|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
OFFF
HV veteran

liitunud: 29.07.2004
|
07.09.2009 16:29:40
|
|
|
yeah... ostame endale koju cisco 2600
_________________ Õnnelikul malakamaal ei nuteta! Parem käsi abistab. Sõidame! |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
07.09.2009 16:34:58
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Muide - see ei ta"henda midagi, et kaabel jookseb "10 meetri kauguselt". Oluline on hoopis see, et kui kaugel la"him s6lmpunkt asub. Ja see v6ib olla kilomeetreid eemal. Sel juhul tuleb vedada kilomeetriseid trasse, mitte kymneid meetreid.
Postitatud mobile device |
Sõlmpunkti all pead silmas DSLAMi? Minu puhul on see umbes 80m (või ligemalgi) eemal. Peaks maili saatma ja uurima kas neil on kavas ka optika minu kortermajja tuua.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kurask
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2003
|
07.09.2009 22:37:12
|
|
|
| Probleem. kirjutas: |
| Miks teil siis sellised kiirused on ,kui võib küsida? |
Varundamiseks, muude suuri mahtusid nõudvate teenuste kasutamiseks/serveerimiseks.
_________________ IT haldus | IT hooldus | CarrotArrow.com |
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
09.09.2009 19:33:11
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| Test käib .... korrusmaja võrkudes. |
et kui 10/2 lõpetati ära, sest liiga vähene huvi oli asja vastu siis nüüd loodetakse 100/20 paketile on rohkem nõudlust?
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Steff.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2006
|
09.09.2009 20:36:55
|
|
|
Kuidas kõigelihtsamalt DSLAM-i kauguse teada saaks. Loll küsimus.
_________________ Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski! |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
09.09.2009 20:44:17
|
|
|
| Steff. kirjutas: |
| Kuidas kõigelihtsamalt DSLAM-i kauguse teada saaks. Loll küsimus. |
Elion on aeg-ajalt pakkunud praktikakohti kaabliosakonda.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
09.09.2009 21:12:49
Re: Elionilt 100M net |
|
|
| tqz kirjutas: |
Nii et DigiTV-ga võrreldes on ping 10ms parem. |
pmst siiski 5-7ms parem.
kui pärnus, tartus või kuskil mujal elvas elad, siis võrreldes talnaga tuleb see täiendav 5ms ikka otsa.
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
09.09.2009 21:24:19
|
|
|
| OFFF kirjutas: |
yeah... ostame endale koju cisco 2600  |
Ehh...
100M "Toorest Trafficut" suudab sul rauas ruutida alles Cisco 2851 ja up...
http://www.cisco.com/web/partners/downloads/765/tools/quickreference/routerperformance.pdf
Seda muidugi eeldusel, et sul õnnestub kogu see 100Mbit/s link ära utiliseerida
Muidu saab ka tunduvalt vähemate riistadega hakkama...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Steff.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2006
|
09.09.2009 22:39:48
|
|
|
Mark0, Kes siis õiget tööd samal ajal teeb? Kui mina CabelGuy olen?
_________________ Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski! |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
11.09.2009 14:53:31
|
|
|
Andykas: Ega keegi ei hakkagi ju Sulle üksi midagi vedama. Selleks peab tekkima teatud "kriitiline soovijate arv", et seda "Sõlme" laiendama või kaableid vedama hakataks.
Nii, et otsi kokku huvilised, loo huvi- või tugigrupp, mille liikmete arv ületaks seda "kriitilist piiri" ja siis hakake neid asju ajama.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
11.09.2009 15:03:16
|
|
|
tahanteada, Vaevalt, et ma nüüd hakkan igaühe ukse taha käima ja selgitama, et kui tore oleks kui fiiberoptiline kaabel tuleks majja.
