|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
23.07.2009 19:04:53
|
|
|
Väga huvitav. Kui postkastis oli 2400 tunni eest, siis FK kodukal on märgitud 2900 tunni eest Kumb see siis õige on...
Keegi sellest ka juba osa on võtnud:
| kirjutas: |
13.08.2009 kell 18.00 FK Keskuse Välikardiraja Grand Prix III 2009
Ootame võistlema kõiki, kellel vanust rohkem kui 18 aastat.
Osalemine tasuta!`
`Võistlusel registreerimiseks on vajalik külastada FK Keskuse Välikardirada ja sooritada 10 min kardisõit. Pärast sõitu pannakse kirja Teie nimi, kontakt ja parim ringiaeg.
Võistlusele pääsevad 40 kiiremat sõitjat. |
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
23.07.2009 19:06:32
|
|
|
| m0nx kirjutas: |
et siis rohkem ei mahukski
win  |
Ma ei oleks hämmingus, kui TonyKart sinna ilmub.
Peaks talle helistama.
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hessu
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.07.2005
|
23.07.2009 19:07:13
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
Väga huvitav. Kui postkastis oli 2400 tunni eest, siis FK kodukal on märgitud 2900 tunni eest Kumb see siis õige on...
Keegi sellest ka juba osa on võtnud:
| kirjutas: |
13.08.2009 kell 18.00 FK Keskuse Välikardiraja Grand Prix III 2009
Ootame võistlema kõiki, kellel vanust rohkem kui 18 aastat.
Osalemine tasuta!`
`Võistlusel registreerimiseks on vajalik külastada FK Keskuse Välikardirada ja sooritada 10 min kardisõit. Pärast sõitu pannakse kirja Teie nimi, kontakt ja parim ringiaeg.
Võistlusele pääsevad 40 kiiremat sõitjat. |
|
No see 2400- on 8 inimese jaoks aga 2900- 10-le inimesele
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo77
HV Guru

liitunud: 20.11.2006
|
23.07.2009 19:10:38
|
|
|
Hiljemalt 20:45 võiksime kohal olla, et 21:00 kohe rajale lennata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
23.07.2009 19:13:20
|
|
|
TonyKart siiski väidab, et ei tule.
Arvestades eelmise Pühapäeva GP tulemusi lähen täna püüdma aegu ALLA 45 sekundi. 8)
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Relle
HV vaatleja
liitunud: 19.06.2009
|
23.07.2009 19:13:41
|
|
|
| Riivo77 kirjutas: |
Hiljemalt 20:45 võiksime kohal olla, et 21:00 kohe rajale lennata.  |
Võiks jah 8)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
23.07.2009 19:15:59
|
|
|
Kardid teeme loosiga või kes ees see mees vs viisakus
Igatahes loosiga võiks olla ning 4 sõitu on kindel laks, et siis saab igaüks vähemalt 2-e erineva kardiga sõita (ei usu, et keegi suudab 4 korda järjest sama karti välja tõmmata )
Renka, juhul kui saad veel küüti pakkuda, kas ootan sind Mustamäel Sääse peatuses (Mustika Prisma lähedal) või Prisma parklas?
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
23.07.2009 19:19:57
|
|
|
Mida vähem kohapeal aega kulutame seda rohkem saame sõita.
Relle saab ehk teha A4 paberi koos sõitjate nimedega, et instruktor ei hakkaks sellele kohapeal aega raiskama.
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
23.07.2009 19:21:22
|
|
|
zoomski, kui oleks kindlad kardi numbrid teada, siis keegi võiks teha kodus pimeda loosi kõigile ära ja siis rajal lihtsalt hüppame ringi ja paugutame edasi
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Relle
HV vaatleja
liitunud: 19.06.2009
|
23.07.2009 19:24:46
|
|
|
| zoomski kirjutas: |
Mida vähem kohapeal aega kulutame seda rohkem saame sõita.
