|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
28.08.2009 14:05:51
|
|
|
| iDemon kirjutas: |
Kui kasutaja kustutada, siis selle kasutajaga seotud PSN mäng(ud) ei tööta/lähevad trialiks tagasi.
Soovitaks nendele uutele kasutajatele nimeks panna too PSN mängu nimi, siis on teada mis mäng on millise konto jaoks. |
Nii mul tehtud ongi, aga kas mingit kasutajate limiiti ei ole, et mingil hetkel saab konsool täis?
EDIT:
| tsitaat: |
Grupp 4.
[Battlefield 1943] [PSN] $14.99 ehk 165.- EEK on hind. Jagada viieks on 35.- krooni huvilise pealt.
1. eXism
2. gerhard
3. Tom-D
4.-
5.- |
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EstBeast
HV veteran

liitunud: 04.12.2008
|
28.08.2009 18:54:02
|
|
|
Tom-D, 16 kasutajat vist oli.
Kas kellelgi on huvi osta erinevate mängude ja DLC-dega( add-on) psn kasutajat? Et kõik on EU storest yhe konto peal ja DLC töötab siis ilusti EU mängudega.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
30.08.2009 23:05:53
|
|
|
[Lumines Supernova] [PSN] 14.99? Oleks 165.- EEK mäng / ehk 35.- EEK huvilise pealt.
((Tegemist on music-puzzle tüüpi mänguga, siin on trailer. (HD))
1. iDemon
2. -
3. -
4. -
5. -
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
annu333
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2009
|
01.09.2009 13:13:07
|
|
|
| Oleks huvitatud BF1943-st. Aga kuidas siin autentida saab?
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
annu333
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2009
|
01.09.2009 14:39:18
|
|
|
| Tom-D kirjutas: |
EDIT:
| tsitaat: |
Grupp 4.
[Battlefield 1943] [PSN] $14.99 ehk 165.- EEK on hind. Jagada viieks on 35.- krooni huvilise pealt.
1. eXism
2. gerhard
3. Tom-D
4.-
5.- |
|
Paluks mind siis ka nimekirja lisada kui saab
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
01.09.2009 14:46:50
|
|
|
EDIT:
| tsitaat: |
Grupp 4.
[Battlefield 1943] [PSN] $14.99 ehk 165.- EEK on hind. Jagada viieks on 35.- krooni huvilise pealt.
1. eXism
2. gerhard
3. Tom-D
4. annu333
5. beastbeats |
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
annu333
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2009
|
01.09.2009 15:18:19
|
|
|
Muidu mul kaks küsimust.
Kas keegi saab veel osta store'st mänge. Ma kui krediitkaarti uuendasin... peale seda enam ei toimi (see oli see hong kongi konto kaudu kuidagi.. teil siin võibolla uuemad teooriad käsil).
Teine küsimus natuke sellest teemast väljas. Aga kas siin kuskil teema ka selle kohta kus mänge vahetatakse ja müük-ost.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NekoRobin
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2008
|
01.09.2009 18:40:30
|
|
|
Eh, keegi nendest mängudest/asjadest peale minu on huvitatud?
Dark Mist
Crystal Defenders
Gunstar Heroes
Locoroco Cocoreccho (Väga ei huvita tbh.)
Marvel vs. Capcom 2
Super Puzzle Fighter II Turbo HD Remix
Super Street Fighter II Turbo HD Remix
Söldner-X: Himmelsstürmer
Tekken 5: Dark Resurrection (Väga ei koti, Tekken 6 niguinii varsti väljas)
Worms
Soul Calibur 4 Add-On'id
Final Fantasy VII
_________________ M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
01.09.2009 18:44:30
|
|
|
Wormsi grupi võiks küll teha.
[Worms] [PSN] $9.99 on mängu hind, see on 115.- EEK / ehk 25.- EEK huvilise pealt.
1. iDemon
2. Nekorobin
3. malukas
4. -
5. -
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
annu333
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2009
|
01.09.2009 21:56:17
|
|
|
| iDemon kirjutas: |
