Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/PS3/PSP/WII] Colin McRae: DiRT 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2009 15:50:52 vasta tsitaadiga

mäng tuleb siis välja 8. septembril


edit:
hei hei, uued screenshotid: http://games.fok.nl/news.php?newsid=33136
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
föönitaja
HV vaatleja

liitunud: 19.10.2008




sõnum 05.07.2009 18:12:39 vasta tsitaadiga

Väga kummalisi asju võib neil piltidel täheldada.. ; )
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2009 17:55:30 vasta tsitaadiga

uus video: http://uk.xbox360.ign.com/dor/objects/949705/dirt-2/videos/dirt2_trl_battersearallycross_71509.html


edit:
Euroopa väljalaske kuupäev siis 11. september.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 16.07.2009 19:48:18 vasta tsitaadiga

Kusjuures sattusin ükspäev peale sellele nö rallikrossile, mis on mängu põhiteemaks. Päris fun oli telekast seda jälgida ja usun, et ka mäng on mees mehe vastu krossi sõites väga huvtav. Etem kui pikad ralli kiiruskatsed, kus põhiline vastane on aeg.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2009 21:29:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Euroopa väljalaske kuupäev siis 11. september.

http://www.joystiq.com/2009/07/16/dirt-2-release-date-all-cleaned-up/

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2009 20:46:51 vasta tsitaadiga

uus video: http://www.gametrailers.com/video/exclusive-utah-dirt-2/52928
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raunts33
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2009 22:49:40 vasta tsitaadiga

Mul ka avaneb leht. Kindlasti soetan.
DiRT on ikka väga hea mäng kuid pole veel läbind seda.
Ja wrc seeriasse kuulub ka mingi wrc arcade or sth else mis on PSone-il.
Endal ps2-hel kõik wrcd olemas.
Kõik ps2-he cm-id ka olemas icon_wink.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2009 01:29:21 vasta tsitaadiga

4 videot: http://news.teamxbox.com/xbox/20359/DiRT-2-Disciplines-Video-Series-Movies/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cander
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2004




sõnum 26.07.2009 23:59:44 vasta tsitaadiga

Cander kirjutas:
kas Dirt 2-l on kahe mängija tugi ka olemas ?


üks vastamata küsimus ka vahele..
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2009 00:38:53 vasta tsitaadiga

http://www.thesixthaxis.com/2009/08/11/dirt-2-showcase/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2009 04:21:51 vasta tsitaadiga

Videote põhjal ütleks, et sellest tuleb ikka päris kõva mäng. Juhitavus ja graafika on viimase peal, masinatel tundub olevat palju rohkem kaalu, heliefektid on tasemel. Enam ei tundugi, et autod liugleksid tee peal. GUI on samuti väga hästi tehtud. Kui see nõme amerikaniseerumine välja jätta, siis Codemasters tundub olevat lõpuks ometi õigel teel.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2009 14:00:06 vasta tsitaadiga

demo tuleb täna: http://twitter.com/Microsoft_Xbox/status/3425264206

edit:
väljas juba, 942MB icon_cool.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 20.08.2009 14:14:31 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
demo tuleb täna: http://twitter.com/Microsoft_Xbox/status/3425264206

edit:
väljas juba, 942MB icon_cool.gif
proovisid,kuidas on?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2009 15:19:09 vasta tsitaadiga

ertr2, selliseid "superpidureid" enam pole, nagu esimeses osas. aga demo eriti head muljet küll ei jätnud - sõiduelamus on raske tekkima kui teega haakuvus on minimaalne ja auto keerab väga äkiliselt icon_neutral.gif

hea ikka, et demod on. selle põhjal ma seda mängu omale lauchil täishinnaga ei telli.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 20.08.2009 16:42:08 vasta tsitaadiga

PS3 demo siis alles neljapäeval oodata.

...oh wait, täna ongi neljapäev. Terve päev laupäeva tunne olnud icon_cool.gif

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2009 18:28:26 vasta tsitaadiga

Mingi rallisimu see pole. Küll on aga lõbus kihutamine. Eriti vinge on, kui seestvaade panna ja HUD välja lülitada - ürita sa läbi loigu sõites ideaaltrajektoori hoida, kui terve tuuleklaas on mingit hämu täis icon_lol.gif
Lisaks on menüüd lahedalt segased. Tahaks, et igas mängus oleks nii, et midagi aru ei saa.

