Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV kardisõit »  HV kardisõit märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 63, 64, 65 ... 104, 105, 106  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2009 19:04:53 vasta tsitaadiga

Väga huvitav. Kui postkastis oli 2400 tunni eest, siis FK kodukal on märgitud 2900 tunni eest icon_rolleyes.gif Kumb see siis õige on...

Keegi sellest ka juba osa on võtnud:
kirjutas:
13.08.2009 kell 18.00 FK Keskuse Välikardiraja Grand Prix III 2009

Ootame võistlema kõiki, kellel vanust rohkem kui 18 aastat.

Osalemine tasuta!`

`Võistlusel registreerimiseks on vajalik külastada FK Keskuse Välikardirada ja sooritada 10 min kardisõit. Pärast sõitu pannakse kirja Teie nimi, kontakt ja parim ringiaeg.

Võistlusele pääsevad 40 kiiremat sõitjat.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2009 19:06:32 vasta tsitaadiga

m0nx kirjutas:
et siis rohkem ei mahukski icon_eek.gif

win icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

Ma ei oleks hämmingus, kui TonyKart sinna ilmub.
Peaks talle helistama. icon_rolleyes.gif icon_biggrin.gif

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hessu
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2009 19:07:13 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Väga huvitav. Kui postkastis oli 2400 tunni eest, siis FK kodukal on märgitud 2900 tunni eest icon_rolleyes.gif Kumb see siis õige on...

Keegi sellest ka juba osa on võtnud:
kirjutas:
13.08.2009 kell 18.00 FK Keskuse Välikardiraja Grand Prix III 2009

Ootame võistlema kõiki, kellel vanust rohkem kui 18 aastat.

Osalemine tasuta!`

`Võistlusel registreerimiseks on vajalik külastada FK Keskuse Välikardirada ja sooritada 10 min kardisõit. Pärast sõitu pannakse kirja Teie nimi, kontakt ja parim ringiaeg.

Võistlusele pääsevad 40 kiiremat sõitjat.



No see 2400- on 8 inimese jaoks aga 2900- 10-le inimesele icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2009 19:10:38 vasta tsitaadiga

Hiljemalt 20:45 võiksime kohal olla, et 21:00 kohe rajale lennata. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2009 19:13:20 vasta tsitaadiga

TonyKart siiski väidab, et ei tule. icon_wink.gif

Arvestades eelmise Pühapäeva GP tulemusi lähen täna püüdma aegu ALLA 45 sekundi. 8)

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Relle
HV vaatleja

liitunud: 19.06.2009




sõnum 23.07.2009 19:13:41 vasta tsitaadiga

Riivo77 kirjutas:
Hiljemalt 20:45 võiksime kohal olla, et 21:00 kohe rajale lennata. icon_smile.gif


Võiks jah 8)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2009 19:15:59 vasta tsitaadiga

Kardid teeme loosiga või kes ees see mees vs viisakus icon_rolleyes.gif
Igatahes loosiga võiks olla ning 4 sõitu on kindel laks, et siis saab igaüks vähemalt 2-e erineva kardiga sõita (ei usu, et keegi suudab 4 korda järjest sama karti välja tõmmata icon_lol.gif )

Renka, juhul kui saad veel küüti pakkuda, kas ootan sind Mustamäel Sääse peatuses (Mustika Prisma lähedal) või Prisma parklas?

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2009 19:19:57 vasta tsitaadiga

Mida vähem kohapeal aega kulutame seda rohkem saame sõita.
Relle saab ehk teha A4 paberi koos sõitjate nimedega, et instruktor ei hakkaks sellele kohapeal aega raiskama.

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2009 19:21:22 vasta tsitaadiga

zoomski, kui oleks kindlad kardi numbrid teada, siis keegi võiks teha kodus pimeda loosi kõigile ära ja siis rajal lihtsalt hüppame ringi ja paugutame edasi thumbs_up.gif
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Relle
HV vaatleja

liitunud: 19.06.2009




sõnum 23.07.2009 19:24:46 vasta tsitaadiga

zoomski kirjutas:
Mida vähem kohapeal aega kulutame seda rohkem saame sõita.
Relle saab ehk teha A4 paberi koos sõitjate nimedega, et instruktor ei hakkaks sellele kohapeal aega raiskama.


