|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
-XD-
HV kasutaja

liitunud: 19.12.2005
|
01.08.2009 22:46:21
|
|
|
| Olen kaks päeva igatmoodi üritanud Windows Live'i installeerida, kuid tulemusteta. Veateade ka midagi tarka ei ütle: Proovige uuesti Windows Live'i programme installida. Ilmnes tundmatu viga hr:x80070015
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
09.08.2009 12:21:03
|
|
|
mul on kuid juba WLM jama, et nii kui sisse logib, viskab uuesti välja, olen 100 000 000 asja proovinud mis netis soovitatakse, mitte miski ei aita, viimane mis käskis mingid contact folderid ära kustutada tegi asjad veel hullemaks, ma ei saa sealt edasi kus mehed keerlevad ja mitte mingit veateadet ka.
WLM 2009, XP SP2, Kas keegi aitaks mind :'(?
Event Viewerist tõmbasin sellise asja välja...
The description for Event ID ( 1000 ) in Source ( Windows Live Messenger ) cannot be found. The local computer may not have the necessary registry information or message DLL files to display messages from a remote computer. You may be able to use the /AUXSOURCE= flag to retrieve this description; see Help and Support for details. The following information is part of the event: msnmsgr.exe; 14.0.8064.206; 498cf586; unknown; 0.0.0.0; 00000000; 0; 05437881.
Kustutasin need kontakti folderid uuesti ära, nüüd kui WLM kinni oli, praegu aitaks, aga ma ei usu, et see mu luupainaja lõpp on...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
09.08.2009 12:37:32
|
|
|
aga kui nii uninstallida start -> run
| Skeptik kirjutas: |
Windows Live Communications Platform: msiexec /x {3B4E636E-9D65-4D67-BA61-189800823F52}
Messenger: msiexec /x {0AAA9C97-74D4-47CE-B089-0B147EF3553C} |
ja siis uuesti installida?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
otipoiss
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2007
|
12.08.2009 13:09:28
|
|
|
| Build 14.0.8064.206 @ Win 7 ja A-Patchiga üle käidud, kuid enam ei tööta "show what I'm listening to" funktsioon (winampiga), any ideas?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jonnipunn
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tsihh
HV veteran
liitunud: 05.03.2003
|
14.08.2009 23:08:40
|
|
|
| otipoiss kirjutas: |
| Build 14.0.8064.206 @ Win 7 ja A-Patchiga üle käidud, kuid enam ei tööta "show what I'm listening to" funktsioon (winampiga), any ideas? |
WMP on alles või eemaldatud programmide alt? Viimasel juhul ei hakkagi see tööle
|
|
| tagasi üles |
|
 |
otipoiss
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2007
|
16.08.2009 23:15:18
|
|
|
See parandas selle mure ära küll
|
|
| tagasi üles |
|
 |
radok
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.12.2008
|
20.08.2009 19:38:59
|
|
|
Nii mõnedki on ju üle MSN'i teistele pilte, muusikat saatnud.
Kuid kui vaja ikka mitukümmend faili saata?
Tavaliselt on ikka Send a single file ja siis otsid ülesse vastava ketta, kausta ja alamkaustad kuni jõuad pildini.
Kuid kuidas teha nii, et kui sa ühekorra oled sinnani jõudnud ning asud järgmist pilti otsima siis oleks sul Send a single file't lahti võttes kohe see kaust ees?
Ctrl + A'ga ei saa ju mitut pilti valida ja saata : (
Loodan, et saite minust aru
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
20.08.2009 19:41:12
|
|
|
| ma tavaliselt lohistan failid explorerist msni tekstilahtrisse
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tsihh
HV veteran
liitunud: 05.03.2003
|
20.08.2009 22:47:33
|
|
|
| radok kirjutas: |
Nii mõnedki on ju üle MSN'i teistele pilte, muusikat saatnud.
Kuid kui vaja ikka mitukümmend faili saata? |
Pakid kokku ja saadad siis. Muidugi on suurema faili puhul katkemisoht suurem.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
radok
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.12.2008
|
21.08.2009 10:44:01
|
|
|
Flavius, IE'st? Ma tahan ju saata faile oma arvutist.
