|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
09.08.2009 13:54:35
|
|
|
Ma käin tossudega sellepärast, et nad on mugavad, kerged ja lihtsad jalga panna. Töö mu jalavarje ei dikteeri (istuv kontoritöö)
Sellepärast, et kingi oleks täiskasvanule kohasem kanda vmt, ma küll ei hakka pastlaid vahetama
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sammer
HV kasutaja
liitunud: 09.05.2006
|
09.08.2009 13:58:37
|
|
|
Krt, uude kooli minek ja seal pole sisejalanõusi vaja. Millised jalanõud hingaks piisavalt, et ma ei tunneks nagu käiks veelombis? Sandaale väga ei taha kanda..
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
09.08.2009 14:02:08
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
Ma käin tossudega sellepärast, et nad on mugavad, kerged ja lihtsad jalga panna. Töö mu jalavarje ei dikteeri (istuv kontoritöö)
Sellepärast, et kingi oleks täiskasvanule kohasem kanda vmt, ma küll ei hakka pastlaid vahetama  |
Samad sõnad, mugavus eelkõige ja kui vahemaid eelistad läbida jalgsi, siis on matkajalats/toss parimad, iga ei mängi mingit tähtsust. Ja tubase töö jaoks on olemas vahetusjalatsid...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
09.08.2009 14:30:17
|
|
|
| Draax kirjutas: |
| aga toss on minu jaoks ikkagi väga konkreetselt spordijalanõu. |
ja minu jaoks on king pidulikuma/ametlikuma ürituse jaoks
Kingi kandsigi viimati üle aasta tagasi kooli lõpetamisel.
On olemas vabaaja jalatseid mis pole ei toss ega king. Mul midagi taolist kuigi meenutab rohkem tossu.
Ise kõnnin palju, mitte ainult tööga seoses, töö on olenevalt päevast, vahest istuv teinekord on päev otsa liikumist.
Pole kindel aga tavaliselt on kingadel üsna siledad tallad. st et mõnes olukorras kipuvad rohkem libisema.
Ma ei leia sugugi, et täiskasvanulikum oleks kingi kanda või et kooliõpilased ainult tosse kannavad.
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draax
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
09.08.2009 15:59:24
|
|
|
| Ma ei käi ka enamasti päris ülikonnakingaga. Tavaliselt teksade vms. juurde lähevad Ecco vabaajajalatsid (mugavad, aga veidi soliidsema välimusega kui toss). Suvel (heledamate pükste juurde) valged Lacoste'id või siis soojema ilmaga shorts+lahtine sandaal combo. Aga konkreetselt toss on selline asi millega ikka sporti teen või siis metsa/maale minnes panen jalga.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
09.08.2009 16:42:55
|
|
|
| Mul on tööpäev 11h pikk ning suurem osa ajast liigun ringi (müügikonsultant). Seetõttu on sobiv jalanõude valik suhteliselt piiratud - leida mugavat, hingavat ning samas mitte päris lahtist jalavarju on keeruline. Praegusest Salomonist käib õhk läbi ning ei aja higistama. Kingad ja tossud on minu jaoks välistatud, samuti ei tahaks päris lahtiste sandaalidega käia, lihtsalt ei meeldi.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
09.08.2009 16:45:52
|
|
|
| Draax kirjutas: |
Ma nagu loen seda teemat ja mõtlen, et päris paljud siin teemas kannavad aastaringi mingeid tosse või matkajalatseid. Et mis tööd te teete või olete õpilased alles?
