|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Millises serveris ja miks hakkad mängima? |
| PVP, sest ... (täpsustan teemas) |
|
42% |
[ 29 ] |
| PVE, sest ... |
|
25% |
[ 17 ] |
| RP, sest ... |
|
2% |
[ 2 ] |
| RP-PVP, sest ... |
|
10% |
[ 7 ] |
| Vahet pole, sest ... |
|
19% |
[ 13 ] |
|
| hääli kokku : 68 |
|
| autor |
|
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
11.07.2009 16:42:31
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| või siis 3ndal katsel ja aldile 10 korraga |
Jutt oli keskmisest drop chancest.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
11.07.2009 17:56:07
|
|
|
| umbes igal teisel on see olemas ei tea mis keskmisest sa siin rääägid
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
11.07.2009 18:00:18
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| umbes igal teisel on see olemas ei tea mis keskmisest sa siin rääägid |
Keskmine on see, et ma farmisin Dire Maulist manapatareid kolm kuud ja ei näinud seda kordagi droppimas vanilla ajal, praegu achieve'i tehes kukkus esimene kord. Vot see on keskmine.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
11.07.2009 18:15:06
|
|
|
Deatchargeri droprate'i tõsteti tunduvalt 3.0's.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
variousart
HV vaatleja
liitunud: 05.10.2007
|
11.07.2009 18:44:56
|
|
|
Deathcharger on IMO juba nii tavaline mount, et mina küll seda endale farmima ei kavatse hakata.
Pigem olen uhke sõites oma Raven Lord mountiga, mis kukkus kolmandal runnil ( droprate on 0,8-2%, päevas saab teha seda bossi ainult korra ja kaasas peab olema druid kellel epic flyingu questchain tehtud ).
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
11.07.2009 18:58:55
|
|
|
| veso kirjutas: |
No jah kõik on õnne peale, Al'ar ka raudselt kellelgi essa korraga droppinud. Minu sellepoolest on ikka rämedalt sitt luck, kõiges rollin väga halvasti. Kuigi võitsin just 2 päeva tagasi VoA10's endale Grand Black War Mammothi Lugesin, et drop rate pidi olema 1,4% ja rollisin 99/100st.
Skriin:
Spoiler 
Kahju muidugi, et sellel vendoreid peale ei saa panna.  |
Guildiga saime omal ajal A'lari esimesel killil, ja ise sain Deathchargeri ka esimese korraga - läksin igavusest korra proovima. Sõber tuli ka niisama kaasa rollisin 69 ta 15. Lucky ma arvan jamh.
Deatchargerist veel niipalju, et see on 100x parem Alliance tegelastel, kuna neil ju skeletol horsed puuduvad. Sama oleks Hordel tiger mountiga
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
11.07.2009 20:05:37
|
|
|
| Olge mureta. Varsti saate blizzardilt väikese eest osta enamus mängusiseseid esemeied, nende hulgas ka ratsusid ja lendavad ratsusid. Võibolla alguses jäävad mõned ratsud veel blizzardi kodukaupade kataloogist veel välja, kuid olge mureta. Tulles vastu wowi kogukonna tungivale nõudlusele, saabub teie postkasti kuu aega hiljem blizzardi uus ja parem kodukaupade kataloog, millest saab absoluutselt KÕIKI wowiga seotud mängusiseseid ja mänguväliseid esemeid eest osta.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
11.07.2009 20:18:13
|
|
|
| true timberg
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
V3rpooz
HV veteran

liitunud: 14.11.2005
|
11.07.2009 23:31:48
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| Olge mureta. Varsti saate blizzardilt väikese eest osta enamus mängusiseseid esemeied, nende hulgas ka ratsusid ja lendavad ratsusid. Võibolla alguses jäävad mõned ratsud veel blizzardi kodukaupade kataloogist veel välja, kuid olge mureta. Tulles vastu wowi kogukonna tungivale nõudlusele, saabub teie postkasti kuu aega hiljem blizzardi uus ja parem kodukaupade kataloog, millest saab absoluutselt KÕIKI wowiga seotud mängusiseseid ja mänguväliseid esemeid eest osta. |
fantaasia lendab
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sotamees
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2005
|
11.07.2009 23:38:16
|
|
|
Hah, päris hea
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
11.07.2009 23:51:48
|
|
|
| Ei näeks selles midagi üllatavat, kui aus olla. Microtransactions ftw.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dzombe
HV kasutaja
liitunud: 17.01.2003
|
12.07.2009 00:36:57
|
|
|
Juba ammu on olnud mõte, miks ei saa kasutaja tellida enda mängitavast charist 1:1 koopiat, mis oleks saajuures ka korralik. Mitte mingi blizzardi charide näidis, mis isegi meil müügis ja näeb välja kui õudus kuubis.
