Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] Gameshare märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 18, 19, 20  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2009 22:04:33 vasta tsitaadiga

bombermani sooviks. vastu võin enda poolt anda trashi või teha ülekande.

viimati muutis MummikAl 06.09.2009 22:05:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 06.09.2009 22:05:28 vasta tsitaadiga

mul on trash panic olemas, bombi võin tõmmata a wormsi mai saa sest ei jätku $ selle jaox.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2009 22:06:29 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
mul on trash panic olemas, bombi võin tõmmata a wormsi mai saa sest ei jätku $ selle jaox.


tõmba siis bomberman ära ja pane mulle privasse konto andmed ja psn andmed ja summa, mis pean üle kandma.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 06.09.2009 22:26:29 vasta tsitaadiga

okidoki. oota siis icon_smile.gif.

Edit: andmed saadetud. Anna teada kui said kätte xD.

bombermään: 9.99 doltsi (36 eek) (Tõmba igaxjuhux see 6kb jamps ka ära)

1.Flacko
2. MummikAI
3.
4.


Srry, küsin ühe asja veel üle. Kui ma tahan tulevikus endale veel ühe mängu osta ja prgu tõmban endale selle bombi, siis jääb 4 auku tühjaks või 5? Mul mataga jamasti pisut x_x. et peale selle kui ma oma koopia tõmban, saan seda 5le inimesele jagada või 4jale?

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
enx
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2003




sõnum 06.09.2009 23:16:14 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Flacko kirjutas:
kurrat ma tegin midagi valesti rsk. Ma arvasin et mul Download ei tööta ja tõmbasin uuesti PSnnist. oops!!

Üheks oli Fl0w ja teiseks see Rub a dub. Sorry! Nüüd on kindlasti 2 kohta juba läinud icon_sad.gif. Vabandan selle pärast. Kuna läksin PSnnist välja kogemata ja mõtlesin et nüüd jäid kinni ja peab uuesti DLima.

Aga Noby Noby Boy $4.99 kes huvitab võib saada (Igaüks maksab 18 eek)

1. Flacko
2. Idemon
3.
4.


Super Rub A Dub (Sellega juhtus kogemata nii icon_sad.gif $6.99 ( 25,3 eek)

1.Flacko (ehk see kuhu ma selle PRAEGU tõmbasin, ehk praegusesse PS3-e)
2.
3.
4.

Crash Bandicoot $5.99 (PS1 mäng) ( 21,6 eek)
1.Flacko
2.
3.
4.

Trash Panic $4.99 (Igaüks maksab 18 eek)

1.Flacko
2.
3.
4.

Fl0w $8.99 (See expansion pack on ka kaasas] (Sellega ka juhtus nii icon_sad.gif) (32,6 eek)

1. Flacko
2. NekoRobin
3.
4.



oleks Crash Bandicoodis käpp

_________________
eGun ftw
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 07.09.2009 01:05:10 vasta tsitaadiga

enx kirjutas:
Flacko kirjutas:
Flacko kirjutas:
kurrat ma tegin midagi valesti rsk. Ma arvasin et mul Download ei tööta ja tõmbasin uuesti PSnnist. oops!!

Üheks oli Fl0w ja teiseks see Rub a dub. Sorry! Nüüd on kindlasti 2 kohta juba läinud icon_sad.gif. Vabandan selle pärast. Kuna läksin PSnnist välja kogemata ja mõtlesin et nüüd jäid kinni ja peab uuesti DLima.

Aga Noby Noby Boy $4.99 kes huvitab võib saada (Igaüks maksab 18 eek)

1. Flacko
2. Idemon
3.
4.


Super Rub A Dub (Sellega juhtus kogemata nii icon_sad.gif $6.99 ( 25,3 eek)

1.Flacko (ehk see kuhu ma selle PRAEGU tõmbasin, ehk praegusesse PS3-e)
2. (Mäletan et Tom-D tahtis seda, panen ta siia igaxjuhux kirja icon_biggrin.gif)
3. MummikAI
4.

Crash Bandicoot $5.99 (PS1 mäng) ( 21,6 eek)
1.Flacko
2.Enx
3.
4.

Trash Panic $4.99 (Igaüks maksab 18 eek)

1.Flacko
2.
3.
4.

