Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Skype üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 84, 85, 86 ... 137, 138, 139  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
-XD-
HV kasutaja
-XD-

liitunud: 19.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2009 22:46:21 vasta tsitaadiga

Olen kaks päeva igatmoodi üritanud Windows Live'i installeerida, kuid tulemusteta. Veateade ka midagi tarka ei ütle: Proovige uuesti Windows Live'i programme installida. Ilmnes tundmatu viga hr:x80070015
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 09.08.2009 12:21:03 vasta tsitaadiga

mul on kuid juba WLM jama, et nii kui sisse logib, viskab uuesti välja, olen 100 000 000 asja proovinud mis netis soovitatakse, mitte miski ei aita, viimane mis käskis mingid contact folderid ära kustutada tegi asjad veel hullemaks, ma ei saa sealt edasi kus mehed keerlevad ja mitte mingit veateadet ka.

WLM 2009, XP SP2, Kas keegi aitaks mind :'(?

Event Viewerist tõmbasin sellise asja välja...

The description for Event ID ( 1000 ) in Source ( Windows Live Messenger ) cannot be found. The local computer may not have the necessary registry information or message DLL files to display messages from a remote computer. You may be able to use the /AUXSOURCE= flag to retrieve this description; see Help and Support for details. The following information is part of the event: msnmsgr.exe; 14.0.8064.206; 498cf586; unknown; 0.0.0.0; 00000000; 0; 05437881.

Kustutasin need kontakti folderid uuesti ära, nüüd kui WLM kinni oli, praegu aitaks, aga ma ei usu, et see mu luupainaja lõpp on...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2009 12:37:32 vasta tsitaadiga

aga kui nii uninstallida start -> run
Skeptik kirjutas:
Windows Live Communications Platform: msiexec /x {3B4E636E-9D65-4D67-BA61-189800823F52}
Messenger: msiexec /x {0AAA9C97-74D4-47CE-B089-0B147EF3553C}
ja siis uuesti installida?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otipoiss
HV kasutaja
otipoiss

liitunud: 07.05.2007




sõnum 12.08.2009 13:09:28 vasta tsitaadiga

Build 14.0.8064.206 @ Win 7 ja A-Patchiga üle käidud, kuid enam ei tööta "show what I'm listening to" funktsioon (winampiga), any ideas?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2009 15:27:31 vasta tsitaadiga

WinAmpi alt saab ka seda vist sisse lülitada. Uuri pluginate alt.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jonnipunn
HV kasutaja
jonnipunn

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2009 09:11:29 vasta tsitaadiga

http://www.winamp.com/plugins/details/171293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2009 23:08:40 vasta tsitaadiga

otipoiss kirjutas:
Build 14.0.8064.206 @ Win 7 ja A-Patchiga üle käidud, kuid enam ei tööta "show what I'm listening to" funktsioon (winampiga), any ideas?


WMP on alles või eemaldatud programmide alt? Viimasel juhul ei hakkagi see tööle
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otipoiss
HV kasutaja
otipoiss

liitunud: 07.05.2007




sõnum 16.08.2009 23:15:18 vasta tsitaadiga

jonnipunn kirjutas:
http://www.winamp.com/plugins/details/171293


See parandas selle mure ära küll thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
radok
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2009 19:38:59 vasta tsitaadiga

Nii mõnedki on ju üle MSN'i teistele pilte, muusikat saatnud.
Kuid kui vaja ikka mitukümmend faili saata?
Tavaliselt on ikka Send a single file ja siis otsid ülesse vastava ketta, kausta ja alamkaustad kuni jõuad pildini.
Kuid kuidas teha nii, et kui sa ühekorra oled sinnani jõudnud ning asud järgmist pilti otsima siis oleks sul Send a single file't lahti võttes kohe see kaust ees?
Ctrl + A'ga ei saa ju mitut pilti valida ja saata : (
Loodan, et saite minust aru icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2009 19:41:12 vasta tsitaadiga

ma tavaliselt lohistan failid explorerist msni tekstilahtrisse
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2009 22:47:33 vasta tsitaadiga

radok kirjutas:
Nii mõnedki on ju üle MSN'i teistele pilte, muusikat saatnud.
Kuid kui vaja ikka mitukümmend faili saata?