Minu töö ei eelda ülikonna kandmist ja ma ei kanna ka, aga toss on minu jaoks ikkagi väga konkreetselt spordijalanõu. Vabal ajal pole vist aastaid tosse kandnud, ainult jooksmas käin |
No tossul ja tossul on vahe. Imo niisama teksapükstega käia miskite nike shoxide või sporditossudega on ikka suht nõme. Ise kanna mingeid tossulaadseid vaba aja jalanõusid. Midagi taolise välimusega ja kutsun ka neid tossudeks... aga endiselt, suvejalanõu on plätu ja sellega saab kõik asjad aetud, ka tööl käidud niipalju kui seda on.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
09.08.2009 17:41:53
|
|
|
mul siis sellised:
Spoiler 
Spoiler 
tegelikult need esimesed on palju tumedamad, välk (ja tolm) teeb heledaks. ja kui püksiäär peale jääb, siis polegi nii tossulikud. jätavadki rohkem mingi vabaajajalatsi mulje.
vat selliseid teksadega kanda oleks suht nõme
Spoiler 
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draax
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
09.08.2009 18:03:35
|
|
|
| No ütleme siis selgituseks ära, et minu kvalifikatsiooni järgi arm2004 esimesel pildil on tossud. Teisel pildil ja Velsa lingil on vaba aja jalatsid (casual).
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
09.08.2009 18:04:14
|
|
|
| toss mis toss, pole kahtlustki
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
09.08.2009 18:34:21
|
|
|
| Draax kirjutas: |
| No ütleme siis selgituseks ära, et minu kvalifikatsiooni järgi arm2004 esimesel pildil on tossud. Teisel pildil ja Velsa lingil on vaba aja jalatsid (casual). |
ei vaidle vastu, on toss aga tossul ja tossul on ka vahe. näiteks esimese ja kolmanda pildi tossud ei kuulu päris ühte "klassi" esimesel võrdlemisi tagasihoidlikud, kolmandal karjuvad space-age hüper-nonsens pastlad
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
09.08.2009 20:39:43
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
| Draax kirjutas: |
| No ütleme siis selgituseks ära, et minu kvalifikatsiooni järgi arm2004 esimesel pildil on tossud. Teisel pildil ja Velsa lingil on vaba aja jalatsid (casual). |
ei vaidle vastu, on toss aga tossul ja tossul on ka vahe. näiteks esimese ja kolmanda pildi tossud ei kuulu päris ühte "klassi" esimesel võrdlemisi tagasihoidlikud, kolmandal karjuvad space-age hüper-nonsens pastlad  |
Samas minu arvates täitsa savi mis jalas. Peaasi et endal mugavad ja hea kõndida.
Kui keegi tuleks ütlema, et pane kingad jalga kuna need näevad soliidsemad vmt välja siis saadaks pikalt.
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
09.08.2009 21:56:29
|
|
|
ostsin täna kristiinest Jack & Jonesist teksad. 498.-
algne hind 995.-
oleks tahtnud lukuga aga terves Kristiine keskuses olid ainult nööpidega teksad.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
walkman
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.02.2003
|
09.08.2009 22:11:09
|
|
|
lu1de, mingid allahindlused ?
Ise olen viimased 4-5 aastat teksad ostnud reservedist, jalanõud on suvel plätud ja jahedal ajal DC tossud
Särgid, pusad jms olen ostnud suvalistest poodidest, ei ole ühte teisele eelistanud.
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
09.08.2009 22:38:16
|
|
|
| walkman, 80% terves keskuses. Telekas ka koguaeg reklaamib ju. Täna oli viimane päev. Ülemistes ja Kristiines.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
walkman
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.02.2003
|
09.08.2009 22:42:44
|
|
|
| lu1de kirjutas: |
| walkman, 80% terves keskuses. Telekas ka koguaeg reklaamib ju. Täna oli viimane päev. Ülemistes ja Kristiines. |
Ei vaata telekat.
Krt, oleks võinud siis Tartu jaagus ja joonases ka olla... Muidu tavahinnad suht krõbedad minumeelest.
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draax
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
09.08.2009 23:02:58
|
|
|
| walkman kirjutas: |
lu1de, mingid allahindlused ?
|
Moetäika. Ehk siis hooajalõpu allahindlus. Lahtiseletatult: väga odavalt võib saada mingit suvenänni nagu lühikesed püksid, T-särgid, heledad suvepüksid, plätud jne. jne. Hinnad tõesti soodsad, aga eks sügis ka tuleb juba varsti.
Veebruaris on järgmine moetäika, siis talvekaubale. Ja nii igal aastal.