Fl0w $8.99 (See expansion pack on ka kaasas] (Sellega ka juhtus nii icon_sad.gif) (32,6 eek)

1. Flacko
2. NekoRobin
3.
4.

Lisandus ka BEATS mäng $4.99 ehk 18 eek per inimene
1. Flacko
2.
3.
4.


sis mingi Akvaariumi värgi sai $1.99 eest, võin tasuta anda selle kõigile kui tahate icon_biggrin.gif

1.Flacko
2.
3.
4.


oleks Crash Bandicoodis käpp

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lepa
Kreisi kasutaja
Lepa

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2009 13:25:31 vasta tsitaadiga

kellelgi Call of Duty 4 Variety Map Pack äkki pakkuda?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2009 14:13:55 vasta tsitaadiga

Flacko, flacko saada mulle PS-iga oma konto andmed kuhu super rub a dub eest raha kanda ja saada siis PSN andmed ka millega tõmmata thumbs_up.gif
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2009 14:42:31 vasta tsitaadiga

kellelgi sellist mängu nagu calling all cars ei ole pakkuda trash panicu vastu või siis midagi muud?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scaryx
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2007




sõnum 08.09.2009 07:49:59 vasta tsitaadiga

olen ikkagi nii wormsist kui bombermanist huvitatud...aga minu loodud grupp on laiali valgunud icon_sad.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 08.09.2009 10:12:54 vasta tsitaadiga

Ma saaks aint bombi sheerida kui soovid sest mul see ostetud icon_smile.gif
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2009 11:19:08 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
kurrat ma tegin midagi valesti rsk. Ma arvasin et mul Download ei tööta ja tõmbasin uuesti PSnnist. oops!!

Üheks oli Fl0w ja teiseks see Rub a dub. Sorry! Nüüd on kindlasti 2 kohta juba läinud icon_sad.gif. Vabandan selle pärast. Kuna läksin PSnnist välja kogemata ja mõtlesin et nüüd jäid kinni ja peab uuesti DLima.

Minu teada pole piiranguid ses osas, kui mitu korda võib mängu samasse masinasse tõmmata. Piiratud on hoopis masinate arv, millesse võib ühte konkreetset ostetud mängu tõmmata. Näide: ostad mängu ja tõmbad alla - PS3 läheb katki - saad garantiist vastu uue PS3 - tõmbad mängu uude masinasse - nüüd on võimalik mängu tõmmata veel kolme masinasse, kuna kaks korda viiest on juba ära kasutatud. Ise ma omal nahal seda kontrollinud ei ole, aga nii olen Sony poolt jagatud informatsioonist aru saanud.


viimati muutis vabarna 08.09.2009 11:19:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scaryx
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2007




sõnum 08.09.2009 11:19:27 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Ma saaks aint bombi sheerida kui soovid sest mul see ostetud icon_smile.gif


oleks huvitatud küll icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 08.09.2009 11:27:49 vasta tsitaadiga

Saatsin andmed.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2009 12:19:17 vasta tsitaadiga

vabarna kirjutas:
Minu teada pole piiranguid ses osas, kui mitu korda võib mängu samasse masinasse tõmmata. Piiratud on hoopis masinate arv, millesse võib ühte konkreetset ostetud mängu tõmmata. Näide: ostad mängu ja tõmbad alla - PS3 läheb katki - saad garantiist vastu uue PS3 - tõmbad mängu uude masinasse - nüüd on võimalik mängu tõmmata veel kolme masinasse, kuna kaks korda viiest on juba ära kasutatud. Ise ma omal nahal seda kontrollinud ei ole, aga nii olen Sony poolt jagatud informatsioonist aru saanud.


Oled õigesti aru saanud. 5 koha piirang on peal, mängu uuesti tõmmates ta kontrollib üle mitu vaba kohta veel alles on ja kui kohti pole siis ta ütleb, et mõni eelmistest PS3 süsteemidest tuleb deaktiveerida, et sellesse masinasse mäng tõmmata. Mitu kogemust omal nahal olemas.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scaryx
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2007




sõnum 08.09.2009 18:25:34 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Saatsin andmed.


Tänud...sain mängu kätte, võid oma parooli muuta icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 08.09.2009 19:58:26 vasta tsitaadiga

Enne lugesin PS ametlikust foorumist ühe tüübi hala, et sai jagamise eest bänni. Tasub selle "sheerimisega" ettevaatlik olla.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2009 20:30:26 vasta tsitaadiga

Ju ta ikka midagi muud tegi, sony on kasutajatevahelist jagamist ainult julgustanud, PS3 teemast see mitu korda juba läbi käinud kui ma ei eksi.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lepa
Kreisi kasutaja
Lepa

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2009 22:10:06 vasta tsitaadiga

Lepa kirjutas:
kellelgi Call of Duty 4 Variety Map Pack äkki pakkuda?