_________________ -- |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TanelJ
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.07.2004
|
12.07.2009 07:34:11
|
|
|
Täna sai siis For The Alliance ära tehtud. Auhinnaks siis kuninga poolt selline vihane karu
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lordlesta
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
12.07.2009 15:32:45
|
|
|
| TanelJ, TBC aeg oli sellel karul isegi mingi väärtus olemas, aga hetkel niisama pointless karu mis on kõikidel olemas.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
12.07.2009 16:07:26
|
|
|
| Lordlesta kirjutas: |
| TanelJ, TBC aeg oli sellel karul isegi mingi väärtus olemas, aga hetkel niisama pointless karu mis on kõikidel olemas. |
Ära t*ra si*u kaasmaalasele hinge raisk mun*. EMOTSIONAALNE VÄÄRTUS ON KARUL IGAVESEKS JA KÕIGIL EI OLE SEDA ARRRRRRRRRSKfjhdklfjkfjlfkjlkfjg öhdlög
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
12.07.2009 16:12:51
|
|
|
| TanelJ kirjutas: |
Täna sai siis For The Alliance ära tehtud. Auhinnaks siis kuninga poolt selline vihane karu
 |
*Farmib reppi nende õlgade jaoks* -.-
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
12.07.2009 16:25:26
|
|
|
| Lordlesta kirjutas: |
| TanelJ, TBC aeg oli sellel karul isegi mingi väärtus olemas, aga hetkel niisama pointless karu mis on kõikidel olemas. |
Päris iga mees ikka pole vastaste kuningaid ja poisse ja plikasid maha löönud.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Button
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
12.07.2009 17:53:14
|
|
|
Heh sain ka eile kaks vahvat asja
Spoiler 
check out tha hat
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
13.07.2009 10:04:43
|
|
|
Kui veel mängisin sain kah oma 6nädalat seda jahitud. Kahjuks parim saavutus oli miskised petid ja munad
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
company
HV vaatleja

liitunud: 02.06.2008
|
14.07.2009 10:29:53
|
|
|
Tarvis natuke abi FPS'i tõstmiseks mängus. Omal mõtted juba otsa saamas. Lugenud siit-sealt foorumeid ja muid teaduslike artikleid mängu kohta kuid tulutult.
Dalaran ja 25 man raid möödub peamiselt 1.1-7 fps'i saatel, mujal 35-60 fps'i. Tundub, et video/soundi settingute muutmine suurt variatsiooni ei tekita fps'is.
Alt+Ctrl+Del näitab, et WoW hõivab 100% prose ressursist, memory ca. 40-50%.
Rig: 939 Athlon 64 3800+ (1 core)
4x Corsair 512RAM 400Hz
ATI Radeon 3870 512MB DDR3
Mobo MSI K8N SLI Nforce4 chipiga
Toide, Qtec 550
Ehk leiame mõne idee, kus kohast võiks midagi kruvida.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
14.07.2009 10:31:19
|
|
|
Prose taha jääb üsna tõenäoliselt kinni.
Kas varjud on kinni keeratud ja kui suurt efekti annab nende sisse/välja lülitamine?
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
14.07.2009 10:31:45
|
|
|
| Vaheta prose mõne veidi uuema kahetuumalise vastu?
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
14.07.2009 11:18:53
|
|
|
Eile oli guildmasteril vist suht halb päev. Rahvas failis üsna kapitaalselt Thorim'i hardmode peal ning lõpuks võtsime ta easymodes maha. Vezaxi oneshottisime kuid kui Yoggi peale jõudsime siis oli algul kaks autorun'ist põhjustatud wipe'i ning kui kolmandal korral alustasime siis üks uus hunter jooksis GM ja minu nina all otse pilve sisse. 5s hiljem toda tegelast enam gildis polnud
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
V3rpooz
HV veteran

liitunud: 14.11.2005
|
14.07.2009 12:02:52
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
Eile oli guildmasteril vist suht halb päev. Rahvas failis üsna kapitaalselt Thorim'i hardmode peal ning lõpuks võtsime ta easymodes maha. Vezaxi oneshottisime kuid kui Yoggi peale jõudsime siis oli algul kaks autorun'ist põhjustatud wipe'i ning kui kolmandal korral alustasime siis üks uus hunter jooksis GM ja minu nina all otse pilve sisse. 5s hiljem toda tegelast enam gildis polnud  |
trial oli siis ?
