Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] Gameshare märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 04.09.2009 15:48:36 vasta tsitaadiga

Keegi siis ei taha Super Rub A Dubi osta? Ise olen huviline ning tahaks seda mängu väga icon_biggrin.gif
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2009 15:51:02 vasta tsitaadiga

http://www.joystiq.com/2009/09/03/psn-thursday-capcoms-bundles-of-fun/
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2009 16:51:11 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
malukas kirjutas:
BF1943 kamp, kui tahate võin ära osta teile icon_biggrin.gif, igaüks kande 40.- mulle thumbs_up.gif

Ülekanne tehtud
thumbs_up.gif


+1

Flacko kirjutas:
Keegi siis ei taha Super Rub A Dubi osta? Ise olen huviline ning tahaks seda mängu väga icon_biggrin.gif


Mul oleks ka huvi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 04.09.2009 17:02:07 vasta tsitaadiga

Ma võin ju grupi teha a mai tea kes maksab sest ma ise maksta ei saa kuid ma saan inimesele ülekande teha (Mul ple lihtsalt krediitkaarti et PSNist otse osta)
Super Rub a Dub
1. Flacko
2. Tom-D
3
4
5

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eXism
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007




sõnum 04.09.2009 19:26:31 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
malukas
Piiratud kasutaja
malukas

liitunud: 01.02.2007




sõnum 04.09.2009 20:00:01 vasta tsitaadiga

Olen 4 inime käest kätte saanud. Viimase käest saan järgmine nädal vist alles, seega ostan ära praegu ja annan teile andmed kes kandsid siis. (Võiksite kõik PS saata mulle, kaks tahtjat ei saatnud pangas oma HV kasutajat, ei tea kellega tegu icon_biggrin.gif)
E: Saan kõigi käest ikka raha kätte, muidu ostetud, lihtsalt saatke PS ja annan andmed vastu!

Kirjutan siia ära ka juba kuidas downloadida, et küsimus mul postkasti ei tuleks icon_biggrin.gif
PS3 menus:

"Create New User"------->"Sign up to playstation network"-------->"Use Existing User"
Loodan et saadakse aru sellest lihtsast asjast icon_razz1.gif

_________________
Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 05.09.2009 16:26:49 vasta tsitaadiga

Ee ma mõtlesin, et teeks Marvel vs Capcom 2 ja Street Fighter 2 grupid aga ma ei tea kes maksaks..
Muidu..
[Marvel vs. Capcom 2]

1. NekoRobin
2. imbchill
3.
4.
5.
---
[Super Street Fighter II Turbo HD Remix]

1. NekoRobin
2. imbchill
3.
4.
5.

_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2009 17:18:10 vasta tsitaadiga

Pane nende mängude hinnad ka. Kogu hind ja hind per kärss.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 05.09.2009 17:28:21 vasta tsitaadiga

Tom-D kirjutas:
Pane nende mängude hinnad ka. Kogu hind ja hind per kärss.

ook, ma õhtu poole vaatan neid hindu.

_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 05.09.2009 18:26:55 vasta tsitaadiga

Kust neid hindu näeb? Ma neti teel ps lk ei leidnud hinda.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 05.09.2009 18:41:52 vasta tsitaadiga

Playstation Networkist vaatad. Või kui väheke mõistust kasutad ja laisk oled siis leiad Google abil ka hinna.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 06.09.2009 13:34:44 vasta tsitaadiga

Panin enda arvele 50 doltsi ja ostan paar Arcade mängu endale sealt. Pärast kirjutan mis ostasin ning mayb saab teiega ka sheerida (1 tahaks endale siiski jätta sest äkki kui PS3 midagi juhtub, saab endale uuesti laadida)

Esimene mäng mille panin rebima on Noby Noby Boy $4.99

(Ma nüüd ei tea kas ma pean kirjutama 3 vaba kohta või 4? 1 on see et ma enda PS3 rebin a teise tahaks jätta et saaks uuesti tõmmata icon_smile.gif

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
malukas
Piiratud kasutaja
malukas

liitunud: 01.02.2007




sõnum 06.09.2009 13:54:37 vasta tsitaadiga

Siis saad 3-le inimesele veel anda kui tahad, et sul 1 jääks reservi icon_wink.gif
_________________
Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 06.09.2009 14:07:57 vasta tsitaadiga

kurrat ma tegin midagi valesti rsk. Ma arvasin et mul Download ei tööta ja tõmbasin uuesti PSnnist. oops!!

Üheks oli Fl0w ja teiseks see Rub a dub. Sorry! Nüüd on kindlasti 2 kohta juba läinud icon_sad.gif. Vabandan selle pärast. Kuna läksin PSnnist välja kogemata ja mõtlesin et nüüd jäid kinni ja peab uuesti DLima.

