Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3/X360] Battlefield 1943 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2009 00:22:51 vasta tsitaadiga

mängisin just tunnikese. Sarin, sind ei näinud icon_smile.gif

viimane mats tuli ilus 17-0 killides ja otsustasin lõpetada selle hea noodiga icon_razz.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 27.07.2009 00:53:14 vasta tsitaadiga

helga kirjutas:
mängisin just tunnikese. Sarin, sind ei näinud icon_smile.gif

viimane mats tuli ilus 17-0 killides ja otsustasin lõpetada selle hea noodiga icon_razz.gif



nice one. jäin veidi hiljaks jah, lähen nüüd peale alles...

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 27.07.2009 02:10:02 vasta tsitaadiga

proovisin 30 min ära, märkasin sama probleemi mis bf kahes-lennuki kuulide plast radious on liiga väike...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 27.07.2009 14:24:35 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
proovisin 30 min ära, märkasin sama probleemi mis bf kahes-lennuki kuulide plast radious on liiga väike...


mis see maa keeli on ?

minul ei meeldi see, et lennuki need kuradi pommid on liiga lahjad.

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3rT6699
HV kasutaja
K3rT6699

liitunud: 01.04.2008




sõnum 27.07.2009 17:05:20 vasta tsitaadiga

unlockisin ka full versiooni ära thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 27.07.2009 19:18:47 vasta tsitaadiga

Sarin kirjutas:
ertr2 kirjutas:
proovisin 30 min ära, märkasin sama probleemi mis bf kahes-lennuki kuulide plast radious on liiga väike...


mis see maa keeli on ?

minul ei meeldi see, et lennuki need kuradi pommid on liiga lahjad.
noo et kuulid on liiga nõrgad, ja pommid ka icon_wink.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 27.07.2009 19:33:31 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
Sarin kirjutas:
ertr2 kirjutas:
proovisin 30 min ära, märkasin sama probleemi mis bf kahes-lennuki kuulide plast radious on liiga väike...


mis see maa keeli on ?

minul ei meeldi see, et lennuki need kuradi pommid on liiga lahjad.
noo et kuulid on liiga nõrgad, ja pommid ka icon_wink.gif


jup. aga kui see mäng oma populaarsust hoiab, küll siis tulevad patchid ja värgid. ning teevad tugevamaks. mängija on ju ikkagi kuningas

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 27.07.2009 19:35:35 vasta tsitaadiga

bf kahes seda ei parandatudki icon_cry.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eXism
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007




sõnum 27.07.2009 21:15:26 vasta tsitaadiga

ega need nüüd tuumapommid ka ei ole icon_biggrin.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 27.07.2009 23:43:14 vasta tsitaadiga

eXism kirjutas:
ega need nüüd tuumapommid ka ei ole icon_biggrin.gif


icon_biggrin.gif no kurat kilde võiks ikka visata


aga jah. mul 2 nädalat palju tööd ja ei jõua mängida. aga kui vaba aega plaanin mingi fragmovie teha .

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 28.07.2009 12:11:00 vasta tsitaadiga

Kas kaarte tuleb edaspidi juurde ka või jääbki 3 ?
Muidu on mäng päris lõbus, kuigi enamik ajast antakse tappa. icon_smile.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2009 15:17:36 vasta tsitaadiga

siis kui enamus ajast peksa saad, pole uusi map'e vaja ju icon_wink.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 28.07.2009 15:52:18 vasta tsitaadiga

helga kirjutas:
siis kui enamus ajast peksa saad, pole uusi map'e vaja ju icon_wink.gif

Lihtsalt huvi pärast, esimene nö shooter mul konsooli peal, tahab harjumist.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2009 01:28:31 vasta tsitaadiga

klass

Link
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
malukas
Piiratud kasutaja
malukas

liitunud: 01.02.2007




sõnum 03.08.2009 01:46:44 vasta tsitaadiga

mul Skill umbes 50% lowim kui sellel tüübil videos icon_biggrin.gif
_________________
Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Xen0n
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2009




sõnum 03.08.2009 16:54:24 vasta tsitaadiga

mäng on iseenesest lahe, aga see lennukiga lendamine on nii kuradima raske ja vajab harjutamist. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2009 18:49:15 vasta tsitaadiga

lol lennukiga lendamine raske?

