|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
föönitaja
HV vaatleja
liitunud: 19.10.2008
|
05.07.2009 18:12:39
|
|
|
| Väga kummalisi asju võib neil piltidel täheldada.. ; )
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
16.07.2009 19:48:18
|
|
|
Kusjuures sattusin ükspäev peale sellele nö rallikrossile, mis on mängu põhiteemaks. Päris fun oli telekast seda jälgida ja usun, et ka mäng on mees mehe vastu krossi sõites väga huvtav. Etem kui pikad ralli kiiruskatsed, kus põhiline vastane on aeg.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raunts33
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2008
|
19.07.2009 22:49:40
|
|
|
Mul ka avaneb leht. Kindlasti soetan.
DiRT on ikka väga hea mäng kuid pole veel läbind seda.
Ja wrc seeriasse kuulub ka mingi wrc arcade or sth else mis on PSone-il.
Endal ps2-hel kõik wrcd olemas.
Kõik ps2-he cm-id ka olemas
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cander
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2004
|
26.07.2009 23:59:44
|
|
|
| Cander kirjutas: |
| kas Dirt 2-l on kahe mängija tugi ka olemas ? |
üks vastamata küsimus ka vahele..
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dstar
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2004
|
12.08.2009 04:21:51
|
|
|
| Videote põhjal ütleks, et sellest tuleb ikka päris kõva mäng. Juhitavus ja graafika on viimase peal, masinatel tundub olevat palju rohkem kaalu, heliefektid on tasemel. Enam ei tundugi, et autod liugleksid tee peal. GUI on samuti väga hästi tehtud. Kui see nõme amerikaniseerumine välja jätta, siis Codemasters tundub olevat lõpuks ometi õigel teel.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
20.08.2009 14:14:31
|
|
|
|
proovisid,kuidas on?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
20.08.2009 15:19:09
|
|
|
ertr2, selliseid "superpidureid" enam pole, nagu esimeses osas. aga demo eriti head muljet küll ei jätnud - sõiduelamus on raske tekkima kui teega haakuvus on minimaalne ja auto keerab väga äkiliselt
hea ikka, et demod on. selle põhjal ma seda mängu omale lauchil täishinnaga ei telli.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
20.08.2009 16:42:08
|
|
|
PS3 demo siis alles neljapäeval oodata.
...oh wait, täna ongi neljapäev. Terve päev laupäeva tunne olnud
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
20.08.2009 18:28:26
|
|
|
Mingi rallisimu see pole. Küll on aga lõbus kihutamine. Eriti vinge on, kui seestvaade panna ja HUD välja lülitada - ürita sa läbi loigu sõites ideaaltrajektoori hoida, kui terve tuuleklaas on mingit hämu täis
Lisaks on menüüd lahedalt segased. Tahaks, et igas mängus oleks nii, et midagi aru ei saa.
Surtsu ja värtsu on siin mängus kolmekümne kartulikoti eest
Lisaks on ka muusika huvitavalt tore, kui tränajura välja juurida.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
20.08.2009 18:39:01
|
|
|
| menüüd on ikka parajalt kirjud ja segadusttekitavad. tahab olla popp ja noortepärane vms. sõidu ajal käivad tobedad kommentaarid sai õnneks väljalülitada. milleks neid vaja on? nagu mingi Midnight Club street racing.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
20.08.2009 20:00:50
|
|
|
PS3-le ei tulnudki demo
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivo80
HV veteran

liitunud: 07.02.2008
|
20.08.2009 20:26:42
|
|
|
| weasel kirjutas: |
PS3-le ei tulnudki demo  |
Tuli ikka.