2006ndal aastal oli midagi sarnast, et Elion lubas vist emailitsi poole aasta pärast Digitv võimaldada aga tuli hoopis paari nädalaga... Võiks ju loota, et nüüd on sama lugu.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
11.09.2009 15:47:42
|
|
|
| Aastal 2006 olid ilmselgelt investeeringutega teine lugu kui praegusel PuPu-aastal. Praegu loevad kõik mitu korda raha üle enne kui käest ära annavad.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
11.09.2009 16:02:44
|
|
|
Andykas: Ma tean Sinu linnast, Pärnust, aastate eest näiteks seda, kuidas inimesed ise hankisid ADSL-i saamiseks kilomeetrit kaablit ja vedasid selle ka ise ära.
Nii, et kõike saab teha, kui tahtmist on ja rahakott võimaldab.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
11.09.2009 18:42:15
|
|
|
| jaars kirjutas: |
huvitav on see, et ping tallinnasse tartust on 0  |
korrusmaja net on speedtest.netiga koguaeg 0 näidanud tallinasse.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ragnar7474
HV veteran
liitunud: 14.03.2006
|
14.09.2009 22:37:06
|
|
|
Keegi siis reaalseid kogemusi kah omab?
_________________ O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte. |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laizk
HV kasutaja

liitunud: 23.06.2003
|
16.09.2009 00:37:09
|
|
|
| Ragnar7474 kirjutas: |
| Keegi siis reaalseid kogemusi kah omab? |
Kas see siis pole piisav kogemus
| jaars kirjutas: |
2 digiboxi töötasid sel ajal.  |
olen saares ise üks õnnelikest kes optikaga varustatud majas elab (5 maja kuressaares kokku) - mistähendab, et ootan ka stardipauku et seda imeasja katsetada ... eeldades, et hind kirvest pole
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
20.09.2009 13:34:14
|
|
|
| Laizk kirjutas: |
| Ragnar7474 kirjutas: |
| Keegi siis reaalseid kogemusi kah omab? |
Kas see siis pole piisav kogemus
| jaars kirjutas: |
2 digiboxi töötasid sel ajal.  |
olen saares ise üks õnnelikest kes optikaga varustatud majas elab (5 maja kuressaares kokku) - mistähendab, et ootan ka stardipauku et seda imeasja katsetada ... eeldades, et hind kirvest pole  |
Need, kes selle teenuse nö testijana saavad, nendele on see tasuta, hiljem hakkab maksma.
"100 Mbit/s interneti saamiseks ei ole Sul vaja teha midagi ning on aasta lõpuni sulle tasuta."
Esimesest postitusest.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laizk
HV kasutaja

liitunud: 23.06.2003
|
21.09.2009 15:43:28
|
|
|
jah justnimelt hendrik32, kuid kuna mina pole testija siis ma hakkan selle 100Mbit/s kiiruse saamise eest vaid seda vahet lisaks praegusele maksma, sest see mis selle eest küsitakse pole kaugeltki kirves.
isiklikult usun, et need kasutajad kes praegu elioni 462.- lahendust kasutavad (12Mbit/s) ja on võimalus ka kiiremaks internetiks (praegused korrusmajade kasutajad) maksavad selle lisa (olematu) summa rõõmuga juurde (kusjuures kogu hind jääb alla 10kr 1Mbit/s eest)
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
21.09.2009 16:01:59
|
|
|
link :: Elioni 100 Mega Ralli
"Elion korraldab oma 100 megase internetiühenduse tutvustamiseks parimatele interneti kasutajatele võrgupeo."
