Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 478, 479, 480  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
OFFF
HV veteran
OFFF

liitunud: 29.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2009 16:29:40 vasta tsitaadiga

yeah... ostame endale koju cisco 2600 icon_smile.gif
_________________
Õnnelikul malakamaal ei nuteta! Parem käsi abistab. Sõidame!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 07.09.2009 16:34:58 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Muide - see ei ta"henda midagi, et kaabel jookseb "10 meetri kauguselt". Oluline on hoopis see, et kui kaugel la"him s6lmpunkt asub. Ja see v6ib olla kilomeetreid eemal. Sel juhul tuleb vedada kilomeetriseid trasse, mitte kymneid meetreid.

Postitatud mobile device

Sõlmpunkti all pead silmas DSLAMi? Minu puhul on see umbes 80m (või ligemalgi) eemal. Peaks maili saatma ja uurima kas neil on kavas ka optika minu kortermajja tuua.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kurask
Kreisi kasutaja


liitunud: 07.11.2003




sõnum 07.09.2009 22:37:12 vasta tsitaadiga

Probleem. kirjutas:
Miks teil siis sellised kiirused on ,kui võib küsida?


Varundamiseks, muude suuri mahtusid nõudvate teenuste kasutamiseks/serveerimiseks.

_________________
IT haldus | IT hooldus | CarrotArrow.com
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2009 19:33:11 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Test käib .... korrusmaja võrkudes.

et kui 10/2 lõpetati ära, sest liiga vähene huvi oli asja vastu siis nüüd loodetakse 100/20 paketile on rohkem nõudlust?

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2009 20:36:55 vasta tsitaadiga

Kuidas kõigelihtsamalt DSLAM-i kauguse teada saaks. Loll küsimus.
_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2009 20:44:17 vasta tsitaadiga

Steff. kirjutas:
Kuidas kõigelihtsamalt DSLAM-i kauguse teada saaks. Loll küsimus.


Elion on aeg-ajalt pakkunud praktikakohti kaabliosakonda.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2009 21:12:49 Re: Elionilt 100M net vasta tsitaadiga

tqz kirjutas:

Nii et DigiTV-ga võrreldes on ping 10ms parem.

pmst siiski 5-7ms parem.
kui pärnus, tartus või kuskil mujal elvas elad, siis võrreldes talnaga tuleb see täiendav 5ms ikka otsa.

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2009 21:24:19 vasta tsitaadiga

OFFF kirjutas:
yeah... ostame endale koju cisco 2600 icon_smile.gif


Ehh...
100M "Toorest Trafficut" suudab sul rauas ruutida alles Cisco 2851 ja up... icon_lol.gif
http://www.cisco.com/web/partners/downloads/765/tools/quickreference/routerperformance.pdf

Seda muidugi eeldusel, et sul õnnestub kogu see 100Mbit/s link ära utiliseerida icon_rolleyes.gif
Muidu saab ka tunduvalt vähemate riistadega hakkama... icon_cool.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2009 22:39:48 vasta tsitaadiga

Mark0, Kes siis õiget tööd samal ajal teeb? Kui mina CabelGuy olen? icon_lol.gif
_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 11.09.2009 14:47:43 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Nõme. Võiks ju ära teha, kui DSLAM on minu aknast kiviga visata. Pealegi - ümberringi 300 meetri ulatuses on umbes paarsada elioni klienti (wifi wardrivingu põhjal). icon_neutral.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 11.09.2009 14:53:31 vasta tsitaadiga

Andykas: Ega keegi ei hakkagi ju Sulle üksi midagi vedama. Selleks peab tekkima teatud "kriitiline soovijate arv", et seda "Sõlme" laiendama või kaableid vedama hakataks.