Aga Noby Noby Boy $4.99 kes huvitab võib saada (Igaüks maksab 18 eek)

1. Flacko
2. Idemon
3.
4.


Super Rub A Dub (Sellega juhtus kogemata nii icon_sad.gif $6.99 ( 25,3 eek)

1.Flacko (ehk see kuhu ma selle PRAEGU tõmbasin, ehk praegusesse PS3-e)
2.
3.
4.

Crash Bandicoot $5.99 (PS1 mäng) ( 21,6 eek)
1.Flacko
2.
3.
4.

Trash Panic $4.99 (Igaüks maksab 18 eek)

1.Flacko
2.
3.
4.

Fl0w $8.99 (See expansion pack on ka kaasas] (Sellega ka juhtus nii icon_sad.gif) (32,6 eek)

1. Flacko
2.
3.
4.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!


viimati muutis Flacko 06.09.2009 14:15:20, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 06.09.2009 14:09:39 vasta tsitaadiga

Üks koht konsooli jaoks. Sa võid enda aktiveeritud konsoolile tirida seda palju soovid, kohti sellega vähemaks ei lähe.

Muidu ise olen huvitatud Noby Noby Boyst. Mis hinda küsid?
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 06.09.2009 14:15:38 vasta tsitaadiga

ma arvutasin selle kalkulaatoriga ja ta ütles 18 eek :O.

Edit, ma muutsin seda listi icon_biggrin.gif

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 06.09.2009 14:16:02 vasta tsitaadiga

Mnjah, tegu on ühe odavaima mänguga PSN'is. icon_smile.gif
/ Ma võin 25.- EEK ikka üle kanda kui oled huvitatud ühe sloti müümisest mulle.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2009 15:22:35 vasta tsitaadiga

flacko sa oleks võinud trash panicu asemel bomberman ultra osta. trash panicu oleks minu käest saanud icon_wink.gif

rohkem huvilisi siis ei ole bombermani ja wormsi jaoks. 2 inimest veel puudu kummagi mängu jaoks.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 06.09.2009 15:36:44 vasta tsitaadiga

NekoRobin kirjutas:
Ee ma mõtlesin, et teeks Marvel vs Capcom 2 ja Street Fighter 2 grupid aga ma ei tea kes maksaks..
Muidu..
[Marvel vs. Capcom 2]

1. NekoRobin
2. imbchill
3.
4.
5.
---
[Super Street Fighter II Turbo HD Remix]

1. NekoRobin
2. imbchill
3.
4.
5.

Mõlemad mängud olid PSNis 14.99 dollarit.. ehk ümardada 15.00 dollarit 15.00 x 12 = 180, ja 180 / 5 = 36.. Et siis 35 krooni osaleja pealt äkki? Kui 1 koht puudu jääb siis ma võin ise võtta selle koha icon_razz.gif
Muidu oleks vaja kedagi, kellel krediit-kaart on, ja ülekande saaks teha.

_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2009 15:47:57 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:

Crash Bandicoot $5.99 (PS1 mäng) ( 21,6 eek)
1.Flacko
2.
3.
4.



PS1 mänge minuteada jagada ei saa, samuti ka PS3 mänge mis on PSN-ist ostetud. Jagada saab ainult neid mänge mida füüsilisel andmekandjal ei ole.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 06.09.2009 15:52:01 vasta tsitaadiga

Tom-D kirjutas:
Flacko kirjutas:

Crash Bandicoot $5.99 (PS1 mäng) ( 21,6 eek)
1.Flacko
2.
3.
4.



PS1 mänge minuteada jagada ei saa, samuti ka PS3 mänge mis on PSN-ist ostetud. Jagada saab ainult neid mänge mida füüsilisel andmekandjal ei ole.

ah damnit, kahju, et PS1 mänge jagada ei saa.

_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2009 15:59:22 vasta tsitaadiga

Tom-D kirjutas:
PS1 mänge minuteada jagada ei saa, samuti ka PS3 mänge mis on PSN-ist ostetud. Jagada saab ainult neid mänge mida füüsilisel andmekandjal ei ole.


Burnout jagunes kenasti igatahes ja olen suht kindel, et jagunevad ka kõik teised mängud mida sealt osta saab.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 06.09.2009 16:14:19 vasta tsitaadiga

MummikAl kirjutas:
flacko sa oleks võinud trash panicu asemel bomberman ultra osta. trash panicu oleks minu käest saanud icon_wink.gif

rohkem huvilisi siis ei ole bombermani ja wormsi jaoks. 2 inimest veel puudu kummagi mängu jaoks.


