Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Aion märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 23, 24, 25  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
s4nder
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2009 14:00:47 vasta tsitaadiga

Diablo 3-s on praeguse seisuga korraga võimalik mängida kõige rohkem neljakesi. Isegi half-MMO-ks nimetada on seda natuke palju.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2009 14:02:21 vasta tsitaadiga

Mind MP vähimalgi määral ei koti , aga ma usun et küll sellest 4-sest piirangust saab ka kuidagi mööda . thumbs_up.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 20.08.2009 15:35:34 vasta tsitaadiga

Cancelisin oma preorderi ära, õnneks oli võimalus Game.co.uk'is. Ennem uuesti ei telli kui on öeldud, et mingit bannimist ei tule. Kuulsin, et tellimised banniti ka ära vms, nendest riikidest kus ei saa EU serverites mängida, pmst need kes enne ära tellisin, raiskasid raha niisama ära kuna selle key'ga ei saa accounti regada enam, ega ka mängida. Proxy'des saaks kah vb aga fuck that.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naga
HV vaatleja
naga

liitunud: 12.03.2007




sõnum 20.08.2009 17:24:19 vasta tsitaadiga

Kust see bannimise hirm nüüd välja ilmus!? On keellegil mõni vihje kust seda vaadata saaks? Aion CH un hackerite paradiis ja pole mina näinud, et kedagi ära bannitakse (kuigi hädasti oleks vaja). Mõni päev näed hacke ja botte rohkem kui normaalseid mängijaid.

_Kuulsin, et tellimised banniti ka ära vms, nendest riikidest kus ei saa EU serverites mängida, pmst need kes enne ära tellisin, raiskasid raha_
Äkki annaks mõne lingi kust seda vaadata saaks?

Mille alusel nad siis bannivad? Selle eest, et EU mängija mängib EU serveris? Kas ma naerda tohin? Neil pole niipalju raha, et kohtukulusid kinni taguda.

Vaata iseasi on see kui Türklased või Venelased üritavad EU serveris mängida siis on see reeglite rikkumine ja neid võib ka bannida. Kui EU kodanik tahab EU kodanikele mõeldud mängu EU riigist mängida siis ei saa seda mittekuidagi bannimisega karistada. Minuga see ju läbi ei läinud või mis? Kusjuures nad ju teadsid, et ma olen Eestist ja nende vigasest turvareziimist läbi häkkisin. Mittemidagi nad ei teinud vaid hoopis vabandasid. Eks katsugu nad mind ära bannida!
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 20.08.2009 17:25:18 vasta tsitaadiga

See ban on see, et su IP on lihtsalt banned euroopa serveritest, ja kui sul pole see mingi vene publisheri mäng, siis ei saa sa vene servritesse, ega ka eu omadesse, as far as i know. Saatsin neile kirja juba mitu päeva tagasi ära aga vastust pole siiani tulnud.
Igatahes ma ei hakka ennem arvatavasti Aioni alla raha panema, kui on asi kindel, et saab euroopa serverites mängida normaalselt.


viimati muutis veso 20.08.2009 17:29:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naga
HV vaatleja
naga

liitunud: 12.03.2007




sõnum 20.08.2009 17:29:41 vasta tsitaadiga

_See ban on see, et su IP on lihtsalt banned euroopa serveritest_

Võin kinnitada, et minu IP pole bannitud EU serveritest, miks peaks siis sinuoma olema? On veel kellelgi küsimusi?

N.B. Nsoft teab, et mängin Eestist ja neil pole mittemidagi selle vastu.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 20.08.2009 17:30:21 vasta tsitaadiga

Kust kohast sa tellisid üldse, et sul juba key ja kõik olemas on?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
capa
HV vaatleja
capa

liitunud: 23.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2009 17:32:37 vasta tsitaadiga

Saatsin NCSoftile kirja selle kohta, et selgust saada kus siis eestlased mängida saavad.
Kui nad midagi tarka vastavad annan ka teile teada mis nad kirjutasid.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 20.08.2009 17:37:36 vasta tsitaadiga

Tänud, tahaks tõesti korda saada selle jama ja rahulikult ootama jääda, kui ise saan ka neil vastuse, annan teada siia.