P.S. Nööpidega teksad on tõepoolest pain in the ass. Endal ka kõik lukuga.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
09.08.2009 23:33:08
|
|
|
Mulle jsut meeldivad nööpidega teksad. Väike vaheldus lukule. Kuid kui häda peal on, siis on nööpidega teksad tüütud
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clm
HV kasutaja
liitunud: 17.12.2004
|
09.08.2009 23:33:59
|
|
|
| Nööpidega texad pidavat originaalid olema, ehk nii nagu algul teksaseid tehti. Lukkudega on copy'd.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fic
HV kasutaja

liitunud: 16.08.2004
|
09.08.2009 23:37:58
|
|
|
Hakkasin mõtlema, et võiks endale Puma Speedcatid jälle osta, kuid kodulehelt ei leiagi sellist mudelit. Vot need olid head mugavad/hingavad ja pidasid mul päris mitu head aastat vastu kuni tald kulus läbi. Nüüd kasutan neid rattaga sõites. Kingad ostsin Saksas CA'st, noname Clockhouse omad, kuid ka ilusad ning mugavad ja isegi hingavad. Suvel kindlasti igal võimalusel plätud. Siin oli juttu ka sellest, et kuidas tööl oleks mugavam. Ise vahetan talvel ära kui Columbia jäälõhkujatega käin sandaalide vastu. No ei paista minu meelest rõve välja kui on pikad püksid+sandaalid sokiga. Siis on teine lugu kui sokid tõmmatud sortside peale põlveni.
_________________ PhotograFICal |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sammer
HV kasutaja
liitunud: 09.05.2006
|
13.08.2009 14:56:52
|
|
|
| Kui ma teksad kokku "pakin" ja kappi panen, siis kas nad jäävad normaalseks ehk ei teki mingeid triipe või volte aja möödudes? (Maksimaalselt mõni päev kapis, siis jalas jne.)
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
13.08.2009 15:04:43
|
|
|
Kui ilusti kokku voldid ja niisama suvaliselt kappi ei loobi, sisi ei tohiks nendega midagi juhtuda.
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
13.08.2009 15:05:20
|
|
|
Mingeid triipe küll ei teki,kuid väiksed voldid/kortsud ikka võivad tekkida aga võtad kapist ja paned kuhugi korraks rippuma ja need peaks ise välja ää tulema ilma triikimata
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pilleke
HV vaatleja

liitunud: 07.08.2009
|
13.08.2009 19:27:17
|
|
|
Ideaalne oleks vist kui teksad ripuvad rõõmsalt kapis Samas on pehmemast materjalist teksade (nt. minu Lee Cooperid) viga see, et lähevad väga ruttu kortsu ja üldse on voldikesed kiired tulema
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sammer
HV kasutaja
liitunud: 09.05.2006
|
13.08.2009 19:29:40
|
|
|
Okei, tänan. Vaatab siis, mis nägu nad mõne aja pärast näitavad.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
13.08.2009 19:33:09
|
|
|
Kortsumine sõltub mingil määral ka materjalist. Mõni kortsub kergemini, mõni raskemini.
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pilleke
HV vaatleja

liitunud: 07.08.2009
|
13.08.2009 19:49:46
|
|
|
Seda kindlasti. Oma kogemustest lähtudes julgen väita, et pehme materjal kortsub kiiremini
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
13.08.2009 19:51:44
|
|
|
Kui ma clubist tulen reede öösel siis olenemata materjalist on mul hommikul ärgates kõik riided kortsus seljas
Aga eks jah materjalidel vahe on suur
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
13.08.2009 19:57:05
|
|
|
Tee eksperiment: kas klubist tulles ja hommikul ärgates on riided rohkem kortsus võrreldes sellega, kui sa ei lähe kluppi ja magad riietega
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pilleke
HV vaatleja

liitunud: 07.08.2009
|
13.08.2009 20:10:30
|
|
|
Pane selga täissiidist riided. Teistele võid tunduda naljakas, aga võid kindel olla, et reede öösel näed viks ja viisakas välja - ei ühtki kortsu
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
13.08.2009 20:33:35
|
|
|
Sain siis paar päeva tagasi meili Motel Paradise'st, et kõik Ecko Unltd riided vähemalt -50%. Ise lähen igatahes homme piidlema poodi, nüüd saab vast äkki lõpuks normaalse hinnaga dressid sealt ja võtab mõne paari teksaseid varuks
Nii et keda antud kaubamärk huvitab, siis poe adre Rävala pst.7, Tallinn
_________________ Geek it til it MHz |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
16.08.2009 22:59:16
|
|
|
Minu garderoob:
Paar teksaseid
Lühikesed püksid
Neli t-särki
Üks triiksärk
Üks pusa
Tennised
Plätud
Üks paar korralikke sõjaväesaapaid mida tsiviilkäibest ei saa - custom made.
