Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] Gameshare märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 18, 19, 20  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2009 14:05:51 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Kui kasutaja kustutada, siis selle kasutajaga seotud PSN mäng(ud) ei tööta/lähevad trialiks tagasi.
Soovitaks nendele uutele kasutajatele nimeks panna too PSN mängu nimi, siis on teada mis mäng on millise konto jaoks.


Nii mul tehtud ongi, aga kas mingit kasutajate limiiti ei ole, et mingil hetkel saab konsool täis?

EDIT:
tsitaat:
Grupp 4.

[Battlefield 1943] [PSN] $14.99 ehk 165.- EEK on hind. Jagada viieks on 35.- krooni huvilise pealt.

1. eXism
2. gerhard
3. Tom-D
4.-
5.-
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2009 18:54:02 vasta tsitaadiga

Tom-D, 16 kasutajat vist oli.
Kas kellelgi on huvi osta erinevate mängude ja DLC-dega( add-on) psn kasutajat? Et kõik on EU storest yhe konto peal ja DLC töötab siis ilusti EU mängudega.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 30.08.2009 23:05:53 vasta tsitaadiga

[Lumines Supernova] [PSN] 14.99? Oleks 165.- EEK mäng / ehk 35.- EEK huvilise pealt.
((Tegemist on music-puzzle tüüpi mänguga, siin on trailer. (HD))

1. iDemon
2. -
3. -
4. -
5. -
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
annu333
HV kasutaja
annu333

liitunud: 01.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2009 13:13:07 vasta tsitaadiga

Oleks huvitatud BF1943-st. Aga kuidas siin autentida saab?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2009 14:20:59 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Aga kuidas siin autentida saab?

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=265664
või
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=221007

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
annu333
HV kasutaja
annu333

liitunud: 01.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2009 14:39:18 vasta tsitaadiga

Tom-D kirjutas:


EDIT:
tsitaat:
Grupp 4.

[Battlefield 1943] [PSN] $14.99 ehk 165.- EEK on hind. Jagada viieks on 35.- krooni huvilise pealt.

1. eXism
2. gerhard
3. Tom-D
4.-
5.-


Paluks mind siis ka nimekirja lisada kui saab
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2009 14:46:50 vasta tsitaadiga

EDIT:
tsitaat:
Grupp 4.

[Battlefield 1943] [PSN] $14.99 ehk 165.- EEK on hind. Jagada viieks on 35.- krooni huvilise pealt.

1. eXism
2. gerhard
3. Tom-D
4. annu333
5. beastbeats

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
annu333
HV kasutaja
annu333

liitunud: 01.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2009 15:18:19 vasta tsitaadiga

Muidu mul kaks küsimust.

Kas keegi saab veel osta store'st mänge. Ma kui krediitkaarti uuendasin... peale seda enam ei toimi (see oli see hong kongi konto kaudu kuidagi.. teil siin võibolla uuemad teooriad käsil).

Teine küsimus natuke sellest teemast väljas. Aga kas siin kuskil teema ka selle kohta kus mänge vahetatakse ja müük-ost.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2009 15:21:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Aga kas siin kuskil teema ka selle kohta kus mänge vahetatakse ja müük-ost.

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewforum.php?f=46

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 01.09.2009 18:40:30 vasta tsitaadiga

Eh, keegi nendest mängudest/asjadest peale minu on huvitatud?
Dark Mist
Crystal Defenders
Gunstar Heroes
Locoroco Cocoreccho (Väga ei huvita tbh.)
Marvel vs. Capcom 2
Super Puzzle Fighter II Turbo HD Remix
Super Street Fighter II Turbo HD Remix
Söldner-X: Himmelsstürmer
Tekken 5: Dark Resurrection (Väga ei koti, Tekken 6 niguinii varsti väljas)
Worms
Soul Calibur 4 Add-On'id
Final Fantasy VII

_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 01.09.2009 18:44:30 vasta tsitaadiga

Wormsi grupi võiks küll teha.

[Worms] [PSN] $9.99 on mängu hind, see on 115.- EEK / ehk 25.- EEK huvilise pealt.

1. iDemon
2. Nekorobin
3. malukas
4. -
5. -
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
annu333
HV kasutaja
annu333

liitunud: 01.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2009 21:56:17 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Wormsi grupi võiks küll teha.

[Worms] [PSN] $9.99 on mängu hind, see on 115.- EEK / ehk 25.- EEK huvilise pealt.

