Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV kardisõit »  HV Cojones del Monito GP 2009, FK Keskus, 9.august märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2009 11:43:59 vasta tsitaadiga

naaskel, siiamaani pole palju probleeme olnud.
Kui hakata lausejuppe kontekstist meelevaldselt välja rebima, siis saab kindlasti ükskõik mida välja lugeda.
Kindlasti üritame parimat.
Ja kriitikaga koos ootaks alati konkreetseid ettepanekuid. icon_idea.gif
Mart352, ma ei teadnud, et tavakasutajad ei näe selle grupi koosseisu.
Vaatame, mis teha annab. See link on käinud läbi mitmest teemast ja hea, et keegi sellele probleemile nüüd tähelepanu juhtis.

Nimekiri selle grupi koosseisust, kellele kehtib osalemispiirang sellel võistlusel:

Tanel
Berserk
mella
mikk36
Renka
Riivo77
sada1000
TonyKart
vik1ng
XR
zoomski
ämber

_________________
TULE KARTI SÕITMA!


viimati muutis Andre 22.07.2009 11:50:06, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.07.2009 11:45:53 vasta tsitaadiga

zoomski, kas nüüd näeb?
https://foorum.hinnavaatlus.ee/groupcp.php?g=39072

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 22.07.2009 11:46:18 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
zoomski, kas nüüd näeb?
https://foorum.hinnavaatlus.ee/groupcp.php?g=39072

jep thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2009 11:56:27 vasta tsitaadiga

naaskel, point on selles, et kui me keelame HV&Arvutikeskus GP kõigil sõitjail osalemise siinsel võistlusel ära, siis ilmselt jääb ära ka võistlus, sest me ei saa kriitilist massi kokku ja ei tule rahadega lihtsalt ots otsaga kokku.
Hetkel ei näe, et osalejate arv 20-nele läheneks! icon_idea.gif

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2009 12:00:15 vasta tsitaadiga

täitsa nõus selle argumendiga aga nn juhendist seda nii välja küll ei loe icon_smile.gif

kirjutada nii võikski, et osavõtta saavad HV kasutajad, väljaarvatud lisatud nimekirjas märgitud. muide, ämber pidi ju eri-case olema?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2009 12:05:50 vasta tsitaadiga

naaskel, just nii ongi ju kirjutatud!
Ja ämber i eri keissi ei jõua igas postituses kogu aeg üle korrata.
Eelnevas postituses oli toodud kogu korraldajaklubi koosseisu nimekiri.

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2009 12:21:30 vasta tsitaadiga

zoomski kirjutas:
naaskel, just nii ongi ju kirjutatud!
Ja ämber i eri keissi ei jõua igas postituses kogu aeg üle korrata.
Eelnevas postituses oli toodud kogu korraldajaklubi koosseisu nimekiri.


zoomski kirjutas:
Cojones del Monito GP on HV hobikardivõistlus, mis on mõeldud eeskätt neile, kes ei saa osaleda selleaastasel HV&Arvutikeskus Cup sarivõistlusel.


ei tahaks küll tähenärija olla aga ega ikka ei ole küll icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2009 12:25:09 vasta tsitaadiga

naaskel, selle lausega on välja toodud ürituse mõte - aga piirang on seatud ju ainult sellele listile inimestest mille Zoomski siin just postitas.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2009 12:34:43 vasta tsitaadiga

naaskel, on küll öeldud, kui ka järgmise lause läbi loed! icon_wink.gif

Kui sa jätkad teemas üksikute lausete tsiteerimist, siis pean teemat puhastama, sest oluline infotervik moondub ja läheb kaotsi.

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2009 12:38:04 vasta tsitaadiga

minge õiguskeele loengutesse - vanasti korraldati neid Keskraamatukogus tasuta. ükski juhend või mistahes reeglid ei tohi olla nii erinevalt tõlgendatavad.
praegu jään ma siiski enda juurde - asi on sootuks teisiti tõlgendatav! muide, ka oma juristil lasin üle vaadata ning ka tema ütles, et mul on õigus icon_razz1.gif
ja tegelikult mis me vaidleme - ma sain oma küsimusele vastuse - 11 HV kasutajat ei saa osaleda aga ülejäänud andku tuld icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2009 12:41:56 vasta tsitaadiga

naaskel, 11 kasutajat ei saa osaleda juhul, kui stardikohad on enne täis. icon_wink.gif
Peaks ka juristidele äkki piirangu kehtestama? icon_smile.gif