Nii, et otsi kokku huvilised, loo huvi- või tugigrupp, mille liikmete arv ületaks seda "kriitilist piiri" ja siis hakake neid asju ajama. icon_wink.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 11.09.2009 15:03:16 vasta tsitaadiga

tahanteada, Vaevalt, et ma nüüd hakkan igaühe ukse taha käima ja selgitama, et kui tore oleks kui fiiberoptiline kaabel tuleks majja.
2006ndal aastal oli midagi sarnast, et Elion lubas vist emailitsi poole aasta pärast Digitv võimaldada aga tuli hoopis paari nädalaga... Võiks ju loota, et nüüd on sama lugu.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2009 15:47:42 vasta tsitaadiga

Aastal 2006 olid ilmselgelt investeeringutega teine lugu kui praegusel PuPu-aastal. Praegu loevad kõik mitu korda raha üle enne kui käest ära annavad.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 11.09.2009 16:02:44 vasta tsitaadiga

Andykas: Ma tean Sinu linnast, Pärnust, aastate eest näiteks seda, kuidas inimesed ise hankisid ADSL-i saamiseks kilomeetrit kaablit ja vedasid selle ka ise ära.

Nii, et kõike saab teha, kui tahtmist on ja rahakott võimaldab.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2009 18:42:15 vasta tsitaadiga

jaars kirjutas:
huvitav on see, et ping tallinnasse tartust on 0 beer_yum.gif

korrusmaja net on speedtest.netiga koguaeg 0 näidanud tallinasse.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2009 22:37:06 vasta tsitaadiga

Keegi siis reaalseid kogemusi kah omab?
_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laizk
HV kasutaja
Laizk

liitunud: 23.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2009 00:37:09 vasta tsitaadiga

Ragnar7474 kirjutas:
Keegi siis reaalseid kogemusi kah omab?


Kas see siis pole piisav kogemus icon_question.gif

jaars kirjutas:


2 digiboxi töötasid sel ajal. icon_cool.gif



olen saares ise üks õnnelikest kes optikaga varustatud majas elab (5 maja kuressaares kokku) - mistähendab, et ootan ka stardipauku et seda imeasja katsetada ... eeldades, et hind kirvest pole thumbs_up.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 20.09.2009 13:34:14 vasta tsitaadiga

Laizk kirjutas:
Ragnar7474 kirjutas:
Keegi siis reaalseid kogemusi kah omab?


Kas see siis pole piisav kogemus icon_question.gif

jaars kirjutas:


2 digiboxi töötasid sel ajal. icon_cool.gif



olen saares ise üks õnnelikest kes optikaga varustatud majas elab (5 maja kuressaares kokku) - mistähendab, et ootan ka stardipauku et seda imeasja katsetada ... eeldades, et hind kirvest pole thumbs_up.gif

Need, kes selle teenuse nö testijana saavad, nendele on see tasuta, hiljem hakkab maksma.
"100 Mbit/s interneti saamiseks ei ole Sul vaja teha midagi ning on aasta lõpuni sulle tasuta."
Esimesest postitusest.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laizk
HV kasutaja
Laizk

liitunud: 23.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2009 15:43:28 vasta tsitaadiga

jah justnimelt hendrik32, kuid kuna mina pole testija siis ma hakkan selle 100Mbit/s kiiruse saamise eest vaid seda vahet lisaks praegusele maksma, sest see mis selle eest küsitakse pole kaugeltki kirves.
isiklikult usun, et need kasutajad kes praegu elioni 462.- lahendust kasutavad (12Mbit/s) ja on võimalus ka kiiremaks internetiks (praegused korrusmajade kasutajad) maksavad selle lisa (olematu) summa rõõmuga juurde (kusjuures kogu hind jääb alla 10kr 1Mbit/s eest)
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2009 16:01:59 vasta tsitaadiga

link :: Elioni 100 Mega Ralli

"Elion korraldab oma 100 megase internetiühenduse tutvustamiseks parimatele interneti kasutajatele võrgupeo."
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 21.09.2009 17:34:31 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
"Elion korraldab oma 100 megase internetiühenduse tutvustamiseks parimatele interneti kasutajatele võrgupeo."


Mul töötab see link paremini http://lanparty.ee/vp/yldinfo.php?vp_id=43 icon_rolleyes.gif

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaars
HV vaatleja

liitunud: 23.04.2009




sõnum 23.09.2009 15:52:35 vasta tsitaadiga

Väike info lekkis, et Elion plaanib 100 mega pakkuda klientidele, kellel eth kaabel toas, lisatasu eest 99.- kuus icon_smile.gif
Mis on igati tervitatav
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2009 16:21:20 vasta tsitaadiga

jaars kirjutas:
Väike info lekkis, et Elion plaanib 100 mega pakkuda klientidele, kellel eth kaabel toas, lisatasu eest 99.- kuus icon_smile.gif
Mis on igati tervitatav


ning valgus majas, tõenäoliselt.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 23.09.2009 16:58:14 vasta tsitaadiga

T1000 kirjutas:
jaars kirjutas:
Väike info lekkis, et Elion plaanib 100 mega pakkuda klientidele, kellel eth kaabel toas, lisatasu eest 99.- kuus icon_smile.gif
Mis on igati tervitatav


ning valgus majas, tõenäoliselt.