Eks ma võin käsitsi teha, printerit kahjuks pole icon_sad.gif
Ehk sobib?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2009 19:24:49 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Kardid teeme loosiga või kes ees see mees vs viisakus icon_rolleyes.gif
Igatahes loosiga võiks olla ning 4 sõitu on kindel laks, et siis saab igaüks vähemalt 2-e erineva kardiga sõita (ei usu, et keegi suudab 4 korda järjest sama karti välja tõmmata icon_lol.gif )

Renka, juhul kui saad veel küüti pakkuda, kas ootan sind Mustamäel Sääse peatuses (Mustika Prisma lähedal) või Prisma parklas?
Liigun praegu minema - aga tulen muidu kesklinnast sinna. Mustakalt muidu rahvast veel tulemas, järsku saab keegi peale võtta. Kui ei saa siis helista 20 aeg ja lepime täpselt kokku mis kell ma järgi jõuan.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2009 19:31:26 vasta tsitaadiga

Mul printer olemas... Tee fail valmis ja prindin icon_wink.gif
Et siis kui keegi Mustamäelt liigub, siis võib teada anda PS, muidu hakkan Renkat kiusama icon_lol.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Relle
HV vaatleja

liitunud: 19.06.2009




sõnum 23.07.2009 19:32:25 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Mul printer olemas... Tee fail valmis ja prindin icon_wink.gif
Et siis kui keegi Mustamäelt liigub, siis võib teada anda PS, muidu hakkan Renkat kiusama icon_lol.gif


Tabel on pms valmis juba icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2009 19:32:53 vasta tsitaadiga

Lihtsalt arusaadavalt on vaja kirjutada.
Ta niikuinii toksib need käsitsi sisse seal.
kjaups, ma võtan su ise peale.
Helista mulle 20.25 umbes ja lepime kokku.

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2009 19:34:46 vasta tsitaadiga

zoomski, sa oled mind siit ju varemgi peale rebinud icon_wink.gif Kui kohale jõuda mingine 20:45, siis 20:35 võiksid olla Mustamäe Prismas või siis Mustamäe tee ja Tamsaare tee ristil asuvas Statoili bensukas (valik on põhimõtteliselt sinu).

[LISA] zoomski, sobib thumbs_up.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€


viimati muutis kjaups 23.07.2009 19:39:01, muudetud 3 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2009 19:38:04 vasta tsitaadiga

kjaups, teeme Statoilis Hiinaka ees kl 20.30 +/- 2min. ?
_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m0nx
Kreisi kasutaja
m0nx

liitunud: 03.10.2005




sõnum 23.07.2009 19:44:59 vasta tsitaadiga

usun, et kartide loosimine on jama.... lihtsalt lepime kokku, et iga sõit igaüks proovib teise kardi võtta kui varasemalt ja kõik....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Relle
HV vaatleja

liitunud: 19.06.2009




sõnum 23.07.2009 19:45:00 vasta tsitaadiga

kjaups, Aga mul on käsitsi ja loodetavasti arusaadavalt valmis tehtud. Printida polegi vaja. Aga aitähh pakkumast
icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2009 19:51:44 vasta tsitaadiga

Arvan samuti, et loosimisele pole mõtet aega kulutada - mõistlikud inimesed koos, sõidame boksi, vaatame ajad üled, istume uutesse kartidesse ja läheb uus sõit käima.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2009 22:40:38 vasta tsitaadiga

Hakkan ka poolest liikuma, peaks kenasti jõudma

E: oeh, päris väsitav oli.
Esimeses sõidus sain kardi millel minekut polnud, kui kiiruse lõpuks üles sai siis liikus küll. Kurvides kippus natuke hüppama, pidurid olid täitsa olemas. Viimases sõidus oli kõik vastupidi - minekut oli kardil kõvasti, pidamine poolpidune ja pidureid nagu ei olnudki. Tagasipöörde kurvi tuli pidurdama hakata pmst kohe sirgele välja tulles
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2009 23:35:15 vasta tsitaadiga

Nagu Riivo juba väga tabavalt väljendus, siis saime pärast pühapäevast fiaskot pisut eneseusku tagasi.
Hetkel osa karte siiski arvestatavalt teistest kehvemad.
Nr 9 kardiga sõites kasutasin ära iga mm ja sirgel tegin ennast rooli taha väikeseks.
Kurvidest välja tulles hüppasin ja tegin absoluutselt kõike, mida oskasin.
Tulemus 44.7. See kart oli iseenesest piduritega ja kurvides täiesti juhitav, kuid sõites oli tal selline vibratsioon, mis raputas sirgetel kiiruse maha. icon_confused.gif

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 24.07.2009 00:30:42 vasta tsitaadiga

Tegin end sirgel roolitaha väikeseks - kas on veel väiksemaks võimalik teha suurt? icon_neutral.gif
_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2009 09:44:47 vasta tsitaadiga

TonyKart kirjutas:
Tegin end sirgel roolitaha väikeseks - kas on veel väiksemaks võimalik teha suurt? icon_neutral.gif

Ära pulli, ma jälgisin zoomskit iga kord kui sain ning kukkusin ennastki rooli taha pisikeseks pressima icon_lol.gif
Minu massi puhul pole see vast võimalik...