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2009 12:44:49 vasta tsitaadiga

aga milleks siis üldse piirangud icon_rolleyes.gif tehtagu regamine ning korraldaja otsustab, keda rajale laseb icon_rolleyes.gif mina prognoosin, et 20 kasutajat täis ei tule ning nii ehk teisiti saavad siis ka need 11 rajale icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2009 13:00:19 vasta tsitaadiga

naaskel, üritaks veel lisaks seletada lahti võistluse ideed:
Kui vaadata HV Cup i tulemusi, siis enamus korraldajaklubi liikmed on sarja tabelis esimeses pooles.
Meie eesmärk ei ole ajada sõitu ebavõrdseks, kuid soov on siiski lasta uustulnukatel võrrelda ennast ka sarjas osalejatega.
Tulevikuperspektiivis saab sari sellest võistlusest ehk järgmiseks hooajaks uusi huvilisi ja tegijaid.
Uutele tulijatele annab see võimaluse valutult sisse elada, kapist välja tulla, saada aimu sarja reeglitest ja nende praktilisest mõttest rajal ja väljaspool seda.
Lisaks kannab edasi HV vaimu ja annab lihtsalt võimaluse saada tuttavaks samade huvidega tegelastega siinses keskkonnas.
Mina ennustan, et nendest 11-st enamus on sellel võistluspäeval raja ääres uutele tulijatele kaasa elamas!
Igaks juhuks lisan veel, et mina stardis kindlasti ei ole, kuid üritusel kohal küll, kui just mingi loodusjõud vahele ei sega.

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2009 13:04:34 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PKR
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2008




sõnum 22.07.2009 13:23:56 vasta tsitaadiga

Ega toimumise kellaaeg veel teada ei ole?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.07.2009 13:24:39 vasta tsitaadiga

Kuupäevagi pole veel paigas, aga eks ta sinna 14.00 kanti vast jääb
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
PKR
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2008




sõnum 22.07.2009 13:33:22 vasta tsitaadiga

Osavõtumaks: 350
Toimumispaik: FK Keskus Õismäe
Aeg: 23. aug 2009

See võib siis veel muutuda?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2009 13:36:51 vasta tsitaadiga

Muutuda võib ja muutubki ilmselt kuupäev.
Hetkel on kõige reaalsem 9. august.
Paari päeva jooksul kinnitame aja lõplikult.

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-PiTsA-
HV vaatleja

liitunud: 10.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2009 21:16:46 vasta tsitaadiga

Vb võtan osa aga see suhtselt kahtlane. Kui olen Tallinnas siis vb isegi osaleks, aga kui ma ära registreerin siis pean kindlalt tulema`? Kuna pannakse regamine kinni´?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2009 00:10:13 vasta tsitaadiga

-PiTsA-, regamine läheb kinni 5 min enne starti kohapeal.
Starti pääsevad 20 esimest osalustasu maksjat.

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.07.2009 00:32:50 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mis 45 min? icon_smile.gif

Siit on 2 posti vahelt kadunud icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.07.2009 00:37:16 vasta tsitaadiga

icon_redface.gif icon_lol.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2009 11:34:10 vasta tsitaadiga

Teemasse lisatud küsitlus.
Palume kõigilt ausaid vastuseid! icon_razz.gif

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2009 15:10:32 vasta tsitaadiga

GP aeg on broneeritud

9.08.2009a.
Esimene start kl 13.00

Kohal võiks olla kl 12.30
icon_exclaim.gif

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PKR
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2008




sõnum 23.07.2009 15:40:11 vasta tsitaadiga

zoomski kirjutas:
GP aeg on broneeritud

9.08.2009a.
Esimene start kl 13.00

Kohal võiks olla kl 12.30
icon_exclaim.gif


orienteeruv kestvus?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2009 15:44:43 vasta tsitaadiga

2 tundi võistlust ja äkki hiljem ka saun.
_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PKR
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2008




sõnum 25.07.2009 18:44:12 vasta tsitaadiga

Seda saab ka läbi HV pangalingi maksta?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2009 18:46:46 vasta tsitaadiga

PKR, nii tulekski teha. thumbs_up.gif
Selgitusse lihtsalt märkige ära.

