Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 (arutelu ja probleemid) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 132, 133, 134 ... 372, 373, 374  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2009 18:38:02 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
Mida täpsemalt need read tähendavad:

Seal saab määrata, mis kiirusel Win Sul proset töös hoiab kui akutoitel läpakas ja kui juhe taga.
Ehk siis hetkel kui akutoitel oled siis protsessori töösageduseks määratakse vastavalt vajadusele 10-100% ja kui juhe taga siis 100% (prose enda kiirusest)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2009 18:38:21 vasta tsitaadiga

MarioA., kui madalale ja kõrgele võib proset klokata (vooluhalduseks).
No seadme unerežiim, kui ümmarguselt öelda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2009 18:45:20 vasta tsitaadiga

Ma ei usu, et Win7 oskab proset 160MHz peal jooksutada (10%).
Aga mõistsin juba ise.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2009 18:56:24 vasta tsitaadiga

http://www.techradar.com/news/computing/pc/18-cool-things-windows-7-does-that-vista-doesn-t-628892
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2009 18:59:26 vasta tsitaadiga

Raidomarek kirjutas:
http://www.techradar.com/news/computing/pc/18-cool-things-windows-7-does-that-vista-doesn-t-628892


Ehk siis 3 on kohtuseadus icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2009 19:44:40 vasta tsitaadiga

MarioA., see on maksimaalne. Ma tõmbasin selle igaks juhuks 0% peale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2009 20:44:30 vasta tsitaadiga

Atom wmp-it win7-ga korraga jooksutada lihtsalt ei suuda.
Kes soovib probleemivaba mahamängimisti, siis MPUI, mis imo on ka üks parimaid pleiereid.

Ma ei mõista. . Kustutan ära, tuleb tagasi. Samamoodi on Sample Videode ja Piltidega. Krt nad ei või ära kaduda.. kõiki juba üle 10x kustutanud.
Samuti ei saa ma My Videos kausta, mida on nö Topelt ära kustutada kuna siis kaob ka õiges My videos kaustas olev kraam. - Ennem elutses My Music kaustas topeltkaust Videode kohta, aga kustutada ei saa, siis tõstsin Desktopile. Ma ei suuda leida ühtegi lahendust topeltkaustast loobumiseks icon_evil.gif
Ma ei mõista, ma ei mõista
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2009 21:29:02 vasta tsitaadiga

MarioA., kuidas küll sinuga koguaeg nii juhtub?
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2009 21:42:19 vasta tsitaadiga

Sitt karma.
Kas seda search boxi start alt ära ei saa võtta? Ta on automaatselt aktiveeritud kui ma vajutan Win keyd - olen harjunud navigeerima Win Key + Vastava programmi/kausta täht.. Hetkel on kõik nii aeglaselt kättesaadav.
Eks veel paar tundi puurin, siis läheb XP peale tagasi. W7 ei ole minu jaoks, ehk järgmine versioon on mugavam kui Xp. thumbs_up.gif
Niiet õnne teistele icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2009 21:59:54 vasta tsitaadiga

doh.gif
... ja nii need müüdid jälle tekivadki, et uus Windows on paha-paha
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2009 22:06:27 vasta tsitaadiga

Eks kõlupea loe ikka subjektiivset arvamust ja läheb uhkusega seda sõbrale kuulutama thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 28.08.2009 22:47:34 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
Atom wmp-it win7-ga korraga jooksutada lihtsalt ei suuda.
Kes soovib probleemivaba mahamängimisti, siis MPUI, mis imo on ka üks parimaid pleiereid.

Ma ei mõista. . Kustutan ära, tuleb tagasi. Samamoodi on Sample Videode ja Piltidega. Krt nad ei või ära kaduda.. kõiki juba üle 10x kustutanud.
Samuti ei saa ma My Videos kausta, mida on nö Topelt ära kustutada kuna siis kaob ka õiges My videos kaustas olev kraam. - Ennem elutses My Music kaustas topeltkaust Videode kohta, aga kustutada ei saa, siis tõstsin Desktopile. Ma ei suuda leida ühtegi lahendust topeltkaustast loobumiseks icon_evil.gif
Ma ei mõista, ma ei mõista

kui sa kausta asukohta muudad, siis pead panema 'no' seal kui küsib 'do you want to move all the files blaa blaa...' ,siis saab kustutada.