20 paari sokke
15 paari boksereid.
"kodused" ja "tööriided" puuduvad.. see on kõik, mis on.
Enamus raha läheb arvutustehnika peale. Tegelikult tõsiselt ma arvutangi uue riideostu seoses tehnikaga, mis mul ostmata jääb ja mis vidinaid ma tahan ja kui odava riidetüki selleks valima pean See on haigus, HV on haigus.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sammer
HV kasutaja
liitunud: 09.05.2006
|
16.08.2009 23:17:05
|
|
|
Riietest rääkides, eriti naisteomadest, siis jah, mida katvam seda kenam. Seelik, mis on nii lühike, et selle alt näeb naba on "litsakas". Muidu, mida liibuvam, seda parem, ükskõik kui mitu kihti buhvaikasi peal on.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
16.08.2009 23:39:24
|
|
|
| Teksapüksid ja T-särk püksis, botased jalad nii, et nöörid ei tolgenda ringi. Teisi outfite pmst polegi. Kodus lühkaritega.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
17.08.2009 09:19:03
|
|
|
| Draax kirjutas: |
*räägin oma 10 aasta tagusest kogemusest, toonane tüdruksõber oli kaltsukafanatt ja leidis endale väga lihtsalt igast põnevaid hilpusid sealt ja kui kaasas hängisin temaga, siis tunduski, et meestele on a la 10 riideeset kogu poe kohta ja need ka 3 numbrit minu mõõdust suuremad. Võib-olla on nüüd selles osas asjad paranenud. |
no kui sa 10 aastaga oled 3 numbri võrra juurde võtnud, siis on kindlasti paranenud
Kas kunagi mitte ei olnud mingi riiete teema HVs juba? Kustus ära jah...
Üldiselt on riiete ostmine (valiku mõttes) ja hinnad Eestis ikka ilga jura küll. Üritan ka nii palju kui võimalik välismaalt osta, paar või kaks teksasid alati kui kusagil käin. Saab kordades odavamalt. Ja no mingite t-särgi hindadest siin ei maksa rääkidagi.
Eriti viha teeb selline asi, et kui lein täpselt sobivad mudeli ja värgi Eestist ja mõtlen, et ohoo, nüüd neid teksaseid hakkangi ostma, siis järgmisel korral ostma minnes sellist enam kunagi pole. Krt on vaja terve aeg uuendada ja muuta asju.
Endal õnneks töö ka selline, et lipsustatud olekut ei nõua ja enam aega saab suht vabalt võtta, suvel lühikesed püksid ja sandaalid jne.
Ainuke riietus mille pealt olen vabalt nõus rohkem maksma on matka/väliriietus (ehket vettpidavus ja hingavus peavad olema korralikud ja kvaliteetselt kokku asjad õmmeldud ja teibitud jne) ja jalanõud.
