|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
17.08.2009 20:08:54
|
|
|
| ertr2 kirjutas: |
| mis emaplaat sul on? |
Kui aus olla, siis ma isegi ei tea... aga arvestades et see peaks olema nii ca 2007 a mudel, ilma hdmita ja 20 gb, siis eks ta Xephyr ole.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
saabas94
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2009
|
17.08.2009 20:17:43
|
|
|
Keegi teab, millal on oodata xbox360 arcade hinnalangust? Eriti huvitaks eesti turg.
Tean, et 30august langeb x360 elite hind aga kas ka arcade hind?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
17.08.2009 20:24:12
|
|
|
ei usu et arcade enam langeb
euro regioonis jah veits kallis, aga siiski, krt odavam kui Wii :S
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
17.08.2009 20:32:08
|
|
|
seal kõigi konsoolide failure rate tublisti ülepaistuatud. volitatud hooldajate numbrid tunduvalt väiksemad ja uute Xboxide seas pole enam nii palju praaki kui varasematel aegadel. ei soovita seda eriti tõsiselt võtta.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jalutaja
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2002
|
17.08.2009 21:19:08
|
|
|
Tore, et Sony fännid xboxi omanike pärast muretsevad.
Suure pealkirja asemel oleks võinud muidugi teksti ka lugeda. PS3 failure rate oli 10.6 %. Normaalse elektroonikatootel on tavaliselt 3% lubatav.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
identiteet
HV kasutaja
liitunud: 02.07.2009
|
17.08.2009 21:43:04
|
|
|
kuskil tavalise tv (4:3) ja full hd teleri (16:9) võrdlust pole?
//ma mõtlen pildi erinevust mängides kasutades xbox 360't.
viimati muutis identiteet 17.08.2009 22:12:34, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
17.08.2009 21:44:23
|
|
|
| mis võrdlust?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d-scorpion
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2008
|
17.08.2009 22:55:51
|
|
|
| saabas94 kirjutas: |
Keegi teab, millal on oodata xbox360 arcade hinnalangust? Eriti huvitaks eesti turg.
Tean, et 30august langeb x360 elite hind aga kas ka arcade hind? |
http://xbox360.ign.com/articles/101/1014389p1.html
ei tea kas tõsi
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
estplayer
HV kasutaja
liitunud: 15.10.2008
|
17.08.2009 23:36:36
|
|
|
| Palju Games on Demandsis näiteks Mass Effect või Oblivion maksab? Kas Eestist saab neid üldse osta?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
18.08.2009 06:30:29
|
|
|
| d-scorpion kirjutas: |
| saabas94 kirjutas: |
Keegi teab, millal on oodata xbox360 arcade hinnalangust? Eriti huvitaks eesti turg.
Tean, et 30august langeb x360 elite hind aga kas ka arcade hind? |
http://xbox360.ign.com/articles/101/1014389p1.html
ei tea kas tõsi |
Kahjuks on tõsi, ennem keegi viskas kusagil mingit ametlikumat linki ka, üritan leida.
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
18.08.2009 08:21:05
|
|
|
XBMC oleks nüüd küll taevane kingitus.
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
saabas94
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2009
|
18.08.2009 08:29:52
|
|
|
| Tom-D kirjutas: |
| d-scorpion kirjutas: |
| saabas94 kirjutas: |
Keegi teab, millal on oodata xbox360 arcade hinnalangust? Eriti huvitaks eesti turg.
Tean, et 30august langeb x360 elite hind aga kas ka arcade hind? |
http://xbox360.ign.com/articles/101/1014389p1.html
ei tea kas tõsi |
Kahjuks on tõsi, ennem keegi viskas kusagil mingit ametlikumat linki ka, üritan leida. |
Uskumatu, et praegusel ajal MS tõstab hindu.Huvitav mida MS saada üritab sellega, et vähendab asju ja tõstab hindu?Inimesed ju jätavad nüüd UK-s xboxi ostmata ja ostavad parem ps3 ju? Huvitav, et kas se Eesti hindu ka mõjutab?
Mul oli mõttes oodata sügiseni, kui pidid toimuma muudatused turul(jäävad aint elite ja arcade ja hinnad langevad), kuid kui hinnad tõusevad siis on vist mõttekas enne septembrit ära osta se arcade?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
identiteet
HV kasutaja
liitunud: 02.07.2009
|
18.08.2009 08:54:16
|
|
|
kirjas oli ju, et arcade hind tõueb ning elite hind langeb.
ise ootan ka seda aega
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
18.08.2009 09:17:58
|
|
|
| saabas94 kirjutas: |
| Tom-D kirjutas: |
| d-scorpion kirjutas: |
| saabas94 kirjutas: |
Keegi teab, millal on oodata xbox360 arcade hinnalangust? Eriti huvitaks eesti turg.
Tean, et 30august langeb x360 elite hind aga kas ka arcade hind? |
http://xbox360.ign.com/articles/101/1014389p1.html
ei tea kas tõsi |
Kahjuks on tõsi, ennem keegi viskas kusagil mingit ametlikumat linki ka, üritan leida. |
Uskumatu, et praegusel ajal MS tõstab hindu.Huvitav mida MS saada üritab sellega, et vähendab asju ja tõstab hindu?Inimesed ju jätavad nüüd UK-s xboxi ostmata ja ostavad parem ps3 ju? Huvitav, et kas se Eesti hindu ka mõjutab?
Mul oli mõttes oodata sügiseni, kui pidid toimuma muudatused turul(jäävad aint elite ja arcade ja hinnad langevad), kuid kui hinnad tõusevad siis on vist mõttekas enne septembrit ära osta se arcade? |
Arvad et MS'il on ajudeta finantsosakond ? Ehk siis moraal on et nad on ärinduses palju kogenenumad ja targemad ning seetõttu on neil kindel siht mida nad saavutada tahavad, mis iganes see ka poleks.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d-scorpion
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2008
|
18.08.2009 09:24:01
|
|
|
| Eesmärk on ostjaid suunata ostma Elite'si arcade asemel.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asdasd
HV kasutaja