jeah, ma saan nüüd lõpuks ometi öelda, et start menüüst 'my computer' paremklikiga 'computer management' avades explorer mul enam ei kräshi. nimelt nüüd ei avane ta üldse sealt enam icon_biggrin.gif icon_razz1.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 29.08.2009 00:24:21 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
Sitt karma.
Kas seda search boxi start alt ära ei saa võtta? Ta on automaatselt aktiveeritud kui ma vajutan Win keyd - olen harjunud navigeerima Win Key + Vastava programmi/kausta täht.. Hetkel on kõik nii aeglaselt kättesaadav.
Eks veel paar tundi puurin, siis läheb XP peale tagasi. W7 ei ole minu jaoks, ehk järgmine versioon on mugavam kui Xp. thumbs_up.gif
Niiet õnne teistele icon_smile.gif
see searchbox teeb mugavamaks, arvestades, et raibe õpib sinu kasutusharjumusi ja mida rohkem sa konkreetset jama otsid, seda kiiremini ta selle raipe üles leiab
piisab paareist tähest, et juba üles leida
ja seda mitte absull iga faili osas vaid otsitute osas

kui sa vähegi klaveril trükkida oskad, siis need esimesed kolm tähte ei ole rasked

kurat windows mobile oli minujaoks lille nuusutamine
7 ei ole sittagi keerulisem

_________________
☠
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 29.08.2009 01:01:34 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
doh.gif
... ja nii need müüdid jälle tekivadki, et uus Windows on paha-paha

No Vista oli küll huinjaa, aga 7 tundub päris asjalik. Pärast põgusat kasutamist valisin selle juba endale põhi OS-ks. Bootimine vähemalt mulle tundub 7-ga ikka vähe kiirem kui XP-ga, ilusam on ka teine, lisaks meeldib interface rohkem. Põhjalik driverite support ainult praegu puudub, aga eks ta ka üks kord tule.

Pärast nädal aega kasutamist pole eriti halbu sõnu öeldagi selle kohta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2009 07:09:49 vasta tsitaadiga

xtriz on ka vist üks Windows Mojave fänne? icon_wink.gif
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
centraaL
Kreisi kasutaja
centraaL

liitunud: 29.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2009 07:57:01 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
xtriz on ka vist üks Windows Mojave fänne? icon_wink.gif

Ma võin ausalt öelda, ilma eelarvamusteta, et Vista on W7'ga võrreldes nagu kevadine täiskustud lumi. Seda kasutamise põhjal.
Fakt on, et W7 on oluliselt parem Vistast kui ka XP'st.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2009 10:16:16 vasta tsitaadiga

Kuidas ta XPst oluliselt parem on? icon_razz.gif
Kas ma saan oma töö kiiremini tehtud? On mu töö tulemus parem? Kuidas mu produktiivsus tõuseb xp->W7 üleminekuga?
Kui ma praegu sinu lause peale omale W7't ostma tõttan aga mu kuusissetulek ei tõuse või hoopis langeb tänu XP->W7 üleminekule siis kas ma võin saamata jäänud tulu eest arve sinule esitada?

_________________
There is no place like 127.0.0.1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2009 10:40:18 vasta tsitaadiga

kuidas vistast oluliselt parem on? icon_smile.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2009 10:56:22 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
kuidas vistast oluliselt parem on? icon_smile.gif

uus theme ja mitte muhvigi muud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2009 11:16:31 vasta tsitaadiga

Kui mul on praegu RC 64-bit, siis panen lihtsalt RTM Ultimate x64 plaadi sisse ja saan upgrade'ida sedasi, et kõik programmid töötavad edasi jms?
_________________
TALUSILDID
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 29.08.2009 11:17:49 vasta tsitaadiga

Renka, kas oktoobrist-novembrist alates eelistad endiselt osta arvuti XP litsentsiga?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 29.08.2009 11:39:32 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Kuidas ta XPst oluliselt parem on? icon_razz.gif
Kas ma saan oma töö kiiremini tehtud? On mu töö tulemus parem? Kuidas mu produktiivsus tõuseb xp->W7 üleminekuga?
Kui ma praegu sinu lause peale omale W7't ostma tõttan aga mu kuusissetulek ei tõuse või hoopis langeb tänu XP->W7 üleminekule siis kas ma võin saamata jäänud tulu eest arve sinule esitada?