100% valgus majas icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laizk
HV kasutaja
Laizk

liitunud: 23.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2009 17:54:14 vasta tsitaadiga

darkside kirjutas:
T1000 kirjutas:
jaars kirjutas:
Väike info lekkis, et Elion plaanib 100 mega pakkuda klientidele, kellel eth kaabel toas, lisatasu eest 99.- kuus icon_smile.gif
Mis on igati tervitatav


ning valgus majas, tõenäoliselt.


100% valgus majas icon_biggrin.gif

... ja seda kõike siis vaid 462.- kodulahenduse kasutajatele !!! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2009 19:42:06 vasta tsitaadiga

Laizk kirjutas:
darkside kirjutas:
T1000 kirjutas:
jaars kirjutas:
Väike info lekkis, et Elion plaanib 100 mega pakkuda klientidele, kellel eth kaabel toas, lisatasu eest 99.- kuus icon_smile.gif
Mis on igati tervitatav


ning valgus majas, tõenäoliselt.


100% valgus majas icon_biggrin.gif

... ja seda kõike siis vaid 462.- kodulahenduse kasutajatele !!! icon_biggrin.gif


hetkel 12/768 = 462 kr/kuu + 100 megane nett 99 eeku = 561 EEK

Vahetad selle 12/768 paketi 4/768 paketiks ning lisaks võtad 100 megase neti ja 12/768 hinnaga saad 100 megase neti. Ei ülikõva icon_razz.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 23.09.2009 20:05:54 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Laizk kirjutas:
darkside kirjutas:
T1000 kirjutas:
jaars kirjutas:
Väike info lekkis, et Elion plaanib 100 mega pakkuda klientidele, kellel eth kaabel toas, lisatasu eest 99.- kuus icon_smile.gif
Mis on igati tervitatav


ning valgus majas, tõenäoliselt.


100% valgus majas icon_biggrin.gif

... ja seda kõike siis vaid 462.- kodulahenduse kasutajatele !!! icon_biggrin.gif


hetkel 12/768 = 462 kr/kuu + 100 megane nett 99 eeku = 561 EEK

Vahetad selle 12/768 paketi 4/768 paketiks ning lisaks võtad 100 megase neti ja 12/768 hinnaga saad 100 megase neti. Ei ülikõva icon_razz.gif

arvad et annavad teistele pakettidele kui 462.- icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laizk
HV kasutaja
Laizk

liitunud: 23.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2009 21:41:24 vasta tsitaadiga

darkside kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Laizk kirjutas:
darkside kirjutas:
T1000 kirjutas:
jaars kirjutas:
Väike info lekkis, et Elion plaanib 100 mega pakkuda klientidele, kellel eth kaabel toas, lisatasu eest 99.- kuus icon_smile.gif
Mis on igati tervitatav


ning valgus majas, tõenäoliselt.


100% valgus majas icon_biggrin.gif

... ja seda kõike siis vaid 462.- kodulahenduse kasutajatele !!! icon_biggrin.gif


hetkel 12/768 = 462 kr/kuu + 100 megane nett 99 eeku = 561 EEK

Vahetad selle 12/768 paketi 4/768 paketiks ning lisaks võtad 100 megase neti ja 12/768 hinnaga saad 100 megase neti. Ei ülikõva icon_razz.gif

arvad et annavad teistele pakettidele kui 462.- icon_rolleyes.gif


ei anta, seda ma juba ennemgi kribasin, et vaid 462 ühenduse kasutajatele!!!
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2009 21:54:27 vasta tsitaadiga

Laizk kirjutas:
darkside kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Laizk kirjutas:
darkside kirjutas:
T1000 kirjutas:
jaars kirjutas:
Väike info lekkis, et Elion plaanib 100 mega pakkuda klientidele, kellel eth kaabel toas, lisatasu eest 99.- kuus icon_smile.gif
Mis on igati tervitatav


ning valgus majas, tõenäoliselt.