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 24.07.2009 09:58:13 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
TonyKart kirjutas:
Tegin end sirgel roolitaha väikeseks - kas on veel väiksemaks võimalik teha suurt? icon_neutral.gif

Ära pulli, ma jälgisin zoomskit iga kord kui sain ning kukkusin ennastki rooli taha pisikeseks pressima icon_lol.gif
Minu massi puhul pole see vast võimalik...


Ma Kuningamäel tagasirgel üritasin ka aga IMO pole kasu, vähemalt nende masinatega kuna taga on mingisugune peatugi vmt.

Kui ma EMV IV etappi käisin Kuningamäel vaatamas siis seal mõni tõmbas küll end sirgel küüru.

Selle video teises pooles on hästi näha kuidas sirgetel küüru tõmmatakse.
http://www.youtube.com/watch?v=IaFKLcqb2y0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2009 10:00:03 vasta tsitaadiga

Mart352, ma mõnikord ainult kallutan kurvi sisse, kuid muu ei tohiks minu puhul aidata ka icon_rolleyes.gif
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 24.07.2009 10:09:30 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Mart352, ma mõnikord ainult kallutan kurvi sisse, kuid muu ei tohiks minu puhul aidata ka icon_rolleyes.gif


Mingi teooria oli, et kui kallutada siis kurvist väljapoole. Siis on välimistel ratastel parem pidamine ja on võimalik kiiremini kurv läbida.

Ise üritan üldse võimalikult paigal püsida, kiiremates kurvides üritan väljapoole hoida samas refleksist/instkintist tahan vahest ka kurvi sisse kallutada.


Kui vaadata TonyKart-i siis ta on üldse kivikuju roolitaga icon_smile.gif käed vahest liiguvad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2009 10:31:24 vasta tsitaadiga

kui sa kallutad sisse, siis vist tagant kaob pidamine ära vms, pigem peaks ikka välja kallutama või siis paigal püsima, keha taga hoidma, et massijaotus parem oleks... Sai sedaviisi proovitud põltsus möödunud kord, töötas küll justkui..
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2009 12:22:17 vasta tsitaadiga

Eilsed ajad
Manus
I sõit
I sõit
II sõit
II sõit
III sõit
III sõit


_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2009 13:16:30 vasta tsitaadiga

kiired poisid - 43.13 vik1ng.... 13 on ikka veel sõidukorras...
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
m0nx
Kreisi kasutaja
m0nx

liitunud: 03.10.2005




sõnum 24.07.2009 14:13:07 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
kiired poisid - 43.13 vik1ng.... 13 on ikka veel sõidukorras...

suht kahtlane masin.... kiiire... aga muid hädasi oli küll...
ma ei suutnud terve sõit taga lauget kurvi võtta nii, et tagarattad poleks libisema läinud icon_biggrin.gif
nagu mingi driftisõit oleks olnud icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 24.07.2009 14:36:30 vasta tsitaadiga

Mart352 kirjutas:
http://www.youtube.com/watch?v=IaFKLcqb2y0
Miks nad aegajalt istme kõrvalt midagi näpivad ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 24.07.2009 14:38:38 vasta tsitaadiga

Nad suruvad küljekondleid ja seeläbi parandavad kaalujaotust. Nagu targad mehed siin ükskord mainisid.
_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 24.07.2009 14:46:57 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Mart352 kirjutas:
http://www.youtube.com/watch?v=IaFKLcqb2y0
Miks nad aegajalt istme kõrvalt midagi näpivad ?


tuunivad icon_rolleyes.gif icon_biggrin.gif

http://www.brendel.com/racing/glossary_2.shtml

tsitaat:
Needles
Screw adjusters to alter the air - fuel ratio in the carburetor. Typically there as a low speed needle and a high speed needle, except in some stock 4-cycle classes where only 1 carb adjustment needle is present. Oftentimes one can see a driver reach down to the engine and fiddle around with something during the race: The driver is adjusting one of the needles.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Relle
HV vaatleja

liitunud: 19.06.2009




sõnum 24.07.2009 18:08:03 vasta tsitaadiga

Järgmine nädal mingi päev võiks veel FK-sse sõitma minna? icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2009 21:41:37 vasta tsitaadiga

Oot oot, et siis sisekurvi kallutamine teeb asja ainult hullemaks?
Kui nii, siis ma olen oma sõitu alati meelega halvendanud. Nu ei teagi, peab nüüd rajale ronima ja hakkama väliskurvi kallutama, eks ole näha, kas ajad paranevad ...

