|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
29.04.2009 17:34:35
|
|
|
zorten22, mis mis koodekitega pildi ette saad? mul seal aint paar H264 filtrit on, millest üks ei ole punast värvi (kätte saamatu), kuid see annab mingi errori ette, cannot connect pins.
edit:
ffdshow alias CCCP ajas asja jonksu.
3x PiP ehk kokku 4 kanalit, ehk siis eesti free-to-air kanalite jaoks rohkem kui piisavalt.
saaks veel 16:10 aspect ratio kuidagi kätte, oleks kõik vajadused täidetud.
edit:
ei tea kas sai veidike liiga palju klõpsitud igast settinguid või mis, aga PC tegi reseti peale mingit minu tehtud klõpsu
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
29.04.2009 20:51:04
|
|
|
salatoimik,
aa dvb dream, mis keeldub minuga koostööd tegemast.
edit:
yess-yess, YEAH, sain hakkama lõpuks, whoohoo
üks bda driver? vms oli puudu dvb dreamil.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
29.04.2009 23:24:15
|
|
|
Sellel Home Cinema 6.3 versol on selline süsteem et timeshift on koguaeg peal. Ehk siis salvestab koguaeg ja lampi saab tagasi kedrata saadet ja uuesti vaadata. Kui Home Cinema kinni panna siis kustutatakse ka timeshift failid. Nii kui käima paned hakkab aga uuesti salvestus. Meibi saab seda välja kah lülitada. pole hetkel kettapinnaga probleeme ja ple viitsinud uurida.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
30.04.2009 15:08:28
|
|
|
See Timeshift on vist kõikides versioonides vaikimisi peal olnud. Settungite alt saab seda ka välja lülida jah ning määrata ka kui mitu mega/giga/jne-baiti ta omal üldse meeles hoiab.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
03.05.2009 20:50:25
|
|
|
Panin prooviks wubi abiga arvutisse Ubuntu. Üllatuseks tuli välja, et Kaffeine mängib Eesti vabasid kanaleid ilma mingi lisa installita
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
j6ukur
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.06.2005
|
08.05.2009 20:53:42
|
|
|
Vahepala: levira hooldustööde? tõttu on Tartu soinaste mast maas, digi-tv pildi nägemiseks tuleb antenn horisontaali keerata
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
10.05.2009 22:10:39
|
|
|
Minul see terrateci soft jõnksutab selle ETV HD Test kanali pilti päris karmilt
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
10.05.2009 22:20:51
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Minul see terrateci soft jõnksutab selle ETV HD Test kanali pilti päris karmilt |
Probleem tundub olema vist Terrateci Cyberlinki koodekis. Mul ka sellega jõnksutab.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
11.05.2009 00:27:21
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
| Minul see terrateci soft jõnksutab selle ETV HD Test kanali pilti päris karmilt |
Probleem tundub olema vist Terrateci Cyberlinki koodekis. Mul ka sellega jõnksutab. |
Vot ei tulnud selle peale et muud koodekit proovida. homme vaatan.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ihvike
HV Guru
liitunud: 01.04.2002
|
11.05.2009 08:36:09
|
|
|
| Avermedia koodekiga jõnksutab ka. CoreAVCga on kõik korras.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrek11
HV vaatleja
liitunud: 22.05.2006
|
11.05.2009 08:54:10
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Minul see terrateci soft jõnksutab selle ETV HD Test kanali pilti päris karmilt |
Media Center mängib Win7 all Terrateci pulgaga ETV HD Test kanalit ilusti , isegi paremini kui teisi vabu kanaleid.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinnawaatluz
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2002
|
18.05.2009 18:26:06
|
|
|
avastasin täna, et windows update pakub välja uuemad draiverid (pulk peab update kontrollimisel järgi olema) kui terrateci lehel olevad 2.3.3.12.
uue versioon: 02/18/2009,2.3.3.27
kas on olulist vahet, ei oska öelda. testige ise.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
21.05.2009 08:11:21
|
|
|
| pinnawaatluz kirjutas: |
avastasin täna, et windows update pakub välja uuemad draiverid (pulk peab update kontrollimisel järgi olema) kui terrateci lehel olevad 2.3.3.12.
uue versioon: 02/18/2009,2.3.3.27
kas on olulist vahet, ei oska öelda. testige ise.  |
Mis Windows? W7 küll ei paku midagi uut...
