Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Terratec Cinergy T USB XXS HD märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 29.04.2009 17:34:35 vasta tsitaadiga

zorten22, mis mis koodekitega pildi ette saad? mul seal aint paar H264 filtrit on, millest üks ei ole punast värvi (kätte saamatu), kuid see annab mingi errori ette, cannot connect pins.

edit:
ffdshow alias CCCP ajas asja jonksu.
3x PiP thumbs_up.gif icon_eek.gif beer_yum.gif thumbs_up.gif ehk kokku 4 kanalit, ehk siis eesti free-to-air kanalite jaoks rohkem kui piisavalt.

saaks veel 16:10 aspect ratio kuidagi kätte, oleks kõik vajadused täidetud.

edit:
ei tea kas sai veidike liiga palju klõpsitud igast settinguid või mis, aga PC tegi reseti peale mingit minu tehtud klõpsu icon_sad.gif

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2009 18:12:27 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:

3x PiP thumbs_up.gif icon_eek.gif beer_yum.gif thumbs_up.gif ehk kokku 4 kanalit,

http://i39.tinypic.com/xkt8o7.png thumbs_up.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 29.04.2009 20:51:04 vasta tsitaadiga

salatoimik, icon_eek.gif

aa dvb dream, mis keeldub minuga koostööd tegemast.

edit:

yess-yess, YEAH, sain hakkama lõpuks, whoohoo
üks bda driver? vms oli puudu dvb dreamil.

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2009 23:24:15 vasta tsitaadiga

Sellel Home Cinema 6.3 versol on selline süsteem et timeshift on koguaeg peal. Ehk siis salvestab koguaeg ja lampi saab tagasi kedrata saadet ja uuesti vaadata. Kui Home Cinema kinni panna siis kustutatakse ka timeshift failid. Nii kui käima paned hakkab aga uuesti salvestus. Meibi saab seda välja kah lülitada. pole hetkel kettapinnaga probleeme ja ple viitsinud uurida.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2009 15:08:28 vasta tsitaadiga

See Timeshift on vist kõikides versioonides vaikimisi peal olnud. Settungite alt saab seda ka välja lülida jah ning määrata ka kui mitu mega/giga/jne-baiti ta omal üldse meeles hoiab.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2009 20:50:25 vasta tsitaadiga

Panin prooviks wubi abiga arvutisse Ubuntu. Üllatuseks tuli välja, et Kaffeine mängib Eesti vabasid kanaleid ilma mingi lisa installita thumbs_up.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j6ukur
Kreisi kasutaja
j6ukur

liitunud: 16.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2009 20:53:42 vasta tsitaadiga

Vahepala: levira hooldustööde? tõttu on Tartu soinaste mast maas, digi-tv pildi nägemiseks tuleb antenn horisontaali keerata icon_wink.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2009 22:06:20 vasta tsitaadiga

Taas põhjust programmidele kanalite skänn teha, sest "Eesti avas esimese üliterava pildiga HDTV telekanali". Asub MUX1-s.
http://uudised.err.ee/index.php?06164151
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=411228&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2009 22:10:39 vasta tsitaadiga

Minul see terrateci soft jõnksutab selle ETV HD Test kanali pilti päris karmilt
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2009 22:20:51 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Minul see terrateci soft jõnksutab selle ETV HD Test kanali pilti päris karmilt

Probleem tundub olema vist Terrateci Cyberlinki koodekis. Mul ka sellega jõnksutab.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2009 00:27:21 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Minul see terrateci soft jõnksutab selle ETV HD Test kanali pilti päris karmilt

Probleem tundub olema vist Terrateci Cyberlinki koodekis. Mul ka sellega jõnksutab.
Vot ei tulnud selle peale et muud koodekit proovida. homme vaatan.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 11.05.2009 08:36:09 vasta tsitaadiga