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2009 00:32:58 vasta tsitaadiga

TonyKart kirjutas:
Nad suruvad küljekondleid ja seeläbi parandavad kaalujaotust. Nagu targad mehed siin ükskord mainisid.

icon_lol.gif

Keegi "Pühapäeva GP-d" läheb sõitma?

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hessu
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2009 17:45:02 vasta tsitaadiga

zoomski kirjutas:
TonyKart kirjutas:
Nad suruvad küljekondleid ja seeläbi parandavad kaalujaotust. Nagu targad mehed siin ükskord mainisid.

icon_lol.gif

Keegi "Pühapäeva GP-d" läheb sõitma?


Ma isegi tuleks sõitma, aga äkki viitsid meid Rellega peale võtta? Relle teeks pilte ja videosid sõidust icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2009 20:49:25 vasta tsitaadiga

Hessu, saada mulle sms-ga enda nr ja helistan hommikul.
Arvutisse ei pruugi sattuda vahepeal.

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hessu
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2009 20:54:12 vasta tsitaadiga

zoomski kirjutas:
Hessu, saada mulle sms-ga enda nr ja helistan hommikul.
Arvutisse ei pruugi sattuda vahepeal.


Teeme nii
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2009 23:55:32 vasta tsitaadiga

Keskpäevaks ennustab www.ilm.ee äikest.
Homme võib veel nalja saada.
Keegi veel on tulemas icon_question.gif icon_idea.gif

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2009 05:03:52 vasta tsitaadiga

zoomski, Ma vast ei jõua. Idast 11 paiku liikuma 1h-ga jõuda Õismäele = Mission Inpossible. Hea kui magadagi saan icon_lol.gif
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2009 08:28:25 vasta tsitaadiga

Start on kl 11.
Kohal tuleks olla juba 10.45
icon_idea.gif

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hessu
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2009 09:17:37 vasta tsitaadiga

Ilmateade ennustab äikest, samas aknast välja vaadates paistab hetkel päike icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
frygor
Kreisi kasutaja
frygor

liitunud: 07.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2009 09:40:34 vasta tsitaadiga

tuleks ka võtaks osa aga kardan et bussidega jään viimsist tulles natuke hiljaks. kui keegi mingi kell 10.15 võtaks viru juurest peale, siis oleks super.

ma hakkan nüüd jooksma.... kui keegi tahab peale võtta, siis helistagu icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2009 23:01:40 vasta tsitaadiga

Keegi käis täna siis Pühapäeva GP'l? Mis korras kardid olid? Tulemused mind väga ei huvita. Kartide seisukord on tähtsam icon_biggrin.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2009 23:14:04 vasta tsitaadiga

taikonaut, seisukord on sama, mis nädal tagasi.
Varuosad peaksid tulema sel nädalal.

Pühapäeva GP tulemused:
http://www.kardikool.ee/fk-puhapaeva-gp/tulemused

Osalesid:
Frygor
Hessu
Race
zoomski

Relle salvestas kah kohapeal.

_________________
TULE KARTI SÕITMA!


viimati muutis Andre 27.07.2009 08:10:15, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Relle
HV vaatleja

liitunud: 19.06.2009




sõnum 26.07.2009 23:55:19 vasta tsitaadiga

Loodan, et homseks saan videod ülesse icon_wink.gif
taikonaut, Nagu mina aru sain siis nr 9 kart oli päris kehv icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2009 23:58:25 vasta tsitaadiga

zoomski, mis kardiga 44:00 välja sõitsid?
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2009 00:44:45 vasta tsitaadiga

Krt järgmine nädal peab kindlasti minema sõitma. Viimane etapp jäi vahele ning nüüd sõiduisu nii suur icon_biggrin.gif Vaja ka kestvussõidu jaoks veidi trenni teha.
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2009 08:27:04 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
zoomski, mis kardiga 44:00 välja sõitsid?

44.00 on sõidetud finaalis kardiga nr 7.
(See sõideti peale GP lõppu puruks.)
43.95 ja 44.11 eelsõitudes kardiga nr 3.

Need ajad tegelikult väga ei näitagi, sest mitmes kohas olid veoka rehvid ideaaltrajektooril.
Päris korralik andmine oli. icon_smile.gif
Väike 30 kg Paul-August jäi õnnetul kombel nr 9 kardiga taha.
Ei viinud see isegi teda mitte kuhugi.

Minu tegemised õnnestusid umbes 80%.
Maksimum oleks olnud isegi teine koht.
Arvatavasti on osad ebaõnnestumised ka Relle videosse jäänud.
Aga väga fun on ja pööratud stardijärjestus sunnib võtma suuri riske, sest vastasel juhul ei jõua üldse kuhugi.

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV kardisõit »  HV kardisõit mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 63, 64, 65 ... 104, 105, 106  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.