Surtsu ja värtsu on siin mängus kolmekümne kartulikoti eest thumbs_up.gif
Lisaks on ka muusika huvitavalt tore, kui tränajura välja juurida.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2009 18:39:01 vasta tsitaadiga

menüüd on ikka parajalt kirjud ja segadusttekitavad. tahab olla popp ja noortepärane vms. sõidu ajal käivad tobedad kommentaarid sai õnneks väljalülitada. milleks neid vaja on? nagu mingi Midnight Club street racing.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 20.08.2009 20:00:50 vasta tsitaadiga

PS3-le ei tulnudki demo thumbs_down.gif
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 20.08.2009 20:26:42 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
PS3-le ei tulnudki demo thumbs_down.gif


Tuli ikka.

Baja sõidu tegin esimeseks, aga Marokos oli küll auto nagu jää peal. Erilist muljet igatahes mäng ei jätnud.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 20.08.2009 20:30:49 vasta tsitaadiga

demos wrc-si on?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2009 20:41:30 vasta tsitaadiga

aivo80 kirjutas:
...Marokos oli küll auto nagu jää peal.

täpselt sama mulje jäi.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 20.08.2009 21:39:25 vasta tsitaadiga

Imelik, kõiki teisi uuendusi näen, aga Dirti demo mitte :S
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2009 21:41:40 vasta tsitaadiga

weasel, EU Store'st vaatad ikka icon_rolleyes.gif
Täitsa olemas, koos Wet'i ja IL-2'e demodega thumbs_up.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 20.08.2009 21:46:14 vasta tsitaadiga

EU jah. IL-2 panin tõmbama, aga Dirti pole.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 20.08.2009 21:53:06 vasta tsitaadiga

ma ka algul dirt'i mitte kuskil ei näinud, aga panin otsingusse ja siis leidis
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
föönitaja
HV vaatleja

liitunud: 19.10.2008




sõnum 20.08.2009 22:46:37 vasta tsitaadiga

Minule väga meeldis. Maroko on väga tehniline ja kiire rada. Esimest DiRT'i mängides arvasin, et enam järsemaks ei ole võimalik teha mängus keeramist. DiRT 2's on aga see Trailblazer auto väga äkilise keeramisega. Kuid arvestades ka seda kiirust mida auto arendab Maroko kiiruskatsel on kogu see äkilisus väga kasulik. Kurvid võivad väga kergesti pikaks minna ja mõne põksu peal rattad välja keerates, leiad ennast kindlasti varsti võpsikus. Ma olen täiesti kindel, et need EVO'd ja Subarud on täiesti teise juhitavusega. Nii et ärge tehke kohe suuresti juhitavust maha kui mäng pole väljaski. Pealegi oleme me kõik proovinud Trailblazers'is ainult ühte rada.

Baja's tunduvad autod kuidagi raskemad ja see tingib ka muutuse, millest saab esimese DiRT'i fänn väga kiiresti aru. Kui õigel trajektooril sõita, veelompe vältida on võimalik vast kõik vähegi kiiremad kurvid täis gaasil läbi võtta.

Kuid muidugi, kõige lahedam asi on Multiplayer. Ma ei ole üldse kursis teiste Demodega, kuid olen umbes 10tk. mänginud. Ja see on esimene millel saab Live's mängida.
Nimelt: sõita saab nende kahe raja peal ja samade autodega. Võistlejad jaotatakse kahte võistkonda - Sinised ja Punased. Individuaalselt saab samuti punkte mille eest leveleid. Täiesti tavaline XP süsteem. Mida kõrgem level, seda rohkem on sul vaja järgmiseks leveliks XP'd ja teenid samuti rohkem XP'd.

Trailblazersis on teised sõitjad sinu läheduses Ghost'id. Kaugenedes muutuvad täiesti nähtavaks ja nimed on peal. Kellegi kõrval sõites on võimalik näha kuidas kõrvalsõitva auto rehvid maad puudutavad ja sõidavad.
Baja's on sõitjad koguaeg nähtaval ja põrkumine koguaeg võimalik teistega.