EDIT: Netis googeldades samuti vastust ei saanud, ainus vastus oligi viide sellele postile ...
Samas mingile ASUSe Yuan TV tuunerile on jah miskine 2.3.3.27 draiver olemas...
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pelle
HV vaatleja
liitunud: 17.12.2007
|
29.05.2009 21:37:13
|
|
|
| Ma olen seda terratec xxs hd pulka sügisest saadik kasutanud, nüüd küsimus, kaua on vastu pidanud meie foorumi kasutajatel. Minul õnne pole, esimene (juhtus vist aastavahetusel) ja nüüd teine on rivist väljas. Põhjused mõlemal samad, ei leia enam signaali. Panin tähele viimasel korral, et põhjus võis olla, et olin staatilise elektrit täis ja puudutasin pisikest antenni, et tõsta see teise kohta ja siis enam ei toiminud. Nüüd vist mõtlen mingi muu firma peale aga enam mitte terrateci.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
29.05.2009 23:09:20
|
|
|
| pelle kirjutas: |
| Ma olen seda terratec xxs hd pulka sügisest saadik kasutanud, nüüd küsimus, kaua on vastu pidanud meie foorumi kasutajatel. Minul õnne pole, esimene (juhtus vist aastavahetusel) ja nüüd teine on rivist väljas. Põhjused mõlemal samad, ei leia enam signaali. Panin tähele viimasel korral, et põhjus võis olla, et olin staatilise elektrit täis ja puudutasin pisikest antenni, et tõsta see teise kohta ja siis enam ei toiminud. Nüüd vist mõtlen mingi muu firma peale aga enam mitte terrateci. |
hetkel funkab toa antenniga, mis asub rõdul vihma, lume ja päikese käes, ja siiamaani töötab
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
29.05.2009 23:37:10
|
|
|
| pelle kirjutas: |
| põhjus võis olla, et olin staatilise elektrit täis ja puudutasin pisikest antenni, et tõsta see teise kohta ja siis enam ei toiminud. Nüüd vist mõtlen mingi muu firma peale aga enam mitte terrateci. |
Ja milles siis terratec süüdi on? Võta põrandalt vaip ära ning ära silita kassi, kui elektroonikat puutud.
Enda oma toimib juba poolteist aastat, ptüi;ptüi.. no ja välisantenn on taga, mille varjestus omakorda maandatud.
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
j6ukur
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.06.2005
|
30.05.2009 08:27:55
|
|
|
| mul on pulk usb pikenduse otsas ja seetõttu tuleba eg-ajalt ette juhtme liigutamist. See on avaldunud plastikkorpuse mahatulemises, ehk siis korpus pole just liiga kaitsev ja püsiv. Selle, et signaal aegajalt ära kaob, olen seni ajanud soinaste saatja kaela, sest horisontaali keerates saab valgjärvest samal ajal signaali kätte.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinnawaatluz
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2002
|
30.05.2009 12:58:14
|
|
|
Kui mitu pulka järjestikku peeti läheb, siis tuleks pigem viga mujalt otsida kui pulgast. Muidu oleks hala kogu veeb täis sest neid pulki müüakse ikka tonnidega. Endal pole isegi erilisi kulumise märke kuigi tassitud seda üksjagu läppari sabas samuti USB pikendusega pea aasta. Et see plastik maha tuleks, siis vist peab ikka hullult nühkima seda mööda betooni ja krt teab mida.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
31.05.2009 09:00:23
|
|
|
| pinnawaatluz kirjutas: |
Kui mitu pulka järjestikku peeti läheb, siis tuleks pigem viga mujalt otsida kui pulgast. Muidu oleks hala kogu veeb täis sest neid pulki müüakse ikka tonnidega. Endal pole isegi erilisi kulumise märke kuigi tassitud seda üksjagu läppari sabas samuti USB pikendusega pea aasta. Et see plastik maha tuleks, siis vist peab ikka hullult nühkima seda mööda betooni ja krt teab mida. |
Polllleeeee paaahaaaaa
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
10.06.2009 23:35:50
|
|
|
Vast oskab keegi aidata.