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
14.07.2009 12:15:09
|
|
|
Trial member jah, vist oli teist nädalat gildis ja raidimas kui mälu ei peta.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noonius
HV kasutaja

liitunud: 20.08.2002
|
14.07.2009 12:48:41
|
|
|
lol, aga kas need, kes oma lollusest autoruni'ga wipe põhjustasid ka /gkick osaliseks said?
_________________
| tsitaat: |
Mingi paks pihv paugub siin
|
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
14.07.2009 13:32:40
|
|
|
| kui nad cored olid siis ofc not. see ju common värk, et trialid lüüakse kohe minema kui pasa keeravad.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
14.07.2009 13:41:41
|
|
|
nood teised ei saanud kuna üks sai kohe peale autorun'i sisse lülitamist DC ja teine jooksis sisse peale seda, kui readycheckis kõik yes vajutasid kuigi 3-4 tegelast polnud valmis.
Üldjuhul küll asi me gildis nii karm ei ole, ennegi tehtud igasugu lollusi a'la fan of knives keset Vezaxi trashpacki mis on CC'tud või tankitud esimesed neli bossi kasutades FL'i jaoks selga tõmmatud max ilvl geari. Lihtsalt GM oli üle keskmise halvas tujus too õhtu, muud ei miskit.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
14.07.2009 15:28:32
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
nood teised ei saanud kuna üks sai kohe peale autorun'i sisse lülitamist DC ja teine jooksis sisse peale seda, kui readycheckis kõik yes vajutasid kuigi 3-4 tegelast polnud valmis.
|
mille poolest modemi kinnipanek ja mittevalmis grupi eest sissejooksmine erineb midagi perse keeramisega?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
14.07.2009 15:37:00
|
|
|
Sellega, et need pole eriti välditavad? Tolle teise wipe'i puhul on peamine süü nonde peal, kes ütlesid et on valmis kuigi tegelikult ei olnud. Otse pilve sisse jooksmine on lihtsalt oma lollusest põhjustatud viga mida ei tohiks mingil juhul teha.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Button
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
15.07.2009 01:16:37
|
|
|
heh sai kah siis pühap esimest korda general 25 maha notitud, täna maitsesime yoggy, phase 2st küll kaugemale ei jõudnud, phase 1 sai suht töökorda,
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2Fast4You
HV kasutaja
liitunud: 07.11.2006
|
16.07.2009 16:39:56
|
|
|
OT:Heips Mul selline mure, et kas kegi pärnakatest saaks mulle wowi plaate laenata installimiseks?Kui keegi saab sisi paluks PS postkasti:D
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freestyler
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2002
|
18.07.2009 21:34:59
|
|
|
| Blizzard downloader üritab juba mitu tundi uut patchi alla tõmmata aga asi seisab seal 3 MB juures... Kas kuskilt otse ka selle patchi kätte saab?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
V3rpooz
HV veteran

liitunud: 14.11.2005
|
18.07.2009 23:54:36
|
|
|
Goblins and Worgens are the new races of the Expansion
Timbergile motivatsiooni, et naasta wowi maailma psss elagu Goblinid
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lordlesta
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
19.07.2009 00:10:29
|
|
|
Ma lähen Gobliniga Booty Bay'd lammutama. 8)
Aga jah, see pole ametlink info.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
variousart
HV vaatleja
liitunud: 05.10.2007
|
19.07.2009 02:43:15
|
|
|
| logitech13 kirjutas: |
Goblins and Worgens are the new races of the Expansion
Timbergile motivatsiooni, et naasta wowi maailma psss elagu Goblinid |
Seda, et paar tekstuuri mängu juurde lisati ei kinnita midagi. Võib-olla Blizzard üritab sellega inimestele " kärbseid pähe ajada "?
