|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
04.09.2009 15:48:36
|
|
|
Keegi siis ei taha Super Rub A Dubi osta? Ise olen huviline ning tahaks seda mängu väga
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
04.09.2009 16:51:11
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
| malukas kirjutas: |
BF1943 kamp, kui tahate võin ära osta teile , igaüks kande 40.- mulle  |
Ülekanne tehtud
 |
+1
| Flacko kirjutas: |
Keegi siis ei taha Super Rub A Dubi osta? Ise olen huviline ning tahaks seda mängu väga  |
Mul oleks ka huvi
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
04.09.2009 17:02:07
|
|
|
Ma võin ju grupi teha a mai tea kes maksab sest ma ise maksta ei saa kuid ma saan inimesele ülekande teha (Mul ple lihtsalt krediitkaarti et PSNist otse osta)
Super Rub a Dub
1. Flacko
2. Tom-D
3
4
5
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eXism
HV kasutaja
liitunud: 20.07.2007
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
malukas
Piiratud kasutaja

liitunud: 01.02.2007
|
04.09.2009 20:00:01
|
|
|
Olen 4 inime käest kätte saanud. Viimase käest saan järgmine nädal vist alles, seega ostan ära praegu ja annan teile andmed kes kandsid siis. (Võiksite kõik PS saata mulle, kaks tahtjat ei saatnud pangas oma HV kasutajat, ei tea kellega tegu )
E: Saan kõigi käest ikka raha kätte, muidu ostetud, lihtsalt saatke PS ja annan andmed vastu!
Kirjutan siia ära ka juba kuidas downloadida, et küsimus mul postkasti ei tuleks
PS3 menus:
"Create New User"------->"Sign up to playstation network"-------->"Use Existing User"
Loodan et saadakse aru sellest lihtsast asjast
_________________ Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€ |
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NekoRobin
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2008
|
05.09.2009 16:26:49
|
|
|
Ee ma mõtlesin, et teeks Marvel vs Capcom 2 ja Street Fighter 2 grupid aga ma ei tea kes maksaks..
Muidu..
[Marvel vs. Capcom 2]
1. NekoRobin
2. imbchill
3.
4.
5.
---
[Super Street Fighter II Turbo HD Remix]
1. NekoRobin
2. imbchill
3.
4.
5.
_________________ M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
05.09.2009 17:18:10
|
|
|
| Pane nende mängude hinnad ka. Kogu hind ja hind per kärss.
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NekoRobin
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2008
|
05.09.2009 17:28:21
|
|
|
| Tom-D kirjutas: |
| Pane nende mängude hinnad ka. Kogu hind ja hind per kärss. |
ook, ma õhtu poole vaatan neid hindu.
_________________ M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
05.09.2009 18:26:55
|
|
|
Kust neid hindu näeb? Ma neti teel ps lk ei leidnud hinda.
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
05.09.2009 18:41:52
|
|
|
| Playstation Networkist vaatad. Või kui väheke mõistust kasutad ja laisk oled siis leiad Google abil ka hinna.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
06.09.2009 13:34:44
|
|
|
Panin enda arvele 50 doltsi ja ostan paar Arcade mängu endale sealt. Pärast kirjutan mis ostasin ning mayb saab teiega ka sheerida (1 tahaks endale siiski jätta sest äkki kui PS3 midagi juhtub, saab endale uuesti laadida)
Esimene mäng mille panin rebima on Noby Noby Boy $4.99
(Ma nüüd ei tea kas ma pean kirjutama 3 vaba kohta või 4? 1 on see et ma enda PS3 rebin a teise tahaks jätta et saaks uuesti tõmmata
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
malukas
Piiratud kasutaja

liitunud: 01.02.2007
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
06.09.2009 14:07:57
|
|
|
kurrat ma tegin midagi valesti rsk. Ma arvasin et mul Download ei tööta ja tõmbasin uuesti PSnnist. oops!!
Üheks oli Fl0w ja teiseks see Rub a dub. Sorry! Nüüd on kindlasti 2 kohta juba läinud . Vabandan selle pärast. Kuna läksin PSnnist välja kogemata ja mõtlesin et nüüd jäid kinni ja peab uuesti DLima.
Aga Noby Noby Boy $4.99 kes huvitab võib saada (Igaüks maksab 18 eek)
1. Flacko
2. Idemon
3.
4.
Super Rub A Dub (Sellega juhtus kogemata nii $6.99 ( 25,3 eek)
1.Flacko (ehk see kuhu ma selle PRAEGU tõmbasin, ehk praegusesse PS3-e)
2.
