|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
s4nder
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
20.08.2009 14:00:47
|
|
|
| Diablo 3-s on praeguse seisuga korraga võimalik mängida kõige rohkem neljakesi. Isegi half-MMO-ks nimetada on seda natuke palju.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
20.08.2009 14:02:21
|
|
|
Mind MP vähimalgi määral ei koti , aga ma usun et küll sellest 4-sest piirangust saab ka kuidagi mööda .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
20.08.2009 15:35:34
|
|
|
| Cancelisin oma preorderi ära, õnneks oli võimalus Game.co.uk'is. Ennem uuesti ei telli kui on öeldud, et mingit bannimist ei tule. Kuulsin, et tellimised banniti ka ära vms, nendest riikidest kus ei saa EU serverites mängida, pmst need kes enne ära tellisin, raiskasid raha niisama ära kuna selle key'ga ei saa accounti regada enam, ega ka mängida. Proxy'des saaks kah vb aga fuck that.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naga
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2007
|
20.08.2009 17:24:19
|
|
|
Kust see bannimise hirm nüüd välja ilmus!? On keellegil mõni vihje kust seda vaadata saaks? Aion CH un hackerite paradiis ja pole mina näinud, et kedagi ära bannitakse (kuigi hädasti oleks vaja). Mõni päev näed hacke ja botte rohkem kui normaalseid mängijaid.
_Kuulsin, et tellimised banniti ka ära vms, nendest riikidest kus ei saa EU serverites mängida, pmst need kes enne ära tellisin, raiskasid raha_
Äkki annaks mõne lingi kust seda vaadata saaks?
Mille alusel nad siis bannivad? Selle eest, et EU mängija mängib EU serveris? Kas ma naerda tohin? Neil pole niipalju raha, et kohtukulusid kinni taguda.
Vaata iseasi on see kui Türklased või Venelased üritavad EU serveris mängida siis on see reeglite rikkumine ja neid võib ka bannida. Kui EU kodanik tahab EU kodanikele mõeldud mängu EU riigist mängida siis ei saa seda mittekuidagi bannimisega karistada. Minuga see ju läbi ei läinud või mis? Kusjuures nad ju teadsid, et ma olen Eestist ja nende vigasest turvareziimist läbi häkkisin. Mittemidagi nad ei teinud vaid hoopis vabandasid. Eks katsugu nad mind ära bannida!
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
20.08.2009 17:25:18
|
|
|
See ban on see, et su IP on lihtsalt banned euroopa serveritest, ja kui sul pole see mingi vene publisheri mäng, siis ei saa sa vene servritesse, ega ka eu omadesse, as far as i know. Saatsin neile kirja juba mitu päeva tagasi ära aga vastust pole siiani tulnud.
Igatahes ma ei hakka ennem arvatavasti Aioni alla raha panema, kui on asi kindel, et saab euroopa serverites mängida normaalselt.
viimati muutis veso 20.08.2009 17:29:10, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naga
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2007
|
20.08.2009 17:29:41
|
|
|
_See ban on see, et su IP on lihtsalt banned euroopa serveritest_
Võin kinnitada, et minu IP pole bannitud EU serveritest, miks peaks siis sinuoma olema? On veel kellelgi küsimusi?
N.B. Nsoft teab, et mängin Eestist ja neil pole mittemidagi selle vastu.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
20.08.2009 17:30:21
|
|
|
| Kust kohast sa tellisid üldse, et sul juba key ja kõik olemas on?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
capa
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2005
|
20.08.2009 17:32:37
|
|
|
Saatsin NCSoftile kirja selle kohta, et selgust saada kus siis eestlased mängida saavad.
Kui nad midagi tarka vastavad annan ka teile teada mis nad kirjutasid.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
20.08.2009 17:37:36
|
|
|
Tänud, tahaks tõesti korda saada selle jama ja rahulikult ootama jääda, kui ise saan ka neil vastuse, annan teada siia.
Edit: vot tuligi juba.
Spoiler 
Ega eriti ei aidanud küll.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
20.08.2009 17:51:04
|
|
|
| Englidh version?
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
20.08.2009 20:09:51
|
|
|
Ning miks räägitakse Eesti asemel Leedust?
