Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 239, 240, 241 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millises serveris ja miks hakkad mängima?
PVP, sest ... (täpsustan teemas)
42%
 42%  [ 29 ]
PVE, sest ...
25%
 25%  [ 17 ]
RP, sest ...
2%
 2%  [ 2 ]
RP-PVP, sest ...
10%
 10%  [ 7 ]
Vahet pole, sest ...
19%
 19%  [ 13 ]
hääli kokku : 68

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2009 16:42:31 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
või siis 3ndal katsel ja aldile 10 korraga


Jutt oli keskmisest drop chancest.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2009 17:56:07 vasta tsitaadiga

umbes igal teisel on see olemas ei tea mis keskmisest sa siin rääägid
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2009 18:00:18 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
umbes igal teisel on see olemas ei tea mis keskmisest sa siin rääägid


Keskmine on see, et ma farmisin Dire Maulist manapatareid kolm kuud ja ei näinud seda kordagi droppimas vanilla ajal, praegu achieve'i tehes kukkus esimene kord. Vot see on keskmine.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 11.07.2009 18:15:06 vasta tsitaadiga

Deatchargeri droprate'i tõsteti tunduvalt 3.0's.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
variousart
HV vaatleja

liitunud: 05.10.2007




sõnum 11.07.2009 18:44:56 vasta tsitaadiga

Deathcharger on IMO juba nii tavaline mount, et mina küll seda endale farmima ei kavatse hakata.
Pigem olen uhke sõites oma Raven Lord mountiga, mis kukkus kolmandal runnil ( droprate on 0,8-2%, päevas saab teha seda bossi ainult korra ja kaasas peab olema druid kellel epic flyingu questchain tehtud ).
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 11.07.2009 18:58:55 vasta tsitaadiga

veso kirjutas:
No jah kõik on õnne peale, Al'ar ka raudselt kellelgi essa korraga droppinud. Minu sellepoolest on ikka rämedalt sitt luck, kõiges rollin väga halvasti. Kuigi võitsin just 2 päeva tagasi VoA10's endale Grand Black War Mammothi icon_smile.gif Lugesin, et drop rate pidi olema 1,4% ja rollisin 99/100st.
Skriin:
Spoiler Spoiler Spoiler

Kahju muidugi, et sellel vendoreid peale ei saa panna. icon_sad.gif


Guildiga saime omal ajal A'lari esimesel killil, ja ise sain Deathchargeri ka esimese korraga - läksin igavusest korra proovima. Sõber tuli ka niisama kaasa rollisin 69 ta 15. Lucky ma arvan jamh.
Deatchargerist veel niipalju, et see on 100x parem Alliance tegelastel, kuna neil ju skeletol horsed puuduvad. Sama oleks Hordel tiger mountiga icon_wink.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2009 20:05:37 vasta tsitaadiga

Olge mureta. Varsti saate blizzardilt väikese € eest osta enamus mängusiseseid esemeied, nende hulgas ka ratsusid ja lendavad ratsusid. Võibolla alguses jäävad mõned ratsud veel blizzardi kodukaupade kataloogist veel välja, kuid olge mureta. Tulles vastu wowi kogukonna tungivale nõudlusele, saabub teie postkasti kuu aega hiljem blizzardi uus ja parem kodukaupade kataloog, millest saab absoluutselt KÕIKI wowiga seotud mängusiseseid ja mänguväliseid esemeid €€ eest osta.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2009 20:18:13 vasta tsitaadiga

true timberg
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V3rpooz
HV veteran
V3rpooz

liitunud: 14.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2009 23:31:48 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Olge mureta. Varsti saate blizzardilt väikese € eest osta enamus mängusiseseid esemeied, nende hulgas ka ratsusid ja lendavad ratsusid. Võibolla alguses jäävad mõned ratsud veel blizzardi kodukaupade kataloogist veel välja, kuid olge mureta. Tulles vastu wowi kogukonna tungivale nõudlusele, saabub teie postkasti kuu aega hiljem blizzardi uus ja parem kodukaupade kataloog, millest saab absoluutselt KÕIKI wowiga seotud mängusiseseid ja mänguväliseid esemeid €€ eest osta.



fantaasia lendab
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sotamees
Kreisi kasutaja
sotamees

liitunud: 29.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2009 23:38:16 vasta tsitaadiga

Hah, päris hea thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2009 23:51:48 vasta tsitaadiga

Ei näeks selles midagi üllatavat, kui aus olla. Microtransactions ftw.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dzombe
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2009 00:36:57 vasta tsitaadiga