Avermedia koodekiga jõnksutab ka. CoreAVCga on kõik korras.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrek11
HV vaatleja

liitunud: 22.05.2006




sõnum 11.05.2009 08:54:10 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Minul see terrateci soft jõnksutab selle ETV HD Test kanali pilti päris karmilt


Media Center mängib Win7 all Terrateci pulgaga ETV HD Test kanalit ilusti thumbs_up.gif , isegi paremini kui teisi vabu kanaleid.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinnawaatluz
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002




sõnum 18.05.2009 18:26:06 vasta tsitaadiga

avastasin täna, et windows update pakub välja uuemad draiverid (pulk peab update kontrollimisel järgi olema) kui terrateci lehel olevad 2.3.3.12.
uue versioon: 02/18/2009,2.3.3.27

kas on olulist vahet, ei oska öelda. testige ise. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.05.2009 08:11:21 vasta tsitaadiga

pinnawaatluz kirjutas:
avastasin täna, et windows update pakub välja uuemad draiverid (pulk peab update kontrollimisel järgi olema) kui terrateci lehel olevad 2.3.3.12.
uue versioon: 02/18/2009,2.3.3.27

kas on olulist vahet, ei oska öelda. testige ise. icon_biggrin.gif


Mis Windows? W7 küll ei paku midagi uut...

EDIT: Netis googeldades samuti vastust ei saanud, ainus vastus oligi viide sellele postile icon_rolleyes.gif ...
Samas mingile ASUSe Yuan TV tuunerile on jah miskine 2.3.3.27 draiver olemas...

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2009 09:23:32 vasta tsitaadiga

XP-le pakkus küll.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pelle
HV vaatleja

liitunud: 17.12.2007




sõnum 29.05.2009 21:37:13 vasta tsitaadiga

Ma olen seda terratec xxs hd pulka sügisest saadik kasutanud, nüüd küsimus, kaua on vastu pidanud meie foorumi kasutajatel. Minul õnne pole, esimene (juhtus vist aastavahetusel) ja nüüd teine on rivist väljas. Põhjused mõlemal samad, ei leia enam signaali. Panin tähele viimasel korral, et põhjus võis olla, et olin staatilise elektrit täis ja puudutasin pisikest antenni, et tõsta see teise kohta ja siis enam ei toiminud. Nüüd vist mõtlen mingi muu firma peale aga enam mitte terrateci.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.05.2009 21:57:26 vasta tsitaadiga

endal siiani hästi vastu pidanud...
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2009 23:09:20 vasta tsitaadiga

pelle kirjutas:
Ma olen seda terratec xxs hd pulka sügisest saadik kasutanud, nüüd küsimus, kaua on vastu pidanud meie foorumi kasutajatel. Minul õnne pole, esimene (juhtus vist aastavahetusel) ja nüüd teine on rivist väljas. Põhjused mõlemal samad, ei leia enam signaali. Panin tähele viimasel korral, et põhjus võis olla, et olin staatilise elektrit täis ja puudutasin pisikest antenni, et tõsta see teise kohta ja siis enam ei toiminud. Nüüd vist mõtlen mingi muu firma peale aga enam mitte terrateci.




hetkel funkab toa antenniga, mis asub rõdul vihma, lume ja päikese käes, ja siiamaani töötab icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 29.05.2009 23:37:10 vasta tsitaadiga

pelle kirjutas:
põhjus võis olla, et olin staatilise elektrit täis ja puudutasin pisikest antenni, et tõsta see teise kohta ja siis enam ei toiminud. Nüüd vist mõtlen mingi muu firma peale aga enam mitte terrateci.


Ja milles siis terratec süüdi on? Võta põrandalt vaip ära ning ära silita kassi, kui elektroonikat puutud.