Wormsi grupi võiks küll teha.
[Worms] [PSN] $9.99 on mängu hind, see on 115.- EEK / ehk 25.- EEK huvilise pealt.
1. iDemon
2. Nekorobin
3. malukas
4. -
5. - |
See võib juba nostalgia mõttes olla nii et mina siis ka
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smola
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2004
|
01.09.2009 22:18:57
|
|
|
| annu333 kirjutas: |
| iDemon kirjutas: |
Wormsi grupi võiks küll teha.
[Worms] [PSN] $9.99 on mängu hind, see on 115.- EEK / ehk 25.- EEK huvilise pealt.
1. iDemon
2. Nekorobin
3. malukas
4. -
5. - |
See võib juba nostalgia mõttes olla nii et mina siis ka |
Aga järjekorda pead ikka ennast panema
Wormsi grupi võiks küll teha.
1. iDemon
2. Nekorobin
3. malukas
4. smola
5. -
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
01.09.2009 22:47:41
|
|
|
Allalaadimis info saab kasutajalt malukas / temale ka tasuda mängu eest.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eXism
HV kasutaja
liitunud: 20.07.2007
|
02.09.2009 02:03:20
|
|
|
| tsitaat: |
Grupp 4.
[Battlefield 1943] [PSN] $14.99 ehk 165.- EEK on hind. Jagada viieks on 35.- krooni huvilise pealt.
1. eXism
2. gerhard
3. Tom-D
4. annu333
5. beastbeats |
kes oleks siis nõus mängu ostma ja kasutajat jagama?
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
imbchill
HV vaatleja
liitunud: 25.01.2009
|
02.09.2009 20:02:38
|
|
|
Toetan NekoRobinit Super Street Fighter II Turbo HD Remixi ja Marvel vs. Capcom 2'ga.
Kas tõesti kedagi fighterid ei huvita? Varsti vist euroopas kah PSN koodikaardid müügil, siis läheb asi lihtsamaks. Ei viitsi nende eraldi kontodega jamada.
| NekoRobin kirjutas: |
Eh, keegi nendest mängudest/asjadest peale minu on huvitatud?
Dark Mist
Crystal Defenders
Gunstar Heroes
Locoroco Cocoreccho (Väga ei huvita tbh.)
Marvel vs. Capcom 2
Super Puzzle Fighter II Turbo HD Remix
Super Street Fighter II Turbo HD Remix
Söldner-X: Himmelsstürmer
Tekken 5: Dark Resurrection (Väga ei koti, Tekken 6 niguinii varsti väljas)
Worms
Soul Calibur 4 Add-On'id
Final Fantasy VII |
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gerhard
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2008
|
02.09.2009 21:02:51
|
|
|
| eXism kirjutas: |
| tsitaat: |
Grupp 4.
[Battlefield 1943] [PSN] $14.99 ehk 165.- EEK on hind. Jagada viieks on 35.- krooni huvilise pealt.
1. eXism
2. gerhard
3. Tom-D
4. annu333
5. beastbeats |
kes oleks siis nõus mängu ostma ja kasutajat jagama?  |
et jah keegi võiks oma kasutajat jagada ja teaks kellele raha maksta tuleb
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
annu333
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2009
|
02.09.2009 22:24:30
|
|
|
| Ma pole enne usa kaudu ostnud. Kui keegi ennem ei jõua siis ma homme õhtul proovin omal sinna konto teha ja kui kõik hästi läheb siis ma võin ära osta.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scaryx
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2007
|
03.09.2009 10:05:01
|
|
|
| smola kirjutas: |
| annu333 kirjutas: |
| iDemon kirjutas: |
Wormsi grupi võiks küll teha.
[Worms] [PSN] $9.99 on mängu hind, see on 115.- EEK / ehk 25.- EEK huvilise pealt.
1. iDemon
2. Nekorobin
3. malukas
4. -
5. - |
See võib juba nostalgia mõttes olla nii et mina siis ka |
Aga järjekorda pead ikka ennast panema
Wormsi grupi võiks küll teha.
1. iDemon
2. Nekorobin
3. malukas
4. smola
5. - |
1. iDemon
2. Nekorobin
3. malukas
4. smola
5. scaryx
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
malukas
Piiratud kasutaja