Juba ammu on olnud mõte, miks ei saa kasutaja tellida enda mängitavast charist 1:1 koopiat, mis oleks saajuures ka korralik. Mitte mingi blizzardi charide näidis, mis isegi meil müügis ja näeb välja kui õudus kuubis.
_________________
--
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TanelJ
Kreisi kasutaja
TanelJ

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2009 07:34:11 vasta tsitaadiga

Täna sai siis For The Alliance ära tehtud. Auhinnaks siis kuninga poolt selline vihane karu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2009 15:32:45 vasta tsitaadiga

TanelJ, TBC aeg oli sellel karul isegi mingi väärtus olemas, aga hetkel niisama pointless karu mis on kõikidel olemas.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2009 16:07:26 vasta tsitaadiga

Lordlesta kirjutas:
TanelJ, TBC aeg oli sellel karul isegi mingi väärtus olemas, aga hetkel niisama pointless karu mis on kõikidel olemas.

Ära t*ra si*u kaasmaalasele hinge raisk mun*. EMOTSIONAALNE VÄÄRTUS ON KARUL IGAVESEKS JA KÕIGIL EI OLE SEDA ARRRRRRRRRSKfjhdklfjkfjlfkjlkfjg öhdlög
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2009 16:12:51 vasta tsitaadiga

TanelJ kirjutas:
Täna sai siis For The Alliance ära tehtud. Auhinnaks siis kuninga poolt selline vihane karu icon_biggrin.gif


*Farmib reppi nende õlgade jaoks* -.-
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2009 16:25:26 vasta tsitaadiga

Lordlesta kirjutas:
TanelJ, TBC aeg oli sellel karul isegi mingi väärtus olemas, aga hetkel niisama pointless karu mis on kõikidel olemas.


Päris iga mees ikka pole vastaste kuningaid ja poisse ja plikasid maha löönud.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Button
HV kasutaja
Button

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2009 17:53:14 vasta tsitaadiga

Heh sain ka eile kaks vahvat asja icon_smile.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


check out tha hat icon_lol.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 13.07.2009 10:04:43 vasta tsitaadiga

Kui veel mängisin sain kah oma 6nädalat seda jahitud. Kahjuks parim saavutus oli miskised petid ja munad icon_smile.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
company
HV vaatleja
company

liitunud: 02.06.2008




sõnum 14.07.2009 10:29:53 vasta tsitaadiga

Tarvis natuke abi FPS'i tõstmiseks mängus. Omal mõtted juba otsa saamas. Lugenud siit-sealt foorumeid ja muid teaduslike artikleid mängu kohta kuid tulutult.

Dalaran ja 25 man raid möödub peamiselt 1.1-7 fps'i saatel, mujal 35-60 fps'i. Tundub, et video/soundi settingute muutmine suurt variatsiooni ei tekita fps'is.

Alt+Ctrl+Del näitab, et WoW hõivab 100% prose ressursist, memory ca. 40-50%.

Rig: 939 Athlon 64 3800+ (1 core)
4x Corsair 512RAM 400Hz
ATI Radeon 3870 512MB DDR3
Mobo MSI K8N SLI Nforce4 chipiga
Toide, Qtec 550 icon_wink.gif

Ehk leiame mõne idee, kus kohast võiks midagi kruvida.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 14.07.2009 10:31:19 vasta tsitaadiga

Prose taha jääb üsna tõenäoliselt kinni.

Kas varjud on kinni keeratud ja kui suurt efekti annab nende sisse/välja lülitamine?

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2009 10:31:45 vasta tsitaadiga

Vaheta prose mõne veidi uuema kahetuumalise vastu?
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 14.07.2009 11:18:53 vasta tsitaadiga

Eile oli guildmasteril vist suht halb päev. Rahvas failis üsna kapitaalselt Thorim'i hardmode peal ning lõpuks võtsime ta easymodes maha. Vezaxi oneshottisime kuid kui Yoggi peale jõudsime siis oli algul kaks autorun'ist põhjustatud wipe'i ning kui kolmandal korral alustasime siis üks uus hunter jooksis GM ja minu nina all otse pilve sisse. 5s hiljem toda tegelast enam gildis polnud icon_razz1.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V3rpooz
HV veteran
V3rpooz

liitunud: 14.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2009 12:02:52 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Eile oli guildmasteril vist suht halb päev. Rahvas failis üsna kapitaalselt Thorim'i hardmode peal ning lõpuks võtsime ta easymodes maha. Vezaxi oneshottisime kuid kui Yoggi peale jõudsime siis oli algul kaks autorun'ist põhjustatud wipe'i ning kui kolmandal korral alustasime siis üks uus hunter jooksis GM ja minu nina all otse pilve sisse. 5s hiljem toda tegelast enam gildis polnud icon_razz1.gif




trial oli siis ?
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 14.07.2009 12:15:09 vasta tsitaadiga