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
20.08.2009 21:08:04
|
|
|
| Ei tea, kirja sisse kirjutasin kõikide riikide eest aga mainisin, et ise olen eestist. Pakun, et ta mõtles selle all kõiki nö. "banned" riike.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naga
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2007
|
20.08.2009 21:41:47
|
|
|
Mis kuradi banned!? Unustage see banned ära! Kedagi pole banned vaid registreerimise server oli Eesti IP aadressidele plokitud. Need on ikka kaks väga erinevat asja.
Kust key sain. Aga siis saab ju key millega mängida closed beta kui preordered või olen mina ainus?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Titanium
HV vaatleja

liitunud: 02.05.2005
|
20.08.2009 22:15:46
|
|
|
| Tellisin Steam-ist Aion CE ja pole probleeme olnud regamisega ja betas mängimisega. Eks paistab mis edasi saab
|
|
| tagasi üles |
|
 |
naga
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2007
|
20.08.2009 22:26:28
|
|
|
| Noh näed, ma ju ütlesin, et võibolla on asi juba lahenenud. See tähendab, et Eestil pole mingit IP plokki.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
20.08.2009 22:52:43
|
|
|
| See teema ei pidanud retailiga alles algama? CBT ja OBT on vaba kõigi jaoks. Ameeriklased, Eurooplased, kõik koos.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naga
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2007
|
21.08.2009 00:23:13
|
|
|
| Vale vastus. Ei ole vaba. EU mängija ei sa US serverites mängida ja vastupidi. Ja näiteks Türklased ning Venelased ei saa kuskil mängida...
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pro
HV kasutaja
liitunud: 03.05.2004
|
21.08.2009 08:22:24
|
|
|
| krt kus me siis mängida saame enam üldse aru ma ei saa
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naga
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2007
|
21.08.2009 11:37:53
|
|
|
Nagu nähtub Titanium kommentaarist saavad Eestlased mängida EU serverites ilma igasuguste piiranguteta. See et alguses *Eestlased registreerida ei saanud on nüüd kõrvaldatud.
Ühesõnaga EU serverites.
Case closed.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
21.08.2009 11:41:13
|
|
|
| naga kirjutas: |
Nagu nähtub Titanium kommentaarist saavad Eestlased mängida EU serverites ilma igasuguste piiranguteta. See et alguses *Eestlased registreerida ei saanud on nüüd kõrvaldatud.
Ühesõnaga EU serverites.
Case closed. |
Quoted for reference.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
21.08.2009 14:12:53
|
|
|
| Kas steamist saab karbi versiooni või ainult downloadi + key'd? Pole ise kunagi tellinud mdiagi sarnast seal, va. Team Fortress 2, mis oli download lingina kuna seda box versiooni pole olemaski vist. Igatahes, muud ma seal ti leidnud kui CE mis oli kirve hinnaga. Linki äkki? Game.co.uk'ist ei saa beta key'dki vist ja karbi saab alles reliisi päeval kätte, arvatavasti isegi hiljem kui mingi jama tuleb selle kohale toomisega.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
21.08.2009 14:16:38
|
|
|
Saad downloadi mis seotakse su kontoga, isegi key'd ei saa
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muu
HV vaatleja
liitunud: 23.08.2009
|
23.08.2009 17:04:42
|
|
|
Ise preorderisin ka steami kaudu ja saab küll key. Mille saab omakorda registreerida kui teed NCsofti konto kust edasti registreerid selle key ja saad teha aioni accoundi.
Olen edukalt osalenud ka viimasel kahel betal ja pole mingeid probleeme olnud...
Kui mäng hakkab jooksma võiks kokku leppida mingi serveri siin kus eestlased hakkavad mängima, saab guildi teha jne.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
24.08.2009 13:56:29
|
|
|
Saatsin ka eelmine nädal kirja, täna sain sellise vastuse :
| tsitaat: |
Unfortunately, we do not have any further information about the game’s release in your territory at this point. As a result, you will not be able to use any acquired serial codes to create an Aion game account (whether it’s American or European). We recommend that you contact your retailer to cancel any order you may have placed for the game until further notice.
Should this situation change we’ll make an announcement on our official website:
http://www.aiononline.com/uk/ or http://www.aiononline.com/na/.
