tehtud
_________________ M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
13.09.2009 13:31:49
|
|
|
Kui kõikidelt raha käes, ostab malukas mängu ära - saadan koodid PS'ile
enx, võtsin endale kaks "kohta", kui sama kontoga saan mängu nii PSP'le kui PS3'le, siis võin ühe sulle müüa...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NekoRobin
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2008
|
13.09.2009 19:10:37
|
|
|
Keegi ei ole street fighter 2 HD remix ja Marvel vs capcom2'st ikka huvitatud?
_________________ M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enx
HV kasutaja
liitunud: 11.12.2003
|
13.09.2009 20:13:28
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
Kui kõikidelt raha käes, ostab malukas mängu ära - saadan koodid PS'ile
enx, võtsin endale kaks "kohta", kui sama kontoga saan mängu nii PSP'le kui PS3'le, siis võin ühe sulle müüa... |
anna siis teada kui selgub.
_________________ eGun ftw |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
13.09.2009 20:18:06
|
|
|
| tsitaat: |
[Lumines Supernova] [PSN] 14.99 / Oleks 165.- EEK mäng / ehk 35.- EEK huvilise pealt
1. iDemon
2. -
3. -
4. -
5. - |
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seguplönn
HV kasutaja

liitunud: 20.03.2008
|
14.09.2009 17:44:23
|
|
|
võtaks Lumines Supernova sappa
_________________ fallaces sunt rerum species |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sarin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2005
|
15.09.2009 21:57:34
|
|
|
silent hill on tore.
offtopic:
väike võrdlus mängude arengust (et palju graafika on muutunud 8 aastaga, mis edasi)
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NekoRobin
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2008
|
15.09.2009 22:19:12
|
|
|
Silent hill on äge, aga ei tundu nii õudne, nagu arvasin, creepy opening oli natuke aga pmst. need elukad on kahtlased.. ma mängisin ka ainult sinna maani hetkel kui see tüüp sai teada, et ta tütar koolis on, käisin kõik need teed läbi, kõik olid katki, siis koll tappis ära (mul oli palju kuule ja oskan tulistada, dunno kuda juhtus) ning olen jälle seal tees kus ta tütre sketchbooki leidis, muidu ma kuulsin, et lõpu poole tuleb mingi creepy psychological stuff vb. sisse aga hetkel suht lahja.
_________________ M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
16.09.2009 00:48:06
|
|
|
NekoRobin, mäng ka 10 aastat vana - omal ajal sai ikka lugematuid (öö)tunde veedetud seda seeriat mängides
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NekoRobin
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2008
|
16.09.2009 15:25:21
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
NekoRobin, mäng ka 10 aastat vana - omal ajal sai ikka lugematuid (öö)tunde veedetud seda seeriat mängides  |
seda küll, aga samas, see koht on kõhe aga need kollide disain üldiselt ei oleks hea graafikaga ka väga õudne IMO.
_________________ M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Relic
HV vaatleja
liitunud: 07.12.2005
|
18.09.2009 15:10:08
|
|
|
Ma ei tea kas seda on võimalik jagada/osta kuid kui on, siis huvi oleks mängu "Trine" vastu ja võiks kamba kokku ajada kui kedagi veel huvitab :p
Maksab (19,95€)
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
18.09.2009 15:19:22
|
|
|
| Relic kirjutas: |
Ma ei tea kas seda on võimalik jagada/osta kuid kui on, siis huvi oleks mängu "Trine" vastu ja võiks kamba kokku ajada kui kedagi veel huvitab :p
Maksab (19,95€) |
on huvi olemas küll
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EstBeast
HV veteran

liitunud: 04.12.2008
|
18.09.2009 16:05:59
|
|
|
| ja minulgi oleks
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
18.09.2009 16:15:59
|
|
|
| kui keegi saab vaadata palju see US stores plekib siis saan ise ära osta õhtul, grupi saaks kokku panna seni.
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vabarna
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2004
|
18.09.2009 16:34:56
|
|
|
| Seda ei ole (veel) USA poes, üksnes EU/UK poes...
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
18.09.2009 16:38:15
|
|
|
| EU/UK poest ma osta ei saa, siis võtku keegi teine enda peale kes saab.
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kohv
HV kasutaja

liitunud: 04.07.2009
|
19.09.2009 15:35:46
|
|
|
Ega keegi pole Shatterist või super stardust HD'st (peaks maksma hetkel ~3 eurot seoses special offeriga) huvitatud?
_________________ PSN: Kurjam
Twitter: @Vahtra |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NekoRobin
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2008
|
19.09.2009 17:59:09
|
|
|
Keegi Spyro 2'st on huvitatud?
| Kohv kirjutas: |
| Ega keegi pole Shatterist või super stardust HD'st (peaks maksma hetkel ~3 eurot seoses special offeriga) huvitatud? |
3 euri? Hmm siis isegi oleks..aga kas see mitte ainult EU stores pole?
_________________ M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kohv
HV kasutaja

liitunud: 04.07.2009
|
19.09.2009 22:15:56
|
|
|
| NekoRobin kirjutas: |
| Kohv kirjutas: |
| Ega keegi pole Shatterist või super stardust HD'st (peaks maksma hetkel ~3 eurot seoses special offeriga) huvitatud? |
3 euri? Hmm siis isegi oleks..aga kas see mitte ainult EU stores pole? |
Võimalik, aga pole USA accounti, et üle vaadata.
_________________ PSN: Kurjam
Twitter: @Vahtra |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|