Pakkida ja saata ma oskan, kuid kuidas ma saan nii, et ükshaaval ka oleks võimalik saata?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
21.08.2009 10:49:40
|
|
|
mitte IE'st vaid WE'st
näiteks selecti desktopil paar faili ja lohista nad msni aknasse, saadab mõlemad korraga ära
|
|
| tagasi üles |
|
 |
radok
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.12.2008
|
21.08.2009 10:56:20
|
|
|
a, peaks ka proovima
|
|
| tagasi üles |
|
 |
miq1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.01.2006
|
24.08.2009 02:23:59
|
|
|
WLM photo sharing, samal ajal kui pilti saata rääkida ei saa ?
Nagu nüüd võtsin mõned pildid vastu, ja niikaua kui pilti alla laen on nagu ainult pilt ees, texti osa ei ole näha.
WLM 2009 Version build 14.0.8064.206
Võin selgituseks ka pildi panna
edit: okei korralik otsimine aitas, seal on valik "collapse area" siis näeb teksti ka.
_________________ I don't need anger management. I need people to stop pissing me off ! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
30.08.2009 00:17:11
|
|
|
Msnil käib selline asi närvidele et oletame MSn on mitu päeva sees ja mingi päev lampi contact list on tühi. Ei tea millest see küll tuleb? Peab resa tegema et see tagasi tuleb.
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| tagasi üles |
|
 |
anti666
HV kasutaja
liitunud: 27.04.2006
|
02.09.2009 15:41:34
|
|
|
Mure järgmine, et Windows Live Messenger ei lähe tööle. Kui üritan käima panna siis tekib task manageri küll vastav protsess mis võtab mäli umbkaudu 5 mega aga messenger ise käima ei lähe. Kui üritan uuesti, siis tekib task manageri jälle uus protsess. Kõiki peale esimese nendest saan lõpetada ja kui olen üritand WLMi käima panna siis peale seda ei saa arvutit enam välja lülitada mud moodi kui nuppu mõnda aega all hoida. Olen proovinud mitu korda uuest installida.
Arvutiks on ML läpakas (ASUS barebone s96s)
Op süsteem Vista Basic
_________________ Siin on siis signatuur, mis lisatakse soovikorral minu sõnumitele  |
|
| tagasi üles |
|
 |
kyra
HV vaatleja
liitunud: 10.09.2009
|
10.09.2009 19:10:14
|
|
|
| Ega juhtumisi kellelgi veel sellist probleemi pole, et msn ei lase arvutit kinni panna?? arvuti jääb ainult puhkerežiimile. Tegemist kõige uuema messengeri ja vistaga. Kui varem piisas sellest, et sai maha võetud automaatne msni käivitamine arvuti käivitamisel, siis pärast uuesti msni peale panekut ei aita see ka enam :S
|
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
10.09.2009 19:14:43
|
|
|
| kaitsevaim kirjutas: |
| oh ma ei tea, kas siin teemas juba on sellest juttu olnud, ei jõua neid 284 lehte läbi kammida. Kas keegi on juba leidnud võimaluse, kuidas nendest spämmisõnumitest lahti saada? Saadab kasvõi kõige parem tuttav mingi inglisekeelse teksti ja lingi kuigi ma tean absoluutselt kindlalt, et tema midagi sellist ei saadaks. See peab olema mingi paha putukas, mis nii teeb. |
teemasisene otsing
_________________ ☠ |
|
| tagasi üles |
|
 |
anti666
HV kasutaja
liitunud: 27.04.2006
|
10.09.2009 21:41:23
|
|
|
| kyra kirjutas: |
| Ega juhtumisi kellelgi veel sellist probleemi pole, et msn ei lase arvutit kinni panna?? arvuti jääb ainult puhkerežiimile. Tegemist kõige uuema messengeri ja vistaga. Kui varem piisas sellest, et sai maha võetud automaatne msni käivitamine arvuti käivitamisel, siis pärast uuesti msni peale panekut ei aita see ka enam :S |
sama probleem siin....
_________________ Siin on siis signatuur, mis lisatakse soovikorral minu sõnumitele  |
|
| tagasi üles |
|
 |
jonnipunn
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hmekk
HV Guru

liitunud: 10.07.2004
|
14.09.2009 10:07:49
|
|
|
nimelt kui üritan msni sisse saada siis saan sellise errori. Proovitud kõik need asjad ära mida msn ise oma "get more help" asjaga soovitanud on + kuugel.
Asjatult.... ehk oskab keegi aidata hädast välja.