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
21.09.2009 17:34:31
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| "Elion korraldab oma 100 megase internetiühenduse tutvustamiseks parimatele interneti kasutajatele võrgupeo." |
Mul töötab see link paremini http://lanparty.ee/vp/yldinfo.php?vp_id=43
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaars
HV vaatleja
liitunud: 23.04.2009
|
23.09.2009 15:52:35
|
|
|
Väike info lekkis, et Elion plaanib 100 mega pakkuda klientidele, kellel eth kaabel toas, lisatasu eest 99.- kuus
Mis on igati tervitatav
|
|
| tagasi üles |
|
 |
T1000
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2007
|
23.09.2009 16:21:20
|
|
|
| jaars kirjutas: |
Väike info lekkis, et Elion plaanib 100 mega pakkuda klientidele, kellel eth kaabel toas, lisatasu eest 99.- kuus
Mis on igati tervitatav |
ning valgus majas, tõenäoliselt.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
23.09.2009 16:58:14
|
|
|
| T1000 kirjutas: |
| jaars kirjutas: |
Väike info lekkis, et Elion plaanib 100 mega pakkuda klientidele, kellel eth kaabel toas, lisatasu eest 99.- kuus
Mis on igati tervitatav |
ning valgus majas, tõenäoliselt. |
100% valgus majas
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laizk
HV kasutaja

liitunud: 23.06.2003
|
23.09.2009 17:54:14
|
|
|
| darkside kirjutas: |
| T1000 kirjutas: |
| jaars kirjutas: |
Väike info lekkis, et Elion plaanib 100 mega pakkuda klientidele, kellel eth kaabel toas, lisatasu eest 99.- kuus
Mis on igati tervitatav |
ning valgus majas, tõenäoliselt. |
100% valgus majas  |
... ja seda kõike siis vaid 462.- kodulahenduse kasutajatele !!!
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
23.09.2009 19:42:06
|
|
|
| Laizk kirjutas: |
| darkside kirjutas: |
| T1000 kirjutas: |
| jaars kirjutas: |
Väike info lekkis, et Elion plaanib 100 mega pakkuda klientidele, kellel eth kaabel toas, lisatasu eest 99.- kuus
Mis on igati tervitatav |
ning valgus majas, tõenäoliselt. |
100% valgus majas  |
... ja seda kõike siis vaid 462.- kodulahenduse kasutajatele !!!  |
hetkel 12/768 = 462 kr/kuu + 100 megane nett 99 eeku = 561 EEK
Vahetad selle 12/768 paketi 4/768 paketiks ning lisaks võtad 100 megase neti ja 12/768 hinnaga saad 100 megase neti. Ei ülikõva
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
23.09.2009 20:05:54
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Laizk kirjutas: |
| darkside kirjutas: |
| T1000 kirjutas: |
| jaars kirjutas: |
Väike info lekkis, et Elion plaanib 100 mega pakkuda klientidele, kellel eth kaabel toas, lisatasu eest 99.- kuus
Mis on igati tervitatav |
ning valgus majas, tõenäoliselt. |
100% valgus majas  |
... ja seda kõike siis vaid 462.- kodulahenduse kasutajatele !!!  |
hetkel 12/768 = 462 kr/kuu + 100 megane nett 99 eeku = 561 EEK
Vahetad selle 12/768 paketi 4/768 paketiks ning lisaks võtad 100 megase neti ja 12/768 hinnaga saad 100 megase neti. Ei ülikõva  |
arvad et annavad teistele pakettidele kui 462.-
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laizk
HV kasutaja

liitunud: 23.06.2003
|
23.09.2009 21:41:24
|
|
|
| darkside kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
| Laizk kirjutas: |
| darkside kirjutas: |
| T1000 kirjutas: |
| jaars kirjutas: |
Väike info lekkis, et Elion plaanib 100 mega pakkuda klientidele, kellel eth kaabel toas, lisatasu eest 99.- kuus
Mis on igati tervitatav |
ning valgus majas, tõenäoliselt. |
100% valgus majas  |
... ja seda kõike siis vaid 462.- kodulahenduse kasutajatele !!!  |
hetkel 12/768 = 462 kr/kuu + 100 megane nett 99 eeku = 561 EEK
Vahetad selle 12/768 paketi 4/768 paketiks ning lisaks võtad 100 megase neti ja 12/768 hinnaga saad 100 megase neti. Ei ülikõva  |
arvad et annavad teistele pakettidele kui 462.-  |
ei anta, seda ma juba ennemgi kribasin, et vaid 462 ühenduse kasutajatele!!!