Pakid kokku ja saadad siis. Muidugi on suurema faili puhul katkemisoht suurem.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
radok
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2009 10:44:01 vasta tsitaadiga

Flavius, IE'st? Ma tahan ju saata faile oma arvutist.
Pakkida ja saata ma oskan, kuid kuidas ma saan nii, et ükshaaval ka oleks võimalik saata?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2009 10:49:40 vasta tsitaadiga

mitte IE'st vaid WE'st icon_razz.gif
näiteks selecti desktopil paar faili ja lohista nad msni aknasse, saadab mõlemad korraga ära
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
radok
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2009 10:56:20 vasta tsitaadiga

a, peaks ka proovima icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 24.08.2009 02:23:59 vasta tsitaadiga

WLM photo sharing, samal ajal kui pilti saata rääkida ei saa ?

Nagu nüüd võtsin mõned pildid vastu, ja niikaua kui pilti alla laen on nagu ainult pilt ees, texti osa ei ole näha.
WLM 2009 Version build 14.0.8064.206

Võin selgituseks ka pildi panna icon_wink.gif

edit: okei korralik otsimine aitas, seal on valik "collapse area" siis näeb teksti ka.

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 30.08.2009 00:17:11 vasta tsitaadiga

Msnil käib selline asi närvidele et oletame MSn on mitu päeva sees ja mingi päev lampi contact list on tühi. Ei tea millest see küll tuleb? Peab resa tegema et see tagasi tuleb.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anti666
HV kasutaja

liitunud: 27.04.2006




sõnum 02.09.2009 15:41:34 vasta tsitaadiga

Mure järgmine, et Windows Live Messenger ei lähe tööle. Kui üritan käima panna siis tekib task manageri küll vastav protsess mis võtab mäli umbkaudu 5 mega aga messenger ise käima ei lähe. Kui üritan uuesti, siis tekib task manageri jälle uus protsess. Kõiki peale esimese nendest saan lõpetada ja kui olen üritand WLMi käima panna siis peale seda ei saa arvutit enam välja lülitada mud moodi kui nuppu mõnda aega all hoida. Olen proovinud mitu korda uuest installida.

Arvutiks on ML läpakas (ASUS barebone s96s)
Op süsteem Vista Basic

_________________
Siin on siis signatuur, mis lisatakse soovikorral minu sõnumitele icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyra
HV vaatleja

liitunud: 10.09.2009




sõnum 10.09.2009 19:10:14 vasta tsitaadiga

Ega juhtumisi kellelgi veel sellist probleemi pole, et msn ei lase arvutit kinni panna?? arvuti jääb ainult puhkerežiimile. Tegemist kõige uuema messengeri ja vistaga. Kui varem piisas sellest, et sai maha võetud automaatne msni käivitamine arvuti käivitamisel, siis pärast uuesti msni peale panekut ei aita see ka enam :S
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.09.2009 19:14:43 vasta tsitaadiga

kaitsevaim kirjutas:
oh ma ei tea, kas siin teemas juba on sellest juttu olnud, ei jõua neid 284 lehte läbi kammida. Kas keegi on juba leidnud võimaluse, kuidas nendest spämmisõnumitest lahti saada? Saadab kasvõi kõige parem tuttav mingi inglisekeelse teksti ja lingi kuigi ma tean absoluutselt kindlalt, et tema midagi sellist ei saadaks. See peab olema mingi paha putukas, mis nii teeb.
teemasisene otsing icon_idea.gif
_________________
☠
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anti666
HV kasutaja

liitunud: 27.04.2006




sõnum 10.09.2009 21:41:23 vasta tsitaadiga

kyra kirjutas:
Ega juhtumisi kellelgi veel sellist probleemi pole, et msn ei lase arvutit kinni panna?? arvuti jääb ainult puhkerežiimile. Tegemist kõige uuema messengeri ja vistaga. Kui varem piisas sellest, et sai maha võetud automaatne msni käivitamine arvuti käivitamisel, siis pärast uuesti msni peale panekut ei aita see ka enam :S


sama probleem siin....