liitunud: 15.09.2002
|
18.08.2009 11:46:54
|
|
|
| Mul on Jasper 512mb onboardiga. Sain vana rrodinud falconi vastu. Soomest imporditi. So..
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
18.08.2009 13:30:38
|
|
|
Sellest hinnatõusust - usun et see jääb UK piiresse, kuna nael (nagu siin kõik importijad teavad ) on väga nõrk. Nintendo tõstis ju mõnd aega tagasi Wii hindu ka. Eesti on aga Euroga seotud, seega ei usu väga et siin tõuseb hind, kui just mingit (uut) majanduskatastroofi ei tule.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
18.08.2009 13:36:48
|
|
|
On kellelgi aimu mis hinna eest praegu kasutatud xbox360 20GB kettad liiguvad?
Soetasin endale 120GB ketta ning 20GB seisab kapinurgal.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
18.08.2009 13:48:49
|
|
|
~300.-
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
legomehike
HV kasutaja

liitunud: 26.04.2008

|
18.08.2009 13:53:56
|
|
|
Kus saaks eestist kõige parema hinnaga xboxi?
Kus oleks scart kaabel kaasas.
Andricos ei ole
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d-scorpion
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2008
|
18.08.2009 14:04:06
|
|
|
| Scart peaks kõigi versioonidega kaasas olema, HDMI on ainult elite'ga.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
estplayer
HV kasutaja
liitunud: 15.10.2008
|
18.08.2009 14:07:21
|
|
|
| Keegi on nõus gamepointsnow.com -ist mu UK kontole ostma 4200 MS punkti? Annan vahendustasu 25.-. Sooviks üpris paljude positiivsetega kasutajat.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henzx
HV kasutaja
liitunud: 19.08.2007
|
18.08.2009 14:29:45
|
|
|
| d-scorpion kirjutas: |
| Scart peaks kõigi versioonidega kaasas olema, HDMI on ainult elite'ga. |
Mul tuli eelmine nädal Proga ka HDMI kaabel kaasa.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
18.08.2009 14:57:36
|
|
|
| legomehike kirjutas: |
Kus saaks eestist kõige parema hinnaga xboxi?
Kus oleks scart kaabel kaasas.
Andricos ei ole  |
saasin PS-i sulle SCART kaabli asjus
| d-scorpion kirjutas: |
| Scart peaks kõigi versioonidega kaasas olema, HDMI on ainult elite'ga. |
see pole SCART kaabel, see on lihtsalt composite -> SCART üleminek. pildikvaliteet pole RGB SCART kaabliga võrreldav...
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
legomehike
HV kasutaja