Relle saab ehk teha A4 paberi koos sõitjate nimedega, et instruktor ei hakkaks sellele kohapeal aega raiskama. |
Eks ma võin käsitsi teha, printerit kahjuks pole
Ehk sobib?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
23.07.2009 19:24:49
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
Kardid teeme loosiga või kes ees see mees vs viisakus
Igatahes loosiga võiks olla ning 4 sõitu on kindel laks, et siis saab igaüks vähemalt 2-e erineva kardiga sõita (ei usu, et keegi suudab 4 korda järjest sama karti välja tõmmata )
Renka, juhul kui saad veel küüti pakkuda, kas ootan sind Mustamäel Sääse peatuses (Mustika Prisma lähedal) või Prisma parklas? |
Liigun praegu minema - aga tulen muidu kesklinnast sinna. Mustakalt muidu rahvast veel tulemas, järsku saab keegi peale võtta. Kui ei saa siis helista 20 aeg ja lepime täpselt kokku mis kell ma järgi jõuan.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
23.07.2009 19:31:26
|
|
|
Mul printer olemas... Tee fail valmis ja prindin
Et siis kui keegi Mustamäelt liigub, siis võib teada anda PS, muidu hakkan Renkat kiusama
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Relle
HV vaatleja
liitunud: 19.06.2009
|
23.07.2009 19:32:25
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
Mul printer olemas... Tee fail valmis ja prindin
Et siis kui keegi Mustamäelt liigub, siis võib teada anda PS, muidu hakkan Renkat kiusama  |
Tabel on pms valmis juba
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
23.07.2009 19:32:53
|
|
|
Lihtsalt arusaadavalt on vaja kirjutada.
Ta niikuinii toksib need käsitsi sisse seal.
kjaups, ma võtan su ise peale.
Helista mulle 20.25 umbes ja lepime kokku.
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
23.07.2009 19:34:46
|
|
|
zoomski, sa oled mind siit ju varemgi peale rebinud Kui kohale jõuda mingine 20:45, siis 20:35 võiksid olla Mustamäe Prismas või siis Mustamäe tee ja Tamsaare tee ristil asuvas Statoili bensukas (valik on põhimõtteliselt sinu).
[LISA] zoomski, sobib
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
viimati muutis kjaups 23.07.2009 19:39:01, muudetud 3 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
m0nx
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.10.2005
|
23.07.2009 19:44:59
|
|
|
| usun, et kartide loosimine on jama.... lihtsalt lepime kokku, et iga sõit igaüks proovib teise kardi võtta kui varasemalt ja kõik....
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Relle
HV vaatleja
liitunud: 19.06.2009
|
23.07.2009 19:45:00
|
|
|
kjaups, Aga mul on käsitsi ja loodetavasti arusaadavalt valmis tehtud. Printida polegi vaja. Aga aitähh pakkumast
icon_rolleyes.gif
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo77
HV Guru

liitunud: 20.11.2006
|
23.07.2009 19:51:44
|
|
|
| Arvan samuti, et loosimisele pole mõtet aega kulutada - mõistlikud inimesed koos, sõidame boksi, vaatame ajad üled, istume uutesse kartidesse ja läheb uus sõit käima.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tsihh
HV veteran
liitunud: 05.03.2003
|
23.07.2009 22:40:38
|
|
|
Hakkan ka poolest liikuma, peaks kenasti jõudma
E: oeh, päris väsitav oli.
Esimeses sõidus sain kardi millel minekut polnud, kui kiiruse lõpuks üles sai siis liikus küll. Kurvides kippus natuke hüppama, pidurid olid täitsa olemas. Viimases sõidus oli kõik vastupidi - minekut oli kardil kõvasti, pidamine poolpidune ja pidureid nagu ei olnudki. Tagasipöörde kurvi tuli pidurdama hakata pmst kohe sirgele välja tulles
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
23.07.2009 23:35:15
|
|
|
Nagu Riivo juba väga tabavalt väljendus, siis saime pärast pühapäevast fiaskot pisut eneseusku tagasi.
Hetkel osa karte siiski arvestatavalt teistest kehvemad.
Nr 9 kardiga sõites kasutasin ära iga mm ja sirgel tegin ennast rooli taha väikeseks.
Kurvidest välja tulles hüppasin ja tegin absoluutselt kõike, mida oskasin.
Tulemus 44.7. See kart oli iseenesest piduritega ja kurvides täiesti juhitav, kuid sõites oli tal selline vibratsioon, mis raputas sirgetel kiiruse maha.
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
The Stig
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.09.2008
|
24.07.2009 00:30:42
|
|
|
Tegin end sirgel roolitaha väikeseks - kas on veel väiksemaks võimalik teha suurt?