Trial member jah, vist oli teist nädalat gildis ja raidimas kui mälu ei peta.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noonius
HV kasutaja
noonius

liitunud: 20.08.2002




sõnum 14.07.2009 12:48:41 vasta tsitaadiga

lol, aga kas need, kes oma lollusest autoruni'ga wipe põhjustasid ka /gkick osaliseks said?
_________________
tsitaat:

Mingi paks pihv paugub siin
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 14.07.2009 13:32:40 vasta tsitaadiga

kui nad cored olid siis ofc not. see ju common värk, et trialid lüüakse kohe minema kui pasa keeravad.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 14.07.2009 13:41:41 vasta tsitaadiga

nood teised ei saanud kuna üks sai kohe peale autorun'i sisse lülitamist DC ja teine jooksis sisse peale seda, kui readycheckis kõik yes vajutasid kuigi 3-4 tegelast polnud valmis.

Üldjuhul küll asi me gildis nii karm ei ole, ennegi tehtud igasugu lollusi a'la fan of knives keset Vezaxi trashpacki mis on CC'tud või tankitud esimesed neli bossi kasutades FL'i jaoks selga tõmmatud max ilvl geari. Lihtsalt GM oli üle keskmise halvas tujus too õhtu, muud ei miskit.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 14.07.2009 15:28:32 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
nood teised ei saanud kuna üks sai kohe peale autorun'i sisse lülitamist DC ja teine jooksis sisse peale seda, kui readycheckis kõik yes vajutasid kuigi 3-4 tegelast polnud valmis.
mille poolest modemi kinnipanek ja mittevalmis grupi eest sissejooksmine erineb midagi perse keeramisega?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 14.07.2009 15:37:00 vasta tsitaadiga

Sellega, et need pole eriti välditavad? Tolle teise wipe'i puhul on peamine süü nonde peal, kes ütlesid et on valmis kuigi tegelikult ei olnud. Otse pilve sisse jooksmine on lihtsalt oma lollusest põhjustatud viga mida ei tohiks mingil juhul teha.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Button
HV kasutaja
Button

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2009 01:16:37 vasta tsitaadiga

heh sai kah siis pühap esimest korda general 25 maha notitud, täna maitsesime yoggy, phase 2st küll kaugemale ei jõudnud, phase 1 sai suht töökorda, thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2Fast4You
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2006




sõnum 16.07.2009 16:39:56 vasta tsitaadiga

OT:Heips icon_biggrin.gif Mul selline mure, et kas kegi pärnakatest saaks mulle wowi plaate laenata installimiseks?Kui keegi saab sisi paluks PS postkasti:D
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 18.07.2009 21:34:59 vasta tsitaadiga

Blizzard downloader üritab juba mitu tundi uut patchi alla tõmmata aga asi seisab seal 3 MB juures... Kas kuskilt otse ka selle patchi kätte saab?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V3rpooz
HV veteran
V3rpooz

liitunud: 14.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2009 23:54:36 vasta tsitaadiga

Goblins and Worgens are the new races of the Expansion

Timbergile motivatsiooni, et naasta wowi maailma psss elagu Goblinid
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2009 00:10:29 vasta tsitaadiga

Ma lähen Gobliniga Booty Bay'd lammutama. 8)


Aga jah, see pole ametlink info.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
variousart
HV vaatleja

liitunud: 05.10.2007




sõnum 19.07.2009 02:43:15 vasta tsitaadiga

logitech13 kirjutas:
Goblins and Worgens are the new races of the Expansion

Timbergile motivatsiooni, et naasta wowi maailma psss elagu Goblinid


Seda, et paar tekstuuri mängu juurde lisati ei kinnita midagi. Võib-olla Blizzard üritab sellega inimestele " kärbseid pähe ajada "?

Mulle pakub huvi pigem see tekst:

tsitaat:
On a non related sidenote, I would also like to point out that the old Emerald Dream maps that have been in the game files for years have been slightly updated throughout the 3.2, and in the Build 10072 of the PTRs the Map.dbc file with some of the settings for each zone was updated to make it a 40 Players max zone.