Jalatsite puhul on selgelt lemmikkaubamärgina välja kujunenud Clarks. Kahju, et valik Eestis nii väike ainult on. Ikka ulmeliselt vastupidavad asjad. Põhimõtteliselt kasutan maal siiani ka esimesi selle märgi alt ostetud sandaale (aasta siis oli mingi 95-96), millel lihtsalt välimus on selle ajaga veidi koledaks kulunud, aga katki kusagilt ei ole. Ja käinud nendega pikalt nii soolases kui magedas vees, sumbanud mudas, turninud mööda teravaid kive ja kusigane. Sama asi oli kingadega, millel lihtsalt tallad läbi kulusid lõpuks mingi 6-7 aastaga. Pealsed on igati OK kui läikima lüüa, kuna tegu vettpidavate kingadega, siis jällegi nendega sumbatud kasutusaja jooksul kõik Eesti talved läbi soolaplöga ja vee. Nii et seda marki usaldan täiega.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draax
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
17.08.2009 09:55:27
|
|
|
| Välismaalt riiete ostmisega oli viimane show see, et väisasin Puerto Ricos käies kohalikku (väidetavalt Kariibide suurimat) shopping malli. Oli küll suur. Ja teksad olid odavad. Aga kogu kaubanduskeskuses ei olnud pikemaid teksasid kui 31-32". Minu nr. on u. 34-34. Eks kohalikud hispaanlased on lühikesed jupid ja normaalmõõdus inimesele (olen 1.91) pole riideid pakkuda.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
17.08.2009 10:14:36
|
|
|
Kas "boot cut" pükse enam ei müüdagi? Ei mõtle mingeid navy sarnaseid, vaid alt veidi laienevaid.
Käisin just ükspäev Stockmannis pükse ostmas. Peaaegu võtsin ühed Lagerfeldid, kuid viimasel hetkel mõtlesin ümber. Head mugavad olid, aga midagi justkui ei sobinud.
Leidsin ühes Cap Hornid siis asemele. Aga jah, valik siinmaal ikka suht nigel. Õnneks mul on vähemalt levinud mõõt 32/32 ja üldjuhul on sobiv mudel olemas.
Tööl käin Lloydi kingadega. Tosse kannan ainult sporti tehes.
Vabal ajal miskid Vagabondid tavaliselt - http://www.vagabond.com/vagabond_product.aspx?ItemNr=2774-580&color= (midagi sarnast, aga musta värvi)
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
batman
HV veteran
liitunud: 14.12.2004
|
17.08.2009 11:28:13
|
|
|
Kui matkale või kalale plaan minna, siis USA Today, (Tallinnas Juurdeveo 26), kus paksude ja lollide maalt pärit militaarriietus ja jalatsid sümboolsete hindadega, ning vastupidavus väga viis. Ise kasutan ja soovitan teistelegi, kes looduses liiguvad
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pilleke
HV vaatleja

liitunud: 07.08.2009
|
17.08.2009 12:33:13
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
kuna ma poes ei kannata šopata (ja ega siin Kuressaares polegi eriti valikut), siis mul enamus riideid pärineb Quelle'st domineerivad margid on Y.O.U. ja Explorer. |
Vahva, et siin on ka kataloogisõpru Mul on ka päris palju riideid tulnud just kataloogidest, sest ma eriti ei kannata poes riiete proovimist (eriti suvel kuumaga kui riided ei taha higistamise tõttu hästi seljast tulla). Minu jaoks on kataloogist suhteliselt turvaline tellida ka, sest kui tead ikka oma riidenumbrit siis on ikka raske puusse panna küll Kuna keegi mainis siin jalanõusid, siis tüüpilisele naisele kohaselt on jalatsivalik küllaltki lai, ent enda lemmikuks on saanud armsad valged tähekestega Vansid, mis kevadel e-bayst said tellitud ja mida ma igal võimalusel kannan. Suvel kuumaga on aga jalavarjudeks ikka plätud ja natuke jahedama ilmaga nö. papukesed
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
17.08.2009 21:14:00
|
|
|
Ma ise põhiliselt kannan teksasid ja T-Särke , ning selle peal veel mingi pintsak vms .
Enamik asju Reservedist ostetud ( v.a t-särgid , mis igaltpoolt pmst kokku ostetud ) .
Need suurused ei ütle poodides mitte midagi , 33-34 püksid väikesed , 31-34 püksid parajad jms ja mul on XXL särk , mis on ühe minu S särgi suurune .
Teksapükstel muidugi see jama , et kuluvad ära kiiresti ja peab poodi uute järele minema , kuna parandamine annab umbes paar päeva juurde kuni jälle katki ( hargivahelt kuluvad ära ) .