Edit: vot tuligi juba.
Spoiler Spoiler Spoiler

Ega eriti ei aidanud küll.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 20.08.2009 17:51:04 vasta tsitaadiga

Englidh version?
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 20.08.2009 20:09:51 vasta tsitaadiga

Ning miks räägitakse Eesti asemel Leedust?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 20.08.2009 21:08:04 vasta tsitaadiga

Ei tea, kirja sisse kirjutasin kõikide riikide eest aga mainisin, et ise olen eestist. Pakun, et ta mõtles selle all kõiki nö. "banned" riike.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naga
HV vaatleja
naga

liitunud: 12.03.2007




sõnum 20.08.2009 21:41:47 vasta tsitaadiga

Mis kuradi banned!? Unustage see banned ära! Kedagi pole banned vaid registreerimise server oli Eesti IP aadressidele plokitud. Need on ikka kaks väga erinevat asja.

Kust key sain. Aga siis saab ju key millega mängida closed beta kui preordered või olen mina ainus?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Titanium
HV vaatleja
Titanium

liitunud: 02.05.2005




sõnum 20.08.2009 22:15:46 vasta tsitaadiga

Tellisin Steam-ist Aion CE ja pole probleeme olnud regamisega ja betas mängimisega. Eks paistab mis edasi saab
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naga
HV vaatleja
naga

liitunud: 12.03.2007




sõnum 20.08.2009 22:26:28 vasta tsitaadiga

Noh näed, ma ju ütlesin, et võibolla on asi juba lahenenud. See tähendab, et Eestil pole mingit IP plokki.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 20.08.2009 22:52:43 vasta tsitaadiga

See teema ei pidanud retailiga alles algama? CBT ja OBT on vaba kõigi jaoks. Ameeriklased, Eurooplased, kõik koos.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naga
HV vaatleja
naga

liitunud: 12.03.2007




sõnum 21.08.2009 00:23:13 vasta tsitaadiga

Vale vastus. Ei ole vaba. EU mängija ei sa US serverites mängida ja vastupidi. Ja näiteks Türklased ning Venelased ei saa kuskil mängida...
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 21.08.2009 08:22:24 vasta tsitaadiga

krt kus me siis mängida saame enam üldse aru ma ei saa
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naga
HV vaatleja
naga

liitunud: 12.03.2007




sõnum 21.08.2009 11:37:53 vasta tsitaadiga

Nagu nähtub Titanium kommentaarist saavad Eestlased mängida EU serverites ilma igasuguste piiranguteta. See et alguses *Eestlased registreerida ei saanud on nüüd kõrvaldatud.
Ühesõnaga EU serverites.

Case closed.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2009 11:41:13 vasta tsitaadiga

naga kirjutas:
Nagu nähtub Titanium kommentaarist saavad Eestlased mängida EU serverites ilma igasuguste piiranguteta. See et alguses *Eestlased registreerida ei saanud on nüüd kõrvaldatud.
Ühesõnaga EU serverites.

Case closed.


Quoted for reference.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 21.08.2009 14:12:53 vasta tsitaadiga

Kas steamist saab karbi versiooni või ainult downloadi + key'd? Pole ise kunagi tellinud mdiagi sarnast seal, va. Team Fortress 2, mis oli download lingina kuna seda box versiooni pole olemaski vist. Igatahes, muud ma seal ti leidnud kui CE mis oli kirve hinnaga. Linki äkki? Game.co.uk'ist ei saa beta key'dki vist ja karbi saab alles reliisi päeval kätte, arvatavasti isegi hiljem kui mingi jama tuleb selle kohale toomisega.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 21.08.2009 14:16:38 vasta tsitaadiga

Saad downloadi mis seotakse su kontoga, isegi key'd ei saa
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muu
HV vaatleja

liitunud: 23.08.2009




sõnum 23.08.2009 17:04:42 vasta tsitaadiga

Ise preorderisin ka steami kaudu ja saab küll key. Mille saab omakorda registreerida kui teed NCsofti konto kust edasti registreerid selle key ja saad teha aioni accoundi.
Olen edukalt osalenud ka viimasel kahel betal ja pole mingeid probleeme olnud...
Kui mäng hakkab jooksma võiks kokku leppida mingi serveri siin kus eestlased hakkavad mängima, saab guildi teha jne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 24.08.2009 13:56:29 vasta tsitaadiga

Saatsin ka eelmine nädal kirja, täna sain sellise vastuse :

tsitaat:
Unfortunately, we do not have any further information about the game’s release in your territory at this point. As a result, you will not be able to use any acquired serial codes to create an Aion game account (whether it’s American or European). We recommend that you contact your retailer to cancel any order you may have placed for the game until further notice.

Should this situation change we’ll make an announcement on our official website:
http://www.aiononline.com/uk/ or http://www.aiononline.com/na/.