Windows XP on 8 aastat vana. Selge see et uus soft tahab paremat rauda. Imesi ei maksa oodata, aga vaatamata sellele jookseb 7 ikka üllatavalt sujuvalt ning samas säilitades ka oma kenama välimuse.

Parem võib ta olla ka kasvõi mugavuse tõttu. Olen 7-t ainult oma nädala kasutanud ja leian oma asjad ikka tunduvalt kiiremini üles kui XP-ga.

Ainus asi, mida ma veel selle winiga proovinud ei ole, on mängimine. Ei tea omadest kogemustest, kuidas võrreldes XP-ga siin mänguid jooksevad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2009 11:49:17 vasta tsitaadiga

64bit OS'ile võib 32bit ajureid installida? Mikker ei taha töötada praegult 64bit ajureitega icon_sad.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2009 12:07:37 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Renka, kas oktoobrist-novembrist alates eelistad endiselt osta arvuti XP litsentsiga?
Mind huvitab miks ta konkreetselt eelkäijatest siis niiväga parem on. Kuidas mu töötulemus sellest sõltub. Kui väideti, et W7 on OLULISELT parem eelkäijatest siis ma eeldan, et ma saan sellega kuidagi oma tööd paremini tehtud. Või on see "oluline" osa seal kellad ja viled mis produktiivsust langetavad hoopis?

xtriz, sinu väited ei tõesta kuidagi, et W7 on XPst või Vistast parem - pigem vastupidi icon_biggrin.gif See, et mingi asi on 8 aastat vana ei tähenda, et ta halb on. Pigem on asjad lõpuks ilusasti paika loksunud ja saab stabiilselt tööd teha. Ja kui sa nüüd veel räägid: "Selge see et uus soft tahab paremat rauda". Kust otsast see soft siis eelkäijatest ikkagi parem on? Tähendab, et kui ma ostan omale uue arvuti siis võiks ilma W7ta osta ja XP peale pannes saan oma asjad kiiremini tehtud?

Tahaks ilusasid põhjendatud vastuseid saada mitte fänboyde kisa, et mingi asi on lihtsalt parem. Kusjuures mu algne küsimus oli suunatud siiski centraaLile kes väitis, et W7 on OLULISELT parem eelkäijatest.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 29.08.2009 12:28:25 vasta tsitaadiga

Renka, ma rääkisin pigem kodukasutaja perspektiivist. Töö tegemiseks ma aga ei usu et 7 parem on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dzombe
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2009 12:33:03 vasta tsitaadiga

Kui NT4 oli väga hea siis W7 on lõpuks oma PnP arendamisega jõudnud tagasi punkti, kus ka teise raua peal saab ta lõpuks käima ilma Repairiva installita. Seega, võib ka väita, et W7 on sama hea kui NT4 aga ilusam. Mis puutub aga otsimise kiirusesse, siis BFS failisüsteemis toimis asi pea 10 aastat tagasi juba samahästi, kui W7 nüüd.
_________________
--
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krustok
HV vaatleja

liitunud: 04.08.2008




sõnum 29.08.2009 12:39:39 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Mind huvitab miks ta konkreetselt eelkäijatest siis niiväga parem on. Kuidas mu töötulemus sellest sõltub. Kui väideti, et W7 on OLULISELT parem eelkäijatest siis ma eeldan, et ma saan sellega kuidagi oma tööd paremini tehtud. Või on see "oluline" osa seal kellad ja viled mis produktiivsust langetavad hoopis?
Tahaks ilusasid põhjendatud vastuseid saada mitte fänboyde kisa, et mingi asi on lihtsalt parem. Kusjuures mu algne küsimus oli suunatud siiski centraaLile kes väitis, et W7 on OLULISELT parem eelkäijatest.