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
23.09.2009 21:54:27
|
|
|
| Laizk kirjutas: |
| darkside kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
| Laizk kirjutas: |
| darkside kirjutas: |
| T1000 kirjutas: |
| jaars kirjutas: |
Väike info lekkis, et Elion plaanib 100 mega pakkuda klientidele, kellel eth kaabel toas, lisatasu eest 99.- kuus
Mis on igati tervitatav |
ning valgus majas, tõenäoliselt. |
100% valgus majas  |
... ja seda kõike siis vaid 462.- kodulahenduse kasutajatele !!!  |
hetkel 12/768 = 462 kr/kuu + 100 megane nett 99 eeku = 561 EEK
Vahetad selle 12/768 paketi 4/768 paketiks ning lisaks võtad 100 megase neti ja 12/768 hinnaga saad 100 megase neti. Ei ülikõva  |
arvad et annavad teistele pakettidele kui 462.-  |
ei anta, seda ma juba ennemgi kribasin, et vaid 462 ühenduse kasutajatele!!! |
Krt jäi see pisidetail märkamata
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaars
HV vaatleja
liitunud: 23.04.2009
|
24.09.2009 14:38:20
|
|
|
Homme peaks juba uudis ka kajastuma laiemalt kui ainult siin foorumis
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
24.09.2009 15:06:35
|
|
|
Nägu kiskus vägisi naerule kui meenutasin starmani powerboost reklaami kus arvutist meeldiv valgus tuppa sähvatas, see pauk pimestab aga netikasutajad (ja ka teised teenusepakkujad) vist päris korralikult ära.
Head võrgupidu kes homme Sada mega rallile lähevad
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muusik
HV kasutaja
liitunud: 31.10.2007
|
24.09.2009 15:07:43
|
|
|
| Twitteris ka levis jutt, et homsest saavad kõik elioni veebis tehnilist võimalust kontrollida 100 megase interneti peale.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priidik199
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2005
|
24.09.2009 15:09:21
|
|
|
Oojaa, see aeg on nüüd käes kus juba kodus esimestel 100mb ühendused on. Äkki saab ka endale kunagi paari aasta pärast.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
24.09.2009 16:18:42
|
|
|
| Priidik199 kirjutas: |
Oojaa, see aeg on nüüd käes kus juba kodus esimestel 100mb ühendused on. Äkki saab ka endale kunagi paari aasta pärast.  |
Sama siin Ainult, et enda puhul korrutan paar aastat umbes kümnega
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stabby
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2007
|
24.09.2009 16:25:12
|
|
|
Kahju, et eramajadele seda võimalust pole praegu
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
24.09.2009 16:28:47
|
|
|
| muusik kirjutas: |
| Twitteris ka levis jutt, et homsest saavad kõik elioni veebis tehnilist võimalust kontrollida 100 megase interneti peale. |
Kus, mis twitter?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
24.09.2009 16:45:18
|
|
|
Väike OT, aga tundub, et sellest saavad rõõmu tunda ka Elisa interneti-omanikud, kuna Elisa kasutab Elioni võrke.
Igatahes on Elisa mobiilinterneti-ping Elisast Elioni tunduvalt paremaks läinud.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
24.09.2009 19:23:01
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Väike OT, aga tundub, et sellest saavad rõõmu tunda ka Elisa interneti-omanikud, kuna Elisa kasutab Elioni võrke.