Mulle pakub huvi pigem see tekst:
| tsitaat: |
| On a non related sidenote, I would also like to point out that the old Emerald Dream maps that have been in the game files for years have been slightly updated throughout the 3.2, and in the Build 10072 of the PTRs the Map.dbc file with some of the settings for each zone was updated to make it a 40 Players max zone. |
40-man raidid tulevad tagasi? Samas on võimalus, et tehakse ka mingi 20v20 battleground.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Araablane
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2008
|
19.07.2009 02:57:31
|
|
|
Emerald Dream võiks küll tulla
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marek114
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2006
|
19.07.2009 04:29:54
|
|
|
| logitech13 kirjutas: |
Goblins and Worgens are the new races of the Expansion
Timbergile motivatsiooni, et naasta wowi maailma psss elagu Goblinid |
Vaevalt, mingite tekstuuride pealt ei tsauks seda küll järeldada.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lordlesta
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
19.07.2009 05:30:41
|
|
|
| Need ei ole lihtsalt tekstuurid. Tegu on siiski maskidega, mis on igal mängitaval rassil olemas. Nüüd tehti Goblin'i ja Worgen'i maskid ka juurde, aga nad pole mängitavad hetkel. Siit võib siis järeldada, et järgmises expansion'is on. Muidugi see pole 100% kindel, aga ei usu, et neid nüüd niisama lambist tehti.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
19.07.2009 11:21:18
|
|
|
| Lordlesta kirjutas: |
| Need ei ole lihtsalt tekstuurid. Tegu on siiski maskidega, mis on igal mängitaval rassil olemas. Nüüd tehti Goblin'i ja Worgen'i maskid ka juurde, aga nad pole mängitavad hetkel. Siit võib siis järeldada, et järgmises expansion'is on. Muidugi see pole 100% kindel, aga ei usu, et neid nüüd niisama lambist tehti. |
See oleks natuke sürr ju, kui worgenid oleks alliance'i rass... Human - Night Elf - Dwarf - Gnome - Draenei ja siis järsku mingi rääkiv kääbushunt?
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Traf
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.12.2007
|
19.07.2009 11:48:09
|
|
|
| Psych0 kirjutas: |
| Lordlesta kirjutas: |
| Need ei ole lihtsalt tekstuurid. Tegu on siiski maskidega, mis on igal mängitaval rassil olemas. Nüüd tehti Goblin'i ja Worgen'i maskid ka juurde, aga nad pole mängitavad hetkel. Siit võib siis järeldada, et järgmises expansion'is on. Muidugi see pole 100% kindel, aga ei usu, et neid nüüd niisama lambist tehti. |
See oleks natuke sürr ju, kui worgenid oleks alliance'i rass... Human - Night Elf - Dwarf - Gnome - Draenei ja siis järsku mingi rääkiv kääbushunt? |
Kääbushunt oleks parem kui praegused space goatid.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
19.07.2009 11:58:13
|
|
|
| Psych0 kirjutas: |
See oleks natuke sürr ju, kui worgenid oleks alliance'i rass... Human - Night Elf - Dwarf - Gnome - Draenei ja siis järsku mingi rääkiv kääbushunt? |
Tunne oma lore'i. Üks kolmanda sõja üle elanud inimeste kuningriikidest muudeti täies kooseisus worgeniteks. Päeval inimesed, öösel hundid.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
19.07.2009 13:03:51
|
|
|
| Nu fantaasia mehed, rääkige mis nende racialid võiksid olla : D
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
19.07.2009 13:05:00
|
|
|
| Kuu poole ulgumine?
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
19.07.2009 13:06:54
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Psych0 kirjutas: |
See oleks natuke sürr ju, kui worgenid oleks alliance'i rass... Human - Night Elf - Dwarf - Gnome - Draenei ja siis järsku mingi rääkiv kääbushunt? |
Tunne oma lore'i. Üks kolmanda sõja üle elanud inimeste kuningriikidest muudeti täies kooseisus worgeniteks. Päeval inimesed, öösel hundid. |
Ups, ajasin sassi Wolvaritega. Libahundid on tõesti normaalsemad, kui Draeneid.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
19.07.2009 13:26:31
|
|
|
| Fuck worgens, gief pandaren!
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
19.07.2009 13:52:42
|
|
|
| veso kirjutas: |
| <b>piix</b> worgens, gief pandaren! |
Kui WoW Hiinas bänni saab, siis saamegi
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
19.07.2009 14:42:46
|
|
|
"we have a lot of plans for Battlegrounds -- including rated, performance-based Battlegrounds providing access to higher-quality rewards -- actively in the works. We'll be discussing more of this at BlizzCon"
Huvitav
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Traf
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.12.2007
|
19.07.2009 17:45:55
|
|
|
| Rasvane kirjutas: |
| Nu fantaasia mehed, rääkige mis nende racialid võiksid olla : D |
Dog Scratch - Restores 40% of maximum mana over 10 seconds. Channeled. (5 minute cooldown)
Piss - Marks the territory, raising your attack power by 10% while in the area. 15yd range. (2 min cooldown)
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
19.07.2009 18:00:54
|
|
|
| Traf kirjutas: |
| Rasvane kirjutas: |
| Nu fantaasia mehed, rääkige mis nende racialid võiksid olla : D |
Dog Scratch - Restores 40% of maximum mana over 10 seconds. Channeled. (5 minute cooldown)
Piss - Marks the territory, raising your attack power by 10% while in the area. 15yd range. (2 min cooldown) |
Howl - Wake all the neighbours in 100 yard radius. Has a chance to enrage the neighbours.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|