Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Anno 1404 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Jaan700
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2007




sõnum 23.07.2009 11:58:15 vasta tsitaadiga

Heineken, raudselt läheb käima su profiilikal.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Roger10
HV kasutaja
Roger10

liitunud: 24.03.2004




sõnum 23.07.2009 13:03:10 vasta tsitaadiga

http://anno1404guide.wikia.com

Suht hästi lahti seletatud paljud asjad. Endal oli küll palju kasu selle lehitsemisest.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2009 16:31:59 vasta tsitaadiga

Minul on ka esmane Anno-kogemus. Kampaania alguses on täitsa kompetentne tutorial ka icon_smile.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2009 16:46:21 vasta tsitaadiga

No ei tea... ei hakkand küll midagi silma/kõrva. Samas sain teise missiooni tehtud. Ei suutnud ainult leida 10-t sõdurit et mingile tüübile saata... 9tk kolasid linnas ringi, need korjasin ilusti kokku, aga kusagilt enam juurde ei tulnud.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2009 17:03:23 vasta tsitaadiga

Linnas hängivate tegelaste leidmisel zoom ja rotate abiks icon_wink.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KimHo
HV vaatleja

liitunud: 24.07.2009




sõnum 24.07.2009 09:57:07 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab kuidas 5 tasemes questid ära teha. Nimelt saatsin kolm laeva kaitsma,aga keegi ei tule kallale. Ja kuidas jõuda nii kaugele et saaks teha raamatute jaoks tinti värvilist,mul ei avane see aken .
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2009 14:12:19 vasta tsitaadiga

ise lasin maha selle mängu, üldse mitte et halb oleks , aga eelistan c&c, starcrafti sarnaseid asju icon_wink.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2009 15:37:36 vasta tsitaadiga

KimHo kirjutas:
Kas keegi teab kuidas 5 tasemes questid ära teha. Nimelt saatsin kolm laeva kaitsma,aga keegi ei tule kallale. Ja kuidas jõuda nii kaugele et saaks teha raamatute jaoks tinti värvilist,mul ei avane see aken .

Kirjuta laevaquestist täpsemalt...
Tinti saab teha beduiinide juures. Indigo märksõnaks icon_wink.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toooomas
HV kasutaja

liitunud: 29.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2009 15:53:05 vasta tsitaadiga

Kaitsma peab hakkama alles mingi muu questi lõppedes, aga siis toimub see kiiresti ning soovitav on hoida oma laevu märgitud kohas.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 25.07.2009 01:02:21 vasta tsitaadiga

Kui ma õigesti mäletan olin ma ka seal täiesti nõutud.
Spoiler Spoiler Spoiler
Loodan, et oli abi.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2009 01:15:21 vasta tsitaadiga

Kuidas trade laeva saab täpsemalt kui mingit laeva tehast pole??
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2009 01:21:20 vasta tsitaadiga

saad piraatidelt osta,
kui sultani respecti saad, siis kingib sulle laeva,
diplomaatiliste suhete kaudu saad laeva küsida

vähemalt continuous game's, kampaaniat ei ole üheski anno's mänginud icon_redface.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2009 10:34:49 vasta tsitaadiga

Kampaanias on alates mingist hetkest teine variant täitsa olemas... Mingil hetkel on võimalik sultaniga trade-da ka. icon_wink.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2009 22:52:48 vasta tsitaadiga

See mäng on tõeline ajaröövel icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2009 00:26:02 vasta tsitaadiga

krusu70 kirjutas:
See mäng on tõeline ajaröövel icon_biggrin.gif

oo jaa, päev läbi mängisin chapter 4, kuradi keeruliseks läheb ikka ära
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2009 09:49:40 vasta tsitaadiga

peab ka tõdema et aeg lausa lendab kui mangima süvened
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2009 16:17:36 vasta tsitaadiga