100% valgus majas icon_biggrin.gif

... ja seda kõike siis vaid 462.- kodulahenduse kasutajatele !!! icon_biggrin.gif


hetkel 12/768 = 462 kr/kuu + 100 megane nett 99 eeku = 561 EEK

Vahetad selle 12/768 paketi 4/768 paketiks ning lisaks võtad 100 megase neti ja 12/768 hinnaga saad 100 megase neti. Ei ülikõva icon_razz.gif

arvad et annavad teistele pakettidele kui 462.- icon_rolleyes.gif


ei anta, seda ma juba ennemgi kribasin, et vaid 462 ühenduse kasutajatele!!!
Krt jäi see pisidetail märkamata icon_razz.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaars
HV vaatleja

liitunud: 23.04.2009




sõnum 24.09.2009 14:38:20 vasta tsitaadiga

Homme peaks juba uudis ka kajastuma laiemalt kui ainult siin foorumis icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2009 15:06:35 vasta tsitaadiga

Nägu kiskus vägisi naerule kui meenutasin starmani powerboost reklaami kus arvutist meeldiv valgus tuppa sähvatas, see pauk pimestab aga netikasutajad (ja ka teised teenusepakkujad) vist päris korralikult ära.
Head võrgupidu kes homme Sada mega rallile lähevad icon_wink.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muusik
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2007




sõnum 24.09.2009 15:07:43 vasta tsitaadiga

Twitteris ka levis jutt, et homsest saavad kõik elioni veebis tehnilist võimalust kontrollida 100 megase interneti peale.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priidik199
HV kasutaja
Priidik199

liitunud: 14.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2009 15:09:21 vasta tsitaadiga

Oojaa, see aeg on nüüd käes kus juba kodus esimestel 100mb ühendused on. Äkki saab ka endale kunagi paari aasta pärast. icon_lol.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2009 16:18:42 vasta tsitaadiga

Priidik199 kirjutas:
Oojaa, see aeg on nüüd käes kus juba kodus esimestel 100mb ühendused on. Äkki saab ka endale kunagi paari aasta pärast. icon_lol.gif

Sama siin icon_biggrin.gif Ainult, et enda puhul korrutan paar aastat umbes kümnega icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2009 16:25:12 vasta tsitaadiga

Kahju, et eramajadele seda võimalust pole praegu icon_sad.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 24.09.2009 16:28:47 vasta tsitaadiga

muusik kirjutas:
Twitteris ka levis jutt, et homsest saavad kõik elioni veebis tehnilist võimalust kontrollida 100 megase interneti peale.

Kus, mis twitter?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 24.09.2009 16:45:18 vasta tsitaadiga

Väike OT, aga tundub, et sellest saavad rõõmu tunda ka Elisa interneti-omanikud, kuna Elisa kasutab Elioni võrke. thumbs_up.gif

Igatahes on Elisa mobiilinterneti-ping Elisast Elioni tunduvalt paremaks läinud.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2009 19:23:01 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Väike OT, aga tundub, et sellest saavad rõõmu tunda ka Elisa interneti-omanikud, kuna Elisa kasutab Elioni võrke. thumbs_up.gif
Igatahes on Elisa mobiilinterneti-ping Elisast Elioni tunduvalt paremaks läinud.

Tühja erutud, tahanteada peaks teadma ju kuidas võrgud töötavad. Kiirused tõusevad Elioni toodetel mis optikaga korrusmajades ja klientidel kellel kallim Elioni digikolmik. Konkurentidega pole siin midagi pistmist, Elisa kasutab vaid Elioni vasepaare.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vutt
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2003




sõnum 24.09.2009 20:09:08 vasta tsitaadiga

On seda inffi ka lekitatud palju selle 100Megase paketi upload saab olema?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.09.2009 20:14:52 vasta tsitaadiga

omal 800Gb/s täisymmetric, aga elisal ei liigu sellest küll midagi paremaks, tal on ikka 2mega = 1770
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2009 20:18:54 vasta tsitaadiga

vutt kirjutas:
On seda inffi ka lekitatud palju selle 100Megase paketi upload saab olema?


