Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 423, 424, 425 ... 560, 561, 562  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 17.08.2009 20:08:54 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
mis emaplaat sul on?


Kui aus olla, siis ma isegi ei tea... aga arvestades et see peaks olema nii ca 2007 a mudel, ilma hdmita ja 20 gb, siis eks ta Xephyr ole. icon_smile.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
saabas94
HV vaatleja
saabas94

liitunud: 07.01.2009




sõnum 17.08.2009 20:17:43 vasta tsitaadiga

Keegi teab, millal on oodata xbox360 arcade hinnalangust? Eriti huvitaks eesti turg.
Tean, et 30august langeb x360 elite hind aga kas ka arcade hind?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 17.08.2009 20:24:12 vasta tsitaadiga

ei usu et arcade enam langeb
euro regioonis jah veits kallis, aga siiski, krt odavam kui Wii :S

_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2009 20:32:08 vasta tsitaadiga

-Superman- kirjutas:
Xbox 360 Failure Rate is 54.2 Percent
http://consumerist.com/5338852/xbox-360-failure-rate-is-542-percent-game-informer-finds

seal kõigi konsoolide failure rate tublisti ülepaistuatud. volitatud hooldajate numbrid tunduvalt väiksemad ja uute Xboxide seas pole enam nii palju praaki kui varasematel aegadel. ei soovita seda eriti tõsiselt võtta.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jalutaja
HV kasutaja
Jalutaja

liitunud: 10.11.2002




sõnum 17.08.2009 21:19:08 vasta tsitaadiga

Tore, et Sony fännid xboxi omanike pärast muretsevad.
Suure pealkirja asemel oleks võinud muidugi teksti ka lugeda. PS3 failure rate oli 10.6 %. Normaalse elektroonikatootel on tavaliselt 3% lubatav.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
identiteet
HV kasutaja

liitunud: 02.07.2009




sõnum 17.08.2009 21:43:04 vasta tsitaadiga

kuskil tavalise tv (4:3) ja full hd teleri (16:9) võrdlust pole?

//ma mõtlen pildi erinevust mängides kasutades xbox 360't.


viimati muutis identiteet 17.08.2009 22:12:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2009 21:44:23 vasta tsitaadiga

mis võrdlust?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d-scorpion
HV kasutaja
d-scorpion

liitunud: 09.06.2008




sõnum 17.08.2009 22:55:51 vasta tsitaadiga

saabas94 kirjutas:
Keegi teab, millal on oodata xbox360 arcade hinnalangust? Eriti huvitaks eesti turg.
Tean, et 30august langeb x360 elite hind aga kas ka arcade hind?


http://xbox360.ign.com/articles/101/1014389p1.html

ei tea kas tõsi
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estplayer
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2008




sõnum 17.08.2009 23:36:36 vasta tsitaadiga

Palju Games on Demandsis näiteks Mass Effect või Oblivion maksab? Kas Eestist saab neid üldse osta?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2009 01:51:02 vasta tsitaadiga

eeldan, et paljud mäletavad, mida tegi XBMC omal ajal vana Xboxiga...
http://www.logic-sunrise.com/news-40553-un-xbmc-deja-en-preparation-sur-xbox-360-grace-a-la-faille-free60.html
thumbs_up.gif


edit:
tsitaat:
In case you missed it, Xbox support is now on twitter @xboxsupport Hit them up if you have any support related questions

http://twitter.com/majornelson/status/3369482440


hehe icon_biggrin.gif
tsitaat:
First post to Twitter from my Xbox 360. Hello World.

http://twitter.com/majornelson/status/3367614636
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2009 06:30:29 vasta tsitaadiga

d-scorpion kirjutas:
saabas94 kirjutas:
Keegi teab, millal on oodata xbox360 arcade hinnalangust? Eriti huvitaks eesti turg.
Tean, et 30august langeb x360 elite hind aga kas ka arcade hind?


http://xbox360.ign.com/articles/101/1014389p1.html

ei tea kas tõsi


Kahjuks on tõsi, ennem keegi viskas kusagil mingit ametlikumat linki ka, üritan leida.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2009 08:21:05 vasta tsitaadiga

XBMC oleks nüüd küll taevane kingitus. icon_razz.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
saabas94
HV vaatleja
saabas94

liitunud: 07.01.2009




sõnum 18.08.2009 08:29:52 vasta tsitaadiga

Tom-D kirjutas:
d-scorpion kirjutas:
saabas94 kirjutas:
Keegi teab, millal on oodata xbox360 arcade hinnalangust? Eriti huvitaks eesti turg.
Tean, et 30august langeb x360 elite hind aga kas ka arcade hind?


http://xbox360.ign.com/articles/101/1014389p1.html

ei tea kas tõsi


Kahjuks on tõsi, ennem keegi viskas kusagil mingit ametlikumat linki ka, üritan leida.