liitunud: 26.04.2008

|
18.08.2009 15:14:23
|
|
|
Kõikidel prodel on scart kaasas.Ma mõtlen kus oleks kõige odavam osta ja et oleks sacrt kaasas.
Välismaalt ei taha.
Ainult Eestist.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
18.08.2009 15:25:12
|
|
|
scart? HDMI mõtled?
Edit:
sry, ise olen loll
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
18.08.2009 15:33:50
|
|
|
| see on SCART üleminek. kaasasolev kaabel ikka halva pildiga composite.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrisa
HV veteran
liitunud: 04.08.2005
|
18.08.2009 15:52:09
|
|
|
Kui kellelgi on üle katkine Xboxi kõvaketas, ainult kõvaketta karp koos SATA>Xbox üleminekuga, või ainult SATA>Xbox ülemineks siis andke aga julgelt teada.
Samuti ei ütleks ära puldist, soodsalt. Võib olla ka katki või lihtsalt veidi juust.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
18.08.2009 19:44:34
|
|
|
| hdmi to VGA üleminek on olemas? Kust eestis kõige soodsamalt xbox360 vga kaableid saad?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woo456
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2006
|
18.08.2009 19:48:34
|
|
|
| ertr2 kirjutas: |
| hdmi to VGA üleminek on olemas? |
EI
| ertr2 kirjutas: |
| Kust eestis kõige soodsamalt xbox360 vga kaableid saad? |
Skeptik'u käest sai vahepeal igatahes, aga ma ei tea kas enam saab.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
estplayer
HV kasutaja
liitunud: 15.10.2008
|
18.08.2009 19:56:40
|
|
|
| estplayer kirjutas: |
| Keegi on nõus gamepointsnow.com -ist mu UK kontole ostma 4200 MS punkti? Annan vahendustasu 25.-. Sooviks üpris paljude positiivsetega kasutajat. |
50kr vahendustasu!
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
18.08.2009 19:59:37
|
|
|
| ja mis hinnaga ta müüs?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
18.08.2009 20:12:35
|
|
|
| VGA kaableid mul enam pole. ainult RGB SCART kaableid on.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
18.08.2009 20:14:07
|
|
|
| estplayer kirjutas: |
| estplayer kirjutas: |
| Keegi on nõus gamepointsnow.com -ist mu UK kontole ostma 4200 MS punkti? Annan vahendustasu 25.-. Sooviks üpris paljude positiivsetega kasutajat. |
50kr vahendustasu! |
kui sul seb ja kannad raha kohe üle võin 50-ka eest osta.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
estplayer
HV kasutaja
liitunud: 15.10.2008
|
18.08.2009 20:18:20
|
|
|
| mul kahjuks swedbank.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
18.08.2009 20:29:29
|
|
|
| ok, siis ei las olla...
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
estplayer
HV kasutaja
liitunud: 15.10.2008
|
18.08.2009 20:53:10
|
|
|
| Kui teil oleks valida, kumma te ostaksite kas Batman: Arkham Asylum või siis Wolfensteini?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nuubkook
HV kasutaja

