Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Colin McRae: DiRT 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2009 13:28:14 vasta tsitaadiga

Saan ka kohe kätte, eks muljetan icon_cool.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 21.08.2009 13:45:52 vasta tsitaadiga

sai ka xkasti demo proovitud. graafika on küll kena aga jahm, see juhitavuse teema on naca võõras. baja'ga saab veel hakkama, aga morocco vms. sõit tahab kõvasti harjumist. muusika ja menüü süsteem on üsna meeldiv imho.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2009 13:54:43 vasta tsitaadiga

aga milal see pc versioon reliis on?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 21.08.2009 13:57:30 vasta tsitaadiga

siis kui windows 7 välja tuleb.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 21.08.2009 13:57:31 vasta tsitaadiga

Märgendaks teemat bananadance2.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2009 16:01:12 vasta tsitaadiga

Või et kohe banaaniga siis ? icon_lol.gif

Videote põhjal tundub juhitavus küll natuke imelik olevat , aga samas enne teada ei saa kui mängu konkreetselt proovida ei saa .
CMR ja CMR2 olid sigahead mängud , sai päris palju neid toksitud kunagi .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2009 16:24:57 vasta tsitaadiga

Sain ka proovitud ja juhitavus tunduvalt parem kui DIRT-is. thumbs_up.gif Ootan PS3 demo icon_biggrin.gif et saaks G25-ga proovida icon_cool.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 21.08.2009 16:29:39 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Sain ka proovitud ja juhitavus tunduvalt parem kui DIRT-is. thumbs_up.gif Ootan PS3 demo icon_biggrin.gif et saaks G25-ga proovida icon_cool.gif

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 21.08.2009 17:45:30 vasta tsitaadiga

Kurat PC mehed on jälle lõbust ilma jäetud icon_evil.gif
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2009 18:11:42 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:
Kurat PC mehed on jälle lõbust ilma jäetud icon_evil.gif


Kahjuks jah icon_sad.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2009 19:31:04 vasta tsitaadiga

Noo kes mängida pole saanud siis ma tegin video nagu ikka icon_smile.gif Menüüdest mänguni. Bajat ei viitsinud sisse jätta, suht igav oli ja autod ei läinud niihästi katki icon_razz.gif


Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 21.08.2009 20:10:31 vasta tsitaadiga

No see rewind süsteem oli küll nüüd Gridi pealt maha kopeeritud icon_razz.gif Ja see outside värk meenutas ka ProStreeti... see selleks eks alguses ole jah huvitav ja põnev samamoodi nagu esimene Dirt,mis mulle külle eriti ei meeldinud ... Kahju et PC peal seda tõelist WRC värki ei ole...... need autod seal ei ole ikka päris see minu meelest mida tahaks õigees rallimängus näha icon_confused.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2009 20:10:46 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Sain ka proovitud ja juhitavus tunduvalt parem kui DIRT-is.

on? ei ütleks küll. ainuke parem asi on see, et pole enam tobedaid "superpidureid", mis olid esimeses osas. heast klassikalisest rallist läheb Colin McRae seeria iga aastaga kaugemale thumbs_down.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2009 20:50:32 vasta tsitaadiga

Kahju on sellest. et tõsine ralli on ameerika sogaga üle valatud. See jube Blink 182 stiilis muusika, kus järjekordne emo-poiss mikrisse piiksub, ei lähe McRae nime ja ralliga kohe kuidagi kokku. Menüüdega on samuti üle pingutatud, mängiks nagu mingit SSX lumelaua konsoolikat.
Aga Polyphony Digital võiks Codemastersilt kiirusetunnetust õppida küll, sest GT sarjas gaas põhjas sõites venib pilt nagu tatt. Juba TOCA mängud panid südame kiiremini lööma ja teatud pinge oli sõitudes alati olemas. GT5 näeb küll väga kena välja, aga võidusõit on seal alati olnud neetult igav ja unine. Lisaks veel kohutav, aastast ´98 pärit AI, kus tee peale seisma jäädes sulle kindlat trajektoori järgides tagant sisse sõidetakse.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2009 20:59:02 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:
Kurat PC mehed on jälle lõbust ilma jäetud icon_evil.gif


Pole hullu, vähemalt ei pea sa konsooliga teisi mänge mängima icon_smile.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 21.08.2009 21:04:52 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
Sain ka proovitud ja juhitavus tunduvalt parem kui DIRT-is.