3.
4.
Crash Bandicoot $5.99 (PS1 mäng) ( 21,6 eek)
1.Flacko
2.
3.
4.
Trash Panic $4.99 (Igaüks maksab 18 eek)
1.Flacko
2.
3.
4.
Fl0w $8.99 (See expansion pack on ka kaasas] (Sellega ka juhtus nii ) (32,6 eek)
1. Flacko
2.
3.
4.
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
viimati muutis Flacko 06.09.2009 14:15:20, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
06.09.2009 14:09:39
|
|
|
Üks koht konsooli jaoks. Sa võid enda aktiveeritud konsoolile tirida seda palju soovid, kohti sellega vähemaks ei lähe.
Muidu ise olen huvitatud Noby Noby Boyst. Mis hinda küsid?
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
06.09.2009 14:15:38
|
|
|
ma arvutasin selle kalkulaatoriga ja ta ütles 18 eek :O.
Edit, ma muutsin seda listi
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
06.09.2009 14:16:02
|
|
|
Mnjah, tegu on ühe odavaima mänguga PSN'is.
/ Ma võin 25.- EEK ikka üle kanda kui oled huvitatud ühe sloti müümisest mulle.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
06.09.2009 15:22:35
|
|
|
flacko sa oleks võinud trash panicu asemel bomberman ultra osta. trash panicu oleks minu käest saanud
rohkem huvilisi siis ei ole bombermani ja wormsi jaoks. 2 inimest veel puudu kummagi mängu jaoks.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NekoRobin
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2008
|
06.09.2009 15:36:44
|
|
|
| NekoRobin kirjutas: |
Ee ma mõtlesin, et teeks Marvel vs Capcom 2 ja Street Fighter 2 grupid aga ma ei tea kes maksaks..
Muidu..
[Marvel vs. Capcom 2]
1. NekoRobin
2. imbchill
3.
4.
5.
---
[Super Street Fighter II Turbo HD Remix]
1. NekoRobin
2. imbchill
3.
4.
5. |
Mõlemad mängud olid PSNis 14.99 dollarit.. ehk ümardada 15.00 dollarit 15.00 x 12 = 180, ja 180 / 5 = 36.. Et siis 35 krooni osaleja pealt äkki? Kui 1 koht puudu jääb siis ma võin ise võtta selle koha
Muidu oleks vaja kedagi, kellel krediit-kaart on, ja ülekande saaks teha.
_________________ M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
06.09.2009 15:47:57
|
|
|
| Flacko kirjutas: |
Crash Bandicoot $5.99 (PS1 mäng) ( 21,6 eek)
1.Flacko
2.
3.
4.
|
PS1 mänge minuteada jagada ei saa, samuti ka PS3 mänge mis on PSN-ist ostetud. Jagada saab ainult neid mänge mida füüsilisel andmekandjal ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NekoRobin
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2008
|
06.09.2009 15:52:01
|
|
|
| Tom-D kirjutas: |
| Flacko kirjutas: |
Crash Bandicoot $5.99 (PS1 mäng) ( 21,6 eek)
1.Flacko
2.
3.
4.
|
PS1 mänge minuteada jagada ei saa, samuti ka PS3 mänge mis on PSN-ist ostetud. Jagada saab ainult neid mänge mida füüsilisel andmekandjal ei ole. |
ah damnit, kahju, et PS1 mänge jagada ei saa.
_________________ M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
06.09.2009 15:59:22
|
|
|
| Tom-D kirjutas: |
| PS1 mänge minuteada jagada ei saa, samuti ka PS3 mänge mis on PSN-ist ostetud. Jagada saab ainult neid mänge mida füüsilisel andmekandjal ei ole. |
Burnout jagunes kenasti igatahes ja olen suht kindel, et jagunevad ka kõik teised mängud mida sealt osta saab.
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
06.09.2009 16:14:19
|
|
|
| MummikAl kirjutas: |
flacko sa oleks võinud trash panicu asemel bomberman ultra osta. trash panicu oleks minu käest saanud
rohkem huvilisi siis ei ole bombermani ja wormsi jaoks. 2 inimest veel puudu kummagi mängu jaoks. |
Ma võin ju ise need 2 mängu võtta siis . Worms ja Bomb
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
malukas
Piiratud kasutaja

liitunud: 01.02.2007
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NekoRobin
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2008
|
06.09.2009 16:21:42
|
|
|
| malukas kirjutas: |
| mina ostsin PS1 mängu Final Fantasy VII ja sai ilusti jagada. |
Ah, siis on ikka hästi, ise olen väga FF:VII'st huvitatud, ja tore, et seda ka sheerida saab.