Ma võin ju ise need 2 mängu võtta siis icon_smile.gif. Worms ja Bomb icon_smile.gif

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
malukas
Piiratud kasutaja
malukas

liitunud: 01.02.2007




sõnum 06.09.2009 16:16:43 vasta tsitaadiga

mina ostsin PS1 mängu Final Fantasy VII ja sai ilusti jagada.
_________________
Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 06.09.2009 16:21:42 vasta tsitaadiga

malukas kirjutas:
mina ostsin PS1 mängu Final Fantasy VII ja sai ilusti jagada.

Ah, siis on ikka hästi, ise olen väga FF:VII'st huvitatud, ja tore, et seda ka sheerida saab.

_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2009 16:26:51 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
MummikAl kirjutas:
flacko sa oleks võinud trash panicu asemel bomberman ultra osta. trash panicu oleks minu käest saanud icon_wink.gif

rohkem huvilisi siis ei ole bombermani ja wormsi jaoks. 2 inimest veel puudu kummagi mängu jaoks.


Ma võin ju ise need 2 mängu võtta siis icon_smile.gif. Worms ja Bomb icon_smile.gif


võta siis ära ja ma teeks sulle ülekande icon_wink.gif

õhtul tulevad mõned tuttavad, siis oleks hea pelada.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 06.09.2009 16:30:14 vasta tsitaadiga

Ei ma mõtlesin sul on 2 inimest puudu et ma võtan mõlemist ühe sloti endale.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2009 16:43:45 vasta tsitaadiga

aaa no siis on ühte inimest juurde vaja veel ja ma ise ei saagi osta. mul aitas osta malukas selle trash panicu ja ma olen sealt ühe korra tõmmanud, ehk siis 4 saab veel tõmmata kui kellelgi huvi. võib ka vahetada millegi vastu.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 06.09.2009 16:51:09 vasta tsitaadiga

Ahsoo, a mille vastu sa vahetada tahad? Mul on Fl0w olemas, super rub a dub, see crash bandicoot 1 ning noby noby boy. neid saan ma sheerida xD.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 06.09.2009 17:01:57 vasta tsitaadiga

mul worms olemas aga ma võin tulla bombermani kui 1 on vaja.
_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2009 17:03:36 vasta tsitaadiga

sa bombermani ei tahaks osta endale, scaryx oleks seal veel käpp, mina annaksin ühe kasutaja eest sulle trash panicu, ühe eest teeksin sulle ülekande, kuna õemees tahtis ka seda ja siis 2 jääks sulle juhuks kui playstationiga midagi juhtub.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 06.09.2009 17:45:44 vasta tsitaadiga

eee ei, ma võin 1 sloti bombermanis võtta
_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2009 17:56:59 vasta tsitaadiga

no võta sa siis üks slot, siis jääb mul õemees ilma hetkel. siis peaks kõik koos olema ju ja võiks ära tellida. või teine varian, et flacko saab ühe mitte 2.

viimati muutis MummikAl 06.09.2009 17:57:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 06.09.2009 17:56:59 vasta tsitaadiga

MummikAl kirjutas:
no võta sa siis üks slot, siis jääb mul õemees ilma hetkel. siis peaks kõik koos olema ju ja võiks ära tellida. või teine varian, et flacko saab ühe mitte 2.

Ei nagu, mind bomberman ei koti, lihtsalt, kui vaja, siis võin võtta.

_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2009 17:58:02 vasta tsitaadiga

ja ega sul wormsiga vaba sloti ei ole võin vastu pakkuda trash panicut?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2009 17:58:22 vasta tsitaadiga

kuskil tegelikult ei kontrollita seda, et mitmesse masinasse on installitud. ma arvan, et mingi 10-20x jagada poleks mingi probleem ja bani saab heal juhul seesama konto... nii olen vähemalt lugenud mujalt.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2009 17:59:24 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
kuskil tegelikult ei kontrollita seda, et mitmesse masinasse on installitud. ma arvan, et mingi 10-20x jagada poleks mingi probleem ja bani saab heal juhul seesama konto... nii olen vähemalt lugenud mujalt.


sellisel juhul ootaks siis wormsi või bombermani konto andmeid kellegilt trash panicu vastu
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 06.09.2009 18:00:47 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
kuskil tegelikult ei kontrollita seda, et mitmesse masinasse on installitud. ma arvan, et mingi 10-20x jagada poleks mingi probleem ja bani saab heal juhul seesama konto... nii olen vähemalt lugenud mujalt.

Um, lihtsalt mängu EI SAA rohkem kui 5 masinasse tõmmata, ei lase lihtsalt..