Enda oma toimib juba poolteist aastat, ptüi;ptüi.. no ja välisantenn on taga, mille varjestus omakorda maandatud.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j6ukur
Kreisi kasutaja
j6ukur

liitunud: 16.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2009 08:27:55 vasta tsitaadiga

mul on pulk usb pikenduse otsas ja seetõttu tuleba eg-ajalt ette juhtme liigutamist. See on avaldunud plastikkorpuse mahatulemises, ehk siis korpus pole just liiga kaitsev ja püsiv. Selle, et signaal aegajalt ära kaob, olen seni ajanud soinaste saatja kaela, sest horisontaali keerates saab valgjärvest samal ajal signaali kätte.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinnawaatluz
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002




sõnum 30.05.2009 12:58:14 vasta tsitaadiga

Kui mitu pulka järjestikku peeti läheb, siis tuleks pigem viga mujalt otsida kui pulgast. Muidu oleks hala kogu veeb täis sest neid pulki müüakse ikka tonnidega. icon_lol.gif Endal pole isegi erilisi kulumise märke kuigi tassitud seda üksjagu läppari sabas samuti USB pikendusega pea aasta. thumbs_up.gif Et see plastik maha tuleks, siis vist peab ikka hullult nühkima seda mööda betooni ja krt teab mida.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2009 09:00:23 vasta tsitaadiga

pinnawaatluz kirjutas:
Kui mitu pulka järjestikku peeti läheb, siis tuleks pigem viga mujalt otsida kui pulgast. Muidu oleks hala kogu veeb täis sest neid pulki müüakse ikka tonnidega. icon_lol.gif Endal pole isegi erilisi kulumise märke kuigi tassitud seda üksjagu läppari sabas samuti USB pikendusega pea aasta. thumbs_up.gif Et see plastik maha tuleks, siis vist peab ikka hullult nühkima seda mööda betooni ja krt teab mida.




thumbs_up.gif Polllleeeee paaahaaaaa icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2009 23:35:50 vasta tsitaadiga

Vast oskab keegi aidata.
Lasin windowsi uuesti peale ja tekkis probleem. Installisin ära nii home cinema kui hd koodeki, mis kaasa tulid. esimesel käivitamisel pakkus home cinema uuendust, tegin ka selle. kanalid leidis üles, kuid hääl oli, pilti polnud. valisin video rendereriks selle nr 9-ga variandi, tekkis ka pilt. aga minuti-kahe jooksul jookseb home cinema pilt kokku, näitab telepildi asemel home cinema logo ja programmi sulgeda normaalselt ei õnnestu. milles võiks probleem olla?

_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.06.2009 23:42:58 vasta tsitaadiga

Kuidas signaal on? Ja kas oled proovinud mõne muu tarkvaraga vaadata?
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2009 23:58:17 vasta tsitaadiga

xtr kirjutas:
Vast oskab keegi aidata.
Lasin windowsi uuesti peale ja tekkis probleem. Installisin ära nii home cinema kui hd koodeki, mis kaasa tulid. esimesel käivitamisel pakkus home cinema uuendust, tegin ka selle. kanalid leidis üles, kuid hääl oli, pilti polnud. valisin video rendereriks selle nr 9-ga variandi, tekkis ka pilt. aga minuti-kahe jooksul jookseb home cinema pilt kokku, näitab telepildi asemel home cinema logo ja programmi sulgeda normaalselt ei õnnestu. milles võiks probleem olla?


mul hakkasid home cinema pildiga ja progrega probleemid, ei tahtnud enam kanaleid vahetada ja vahel pilt ei tulnud ette jne, ja lõpuks lihtsalt lasin home cinema maha ja panin dvbviewer peale.