We’re very sorry not to be able to provide a more detailed answer and sincerely apologize for any inconvenience this may cause. |
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muu
HV vaatleja
liitunud: 23.08.2009
|
24.08.2009 15:01:28
|
|
|
| iDemon kirjutas: |
Saatsin ka eelmine nädal kirja, täna sain sellise vastuse :
| tsitaat: |
Unfortunately, we do not have any further information about the game’s release in your territory at this point. As a result, you will not be able to use any acquired serial codes to create an Aion game account (whether it’s American or European). We recommend that you contact your retailer to cancel any order you may have placed for the game until further notice.
Should this situation change we’ll make an announcement on our official website:
http://www.aiononline.com/uk/ or http://www.aiononline.com/na/.
We’re very sorry not to be able to provide a more detailed answer and sincerely apologize for any inconvenience this may cause. |
|
Selle kirja põhjal poleks tohtinud keegi eestlastest saama betat mängida või oma keyd registreerida mida on aga paljud juba teinud... Väga kahtlane asi eks näeb seda asja siis kui mäng välja tuleb.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Winenose
HV vaatleja
liitunud: 27.03.2007
|
24.08.2009 16:32:57
|
|
|
| Betasid sai vabalt mängida jah. Key-ga tuli pisut nussida, aga tehtav. Kui aga serveritele IP block pannakse, siis on küll suht-koht putsis.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
24.08.2009 16:46:17
|
|
|
| mina sain beta key ilma igasuguse jamata sisse panna... ehk saab retaili oma ka
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
capa
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2005
|
26.08.2009 15:00:37
|
|
|
| iDemon kirjutas: |
Saatsin ka eelmine nädal kirja, täna sain sellise vastuse :
| tsitaat: |
Unfortunately, we do not have any further information about the game’s release in your territory at this point. As a result, you will not be able to use any acquired serial codes to create an Aion game account (whether it’s American or European). We recommend that you contact your retailer to cancel any order you may have placed for the game until further notice.
Should this situation change we’ll make an announcement on our official website:
http://www.aiononline.com/uk/ or http://www.aiononline.com/na/.
We’re very sorry not to be able to provide a more detailed answer and sincerely apologize for any inconvenience this may cause. |
|
Sain sõna-sõnalt sama vastuse...tundub nagu mingi auto reply....
Kirja järgi jah ei tohiks nagu saada üldse aionit mängida, kuid betas siiski paljud eestlased käinud.
Arvan (loodan) et see kuulujutt ei pea siiski paika et me euro serveritesse ei saa kui asi live läheb.
Time will tell.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
26.08.2009 23:58:59
|
|
|
| "Still being discussed" - rääkisin just selle Community Manageri Ayase'ga IRC's. Tema pidi kõige rohkem kommuuniga läbi saama ja õiget infot jagama. Eks neil pole veel see ära plaanitud, kas ikka teevad seda või ei. Ütles, et annab teada kui midagi tehakse. Igatahes, hetkel jääb aint järele ootamine. Eks näib.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
30.08.2009 03:50:05
|
|
|
Tiba loll küsimus, kui mäng tuleb, siis piisab ainult mängu ostmisest või on kuumaksuga?
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
30.08.2009 04:19:59
|
|
|
| kodukal on see info raudselt olemas ja ma olen 99,9% kindel, et tegemist pilukate kuumaksulise projektiga.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pro
HV kasutaja
liitunud: 03.05.2004
|
30.08.2009 10:40:19
|
|
|
open beta algab varsti
_________________ In game name:lusikas |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muu
HV vaatleja
liitunud: 23.08.2009
|
31.08.2009 23:23:17
|
|
|
| Open beta ajal võiks serveri ka välja valida kus siis saaksid eestlased koos mängida, või vähemalt need kes seda foorumit loevad ja kavatsevad Aionit mängima hakata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
31.08.2009 23:44:19
|
|
|
Mismoodi sinna open-betasse pääseb üldse? Ei leidnud küll mingit sign-upi veel.
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
argottt
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.12.2006
|
01.09.2009 11:53:44
|
|
|
Mingi eriti haige OB Aionil. Ikkagi mingite Keydega. NCsof jagab ise keysid, alates tänasest jagab FilePlanet oma tellijatele ja siis veel need kes Pre Orderisid.
