Crack ka olemas lõpuks. Cracker, kaugele sa oma missiooni jõudnud oled?
Ise ehitan aegamisi suuremat MOUT lahingut. _________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Huvitav, kas venekeelse versiooniga saab ka ülemaailmsetesse serveritesse joinida, või on suletud ringile? See ju niipalju odavam. Mingi language patch ka sellele kõlbab? Hind on muidugi meelitav.
Vaja on ainult CD-KEYd sellest karbist. Installatsioon võib olla rahumeeli netist tõmmatud - peaasi, et FADE seda plaati sööb või kui ei söö, peaks ka sellele rohtu leidma.
Ostsin ära vene versiooni. Oskab keegi öelda, kas leidub mõni patch, mis muudaks inglise keelseks? Ei tahaks eriti iga patchiga cracki ootama jääda.
Kas muidu tõmmatud inglise keelne versioon hakkab tööle ilma crackita, kui on installitud originaal cd-keyga ja sees on originaal venekeelne plaat?
CD-key töötab ilusti serverites.
Ostsin ära vene versiooni. Oskab keegi öelda, kas leidub mõni patch, mis muudaks inglise keelseks? Ei tahaks eriti iga patchiga cracki ootama jääda.
Kas muidu tõmmatud inglise keelne versioon hakkab tööle ilma crackita, kui on installitud originaal cd-keyga ja sees on originaal venekeelne plaat?
CD-key töötab ilusti serverites.
pidid ju muljetama, proovi siis nüüd ära _________________ ☠
Ostsin ära vene versiooni. Oskab keegi öelda, kas leidub mõni patch, mis muudaks inglise keelseks? Ei tahaks eriti iga patchiga cracki ootama jääda.
Kas muidu tõmmatud inglise keelne versioon hakkab tööle ilma crackita, kui on installitud originaal cd-keyga ja sees on originaal venekeelne plaat?
CD-key töötab ilusti serverites.
Mäng on installitud, cd key töötab ilusti igas serveris. Ainuke probleem, mäng on venekeelne. Sellele tuleb mingi lahendus leida. Tundub, et tõmban endale iso, installin selle vene cd-keyga (ehk saab) ja siis proovin ilma crackita mängida, dvd samal ajal sees (ehk töötab) On lootust nii tööle saada? Ei tahaks ratiot niisama rikkuda
KuriVaiM1 kirjutas:
lauri23 kirjutas:
Ostsin ära vene versiooni. Oskab keegi öelda, kas leidub mõni patch, mis muudaks inglise keelseks? Ei tahaks eriti iga patchiga cracki ootama jääda.
Kas muidu tõmmatud inglise keelne versioon hakkab tööle ilma crackita, kui on installitud originaal cd-keyga ja sees on originaal venekeelne plaat?
CD-key töötab ilusti serverites.
lauri23, õigus jah, 3 faili on vaja asendada language.pbo - addons folderis ja languagecore.pbo, languagecore.pbo Dta folderis _________________ "Mõtle kriitiliselt"
mängin nüüd missioone, väga reaalseks ikka tehtud, isegi silmad...vaatad päikest või night visioni ja kui mujale vaatad siis läheb nats aega kuni silmad hakkavad jälle normaaselt nägema, nagu päriselt. Liikumine on kehva first personil aga tihirdil, nagu arendaja ütles, on palju normaalsem(loe: reaalsem) ja sujuvam. Negatiivse koha pealt peab ütlema, et missioonid natuke laialivalguvad ja ehk liiga vabadust pakkuvad, vahel ei saagi aru, et kas pean veel miskit tegema, kuhugi minema või on bug, et saaks missiooni lõpetada... tegelt on ikka ülikeerukas mäng tehtud võimaluste poolest, ise uurin pidevalt kuidas miski nupp-käsk töötab jms, kui selgeks lõpuks saab siis on vägev.