enam pole mingeid probleeme thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2009 08:41:17 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
Kuidas signaal on? Ja kas oled proovinud mõne muu tarkvaraga vaadata?
Signaal pole ideaalne, mingi commandline bdascaniga vaadates stength 35-39 quality 100, antenn seesama pisike. Liigutaks antenni, aga USB pikendust ei talu minu jublakas miskipärast üldse, signaal kaob ära, olen paari erinevat proovinud icon_confused.gif Kuhupoole võiks antenniga sihtida, kui ma asun Tallinna Vangla ja Keskhaigla vahel? Muust tarkvarast proovisin VLC-d, pildi ja heli sain ette ja funkas, aga kanalit ei osanud vahetada icon_redface.gif
Sarnased probleemid nagu jeesus188-l on ka mind eelmises windowsis vahel kummitanud... Näiteks see, et kui filmides pimedamad kaadrid on, siis jookseb pilt kokku aga hääl läheb edasi, samamoodi ka reklaamipausi ajal.
Kas mõne teise tarkvaraga pult ka normaalselt töötab või tuleb siis puldist loobuda? Kuna see digipulk on mul teleka külge ühendatud arvuti küljes ja asendab telekat, siis oleks pult ikka suht vajalik.

_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 11.06.2009 08:55:35 vasta tsitaadiga

Kui soovid ikka vaadata kvaliteetset pilti iga ilmaga siis tuleb kasutada välisantenni, nagu Levira seda süsteemi rajades silmas on pidanud.
Ja seda ei oska sulle keegi öelda, kuhu suunas peaksid antenni suunama, kuna digisignaal võetakse vastu edukalt ka peegeldatuna.
Ning originaal tarkvara kokkujooksmise kohta, soft on täiesti OK, kuid seda ei oska sulle keegi öelda, millise draiveri,võrgukaardi; helikaardi jne. draiveriga see konflikti läheb.
See on windowsi maailma eripära, et 80 eri tootja arvutis asi töötab perfrecto, kuid 20 arvutis on ainult probleemid. Ja seda ikka seetõttu, et kogu riistvaraline ja tarkvaraline arhitektuur on tehtud tootja poolt suvaliselt üle jala ning ainus eesmärk on müüa, mitte arendada korralikku toodet.

VLC ja kanalivahetus, hmm, icon_rolleyes.gif , kunagi ei osanud ka ise, kuid kusagilt rippmenüüst andis ta leitud kanalite listi, mille vahel valida. Kliki lihtsalt kõik kohad läbi ja vaata mis avaneb.
Kusagile teemasse panin ka tulemuse kirja, et kes otsib, see..
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.06.2009 09:15:38 vasta tsitaadiga

VLC-s kanali vahetamine: Playback- Program...
Puldi kohta ei oska suurt midagi rääkida, Terratec Home Cinema pakis on eraldi utiliit Remote Controller jaoks, milles saab ka teistele meediapleieritele seadeid luua. Tasub seda uurida...

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2009 11:33:35 vasta tsitaadiga

Stable reliisiga mul kh see pult enam ei töötanud. Betaga sain jälle tööle thumbs_up.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
romeo
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2008




sõnum 25.06.2009 19:49:39 vasta tsitaadiga

Mis vahe on TerraTec Cinergy T USB XXS HD ja TerraTec Cinergy T USB XXS ?
_________________
-.- Mob nr toimib õhtuti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 25.06.2009 20:03:24 vasta tsitaadiga

romeo kirjutas:
Mis vahe on TerraTec Cinergy T USB XXS HD ja TerraTec Cinergy T USB XXS ?


high definition

üle Eesti veel sellist pilti ei näe veel. Eurovisioon oli katseks HD-s. Teatud piirkondades vist on mõni HD kanal?

http://www.levira.ee/programm.pdf selle järgi peaks ainult üks test HD kanal olema.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.06.2009 20:21:29 vasta tsitaadiga

"Pulgad" ise on täpselt samad, ainult HD-l on kaasas H264 koodekid, mis "tavalisele" versioonile tuleb ise tõmmata ja/või osta...


Millegipärast on kujunenud arusaam, et tava-digitv kasutab MPEG2 videot-audiot ja HD ehk kõrgeraldusprogrammide edastamiseks kasutatakse MPEG4-AVC/H.264, aga Eestis kasutatakse viimast ka SD- ehk tavalahutusega dtv edastamiseks, seega on iga "pulga" juurde vaja H264 koodekeid, kuna minu teada ei suuda ükski USB pulk riistvaraliselt MPEG4 videot "lahti harutada".