Veider, sest enam arcadelikum ei saa lennukijuhtimine küll olla minuarust.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2009 18:58:31 vasta tsitaadiga

Tõepoolest. Raske on ette kujutada veel lihtsamat lendamist mängus.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xen0n
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2009




sõnum 03.08.2009 21:54:23 vasta tsitaadiga

No vb see lendamine pole nii raske, aga killide saamine on nata raske icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
malukas
Piiratud kasutaja
malukas

liitunud: 01.02.2007




sõnum 03.08.2009 23:22:16 vasta tsitaadiga

Mu arust küll lihtne icon_biggrin.gif, Coral Sea mapis ma tavaliselt kas esimene või teine icon_razz1.gif.
_________________
Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2009 09:00:35 vasta tsitaadiga

malukas kirjutas:
Mu arust küll lihtne icon_biggrin.gif, Coral Sea mapis ma tavaliselt kas esimene või teine icon_razz1.gif.


võibolla sellepärast mulle lennata ei meeldigi (selles mängus), kuna olen niisamagi esimene või teine. icon_cool.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qodopob
HV kasutaja
qodopob

liitunud: 12.02.2008




sõnum 04.08.2009 10:14:41 vasta tsitaadiga

malukas kirjutas:
Mu arust küll lihtne icon_biggrin.gif, Coral Sea mapis ma tavaliselt kas esimene või teine icon_razz1.gif.
Clip-i ikka vaatasid? See ju Death from Above - Air to Ground. Lennuk lennuki vastu (Coral Sea) on jah lihtne, aga proovi maas siblivate trooperitele/tankidele pihta saada... Täiesti teine teema.
_________________
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2009 10:59:21 vasta tsitaadiga

see pommide õigesse kohta strafemine lennukiga on ikka paras kunst
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xen0n
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2009




sõnum 04.08.2009 13:40:16 vasta tsitaadiga

olen kogu selle 2 päeva jooksul mis mänginud olen, ainult 1 killi lennukiga saanud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 04.08.2009 20:20:58 vasta tsitaadiga

lihtsam kui bad companys copperiga lendamine icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2009 20:31:35 vasta tsitaadiga

Eh? Misajast vask üldse lendu läheb?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 04.08.2009 20:35:46 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
Eh? Misajast vask üldse lendu läheb?
vask,kopter aga mõte jääb samaks, täna proovisin, 3 korraga suutsintankile peaaegu pihta saada,aga ülejäänud aja olin kohe vastu maad...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LaserDude
HV kasutaja
LaserDude

liitunud: 04.10.2006




sõnum 04.08.2009 22:54:07 vasta tsitaadiga

Kurat sain ka just mängu , lasin 2h non-stoppi , tahtsin millegi pärast veel isegi mängida , tho ei saanud.

Pmst kui keegi viitsib mängida homme , ülehomme , pmst ükskõik millal , addige:Ins3ne.'


Epic mäng , mõnda mängu oskab EA teha vähemalt

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qodopob
HV kasutaja
qodopob

liitunud: 12.02.2008




sõnum 05.08.2009 00:41:03 vasta tsitaadiga

Daaaamn...

Rank 42

Total time played
2d 16h 2m
Total score
69849
Leaderboard placement
5159
Kills
2604
Deaths
2131
Games played
289
Wins
181
Losses
108
Score per minute
25

Ainult 3 postkaarti ja 2 templit puudu... Poleks kunagi uskunud, et ühte Online FPS-i nii fännata suudaks.

_________________
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2009 01:07:15 vasta tsitaadiga

qodopob, sa ikka paras hull mees icon_eek.gif

Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qodopob
HV kasutaja
qodopob

liitunud: 12.02.2008




sõnum 16.08.2009 20:08:49 vasta tsitaadiga


_________________
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2009 20:55:50 vasta tsitaadiga

qodopob kirjutas:


thumbs_up.gif , kellena mängisid ja mis võtteid kasutasid?
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qodopob
HV kasutaja
qodopob

liitunud: 12.02.2008




sõnum 17.08.2009 10:00:30 vasta tsitaadiga

Ma ei mäletagi... Kaardiks oli igastahes Wake Island.

Aga mul suht tavaline see, et ma möllan igasugustega (va engineer):

~50% scout
~10% sniper (tavaliselt siis kui sniper-id maha võtnud ja vaja anti-sniper-it teha)
~25% tank (tegelikult peaks sellega engineerina sõitma, siis saab parandada ja vajadusel tanki väliselt tankide vastu võidelda)
~15% lennuk (alguses hea 1-3 laevakesega põhja lasta icon_biggrin.gif )