liitunud: 26.06.2008
|
18.08.2009 21:11:20
|
|
|
| estplayer kirjutas: |
| Kui teil oleks valida, kumma te ostaksite kas Batman: Arkham Asylum või siis Wolfensteini? |
Wolfenstein on päris lahe samas pole batmani veel mänginud ma võtaks wolfensteini aga sellepärast ,et see oleks nostalgia laks minu jaoks
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sn4itek
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2008
|
18.08.2009 21:43:31
|
|
|
| estplayer kirjutas: |
| Kui teil oleks valida, kumma te ostaksite kas Batman: Arkham Asylum või siis Wolfensteini? |
Batmani, sest Wolfenstein on täielik saast
Ma ei saa lihtsalt aru kuidas on võimalik nii ämbrisse astuda...
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asdasd
HV kasutaja

liitunud: 15.09.2002
|
18.08.2009 23:21:10
|
|
|
| Oot. Mille järgi sa siin nii prohvetlikult seda wolfensteini saasta astet määrad. Anna natuke aluseid oma argumentidele muidu näed internetis suht troll välja. Arkham asylum on tõenäoliselt parem, kuid wolf ei tundu ka videote põhjal sugugi nõrk olevat. V.a. see et keegi ei näe sellel mingit suursugust originaalset omapära. Mängitavus võib sellegipoolest hea olla.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anisse
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2003
|
18.08.2009 23:35:56
|
|
|
| kui ostmisega kiiret pole siis ma ootaksin reviewsid. (ise kalduks wolfi poole hetkel)
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
estplayer
HV kasutaja
liitunud: 15.10.2008
|
18.08.2009 23:37:53
|
|
|
Mu vaist pigem kisub mind Batmani poole. Aga mine tea, võib-olla ostan mõlemad
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.I.L.L.U
HV veteran

liitunud: 26.06.2003

|
18.08.2009 23:39:50
|
|
|
Wolfenstain on päris jube jah (5 misiooni ära mänginud):
Relvad ei tundu reaalsed lastes, linnas käies ja samase kohta tagasi tulles on vastased jälle tagasi samadel kohtadel jne. Vastased surres lihtsalt kukuvad maha.....suht nagu kartulikotid. Igasugused autod ja motikad nagu hõljuks õhus ning kui plahvatavad siis nagu GTA 1´s.
Story on küll hea aga mingit fiilingut ei teki.
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
19.08.2009 01:08:42
|
|
|
tasuta USA IP-ga VPN. proovisin just järgi - töötab. ruuter.ee kiirusetestis sain ~2Mbit/s, seega täitsa OK. where's the catch? iga 7 min tagant disconnectib, samas Xbox oskab downloade resumeda... aga panin VPN-i seadetest linnukese ette, et reconnect automatically.
server: vpn8.usaip.eu; vpn7usaip.eu jne jne... (numbrid 1 kuni 9 kõik töötasid, serverid erinevates USA linnades)
user: demo
pass: demo
piltidega õpetus: http://usaip.eu/en/tutorial_manual_vista.php
btw, kes ei taha "prooviühendusega" reconnectida, siis nad müüvad ühe päeva kaupa ka... $1.49
seal mingid automaatsed seadistusfailid ka olemas, kellel VPN-i püstipanek üle jõu käib
üks pilt ka VPN setupist
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
estplayer
HV kasutaja
liitunud: 15.10.2008
|
19.08.2009 01:16:34
|
|
|
lahe elamu sul
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
19.08.2009 01:19:29
|
|
|
| kusjuures enda arust ei ole. aga kuna varsti tulemas uus teler, siis on see nurgake ajutine lahendus. praegu ajab asja ära.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
19.08.2009 01:39:08
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
| kusjuures enda arust ei ole. aga kuna varsti tulemas uus teler, siis on see nurgake ajutine lahendus. praegu ajab asja ära. |
ma mängin veel 17 tollise CRT teleri otsas component kaabliga
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MitchriX
HV kasutaja
liitunud: 06.01.2005
|
19.08.2009 01:55:49
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
üks pilt ka VPN setupist
 |
good god, kas läpakas boxi ei küta nii?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|