PS! ffdshow sobib täiesti icon_wink.gif


EDIT:
Ja HD (test)kanalite kohta: Hetkel katsetab Levira Teletornist ja Valgjärvelt edastatavat MUX4-lt iga kuu vahetuvat (full)HD testkanalit. Enamasti on need vabad olnud, kuigi Nat Geo HD vaatamiseks oli vajalik ZuumTV kaart...
Eesolevat Laulu- ja tantsupidu kavatsetakse samuti HD-na üle kanda thumbs_up.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
romeo
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2008




sõnum 25.06.2009 20:33:21 vasta tsitaadiga

Kahju, et seda hd verisooni hetkel kuskil müüa pole..
_________________
-.- Mob nr toimib õhtuti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2009 20:39:59 vasta tsitaadiga

Mart352 kirjutas:
Teatud piirkondades vist on mõni HD kanal?
jah. N58°05, E26°40 ja 59°28'16", 24°53'14" E on. hetkel HD3 nimeline kanal.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 25.06.2009 20:42:52 vasta tsitaadiga

romeo kirjutas:
Kahju, et seda hd verisooni hetkel kuskil müüa pole..


Kui ma 1dumbpcuser jutust õieti aru sain siis pole vahet kumba ostad, füüsiliselt on asjad samad. Tavaline (ilma HD-ta) saab ka vaadata HD kanaleid aga koodekid peab endal olema. HD versioonil on nad nö plaadiga kaasa pandud.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.06.2009 21:12:03 vasta tsitaadiga

Mart352 kirjutas:
romeo kirjutas:
Kahju, et seda hd verisooni hetkel kuskil müüa pole..


Kui ma 1dumbpcuser jutust õiGeSti aru sain siis pole vahet kumba ostad, füüsiliselt on asjad samad. Tavaline (ilma HD-ta) saab ka vaadata HD kanaleid aga koodekid peab endal olema. HD versioonil on nad nö plaadiga kaasa pandud.

Yep, täpselt nii ta ongi thumbs_up.gif

Sama asja varemgi siin teemas mitu korda arutatud. Aga noh, tundub, et kordamine on tarkuse ema icon_wink.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2009 21:35:57 vasta tsitaadiga

Avastasin põneva asja Dvbvieweriga, kui striimida pilti kohalikku võrku, siis on võimalik VLC'ga vaadates valida kliendil mistahes kanalit. Samal ajal ei muutu dvbvieweris kanal. icon_biggrin.gif Ehk kui mina vaatan TV6 ja striimin samal ajal asja võrku, siis vlc'ga teisest toast sai valida mis iganes kanalit ta tahtis vaadata.
_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.07.2009 23:06:54 vasta tsitaadiga

koputaja kirjutas:
Avastasin põneva asja Dvbvieweriga, kui striimida pilti kohalikku võrku, siis on võimalik VLC'ga vaadates valida kliendil mistahes kanalit. Samal ajal ei muutu dvbvieweris kanal. icon_biggrin.gif Ehk kui mina vaatan TV6 ja striimin samal ajal asja võrku, siis vlc'ga teisest toast sai valida mis iganes kanalit ta tahtis vaadata.

MUX on sama, siis saab jah thumbs_up.gif Sama muxis saab nt ka ühte kanalit vaadates teist/teisi lindistada