Jalavarjudeks üldiselt rulatossud ( pole juba aastaid rulaga sõitnud ) , kuna need jõle mugavad võrreldes teiste jalavarjudega , ning oma poolteist aastat peavad ilusti vastu .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
17.08.2009 22:38:38
|
|
|
Matka jaoks muretsen isegi enamik asju sõjaväevarustuse hulgast, lihtsalt enamasti odavam kui mingi brändivärk ja võib-olla pole nii vinge väljanägemisega, aga samas on funktsionaalsed ja vastupidavad ning eriti head on ikka sõjaväepüksid, hetkel siis USA ACU püksid, mis kenasti kaks aastat mind igasuguse "pasa" sees teeninud ning ikka kõik
Aga kui veel matkaasjadest rääkida, siis eriti kotte ja ka muud stuffi soovitas vaadata Tartus Matrixi poest, seal ikka on hea valik ja pädevad müüjad, kes oskavad aidata ja küsimustele vastata (endale käisin eelmine aasta kotti ja muud pudi-padi sealt ostmas siis seletati mulle seal hea mitu tundi, et mida osta ja kuidas õige kasutada ning millised saapad teatud maastiku jaoks sobivad jne)
Aga nende riiete suurusega on jah nii, et ega pükse ma ei julgeks küll ehku peale vist osta kui lõiget ei teaks. Püksid on 34-38 suuruses ja ikka iga kord vaja vaadata, et mis seekord siis paremini sobib. Aga jah, nüüdseks enamik baggy fit püksid, sest lihtsalt ma ei kannata seda tunnet, kui püksid on jala ümber ning noh kõrge jalgevahe on veel eriti ebamugav. Baggy pükstega ikka kõik saab sees "rippuda" nii nagu loomulik ja kuskilt ei kisu miskit olenemata sellest, mis asendis aeled.
Aga kuramuse jalavarjudega on küll kehvad lood, ma vist Tallinna kõik suuremad poed läbituulanud ja no ei leia mingit sellist jalatsit mis meeldiks ja mis ülejäänud riietusega nagu kokku ka sobiks
_________________ Geek it til it MHz |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
18.08.2009 00:09:10
|
|
|
Hiljuti käisin uusi ketse ostmas. Lõpuks tuli valik teha 2 ketsipaari hulgast. Mõlemad olid Converse omad, jalga proovides olid mõlemad head, kuid ühel oli suurus 44,5 ja teisel 46 . Ma saan aru, kui oleks eri firmade toodang, aga et sama firma ka veel. Kunagi ostsin ketsid, mille nr lausa 51 , enne kui jalga lõpuks mahtusid, õige nr olekski olnud kuskil 44 kanti.
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
18.08.2009 01:47:59
|
|
|
Kas keegi peale minu veel Affliction brändi fännab? Keskmiselt maksab ka T-särk ligikaudu 700~900.- krooni aga tegemist on tõesti ilusate ja kvaliteetse riietega.
Kellel huvi, siis siit saate vaadata/tellida (krediikaardi olemasolu nõutav) - Link. Siin on näiteks üks kena jakk mis on plaanis lähipäevil tellida - kenadus ruudus.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
batman
HV veteran
liitunud: 14.12.2004
|
18.08.2009 08:37:05
|
|
|
Suurusega on jah äge.ee
Kuskile poodi sisse astudes hakkad teksasi lappama, müüja astub ligi, et mis suurust vaja on, ning ütlen täiesti siiralt, et ei tea. Eriti viimasel aja on see sobivate numrite kõikumine ikka väga lai olnud. Sama muidugi ka tõhh-särgid. Enamasti XL või XXL, aga on juhtunud ka selliseid, kui M või L suuruses tunned ennast, nagu telgis.
Nüüd olengi otsustanud, et kõikvõimalikud numbrid ja tähed riietel on kergelt öeldes mõttetud. Kui proovikabiinis sobivad, siis võtan.
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
18.08.2009 09:16:41
|
|
|
| Heineken kirjutas: |
Enamik asju Reservedist ostetud ( v.a t-särgid , mis igaltpoolt pmst kokku ostetud ) .