need kes OFP'ed/Arma't mängind on neile ei tohiks eriti midagi uut olla, nt rühma käskluste klahvikombinatsioonides, põhifunktsioonid on samad _________________ "Mõtle kriitiliselt"
Tellisin mängu game.co.uk lehelt reedel ja täna potsatas mäng juba postkasti. Üllatavalt kiirelt tuli ja ei kasutanud ka mingi kiirkulleri teenuseid. _________________ Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein
Buge on ikka rämedalt palju ma ütleks. Aga enamus ei sega väga mängimist. Mõned hullemad, nagu co-opis respawnid ennast (või keegi teie respawnib ennast) surnuks lambist. 1 mees sureb, missioon otsast peale, kuna save ei tööta co-opis
MP coop, kukkusin paadisillalt vette, kui veest välja sain relva enam ei olnud , tuukri kombel sügavamale sukelduda ka ei saanud et äkki võibolla tukk vedeleb kusagil põhjas _________________ "Mõtle kriitiliselt"
MP coop, kukkusin paadisillalt vette, kui veest välja sain relva enam ei olnud , tuukri kombel sügavamale sukelduda ka ei saanud et äkki võibolla tukk vedeleb kusagil põhjas
See on vist taotluslik, ArmA1-s õnnestus ka vees relvi kaotada.
vanal opflashil veteran tasemes ei saanud ka uuesti alustada või õigemini saveda
Vanas OpF-s olid autosalvestuse kohad pluss 1 (rõhutan ÜKS) vabasalvestus... juhul, kui surma said, võisid kas siis sealt jätkata või missiooni uuesti alustada...
P.S. Vana hea Operation Flashpoint (koos järgedega) siiani üks lemmikuid... _________________ u call me freak, cuz ay'em different...
i call u freaks, cuz ya' all look same!
Vanas OpF-s olid autosalvestuse kohad pluss 1 (rõhutan ÜKS) vabasalvestus... juhul, kui surma said, võisid kas siis sealt jätkata või missiooni uuesti alustada...
P.S. Vana hea Operation Flashpoint (koos järgedega) siiani üks lemmikuid...
Targemad mehed leidsid sellele ka rohtu
Co-opiga jama häirib veidi jah, et ei saa viimasest autosavest jätkata.
vanal opflashil veteran tasemes ei saanud ka uuesti alustada või õigemini saveda
Vanas OpF-s olid autosalvestuse kohad pluss 1 (rõhutan ÜKS) vabasalvestus... juhul, kui surma said, võisid kas siis sealt jätkata või missiooni uuesti alustada...
P.S. Vana hea Operation Flashpoint (koos järgedega) siiani üks lemmikuid...
OT: Vist oli korraga vasak CTRL + NUM Minus... ja kirjutad "SAVEGAME"?
... täpselt enam ei mäleta... _________________ u call me freak, cuz ay'em different...
i call u freaks, cuz ya' all look same!
Mul selline probleem, et ei ole mingisugust häält mängus. Ei menüüs ei lahingus. Äkki kellegi on olnud samasugune probleem. Mingitest driverite ja directx uuendamisest ärge rääkima tulge palun
Mul selline probleem, et ei ole mingisugust häält mängus. Ei menüüs ei lahingus. Äkki kellegi on olnud samasugune probleem. Mingitest driverite ja directx uuendamisest ärge rääkima tulge palun
Mul selline probleem, et ei ole mingisugust häält mängus. Ei menüüs ei lahingus. Äkki kellegi on olnud samasugune probleem. Mingitest driverite ja directx uuendamisest ärge rääkima tulge palun
Vot tulen küll. Mul oli sama jama. Ja viga oligi viimases directx-is, tõmbasin alla viimase, kuigi arvasin, et mul on viimane juba peal ja voila.
Single player ka sellel mängul on? _________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
R U sure? vahepeal ei klikka desktopi ikoonil?
okei, paneme aja tiksuma... tik-tak-tik-tak... _________________ u call me freak, cuz ay'em different...
i call u freaks, cuz ya' all look same!
sai telliud zavvi.co.uk-st ja 300 eeku koos kohaletoomisega... 5 päevaga oli postkastis väga super. Nüüd võiks ainult leiduda mingi Eesti klann/grupp, mis ühendaks meie arma2 mängijad...
Tahtjad võiks kirja panna, mida klannilt/grupilt ootavad.
Coop AI vastu või teiste inimeste laskmine?
Kui suured lahingud/Kui suur meeskond?
Reaalsuse tase? (Taktikad, käsuliin..)
Mitu tundi nädalas/päevas aega?
Keegi mängusisest VOIP'i oskab kommenteerida? Kannatab kasutada või oleks soovituslik mõni parem süsteem? _________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Seda vaadates jäi selline tunne nagu oleks sõnad minu suust võetud. Täpselt samad emotsioonid selle mängu puhul. Ja ka kokkuvõte lõpus oli asjalik, "Try before you buy".
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.