|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Jaan700
HV kasutaja
liitunud: 11.06.2007
|
23.07.2009 11:58:15
|
|
|
| Heineken, raudselt läheb käima su profiilikal.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Roger10
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
23.07.2009 16:31:59
|
|
|
Minul on ka esmane Anno-kogemus. Kampaania alguses on täitsa kompetentne tutorial ka
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MMx
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
23.07.2009 16:46:21
|
|
|
| No ei tea... ei hakkand küll midagi silma/kõrva. Samas sain teise missiooni tehtud. Ei suutnud ainult leida 10-t sõdurit et mingile tüübile saata... 9tk kolasid linnas ringi, need korjasin ilusti kokku, aga kusagilt enam juurde ei tulnud.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
23.07.2009 17:03:23
|
|
|
Linnas hängivate tegelaste leidmisel zoom ja rotate abiks
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KimHo
HV vaatleja
liitunud: 24.07.2009
|
24.07.2009 09:57:07
|
|
|
| Kas keegi teab kuidas 5 tasemes questid ära teha. Nimelt saatsin kolm laeva kaitsma,aga keegi ei tule kallale. Ja kuidas jõuda nii kaugele et saaks teha raamatute jaoks tinti värvilist,mul ei avane see aken .
|
|
| tagasi üles |
|
 |
nolifer
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.05.2008
|
24.07.2009 14:12:19
|
|
|
ise lasin maha selle mängu, üldse mitte et halb oleks , aga eelistan c&c, starcrafti sarnaseid asju
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
24.07.2009 15:37:36
|
|
|
| KimHo kirjutas: |
| Kas keegi teab kuidas 5 tasemes questid ära teha. Nimelt saatsin kolm laeva kaitsma,aga keegi ei tule kallale. Ja kuidas jõuda nii kaugele et saaks teha raamatute jaoks tinti värvilist,mul ei avane see aken . |
Kirjuta laevaquestist täpsemalt...
Tinti saab teha beduiinide juures. Indigo märksõnaks
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
toooomas
HV kasutaja
liitunud: 29.08.2006
|
24.07.2009 15:53:05
|
|
|
| Kaitsma peab hakkama alles mingi muu questi lõppedes, aga siis toimub see kiiresti ning soovitav on hoida oma laevu märgitud kohas.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crazyxman
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2008
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
25.07.2009 01:15:21
|
|
|
| Kuidas trade laeva saab täpsemalt kui mingit laeva tehast pole??
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
25.07.2009 01:21:20
|
|
|
saad piraatidelt osta,
kui sultani respecti saad, siis kingib sulle laeva,
diplomaatiliste suhete kaudu saad laeva küsida
vähemalt continuous game's, kampaaniat ei ole üheski anno's mänginud
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
25.07.2009 10:34:49
|
|
|
Kampaanias on alates mingist hetkest teine variant täitsa olemas... Mingil hetkel on võimalik sultaniga trade-da ka.
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
25.07.2009 22:52:48
|
|
|
See mäng on tõeline ajaröövel
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nolifer
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.05.2008
|
26.07.2009 00:26:02
|
|
|
| krusu70 kirjutas: |
See mäng on tõeline ajaröövel  |
oo jaa, päev läbi mängisin chapter 4, kuradi keeruliseks läheb ikka ära
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006

|
26.07.2009 09:49:40
|
|
|
peab ka tõdema et aeg lausa lendab kui mangima süvened
_________________
"Mõtle kriitiliselt" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
26.07.2009 16:17:36
|
|
|
HD4770'ga ei kannata low peal ka eriti mängida
1680x1050 resol on linnas fps 10-15, merel 50
leidsin ka ülevaate ja võrdluse teiste videokaartidega
http://www.guru3d.com/article/anno-1404-vga-graphics-card-performance-review/6
aga noh, ilmselt nii hea mäng, et low peal ööläbi mänginud
viimane mäng, mida 24/7 mängisin oli total war - rome
//
hakkasin uuesti praegu mängima ja low peal on fps ~25
eelmine kord vb ei jäänud mõned sätted peale ja mäng tahtis restarti
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
26.07.2009 16:52:42
|
|
|
| Flavius kirjutas: |
HD4770'ga ei kannata low peal ka eriti mängida
1680x1050 resol on linnas fps 10-15, merel 50
leidsin ka ülevaate ja võrdluse teiste videokaartidega
http://www.guru3d.com/article/anno-1404-vga-graphics-card-performance-review/6
aga noh, ilmselt nii hea mäng, et low peal ööläbi mänginud
viimane mäng, mida 24/7 mängisin oli total war - rome
//
hakkasin uuesti praegu mängima ja low peal on fps ~25
eelmine kord vb ei jäänud mõned sätted peale ja mäng tahtis restarti |
Ma ei tea, sul mingi jama siis vist. Minu 3870 jooksutab mängu high sätetel ja 1680x1050 peal ikka pidevalt üle 30 FPSi. 10-15 peale pole ta kunagi langenud.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
26.07.2009 20:09:29
|
|
|
| Võib-olla on asi selles, et liiga palju ehitisi ja värke on ekraanil, ma pole nii kaugele mänginud, aga siiski see kaart peaks ilusti asja välja vedama, eriti low sätetel.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Éxxon
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2007
|
26.07.2009 23:00:30
|
|
|
Enam vähem sama kogus ehitisi ja inimesi paistab olevat ju. Ehk lihtsalt noblemanid teevad keerukamaid/detailsemaid maju?