Tekken 5 huvitaks ka icon_rolleyes.gif (kui seda üldse saab nii?)
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 09.09.2009 22:14:43 vasta tsitaadiga

Lepa kirjutas:
Lepa kirjutas:
kellelgi Call of Duty 4 Variety Map Pack äkki pakkuda?


Tekken 5 huvitaks ka icon_rolleyes.gif (kui seda üldse saab nii?)

mind huvitab ka natuke, kuigi oman seda PS2'l ja tekken 6 nurga taga icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eXism
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007




sõnum 10.09.2009 00:55:59 vasta tsitaadiga

kas keegi siis fat princessist pole huvitatud enam? icon_rolleyes.gif icon_lol.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scaryx
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2007




sõnum 10.09.2009 11:02:23 vasta tsitaadiga

ikka veel otsin võimalust omale Worms soetada
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 10.09.2009 15:30:45 vasta tsitaadiga

eXism kirjutas:
kas keegi siis fat princessist pole huvitatud enam? icon_rolleyes.gif icon_lol.gif

ma olen
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 10.09.2009 15:35:00 vasta tsitaadiga

NekoRobin kirjutas:
eXism kirjutas:
kas keegi siis fat princessist pole huvitatud enam? icon_rolleyes.gif icon_lol.gif

ma olen


ma võin müüa 50 eegiga. 4 x alles.

Samuti ostsin eile watchmeni. selline tore nobrain killimis mäng. see ka 50. 4x alles.

worms on ka olemas. 50 eeki võin jagada(ei tea mitu tükki alles on)

kes tahab privage või mdiagi.

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2009 12:43:20 vasta tsitaadiga

[Silent Hill] [PSN] $5.99 ehk 70.- EEK. Jagada viieks on 14 krooni huvilise pealt.

1. beastbeats
2. -
3. -
4. -
5. -

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 11.09.2009 13:48:17 vasta tsitaadiga

oleksin silent hilli käpp
_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
annu333
HV kasutaja
annu333

liitunud: 01.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2009 13:58:12 vasta tsitaadiga

14 krooni eest võiks see mul ka olla icon_biggrin.gif

nii et lisa mind ka Silent Hilli listi


viimati muutis annu333 11.09.2009 14:55:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 11.09.2009 14:39:31 vasta tsitaadiga

pole küll õudus-mänge ennem mänginud aga kui ainult 14 krooni siis olen sees.
_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2009 21:12:33 vasta tsitaadiga

SH grupp siis koos - uurin kasutajalt malukas, kas ta oleks huviline ja ostaks mängu ära thumbs_up.gif
EDIT:
Sarin / annu333 / NekoRobin saadan õhtul oma pangakonto andmed, kuhu ülekanne teha thumbs_up.gif
EDIT2:
PS'id saadetud...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enx
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2003




sõnum 12.09.2009 11:13:14 vasta tsitaadiga

Silent Hilli kohti rohkem pole? käix ka papi välja
_________________
eGun ftw
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
annu333
HV kasutaja
annu333

liitunud: 01.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2009 15:15:01 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:

EDIT:
Sarin / annu333 / NekoRobin saadan õhtul oma pangakonto andmed, kuhu ülekanne teha thumbs_up.gif
EDIT2:
PS'id saadetud...


Ma pole veel kätte saand icon_confused.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 12.09.2009 15:36:43 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
SH grupp siis koos - uurin kasutajalt malukas, kas ta oleks huviline ja ostaks mängu ära thumbs_up.gif
EDIT:
Sarin / annu333 / NekoRobin saadan õhtul oma pangakonto andmed, kuhu ülekanne teha thumbs_up.gif
EDIT2:
PS'id saadetud...

ülekanne tehtud thumbs_up.gif

_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2009 13:31:49 vasta tsitaadiga

Kui kõikidelt raha käes, ostab malukas mängu ära - saadan koodid PS'ile thumbs_up.gif
enx, võtsin endale kaks "kohta", kui sama kontoga saan mängu nii PSP'le kui PS3'le, siis võin ühe sulle müüa...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 13.09.2009 19:10:37 vasta tsitaadiga

Keegi ei ole street fighter 2 HD remix ja Marvel vs capcom2'st ikka huvitatud? icon_sad.gif
_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enx
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2003




sõnum 13.09.2009 20:13:28 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Kui kõikidelt raha käes, ostab malukas mängu ära - saadan koodid PS'ile thumbs_up.gif
enx, võtsin endale kaks "kohta", kui sama kontoga saan mängu nii PSP'le kui PS3'le, siis võin ühe sulle müüa...


anna siis teada kui selgub.