Nagu enamus teavad on võimalik ka igasugused lelud panna armatuurlauale ja oma avatar tahavaate peegli otsa rippuma. Kuid ausalt, mina hakkasin küll naerma kui kuulsin kuidas stardis iga võistleja tuututab oma signaali. Sõites kuskil raja keskosas ja möödudes kellestki oli ka minuga võistelnud inimestel kombeks tuututada. See on samuti hea lisa. Vist oli mingi 5 erinevad signaali.

Hüpped, tulevärk kõik see on asi mis mulle istub ja on sigakõva. Ootan põnevusega täismängu.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TombcaT
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2003




sõnum 20.08.2009 23:17:00 vasta tsitaadiga

Minule igaljuhul meeldis. Põhimõtteliselt GRID liiivasel rajal. Ja GRID on üks mu lemmik rallimänge. JUhitavus on küll minuarust suure aregu teinud. Kui autoga liiival 200 lasta siis kurvides tekibki ju tunne nagu oleksid jääl. Enivei tundub, et tuleb üks preorder ära teha. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 21.08.2009 10:41:36 vasta tsitaadiga

PS3 omanikele - Soome PS Stores on see välja jäänud, UK omast saab kätte.

Muidu täitsa vonks. Tuleb kindlasti osta. Selle sügise automängud, mis tuleb kindlasti ligi võtta: Dirt2, Shift ja vastavalt siis GT5 või Forza3 thumbs_up.gif

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2009 20:03:43 vasta tsitaadiga

selline lõbus arkaadepaugutamine oli/on.
menüüdega on muidugi mõnuga üle pingutatud.
ostma vast ei hakkaks (vähemalt mitte enne soodushinda).
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2009 22:52:18 vasta tsitaadiga

see "tümpa tümpa joome õltsi ja olema lollid" pube stiil menüüdes eriti ei istu. muidu täitsa fun aga minuarust see kuramuse auto ujub liiga palju rajal. Pidevalt tekkis tunne nagu uisutaks vms. Asfalt oli vist kah natuke ühes kohas ja tekkis selline tunne et ei ole üldse pidamist. Grid'il oli selline "feeling" lausa kuidas rehv vastu maad litsus ja kuidas pidavusega lood olid või käest läks aga siin nagu see puudub. icon_rolleyes.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
föönitaja
HV vaatleja

liitunud: 19.10.2008




sõnum 21.08.2009 23:41:13 vasta tsitaadiga

Samas peab ka arvestama, et sellel Mitsul oli ka kruusarehv all. Grid oli samas jälle 100% asfalt. See ujumine on siiski põhjustatud sellest, et on kruusa peal sõit ja arvestades selle auto võimsust pole ka ime, et suss käib all ringi ja auto ei taha sirgjoones edasi liikuda.

Samas jälle minule menüü meeldib. On vahelduseks tehtud midagi muud peale tavaliste menüüde. Eks ta natukene üle ole pingutatud, kuid jällegi point ongi, et mängija tunneks end kui rockstar.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 22.08.2009 16:05:20 vasta tsitaadiga

auto on demos sitt, oleks võind impreza või EVO panna...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xen0n
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2009




sõnum 22.08.2009 18:59:51 vasta tsitaadiga

ülikõva demo oli, ootan täismängu juba . icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
annu333
HV kasutaja
annu333

liitunud: 01.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2009 13:23:55 vasta tsitaadiga