Lasin windowsi uuesti peale ja tekkis probleem. Installisin ära nii home cinema kui hd koodeki, mis kaasa tulid. esimesel käivitamisel pakkus home cinema uuendust, tegin ka selle. kanalid leidis üles, kuid hääl oli, pilti polnud. valisin video rendereriks selle nr 9-ga variandi, tekkis ka pilt. aga minuti-kahe jooksul jookseb home cinema pilt kokku, näitab telepildi asemel home cinema logo ja programmi sulgeda normaalselt ei õnnestu. milles võiks probleem olla?
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
10.06.2009 23:58:17
|
|
|
| xtr kirjutas: |
Vast oskab keegi aidata.
Lasin windowsi uuesti peale ja tekkis probleem. Installisin ära nii home cinema kui hd koodeki, mis kaasa tulid. esimesel käivitamisel pakkus home cinema uuendust, tegin ka selle. kanalid leidis üles, kuid hääl oli, pilti polnud. valisin video rendereriks selle nr 9-ga variandi, tekkis ka pilt. aga minuti-kahe jooksul jookseb home cinema pilt kokku, näitab telepildi asemel home cinema logo ja programmi sulgeda normaalselt ei õnnestu. milles võiks probleem olla? |
mul hakkasid home cinema pildiga ja progrega probleemid, ei tahtnud enam kanaleid vahetada ja vahel pilt ei tulnud ette jne, ja lõpuks lihtsalt lasin home cinema maha ja panin dvbviewer peale.
enam pole mingeid probleeme
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
11.06.2009 08:41:17
|
|
|
| 1dumbpcuser kirjutas: |
| Kuidas signaal on? Ja kas oled proovinud mõne muu tarkvaraga vaadata? |
Signaal pole ideaalne, mingi commandline bdascaniga vaadates stength 35-39 quality 100, antenn seesama pisike. Liigutaks antenni, aga USB pikendust ei talu minu jublakas miskipärast üldse, signaal kaob ära, olen paari erinevat proovinud Kuhupoole võiks antenniga sihtida, kui ma asun Tallinna Vangla ja Keskhaigla vahel? Muust tarkvarast proovisin VLC-d, pildi ja heli sain ette ja funkas, aga kanalit ei osanud vahetada
Sarnased probleemid nagu jeesus188-l on ka mind eelmises windowsis vahel kummitanud... Näiteks see, et kui filmides pimedamad kaadrid on, siis jookseb pilt kokku aga hääl läheb edasi, samamoodi ka reklaamipausi ajal.
Kas mõne teise tarkvaraga pult ka normaalselt töötab või tuleb siis puldist loobuda? Kuna see digipulk on mul teleka külge ühendatud arvuti küljes ja asendab telekat, siis oleks pult ikka suht vajalik.
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
11.06.2009 08:55:35
|
|
|
Kui soovid ikka vaadata kvaliteetset pilti iga ilmaga siis tuleb kasutada välisantenni, nagu Levira seda süsteemi rajades silmas on pidanud.
Ja seda ei oska sulle keegi öelda, kuhu suunas peaksid antenni suunama, kuna digisignaal võetakse vastu edukalt ka peegeldatuna.
Ning originaal tarkvara kokkujooksmise kohta, soft on täiesti OK, kuid seda ei oska sulle keegi öelda, millise draiveri,võrgukaardi; helikaardi jne. draiveriga see konflikti läheb.
See on windowsi maailma eripära, et 80 eri tootja arvutis asi töötab perfrecto, kuid 20 arvutis on ainult probleemid. Ja seda ikka seetõttu, et kogu riistvaraline ja tarkvaraline arhitektuur on tehtud tootja poolt suvaliselt üle jala ning ainus eesmärk on müüa, mitte arendada korralikku toodet.
VLC ja kanalivahetus, hmm, , kunagi ei osanud ka ise, kuid kusagilt rippmenüüst andis ta leitud kanalite listi, mille vahel valida. Kliki lihtsalt kõik kohad läbi ja vaata mis avaneb.
Kusagile teemasse panin ka tulemuse kirja, et kes otsib, see..
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
11.06.2009 09:15:38
|
|
|
VLC-s kanali vahetamine: Playback- Program...