Oluliselt parem on ta XP'st tõesti seetõttu, et lubab uuemaid tehnoloogiaid kasutada ning on ikka suuresti turvalisem. Xp on meeletult vana ja lapitud OS tänapäevaks. Tööd aitavad kiirendada pisikesed muutused. Aero preview ja snap on midn meeletult aidanud, eriti refereerimistöödel kuna võimaldab kiriesti dokumente kõrvutadaja vahetada omavahel. Võrreldes XP'ga eksisteerib Start menüüs ka otsinguriba, mis aitab vajalikke programme kiiresti käivitada. Vistal oli see uuendus juba olemas. Mulle meeldib väga ka desktop preview kuna desktopil on gadgetid, kust saab kiirelt infot lugeda. Kui kasutad näiteks Wordpadi, Painti või Windows live movie makerit siis uus Ribbon interface teeb ka workflow loogilsiemaks ja lõpuks ka kiiremaks. Jump listid teevad ka failidele ligi pääsemise lihtsamaks ning uus powerbar on kaväga meeldiv. Olen windows key'd hakanud rohkem kasutam ja saan ainuüksi klaviatuuriga rohkem asju tehtud. Pole hiirt niipalju vaja kui varem. Mälu kasutust on optimeeritud ning niipalju mälu ei seisa kasutamata kui Xp's. Mõned asjad, mis meelde tulid. Kindlasti on neid veel. Pealegi on operatsiooni süsteemi välimus ka ikka oluline. Minule vähemalt. Inimesed, kes oma XP kiirusega kiitlevad ja sisi erinevaid dokke ja blinds jura peale panevad, et välimust muuta saavad üsna ruttu väga aeglase operatsiooni süsteemi sest kogu seda iluura on vaja välja vedada. 7 on niisamagi ilus ja "dokk" ning desktopi gadgetid on sisse ehitatud. 7 juures on meeldiv ka fakt, et töötab mu EEE PC 901 peal ka kenasti. See on boonus võrreldes Vistaga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2009 13:55:50 vasta tsitaadiga

krustok, üks korralik vastus ka thumbs_up.gif

Endiselt ei saanud vastust küsimusele miks OLULISELT parem on. Aga eks erinevad pisiasjad kindlasti mõjutavad kasutusmugavust ja ka produktiivsust. Kas just paremas suunas - see vast oleneb harjumustest ja vajadustest.

Aga vaidleks vastu sellele, et: "... on ikka suuresti turvalisem. Xp on meeletult vana ja lapitud OS tänapäevaks". On see ikka miinus XP jaoks? Pigem võiks öelda, et pluss - nõrgad kohad on elimineeritud - W7 ootab see alles ees.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
krustok
HV vaatleja

liitunud: 04.08.2008




sõnum 29.08.2009 14:01:56 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:

Aga vaidleks vastu sellele, et: "... on ikka suuresti turvalisem. Xp on meeletult vana ja lapitud OS tänapäevaks". On see ikka miinus XP jaoks? Pigem võiks öelda, et pluss - nõrgad kohad on elimineeritud - W7 ootab see alles ees.

Ma ei tea küll Microsofti strateegiatest palju ent eeldan, et kui midagi parandatakse vanemal OS'il tehakse seda ka uuematel, kui seda on vaja neil teha. Windows 7 peaks juba kaitstud olema out of the box nende asjade eest, mille eest on XP puhul on vaja Service Pack 3'e. Microsoft ei taha ka, et nende kasutajad saaksid viiruseid ja nende arvutid oleksid aeglased ja ebameeldivad kasutada. See ei ole lihtsalt hea viis raha teenida.

Alati on inimesi, kes ei taha progressiga kaasa minna ja tunnevad ennast vanas ja harjumuspärases keskkonnas paremini (Siiamaani on ju veel palju inimesi, kes kasutavad IE6'te... Mis siis, et see on meeletult ebaturvaline ActiveX probleemide tõttu ning aeglane ja kohmakas...). Alati on ka neid kes kohe tormavad iga uue asjaga kaasa. Mina pigem olen see viimane ja mind see eriti pole seni häirinud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2009 14:03:30 vasta tsitaadiga

ma ei tea, mida nad kapoti all tegid, aga kui panna kaks identset masinat kõrvuti, ühe peal Windows 7 ja teisel peal Windows Vista, siis Vistaga masin on tunduvalt uimasem (võrreldes teisega). alates draiverite ja programmide installist/avamisest jne. jutt käis siis uutest arvutitest, millel mõlemile värskelt OS installitud koos kõigi updatedega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2009 14:06:41 vasta tsitaadiga

krustok, ma pean ennast samuti "progressiga kaasaminejaks" - küll mitte päris pea ees tundmatusse vette hüpates. Aga mu algne küsimus oli esitatud selle OLULISE paremuse kohta.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 29.08.2009 14:31:49 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
64bit OS'ile võib 32bit ajureid installida? Mikker ei taha töötada praegult 64bit ajureitega icon_sad.gif


http://windowshelp.microsoft.com/Windows/en-US/help/41531554-d5ef-4f2c-8fb9-149bdc5c8a701033.mspx