_________________ Fotoblogi / Flickr |
|
| tagasi üles |
|
 |
maakas1
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2004
|
14.09.2009 13:37:31
|
|
|
Kõigi nende hädae vastu aitab emesene.org
Vb. ainuke asi, mis inimestele ei istu, on gtk platvormil tehtud asjad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
16.09.2009 10:37:13
|
|
|
Wtf Ei saanud enam Live Messengeri sisse logida, vaid käskis update teha Nüüd peab mingit rõvedat pornot taluma
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
16.09.2009 11:44:14
|
|
|
Betamax, tänud. Mul isegi vanemale versioonile oli see olemas
Kõige rohkem häirib see, et "kontakti aknas" on pildid vasakul, mitte parema. Seda ei saaks muuta?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
16.09.2009 11:54:26
|
|
|
Pole veel lahendust leidnud sellele. Tundub olevat ka ainus karmim visuaalne uuendus Messengeril - liigutasime kontaktiakna pilte ühelt poolt teisele poole.
Väga häirib see, et drag & drop funktsioon on ära solgitud. Varem sai niiviisi faile saata, aga nüüd hakkab Messenger seda kasutades fotot "jagama". Tüütu.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
16.09.2009 12:02:01
|
|
|
| hetkel MSN i uuendus täitsa SMS iga saadetav.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Albert52
HV kasutaja

liitunud: 05.03.2005
|
16.09.2009 19:25:53
|
|
|
Kas nüüd ongi see Live Messenger kohustuslik? 8.1 versiooniga enam sisse ei lasknudki logida, sundis seda Live peale. Kas vanat on veel võimalik kuidagi kasutada, see uus on minul igatahes ilgelt aeglane ja harjumatu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
16.09.2009 19:27:13
|
|
|
Imelik on see, et töö juures 8.5 eestikeelne seda jura ette pole visanud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ups
HV kasutaja
liitunud: 06.04.2003
|
16.09.2009 22:18:48
|
|
|
| mul pakkus ka uuendust, kuna ei soovinud, siis panin msnmsg.exele compatibility mode windows 2000 ja nii toimib vana ilusti edasi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
16.09.2009 22:30:06
|
|
|
nende parempoolsete piltidega harjub kõige kiiremini ära ja probleem kaob iseenesest, sest tegelikku probleemi ju polegi
_________________ ☠ |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
17.09.2009 01:05:18
|
|
|
| Albert52 kirjutas: |
Kas nüüd ongi see Live Messenger kohustuslik? 8.1 versiooniga enam sisse ei lasknudki logida, sundis seda Live peale. Kas vanat on veel võimalik kuidagi kasutada, see uus on minul igatahes ilgelt aeglane ja harjumatu. |
endal ikka ilus 7.5 pätsitud jne, kasutaks 6.2 sest see meeldis rohkem, aga sitta kah nagu öeldakse
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
17.09.2009 08:21:12
|
|
|
| aMSN.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Brook
HV vaatleja
liitunud: 10.05.2009
|
17.09.2009 15:57:26
|
|
|
| Mul nii, et update ei funka, igasugu asju proovinud ja msn ei lase end uuendada ja vana msn ka ei funka ? On kellelgi abi pakkuda ?!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
17.09.2009 16:17:34
|
|
|
| veateade?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Brook
HV vaatleja
liitunud: 10.05.2009
|
17.09.2009 16:29:23
|
|
|
vea kood on hr: 0x80060004
Ütleb, et mingi viga on installimisel...kuid tõmbasin veel selle eraldi installi, seal sama viga
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmac
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2007
|
17.09.2009 23:13:23
|
|
|
Niisiis, tekkis probleem uue 2009 aasta veriooniga. Nimelt ei taha msn minu veebikaamerat jagada. Mina teiste omi näen, teised minu oma mitte. Kaamera lõlitub nii kümneks sekundiks sisse ja siis välja. Ja tekst on umbes selline et ma ise katkestasin kaamera jagamise. Mida teha?
_________________ www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid. |
|
| tagasi üles |
|
 |
reig0
HV vaatleja
liitunud: 18.09.2009
|
18.09.2009 16:41:42
|
|
|
| Mul selling probleem WLM 2009-ga, et mõned sekundid peale sisselogimist logib automaatselt ise välja. Äkki keegi teab lahendust sellele probleemile?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
18.09.2009 18:31:36
|
|
|
Tra see uus on nagu mingi kaka häda.