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mannatera
Kreisi kasutaja
mannatera

liitunud: 01.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2009 17:44:13 vasta tsitaadiga

kui vlc'ga striimida siis klient ei saa mitte kuidagi ise programmi valida?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
holma
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2004




sõnum 19.07.2009 16:48:21 vasta tsitaadiga

Mis võib olla põhjuseks, et Terratec-i pulk eelistab ühte USB porti teisele? Ühes hakib pilt ja heli jubedalt või kaob sootuks, aga teises jälle töötab viis pluss. Kummaline on ka see, et läpakas Vista all näitab parema signaaliga pilti, kui lauakas XP Pro all. Antenn samal ajal ühes ja samas kohas. THC seaded ühed. Mõlemas arvutis näitab ScanChannelBDA strength:24 ja quality:100 stabiilselt.
Testisin ka ühe vanema läpaka peal, millel XP Pro, 1,4GHZ Celeron M prose, mälu 480MB ja video 64MB mingi Inteli üllitis. Täiesti korralikult jookseb. Vahest hakib, aga selle paneks väikese antenni ja viletsa levi süüks. Ja seda THC-ga.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 22.07.2009 14:21:59 vasta tsitaadiga

Kworld plustv USB pulk aga kanaleid vmt ei leia

ScanChannelsBDA UK ei hakkagi tööle, korra viskab musta prombt kasti ette, mis kaob kohe.
tekib logi fail sisuga.

tsitaat:
-----------------------
ScanChannelsBDA starting
Wed Jul 22 13:26:22 2009

Build - v2.7.0.0
Checking for new BDA DVB-T Cards
Tuner - AF9015 BDA Filter
@device:pnp:\\?\usb#vid_1b80&pid_e400#5&c0aa250&0&3#{71985f48-1ca1-11d3-9cc8-00c04f7971e0}\{9b365890-165f-11d0-a195-0020afd156e4}
Finding Demod and Capture filters
Trying -
@device:pnp:\\?\usb#vid_1b80&pid_e400#5&c0aa250&0&3#{fd0a5af4-b41d-11d2-9c95-00c04f7971e0}\{9b365890-165f-11d0-a195-0020afd156e4}
Could Not Create Filter:
Finished Finding Demod and Capture filters
Tuner - AF9015 BDA Filter
@device:pnp:\\?\usb#vid_1b80&pid_e400#5&c0aa250&0&3#{71985f48-1ca1-11d3-9cc8-00c04f7971e0}\{9b365890-165f-11d0-a195-0020afd156e5}
Finding Demod and Capture filters
Trying -
@device:pnp:\\?\usb#vid_1b80&pid_e400#5&c0aa250&0&3#{fd0a5af4-b41d-11d2-9c95-00c04f7971e0}\{9b365890-165f-11d0-a195-0020afd156e4}
Could Not Create Filter:
Finished Finding Demod and Capture filters
No cards found

Could not find any BDA devices. Check that drivers are installed and that the TV tuner is connected to your PC.


Samas Device manageris on ta olemas ja oringinaalsoftiga töötab pult ka icon_rolleyes.gif
AF9015 BDA Device on ainult Device manageris, peaks seal midagi veel olema?


Windows 7 RC 64 bit OS-iks.
Proovisin hypermediaga otsida, DVB DReamiga. VLC-ga otse avada aga ei midagi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.07.2009 21:01:08 vasta tsitaadiga

Mart352 kirjutas:
Kworld plustv USB pulk aga kanaleid vmt ei leia

ScanChannelsBDA UK ei hakkagi tööle, korra viskab musta prombt kasti ette, mis kaob kohe.
tekib logi fail sisuga.

tsitaat:
-----------------------
ScanChannelsBDA starting
Wed Jul 22 13:26:22 2009