Uskumatu, et praegusel ajal MS tõstab hindu.Huvitav mida MS saada üritab sellega, et vähendab asju ja tõstab hindu?Inimesed ju jätavad nüüd UK-s xboxi ostmata ja ostavad parem ps3 ju? Huvitav, et kas se Eesti hindu ka mõjutab?
Mul oli mõttes oodata sügiseni, kui pidid toimuma muudatused turul(jäävad aint elite ja arcade ja hinnad langevad), kuid kui hinnad tõusevad siis on vist mõttekas enne septembrit ära osta se arcade?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
identiteet
HV kasutaja

liitunud: 02.07.2009




sõnum 18.08.2009 08:54:16 vasta tsitaadiga

kirjas oli ju, et arcade hind tõueb ning elite hind langeb.
ise ootan ka seda aega icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 18.08.2009 09:17:58 vasta tsitaadiga

saabas94 kirjutas:
Tom-D kirjutas:
d-scorpion kirjutas:
saabas94 kirjutas:
Keegi teab, millal on oodata xbox360 arcade hinnalangust? Eriti huvitaks eesti turg.
Tean, et 30august langeb x360 elite hind aga kas ka arcade hind?


http://xbox360.ign.com/articles/101/1014389p1.html

ei tea kas tõsi


Kahjuks on tõsi, ennem keegi viskas kusagil mingit ametlikumat linki ka, üritan leida.

Uskumatu, et praegusel ajal MS tõstab hindu.Huvitav mida MS saada üritab sellega, et vähendab asju ja tõstab hindu?Inimesed ju jätavad nüüd UK-s xboxi ostmata ja ostavad parem ps3 ju? Huvitav, et kas se Eesti hindu ka mõjutab?
Mul oli mõttes oodata sügiseni, kui pidid toimuma muudatused turul(jäävad aint elite ja arcade ja hinnad langevad), kuid kui hinnad tõusevad siis on vist mõttekas enne septembrit ära osta se arcade?
Arvad et MS'il on ajudeta finantsosakond ? Ehk siis moraal on et nad on ärinduses palju kogenenumad ja targemad ning seetõttu on neil kindel siht mida nad saavutada tahavad, mis iganes see ka poleks.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d-scorpion
HV kasutaja
d-scorpion

liitunud: 09.06.2008




sõnum 18.08.2009 09:24:01 vasta tsitaadiga

Eesmärk on ostjaid suunata ostma Elite'si arcade asemel.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2009 09:42:31 vasta tsitaadiga

Elite 360 No Longer Ships With HD Cables thumbs_down.gif


btw, kas siin mõni uuema Arcade omanik ka on, millel juba 512MB onboard?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asdasd
HV kasutaja
asdasd

liitunud: 15.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2009 11:46:54 vasta tsitaadiga

Mul on Jasper 512mb onboardiga. Sain vana rrodinud falconi vastu. Soomest imporditi. So..
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 18.08.2009 13:30:38 vasta tsitaadiga

Sellest hinnatõusust - usun et see jääb UK piiresse, kuna nael (nagu siin kõik importijad teavad icon_smile.gif ) on väga nõrk. Nintendo tõstis ju mõnd aega tagasi Wii hindu ka. Eesti on aga Euroga seotud, seega ei usu väga et siin tõuseb hind, kui just mingit (uut) majanduskatastroofi ei tule.
_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2009 13:36:48 vasta tsitaadiga

On kellelgi aimu mis hinna eest praegu kasutatud xbox360 20GB kettad liiguvad?
Soetasin endale 120GB ketta ning 20GB seisab kapinurgal.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2009 13:48:49 vasta tsitaadiga

~300.-
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
legomehike
HV kasutaja
legomehike

liitunud: 26.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2009 13:53:56 vasta tsitaadiga