Puldi kohta ei oska suurt midagi rääkida, Terratec Home Cinema pakis on eraldi utiliit Remote Controller jaoks, milles saab ka teistele meediapleieritele seadeid luua. Tasub seda uurida...
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
11.06.2009 11:33:35
|
|
|
Stable reliisiga mul kh see pult enam ei töötanud. Betaga sain jälle tööle
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
romeo
HV vaatleja
liitunud: 04.01.2008
|
25.06.2009 19:49:39
|
|
|
Mis vahe on TerraTec Cinergy T USB XXS HD ja TerraTec Cinergy T USB XXS ?
_________________ -.- Mob nr toimib õhtuti. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
25.06.2009 20:03:24
|
|
|
| romeo kirjutas: |
| Mis vahe on TerraTec Cinergy T USB XXS HD ja TerraTec Cinergy T USB XXS ? |
high definition
üle Eesti veel sellist pilti ei näe veel. Eurovisioon oli katseks HD-s. Teatud piirkondades vist on mõni HD kanal?
http://www.levira.ee/programm.pdf selle järgi peaks ainult üks test HD kanal olema.
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
25.06.2009 20:21:29
|
|
|
"Pulgad" ise on täpselt samad, ainult HD-l on kaasas H264 koodekid, mis "tavalisele" versioonile tuleb ise tõmmata ja/või osta...
Millegipärast on kujunenud arusaam, et tava-digitv kasutab MPEG2 videot-audiot ja HD ehk kõrgeraldusprogrammide edastamiseks kasutatakse MPEG4-AVC/H.264, aga Eestis kasutatakse viimast ka SD- ehk tavalahutusega dtv edastamiseks, seega on iga "pulga" juurde vaja H264 koodekeid, kuna minu teada ei suuda ükski USB pulk riistvaraliselt MPEG4 videot "lahti harutada".
PS! ffdshow sobib täiesti
EDIT:
Ja HD (test)kanalite kohta: Hetkel katsetab Levira Teletornist ja Valgjärvelt edastatavat MUX4-lt iga kuu vahetuvat (full)HD testkanalit. Enamasti on need vabad olnud, kuigi Nat Geo HD vaatamiseks oli vajalik ZuumTV kaart...
Eesolevat Laulu- ja tantsupidu kavatsetakse samuti HD-na üle kanda
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
romeo
HV vaatleja
liitunud: 04.01.2008
|
25.06.2009 20:33:21
|
|
|
Kahju, et seda hd verisooni hetkel kuskil müüa pole..
_________________ -.- Mob nr toimib õhtuti. |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
25.06.2009 20:39:59
|
|
|
| Mart352 kirjutas: |
Teatud piirkondades vist on mõni HD kanal?
|
jah. N58°05, E26°40 ja 59°28'16", 24°53'14" E on. hetkel HD3 nimeline kanal.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
25.06.2009 20:42:52
|
|
|
| romeo kirjutas: |
| Kahju, et seda hd verisooni hetkel kuskil müüa pole.. |
Kui ma 1dumbpcuser jutust õieti aru sain siis pole vahet kumba ostad, füüsiliselt on asjad samad. Tavaline (ilma HD-ta) saab ka vaadata HD kanaleid aga koodekid peab endal olema. HD versioonil on nad nö plaadiga kaasa pandud.
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
25.06.2009 21:12:03
|
|
|
| Mart352 kirjutas: |
| romeo kirjutas: |
| Kahju, et seda hd verisooni hetkel kuskil müüa pole.. |
Kui ma 1dumbpcuser jutust õiGeSti aru sain siis pole vahet kumba ostad, füüsiliselt on asjad samad. Tavaline (ilma HD-ta) saab ka vaadata HD kanaleid aga koodekid peab endal olema. HD versioonil on nad nö plaadiga kaasa pandud. |
Yep, täpselt nii ta ongi
Sama asja varemgi siin teemas mitu korda arutatud. Aga noh, tundub, et kordamine on tarkuse ema
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
15.07.2009 21:35:57
|
|
|
Avastasin põneva asja Dvbvieweriga, kui striimida pilti kohalikku võrku, siis on võimalik VLC'ga vaadates valida kliendil mistahes kanalit. Samal ajal ei muutu dvbvieweris kanal. Ehk kui mina vaatan TV6 ja striimin samal ajal asja võrku, siis vlc'ga teisest toast sai valida mis iganes kanalit ta tahtis vaadata.