HD4770'ga ei kannata low peal ka eriti mängida icon_sad.gif
1680x1050 resol on linnas fps 10-15, merel 50

leidsin ka ülevaate ja võrdluse teiste videokaartidega
http://www.guru3d.com/article/anno-1404-vga-graphics-card-performance-review/6

aga noh, ilmselt nii hea mäng, et low peal ööläbi mänginud icon_razz.gif
viimane mäng, mida 24/7 mängisin oli total war - rome
//
hakkasin uuesti praegu mängima ja low peal on fps ~25 thumbs_up.gif
eelmine kord vb ei jäänud mõned sätted peale ja mäng tahtis restarti
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 26.07.2009 16:52:42 vasta tsitaadiga

Flavius kirjutas:
HD4770'ga ei kannata low peal ka eriti mängida icon_sad.gif
1680x1050 resol on linnas fps 10-15, merel 50

leidsin ka ülevaate ja võrdluse teiste videokaartidega
http://www.guru3d.com/article/anno-1404-vga-graphics-card-performance-review/6

aga noh, ilmselt nii hea mäng, et low peal ööläbi mänginud icon_razz.gif
viimane mäng, mida 24/7 mängisin oli total war - rome
//
hakkasin uuesti praegu mängima ja low peal on fps ~25 thumbs_up.gif
eelmine kord vb ei jäänud mõned sätted peale ja mäng tahtis restarti

Ma ei tea, sul mingi jama siis vist. Minu 3870 jooksutab mängu high sätetel ja 1680x1050 peal ikka pidevalt üle 30 FPSi. 10-15 peale pole ta kunagi langenud.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2009 17:14:16 vasta tsitaadiga

screenshot ka http://www.upload.ee/image/140676/Anno4_2009-07-26_16-43-34-03.jpg
samas nomaadide juures on fps korras, kõige madalam ongi nobleman majade ja tänavate kohal
//
nomaadide juures on mängitav high peal jah ~22fps
http://www.upload.ee/image/140684/Anno4_2009-07-26_17-06-55-15.jpg
//
võib-olla sõltub sellest palju ehitisi, inimesi tänavatel, vaenlasi jms on,
mängu alguses vist oli kõik korras
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 26.07.2009 20:09:29 vasta tsitaadiga

Võib-olla on asi selles, et liiga palju ehitisi ja värke on ekraanil, ma pole nii kaugele mänginud, aga siiski see kaart peaks ilusti asja välja vedama, eriti low sätetel.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Éxxon
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2009 23:00:30 vasta tsitaadiga

Enam vähem sama kogus ehitisi ja inimesi paistab olevat ju. Ehk lihtsalt noblemanid teevad keerukamaid/detailsemaid maju?

Hakkasin ise ka paar päeva tagasi mängima. Kampaanias chapter 7 juures ja üks continuous game ka käimas.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan700
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2007




sõnum 27.07.2009 00:19:15 vasta tsitaadiga

Kaunis tihti saab mängu käest riielda, et jälle üle 8h mängitud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2009 08:31:35 vasta tsitaadiga

Ja sinna läks järjekordne öö.... icon_sad.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Éxxon
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2009 09:07:14 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Ja sinna läks järjekordne öö.... icon_sad.gif


Sama siin...
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan700
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2007




sõnum 27.07.2009 10:33:43 vasta tsitaadiga

Éxxon kirjutas:
Scart kirjutas:
Ja sinna läks järjekordne öö.... icon_sad.gif


Sama siin...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KimHo
HV vaatleja

liitunud: 24.07.2009




sõnum 27.07.2009 13:03:21 vasta tsitaadiga

Kus ma 5 osas beduiine leian,et saaks indiigo kasvatada
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Roger10
HV kasutaja
Roger10

liitunud: 24.03.2004




sõnum 27.07.2009 13:16:05 vasta tsitaadiga

pead nomadide linna kasvatama/arendama järgmisse järkku kui ma ei eksi.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KimHo
HV vaatleja

liitunud: 24.07.2009




sõnum 27.07.2009 13:43:48 vasta tsitaadiga

äkki oskate õpetada ,kuidas seda linna kasvatada. mul on üle 1000 nomaadi,aga midagi ei toimu
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2009 14:34:20 vasta tsitaadiga

nomaadide arv piisav vist siis,
ehk peab sultani respect piisavalt kõrge olema, et uued ehitised oleksid lubatud,
seda saaks tõsta norringtonilt paberite ostmisega ja sultanile viimisega
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muff
Kreisi kasutaja
muff