Hakkasin ise ka paar päeva tagasi mängima. Kampaanias chapter 7 juures ja üks continuous game ka käimas.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan700
HV kasutaja
liitunud: 11.06.2007
|
27.07.2009 00:19:15
|
|
|
Kaunis tihti saab mängu käest riielda, et jälle üle 8h mängitud
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
27.07.2009 08:31:35
|
|
|
Ja sinna läks järjekordne öö....
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Éxxon
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2007
|
27.07.2009 09:07:14
|
|
|
| Scart kirjutas: |
Ja sinna läks järjekordne öö....  |
Sama siin...
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan700
HV kasutaja
liitunud: 11.06.2007
|
27.07.2009 10:33:43
|
|
|
| Éxxon kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
Ja sinna läks järjekordne öö....  |
Sama siin... |
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KimHo
HV vaatleja
liitunud: 24.07.2009
|
27.07.2009 13:03:21
|
|
|
| Kus ma 5 osas beduiine leian,et saaks indiigo kasvatada
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Roger10
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2004
|
27.07.2009 13:16:05
|
|
|
| pead nomadide linna kasvatama/arendama järgmisse järkku kui ma ei eksi.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KimHo
HV vaatleja
liitunud: 24.07.2009
|
27.07.2009 13:43:48
|
|
|
| äkki oskate õpetada ,kuidas seda linna kasvatada. mul on üle 1000 nomaadi,aga midagi ei toimu
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
27.07.2009 14:34:20
|
|
|
nomaadide arv piisav vist siis,
ehk peab sultani respect piisavalt kõrge olema, et uued ehitised oleksid lubatud,
seda saaks tõsta norringtonilt paberite ostmisega ja sultanile viimisega
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muff
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2002
|
27.07.2009 15:15:49
|
|
|
| Ei tea kas see mäng mu Samsung R70 läppari peal ka fungaks?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KimHo
HV vaatleja
liitunud: 24.07.2009
|
27.07.2009 17:59:12
|
|
|
| selles osas ei ole üldse ju kusagil norringtoni. Siin on ainult mina,naine ja sultan ja veel see hakim ja vend hilarius ka. Mis ma siis teen. Ja paberit saan ainult mina toota
|
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
27.07.2009 18:14:41
|
|
|
Mitte tavalist paberit ei pea ostma, vaid seal mingid spets rullid, mida sai respecti või mingi kahtlase asja eest osta.
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
27.07.2009 21:21:15
|
|
|
| Queste pead tegema teistele. Mingeid tüüpe päästma, kedagi mättasse lööma, või põhivärk - ressursse saatma.
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MMx
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
28.07.2009 13:50:47
|
|
|
| muff kirjutas: |
| Ei tea kas see mäng mu Samsung R70 läppari peal ka fungaks? |
ise mängin ASUS K50IJ peal, 3gb mälu ja Intel 4500 graafika... kõik küll low peal aga ei kurda
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KimHo
HV vaatleja
liitunud: 24.07.2009
|
28.07.2009 16:51:02
|
|
|
| ikka ei saa kuidagi tehtud.Ei suuda tinti teha,kuna ei lase.omast arust olen kõik vajalik ära teinud. Mõistus on otsas. SOS!Olen seal maal et pean mungale tooma raamatud ja kaitsma 3 laevaga hakimi+ pean veel peberi ja tindi viima sultanile. Neid ei suuda kuidagi täita.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
28.07.2009 18:11:52
|
|
|
| KimHo kirjutas: |
| ikka ei saa kuidagi tehtud.Ei suuda tinti teha,kuna ei lase.omast arust olen kõik vajalik ära teinud. Mõistus on otsas. SOS!Olen seal maal et pean mungale tooma raamatud ja kaitsma 3 laevaga hakimi+ pean veel peberi ja tindi viima sultanile. Neid ei suuda kuidagi täita. |
Mille taha täpselt asi jääb? Indigo tootmiseks on vaja saart kuhu saab ingdigot külvata. Üleval keskel on need asjad mida saab saarel kasvatada.
- Redi.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KimHo
HV vaatleja
liitunud: 24.07.2009
|
28.07.2009 18:40:01
|
|
|
| on küll,kuid mul ei avane indigo kasvatamis võimalus ja ei tea kuidas avada
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
28.07.2009 20:14:46
|
|
|
Kas seda indigoseemet ei saa osta sultani käest?