_________________ Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
24.07.2009 09:44:47
|
|
|
| TonyKart kirjutas: |
Tegin end sirgel roolitaha väikeseks - kas on veel väiksemaks võimalik teha suurt?  |
Ära pulli, ma jälgisin zoomskit iga kord kui sain ning kukkusin ennastki rooli taha pisikeseks pressima
Minu massi puhul pole see vast võimalik...
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
24.07.2009 09:58:13
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
| TonyKart kirjutas: |
Tegin end sirgel roolitaha väikeseks - kas on veel väiksemaks võimalik teha suurt?  |
Ära pulli, ma jälgisin zoomskit iga kord kui sain ning kukkusin ennastki rooli taha pisikeseks pressima
Minu massi puhul pole see vast võimalik... |
Ma Kuningamäel tagasirgel üritasin ka aga IMO pole kasu, vähemalt nende masinatega kuna taga on mingisugune peatugi vmt.
Kui ma EMV IV etappi käisin Kuningamäel vaatamas siis seal mõni tõmbas küll end sirgel küüru.
Selle video teises pooles on hästi näha kuidas sirgetel küüru tõmmatakse.
http://www.youtube.com/watch?v=IaFKLcqb2y0
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
24.07.2009 10:00:03
|
|
|
Mart352, ma mõnikord ainult kallutan kurvi sisse, kuid muu ei tohiks minu puhul aidata ka
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
24.07.2009 10:09:30
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
Mart352, ma mõnikord ainult kallutan kurvi sisse, kuid muu ei tohiks minu puhul aidata ka  |
Mingi teooria oli, et kui kallutada siis kurvist väljapoole. Siis on välimistel ratastel parem pidamine ja on võimalik kiiremini kurv läbida.
Ise üritan üldse võimalikult paigal püsida, kiiremates kurvides üritan väljapoole hoida samas refleksist/instkintist tahan vahest ka kurvi sisse kallutada.
Kui vaadata TonyKart-i siis ta on üldse kivikuju roolitaga käed vahest liiguvad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
24.07.2009 10:31:24
|
|
|
kui sa kallutad sisse, siis vist tagant kaob pidamine ära vms, pigem peaks ikka välja kallutama või siis paigal püsima, keha taga hoidma, et massijaotus parem oleks... Sai sedaviisi proovitud põltsus möödunud kord, töötas küll justkui..
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
24.07.2009 13:16:30
|
|
|
kiired poisid - 43.13 vik1ng.... 13 on ikka veel sõidukorras...
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| tagasi üles |
|
 |
m0nx
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.10.2005
|
24.07.2009 14:13:07
|
|
|
| Aeron kirjutas: |
| kiired poisid - 43.13 vik1ng.... 13 on ikka veel sõidukorras... |
suht kahtlane masin.... kiiire... aga muid hädasi oli küll...
ma ei suutnud terve sõit taga lauget kurvi võtta nii, et tagarattad poleks libisema läinud
nagu mingi driftisõit oleks olnud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
24.07.2009 14:36:30
|
|
|
|
Miks nad aegajalt istme kõrvalt midagi näpivad ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The Stig
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.09.2008
|
24.07.2009 14:38:38
|
|
|
Nad suruvad küljekondleid ja seeläbi parandavad kaalujaotust. Nagu targad mehed siin ükskord mainisid.
_________________ Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
24.07.2009 14:46:57
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
|
Miks nad aegajalt istme kõrvalt midagi näpivad ? |
tuunivad
http://www.brendel.com/racing/glossary_2.shtml
| tsitaat: |
Needles
Screw adjusters to alter the air - fuel ratio in the carburetor. Typically there as a low speed needle and a high speed needle, except in some stock 4-cycle classes where only 1 carb adjustment needle is present. Oftentimes one can see a driver reach down to the engine and fiddle around with something during the race: The driver is adjusting one of the needles. |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Relle
HV vaatleja
liitunud: 19.06.2009
|
24.07.2009 18:08:03
|
|
|
Järgmine nädal mingi päev võiks veel FK-sse sõitma minna?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
24.07.2009 21:41:37
|
|
|
Oot oot, et siis sisekurvi kallutamine teeb asja ainult hullemaks?