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2009 15:15:49 vasta tsitaadiga

Ei tea kas see mäng mu Samsung R70 läppari peal ka fungaks?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KimHo
HV vaatleja

liitunud: 24.07.2009




sõnum 27.07.2009 17:59:12 vasta tsitaadiga

selles osas ei ole üldse ju kusagil norringtoni. Siin on ainult mina,naine ja sultan ja veel see hakim ja vend hilarius ka. Mis ma siis teen. Ja paberit saan ainult mina toota
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2009 18:14:41 vasta tsitaadiga

Mitte tavalist paberit ei pea ostma, vaid seal mingid spets rullid, mida sai respecti või mingi kahtlase asja eest osta.
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2009 21:21:15 vasta tsitaadiga

Queste pead tegema teistele. Mingeid tüüpe päästma, kedagi mättasse lööma, või põhivärk - ressursse saatma.
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2009 13:50:47 vasta tsitaadiga

muff kirjutas:
Ei tea kas see mäng mu Samsung R70 läppari peal ka fungaks?

ise mängin ASUS K50IJ peal, 3gb mälu ja Intel 4500 graafika... kõik küll low peal aga ei kurda
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KimHo
HV vaatleja

liitunud: 24.07.2009




sõnum 28.07.2009 16:51:02 vasta tsitaadiga

ikka ei saa kuidagi tehtud.Ei suuda tinti teha,kuna ei lase.omast arust olen kõik vajalik ära teinud. Mõistus on otsas. SOS!Olen seal maal et pean mungale tooma raamatud ja kaitsma 3 laevaga hakimi+ pean veel peberi ja tindi viima sultanile. Neid ei suuda kuidagi täita.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 28.07.2009 18:11:52 vasta tsitaadiga

KimHo kirjutas:
ikka ei saa kuidagi tehtud.Ei suuda tinti teha,kuna ei lase.omast arust olen kõik vajalik ära teinud. Mõistus on otsas. SOS!Olen seal maal et pean mungale tooma raamatud ja kaitsma 3 laevaga hakimi+ pean veel peberi ja tindi viima sultanile. Neid ei suuda kuidagi täita.

Mille taha täpselt asi jääb? Indigo tootmiseks on vaja saart kuhu saab ingdigot külvata. Üleval keskel on need asjad mida saab saarel kasvatada.

- Redi.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KimHo
HV vaatleja

liitunud: 24.07.2009




sõnum 28.07.2009 18:40:01 vasta tsitaadiga

on küll,kuid mul ei avane indigo kasvatamis võimalus ja ei tea kuidas avada
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2009 20:14:46 vasta tsitaadiga

Kas seda indigoseemet ei saa osta sultani käest?
Või äkki on mõni avastamata saar, kus saab kasvatada?

On nomaade ikka piisavalt? icon_razz1.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2009 21:52:09 vasta tsitaadiga

kui indigo kasvatamisvõimalus ei avane, siis ta seal hiirekursori juures näitab punaselt, mida puudu on, kas nomaadide arv või siis diplomaatiline suhe sultaniga

mängin continious game ja seal sultan huias mind üle krt,
käskis kohale tuua 350t weapons, 150t war machines ja 100t cannoneid, arvasin, et saan midagi vägevat vastu ka,
ligi tund aega möllasin ja tootsin, mitme laevaga viisin asjad kohale,
vastutasuks tänas, andis 100 honorit ja mingi araablase icon_lol.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2009 22:02:54 vasta tsitaadiga

kas ma olen ainuke kellel citizenidest edasi tulevad rahaprobleemid, ja peab hakama kaupa parseldama?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2009 22:42:33 vasta tsitaadiga

nolifer kirjutas:
kas ma olen ainuke kellel citizenidest edasi tulevad rahaprobleemid, ja peab hakama kaupa parseldama?