Baja sõidu tegin esimeseks, aga Marokos oli küll auto nagu jää peal. Erilist muljet igatahes mäng ei jätnud.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
20.08.2009 20:30:49
|
|
|
| demos wrc-si on?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
20.08.2009 20:41:30
|
|
|
| aivo80 kirjutas: |
| ...Marokos oli küll auto nagu jää peal. |
täpselt sama mulje jäi.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
20.08.2009 21:39:25
|
|
|
Imelik, kõiki teisi uuendusi näen, aga Dirti demo mitte :S
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
20.08.2009 21:41:40
|
|
|
weasel, EU Store'st vaatad ikka
Täitsa olemas, koos Wet'i ja IL-2'e demodega
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
20.08.2009 21:46:14
|
|
|
EU jah. IL-2 panin tõmbama, aga Dirti pole.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
20.08.2009 21:53:06
|
|
|
| ma ka algul dirt'i mitte kuskil ei näinud, aga panin otsingusse ja siis leidis
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
föönitaja
HV vaatleja
liitunud: 19.10.2008
|
20.08.2009 22:46:37
|
|
|
Minule väga meeldis. Maroko on väga tehniline ja kiire rada. Esimest DiRT'i mängides arvasin, et enam järsemaks ei ole võimalik teha mängus keeramist. DiRT 2's on aga see Trailblazer auto väga äkilise keeramisega. Kuid arvestades ka seda kiirust mida auto arendab Maroko kiiruskatsel on kogu see äkilisus väga kasulik. Kurvid võivad väga kergesti pikaks minna ja mõne põksu peal rattad välja keerates, leiad ennast kindlasti varsti võpsikus. Ma olen täiesti kindel, et need EVO'd ja Subarud on täiesti teise juhitavusega. Nii et ärge tehke kohe suuresti juhitavust maha kui mäng pole väljaski. Pealegi oleme me kõik proovinud Trailblazers'is ainult ühte rada.
Baja's tunduvad autod kuidagi raskemad ja see tingib ka muutuse, millest saab esimese DiRT'i fänn väga kiiresti aru. Kui õigel trajektooril sõita, veelompe vältida on võimalik vast kõik vähegi kiiremad kurvid täis gaasil läbi võtta.
Kuid muidugi, kõige lahedam asi on Multiplayer. Ma ei ole üldse kursis teiste Demodega, kuid olen umbes 10tk. mänginud. Ja see on esimene millel saab Live's mängida.
Nimelt: sõita saab nende kahe raja peal ja samade autodega. Võistlejad jaotatakse kahte võistkonda - Sinised ja Punased. Individuaalselt saab samuti punkte mille eest leveleid. Täiesti tavaline XP süsteem. Mida kõrgem level, seda rohkem on sul vaja järgmiseks leveliks XP'd ja teenid samuti rohkem XP'd.
Trailblazersis on teised sõitjad sinu läheduses Ghost'id. Kaugenedes muutuvad täiesti nähtavaks ja nimed on peal. Kellegi kõrval sõites on võimalik näha kuidas kõrvalsõitva auto rehvid maad puudutavad ja sõidavad.
Baja's on sõitjad koguaeg nähtaval ja põrkumine koguaeg võimalik teistega.
Nagu enamus teavad on võimalik ka igasugused lelud panna armatuurlauale ja oma avatar tahavaate peegli otsa rippuma. Kuid ausalt, mina hakkasin küll naerma kui kuulsin kuidas stardis iga võistleja tuututab oma signaali. Sõites kuskil raja keskosas ja möödudes kellestki oli ka minuga võistelnud inimestel kombeks tuututada. See on samuti hea lisa. Vist oli mingi 5 erinevad signaali.
Hüpped, tulevärk kõik see on asi mis mulle istub ja on sigakõva. Ootan põnevusega täismängu.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TombcaT
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2003
|
20.08.2009 23:17:00
|
|
|
Minule igaljuhul meeldis. Põhimõtteliselt GRID liiivasel rajal. Ja GRID on üks mu lemmik rallimänge. JUhitavus on küll minuarust suure aregu teinud. Kui autoga liiival 200 lasta siis kurvides tekibki ju tunne nagu oleksid jääl. Enivei tundub, et tuleb üks preorder ära teha.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
21.08.2009 10:41:36
|
|
|
PS3 omanikele - Soome PS Stores on see välja jäänud, UK omast saab kätte.
Muidu täitsa vonks. Tuleb kindlasti osta. Selle sügise automängud, mis tuleb kindlasti ligi võtta: Dirt2, Shift ja vastavalt siis GT5 või Forza3
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
21.08.2009 20:03:43
|
|
|
selline lõbus arkaadepaugutamine oli/on.
menüüdega on muidugi mõnuga üle pingutatud.
ostma vast ei hakkaks (vähemalt mitte enne soodushinda).