Kus saaks eestist kõige parema hinnaga xboxi?
Kus oleks scart kaabel kaasas.
Andricos ei ole icon_neutral.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d-scorpion
HV kasutaja
d-scorpion

liitunud: 09.06.2008




sõnum 18.08.2009 14:04:06 vasta tsitaadiga

Scart peaks kõigi versioonidega kaasas olema, HDMI on ainult elite'ga.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estplayer
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2008




sõnum 18.08.2009 14:07:21 vasta tsitaadiga

Keegi on nõus gamepointsnow.com -ist mu UK kontole ostma 4200 MS punkti? Annan vahendustasu 25.-. Sooviks üpris paljude positiivsetega kasutajat.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henzx
HV kasutaja

liitunud: 19.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2009 14:29:45 vasta tsitaadiga

d-scorpion kirjutas:
Scart peaks kõigi versioonidega kaasas olema, HDMI on ainult elite'ga.

Mul tuli eelmine nädal Proga ka HDMI kaabel kaasa. icon_smile.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2009 14:57:36 vasta tsitaadiga

legomehike kirjutas:
Kus saaks eestist kõige parema hinnaga xboxi?
Kus oleks scart kaabel kaasas.
Andricos ei ole icon_neutral.gif

saasin PS-i sulle SCART kaabli asjus icon_wink.gif

d-scorpion kirjutas:
Scart peaks kõigi versioonidega kaasas olema, HDMI on ainult elite'ga.

see pole SCART kaabel, see on lihtsalt composite -> SCART üleminek. pildikvaliteet pole RGB SCART kaabliga võrreldav...
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
legomehike
HV kasutaja
legomehike

liitunud: 26.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2009 15:14:23 vasta tsitaadiga

Kõikidel prodel on scart kaasas.Ma mõtlen kus oleks kõige odavam osta ja et oleks sacrt kaasas.
Välismaalt ei taha.
Ainult Eestist.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 18.08.2009 15:25:12 vasta tsitaadiga

scart? HDMI mõtled?

Edit:
sry, ise olen loll icon_smile.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2009 15:33:50 vasta tsitaadiga

see on SCART üleminek. kaasasolev kaabel ikka halva pildiga composite.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2009 15:52:09 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi on üle katkine Xboxi kõvaketas, ainult kõvaketta karp koos SATA>Xbox üleminekuga, või ainult SATA>Xbox ülemineks siis andke aga julgelt teada.
Samuti ei ütleks ära puldist, soodsalt. Võib olla ka katki või lihtsalt veidi juust.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 18.08.2009 19:44:34 vasta tsitaadiga

hdmi to VGA üleminek on olemas? Kust eestis kõige soodsamalt xbox360 vga kaableid saad?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2009 19:48:34 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
hdmi to VGA üleminek on olemas?

EI
ertr2 kirjutas:
Kust eestis kõige soodsamalt xbox360 vga kaableid saad?

Skeptik'u käest sai vahepeal igatahes, aga ma ei tea kas enam saab.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estplayer
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2008




sõnum 18.08.2009 19:56:40 vasta tsitaadiga

estplayer kirjutas:
Keegi on nõus gamepointsnow.com -ist mu UK kontole ostma 4200 MS punkti? Annan vahendustasu 25.-. Sooviks üpris paljude positiivsetega kasutajat.

50kr vahendustasu!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 18.08.2009 19:59:37 vasta tsitaadiga

ja mis hinnaga ta müüs?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2009 20:12:35 vasta tsitaadiga

VGA kaableid mul enam pole. ainult RGB SCART kaableid on.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2009 20:14:07 vasta tsitaadiga

estplayer kirjutas:
estplayer kirjutas:
Keegi on nõus gamepointsnow.com -ist mu UK kontole ostma 4200 MS punkti? Annan vahendustasu 25.-. Sooviks üpris paljude positiivsetega kasutajat.