Nii kui välja login ja siis uuesti sisse on minu tekst kadunud või staatus or kuidas iganes seda nimetatakse.
+ Pidevalt tõrgub kui kirjutada mitme inimesega üheaegselt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
19.09.2009 14:46:35
|
|
|
...ei tea mis asjad need on mille lingid sa andsid.
Aga sain outlook expressi tööle.
Aga ainus jama on see ,et kui ma kirja ära loen siis MSN näitab ikka ,et mul 1 uus kiri. Ja ka kui Hotmaili lehele lähen näitab ,et see kiri mille ma outlookis läbi lugesin on ikka lugemata...
Kas selle vastu annab ka midagi teha?
_________________ ____________________ |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaitsevaim
HV kasutaja
liitunud: 14.11.2003
|
19.09.2009 18:42:18
|
|
|
Hotmail ei toeta enam POP3 ja SMTP teenust.
Muideks kuidas saab seda Live Messengeri uuendada uuele versioonile? Kas tõesti peab kõik selle komponendid ükshaaval maha laskma ja siis uus versioon peale või on lihtsam variant? Sisseehitatud updater´it messengeril mõistagi pole või linki uue versiooni otsimiseks menüüs.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
guest1902
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2005
|
20.09.2009 17:19:56
|
|
|
| ups kirjutas: |
| mul pakkus ka uuendust, kuna ei soovinud, siis panin msnmsg.exele compatibility mode windows 2000 ja nii toimib vana ilusti edasi. |
Krt ei funka, logib sisse ja seejärel automaatselt sulgeb akna. OS XP Pro ning WLM 8.1. Ei taha seda pedemajakat WLM9-t
|
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
20.09.2009 18:46:53
|
|
|
| Elrak kirjutas: |
| ups kirjutas: |
| mul pakkus ka uuendust, kuna ei soovinud, siis panin msnmsg.exele compatibility mode windows 2000 ja nii toimib vana ilusti edasi. |
Krt ei funka, logib sisse ja seejärel automaatselt sulgeb akna. OS XP Pro ning WLM 8.1. Ei taha seda pedemajakat WLM9-t  |
8.5 on ju ka normaalne versioon. Kas sul selle installikat pole? Võin lasta üles selle kuskile kui vaja.
edit: pistsin siia - http://www.speedyshare.com/481712815.html
|
|
| tagasi üles |
|
 |
guest1902
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2005
|
20.09.2009 18:55:26
|
|
|
| 2 trini kirjutas: |
| Elrak kirjutas: |
| ups kirjutas: |
| mul pakkus ka uuendust, kuna ei soovinud, siis panin msnmsg.exele compatibility mode windows 2000 ja nii toimib vana ilusti edasi. |
Krt ei funka, logib sisse ja seejärel automaatselt sulgeb akna. OS XP Pro ning WLM 8.1. Ei taha seda pedemajakat WLM9-t  |
8.5 on ju ka normaalne versioon. Kas sul selle installikat pole? Võin lasta üles selle kuskile kui vaja. |
Liiga hilja vist, lasin selle vilkuva rõveduse peale, eks millalgi patchin ära...
Aga probleemi tekitab see, et parool on meelest läinud ning kontos pole märgitud 'alternatiivset e-maili aadressit'+isikliku küsimuse vastuseks panin 7a tagasi (siis kui konto tegin) meelega mingi idiootsuse. Super featuur on sellel wlm, et saab parooli saata samale kontole, mille parool mul meelest läinud ongi Kellele seda vaja on? Programmidel (WLM ja Pidgin - Ubuntus) on parool automaatseks pandud, aga kui kunagi tuleb vajadus OS-i uuendada vms, siis lähevad paroolid kaduma...
edit: Meeles oli küll, aga jobu kala oli Microsofti poolelt vahepeal...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Fantastika
HV vaatleja
liitunud: 02.02.2007
|
21.09.2009 17:19:47
|
|
|
Sisselogides msn ütleb, et ''lüüs ei ole ühendatud'' inglise keeles ''Your gateway appears to be offline''
Reinstallisin terve kupatuse uuesti, aga ei aita.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
miq1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.01.2006
|
21.09.2009 17:54:16
|
|
|
Kust saada XPle viimast messenergi ?
_________________ I don't need anger management. I need people to stop pissing me off ! |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaitsevaim
HV kasutaja
liitunud: 14.11.2003
|
21.09.2009 18:09:35
|
|
|
| microsoft update´ist
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|