1. iDemon
2. Nekorobin
3. malukas
4. -
5. -


See võib juba nostalgia mõttes olla icon_smile.gif nii et mina siis ka
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smola
Kreisi kasutaja
smola

liitunud: 15.12.2004




sõnum 01.09.2009 22:18:57 vasta tsitaadiga

annu333 kirjutas:
iDemon kirjutas:
Wormsi grupi võiks küll teha.

[Worms] [PSN] $9.99 on mängu hind, see on 115.- EEK / ehk 25.- EEK huvilise pealt.

1. iDemon
2. Nekorobin
3. malukas
4. -
5. -


See võib juba nostalgia mõttes olla icon_smile.gif nii et mina siis ka

Aga järjekorda pead ikka ennast panema icon_smile.gif
Wormsi grupi võiks küll teha.

1. iDemon
2. Nekorobin
3. malukas
4. smola
5. -
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 01.09.2009 22:47:41 vasta tsitaadiga

Allalaadimis info saab kasutajalt malukas / temale ka tasuda mängu eest. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eXism
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007




sõnum 02.09.2009 02:03:20 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Grupp 4.

[Battlefield 1943] [PSN] $14.99 ehk 165.- EEK on hind. Jagada viieks on 35.- krooni huvilise pealt.

1. eXism
2. gerhard
3. Tom-D
4. annu333
5. beastbeats


kes oleks siis nõus mängu ostma ja kasutajat jagama? icon_lol.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
imbchill
HV vaatleja

liitunud: 25.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2009 20:02:38 vasta tsitaadiga

Toetan NekoRobinit Super Street Fighter II Turbo HD Remixi ja Marvel vs. Capcom 2'ga.
Kas tõesti kedagi fighterid ei huvita? Varsti vist euroopas kah PSN koodikaardid müügil, siis läheb asi lihtsamaks. Ei viitsi nende eraldi kontodega jamada.


NekoRobin kirjutas:
Eh, keegi nendest mängudest/asjadest peale minu on huvitatud?
Dark Mist
Crystal Defenders
Gunstar Heroes
Locoroco Cocoreccho (Väga ei huvita tbh.)
Marvel vs. Capcom 2
Super Puzzle Fighter II Turbo HD Remix
Super Street Fighter II Turbo HD Remix
Söldner-X: Himmelsstürmer
Tekken 5: Dark Resurrection (Väga ei koti, Tekken 6 niguinii varsti väljas)
Worms
Soul Calibur 4 Add-On'id
Final Fantasy VII
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gerhard
HV vaatleja
gerhard

liitunud: 13.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2009 21:02:51 vasta tsitaadiga

eXism kirjutas:
tsitaat:
Grupp 4.

[Battlefield 1943] [PSN] $14.99 ehk 165.- EEK on hind. Jagada viieks on 35.- krooni huvilise pealt.

1. eXism
2. gerhard
3. Tom-D
4. annu333
5. beastbeats


kes oleks siis nõus mängu ostma ja kasutajat jagama? icon_lol.gif

et jah keegi võiks oma kasutajat jagada ja teaks kellele raha maksta tuleb icon_smile.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
annu333
HV kasutaja
annu333

liitunud: 01.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2009 22:24:30 vasta tsitaadiga

Ma pole enne usa kaudu ostnud. Kui keegi ennem ei jõua siis ma homme õhtul proovin omal sinna konto teha ja kui kõik hästi läheb siis ma võin ära osta.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scaryx
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2007




sõnum 03.09.2009 10:05:01 vasta tsitaadiga

smola kirjutas:
annu333 kirjutas:
iDemon kirjutas:
Wormsi grupi võiks küll teha.

[Worms] [PSN] $9.99 on mängu hind, see on 115.- EEK / ehk 25.- EEK huvilise pealt.

1. iDemon
2. Nekorobin
3. malukas
4. -
5. -


See võib juba nostalgia mõttes olla icon_smile.gif nii et mina siis ka

Aga järjekorda pead ikka ennast panema icon_smile.gif
Wormsi grupi võiks küll teha.