Build - v2.7.0.0
Checking for new BDA DVB-T Cards
Tuner - AF9015 BDA Filter
@device:pnp:\\?\usb#vid_1b80&pid_e400#5&c0aa250&0&3#{71985f48-1ca1-11d3-9cc8-00c04f7971e0}\{9b365890-165f-11d0-a195-0020afd156e4}
Finding Demod and Capture filters
Trying -
@device:pnp:\\?\usb#vid_1b80&pid_e400#5&c0aa250&0&3#{fd0a5af4-b41d-11d2-9c95-00c04f7971e0}\{9b365890-165f-11d0-a195-0020afd156e4}
Could Not Create Filter:
Finished Finding Demod and Capture filters
Tuner - AF9015 BDA Filter
@device:pnp:\\?\usb#vid_1b80&pid_e400#5&c0aa250&0&3#{71985f48-1ca1-11d3-9cc8-00c04f7971e0}\{9b365890-165f-11d0-a195-0020afd156e5}
Finding Demod and Capture filters
Trying -
@device:pnp:\\?\usb#vid_1b80&pid_e400#5&c0aa250&0&3#{fd0a5af4-b41d-11d2-9c95-00c04f7971e0}\{9b365890-165f-11d0-a195-0020afd156e4}
Could Not Create Filter:
Finished Finding Demod and Capture filters
No cards found

Could not find any BDA devices. Check that drivers are installed and that the TV tuner is connected to your PC.


Samas Device manageris on ta olemas ja oringinaalsoftiga töötab pult ka icon_rolleyes.gif
AF9015 BDA Device on ainult Device manageris, peaks seal midagi veel olema?


Windows 7 RC 64 bit OS-iks.
Proovisin hypermediaga otsida, DVB DReamiga. VLC-ga otse avada aga ei midagi icon_rolleyes.gif

Vale teema icon_rolleyes.gif
Kas sul see draiver on installitud?

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 22.07.2009 21:11:35 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
Vale teema icon_rolleyes.gif


Vaadates varasemaid selle teema postitusi siis tundub ainuõige teema icon_smile.gif


1dumbpcuser kirjutas:
Kas sul see draiver on installitud?


icon_rolleyes.gif ei saa installida kuna väidab, et seadet pole arvutiga ühendatud, proovisin nii win7 RC 64bit kui ka XP peal icon_confused.gif
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.07.2009 21:42:13 vasta tsitaadiga

Võib-olla on siis pulk defektne? Erinevaid USB porte proovisid?
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 22.07.2009 21:48:43 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
Võib-olla on siis pulk defektne? Erinevaid USB porte proovisid?


oi neid on palju läbi proovitud ja erinevatel masinatel icon_smile.gif

USB-i pulga jama kardan ka samas Device manageris on asi olemas ja justkui peaks töötama. Pole ka täiesti kindel kas hetkel antud antennidega mingit signaali kinni püüaks.
samas see ScanChannelsBDA peaks ju ometi tööle minema ju sellegipoolest, lihtsalt signaali tugevuseks 0-i näitama kui näiteks antenni küljes polegi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cancer
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2002




sõnum 22.07.2009 23:10:51 vasta tsitaadiga

Mart352, soovitaks proovida ka Total Media'ga.
_________________
D I G I T A L L Y - I M P O R T E D ● Electronic Dance Music with Highly Addictive Elements
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2009 00:08:17 vasta tsitaadiga

Lasin täna Win7 peale. Terratec Cinergy HTC USB XS HD pulga sain igaljuhul toimima (röökis küll et driver ei sobi ja softi installimisel et pulka njetu, aga ära ta installis ja asi töötab)
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 23.07.2009 09:31:53 vasta tsitaadiga

Terratec Cinergy HTC USB XXS HD, endal 32bit. all ei röökinud küll miski. Ja kui meenutada, siis pakkus windows update isegi draivereid antud pulgale. 64 bitise omi veel ei pakuta.

Et mis sul seal iganes täpsemalt karjuda võis, pole ise veel probleeme kohanud.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 23.07.2009 14:11:22 vasta tsitaadiga

enda XE pulgaga sai 64bit W7 ise hakkama, ei pidand midagi installima, lislt panin media centri skännima, leidis kanalid üles ilusti ja mängib ka. thumbs_up.gif ei mäleta täpselt, kuidas koodekitega oli, power dvd sai peale pandud bluray jaoks, aga võimalik, et vajalikud koodekid olid juba mediacenteriga endaga kaasas.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Terratec Cinergy T USB XXS HD mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.