liitunud: 01.02.2007
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scaryx
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2007
|
03.09.2009 12:56:40
|
|
|
| malukas kirjutas: |
| scaryx, meil sai see grupp täis kahjuks juba. |
oehhh
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NekoRobin
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2008
|
03.09.2009 17:32:14
|
|
|
| imbchill kirjutas: |
Toetan NekoRobinit Super Street Fighter II Turbo HD Remixi ja Marvel vs. Capcom 2'ga.
Kas tõesti kedagi fighterid ei huvita? Varsti vist euroopas kah PSN koodikaardid müügil, siis läheb asi lihtsamaks. Ei viitsi nende eraldi kontodega jamada. |
alguses jäi see post kahe silma vahele, aga yay! Vähemalt keegi on huvitatud nendest mängudest XD Fighting gamed, jRPGd ja igast Jaapani arcade stiilis mängud on lemmikud mul.
Aga äkki teeks siis grupi?
Lihtsalt mul pole krediit-kaarti, nii, et ma ei saaks seda mängu ise osta.
Muidu huvitavad uuendasin natuke WANTi. (boldis uued)
Spoiler 
Dark Mist
Crystal Defenders
Gunstar Heroes
Locoroco Cocoreccho (väga ei huvita, aga share grupist võtaks osa)
Marvel vs. Capcom 2
Super Puzzle Fighter II Turbo HD Remix
Super Street Fighter II Turbo HD Remix
Söldner-X: Himmelsstürmer
Tekken 5: Dark Resurrection (väga ei huvita, aga share grupist võtaks osa)
Soul Calibur 4 Add-On'id
Final Fantasy VII
Wild Arms
Numblast
Fat Princess
Mortal Kombat II
Bloody Roar
King of Fighters 99 (väga ei huvita, aga share grupist võtaks osa)
Street Fighter Alpha (väga ei huvita, aga share grupist võtaks osa)
Street Fighter Alpha 2 (väga ei huvita, aga share grupist võtaks osa)
Tekken 2 (väga ei huvita, aga share grupist võtaks osa)
PS. Need, kes wormsi ostsid, PM'ige oma PSN.
_________________ M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
annu333
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2009
|
03.09.2009 17:43:39
|
|
|
| Ma ei saa hetkel usas osta. Kuna ütleb, et mul krediitkaardi aadress vale. Ei tea kas viga SEB kaardis või panen ma selle kuidagi valesti sinna.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
malukas
Piiratud kasutaja

liitunud: 01.02.2007
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
annu333
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2009
|
03.09.2009 18:14:01
|
|
|
| Ma olen nõus. Mul närvid nii krussis. Ma proovisin seda aadressi sinna panna igat pidi aga ei ikka vale.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
malukas
Piiratud kasutaja

liitunud: 01.02.2007
|
03.09.2009 18:17:11
|
|
|
kui kõik nõus siis alles ostan, kuigi teil grupis 2 inimest mu teada kes on ka võimelised ostma. (Pole täitsa kindel)
_________________ Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€ |
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
03.09.2009 18:19:00
|
|
|
| annu333 kirjutas: |
| Ma olen nõus. |
+1
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
03.09.2009 19:10:42
|
|
|
| oleks huvi sellise mängu vastu nagu trash panic, kui keegi teine huvitatud ei ole võin mängu täis hinna ka maksta kui keegi sebiks selle mulle. hiljem kui tekib huvilisi, siis saab teistele ka ju edasi müüa, see kes selle mulle sebib
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eXism
HV kasutaja
liitunud: 20.07.2007
|
03.09.2009 19:22:10
|
|
|
| malukas kirjutas: |
BF1943 kamp, kui tahate võin ära osta teile , igaüks kande 40.- mulle  |
aga kui sa ostad kas siis mitte üks koht ära ei kao?
aga ma oleks ka nõus kui asi funkab.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
malukas
Piiratud kasutaja

liitunud: 01.02.2007
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
03.09.2009 19:43:45
|
|
|
| malukas kirjutas: |
BF1943 kamp, kui tahate võin ära osta teile , igaüks kande 40.- mulle  |
Ülekanne tehtud
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
03.09.2009 19:48:23
|
|
|
| aga minu murega siis ei saaks keegi aidata?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
malukas
Piiratud kasutaja

liitunud: 01.02.2007
|
03.09.2009 19:49:07
|
|
|
| MummikAl kirjutas: |
| aga minu murega siis ei saaks keegi aidata? |
ma saaksin ikka, räägime PS kaudu edasi
_________________ Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€ |
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
04.09.2009 01:05:31
|
|
|
| trash panic käes ja nüüd plaanis worms võtta, kui kellelgi veel wormsi vastu huvi, siis võiks koos võtta. kellel huvi worms võtta võin trash panicu downloadi peale anda. 3 neid veel alles.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
04.09.2009 10:28:02
|
|
|
Ma tunnen selliste mängude üle huvi nagu Super Rub A Dub
Trash Panicut soovin mina ka!
siis Fl0w
Rag doll kung fu
Noby Noby Boy
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smola
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2004
|
04.09.2009 10:30:29
|
|
|
| tsitaat: |
Rag doll kung fu
|
See oli kunagi usa psn-s tasuta, vaata järgi, äkki siiamaani on
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
04.09.2009 10:40:28
|
|
|
ma pean siis uue acci tegema. Ok ma proovin ja vaatan kuda on
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
malukas
Piiratud kasutaja