_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2009 18:02:32 vasta tsitaadiga

NekoRobin kirjutas:
aise kirjutas:
kuskil tegelikult ei kontrollita seda, et mitmesse masinasse on installitud. ma arvan, et mingi 10-20x jagada poleks mingi probleem ja bani saab heal juhul seesama konto... nii olen vähemalt lugenud mujalt.

Um, lihtsalt mängu EI SAA rohkem kui 5 masinasse tõmmata, ei lase lihtsalt..


omast käest tead või "keegi rääkis"?
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
malukas
Piiratud kasutaja
malukas

liitunud: 01.02.2007




sõnum 06.09.2009 18:13:03 vasta tsitaadiga

mina tean omast käest. thumbs_up.gif
_________________
Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 06.09.2009 18:46:21 vasta tsitaadiga

NekoRobin kirjutas:
MummikAl kirjutas:
no võta sa siis üks slot, siis jääb mul õemees ilma hetkel. siis peaks kõik koos olema ju ja võiks ära tellida. või teine varian, et flacko saab ühe mitte 2.

Ei nagu, mind bomberman ei koti, lihtsalt, kui vaja, siis võin võtta.


Huh?

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 06.09.2009 18:54:40 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
NekoRobin kirjutas:
MummikAl kirjutas:
no võta sa siis üks slot, siis jääb mul õemees ilma hetkel. siis peaks kõik koos olema ju ja võiks ära tellida. või teine varian, et flacko saab ühe mitte 2.

Ei nagu, mind bomberman ei koti, lihtsalt, kui vaja, siis võin võtta.


Huh?

kui kohti puudu jääb, siis võin osa võtta, aga muidu eriti ei huvita see mäng.

_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2009 19:08:54 vasta tsitaadiga

no kui sa ka praegu võtad, siis ongi kõigile 1 kui flacko 2te ei taha. püüaks selle äkki täna ikka ära osta icon_wink.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 06.09.2009 19:10:00 vasta tsitaadiga

ei ma ikka soovin mõlemaid st nii Wormsi kui bombermani icon_smile.gif
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 06.09.2009 19:16:28 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
ei ma ikka soovin mõlemaid st nii Wormsi kui bombermani icon_smile.gif

ta mõtles, et kui sa 2 bombermani slotti ei taha.

_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 06.09.2009 19:23:56 vasta tsitaadiga

aa, ei seda pole vaja. mõlemaid soovin 1.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 06.09.2009 19:29:42 vasta tsitaadiga

nu siis ma võin võtta jah 1 bombermani koha kui nüüd puudu jäi. PMi konto kuhu ülekande peab tegema. ja kui palju.
btw. Kõik kes bombermani tõmbavad võivad mu psni lisada: NekoRobin (mul on küll väga palju HV'st juba olemas kh, aga kes tahab, võib lisada üldiselt) ning mu msni Robinsiimann@hotmail.com (seda võivad ka üldiselt kõik lisda)

_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2009 19:32:35 vasta tsitaadiga

flacko sa seda ise siis ei saa ära osta?

kui ei siis peab vist malukas käest küsima, äkki ta aitab välja icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 06.09.2009 21:46:59 vasta tsitaadiga

Saab ikka ära osta, millist sa soovid? Bomb või worms? Kui kellelgi on see kung fu mäng nende nukkudega, sooviks seda vastu icon_smile.gif. Tänud!!

Srry ma olin poes.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 06.09.2009 21:57:45 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
kurrat ma tegin midagi valesti rsk. Ma arvasin et mul Download ei tööta ja tõmbasin uuesti PSnnist. oops!!

Üheks oli Fl0w ja teiseks see Rub a dub. Sorry! Nüüd on kindlasti 2 kohta juba läinud icon_sad.gif. Vabandan selle pärast. Kuna läksin PSnnist välja kogemata ja mõtlesin et nüüd jäid kinni ja peab uuesti DLima.

Aga Noby Noby Boy $4.99 kes huvitab võib saada (Igaüks maksab 18 eek)

1. Flacko
2. Idemon
3.
4.


Super Rub A Dub (Sellega juhtus kogemata nii icon_sad.gif $6.99 ( 25,3 eek)

1.Flacko (ehk see kuhu ma selle PRAEGU tõmbasin, ehk praegusesse PS3-e)
2.
3.
4.

Crash Bandicoot $5.99 (PS1 mäng) ( 21,6 eek)
1.Flacko
2.
3.
4.

Trash Panic $4.99 (Igaüks maksab 18 eek)

1.Flacko
2.
3.
4.

Fl0w $8.99 (See expansion pack on ka kaasas] (Sellega ka juhtus nii icon_sad.gif) (32,6 eek)

1. Flacko
2. NekoRobin
3.
4.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] Gameshare mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.