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2009 13:51:10 vasta tsitaadiga

Naah, kui "profid" ka sõidavad, siis pole ju uustulnukatel pjedestaalile nagunii mingit lootust... icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.07.2009 13:54:04 vasta tsitaadiga

Ma ei pea end kaugeltki profiks, aga võin öelda niipalju, et 9.august ma Tallinnas anyway pole icon_smile.gif
Ootaks eelkõige võimalikult palju uustulnukaid, kui kohad on täis, siis "profid" ei pääsegi sõitma icon_razz1.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
PKR
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2008




sõnum 27.07.2009 13:55:14 vasta tsitaadiga

Loodame, et tuleb 20 algajat kokku, siis pole proffidele enam ruumi icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2009 16:13:19 vasta tsitaadiga

PKR kirjutas:
Loodame, et tuleb 20 algajat kokku, siis pole proffidele enam ruumi icon_rolleyes.gif


Ootame aktiivset registreerumist.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/yritused.php?id=53
Samuti võiks läbi HV pangalingi hakata maksma osalustasu. icon_idea.gif

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Relle
HV vaatleja

liitunud: 19.06.2009




sõnum 27.07.2009 17:33:30 vasta tsitaadiga

Lihtsalt idee: Võimalus on ju, et kui 20 uustulnukat kokku ei saa, siis võiks teha nn 2 võistlust korraga. profid ja uustulnukad. Võstlus oleks sama nagu planeeritud, kuid aegu võiks võrrelda proffidel ja uustulnukatel eraldi? Vähemalt see oli lihtsalt üks idee, mis tuli pähe. Arvasin, et jagaks oma ideed teiega icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m0nx
Kreisi kasutaja
m0nx

liitunud: 03.10.2005




sõnum 27.07.2009 18:57:22 vasta tsitaadiga

ma oleks nõus iga kell võistlema... samas ei taha trügida võiubolla mingisugusele kohale icon_biggrin.gif
kui leiutaks mingi süsteemi, et mina ja näiteks keegi veel ei osale paremusjärjestuses, lihtsalt teeme trenni veits vms, siis ma võiks augutäide olla küll icon_razz.gif

//samas äkki ei trügi kah icon_razz.gif lähen oopis pühapäeva gple vms...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2009 18:58:19 vasta tsitaadiga

Nii! sai ära regatud! Kui uputust ei tule oleks platsis ka! thumbs_up.gif
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tooming
HV vaatleja
tooming

liitunud: 19.03.2007




sõnum 27.07.2009 19:26:04 vasta tsitaadiga

Igaks juhuks võiks siin ka kuupäeva ära muuta siis?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2009 20:26:28 vasta tsitaadiga

Relle kirjutas:
Lihtsalt idee: Võimalus on ju, et kui 20 uustulnukat kokku ei saa, siis võiks teha nn 2 võistlust korraga. profid ja uustulnukad.

Poolt thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2009 21:57:46 vasta tsitaadiga

Me siiski loodame näha võimalikult palju uustulnukaid, et teha korralik A- ja B-finaaliga üritus. icon_wink.gif
Ei tahaks kuidagi uutele tegijatele väljaantavate medalite väärtust devalveerida.
Üritus tuleb võimalikult sarnane sarja etapile.

Formaadiks oleks:
1.Tutvumissõidud.
2. Kvalifikatsioonid. (Parim ringiaeg määrab stardikoha finaalis.)
3.B-finaal (stardikohad kvali aegade järgi 11.-20.)
4.A-finaal (stardikohad kvali aegade järgi 1.-10.)


Peame ka punktiarvestust sarnaselt sarja etappidele.
Peakohtunik on Berserk.

Toonitaks veelkord palvet kõigil tutvuda sarja reeglitega siinsamas postituse manuses. icon_exclaim.gif

Pealegi arvan, et võimalike uute tegijate hulgas on kindlasti neid, kes suures sarjas vabalt kõige paremate kohtade eest võiks sõita! icon_wink.gif

Registreerimisvormi andmetel on veel saada 7 stardikohta.

https://foorum.hinnavaatlus.ee/yritused.php?id=53

Lõplikult kindel on stardinimekiri pärast Taneli kinnitust osalustasude laekumise kohta.
Manus

Lae alla
HV kardisarja reeglid.


_________________
TULE KARTI SÕITMA!


viimati muutis Andre 28.07.2009 09:43:36, muudetud 3 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hessu
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2009 22:14:25 vasta tsitaadiga

Maksan enda ja Relle eest palgapäeval (järgmisel reedel 07.08 ) icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2009 11:02:57 vasta tsitaadiga

Aktiivsust härrased icon_exclaim.gif
Kui osalejate kriitiline hulk täis ei tule, on 2 alternatiivi:
1. Tulevad starti ka korraldajate esindajad.
2. Võistlus jääb ära.

https://foorum.hinnavaatlus.ee/yritused.php?id=53


7 stardikohta vabalt saadaval!