on? ei ütleks küll. ainuke parem asi on see, et pole enam tobedaid "superpidureid", mis olid esimeses osas. heast klassikalisest rallist läheb Colin McRae seeria iga aastaga kaugemale thumbs_down.gif


Paraku jah thumbs_down.gificon_sad.gif

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2009 21:07:41 vasta tsitaadiga

mulle ei meeldinud ka menüü, ja muusika oli muidugi täiesti fucked up, aga muidu nägi küll kena välja, ja tahaks juba mängida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 21.08.2009 21:21:24 vasta tsitaadiga

nolifer kirjutas:
mulle ei meeldinud ka menüü, ja muusika oli muidugi täiesti fucked up, aga muidu nägi küll kena välja, ja tahaks juba mängida thumbs_up.gif

Pohh see menüü, isegi meeldis kusjuures. icon_razz.gif
Aga muidu gameplay oli nice.
Muidugi pole tegu mingi simuga jne aga mulle just selline meeldib.
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asjameez
Kreisi kasutaja
asjameez

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2009 01:35:31 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:

Link


See oli täitsa nauditav video. Purunemine tundub üsna vastuvõetav. Esimeses crashis läks puu justkui läbi auto, aga see selleks. Paaril korral oli terminal damage juba üsna väiksel kiirusel (esimese osaga võrreldes). Richard Burns Rallys meeldis see, kui juba kraavi sõites oli kaputt thumbs_up.gif DiRT 2's võiks ka sarnane asi olla.

Loodab, et jookseb paremini, kui optimeerimata DiRT beer_yum.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Totzzzz
HV kasutaja
Totzzzz

liitunud: 09.04.2008




sõnum 22.08.2009 08:42:08 vasta tsitaadiga

sitakäkk icon_eek.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2009 09:03:18 vasta tsitaadiga

Totzzzz kirjutas:
sitakäkk icon_eek.gif

ehk põhjendad?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Log
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.08.2006




sõnum 22.08.2009 10:27:18 vasta tsitaadiga

nolifer kirjutas:
Totzzzz kirjutas:
sitakäkk icon_eek.gif

ehk põhjendad?


Inimesel oli häda noh... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 22.08.2009 11:03:57 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
Kahju on sellest. et tõsine ralli on ameerika sogaga üle valatud. See jube Blink 182 stiilis muusika, kus järjekordne emo-poiss mikrisse piiksub, ei lähe McRae nime ja ralliga kohe kuidagi kokku. Menüüdega on samuti üle pingutatud, mängiks nagu mingit SSX lumelaua konsoolikat.
Aga Polyphony Digital võiks Codemastersilt kiirusetunnetust õppida küll, sest GT sarjas gaas põhjas sõites venib pilt nagu tatt. Juba TOCA mängud panid südame kiiremini lööma ja teatud pinge oli sõitudes alati olemas. GT5 näeb küll väga kena välja, aga võidusõit on seal alati olnud neetult igav ja unine. Lisaks veel kohutav, aastast ´98 pärit AI, kus tee peale seisma jäädes sulle kindlat trajektoori järgides tagant sisse sõidetakse.


aga kui vaadata asja sellest küljest, et tegu ju polegi tõsise rally simuga ja mingid levelid tulevad juurde ja stuffi ja fireworks on sees ja sõit ise on ju kah üsna arcade, siis isegi selline menüü ja muusika suht sobivad kokku terve mänguga. taotuslikult ilmselt tetud sellise ssx/tony hawks american wasteland feelinguga asi. ei ütlegi, et sellist asja saastaks ei võiks nimetada kuid ise pean seda pigem lõbusaks ajaviiteks, kui tõsiseks rallisimu elamuseks. muidugi kahju on sellest, et uuemal ajal pole midagi GTR2 ja RBR sarnast tehtud kui välja jätta LFS ja rFactor jms modid.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t6nnnu
HV kasutaja
t6nnnu

liitunud: 15.05.2007




sõnum 22.08.2009 20:55:56 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
aga kui vaadata asja sellest küljest, et tegu ju polegi tõsise rally simuga ja mingid levelid tulevad juurde ja stuffi ja fireworks on sees ja sõit ise on ju kah üsna arcade, siis isegi selline menüü ja muusika suht sobivad kokku terve mänguga. taotuslikult ilmselt tetud sellise ssx/tony hawks american wasteland feelinguga asi. ei ütlegi, et sellist asja saastaks ei võiks nimetada kuid ise pean seda pigem lõbusaks ajaviiteks, kui tõsiseks rallisimu elamuseks..