Või äkki on mõni avastamata saar, kus saab kasvatada?
On nomaade ikka piisavalt?
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
28.07.2009 21:52:09
|
|
|
kui indigo kasvatamisvõimalus ei avane, siis ta seal hiirekursori juures näitab punaselt, mida puudu on, kas nomaadide arv või siis diplomaatiline suhe sultaniga
mängin continious game ja seal sultan huias mind üle krt,
käskis kohale tuua 350t weapons, 150t war machines ja 100t cannoneid, arvasin, et saan midagi vägevat vastu ka,
ligi tund aega möllasin ja tootsin, mitme laevaga viisin asjad kohale,
vastutasuks tänas, andis 100 honorit ja mingi araablase
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nolifer
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.05.2008
|
28.07.2009 22:02:54
|
|
|
| kas ma olen ainuke kellel citizenidest edasi tulevad rahaprobleemid, ja peab hakama kaupa parseldama?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
28.07.2009 22:42:33
|
|
|
| nolifer kirjutas: |
| kas ma olen ainuke kellel citizenidest edasi tulevad rahaprobleemid, ja peab hakama kaupa parseldama? |
võimalik... samas, kui vaadata marketplace'ist palju keegi sisse toob, siis kõige vähem toovad sisse oma arvu kohta citizenid ja patriciansid... noblemanid on juba rahamehed.
krt, täna hakkasin hommikul mänigma, mängisn midagi üle nelja tunni, hakkasin katedraali ehitamaja siis vajutasin nupule, et saadaks lisa käru mingi töökoja juurde. ja siis oli kõik... hakkas liivakella keerutama, mõtlein, et kaua ta ikka mõtleb, siiani on maksimum mingi kaks sekundit olnud või nii... a see kord pesin nõusid, sorteerisin kapis asju... ja kell aina keerles ja keerles, mitte muffigi... pang. autosave'i olin ka pand mingi tunni aja taha mitte iga poole nagu by default on. fun ühesõnaga.
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MMx
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
29.07.2009 16:30:56
|
|
|
Olen nüüd minagi 5-ndas chapteris kinni... Missioone on nagu 2tk mida peaks veel tegema. 1 on see, et mingi võti ja mingi kast vaja kohale toimetada. Võti on olemas, aga kasti ei leia kohe mitte, on küll SW nurgas laeva juures rannal mingi nänn vedelemas, aga seda ei saa üles korjata. 2. missioon on see et vaja 10T war machine kohale toimetada, aga ei mõista neid toota
EDIT: war machinidega sain/saan kohe ühele poole... polnud veel nobleman´e
viimati muutis MMx 29.07.2009 16:49:58, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
29.07.2009 16:34:51
|
|
|
Linna pead suuremaks tegema, et sinna kõrgema klassi elanikud tuleksid, siis kulgevad asjad loomulikku rada pidi
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vindi
HV kasutaja
liitunud: 23.01.2003
|
03.08.2009 21:02:12
|
|
|
Grrrr.. ei saa hakkama selle maarünnakute kaitsmisega.
Spoilerdab keegi äkki mõne hea taktika?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Éxxon
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2007
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Worm390
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2005
|
03.08.2009 22:11:41
|
|
|
Oi see on ikka väga hull pela, campaini tegin läbi, nüüd neid teisi missioone tegema, lihtsalt haige kuidas see mäng aega röövib, ise nagu ei märkagi
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aegir
HV veteran

liitunud: 05.01.2003
|
05.08.2009 08:50:08
|
|
|
anno 160? oli hea lihtne teada saada mis maardlad saarel on. Aga kuidas selles mängus seda tehakse... Oleks vaja kivi kaevandada, aga ma ei leia seda kuskilt.
_________________ HV teeb ka ahvist inimese. |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
05.08.2009 08:52:15
|
|
|
kui saare kohal oled, siis üleval ilmuvad ikoonid, mida saab kasvatada ja mis maardlad saarel on,
ühe asja saab veel lisaks kasvama panna
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MMx
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
05.08.2009 08:59:00
|
|
|
| Flavius kirjutas: |
kui saare kohal oled, siis üleval ilmuvad ikoonid, mida saab kasvatada ja mis maardlad saarel on,
ühe asja saab veel lisaks kasvama panna |
Päris nii just ei ole... Üleval näitab ära jah, et mida sellel saarel saab kasvatada, kui on veel lisaks küsimärk, siis saad uue asja kasvama panna. Kivi ja rauakaevandused pead ise üles otsima (mitte et nad peidus oleks aga neid lihtsalt ei näita eraldi).
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Éxxon
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2007
|
05.08.2009 09:13:25
|
|
|
| Kui sinna vajutada, kus kasvatusikoonid on, siis näitab mitu mingit maardlat on saarel ja, kui omakorda veel maardla ikooni peal vajutada, siis näitab asukoha ka ära.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|