50kr vahendustasu!
kui sul seb ja kannad raha kohe üle võin 50-ka eest osta.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estplayer
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2008




sõnum 18.08.2009 20:18:20 vasta tsitaadiga

mul kahjuks swedbank.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2009 20:29:29 vasta tsitaadiga

ok, siis ei las olla...
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estplayer
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2008




sõnum 18.08.2009 20:53:10 vasta tsitaadiga

Kui teil oleks valida, kumma te ostaksite kas Batman: Arkham Asylum või siis Wolfensteini?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nuubkook
HV kasutaja
Nuubkook

liitunud: 26.06.2008




sõnum 18.08.2009 21:11:20 vasta tsitaadiga

estplayer kirjutas:
Kui teil oleks valida, kumma te ostaksite kas Batman: Arkham Asylum või siis Wolfensteini?
Wolfenstein on päris lahe samas pole batmani veel mänginud ma võtaks wolfensteini aga sellepärast ,et see oleks nostalgia laks minu jaoks
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sn4itek
HV kasutaja
Sn4itek

liitunud: 21.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2009 21:43:31 vasta tsitaadiga

estplayer kirjutas:
Kui teil oleks valida, kumma te ostaksite kas Batman: Arkham Asylum või siis Wolfensteini?

Batmani, sest Wolfenstein on täielik saast

Ma ei saa lihtsalt aru kuidas on võimalik nii ämbrisse astuda... icon_confused.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asdasd
HV kasutaja
asdasd

liitunud: 15.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2009 23:21:10 vasta tsitaadiga

Oot. Mille järgi sa siin nii prohvetlikult seda wolfensteini saasta astet määrad. Anna natuke aluseid oma argumentidele muidu näed internetis suht troll välja. Arkham asylum on tõenäoliselt parem, kuid wolf ei tundu ka videote põhjal sugugi nõrk olevat. V.a. see et keegi ei näe sellel mingit suursugust originaalset omapära. Mängitavus võib sellegipoolest hea olla.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anisse
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2009 23:35:56 vasta tsitaadiga

kui ostmisega kiiret pole siis ma ootaksin reviewsid. (ise kalduks wolfi poole hetkel)
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estplayer
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2008




sõnum 18.08.2009 23:37:53 vasta tsitaadiga

Mu vaist pigem kisub mind Batmani poole. Aga mine tea, võib-olla ostan mõlemad icon_razz.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.08.2009 23:39:50 vasta tsitaadiga

Wolfenstain on päris jube jah (5 misiooni ära mänginud):

Relvad ei tundu reaalsed lastes, linnas käies ja samase kohta tagasi tulles on vastased jälle tagasi samadel kohtadel jne. Vastased surres lihtsalt kukuvad maha.....suht nagu kartulikotid. Igasugused autod ja motikad nagu hõljuks õhus ning kui plahvatavad siis nagu GTA 1´s.
Story on küll hea aga mingit fiilingut ei teki.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2009 01:08:42 vasta tsitaadiga

tasuta USA IP-ga VPN. proovisin just järgi - töötab. ruuter.ee kiirusetestis sain ~2Mbit/s, seega täitsa OK. where's the catch? iga 7 min tagant disconnectib, samas Xbox oskab downloade resumeda... aga panin VPN-i seadetest linnukese ette, et reconnect automatically.

server: vpn8.usaip.eu; vpn7usaip.eu jne jne... (numbrid 1 kuni 9 kõik töötasid, serverid erinevates USA linnades)
user: demo
pass: demo

piltidega õpetus: http://usaip.eu/en/tutorial_manual_vista.php

btw, kes ei taha "prooviühendusega" reconnectida, siis nad müüvad ühe päeva kaupa ka... $1.49 thumbs_up.gif
seal mingid automaatsed seadistusfailid ka olemas, kellel VPN-i püstipanek üle jõu käib

üks pilt ka VPN setupist icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estplayer
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2008




sõnum 19.08.2009 01:16:34 vasta tsitaadiga

lahe elamu sul thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2009 01:19:29 vasta tsitaadiga

kusjuures enda arust ei ole. aga kuna varsti tulemas uus teler, siis on see nurgake ajutine lahendus. praegu ajab asja ära.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 19.08.2009 01:39:08 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
kusjuures enda arust ei ole. aga kuna varsti tulemas uus teler, siis on see nurgake ajutine lahendus. praegu ajab asja ära.
ma mängin veel 17 tollise CRT teleri otsas component kaabliga icon_smile.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MitchriX
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2005




sõnum 19.08.2009 01:55:49 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
üks pilt ka VPN setupist icon_biggrin.gif

good god, kas läpakas boxi ei küta nii? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 423, 424, 425 ... 560, 561, 562  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.