Second that. Muusika ja menüü on ka täitsa okeid (sobivad kõigega kokku), aga autode poolest võiks olla midagi originaalsemat. Selliseid street-race feelinguga (see arvamus tekkis antud auto põhjal) autosid saab sõidutada igas teises automängus, tekib igatsus ralliautode järele.
Graafika on +
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
subaru
HV vaatleja

liitunud: 23.08.2009




sõnum 23.08.2009 07:19:05 vasta tsitaadiga

Kas ma sain õieti aru et pc omanikud peavad kannatama detsembrini w icon_question.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2009 09:01:37 vasta tsitaadiga

Tundub, et auto ei lähe niihästi katki kui DiRTis icon_neutral.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristo69
HV kasutaja
Kristo69

liitunud: 04.12.2008




sõnum 23.08.2009 10:07:42 vasta tsitaadiga

subaru kirjutas:
Kas ma sain õieti aru et pc omanikud peavad kannatama detsembrini w icon_question.gif

Jah.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2009 11:20:39 vasta tsitaadiga

Jälle ma haibin enda jaoks liiga heaks selle mängu ja kui mäng välja tuleb, siis kannatan südamevalu nagu naine oleks maha jätnud. icon_sad.gif Graafika paistab tõesti silma, aga seda õiget rallit tundub väheks jäävat. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goldec
Kreisi kasutaja
Goldec

liitunud: 13.08.2006




sõnum 23.08.2009 11:30:21 vasta tsitaadiga

Eriti jama on see, et just PCl olekski demo vaja, et näha, kas mäng jookseb või mitte.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 23.08.2009 11:53:37 vasta tsitaadiga

no küll see demo ka tuleb pc'le kui win7 ja ati hd5k kaardid letil on.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2009 15:35:06 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
no küll see demo ka tuleb pc'le kui win7 ja ati hd5k kaardid letil on.

siiski avan et tolle mängu puhul dx11 on suht algusjärgus, niiet mingieid ime effecte me siin vast nägema ei hakka, kui üldse midagi aru saab
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2009 16:10:26 vasta tsitaadiga

Kristo69 kirjutas:
subaru kirjutas:
Kas ma sain õieti aru et pc omanikud peavad kannatama detsembrini w icon_question.gif

Jah.


Oota mis asja, konsoolidele septembris ja PC-le detsembris w?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 23.08.2009 16:44:26 vasta tsitaadiga

nolifer kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
no küll see demo ka tuleb pc'le kui win7 ja ati hd5k kaardid letil on.

siiski avan et tolle mängu puhul dx11 on suht algusjärgus, niiet mingieid ime effecte me siin vast nägema ei hakka, kui üldse midagi aru saab

Kes teab, kes teab.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 23.08.2009 16:47:52 vasta tsitaadiga

DefXtreme kirjutas:
Kas ma sain õieti aru et pc omanikud peavad kannatama detsembrini w icon_question.gif



Oota mis asja, konsoolidele septembris ja PC-le detsembris w?[/quote]


Skeptik kirjutas:
http://www.mcvuk.com/news/34944/Colin-McRae-Dirt-2-delayed-on-PC
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2009 18:44:51 vasta tsitaadiga

Iga kord hea mänguga mingi jama ja lükatakse edasi.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asjameez
Kreisi kasutaja
asjameez

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2009 23:28:45 vasta tsitaadiga

Parem las lükkavad paar kuud edasi, kui tuleb puugine ja optimeerimata.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2009 02:34:59 vasta tsitaadiga

asjameez, Lükati edasi vaid dx11 pärast, mitte muude asjade pärast
edit: Varsti video ka youtubes icon_cool.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 24.08.2009 10:58:54 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, tänud videote eest! Seda cockpit videot tahaks kindlasti näha kuna mind huvitabki just eelkõige seestvaates see mäng (DiRT 1 meeldis väga seestvaates).
Mulle igatahes tundub, et peab selle mängu muretsema beer_yum.gif icon_razz.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2009 13:39:17 vasta tsitaadiga