Compatibility mode ei aita ?

Renka kirjutas:
krustok, ma pean ennast samuti "progressiga kaasaminejaks" - küll mitte päris pea ees tundmatusse vette hüpates. Aga mu algne küsimus oli esitatud selle OLULISE paremuse kohta.


Kas OLULINE paremus juba pole see (vähemalt minu jaoks), et 90% driveritest tiris W7 ise ja tundis kõik ära. RICOH mälukaardilugeja ja veebikaamera pidin vaid ise panema. XP sisaldab mingi 60% jura, sest driverite databaas ja muud lisad on seal aastast 2001+. Uutel arvutitel pole ju vahet, kas XP või W7 ja W7 oskab ennast koomale tõmmata, kui on tarbimine taga. OLULINE paremus on kasvõi taskbar ! Väiksed ikoonid taskbaril on väga head, lisaks see grupeerimine.

See oli nüüd natuke enda vaatevinklist, aga kas pole mitte mugavam ? Lisaks install alla 20 minuti ja kiirus (shut down, boot). Kui siin Tomorrow testis, siis läks vist XP-l 105 sekundit ja 33 W7-l külmalt -> kas see pole OLULINE ajavahe ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2009 14:48:40 vasta tsitaadiga

heh, my computer all ei ilmunud enam yhtegi ikooni, task managerist panin explorer.exe kinni ja siis uuesti tööle. Nüüd annab my computer või mis tahes kausta avades "The remote procedure call failed and did not execute"
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 29.08.2009 14:50:24 vasta tsitaadiga

Restarti ei soovi teha?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2009 16:20:49 vasta tsitaadiga

soovija kirjutas:
Kui siin Tomorrow testis, siis läks vist XP-l 105 sekundit ja 33 W7-l külmalt -> kas see pole OLULINE ajavahe ?

Tegelikult ma ei testinud mitte XP-d vaid Vistat.Ehk siis Vista vs Win7 vahet.Link kenasti allkirjas olemas.Vaadake järgi thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2009 16:26:20 vasta tsitaadiga

ei tea mis nipiga sul vista nii aeglaselt käima läks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
centraaL
Kreisi kasutaja
centraaL

liitunud: 29.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2009 16:29:47 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Kuidas ta XPst oluliselt parem on? icon_razz.gif
Kas ma saan oma töö kiiremini tehtud? On mu töö tulemus parem? Kuidas mu produktiivsus tõuseb xp->W7 üleminekuga?
Kui ma praegu sinu lause peale omale W7't ostma tõttan aga mu kuusissetulek ei tõuse või hoopis langeb tänu XP->W7 üleminekule siis kas ma võin saamata jäänud tulu eest arve sinule esitada?

See oleneb juba sellest, kuidas sa ise hakkama saad uuel platvormil. W7'l on oluliselt palju vilesid ja kelli ning minu jaoks ebavajalikke asju maha tõmmatud, mis Vistas olemas olid ja ka kiirus tõuseb. Tõesti, kui on 8 aastat vana raud, siis vast ei tasu kiiruse tõusmise peale panustada võrreldes XP'ga.

Ning W7 ei ole pelgalt uue themega Vista. Funktsionaalsus, kasutusmugavus ja kiirus on kõvasti tõusnud, seda juba betas ja RTMis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2009 17:56:40 vasta tsitaadiga

http://www.windows7sins.org
icon_rolleyes.gif icon_confused.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2009 18:58:41 vasta tsitaadiga

apelsin16 kirjutas:
ei tea mis nipiga sul vista nii aeglaselt käima läks.