We’re very sorry not to be able to provide a more detailed answer and sincerely apologize for any inconvenience this may cause.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muu
HV vaatleja

liitunud: 23.08.2009




sõnum 24.08.2009 15:01:28 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Saatsin ka eelmine nädal kirja, täna sain sellise vastuse :

tsitaat:
Unfortunately, we do not have any further information about the game’s release in your territory at this point. As a result, you will not be able to use any acquired serial codes to create an Aion game account (whether it’s American or European). We recommend that you contact your retailer to cancel any order you may have placed for the game until further notice.

Should this situation change we’ll make an announcement on our official website:
http://www.aiononline.com/uk/ or http://www.aiononline.com/na/.

We’re very sorry not to be able to provide a more detailed answer and sincerely apologize for any inconvenience this may cause.


Selle kirja põhjal poleks tohtinud keegi eestlastest saama betat mängida või oma keyd registreerida mida on aga paljud juba teinud... Väga kahtlane asi eks näeb seda asja siis kui mäng välja tuleb.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winenose
HV vaatleja

liitunud: 27.03.2007




sõnum 24.08.2009 16:32:57 vasta tsitaadiga

Betasid sai vabalt mängida jah. Key-ga tuli pisut nussida, aga tehtav. Kui aga serveritele IP block pannakse, siis on küll suht-koht putsis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2009 16:46:17 vasta tsitaadiga

mina sain beta key ilma igasuguse jamata sisse panna... ehk saab retaili oma ka
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
capa
HV vaatleja
capa

liitunud: 23.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2009 15:00:37 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Saatsin ka eelmine nädal kirja, täna sain sellise vastuse :

tsitaat:
Unfortunately, we do not have any further information about the game’s release in your territory at this point. As a result, you will not be able to use any acquired serial codes to create an Aion game account (whether it’s American or European). We recommend that you contact your retailer to cancel any order you may have placed for the game until further notice.

Should this situation change we’ll make an announcement on our official website:
http://www.aiononline.com/uk/ or http://www.aiononline.com/na/.

We’re very sorry not to be able to provide a more detailed answer and sincerely apologize for any inconvenience this may cause.


Sain sõna-sõnalt sama vastuse...tundub nagu mingi auto reply....
Kirja järgi jah ei tohiks nagu saada üldse aionit mängida, kuid betas siiski paljud eestlased käinud.
Arvan (loodan) et see kuulujutt ei pea siiski paika et me euro serveritesse ei saa kui asi live läheb.
Time will tell.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 26.08.2009 23:58:59 vasta tsitaadiga

"Still being discussed" - rääkisin just selle Community Manageri Ayase'ga IRC's. Tema pidi kõige rohkem kommuuniga läbi saama ja õiget infot jagama. Eks neil pole veel see ära plaanitud, kas ikka teevad seda või ei. Ütles, et annab teada kui midagi tehakse. Igatahes, hetkel jääb aint järele ootamine. Eks näib.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2009 03:50:05 vasta tsitaadiga

Tiba loll küsimus, kui mäng tuleb, siis piisab ainult mängu ostmisest või on kuumaksuga? icon_redface.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2009 04:19:59 vasta tsitaadiga

kodukal on see info raudselt olemas ja ma olen 99,9% kindel, et tegemist pilukate kuumaksulise projektiga.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 30.08.2009 10:40:19 vasta tsitaadiga

open beta algab varsti
_________________
In game name:lusikas
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muu
HV vaatleja

liitunud: 23.08.2009




sõnum 31.08.2009 23:23:17 vasta tsitaadiga

Open beta ajal võiks serveri ka välja valida kus siis saaksid eestlased koos mängida, või vähemalt need kes seda foorumit loevad ja kavatsevad Aionit mängima hakata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 31.08.2009 23:44:19 vasta tsitaadiga

Mismoodi sinna open-betasse pääseb üldse? Ei leidnud küll mingit sign-upi veel.
_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argottt
Kreisi kasutaja
argottt

liitunud: 20.12.2006




sõnum 01.09.2009 11:53:44 vasta tsitaadiga

Mingi eriti haige OB Aionil. Ikkagi mingite Keydega. NCsof jagab ise keysid, alates tänasest jagab FilePlanet oma tellijatele ja siis veel need kes Pre Orderisid.
Kui on keegi Kes saab FilePlanetist Key aga on juba Preorderiga olemas ja FP oma vaja pole võiks palun mulle anda icon_biggrin.gif tänud
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2009 12:05:41 vasta tsitaadiga

njah, dlgamer saadab mulle meeldetuletusi, et7ndal saan osta mängu välja... aga mis saab siis kui meid sunnitakse RU serveritesse...
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argottt
Kreisi kasutaja
argottt

liitunud: 20.12.2006




sõnum 01.09.2009 12:11:05 vasta tsitaadiga

olen lugenud igalttoolt ja praegu aint niipalju aru saand et ainult leedu läheb RU serveritesse
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 01.09.2009 12:49:48 vasta tsitaadiga