võimalik... samas, kui vaadata marketplace'ist palju keegi sisse toob, siis kõige vähem toovad sisse oma arvu kohta citizenid ja patriciansid... noblemanid on juba rahamehed.



krt, täna hakkasin hommikul mänigma, mängisn midagi üle nelja tunni, hakkasin katedraali ehitamaja siis vajutasin nupule, et saadaks lisa käru mingi töökoja juurde. ja siis oli kõik... hakkas liivakella keerutama, mõtlein, et kaua ta ikka mõtleb, siiani on maksimum mingi kaks sekundit olnud või nii... a see kord pesin nõusid, sorteerisin kapis asju... ja kell aina keerles ja keerles, mitte muffigi... pang. autosave'i olin ka pand mingi tunni aja taha mitte iga poole nagu by default on. fun ühesõnaga.

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2009 16:30:56 vasta tsitaadiga

Olen nüüd minagi 5-ndas chapteris kinni... Missioone on nagu 2tk mida peaks veel tegema. 1 on see, et mingi võti ja mingi kast vaja kohale toimetada. Võti on olemas, aga kasti ei leia kohe mitte, on küll SW nurgas laeva juures rannal mingi nänn vedelemas, aga seda ei saa üles korjata. 2. missioon on see et vaja 10T war machine kohale toimetada, aga ei mõista neid toota

EDIT: war machinidega sain/saan kohe ühele poole... polnud veel nobleman´e


viimati muutis MMx 29.07.2009 16:49:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2009 16:34:51 vasta tsitaadiga

Linna pead suuremaks tegema, et sinna kõrgema klassi elanikud tuleksid, siis kulgevad asjad loomulikku rada pidi icon_smile.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vindi
HV kasutaja

liitunud: 23.01.2003




sõnum 03.08.2009 21:02:12 vasta tsitaadiga

Grrrr.. ei saa hakkama selle maarünnakute kaitsmisega.
Spoilerdab keegi äkki mõne hea taktika?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Éxxon
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2009 21:50:23 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Worm390
HV kasutaja
Worm390

liitunud: 02.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2009 22:11:41 vasta tsitaadiga

Oi see on ikka väga hull pela, campaini tegin läbi, nüüd neid teisi missioone tegema, lihtsalt haige kuidas see mäng aega röövib, ise nagu ei märkagi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aegir
HV veteran
Aegir

liitunud: 05.01.2003




sõnum 05.08.2009 08:50:08 vasta tsitaadiga

anno 160? oli hea lihtne teada saada mis maardlad saarel on. Aga kuidas selles mängus seda tehakse... Oleks vaja kivi kaevandada, aga ma ei leia seda kuskilt.
_________________
HV teeb ka ahvist inimese.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2009 08:52:15 vasta tsitaadiga

kui saare kohal oled, siis üleval ilmuvad ikoonid, mida saab kasvatada ja mis maardlad saarel on,
ühe asja saab veel lisaks kasvama panna
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2009 08:59:00 vasta tsitaadiga

Flavius kirjutas:
kui saare kohal oled, siis üleval ilmuvad ikoonid, mida saab kasvatada ja mis maardlad saarel on,
ühe asja saab veel lisaks kasvama panna


Päris nii just ei ole... Üleval näitab ära jah, et mida sellel saarel saab kasvatada, kui on veel lisaks küsimärk, siis saad uue asja kasvama panna. Kivi ja rauakaevandused pead ise üles otsima (mitte et nad peidus oleks aga neid lihtsalt ei näita eraldi).
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Éxxon
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2009 09:13:25 vasta tsitaadiga

Kui sinna vajutada, kus kasvatusikoonid on, siis näitab mitu mingit maardlat on saarel ja, kui omakorda veel maardla ikooni peal vajutada, siis näitab asukoha ka ära.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Anno 1404 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.