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
21.08.2009 22:52:18
|
|
|
see "tümpa tümpa joome õltsi ja olema lollid" pube stiil menüüdes eriti ei istu. muidu täitsa fun aga minuarust see kuramuse auto ujub liiga palju rajal. Pidevalt tekkis tunne nagu uisutaks vms. Asfalt oli vist kah natuke ühes kohas ja tekkis selline tunne et ei ole üldse pidamist. Grid'il oli selline "feeling" lausa kuidas rehv vastu maad litsus ja kuidas pidavusega lood olid või käest läks aga siin nagu see puudub.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
föönitaja
HV vaatleja
liitunud: 19.10.2008
|
21.08.2009 23:41:13
|
|
|
Samas peab ka arvestama, et sellel Mitsul oli ka kruusarehv all. Grid oli samas jälle 100% asfalt. See ujumine on siiski põhjustatud sellest, et on kruusa peal sõit ja arvestades selle auto võimsust pole ka ime, et suss käib all ringi ja auto ei taha sirgjoones edasi liikuda.
Samas jälle minule menüü meeldib. On vahelduseks tehtud midagi muud peale tavaliste menüüde. Eks ta natukene üle ole pingutatud, kuid jällegi point ongi, et mängija tunneks end kui rockstar.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
22.08.2009 16:05:20
|
|
|
| auto on demos sitt, oleks võind impreza või EVO panna...
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xen0n
HV kasutaja
liitunud: 10.03.2009
|
22.08.2009 18:59:51
|
|
|
ülikõva demo oli, ootan täismängu juba .
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
annu333
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2009
|
01.09.2009 13:23:55
|
|
|
| Pole ka suurem asi arvustaja.. aga ega päris maha teha küll ei tahaks. Kui kurvid selged oli juba päris hea. Siin märgiks ära "ärge sõitke automaatkastiga" (sellega on tunne nagu oleks rootsis) manuaal hoopis teine asi ja ajad lähevad ka paremaks. Täitsa hea mäng ja ostan kindlalt, enne novembrit nii kui nii pole head rallimängu näha.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sull
HV vaatleja
liitunud: 07.09.2004
|
01.09.2009 13:30:07
|
|
|
Saan aru, et selles baja asjas ei ole co-driver'it.
Aga Maroko rajal, mis oli idee kohaselt tavalise ralli kiiruskatse "sarnane", oleks võind ikka co-driver olla, kes loeb sulle pace note'e ette. Suht nõme on "ralli" mängus koguaeg kaarti vaadata ja umbes arvata, mis asi nüüd tulla võib. Ei saa ju nii väga keskenduda sõidule...
Igatsen vanade CMR'ide aegu....
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mining531
HV vaatleja

liitunud: 25.10.2008
|
01.09.2009 14:10:28
|
|
|
see oli tõesti halb et co-driverit ei olnud, Colin 2005 oli väga hea nii sõita, et kaarti loeti ette ning olid need kurvi märgid ka.
_________________ GT: karl kreevald |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
01.09.2009 20:04:58
|
|
|
Kas ma eksin kui ütlen et Dirt 1s näiteks ei olnud PC-l co-drivert aga konsoolil oli? Sest sõbral ei ole seda pc-l, kuid ma ei tea kas tal on originaal või kuradi bugine pira
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
01.09.2009 20:16:21
|
|
|
ei olnud aga lisati minuteada pätsiga kuna tekkis mingi probleem regiooni settingutega. Panid mingi uk vms keeleks windowsis siis tekkis ka see onu kõrvale.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sull
HV vaatleja
liitunud: 07.09.2004
|
02.09.2009 00:46:26
|
|
|
Esimesel DiRT'il oli küll. Ei tea PC ver. kahjuks eriti midagi. Kuid angel vist seletas asja juba ära.
Igatahes jah, tahaks rohkem WRC teemalist rallit ja mitte välku ja pauku iga hüppe ja finishi juures...