1. iDemon
2. Nekorobin
3. malukas
4. smola
5. -


1. iDemon
2. Nekorobin
3. malukas
4. smola
5. scaryx
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
malukas
Piiratud kasutaja
malukas

liitunud: 01.02.2007




sõnum 03.09.2009 12:49:02 vasta tsitaadiga

scaryx, meil sai see grupp täis kahjuks juba.
_________________
Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
scaryx
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2007




sõnum 03.09.2009 12:56:40 vasta tsitaadiga

malukas kirjutas:
scaryx, meil sai see grupp täis kahjuks juba.


oehhh icon_sad.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 03.09.2009 17:32:14 vasta tsitaadiga

imbchill kirjutas:
Toetan NekoRobinit Super Street Fighter II Turbo HD Remixi ja Marvel vs. Capcom 2'ga.
Kas tõesti kedagi fighterid ei huvita? Varsti vist euroopas kah PSN koodikaardid müügil, siis läheb asi lihtsamaks. Ei viitsi nende eraldi kontodega jamada.

alguses jäi see post kahe silma vahele, aga yay! Vähemalt keegi on huvitatud nendest mängudest XD Fighting gamed, jRPGd ja igast Jaapani arcade stiilis mängud on lemmikud mul.
Aga äkki teeks siis grupi?
Lihtsalt mul pole krediit-kaarti, nii, et ma ei saaks seda mängu ise osta.
Muidu huvitavad uuendasin natuke WANTi. (boldis uued)
Spoiler Spoiler Spoiler


PS. Need, kes wormsi ostsid, PM'ige oma PSN.

_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
annu333
HV kasutaja
annu333

liitunud: 01.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2009 17:43:39 vasta tsitaadiga

Ma ei saa hetkel usas osta. Kuna ütleb, et mul krediitkaardi aadress vale. Ei tea kas viga SEB kaardis või panen ma selle kuidagi valesti sinna.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
malukas
Piiratud kasutaja
malukas

liitunud: 01.02.2007




sõnum 03.09.2009 18:11:12 vasta tsitaadiga

BF1943 kamp, kui tahate võin ära osta teile icon_biggrin.gif, igaüks kande 40.- mulle thumbs_up.gif
_________________
Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
annu333
HV kasutaja
annu333

liitunud: 01.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2009 18:14:01 vasta tsitaadiga

Ma olen nõus. Mul närvid nii krussis. Ma proovisin seda aadressi sinna panna igat pidi aga ei ikka vale.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
malukas
Piiratud kasutaja
malukas

liitunud: 01.02.2007




sõnum 03.09.2009 18:17:11 vasta tsitaadiga

kui kõik nõus siis alles ostan, kuigi teil grupis 2 inimest mu teada kes on ka võimelised ostma. (Pole täitsa kindel)
_________________
Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2009 18:19:00 vasta tsitaadiga

annu333 kirjutas:
Ma olen nõus.


+1
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2009 19:10:42 vasta tsitaadiga

oleks huvi sellise mängu vastu nagu trash panic, kui keegi teine huvitatud ei ole võin mängu täis hinna ka maksta kui keegi sebiks selle mulle. hiljem kui tekib huvilisi, siis saab teistele ka ju edasi müüa, see kes selle mulle sebib
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eXism
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007




sõnum 03.09.2009 19:22:10 vasta tsitaadiga

malukas kirjutas:
BF1943 kamp, kui tahate võin ära osta teile icon_biggrin.gif, igaüks kande 40.- mulle thumbs_up.gif


aga kui sa ostad kas siis mitte üks koht ära ei kao? icon_lol.gif
aga ma oleks ka nõus kui asi funkab.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
malukas
Piiratud kasutaja
malukas

liitunud: 01.02.2007




sõnum 03.09.2009 19:24:51 vasta tsitaadiga

Ei kao, ma endale ei lae seda alla ju icon_wink.gif.
_________________
Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2009 19:43:45 vasta tsitaadiga

malukas kirjutas:
BF1943 kamp, kui tahate võin ära osta teile icon_biggrin.gif, igaüks kande 40.- mulle thumbs_up.gif

Ülekanne tehtud
thumbs_up.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2009 19:48:23 vasta tsitaadiga

aga minu murega siis ei saaks keegi aidata?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
malukas
Piiratud kasutaja
malukas

liitunud: 01.02.2007




sõnum 03.09.2009 19:49:07 vasta tsitaadiga

MummikAl kirjutas:
aga minu murega siis ei saaks keegi aidata?


ma saaksin ikka, räägime PS kaudu edasi thumbs_up.gif

_________________
Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2009 01:05:31 vasta tsitaadiga

trash panic käes ja nüüd plaanis worms võtta, kui kellelgi veel wormsi vastu huvi, siis võiks koos võtta. kellel huvi worms võtta võin trash panicu downloadi peale anda. 3 neid veel alles.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 04.09.2009 10:28:02 vasta tsitaadiga

Ma tunnen selliste mängude üle huvi nagu Super Rub A Dub

Trash Panicut soovin mina ka!

siis Fl0w

Rag doll kung fu

Noby Noby Boy

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
smola
Kreisi kasutaja
smola

liitunud: 15.12.2004




sõnum 04.09.2009 10:30:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Rag doll kung fu

See oli kunagi usa psn-s tasuta, vaata järgi, äkki siiamaani on icon_smile.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 04.09.2009 10:40:28 vasta tsitaadiga

ma pean siis uue acci tegema. Ok ma proovin ja vaatan kuda on icon_smile.gif
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
malukas
Piiratud kasutaja
malukas

liitunud: 01.02.2007




sõnum 04.09.2009 10:44:20 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
ma pean siis uue acci tegema. Ok ma proovin ja vaatan kuda on icon_smile.gif


enam pole tasuta see...