_________________ M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
06.09.2009 16:26:51
|
|
|
| Flacko kirjutas: |
| MummikAl kirjutas: |
flacko sa oleks võinud trash panicu asemel bomberman ultra osta. trash panicu oleks minu käest saanud
rohkem huvilisi siis ei ole bombermani ja wormsi jaoks. 2 inimest veel puudu kummagi mängu jaoks. |
Ma võin ju ise need 2 mängu võtta siis . Worms ja Bomb  |
võta siis ära ja ma teeks sulle ülekande
õhtul tulevad mõned tuttavad, siis oleks hea pelada.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
06.09.2009 16:30:14
|
|
|
Ei ma mõtlesin sul on 2 inimest puudu et ma võtan mõlemist ühe sloti endale.
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
06.09.2009 16:43:45
|
|
|
| aaa no siis on ühte inimest juurde vaja veel ja ma ise ei saagi osta. mul aitas osta malukas selle trash panicu ja ma olen sealt ühe korra tõmmanud, ehk siis 4 saab veel tõmmata kui kellelgi huvi. võib ka vahetada millegi vastu.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
06.09.2009 16:51:09
|
|
|
Ahsoo, a mille vastu sa vahetada tahad? Mul on Fl0w olemas, super rub a dub, see crash bandicoot 1 ning noby noby boy. neid saan ma sheerida xD.
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NekoRobin
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2008
|
06.09.2009 17:01:57
|
|
|
mul worms olemas aga ma võin tulla bombermani kui 1 on vaja.
_________________ M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
06.09.2009 17:03:36
|
|
|
| sa bombermani ei tahaks osta endale, scaryx oleks seal veel käpp, mina annaksin ühe kasutaja eest sulle trash panicu, ühe eest teeksin sulle ülekande, kuna õemees tahtis ka seda ja siis 2 jääks sulle juhuks kui playstationiga midagi juhtub.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NekoRobin
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2008
|
06.09.2009 17:45:44
|
|
|
eee ei, ma võin 1 sloti bombermanis võtta
_________________ M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
06.09.2009 17:56:59
|
|
|
no võta sa siis üks slot, siis jääb mul õemees ilma hetkel. siis peaks kõik koos olema ju ja võiks ära tellida. või teine varian, et flacko saab ühe mitte 2.
viimati muutis MummikAl 06.09.2009 17:57:48, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NekoRobin
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2008
|
06.09.2009 17:56:59
|
|
|
| MummikAl kirjutas: |
| no võta sa siis üks slot, siis jääb mul õemees ilma hetkel. siis peaks kõik koos olema ju ja võiks ära tellida. või teine varian, et flacko saab ühe mitte 2. |
Ei nagu, mind bomberman ei koti, lihtsalt, kui vaja, siis võin võtta.
_________________ M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
06.09.2009 17:58:02
|
|
|
| ja ega sul wormsiga vaba sloti ei ole võin vastu pakkuda trash panicut?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
06.09.2009 17:58:22
|
|
|
| kuskil tegelikult ei kontrollita seda, et mitmesse masinasse on installitud. ma arvan, et mingi 10-20x jagada poleks mingi probleem ja bani saab heal juhul seesama konto... nii olen vähemalt lugenud mujalt.
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
06.09.2009 17:59:24
|
|
|
| aise kirjutas: |
| kuskil tegelikult ei kontrollita seda, et mitmesse masinasse on installitud. ma arvan, et mingi 10-20x jagada poleks mingi probleem ja bani saab heal juhul seesama konto... nii olen vähemalt lugenud mujalt. |
sellisel juhul ootaks siis wormsi või bombermani konto andmeid kellegilt trash panicu vastu
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NekoRobin
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2008
|
06.09.2009 18:00:47
|
|
|
| aise kirjutas: |
| kuskil tegelikult ei kontrollita seda, et mitmesse masinasse on installitud. ma arvan, et mingi 10-20x jagada poleks mingi probleem ja bani saab heal juhul seesama konto... nii olen vähemalt lugenud mujalt. |
Um, lihtsalt mängu EI SAA rohkem kui 5 masinasse tõmmata, ei lase lihtsalt..