Mismõttes aeglaselt?.Kogu aeg oli mul vistal selline bootimiskiirus icon_rolleyes.gif .Põhjus polnud mitte rauas vaid selles,et Vistal oli see mõttetu Start Orb kujutis veel 10 sek ees icon_rolleyes.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
centraaL
Kreisi kasutaja
centraaL

liitunud: 29.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2009 20:02:50 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
apelsin16 kirjutas:
ei tea mis nipiga sul vista nii aeglaselt käima läks.

Mismõttes aeglaselt?.Kogu aeg oli mul vistal selline bootimiskiirus icon_rolleyes.gif .Põhjus polnud mitte rauas vaid selles,et Vistal oli see mõttetu Start Orb kujutis veel 10 sek ees icon_rolleyes.gif

Start Orb kujutise ajal laetakse minu teada ju drivereid. Safe modes näitab ära ka, mida ta parasjagu laeb, Orb on sinna lihtsalt ilustuseks ajaviiteks pandud. Lõpuks tuleb ikka Wini confi ja raua taha asi ajada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 29.08.2009 21:34:47 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Aga mu algne küsimus oli esitatud selle OLULISE paremuse kohta.
defineeri alustuseks see OLULINE ära, sest kui teised selgitavad w7 paremad küljed oma olulisuse järgi, siis sinu oluline võib olla puhtalt kui mitu meetrit ascii-porri suudab os sekundis kuvada
_________________
☠
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2009 21:55:51 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Renka kirjutas:
Aga mu algne küsimus oli esitatud selle OLULISE paremuse kohta.
defineeri alustuseks see OLULINE ära, sest kui teised selgitavad w7 paremad küljed oma olulisuse järgi, siis sinu oluline võib olla puhtalt kui mitu meetrit ascii-porri suudab os sekundis kuvada

Miks mina loobusin win7: puhtalt mugavusest, kuna ma ei viitsi ümber õppida ja saan hetkel ilma suuremat vaeva (ümber õppimist kiiruse ja kasutusmugavuse poole pealt) nägemata kasutada oma väljakujunenud oskuste suurt tootlikkust XP peal, mis ei suuda mind hetkel veel võimalustega kuidagi piirata.
Oluliselt parem ongi vaid individuaalsed arvamused. Seda Renka poolt nõuda ei saa või saab ta vastuseks Vaid subjektiivseid arvamusi, kellede autorid arvavad, et see on ainus tõde. - ehk fännboyde pläma.
Üheks ainukeseks määravaks põhjuseks, miks ma hetkel XP-d installin on see, et kaustad on vaid "Auto arrange".. kuna ma dokumenteerin väga palju igasugust materjali, ei ole see lihtsalt mugav minule. Muus osas oleksin suutnud tõesti ümber õppida kui väga tahtnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 29.08.2009 22:09:43 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
libe kirjutas:
Renka kirjutas:
Aga mu algne küsimus oli esitatud selle OLULISE paremuse kohta.
defineeri alustuseks see OLULINE ära, sest kui teised selgitavad w7 paremad küljed oma olulisuse järgi, siis sinu oluline võib olla puhtalt kui mitu meetrit ascii-porri suudab os sekundis kuvada

Miks mina loobusin win7: puhtalt mugavusest, kuna ma ei viitsi ümber õppida ja saan hetkel ilma suuremat vaeva (ümber õppimist kiiruse ja kasutusmugavuse poole pealt) nägemata kasutada oma väljakujunenud oskuste suurt tootlikkust XP peal, mis ei suuda mind hetkel veel võimalustega kuidagi piirata.
Oluliselt parem ongi vaid individuaalsed arvamused. Seda Renka poolt nõuda ei saa või saab ta vastuseks Vaid subjektiivseid arvamusi, kellede autorid arvavad, et see on ainus tõde. - ehk fännboyde pläma.
Üheks ainukeseks määravaks põhjuseks, miks ma hetkel XP-d installin on see, et kaustad on vaid "Auto arrange".. kuna ma dokumenteerin väga palju igasugust materjali, ei ole see lihtsalt mugav minule. Muus osas oleksin suutnud tõesti ümber õppida kui väga tahtnud.
ehk siis ei suuda ümberõppida ja hoobilt kohaneda
mõistan, kui puhas raharaiskamine probleemiks, aga kasutusmugavuse osas ei oska küll probleeme leida - ainult pseudoprobleeme