Teksapükstel muidugi see jama , et kuluvad ära kiiresti ja peab poodi uute järele minema , kuna parandamine annab umbes paar päeva juurde kuni jälle katki ( hargivahelt kuluvad ära ) .
|
proovi vahelduseks need kaks asja lahus hoida ja peaks ka teksad kauem vastu pidama. endal on teksaseid 7-8 paari ja kannan neid kõiki vaheldumisi. vanimad on 04 aastast. ainult need kõige vanemad on kulunud auku.
probleem ka. lühikesed camokad hakkavad lõppema (ka 05 ostetud), oleks uusi vaja aga ei leia kuskilt. võiks olla suts üle põlve, normist materjalist, taskud sügavad. pörff oleks kui oleks taskud "topelt" all tavaline ja kohe peal teine mis on truki või lukuga. põhimõtteliselt siis sellised kust kola iga liigutuse peale välja ei hüppaks (moshpit on karm koht ). mingeid reservesid ja jäkkjonesid ei ole mõtet soovitada.
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
18.08.2009 09:19:48
|
|
|
| Lotharius, need püksid sul peavad vett kah? Kodumaal kasutatavad vormipüksid/"french" imevad vett nagu käsn ja kuivavad terve igavik.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
batman
HV veteran
liitunud: 14.12.2004
|
18.08.2009 09:22:14
|
|
|
| suure mandri omad jäävad märjas metsas liikudes kuivaks, ning ka väiksema sabina võtavad kinni. Kuivamiseks piisab mõni hetk päikese paistel kondamisest. Kurta küll ei oska.
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
18.08.2009 13:28:53
|
|
|
helga, mis mõttes need kaks asja lahus hoida ? Reserved ja teksad ? Viimati kui ostmas käisin vaatasin Lee Coopereid ka vms need olid ja seal olid teksad kas väikesed või suured ( 33 ja 34 väike , 32 ja 34 suur jms ) .
Ja mul tavaliselt ikka 2-3 paari teksasid korraga olemas , muidu peaks mõnikord püksata ringi käima .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
18.08.2009 13:43:55
|
|
|
Ma ütleks, et märguvad küll, samas ma olen nendega sattunud ikka alati siis vihma kätte kui ikka toobriga seda alla tuleb Samas kuivavad kiiresti.
Ma nüüd matka asjade puhul olengi loobunud selle veekindluse otsimisest, sest nagu elu on näidanud ei ole ikka teatud piirist alates miski asi veekindel ning parem on otsida asjad, mis kuivavad kiiresti. Võib-olla kui saaks mingi veekindla kombinesooni+saapad ja nende ühenduskoha suudaks ka ära tihendada, siis võiks ju asjale mõelda, aga muidu on ikka üks nõrk koht olemas kust vesi sisse pääseb ja kui juba kuskilt sees on, siis läheb juba see sealt edasi.
Veekindlad asjad kõlbavad talveks kui lumes ringi trampida, aga suvel kui ikka vedelasse vette satud, siis pole väga abi sellest, et saabas veekindel kui juhtumisi vesi sealt üle ääre sisse läheb Salomoni saapad on head veekindlad ja eelmine sügis panin ka ühele väiksele matkale jalga kuna teadsin, et veidi vesine võib olla, aga mida ma ei osanud arvata oli see, et vahepeal läks vesi nii sügavaks, et kui valesti astusid olid vööni sees ja noh muidugi sai siis valesti astutud ja pärast kuivatasin saapaid kaks nädalat
helga, sa võiks ka minna kuskile miltaarpoodi neid otsima, neid lühikesi armeepükse ma olen ikka näinud müügil või siis telli eBay kaudu. Samuti võid ju sealt USA Today poest mingid kasutatud usakad osta ja need ise lühikeseks teha ning seal on kindlalt olnud müügil kõrbecamoga lühkareid.
Krt Camel Active poe ma olen üldse unustanud, sealt saab ka täitsa korralikku kraami ning seal on neid lühikesi cargo pükse kah müügil.
_________________ Geek it til it MHz |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|