_________________
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2009 11:36:09 vasta tsitaadiga

scout ja sniper ongi sama asi ju icon_smile.gif

ise olen enamus ajast just engineer ja vahest scout. rifelman ei ole minu jaoks.
tanki koha pealt on sul õigus. väga paljud ei kasuta seda parandamist, aga peaks.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qodopob
HV kasutaja
qodopob

liitunud: 12.02.2008




sõnum 17.08.2009 12:15:13 vasta tsitaadiga

helga kirjutas:
scout ja sniper ongi sama asi ju icon_smile.gif

ise olen enamus ajast just engineer ja vahest scout. rifelman ei ole minu jaoks.
tanki koha pealt on sul õigus. väga paljud ei kasuta seda parandamist, aga peaks.
Yeah. My bad. Ma mõtlesingi seda rifleman-i (50%). Mulle see väga meeldib. Paaril korral ka sniperitega kauguse pealt võideldud ja võitjaks tuldud icon_biggrin.gif See engineer oma automaadiga on väga close range tegelane, ning sellepärast ma teda eriti ei kasuta.
_________________
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2009 14:10:36 vasta tsitaadiga

mul kah rifleman lemmik. Saab ikka hunnik kille jne. Praegu parim skoor mingi 1050+ ja 33 killi. Sai ikka paar korda spawn kille kh.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MitchriX
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2005




sõnum 17.08.2009 18:09:50 vasta tsitaadiga

Mnjaa, tõesti kõvade tegijatega (DICE) tegu - see tiitel on järjekordne supernäide Live Arcade'i maagilisest retseptist: sõltuvust tekitav action kenade visuaalidega, mis, kauba peale, on ka rahvale kergesti kättesaadavaks tehtud icon_cool.gif
Hehe, mõtlesin juba Bad Company soetada, et samat stiili online's jätkata icon_smile.gif Kui kellelgi on juhuslikult üks üle, tehke pakkumine PS'i beer_yum.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2009 19:35:41 vasta tsitaadiga

MitchriX, sa kindlasti ei pea pettuma Bad Company's. Nii minu, kui ka kindlasti paljude teiste siinsete kasutajate arvates parim online FPS konsoolidel.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qodopob
HV kasutaja
qodopob

liitunud: 12.02.2008




sõnum 22.08.2009 17:44:10 vasta tsitaadiga

Wake Island. Lennukiga airporti. Sealt tanki, ning sellega lõpuni. 3 korda punasele - 1 korra parandas keegi ära (yay random good guys), 1 korra vahetasin tanki, viimasel korral lõppes round ära. Saavutus:
~725 punkti
27 kills
0 death shocking.gif onfire.gif

_________________
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2009 10:20:05 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif

ma ikka käin koguaeg oma mutrivõtmega ringi, paljud ainult ei suuda oodata ja kimavad surma icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qodopob
HV kasutaja
qodopob

liitunud: 12.02.2008




sõnum 18.09.2009 09:41:13 vasta tsitaadiga

1 on loll, ülejäänud laisad ja mina pean üksi rabama...
Spoiler Spoiler Spoiler


ADDED:

Tuli lõpuks viimane postkaart ka ära:


+ Leaderboard placement 299 thumbs_up.gif

Nüüd saab midagi muud mängima hakata icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2009 11:25:36 vasta tsitaadiga

Kas keegi sai ps storist osta full game kohe?
Nimelt mulle pakub ainult Full Game Unlocki 5KB 14.99 doltsi eest icon_confused.gif
Arvan ise et see äkki demole mis selle triali locki maha võtab. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2009 11:40:50 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Kas keegi sai ps storist osta full game kohe?
Nimelt mulle pakub ainult Full Game Unlocki 5KB 14.99 doltsi eest icon_confused.gif
Arvan ise et see äkki demole mis selle triali locki maha võtab. icon_rolleyes.gif


demo peab olema installitud, siis ostad selle 5kb jupi mis mängu lahti teeb.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2009 12:39:14 vasta tsitaadiga

tsitaat:

demo peab olema installitud, siis ostad selle 5kb jupi mis mängu lahti teeb.

Täpselt nii - ise arvasin ka algul, et mingi "jama" icon_lol.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2009 14:00:32 vasta tsitaadiga

Selle raha eest on küll mängu tohujaa ne polsee icon_eek.gif thumbs_up.gif
E: Kas lennukiga lendamiseks kangi ei ole võimalik kuidagi järgi monteerida?
Krt lennuki mängud kõik kangiga selgeks saanud ja puldiga absull seda täpsust ja skilli ei ole icon_confused.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jossniiger
HV kasutaja
jossniiger

liitunud: 08.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2010 13:19:56 battlefield 1943..vaike abi oleks tarvis:(=! vasta tsitaadiga

mis muidu arvate sellest mangust_.
ja mul on prolbleem et ma tombasin battlefield 1943 trial versiooni kui ma akkan seal sisse logima siis tleb koguaeg kiri et failed to connect ea online ja ma thaan täisversiooni osta selle mangu ja mai tea kas siis tleb ka sama jama et failed to connect:S:S??akki keegi teab midagi sellest:P
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 10 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2010 14:28:52 vasta tsitaadiga

vahest ei connecti ära tõesti, aga muidu töötab väga kenasti.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3/X360] Battlefield 1943 mine lehele eelmine  1, 2, 3
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.