Igatahes on Elisa mobiilinterneti-ping Elisast Elioni tunduvalt paremaks läinud. |
Tühja erutud, tahanteada peaks teadma ju kuidas võrgud töötavad. Kiirused tõusevad Elioni toodetel mis optikaga korrusmajades ja klientidel kellel kallim Elioni digikolmik. Konkurentidega pole siin midagi pistmist, Elisa kasutab vaid Elioni vasepaare.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vutt
HV kasutaja
liitunud: 14.11.2003
|
24.09.2009 20:09:08
|
|
|
| On seda inffi ka lekitatud palju selle 100Megase paketi upload saab olema?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
24.09.2009 20:14:52
|
|
|
omal 800Gb/s täisymmetric, aga elisal ei liigu sellest küll midagi paremaks, tal on ikka 2mega = 1770
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
24.09.2009 20:18:54
|
|
|
| vutt kirjutas: |
| On seda inffi ka lekitatud palju selle 100Megase paketi upload saab olema? |
100M/20M pakett ilmselt
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
24.09.2009 20:20:28
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| vutt kirjutas: |
| On seda inffi ka lekitatud palju selle 100Megase paketi upload saab olema? |
100M/20M pakett ilmselt |
Suht kindlalt on see juba välja öeldud, et up 20
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vutt
HV kasutaja
liitunud: 14.11.2003
|
24.09.2009 20:26:33
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| vutt kirjutas: |
| On seda inffi ka lekitatud palju selle 100Megase paketi upload saab olema? |
100M/20M pakett ilmselt |
ok, mis siis ikka - vutt võtab vaikselt järjekorda
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muusik
HV kasutaja
liitunud: 31.10.2007
|
24.09.2009 20:27:30
|
|
|
| vutt kirjutas: |
| Pailaps kirjutas: |
| vutt kirjutas: |
| On seda inffi ka lekitatud palju selle 100Megase paketi upload saab olema? |
100M/20M pakett ilmselt |
ok, mis siis ikka - vutt võtab vaikselt järjekorda  |
Jep, ma ka. Homsest peaks saama seda teha.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
24.09.2009 20:43:30
|
|
|
RCC: OT: Ping Elisa võrgust Elioni.
Tallinn, Mustamäe
Huawei modem, Elisa M99 mobiilinterneti pakett.
Ja praegu on see veel "aeglane" - vähem koormatud kellaaegadel on see ka nii 100-120ms olnud.
www.elion.ee, 32 bytes, 227ms, 24.09.2009, 20:34:07
www.elion.ee, 32 bytes, 224ms, 24.09.2009, 20:34:19
www.elion.ee, 32 bytes, 256ms, 24.09.2009, 20:34:24
www.elion.ee, 32 bytes, 233ms, 24.09.2009, 20:34:29
Ja varem - ei taha meenutadagi - 1000-2000 ms. jms.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
24.09.2009 20:47:51
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
RCC: OT: Ping Elisa võrgust Elioni.
Tallinn
www.elion.ee, 32 bytes, 256ms, 24.09.2009, 20:34:24
www.elion.ee, 32 bytes, 233ms, 24.09.2009, 20:34:29
Ja varem - ei taha meenutadagi - 1000-2000 ms. jms.  |
mul ping neti.ee 1ms
ping localhost 1uq
req entry 1 ns
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laizk
HV kasutaja

liitunud: 23.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Strom
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2002
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
25.09.2009 12:54:58
|
|
|
Minul on seal kirjas "Varsti tuleb!" .. Tähendab see seda, et mul seda võimalust hetkel polegi?
Ometi mäletan, et kusagil oli jutt selline, et kellel on korrusmaja lahendus, sellele seda ka võimaldatakse. Ja mul on see täitsa olemas ka, igal kuul on arvel kirjas "Korrusmaja lahendus 10M/2M"
Või see ei tähendagi seda, et mul valguskaabel majja jookseb, pakutakse korrusmaja ka vanemal süsteemil?
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laizk
HV kasutaja

liitunud: 23.06.2003
|
25.09.2009 12:59:47
|
|
|
minul töötab http://tv.elion.ee/hyperkiire/ nii elioni kui ka üheteise püsiühenduse tagant kenasti ... v-o ajutised hädad (ülekoormus vms...)
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|