CorsairX, No kui keegi juba tahab siis enam magama tagasi ei lähe icon_razz.gif
Proovisin mingi 4x seestvaatest G25-ga, ja viimased kaks korda tulin kohe esimeseks Serios tasemega, 3:14 kiireim aeg, mida saaks kõvasti parandada veel. Igatahes varsti nelipakk kõrvale, sõbra juurde 55" LED tv peale pelama arvatavasti ka icon_biggrin.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2009 14:35:36 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru kuidas te seestvaates suudate mängida ? Ma ei suuda üheski mängus autot tee peal eriti hoida seestvaates icon_neutral.gif , vähemalt mitte tohutute kiiruste juures ( ja ma ei räägi NFS-idest ) .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2009 15:12:38 vasta tsitaadiga

Kusjuures esimest Dirti ma mängiks kogu aeg seest vaates, muidu teisi automänge ikka väljast mänginud. Kuidagi väga reaalne on seal roolis istuda ja kuna ise ka juht siis tajud ilusti teepiiri ja kõik ohud ära. Seest vaates saad ikka korralikult adrenaliini möllama IMO. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 24.08.2009 15:31:56 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
Ma ei saa aru kuidas te seestvaates suudate mängida ? Ma ei suuda üheski mängus autot tee peal eriti hoida seestvaates icon_neutral.gif , vähemalt mitte tohutute kiiruste juures ( ja ma ei räägi NFS-idest ) .

Ja ma ei tea kuidas iniemsed välis vaatega saaavd sõita icon_sad.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2009 15:48:17 vasta tsitaadiga

Välisvaatega näeb kus tagarattad on ka , ning täpselt näha kuidas auto käitub , seestvaates suurt midagi aru ei saa icon_neutral.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 24.08.2009 16:00:05 vasta tsitaadiga

kapotivaade ftw imho thumbs_up.gif näeb ikka ilusti ära kuhu auto täpselt läheb.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2009 16:03:41 vasta tsitaadiga

Seestvaates näeb ka , lihtsalt ei näe kus tagarattad on ja kuna ei ole reaalselt autos (siis oleks tunda) , siis aru ka eriti ei saa .
Aga kuidas kellelegi .
Seestvaade tegelikult mulle meeldib , lihtsalt võimatu ringi rallida niimoodi .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 24.08.2009 16:19:05 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
Kusjuures esimest Dirti ma mängiks kogu aeg seest vaates, muidu teisi automänge ikka väljast mänginud. Kuidagi väga reaalne on seal roolis istuda ja kuna ise ka juht siis tajud ilusti teepiiri ja kõik ohud ära. Seest vaates saad ikka korralikult adrenaliini möllama IMO. thumbs_up.gif

Sekundeerin. Dirt 1 oli esimene rallikas mis mind lausa naelutas seestvaates mängima! Imo on seal see väga hästi õnnestunud ja loodan, et dirt 2 on veelgi parema feelinguga! beer_yum.gif Btw, kõik mu dirt 1 rekordid tulid seestvaates icon_razz.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2009 16:54:17 vasta tsitaadiga

Tegin ühe uue runi käbe kuna eilne video läks metsa tänu kassetile, osad kohad olid 100x kiirusega thumbs_down.gif
Aega veel parandada saab kõvasti, aga noh siin on näha kuda siis G25-ga mängida on icon_smile.gif
Ütleks, et sweeet!
Seestvaatest mängides peab reaktsioon hea olema, ongi põnevam pluss näed ikka auto ehitust ka natuke icon_biggrin.gif muidu lihtsalt nagu sõidad nagu superman teepeal.

Peaks ütlema, et veest läbi sõitmine tõmbab hinge kinni küll icon_lol.gif Jõhkralt kisub auto käest ära ja absull sittagi ei näe kuhu edasi sõidad icon_biggrin.gif

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 24.08.2009 17:05:09 vasta tsitaadiga

Telefoni posti tõmbab ikka külili thumbs_up.gif
http://www.youtube.com/watch?v=dbUgX-jyjrI&feature=related
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 24.08.2009 17:07:34 vasta tsitaadiga

kas siin dirt 2-es on hillclimb alles jäetud?
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 24.08.2009 17:09:29 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, seal siduri ja h-shifteriga pole tuhkagi teha et paddelitega käike vahetad? a krdi karm lag on küll sul sees selle rooli keeramisega millegi pärast.

ma vaatasin et sul lompidest läbi sõitmise asemel valmistas raskusi hoopis sirgel teel sirgelt sõitmine icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Colin McRae: DiRT 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.