Ei tea isegi, kurat selline tunne nagu canceliks ära ja fuck aion icon_razz.gif see RU teema situb selle haibi ära.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 01.09.2009 13:09:20 vasta tsitaadiga

mina võtan endale steami kaudu sama päev kui välja tuleb siis näeb kas teised said EU serveritesse
_________________
In game name:lusikas
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2009 13:30:00 vasta tsitaadiga

pro kirjutas:
mina võtan endale steami kaudu sama päev kui välja tuleb siis näeb kas teised said EU serveritesse


Kindel, et mujalt ei võta? Steamis on ikka röögatu juurdehindlus icon_mad.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naga
HV vaatleja
naga

liitunud: 12.03.2007




sõnum 01.09.2009 13:55:41 vasta tsitaadiga

Kuule Veso rahune natuke. Tõesti Eesti oli IP plokk registreerimise serveris mis kas minu "viisakal" juhendamisel või veel mõnel teisel põhjusel ära likvideeriti. Seega ei ole mõtet siin paanikat külvata. Ütle palun mis põhjusel peaks Nsoft ploki uuesti peale panema kui nad selle juba maha võtsid? Ja kui nad peaksid seda uuesti tegema siis tuletan neile uuesti meelde, et nad rikuvad EU seadusi. Nsoft ise kuulutas mängu regioonideks USA ja EU ning nad EI SAA Euroopa Liitu nüüd enam regioonideks jaotada ilma riskita saada hagi Euroopa kohtust. Ja seda ma karanteerin, et selle hagi nad ka saavad.
Kui Leedukad on nii jobud, et õigetele nuppudele vajutada ei oska siis on see sügavalt nende enda probleem ja mind see ei torgi aga Eesti jätku rahule!
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 01.09.2009 14:09:03 vasta tsitaadiga

võibolla sealt http://www.go4cdkey.com/productDetail.asp?pid=249
aga jah serveri võiks keegi paika panna ,et siis kõik ikka teaks kuhu minna muidu kõik erinevates serverites laiali
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2009 18:21:16 vasta tsitaadiga

http://www.dlgamer.com/buy-aion_preorder_standard_digital_eu-p-5177.html minu preorder siit tehtud.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muu
HV vaatleja

liitunud: 23.08.2009




sõnum 01.09.2009 22:28:15 vasta tsitaadiga

Arvatavasti tulevad samad serverid mis betas nii ,et tehke lihtsalt enda ettepanek kuhu minna ja siis loodetavasti inimesed nõustuvad , sest tegelikult ju vahet pole milline server, peamine ikka, et saaks
kaasmaallastega koos mängida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeathClaw
HV vaatleja

liitunud: 20.08.2004




sõnum 02.09.2009 00:06:21 vasta tsitaadiga

etc_Shelob kirjutas:
http://www.dlgamer.com/buy-aion_preorder_standard_digital_eu-p-5177.html minu preorder siit tehtud.


Kuidas sul õnnestus sealt osta? Mul teatab rõõmsalt, et Eestis pole võimalik osta.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 02.09.2009 01:35:42 vasta tsitaadiga

Mõtlesin, et annan oma fileplaneti key ära kellelegi aga oli seal siis selline kiri:

Your access to the closed beta event has been denied due to Country restrictions.
icon_sad.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 02.09.2009 08:20:27 vasta tsitaadiga

seal fileplaneti key mingi jama EU inimesed ei saa sealt keyd
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandman
HV kasutaja
Sandman

liitunud: 06.12.2004




sõnum 02.09.2009 08:32:35 vasta tsitaadiga

Nähh, mõtlesin, et AION teemat lugedes tuleb ikka hea tuju aga võta näpust noh! Üritanud ka siin open beta key'd omale sebida aga ei kusagilt, ei kusagilt. Tahaks ju ometigi ennem ära proovida kui pre-orderi käiku laseks! icon_neutral.gif
_________________
Fotolõuend - Fototapeet - Disaingraafika - Dekoratiivkleebised
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naga
HV vaatleja
naga

liitunud: 12.03.2007




sõnum 02.09.2009 11:13:15 vasta tsitaadiga

_Tahaks ju ometigi ennem ära proovida kui pre-orderi käiku laseks! icon_neutral.gif_

Pole probleemi. Mine tee Hiinasse konto ja saad 5 tundi igas serveris tasuta mängida.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 02.09.2009 11:43:14 vasta tsitaadiga

Sellest demo/trialit ei tule välja?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Aion mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 23, 24, 25  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.