_________________
Siin on siis signatuur, mis lisatakse soovikorral minu sõnumitele icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jonnipunn
HV kasutaja
jonnipunn

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2009 10:51:20 vasta tsitaadiga

Tuhkur kirjutas:
...pole küll päris MSN'iga seotud
Aga oskab keegi öelda kuidas ma oma outlook expressi seadistama peaks ,et hotmailist kirju kätte saada? ...

Vajad kas Windows Live Mail'i või Outlook Connectorit. Mõlemad on olemas Windows Live Essential's pakis, koos WLM-ga.
http://office.microsoft.com/en-us/outlook/HA102225181033.aspx - Outlook Connector
http://download.live.com/wlmail?wa=wsignin1.0 - Windows Live Mail
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 14.09.2009 10:07:49 vasta tsitaadiga



nimelt kui üritan msni sisse saada siis saan sellise errori. Proovitud kõik need asjad ära mida msn ise oma "get more help" asjaga soovitanud on + kuugel.
Asjatult.... ehk oskab keegi aidata hädast välja.

_________________
Fotoblogi / Flickr
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
maakas1
HV kasutaja
maakas1

liitunud: 18.03.2004




sõnum 14.09.2009 13:37:31 vasta tsitaadiga

Kõigi nende hädae vastu aitab emesene.org
Vb. ainuke asi, mis inimestele ei istu, on gtk platvormil tehtud asjad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2009 10:37:13 vasta tsitaadiga

Wtf icon_mad.gif Ei saanud enam Live Messengeri sisse logida, vaid käskis update teha icon_evil.gif thumbs_down.gif Nüüd peab mingit rõvedat pornot taluma icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2009 11:34:37 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Wtf icon_mad.gif Ei saanud enam Live Messengeri sisse logida, vaid käskis update teha icon_evil.gif thumbs_down.gif Nüüd peab mingit rõvedat pornot taluma icon_neutral.gif

Proovi seda koos A-Patchiga: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=413067 thumbs_up.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2009 11:44:14 vasta tsitaadiga

Betamax, tänud. Mul isegi vanemale versioonile oli see olemas thumbs_up.gif

Kõige rohkem häirib see, et "kontakti aknas" on pildid vasakul, mitte parema. Seda ei saaks muuta?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2009 11:54:26 vasta tsitaadiga

Pole veel lahendust leidnud sellele. Tundub olevat ka ainus karmim visuaalne uuendus Messengeril - liigutasime kontaktiakna pilte ühelt poolt teisele poole.
Väga häirib see, et drag & drop funktsioon on ära solgitud. Varem sai niiviisi faile saata, aga nüüd hakkab Messenger seda kasutades fotot "jagama". Tüütu.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2009 12:02:01 vasta tsitaadiga

hetkel MSN i uuendus täitsa SMS iga saadetav.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Albert52
HV kasutaja
Albert52

liitunud: 05.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2009 19:25:53 vasta tsitaadiga

Kas nüüd ongi see Live Messenger kohustuslik? icon_confused.gif 8.1 versiooniga enam sisse ei lasknudki logida, sundis seda Live peale. Kas vanat on veel võimalik kuidagi kasutada, see uus on minul igatahes ilgelt aeglane ja harjumatu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2009 19:27:13 vasta tsitaadiga

Imelik on see, et töö juures 8.5 eestikeelne seda jura ette pole visanud icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2009 22:04:22 vasta tsitaadiga