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
annu333
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2009
|
02.09.2009 11:23:29
|
|
|
| Seda küll. Mind huvitaks ka rohkem ikka ralli kui mingi ninn nänn. Aga jutud liiguvad muidu, et tuleb ka uus wrc välja.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
02.09.2009 17:57:19
|
|
|
| annu333 kirjutas: |
| Aga jutud liiguvad muidu, et tuleb ka uus wrc välja. |
linki?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
annu333
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2009
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
annu333
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2009
|
02.09.2009 18:10:39
|
|
|
Sama asi mis minu linki põhimõttleiselt, lihtsalt eri kohtadest. Nii, et mingi tõe põhi all.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
02.09.2009 21:08:05
|
|
|
Colin on nii või naa selline arcade ralli...aga lahe sellegipoolest... just see xgame rallimode tundub huvitav, sai üks päev telekast nähtud, väga põnev
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
estplayer
HV kasutaja
liitunud: 15.10.2008
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
föönitaja
HV vaatleja
liitunud: 19.10.2008
|
10.09.2009 14:47:47
|
|
|
| Meeldib. Päris mäng tundub isegi natukene parem kui Demo. Selle juustu Eclipse'iga ei pea sõitma kohe alguses. Saab vähe parema auto. Kui alustad DiRT Tour'iga, siis on valikuid päris palju. Oleneb kellele meeldib rohkem Baja, kellele Classic Rally - valikuid on mitmeid. Ma ei mäleta, kas GRiD's sai ennast rahvuselt eestlaseks panna, aga DiRT2's saab. Hüüdnimed ja kõik sellised asjad on olemas. Eks oma silm on kuningas ja igaühel oma arvamus. Proovimist on see mäng küll väärt!
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nikson
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2008
|
10.09.2009 14:55:50
|
|
|
Ostsin ka ära. Eks õhtul vast juba proovib, kui koju jõuan. Loodan, et meeldib.
PS! Demo pole proovinud.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pimp
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
11.09.2009 17:51:44
|
|
|
Sheerige veel muljeid kel mäng käes. Kas see "californication" jääb talutavuse piiridesse? Palju WRC lokatsioone on?
_________________ PSN Taffinaff |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
föönitaja
HV vaatleja
liitunud: 19.10.2008
|
12.09.2009 18:11:23
|
|
|
Mingisugust WRC mängu siit igaljuhul ei tule! DiRT 1 ja DiRT 2 erinevad selles osas küll teineteisest nagu öö ja päev. Kellele meeldib tõeline WRC, siis esimene DiRT on sinu jaoks õige valik. DiRT 2 on ikka täiesti teine teema.
No väga spetsiifiliselt ei tahaks rääkida, ei tahaks mänguelamust kellelgi ära rikkuda. No üks asi mis mind kindlalt häiris on see, et õigeid WRC kiiruskatseid on vähe. Kuigi olen suhteliselt mängu alguses ( 25% ) Siis päris õiget nö. WRC-d, kaardilugejaga, olen saanud sõita ainult vast 4-5 korda. Kusjuures on need olnud ka väga lühikesed. Esimene DiRT sobib WRC fännidele ikka rohkem. DiRT 2-s sõidad sa enamus sõite siiski teistega koos. Punktist A, punkti B ; selliseid sõite ongi need tavalised WRC kiiruskatsed ja Trailblazer kiiruskatsed kus sul on spetsiaalselt üles tuunitud rallikas. Trailblazer on väga kiire ja tehniline, rajad on pikad ja kui raskusaste panna tiba raskem kui harjunud, siis on põnev siblimine seal sekundi sees. Mäng ise on ka kohe huvitavam. Kuigi raha selle väga palju rohkem ei teeni, vast mingi $2000-3000, arvestades, et tavaline võidusumma on ~$35 000.
Enamus sõite on siiski ringidega, koos teistega. On ka mõningaid üllatusi ja huvitavamaid asju nagu näiteks Gate Crasher. Gate Crasher on punktist A, punkti B sõit. Selles sõidus sõidad sa üksi ja aja vastu. Sinu teele on pandud väiksed kollased vahtkummist kastid millest pead läbi sõitma. Startides on sul üleval aega 20 sekundit, millest hakkab aega vähemaks jooksma koheselt. Igast kastist läbi sõites saate +2 sekundit aega juurde. Võitjad selgitatakse finishis ja võidab see kellel jäi kõige rohkem aega järele.
Kui sa oled paadunud WRC fänn, siis DiRT 2 võib jääda poolikuks mänguks sinu jaoks. Eriti kui ei meeldi sellised asjad nagu BAJA ja kõik tulevärk mis kaasneb näiteks X-Gamesiga.
Samas jällegi - oled inimene kellele meeldib vaadata näiteks X-Games'i. Meeldivad sellised tulevärgid, hüpped, teistega koos sõitmine, swapping paint ja rohkem selline show ja pull, siis see mäng sobib igati sulle.
Kindlasti enne mängu ostmist soovitaks vaadata mõningaid videosid või siis tõmmata tasuta Demo.
Loodan, et olin abiks kellelegi.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|