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
15.07.2009 23:06:54
|
|
|
| koputaja kirjutas: |
Avastasin põneva asja Dvbvieweriga, kui striimida pilti kohalikku võrku, siis on võimalik VLC'ga vaadates valida kliendil mistahes kanalit. Samal ajal ei muutu dvbvieweris kanal. Ehk kui mina vaatan TV6 ja striimin samal ajal asja võrku, siis vlc'ga teisest toast sai valida mis iganes kanalit ta tahtis vaadata. |
MUX on sama, siis saab jah Sama muxis saab nt ka ühte kanalit vaadates teist/teisi lindistada
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mannatera
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2005
|
16.07.2009 17:44:13
|
|
|
| kui vlc'ga striimida siis klient ei saa mitte kuidagi ise programmi valida?
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
holma
HV kasutaja
liitunud: 28.03.2004
|
19.07.2009 16:48:21
|
|
|
Mis võib olla põhjuseks, et Terratec-i pulk eelistab ühte USB porti teisele? Ühes hakib pilt ja heli jubedalt või kaob sootuks, aga teises jälle töötab viis pluss. Kummaline on ka see, et läpakas Vista all näitab parema signaaliga pilti, kui lauakas XP Pro all. Antenn samal ajal ühes ja samas kohas. THC seaded ühed. Mõlemas arvutis näitab ScanChannelBDA strength:24 ja quality:100 stabiilselt.
Testisin ka ühe vanema läpaka peal, millel XP Pro, 1,4GHZ Celeron M prose, mälu 480MB ja video 64MB mingi Inteli üllitis. Täiesti korralikult jookseb. Vahest hakib, aga selle paneks väikese antenni ja viletsa levi süüks. Ja seda THC-ga.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
22.07.2009 14:21:59
|
|
|
Kworld plustv USB pulk aga kanaleid vmt ei leia
ScanChannelsBDA UK ei hakkagi tööle, korra viskab musta prombt kasti ette, mis kaob kohe.
tekib logi fail sisuga.
| tsitaat: |
-----------------------
ScanChannelsBDA starting
Wed Jul 22 13:26:22 2009
Build - v2.7.0.0
Checking for new BDA DVB-T Cards
Tuner - AF9015 BDA Filter
@device:pnp:\\?\usb#vid_1b80&pid_e400#5&c0aa250&0&3#{71985f48-1ca1-11d3-9cc8-00c04f7971e0}\{9b365890-165f-11d0-a195-0020afd156e4}
Finding Demod and Capture filters
Trying -
@device:pnp:\\?\usb#vid_1b80&pid_e400#5&c0aa250&0&3#{fd0a5af4-b41d-11d2-9c95-00c04f7971e0}\{9b365890-165f-11d0-a195-0020afd156e4}
Could Not Create Filter:
Finished Finding Demod and Capture filters
Tuner - AF9015 BDA Filter
@device:pnp:\\?\usb#vid_1b80&pid_e400#5&c0aa250&0&3#{71985f48-1ca1-11d3-9cc8-00c04f7971e0}\{9b365890-165f-11d0-a195-0020afd156e5}
Finding Demod and Capture filters
Trying -
@device:pnp:\\?\usb#vid_1b80&pid_e400#5&c0aa250&0&3#{fd0a5af4-b41d-11d2-9c95-00c04f7971e0}\{9b365890-165f-11d0-a195-0020afd156e4}
Could Not Create Filter:
Finished Finding Demod and Capture filters
No cards found
Could not find any BDA devices. Check that drivers are installed and that the TV tuner is connected to your PC. |
Samas Device manageris on ta olemas ja oringinaalsoftiga töötab pult ka
AF9015 BDA Device on ainult Device manageris, peaks seal midagi veel olema?
Windows 7 RC 64 bit OS-iks.