Äkki lähevad järk-järgult üle uuele versioonile?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ups
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2009 22:18:48 vasta tsitaadiga

mul pakkus ka uuendust, kuna ei soovinud, siis panin msnmsg.exele compatibility mode windows 2000 ja nii toimib vana ilusti edasi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.09.2009 22:30:06 vasta tsitaadiga

nende parempoolsete piltidega harjub kõige kiiremini ära ja probleem kaob iseenesest, sest tegelikku probleemi ju polegi icon_idea.gif
_________________
☠
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2009 01:05:18 vasta tsitaadiga

Albert52 kirjutas:
Kas nüüd ongi see Live Messenger kohustuslik? icon_confused.gif 8.1 versiooniga enam sisse ei lasknudki logida, sundis seda Live peale. Kas vanat on veel võimalik kuidagi kasutada, see uus on minul igatahes ilgelt aeglane ja harjumatu.


endal ikka ilus 7.5 pätsitud jne, kasutaks 6.2 sest see meeldis rohkem, aga sitta kah nagu öeldakse

_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2009 08:21:12 vasta tsitaadiga

aMSN.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Brook
HV vaatleja

liitunud: 10.05.2009




sõnum 17.09.2009 15:57:26 vasta tsitaadiga

Mul nii, et update ei funka, igasugu asju proovinud ja msn ei lase end uuendada ja vana msn ka ei funka ? On kellelgi abi pakkuda ?!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2009 16:17:34 vasta tsitaadiga

veateade?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Brook
HV vaatleja

liitunud: 10.05.2009




sõnum 17.09.2009 16:29:23 vasta tsitaadiga

vea kood on hr: 0x80060004

Ütleb, et mingi viga on installimisel...kuid tõmbasin veel selle eraldi installi, seal sama viga
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmac
HV kasutaja
tarmac

liitunud: 10.08.2007




sõnum 17.09.2009 23:13:23 vasta tsitaadiga

Niisiis, tekkis probleem uue 2009 aasta veriooniga. Nimelt ei taha msn minu veebikaamerat jagada. icon_lol.gif Mina teiste omi näen, teised minu oma mitte. Kaamera lõlitub nii kümneks sekundiks sisse ja siis välja. Ja tekst on umbes selline et ma ise katkestasin kaamera jagamise. Mida teha?
_________________
www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reig0
HV vaatleja

liitunud: 18.09.2009




sõnum 18.09.2009 16:41:42 vasta tsitaadiga

Mul selling probleem WLM 2009-ga, et mõned sekundid peale sisselogimist logib automaatselt ise välja. Äkki keegi teab lahendust sellele probleemile?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2009 18:31:36 vasta tsitaadiga

Tra see uus on nagu mingi kaka häda.
Nii kui välja login ja siis uuesti sisse on minu tekst kadunud või staatus or kuidas iganes seda nimetatakse.
+ Pidevalt tõrgub kui kirjutada mitme inimesega üheaegselt. icon_evil.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 19.09.2009 14:46:35 vasta tsitaadiga

jonnipunn kirjutas:
Tuhkur kirjutas:
...pole küll päris MSN'iga seotud
Aga oskab keegi öelda kuidas ma oma outlook expressi seadistama peaks ,et hotmailist kirju kätte saada? ...

Vajad kas Windows Live Mail'i või Outlook Connectorit. Mõlemad on olemas Windows Live Essential's pakis, koos WLM-ga.
http://office.microsoft.com/en-us/outlook/HA102225181033.aspx - Outlook Connector
http://download.live.com/wlmail?wa=wsignin1.0 - Windows Live Mail


...ei tea mis asjad need on mille lingid sa andsid.
Aga sain outlook expressi tööle.
Aga ainus jama on see ,et kui ma kirja ära loen siis MSN näitab ikka ,et mul 1 uus kiri. Ja ka kui Hotmaili lehele lähen näitab ,et see kiri mille ma outlookis läbi lugesin on ikka lugemata...

Kas selle vastu annab ka midagi teha?