40-man raidid tulevad tagasi? Samas on võimalus, et tehakse ka mingi 20v20 battleground.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2009 02:57:31 vasta tsitaadiga

Emerald Dream võiks küll tulla thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marek114
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006




sõnum 19.07.2009 04:29:54 vasta tsitaadiga

logitech13 kirjutas:
Goblins and Worgens are the new races of the Expansion

Timbergile motivatsiooni, et naasta wowi maailma psss elagu Goblinid

Vaevalt, mingite tekstuuride pealt ei tsauks seda küll järeldada.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2009 05:30:41 vasta tsitaadiga

Need ei ole lihtsalt tekstuurid. Tegu on siiski maskidega, mis on igal mängitaval rassil olemas. Nüüd tehti Goblin'i ja Worgen'i maskid ka juurde, aga nad pole mängitavad hetkel. Siit võib siis järeldada, et järgmises expansion'is on. Muidugi see pole 100% kindel, aga ei usu, et neid nüüd niisama lambist tehti.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2009 11:21:18 vasta tsitaadiga

Lordlesta kirjutas:
Need ei ole lihtsalt tekstuurid. Tegu on siiski maskidega, mis on igal mängitaval rassil olemas. Nüüd tehti Goblin'i ja Worgen'i maskid ka juurde, aga nad pole mängitavad hetkel. Siit võib siis järeldada, et järgmises expansion'is on. Muidugi see pole 100% kindel, aga ei usu, et neid nüüd niisama lambist tehti.


See oleks natuke sürr ju, kui worgenid oleks alliance'i rass... Human - Night Elf - Dwarf - Gnome - Draenei ja siis järsku mingi rääkiv kääbushunt?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 19.07.2009 11:48:09 vasta tsitaadiga

Psych0 kirjutas:
Lordlesta kirjutas:
Need ei ole lihtsalt tekstuurid. Tegu on siiski maskidega, mis on igal mängitaval rassil olemas. Nüüd tehti Goblin'i ja Worgen'i maskid ka juurde, aga nad pole mängitavad hetkel. Siit võib siis järeldada, et järgmises expansion'is on. Muidugi see pole 100% kindel, aga ei usu, et neid nüüd niisama lambist tehti.


See oleks natuke sürr ju, kui worgenid oleks alliance'i rass... Human - Night Elf - Dwarf - Gnome - Draenei ja siis järsku mingi rääkiv kääbushunt?

Kääbushunt oleks parem kui praegused space goatid.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2009 11:58:13 vasta tsitaadiga

Psych0 kirjutas:

See oleks natuke sürr ju, kui worgenid oleks alliance'i rass... Human - Night Elf - Dwarf - Gnome - Draenei ja siis järsku mingi rääkiv kääbushunt?


Tunne oma lore'i. Üks kolmanda sõja üle elanud inimeste kuningriikidest muudeti täies kooseisus worgeniteks. Päeval inimesed, öösel hundid.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 19.07.2009 13:03:51 vasta tsitaadiga

Nu fantaasia mehed, rääkige mis nende racialid võiksid olla : D
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2009 13:05:00 vasta tsitaadiga

Kuu poole ulgumine?
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2009 13:06:54 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Psych0 kirjutas:

See oleks natuke sürr ju, kui worgenid oleks alliance'i rass... Human - Night Elf - Dwarf - Gnome - Draenei ja siis järsku mingi rääkiv kääbushunt?


Tunne oma lore'i. Üks kolmanda sõja üle elanud inimeste kuningriikidest muudeti täies kooseisus worgeniteks. Päeval inimesed, öösel hundid.


Ups, ajasin sassi Wolvaritega. Libahundid on tõesti normaalsemad, kui Draeneid.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 19.07.2009 13:26:31 vasta tsitaadiga

Fuck worgens, gief pandaren!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2009 13:52:42 vasta tsitaadiga

veso kirjutas:
<b>piix</b> worgens, gief pandaren!


Kui WoW Hiinas bänni saab, siis saamegi icon_lol.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 19.07.2009 14:42:46 vasta tsitaadiga

"we have a lot of plans for Battlegrounds -- including rated, performance-based Battlegrounds providing access to higher-quality rewards -- actively in the works. We'll be discussing more of this at BlizzCon"

Huvitav

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 19.07.2009 17:45:55 vasta tsitaadiga

Rasvane kirjutas:
Nu fantaasia mehed, rääkige mis nende racialid võiksid olla : D


Dog Scratch - Restores 40% of maximum mana over 10 seconds. Channeled. (5 minute cooldown)
Piss - Marks the territory, raising your attack power by 10% while in the area. 15yd range. (2 min cooldown)
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2009 18:00:54 vasta tsitaadiga

Traf kirjutas:
Rasvane kirjutas:
Nu fantaasia mehed, rääkige mis nende racialid võiksid olla : D


Dog Scratch - Restores 40% of maximum mana over 10 seconds. Channeled. (5 minute cooldown)
Piss - Marks the territory, raising your attack power by 10% while in the area. 15yd range. (2 min cooldown)


Howl - Wake all the neighbours in 100 yard radius. Has a chance to enrage the neighbours.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 239, 240, 241 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.