100M/20M pakett ilmselt

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2009 20:20:28 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
vutt kirjutas:
On seda inffi ka lekitatud palju selle 100Megase paketi upload saab olema?


100M/20M pakett ilmselt

Suht kindlalt on see juba välja öeldud, et up 20

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vutt
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2003




sõnum 24.09.2009 20:26:33 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
vutt kirjutas:
On seda inffi ka lekitatud palju selle 100Megase paketi upload saab olema?


100M/20M pakett ilmselt


ok, mis siis ikka - vutt võtab vaikselt järjekorda icon_cool.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muusik
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2007




sõnum 24.09.2009 20:27:30 vasta tsitaadiga

vutt kirjutas:
Pailaps kirjutas:
vutt kirjutas:
On seda inffi ka lekitatud palju selle 100Megase paketi upload saab olema?


100M/20M pakett ilmselt


ok, mis siis ikka - vutt võtab vaikselt järjekorda icon_cool.gif


Jep, ma ka. Homsest peaks saama seda teha.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 24.09.2009 20:43:30 vasta tsitaadiga

RCC: OT: Ping Elisa võrgust Elioni.
Tallinn, Mustamäe
Huawei modem, Elisa M99 mobiilinterneti pakett.

Ja praegu on see veel "aeglane" - vähem koormatud kellaaegadel on see ka nii 100-120ms olnud.

www.elion.ee, 32 bytes, 227ms, 24.09.2009, 20:34:07
www.elion.ee, 32 bytes, 224ms, 24.09.2009, 20:34:19
www.elion.ee, 32 bytes, 256ms, 24.09.2009, 20:34:24
www.elion.ee, 32 bytes, 233ms, 24.09.2009, 20:34:29

Ja varem - ei taha meenutadagi - 1000-2000 ms. jms. icon_cool.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.09.2009 20:47:51 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
RCC: OT: Ping Elisa võrgust Elioni.
Tallinn

www.elion.ee, 32 bytes, 256ms, 24.09.2009, 20:34:24
www.elion.ee, 32 bytes, 233ms, 24.09.2009, 20:34:29

Ja varem - ei taha meenutadagi - 1000-2000 ms. jms. icon_cool.gif


mul ping neti.ee 1ms
ping localhost 1uq
req entry 1 ns

_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Laizk
HV kasutaja
Laizk

liitunud: 23.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2009 12:16:00 vasta tsitaadiga

http://tv.elion.ee/hyperkiire

Õnnitleme! Sul on võimalik kasutada Elioni hüperkiiret internetiühendust! thumbs_up.gif icon_cool.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Strom
HV vaatleja
Strom

liitunud: 11.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2009 12:52:35 vasta tsitaadiga

Laizk'i link enam ei tööta, aga fail pole veel maha võetud: http://tv.elion.ee/hyperkiire/kontroll.php
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2009 12:54:58 vasta tsitaadiga

Laizk kirjutas:
http://tv.elion.ee/hyperkiire

Õnnitleme! Sul on võimalik kasutada Elioni hüperkiiret internetiühendust! thumbs_up.gif icon_cool.gif

Minul on seal kirjas "Varsti tuleb!" .. Tähendab see seda, et mul seda võimalust hetkel polegi?

Ometi mäletan, et kusagil oli jutt selline, et kellel on korrusmaja lahendus, sellele seda ka võimaldatakse. Ja mul on see täitsa olemas ka, igal kuul on arvel kirjas "Korrusmaja lahendus 10M/2M"

Või see ei tähendagi seda, et mul valguskaabel majja jookseb, pakutakse korrusmaja ka vanemal süsteemil?
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laizk
HV kasutaja
Laizk

liitunud: 23.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2009 12:59:47 vasta tsitaadiga

Strom kirjutas:
Laizk'i link enam ei tööta, aga fail pole veel maha võetud: http://tv.elion.ee/hyperkiire/kontroll.php

minul töötab http://tv.elion.ee/hyperkiire/ nii elioni kui ka üheteise püsiühenduse tagant kenasti ... v-o ajutised hädad (ülekoormus vms...)
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 478, 479, 480  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.