Kui on keegi Kes saab FilePlanetist Key aga on juba Preorderiga olemas ja FP oma vaja pole võiks palun mulle anda tänud
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
01.09.2009 12:05:41
|
|
|
| njah, dlgamer saadab mulle meeldetuletusi, et7ndal saan osta mängu välja... aga mis saab siis kui meid sunnitakse RU serveritesse...
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
argottt
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.12.2006
|
01.09.2009 12:11:05
|
|
|
| olen lugenud igalttoolt ja praegu aint niipalju aru saand et ainult leedu läheb RU serveritesse
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
01.09.2009 12:49:48
|
|
|
Ei tea isegi, kurat selline tunne nagu canceliks ära ja fuck aion see RU teema situb selle haibi ära.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pro
HV kasutaja
liitunud: 03.05.2004
|
01.09.2009 13:09:20
|
|
|
mina võtan endale steami kaudu sama päev kui välja tuleb siis näeb kas teised said EU serveritesse
_________________ In game name:lusikas |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
01.09.2009 13:30:00
|
|
|
| pro kirjutas: |
| mina võtan endale steami kaudu sama päev kui välja tuleb siis näeb kas teised said EU serveritesse |
Kindel, et mujalt ei võta? Steamis on ikka röögatu juurdehindlus
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naga
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2007
|
01.09.2009 13:55:41
|
|
|
Kuule Veso rahune natuke. Tõesti Eesti oli IP plokk registreerimise serveris mis kas minu "viisakal" juhendamisel või veel mõnel teisel põhjusel ära likvideeriti. Seega ei ole mõtet siin paanikat külvata. Ütle palun mis põhjusel peaks Nsoft ploki uuesti peale panema kui nad selle juba maha võtsid? Ja kui nad peaksid seda uuesti tegema siis tuletan neile uuesti meelde, et nad rikuvad EU seadusi. Nsoft ise kuulutas mängu regioonideks USA ja EU ning nad EI SAA Euroopa Liitu nüüd enam regioonideks jaotada ilma riskita saada hagi Euroopa kohtust. Ja seda ma karanteerin, et selle hagi nad ka saavad.
Kui Leedukad on nii jobud, et õigetele nuppudele vajutada ei oska siis on see sügavalt nende enda probleem ja mind see ei torgi aga Eesti jätku rahule!
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pro
HV kasutaja
liitunud: 03.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muu
HV vaatleja
liitunud: 23.08.2009
|
01.09.2009 22:28:15
|
|
|
Arvatavasti tulevad samad serverid mis betas nii ,et tehke lihtsalt enda ettepanek kuhu minna ja siis loodetavasti inimesed nõustuvad , sest tegelikult ju vahet pole milline server, peamine ikka, et saaks
kaasmaallastega koos mängida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DeathClaw
HV vaatleja
liitunud: 20.08.2004
|
02.09.2009 00:06:21
|
|
|
Kuidas sul õnnestus sealt osta? Mul teatab rõõmsalt, et Eestis pole võimalik osta.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crazyxman
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2008
|
02.09.2009 01:35:42
|
|
|
Mõtlesin, et annan oma fileplaneti key ära kellelegi aga oli seal siis selline kiri:
Your access to the closed beta event has been denied due to Country restrictions.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pro
HV kasutaja
liitunud: 03.05.2004
|
02.09.2009 08:20:27
|
|
|
| seal fileplaneti key mingi jama EU inimesed ei saa sealt keyd
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sandman
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2004
|
02.09.2009 08:32:35
|
|
|
Nähh, mõtlesin, et AION teemat lugedes tuleb ikka hea tuju aga võta näpust noh! Üritanud ka siin open beta key'd omale sebida aga ei kusagilt, ei kusagilt. Tahaks ju ometigi ennem ära proovida kui pre-orderi käiku laseks!
_________________ Fotolõuend - Fototapeet - Disaingraafika - Dekoratiivkleebised |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naga
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2007
|
02.09.2009 11:13:15
|
|
|
_Tahaks ju ometigi ennem ära proovida kui pre-orderi käiku laseks! icon_neutral.gif_
Pole probleemi. Mine tee Hiinasse konto ja saad 5 tundi igas serveris tasuta mängida.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
02.09.2009 11:43:14
|
|
|
Sellest demo/trialit ei tule välja?
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|