_________________ M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
06.09.2009 18:02:32
|
|
|
| NekoRobin kirjutas: |
| aise kirjutas: |
| kuskil tegelikult ei kontrollita seda, et mitmesse masinasse on installitud. ma arvan, et mingi 10-20x jagada poleks mingi probleem ja bani saab heal juhul seesama konto... nii olen vähemalt lugenud mujalt. |
Um, lihtsalt mängu EI SAA rohkem kui 5 masinasse tõmmata, ei lase lihtsalt.. |
omast käest tead või "keegi rääkis"?
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
malukas
Piiratud kasutaja

liitunud: 01.02.2007
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
06.09.2009 18:46:21
|
|
|
| NekoRobin kirjutas: |
| MummikAl kirjutas: |
| no võta sa siis üks slot, siis jääb mul õemees ilma hetkel. siis peaks kõik koos olema ju ja võiks ära tellida. või teine varian, et flacko saab ühe mitte 2. |
Ei nagu, mind bomberman ei koti, lihtsalt, kui vaja, siis võin võtta. |
Huh?
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NekoRobin
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2008
|
06.09.2009 18:54:40
|
|
|
| Flacko kirjutas: |
| NekoRobin kirjutas: |
| MummikAl kirjutas: |
| no võta sa siis üks slot, siis jääb mul õemees ilma hetkel. siis peaks kõik koos olema ju ja võiks ära tellida. või teine varian, et flacko saab ühe mitte 2. |
Ei nagu, mind bomberman ei koti, lihtsalt, kui vaja, siis võin võtta. |
Huh? |
kui kohti puudu jääb, siis võin osa võtta, aga muidu eriti ei huvita see mäng.
_________________ M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
06.09.2009 19:08:54
|
|
|
no kui sa ka praegu võtad, siis ongi kõigile 1 kui flacko 2te ei taha. püüaks selle äkki täna ikka ära osta
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
06.09.2009 19:10:00
|
|
|
ei ma ikka soovin mõlemaid st nii Wormsi kui bombermani
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NekoRobin
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2008
|
06.09.2009 19:16:28
|
|
|
| Flacko kirjutas: |
ei ma ikka soovin mõlemaid st nii Wormsi kui bombermani  |
ta mõtles, et kui sa 2 bombermani slotti ei taha.
_________________ M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
06.09.2009 19:23:56
|
|
|
aa, ei seda pole vaja. mõlemaid soovin 1.
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NekoRobin
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2008
|
06.09.2009 19:29:42
|
|
|
nu siis ma võin võtta jah 1 bombermani koha kui nüüd puudu jäi. PMi konto kuhu ülekande peab tegema. ja kui palju.
btw. Kõik kes bombermani tõmbavad võivad mu psni lisada: NekoRobin (mul on küll väga palju HV'st juba olemas kh, aga kes tahab, võib lisada üldiselt) ning mu msni Robinsiimann@hotmail.com (seda võivad ka üldiselt kõik lisda)
_________________ M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
06.09.2009 19:32:35
|
|
|
flacko sa seda ise siis ei saa ära osta?
kui ei siis peab vist malukas käest küsima, äkki ta aitab välja
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
06.09.2009 21:46:59
|
|
|
Saab ikka ära osta, millist sa soovid? Bomb või worms? Kui kellelgi on see kung fu mäng nende nukkudega, sooviks seda vastu . Tänud!!
Srry ma olin poes.
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
06.09.2009 21:57:45
|
|
|
| Flacko kirjutas: |
kurrat ma tegin midagi valesti rsk. Ma arvasin et mul Download ei tööta ja tõmbasin uuesti PSnnist. oops!!
Üheks oli Fl0w ja teiseks see Rub a dub. Sorry! Nüüd on kindlasti 2 kohta juba läinud . Vabandan selle pärast. Kuna läksin PSnnist välja kogemata ja mõtlesin et nüüd jäid kinni ja peab uuesti DLima.
Aga Noby Noby Boy $4.99 kes huvitab võib saada (Igaüks maksab 18 eek)
1. Flacko
2. Idemon
3.
4.
Super Rub A Dub (Sellega juhtus kogemata nii $6.99 ( 25,3 eek)
1.Flacko (ehk see kuhu ma selle PRAEGU tõmbasin, ehk praegusesse PS3-e)
2.
3.
4.
Crash Bandicoot $5.99 (PS1 mäng) ( 21,6 eek)
1.Flacko
2.
3.
4.
Trash Panic $4.99 (Igaüks maksab 18 eek)
1.Flacko
2.
3.
4.
Fl0w $8.99 (See expansion pack on ka kaasas] (Sellega ka juhtus nii ) (32,6 eek)
1. Flacko
2. NekoRobin
3.
4. |
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|