_________________
eGun ftw
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 13.09.2009 20:18:06 vasta tsitaadiga

tsitaat:
[Lumines Supernova] [PSN] 14.99 / Oleks 165.- EEK mäng / ehk 35.- EEK huvilise pealt

1. iDemon
2. -
3. -
4. -
5. -
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seguplönn
HV kasutaja
seguplönn

liitunud: 20.03.2008




sõnum 14.09.2009 17:44:23 vasta tsitaadiga

võtaks Lumines Supernova sappa
_________________
fallaces sunt rerum species
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 15.09.2009 21:57:34 vasta tsitaadiga

silent hill on tore.

offtopic:
väike võrdlus mängude arengust (et palju graafika on muutunud 8 aastaga, mis edasi) icon_lol.gif





_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 15.09.2009 22:19:12 vasta tsitaadiga

Silent hill on äge, aga ei tundu nii õudne, nagu arvasin, creepy opening oli natuke aga pmst. need elukad on kahtlased.. ma mängisin ka ainult sinna maani hetkel kui see tüüp sai teada, et ta tütar koolis on, käisin kõik need teed läbi, kõik olid katki, siis koll tappis ära (mul oli palju kuule ja oskan tulistada, dunno kuda juhtus) ning olen jälle seal tees kus ta tütre sketchbooki leidis, muidu ma kuulsin, et lõpu poole tuleb mingi creepy psychological stuff vb. sisse aga hetkel suht lahja.
_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2009 00:48:06 vasta tsitaadiga

NekoRobin, mäng ka 10 aastat vana - omal ajal sai ikka lugematuid (öö)tunde veedetud seda seeriat mängides icon_cool.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 16.09.2009 15:25:21 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
NekoRobin, mäng ka 10 aastat vana - omal ajal sai ikka lugematuid (öö)tunde veedetud seda seeriat mängides icon_cool.gif

seda küll, aga samas, see koht on kõhe aga need kollide disain üldiselt ei oleks hea graafikaga ka väga õudne IMO.

_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Relic
HV vaatleja

liitunud: 07.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2009 15:10:08 vasta tsitaadiga

Ma ei tea kas seda on võimalik jagada/osta kuid kui on, siis huvi oleks mängu "Trine" vastu ja võiks kamba kokku ajada kui kedagi veel huvitab :p
Maksab (19,95€)
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2009 15:19:22 vasta tsitaadiga

Relic kirjutas:
Ma ei tea kas seda on võimalik jagada/osta kuid kui on, siis huvi oleks mängu "Trine" vastu ja võiks kamba kokku ajada kui kedagi veel huvitab :p
Maksab (19,95€)


on huvi olemas küll
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2009 16:05:59 vasta tsitaadiga

ja minulgi oleks
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2009 16:15:59 vasta tsitaadiga

kui keegi saab vaadata palju see US stores plekib siis saan ise ära osta õhtul, grupi saaks kokku panna seni.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2009 16:34:56 vasta tsitaadiga

Seda ei ole (veel) USA poes, üksnes EU/UK poes...
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2009 16:38:15 vasta tsitaadiga

EU/UK poest ma osta ei saa, siis võtku keegi teine enda peale kes saab.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kohv
HV kasutaja
Kohv

liitunud: 04.07.2009




sõnum 19.09.2009 15:35:46 vasta tsitaadiga

Ega keegi pole Shatterist või super stardust HD'st (peaks maksma hetkel ~3 eurot seoses special offeriga) huvitatud?
_________________
PSN: Kurjam
Twitter: @Vahtra
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 19.09.2009 17:59:09 vasta tsitaadiga

Keegi Spyro 2'st on huvitatud?

Kohv kirjutas:
Ega keegi pole Shatterist või super stardust HD'st (peaks maksma hetkel ~3 eurot seoses special offeriga) huvitatud?

3 euri? Hmm siis isegi oleks..aga kas see mitte ainult EU stores pole?

_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kohv
HV kasutaja
Kohv

liitunud: 04.07.2009




sõnum 19.09.2009 22:15:56 vasta tsitaadiga

NekoRobin kirjutas:


Kohv kirjutas:
Ega keegi pole Shatterist või super stardust HD'st (peaks maksma hetkel ~3 eurot seoses special offeriga) huvitatud?

3 euri? Hmm siis isegi oleks..aga kas see mitte ainult EU stores pole?

Võimalik, aga pole USA accounti, et üle vaadata.

_________________
PSN: Kurjam
Twitter: @Vahtra
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] Gameshare mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 18, 19, 20  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.