Pole ka suurem asi arvustaja.. aga ega päris maha teha küll ei tahaks. Kui kurvid selged oli juba päris hea. Siin märgiks ära "ärge sõitke automaatkastiga" (sellega on tunne nagu oleks rootsis) manuaal hoopis teine asi ja ajad lähevad ka paremaks. Täitsa hea mäng ja ostan kindlalt, enne novembrit nii kui nii pole head rallimängu näha.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sull
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2004




sõnum 01.09.2009 13:30:07 vasta tsitaadiga

Saan aru, et selles baja asjas ei ole co-driver'it.
Aga Maroko rajal, mis oli idee kohaselt tavalise ralli kiiruskatse "sarnane", oleks võind ikka co-driver olla, kes loeb sulle pace note'e ette. Suht nõme on "ralli" mängus koguaeg kaarti vaadata ja umbes arvata, mis asi nüüd tulla võib. Ei saa ju nii väga keskenduda sõidule...
Igatsen vanade CMR'ide aegu....
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mining531
HV vaatleja
mining531

liitunud: 25.10.2008




sõnum 01.09.2009 14:10:28 vasta tsitaadiga

see oli tõesti halb et co-driverit ei olnud, Colin 2005 oli väga hea nii sõita, et kaarti loeti ette ning olid need kurvi märgid ka.
_________________
GT: karl kreevald
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2009 20:04:58 vasta tsitaadiga

Kas ma eksin kui ütlen et Dirt 1s näiteks ei olnud PC-l co-drivert aga konsoolil oli? Sest sõbral ei ole seda pc-l, kuid ma ei tea kas tal on originaal või kuradi bugine pira icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2009 20:16:21 vasta tsitaadiga

ei olnud aga lisati minuteada pätsiga kuna tekkis mingi probleem regiooni settingutega. Panid mingi uk vms keeleks windowsis siis tekkis ka see onu kõrvale.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sull
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2004




sõnum 02.09.2009 00:46:26 vasta tsitaadiga

Esimesel DiRT'il oli küll. Ei tea PC ver. kahjuks eriti midagi. Kuid angel vist seletas asja juba ära.
Igatahes jah, tahaks rohkem WRC teemalist rallit ja mitte välku ja pauku iga hüppe ja finishi juures... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
annu333
HV kasutaja
annu333

liitunud: 01.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2009 11:23:29 vasta tsitaadiga

Seda küll. Mind huvitaks ka rohkem ikka ralli kui mingi ninn nänn. Aga jutud liiguvad muidu, et tuleb ka uus wrc välja.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2009 17:57:19 vasta tsitaadiga

annu333 kirjutas:
Aga jutud liiguvad muidu, et tuleb ka uus wrc välja.

linki?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
annu333
HV kasutaja
annu333

liitunud: 01.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2009 18:08:05 vasta tsitaadiga

http://www.wrc.com/jsp/index.jsp?lnk=101&id=5820&desc=The

midagi põnevat võib sellest tulla.


viimati muutis annu333 02.09.2009 18:08:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 02.09.2009 18:08:24 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
annu333 kirjutas:
Aga jutud liiguvad muidu, et tuleb ka uus wrc välja.

linki?


võid kasvõi selle võtta, aga teada ei ole veel kelle poolt uus simu tuleb
http://www.virtualr.net/wrc-to-crown-virtual-rally-champion-in-new-sim/
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
annu333
HV kasutaja
annu333

liitunud: 01.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2009 18:10:39 vasta tsitaadiga

Bumer kirjutas:
Skeptik kirjutas:
annu333 kirjutas:
Aga jutud liiguvad muidu, et tuleb ka uus wrc välja.

linki?


võid kasvõi selle võtta, aga teada ei ole veel kelle poolt uus simu tuleb
http://www.virtualr.net/wrc-to-crown-virtual-rally-champion-in-new-sim/


Sama asi mis minu linki põhimõttleiselt, lihtsalt eri kohtadest. Nii, et mingi tõe põhi all.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2009 21:08:05 vasta tsitaadiga

Colin on nii või naa selline arcade ralli...aga lahe sellegipoolest... just see xgame rallimode tundub huvitav, sai üks päev telekast nähtud, väga põnev icon_razz.gif
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estplayer
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2008




sõnum 09.09.2009 20:00:19 vasta tsitaadiga

gamespoti review http://www.youtube.com/watch?v=GVnbIfLCSwQ&feature=sub

viimati muutis estplayer 09.09.2009 20:46:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
föönitaja
HV vaatleja