_________________
☠
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2009 22:26:41 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Renka kirjutas:
Aga mu algne küsimus oli esitatud selle OLULISE paremuse kohta.
defineeri alustuseks see OLULINE ära, sest kui teised selgitavad w7 paremad küljed oma olulisuse järgi, siis sinu oluline võib olla puhtalt kui mitu meetrit ascii-porri suudab os sekundis kuvada
Kui mingi tüüp kirjutab, et asi on OLULISELT parem siis ma tahaks teada mis see oluline on. Miks mina pean seda defineerima?
_________________
There is no place like 127.0.0.1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2009 22:41:44 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
libe kirjutas:
Renka kirjutas:
Aga mu algne küsimus oli esitatud selle OLULISE paremuse kohta.
defineeri alustuseks see OLULINE ära, sest kui teised selgitavad w7 paremad küljed oma olulisuse järgi, siis sinu oluline võib olla puhtalt kui mitu meetrit ascii-porri suudab os sekundis kuvada
Kui mingi tüüp kirjutab, et asi on OLULISELT parem siis ma tahaks teada mis see oluline on. Miks mina pean seda defineerima?

Miks sa nõuad fanboy subjektiivset arvamust, millega sa kokkuvõttes nagunii ei nõustu?

Link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 29.08.2009 22:59:01 vasta tsitaadiga

aga sa eitad igasugust olist
_________________
☠
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2009 23:32:05 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:

Üheks ainukeseks määravaks põhjuseks, miks ma hetkel XP-d installin on see, et kaustad on vaid "Auto arrange".. kuna ma dokumenteerin väga palju igasugust materjali, ei ole see lihtsalt mugav minule. Muus osas oleksin suutnud tõesti ümber õppida kui väga tahtnud.

Oleks võinud ju nimede järgi sorteerida ning kausta ette lisada järjekorra numbri.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2009 00:10:16 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
ei viitsi ümber õppida

Kunagi pead niikuinii ümber õppima icon_wink.gif .Kas siis mingit uut MS OS-i vms

Fakt on see,et kui ajaga kaasas käia ja asju õppida, siis pole aastaid probleeme.Mina läksin Vistale üle enne kui see veel ametlikult väljaski oli(enne kasutasin XP x86) ja tänu mitme aastasele Vista kasutamisele suudan enamus asju Win7-s ka unepealt üles leida ja oma vajadustele kohaldada.Arvan,et kui oleksin XP peale edasi jäänud oleks mul nüüd hulga raskem kohaneda muutustega Win7-s.

Seepärast ma ei lasegi vahet kunagi liiga suureks,kuna lõpuks ülemineku teed siis võid avastada,et suur tükk ajab suu lõhki icon_neutral.gif .Umbes nagu Win95 kasutaja jätab Win98 ja WinME vahele ja siis avastab oma üllatuseks,et WinXP-s on kõik hoopis teisiti...hmm i wonder why eusa_think.gif
Minu mkhmm...subjektiivne fännpoi arvamus siis thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2009 00:26:39 vasta tsitaadiga

Täiesti nõus. Aga kuna hetkel pole teist arvutit "õppimiseks" kõrvale panna, siis on vaid ja ainult tööelukõigemasin. thumbs_up.gif
Vähemalt saan lubada et leides mälud, panen ühele kastile w7 peale icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2009 01:02:28 vasta tsitaadiga

No peab mainima, et kui algul sai XP pealt üle kolitud 7 peale, siis ei leidnud 7 all küll midagi üles. Küll sai kirutud, et miks pole asjad nii lihtsalt sätitud, kui XP's. Muude lisandunud featuuridega probleeme polnud. Kuid just igast seadete otsimisel Cp all jms. Kuid nüüd on vastupidi. Oli vaja ühes arvutis, kus XP peal, midagi ümber sättida ning ei leia enam asju üles icon_biggrin.gif. Sellist mõnusat searchi ka polnud, nagu Vista/7. Need kes praegu kurdavad, et 7 on teistmoodi ning ei saa hakkama, siis see on lihtsalt harjumuse asi.
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 (arutelu ja probleemid) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 132, 133, 134 ... 372, 373, 374  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.