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.07.2009 12:42:03 vasta tsitaadiga

FK Keskuse kartide kehva tehnilise seisukorra tõttu on 9.august kardivõistluse toimumine seatud kahtluse alla.
Paluks pangalingi kaudu makseid mitte teha, kui pole vastvat kinnitust saadud, et etapp toimub.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2009 13:04:46 vasta tsitaadiga

Selgus peaks lõplikult saabuma E 3.08.2009a õhtuks.
_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PKR
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2008




sõnum 29.07.2009 14:54:27 vasta tsitaadiga

Mis nende kartidega siis nüüd järsku juhtus icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m0nx
Kreisi kasutaja
m0nx

liitunud: 03.10.2005




sõnum 29.07.2009 17:35:33 vasta tsitaadiga

PKR kirjutas:
Mis nende kartidega siis nüüd järsku juhtus icon_confused.gif

järsku ei juhtund midagi, aegamisi on ära surnud icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PKR
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2008




sõnum 29.07.2009 18:20:24 vasta tsitaadiga

m0nx kirjutas:
PKR kirjutas:
Mis nende kartidega siis nüüd järsku juhtus icon_confused.gif

järsku ei juhtund midagi, aegamisi on ära surnud icon_razz.gif

Selge pilt, pole sinna lihtsalt juba väga mitu aastat sattunud, loodame, et siis asi paraneb.
Muidugi äärmiselt väär reklaam on neil leheküljel seljuhul, vähemalt minule, kes pole otseselt kursis nende asjadega seal.


FK keskuses on kasutusel uhiuued, Euroopas tunnustatud firma Rimo Evo 5 kardid, mis on spetsiaalselt valmistatud rahuldamaks hobikardiradade kõrgeid nõudmisi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m0nx
Kreisi kasutaja
m0nx

liitunud: 03.10.2005




sõnum 29.07.2009 22:27:08 vasta tsitaadiga

PKR kirjutas:
m0nx kirjutas:
PKR kirjutas:
Mis nende kartidega siis nüüd järsku juhtus icon_confused.gif

järsku ei juhtund midagi, aegamisi on ära surnud icon_razz.gif

Selge pilt, pole sinna lihtsalt juba väga mitu aastat sattunud, loodame, et siis asi paraneb.
Muidugi äärmiselt väär reklaam on neil leheküljel seljuhul, vähemalt minule, kes pole otseselt kursis nende asjadega seal.


FK keskuses on kasutusel uhiuued, Euroopas tunnustatud firma Rimo Evo 5 kardid, mis on spetsiaalselt valmistatud rahuldamaks hobikardiradade kõrgeid nõudmisi.

see tekst on kodulehele jäänud nõukaajast icon_lol.gif
tänaste testsõitude põhjal võib öelda, et 4-5 kardiga saab päris hästi sõita...
samas ülejäänud on täielik praht, niiet hetkeseisuga seal miskit võistlust küll ei kannataks korraldada....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2009 21:36:56 vasta tsitaadiga

see kartidega "jamasus" on enamustes kohtades nii - kes siis masu ajal ikka suuri investeeringuid teeb.
viimsis viimati sõitsin raja peal üle näpitsate...

_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2009 15:20:18 vasta tsitaadiga

Registreerimisvormi andmetel saadaval veel 6 stardikohta. icon_idea.gif

Ootame registreerujaid icon_exclaim.gif

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2009 15:50:33 vasta tsitaadiga

Nüüdseks FK keskusepoolne garantii olemas ja "Cojones del Monito GP" toimub, nagu planeeritud icon_exclaim.gif

https://foorum.hinnavaatlus.ee/yritused.php?id=53

ÜRITUS TOIMUB ÕISMÄE FK KESKUSES!

9.augustil 2009a. Start kl 13.00
Osalustasu suurus 350.-



Palume võistlejatel registreeruda!
Reede õhtul laseme registreerumise vabaks ka korraldajatele, juhul kui on veel kohti.
Osalejate maksimaalne arv on 20.

Hetkel eelregistreerumise andmetel saadaval veel 5 stardikohta!
Ootame sõitjaid ja pealtvaatajaid icon_exclaim.gif

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Brook
HV vaatleja

liitunud: 10.05.2009




sõnum 04.08.2009 20:57:31 vasta tsitaadiga

m0nx kirjutas:
ma oleks nõus iga kell võistlema... samas ei taha trügida võiubolla mingisugusele kohale icon_biggrin.gif
kui leiutaks mingi süsteemi, et mina ja näiteks keegi veel ei osale paremusjärjestuses, lihtsalt teeme trenni veits vms, siis ma võiks augutäide olla küll icon_razz.gif

//samas äkki ei trügi kah icon_razz.gif lähen oopis pühapäeva gple vms...


Trenni tehakse eraldi, kui starti tulnud tuleb kuuma anda icon_exclaim.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV kardisõit »  HV Cojones del Monito GP 2009, FK Keskus, 9.august mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.