_________________
Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 04.09.2009 10:47:04 vasta tsitaadiga

Panen teemale silma peale. Teinekord isegi huviline.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 04.09.2009 11:13:37 vasta tsitaadiga

Aga usast on odavam osta kui euroopa pmast eks? Mina ise kahjuks osta ei saa nii et kui keegi seda listi teeb ma pigem kannaks raha teistele ja siis saan mängu
icon_smile.gif
EDIT: ah persse see panga limiit peal.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
scaryx
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2007




sõnum 04.09.2009 11:21:14 vasta tsitaadiga

MummikAl kirjutas:
trash panic käes ja nüüd plaanis worms võtta, kui kellelgi veel wormsi vastu huvi, siis võiks koos võtta. kellel huvi worms võtta võin trash panicu downloadi peale anda. 3 neid veel alles.


tahaks ka wormsi, jäin esimesest gruppist välja...ja äkki keegi huvitatud Bomberman-ist kah
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2009 11:39:33 vasta tsitaadiga

jep, bombermani unustasin täitsa ära. seda oleks 100% vaja.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scaryx
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2007




sõnum 04.09.2009 12:30:56 vasta tsitaadiga

kas keegi viitsib siis bombermanile ja wormsile grupid teha...või teen ise?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2009 12:37:47 vasta tsitaadiga

ehk teed ise ära icon_wink.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scaryx
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2007




sõnum 04.09.2009 14:00:07 vasta tsitaadiga

[Worms] [PSN] $12.99 on mängu hind, see on 145.- EEK kanti / ehk 29.- EEK huvilise pealt. Võin ise ära osta.

1. scaryx
2. -
3. -
4. -
5. -


[Bomberman ULTRA] [PSN] $9.99 on mängu hind, see on samuti 110.- EEK kanti / ehk 22.- EEK huvilise pealt

1. scaryx
2. -
3. -
4. -
5. -


viimati muutis scaryx 05.09.2009 11:01:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2009 14:31:24 vasta tsitaadiga

scaryx kirjutas:
[Worms] [PSN] $9.99 on mängu hind, see on 110.- EEK kanti / ehk 22.- EEK huvilise pealt. Võin ise ära osta.

1. scaryx
2. mummikal
3. mummikal
4. -
5. -


[Bomberman ULTRA] [PSN] $9.99 on mängu hind, see on samuti 110.- EEK kanti / ehk 22.- EEK huvilise pealt

1. scaryx
2. mummikal
3. mummikal
4. -
5. -


viimati muutis MummikAl 04.09.2009 15:48:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
malukas
Piiratud kasutaja
malukas

liitunud: 01.02.2007




sõnum 04.09.2009 14:35:08 vasta tsitaadiga

Mainin ära, et Worms ei maksa 9.99$ vaid maksab 13.99 või 14.99. täpselt ei tea enam icon_biggrin.gif (See 9.99$ oli mingit väikest aega soodukaga)
_________________
Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
scaryx
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2007




sõnum 04.09.2009 14:47:39 vasta tsitaadiga

malukas kirjutas:
Mainin ära, et Worms ei maksa 9.99$ vaid maksab 13.99 või 14.99. täpselt ei tea enam icon_biggrin.gif (See 9.99$ oli mingit väikest aega soodukaga)


tnx...parandan ära siis kui koju jõuan, miskil põhjusel ei lase neti kaudu PSN-i
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2009 15:33:58 vasta tsitaadiga

mulle läheb mõlemit mängu 2 korda, ehk siis maksan 2 eest, kuna õemees tahab ka.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
malukas
Piiratud kasutaja
malukas

liitunud: 01.02.2007




sõnum 04.09.2009 15:35:30 vasta tsitaadiga

MummikAl kirjutas:
mulle läheb mõlemit mängu 2 korda, ehk siis maksan 2 eest, kuna õemees tahab ka.


Soovitan siis 2x nime ka märkida tsitaadiga sinna icon_wink.gif

_________________
Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€


viimati muutis malukas 13.12.2009 22:16:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] Gameshare mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 18, 19, 20  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.