Kui nii, siis ma olen oma sõitu alati meelega halvendanud. Nu ei teagi, peab nüüd rajale ronima ja hakkama väliskurvi kallutama, eks ole näha, kas ajad paranevad ...
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
25.07.2009 00:32:58
|
|
|
| TonyKart kirjutas: |
| Nad suruvad küljekondleid ja seeläbi parandavad kaalujaotust. Nagu targad mehed siin ükskord mainisid. |
Keegi "Pühapäeva GP-d" läheb sõitma?
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hessu
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.07.2005
|
25.07.2009 17:45:02
|
|
|
| zoomski kirjutas: |
| TonyKart kirjutas: |
| Nad suruvad küljekondleid ja seeläbi parandavad kaalujaotust. Nagu targad mehed siin ükskord mainisid. |
Keegi "Pühapäeva GP-d" läheb sõitma? |
Ma isegi tuleks sõitma, aga äkki viitsid meid Rellega peale võtta? Relle teeks pilte ja videosid sõidust
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
25.07.2009 20:49:25
|
|
|
Hessu, saada mulle sms-ga enda nr ja helistan hommikul.
Arvutisse ei pruugi sattuda vahepeal.
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hessu
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.07.2005
|
25.07.2009 20:54:12
|
|
|
| zoomski kirjutas: |
Hessu, saada mulle sms-ga enda nr ja helistan hommikul.
Arvutisse ei pruugi sattuda vahepeal. |
Teeme nii
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
25.07.2009 23:55:32
|
|
|
Keskpäevaks ennustab www.ilm.ee äikest.
Homme võib veel nalja saada.
Keegi veel on tulemas
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
26.07.2009 05:03:52
|
|
|
zoomski, Ma vast ei jõua. Idast 11 paiku liikuma 1h-ga jõuda Õismäele = Mission Inpossible. Hea kui magadagi saan
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
26.07.2009 08:28:25
|
|
|
Start on kl 11.
Kohal tuleks olla juba 10.45
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hessu
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.07.2005
|
26.07.2009 09:17:37
|
|
|
Ilmateade ennustab äikest, samas aknast välja vaadates paistab hetkel päike
|
|
| tagasi üles |
|
 |
frygor
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.05.2004
|
26.07.2009 09:40:34
|
|
|
tuleks ka võtaks osa aga kardan et bussidega jään viimsist tulles natuke hiljaks. kui keegi mingi kell 10.15 võtaks viru juurest peale, siis oleks super.
ma hakkan nüüd jooksma.... kui keegi tahab peale võtta, siis helistagu
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
26.07.2009 23:01:40
|
|
|
Keegi käis täna siis Pühapäeva GP'l? Mis korras kardid olid? Tulemused mind väga ei huvita. Kartide seisukord on tähtsam
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Relle
HV vaatleja
liitunud: 19.06.2009
|
26.07.2009 23:55:19
|
|
|
Loodan, et homseks saan videod ülesse
taikonaut, Nagu mina aru sain siis nr 9 kart oli päris kehv
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
26.07.2009 23:58:25
|
|
|
zoomski, mis kardiga 44:00 välja sõitsid?
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
27.07.2009 00:44:45
|
|
|
Krt järgmine nädal peab kindlasti minema sõitma. Viimane etapp jäi vahele ning nüüd sõiduisu nii suur Vaja ka kestvussõidu jaoks veidi trenni teha.
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
27.07.2009 08:27:04
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
| zoomski, mis kardiga 44:00 välja sõitsid? |
44.00 on sõidetud finaalis kardiga nr 7.
(See sõideti peale GP lõppu puruks.)
43.95 ja 44.11 eelsõitudes kardiga nr 3.
Need ajad tegelikult väga ei näitagi, sest mitmes kohas olid veoka rehvid ideaaltrajektooril.
Päris korralik andmine oli.
Väike 30 kg Paul-August jäi õnnetul kombel nr 9 kardiga taha.
Ei viinud see isegi teda mitte kuhugi.
Minu tegemised õnnestusid umbes 80%.
Maksimum oleks olnud isegi teine koht.
Arvatavasti on osad ebaõnnestumised ka Relle videosse jäänud.
Aga väga fun on ja pööratud stardijärjestus sunnib võtma suuri riske, sest vastasel juhul ei jõua üldse kuhugi.
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
|