liitunud: 19.10.2008




sõnum 10.09.2009 14:47:47 vasta tsitaadiga

Meeldib. Päris mäng tundub isegi natukene parem kui Demo. Selle juustu Eclipse'iga ei pea sõitma kohe alguses. Saab vähe parema auto. Kui alustad DiRT Tour'iga, siis on valikuid päris palju. Oleneb kellele meeldib rohkem Baja, kellele Classic Rally - valikuid on mitmeid. Ma ei mäleta, kas GRiD's sai ennast rahvuselt eestlaseks panna, aga DiRT2's saab. Hüüdnimed ja kõik sellised asjad on olemas. Eks oma silm on kuningas ja igaühel oma arvamus. Proovimist on see mäng küll väärt!
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nikson
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2008




sõnum 10.09.2009 14:55:50 vasta tsitaadiga

Ostsin ka ära. Eks õhtul vast juba proovib, kui koju jõuan. Loodan, et meeldib.

PS! Demo pole proovinud.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pimp
HV kasutaja
Pimp

liitunud: 05.11.2001




sõnum 11.09.2009 17:51:44 vasta tsitaadiga

Sheerige veel muljeid kel mäng käes. Kas see "californication" jääb talutavuse piiridesse? Palju WRC lokatsioone on?
_________________
PSN Taffinaff
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
föönitaja
HV vaatleja

liitunud: 19.10.2008




sõnum 12.09.2009 18:11:23 vasta tsitaadiga

Mingisugust WRC mängu siit igaljuhul ei tule! DiRT 1 ja DiRT 2 erinevad selles osas küll teineteisest nagu öö ja päev. Kellele meeldib tõeline WRC, siis esimene DiRT on sinu jaoks õige valik. DiRT 2 on ikka täiesti teine teema.

No väga spetsiifiliselt ei tahaks rääkida, ei tahaks mänguelamust kellelgi ära rikkuda. No üks asi mis mind kindlalt häiris on see, et õigeid WRC kiiruskatseid on vähe. Kuigi olen suhteliselt mängu alguses ( 25% ) Siis päris õiget nö. WRC-d, kaardilugejaga, olen saanud sõita ainult vast 4-5 korda. Kusjuures on need olnud ka väga lühikesed. Esimene DiRT sobib WRC fännidele ikka rohkem. DiRT 2-s sõidad sa enamus sõite siiski teistega koos. Punktist A, punkti B ; selliseid sõite ongi need tavalised WRC kiiruskatsed ja Trailblazer kiiruskatsed kus sul on spetsiaalselt üles tuunitud rallikas. Trailblazer on väga kiire ja tehniline, rajad on pikad ja kui raskusaste panna tiba raskem kui harjunud, siis on põnev siblimine seal sekundi sees. Mäng ise on ka kohe huvitavam. Kuigi raha selle väga palju rohkem ei teeni, vast mingi $2000-3000, arvestades, et tavaline võidusumma on ~$35 000.
Enamus sõite on siiski ringidega, koos teistega. On ka mõningaid üllatusi ja huvitavamaid asju nagu näiteks Gate Crasher. Gate Crasher on punktist A, punkti B sõit. Selles sõidus sõidad sa üksi ja aja vastu. Sinu teele on pandud väiksed kollased vahtkummist kastid millest pead läbi sõitma. Startides on sul üleval aega 20 sekundit, millest hakkab aega vähemaks jooksma koheselt. Igast kastist läbi sõites saate +2 sekundit aega juurde. Võitjad selgitatakse finishis ja võidab see kellel jäi kõige rohkem aega järele.

Kui sa oled paadunud WRC fänn, siis DiRT 2 võib jääda poolikuks mänguks sinu jaoks. Eriti kui ei meeldi sellised asjad nagu BAJA ja kõik tulevärk mis kaasneb näiteks X-Gamesiga.
Samas jällegi - oled inimene kellele meeldib vaadata näiteks X-Games'i. Meeldivad sellised tulevärgid, hüpped, teistega koos sõitmine, swapping paint ja rohkem selline show ja pull, siis see mäng sobib igati sulle.

Kindlasti enne mängu ostmist soovitaks vaadata mõningaid videosid või siis tõmmata tasuta Demo.
Loodan, et olin abiks kellelegi.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/PS3/PSP/WII] Colin McRae: DiRT 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.