Proovisin hypermediaga otsida, DVB DReamiga. VLC-ga otse avada aga ei midagi
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
22.07.2009 21:01:08
|
|
|
| Mart352 kirjutas: |
Kworld plustv USB pulk aga kanaleid vmt ei leia
ScanChannelsBDA UK ei hakkagi tööle, korra viskab musta prombt kasti ette, mis kaob kohe.
tekib logi fail sisuga.
| tsitaat: |
-----------------------
ScanChannelsBDA starting
Wed Jul 22 13:26:22 2009
Build - v2.7.0.0
Checking for new BDA DVB-T Cards
Tuner - AF9015 BDA Filter
@device:pnp:\\?\usb#vid_1b80&pid_e400#5&c0aa250&0&3#{71985f48-1ca1-11d3-9cc8-00c04f7971e0}\{9b365890-165f-11d0-a195-0020afd156e4}
Finding Demod and Capture filters
Trying -
@device:pnp:\\?\usb#vid_1b80&pid_e400#5&c0aa250&0&3#{fd0a5af4-b41d-11d2-9c95-00c04f7971e0}\{9b365890-165f-11d0-a195-0020afd156e4}
Could Not Create Filter:
Finished Finding Demod and Capture filters
Tuner - AF9015 BDA Filter
@device:pnp:\\?\usb#vid_1b80&pid_e400#5&c0aa250&0&3#{71985f48-1ca1-11d3-9cc8-00c04f7971e0}\{9b365890-165f-11d0-a195-0020afd156e5}
Finding Demod and Capture filters
Trying -
@device:pnp:\\?\usb#vid_1b80&pid_e400#5&c0aa250&0&3#{fd0a5af4-b41d-11d2-9c95-00c04f7971e0}\{9b365890-165f-11d0-a195-0020afd156e4}
Could Not Create Filter:
Finished Finding Demod and Capture filters
No cards found
Could not find any BDA devices. Check that drivers are installed and that the TV tuner is connected to your PC. |
Samas Device manageris on ta olemas ja oringinaalsoftiga töötab pult ka
AF9015 BDA Device on ainult Device manageris, peaks seal midagi veel olema?
Windows 7 RC 64 bit OS-iks.
Proovisin hypermediaga otsida, DVB DReamiga. VLC-ga otse avada aga ei midagi  |
Vale teema
Kas sul see draiver on installitud?
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
22.07.2009 21:11:35
|
|
|
| 1dumbpcuser kirjutas: |
Vale teema |
Vaadates varasemaid selle teema postitusi siis tundub ainuõige teema
| 1dumbpcuser kirjutas: |
| Kas sul see draiver on installitud? |
ei saa installida kuna väidab, et seadet pole arvutiga ühendatud, proovisin nii win7 RC 64bit kui ka XP peal
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
22.07.2009 21:48:43
|
|
|
| 1dumbpcuser kirjutas: |
| Võib-olla on siis pulk defektne? Erinevaid USB porte proovisid? |
oi neid on palju läbi proovitud ja erinevatel masinatel
USB-i pulga jama kardan ka samas Device manageris on asi olemas ja justkui peaks töötama. Pole ka täiesti kindel kas hetkel antud antennidega mingit signaali kinni püüaks.
samas see ScanChannelsBDA peaks ju ometi tööle minema ju sellegipoolest, lihtsalt signaali tugevuseks 0-i näitama kui näiteks antenni küljes polegi
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cancer
HV kasutaja
liitunud: 03.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
23.07.2009 00:08:17
|
|
|
Lasin täna Win7 peale. Terratec Cinergy HTC USB XS HD pulga sain igaljuhul toimima (röökis küll et driver ei sobi ja softi installimisel et pulka njetu, aga ära ta installis ja asi töötab)
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
23.07.2009 09:31:53
|
|
|
Terratec Cinergy HTC USB XXS HD, endal 32bit. all ei röökinud küll miski. Ja kui meenutada, siis pakkus windows update isegi draivereid antud pulgale. 64 bitise omi veel ei pakuta.
Et mis sul seal iganes täpsemalt karjuda võis, pole ise veel probleeme kohanud.
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
23.07.2009 14:11:22
|
|
|
enda XE pulgaga sai 64bit W7 ise hakkama, ei pidand midagi installima, lislt panin media centri skännima, leidis kanalid üles ilusti ja mängib ka. ei mäleta täpselt, kuidas koodekitega oli, power dvd sai peale pandud bluray jaoks, aga võimalik, et vajalikud koodekid olid juba mediacenteriga endaga kaasas.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|