_________________
____________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaitsevaim
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2003




sõnum 19.09.2009 18:42:18 vasta tsitaadiga

Hotmail ei toeta enam POP3 ja SMTP teenust.

Muideks kuidas saab seda Live Messengeri uuendada uuele versioonile? Kas tõesti peab kõik selle komponendid ükshaaval maha laskma ja siis uus versioon peale või on lihtsam variant? Sisseehitatud updater´it messengeril mõistagi pole või linki uue versiooni otsimiseks menüüs.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guest1902
Kreisi kasutaja
guest1902

liitunud: 05.11.2005




sõnum 20.09.2009 17:19:56 vasta tsitaadiga

ups kirjutas:
mul pakkus ka uuendust, kuna ei soovinud, siis panin msnmsg.exele compatibility mode windows 2000 ja nii toimib vana ilusti edasi.

Krt ei funka, logib sisse ja seejärel automaatselt sulgeb akna. OS XP Pro ning WLM 8.1. Ei taha seda pedemajakat WLM9-t icon_evil.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 20.09.2009 18:46:53 vasta tsitaadiga

Elrak kirjutas:
ups kirjutas:
mul pakkus ka uuendust, kuna ei soovinud, siis panin msnmsg.exele compatibility mode windows 2000 ja nii toimib vana ilusti edasi.

Krt ei funka, logib sisse ja seejärel automaatselt sulgeb akna. OS XP Pro ning WLM 8.1. Ei taha seda pedemajakat WLM9-t icon_evil.gif

8.5 on ju ka normaalne versioon. Kas sul selle installikat pole? Võin lasta üles selle kuskile kui vaja.

edit: pistsin siia - http://www.speedyshare.com/481712815.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guest1902
Kreisi kasutaja
guest1902

liitunud: 05.11.2005




sõnum 20.09.2009 18:55:26 vasta tsitaadiga

2 trini kirjutas:
Elrak kirjutas:
ups kirjutas:
mul pakkus ka uuendust, kuna ei soovinud, siis panin msnmsg.exele compatibility mode windows 2000 ja nii toimib vana ilusti edasi.

Krt ei funka, logib sisse ja seejärel automaatselt sulgeb akna. OS XP Pro ning WLM 8.1. Ei taha seda pedemajakat WLM9-t icon_evil.gif

8.5 on ju ka normaalne versioon. Kas sul selle installikat pole? Võin lasta üles selle kuskile kui vaja.

Liiga hilja vist, lasin selle vilkuva rõveduse peale, eks millalgi patchin ära...
Aga probleemi tekitab see, et parool on meelest läinud ning kontos pole märgitud 'alternatiivset e-maili aadressit'+isikliku küsimuse vastuseks panin 7a tagasi (siis kui konto tegin) meelega mingi idiootsuse. Super featuur on sellel wlm, et saab parooli saata samale kontole, mille parool mul meelest läinud ongi icon_confused.gif Kellele seda vaja on? Programmidel (WLM ja Pidgin - Ubuntus) on parool automaatseks pandud, aga kui kunagi tuleb vajadus OS-i uuendada vms, siis lähevad paroolid kaduma...

edit: Meeles oli küll, aga jobu kala oli Microsofti poolelt vahepeal...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 20.09.2009 19:11:22 vasta tsitaadiga

Need paroolid saab välja skännida vastava softiga kui veel formatit pole tehtud

http://www.windowpassword.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fantastika
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2007




sõnum 21.09.2009 17:19:47 vasta tsitaadiga

Sisselogides msn ütleb, et ''lüüs ei ole ühendatud'' inglise keeles ''Your gateway appears to be offline''
Reinstallisin terve kupatuse uuesti, aga ei aita.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 21.09.2009 17:54:16 vasta tsitaadiga

Kust saada XPle viimast messenergi ?
_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaitsevaim
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2003




sõnum 21.09.2009 18:09:35 vasta tsitaadiga

microsoft update´ist
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Skype üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 84, 85, 86 ... 137, 138, 139  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.