liitunud: 01.02.2007
|
04.09.2009 10:44:20
|
|
|
| Flacko kirjutas: |
ma pean siis uue acci tegema. Ok ma proovin ja vaatan kuda on  |
enam pole tasuta see...
_________________ Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€ |
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
04.09.2009 10:47:04
|
|
|
Panen teemale silma peale. Teinekord isegi huviline.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
04.09.2009 11:13:37
|
|
|
Aga usast on odavam osta kui euroopa pmast eks? Mina ise kahjuks osta ei saa nii et kui keegi seda listi teeb ma pigem kannaks raha teistele ja siis saan mängu
EDIT: ah persse see panga limiit peal.
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scaryx
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2007
|
04.09.2009 11:21:14
|
|
|
| MummikAl kirjutas: |
| trash panic käes ja nüüd plaanis worms võtta, kui kellelgi veel wormsi vastu huvi, siis võiks koos võtta. kellel huvi worms võtta võin trash panicu downloadi peale anda. 3 neid veel alles. |
tahaks ka wormsi, jäin esimesest gruppist välja...ja äkki keegi huvitatud Bomberman-ist kah
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
04.09.2009 11:39:33
|
|
|
| jep, bombermani unustasin täitsa ära. seda oleks 100% vaja.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scaryx
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2007
|
04.09.2009 12:30:56
|
|
|
| kas keegi viitsib siis bombermanile ja wormsile grupid teha...või teen ise?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
04.09.2009 12:37:47
|
|
|
ehk teed ise ära
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scaryx
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2007
|
04.09.2009 14:00:07
|
|
|
[Worms] [PSN] $12.99 on mängu hind, see on 145.- EEK kanti / ehk 29.- EEK huvilise pealt. Võin ise ära osta.
1. scaryx
2. -
3. -
4. -
5. -
[Bomberman ULTRA] [PSN] $9.99 on mängu hind, see on samuti 110.- EEK kanti / ehk 22.- EEK huvilise pealt
1. scaryx
2. -
3. -
4. -
5. -
viimati muutis scaryx 05.09.2009 11:01:17, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
04.09.2009 14:31:24
|
|
|
| scaryx kirjutas: |
[Worms] [PSN] $9.99 on mängu hind, see on 110.- EEK kanti / ehk 22.- EEK huvilise pealt. Võin ise ära osta.
1. scaryx
2. mummikal
3. mummikal
4. -
5. -
[Bomberman ULTRA] [PSN] $9.99 on mängu hind, see on samuti 110.- EEK kanti / ehk 22.- EEK huvilise pealt
1. scaryx
2. mummikal
3. mummikal
4. -
5. - |
viimati muutis MummikAl 04.09.2009 15:48:35, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
malukas
Piiratud kasutaja

liitunud: 01.02.2007
|
04.09.2009 14:35:08
|
|
|
Mainin ära, et Worms ei maksa 9.99$ vaid maksab 13.99 või 14.99. täpselt ei tea enam (See 9.99$ oli mingit väikest aega soodukaga)
_________________ Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€ |
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scaryx
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2007
|
04.09.2009 14:47:39
|
|
|
| malukas kirjutas: |
Mainin ära, et Worms ei maksa 9.99$ vaid maksab 13.99 või 14.99. täpselt ei tea enam (See 9.99$ oli mingit väikest aega soodukaga) |
tnx...parandan ära siis kui koju jõuan, miskil põhjusel ei lase neti kaudu PSN-i
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
04.09.2009 15:33:58
|
|
|
| mulle läheb mõlemit mängu 2 korda, ehk siis maksan 2 eest, kuna õemees tahab ka.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
malukas
Piiratud kasutaja

liitunud: 01.02.2007
|
04.09.2009 15:35:30
|
|
|
| MummikAl kirjutas: |
| mulle läheb mõlemit mängu 2 korda, ehk siis maksan 2 eest, kuna õemees tahab ka. |
Soovitan siis 2x nime ka märkida tsitaadiga sinna
_________________ Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€
viimati muutis malukas 13.12.2009 22:16:35, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|