Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  ArmA 2 & Operation Arrowhead märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 31, 32, 33  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
n0bzter
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2009 21:10:08 vasta tsitaadiga

ah et peab alati dvd sees hoidma, jamps :/
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2009 12:37:16 vasta tsitaadiga

n0bzter kirjutas:
ah et peab alati dvd sees hoidma, jamps :/


Nagunii murtakse Fade lähiajal lahti ja oleme ausad, 12 euro eest osta praegu võti või 30 eest karp... on üsna non-braier
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 03.07.2009 12:42:54 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Nagunii murtakse Fade lähiajal lahti.
Jube kaua võtab see aega millegi pärast. Tahaks plaati säästa natukene.
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 03.07.2009 13:23:14 vasta tsitaadiga

Vaadake ja õppige, see on esimene osa alles tho! icon_biggrin.gif

Link

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 03.07.2009 13:25:39 vasta tsitaadiga

Mafia kirjutas:
Vaadake ja õppige, see on esimene osa alles tho! :D
Spoiler Spoiler Spoiler

http://www.gametrailers.com/video/developer-diary-arma-ii/52356 HD
Üsna mõttetu. Võiksid parem editor'i scripte seletada.

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
n0bzter
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2009 16:16:06 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
n0bzter kirjutas:
ah et peab alati dvd sees hoidma, jamps :/


Nagunii murtakse Fade lähiajal lahti ja oleme ausad, 12 euro eest osta praegu võti või 30 eest karp... on üsna non-braier


tahtsingi sealt osta icon_smile.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 05.07.2009 03:30:10 vasta tsitaadiga

Crack ka olemas lõpuks. icon_smile.gif
Cracker, kaugele sa oma missiooni jõudnud oled?
Ise ehitan aegamisi suuremat MOUT lahingut.

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 05.07.2009 09:07:37 vasta tsitaadiga

Marduuhin, poole peal. Jäin ühes kohas jänni ja foorumis ka ei ole mind keegi aidanud.


Kunagi peaks edasi tegema, jah. Ehk tulevad neisse õpetusvideotesse mission editori õpetused kah icon_smile.gif

Eks ma mõnel vihmasel päeval teen, teistel päevadel vaja talus isa aidata ja tööd teha...
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.07.2009 14:39:04 vasta tsitaadiga

Mafia kirjutas:
Vaadake ja õppige, see on esimene osa alles tho! icon_biggrin.gif

Link
tekitas kohe vana flashpointi tunde
ainult tänapäeval kõlbliku graafikaga icon_razz1.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2009 14:44:13 vasta tsitaadiga

Vene keelne versioon eestis müügil: www.gamepood.ee/est/?page=catalog&ca...0422043384.50.129.10
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 05.07.2009 14:45:43 vasta tsitaadiga

KuriVaiM1 kirjutas:
Vene keelne versioon eestis müügil: www.gamepood.ee/est/?page=catalog&ca...0422043384.50.129.10


IRW... škrinšotid on Arma1 omad icon_lol.gif

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2009 15:48:48 vasta tsitaadiga

Huvitav, kas venekeelse versiooniga saab ka ülemaailmsetesse serveritesse joinida, või on suletud ringile? See ju niipalju odavam. Mingi language patch ka sellele kõlbab? Hind on muidugi meelitav.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2009 15:52:15 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Huvitav, kas venekeelse versiooniga saab ka ülemaailmsetesse serveritesse joinida, või on suletud ringile? See ju niipalju odavam. Mingi language patch ka sellele kõlbab? Hind on muidugi meelitav.


Vaja on ainult CD-KEYd sellest karbist. Installatsioon võib olla rahumeeli netist tõmmatud - peaasi, et FADE seda plaati sööb või kui ei söö, peaks ka sellele rohtu leidma.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2009 17:52:38 vasta tsitaadiga

Ostsin ära vene versiooni. Oskab keegi öelda, kas leidub mõni patch, mis muudaks inglise keelseks? Ei tahaks eriti iga patchiga cracki ootama jääda.

Kas muidu tõmmatud inglise keelne versioon hakkab tööle ilma crackita, kui on installitud originaal cd-keyga ja sees on originaal venekeelne plaat?
CD-key töötab ilusti serverites.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.07.2009 18:00:50 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Ostsin ära vene versiooni. Oskab keegi öelda, kas leidub mõni patch, mis muudaks inglise keelseks? Ei tahaks eriti iga patchiga cracki ootama jääda.

Kas muidu tõmmatud inglise keelne versioon hakkab tööle ilma crackita, kui on installitud originaal cd-keyga ja sees on originaal venekeelne plaat?
CD-key töötab ilusti serverites.
pidid ju muljetama, proovi siis nüüd ära thumbs_up.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixxer
Kreisi kasutaja
mixxer

liitunud: 10.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2009 18:03:57 vasta tsitaadiga

Sai ka demo ära tõmmatud ja proovitud. Pilt ikka väga ilus.
Mängu endaga peab veel tiba harjuma.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2009 18:04:12 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Ostsin ära vene versiooni. Oskab keegi öelda, kas leidub mõni patch, mis muudaks inglise keelseks? Ei tahaks eriti iga patchiga cracki ootama jääda.

Kas muidu tõmmatud inglise keelne versioon hakkab tööle ilma crackita, kui on installitud originaal cd-keyga ja sees on originaal venekeelne plaat?
CD-key töötab ilusti serverites.

http://thepiratebay.org/torrent/4967566/ArmA_2_English_Language_Pack

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2009 18:12:30 vasta tsitaadiga

Mäng on installitud, cd key töötab ilusti igas serveris. Ainuke probleem, mäng on venekeelne. Sellele tuleb mingi lahendus leida. Tundub, et tõmban endale iso, installin selle vene cd-keyga (ehk saab) ja siis proovin ilma crackita mängida, dvd samal ajal sees (ehk töötab) On lootust nii tööle saada? Ei tahaks ratiot niisama rikkuda icon_biggrin.gif
KuriVaiM1 kirjutas:
lauri23 kirjutas:
Ostsin ära vene versiooni. Oskab keegi öelda, kas leidub mõni patch, mis muudaks inglise keelseks? Ei tahaks eriti iga patchiga cracki ootama jääda.

Kas muidu tõmmatud inglise keelne versioon hakkab tööle ilma crackita, kui on installitud originaal cd-keyga ja sees on originaal venekeelne plaat?
CD-key töötab ilusti serverites.

http://thepiratebay.org/torrent/4967566/ArmA_2_English_Language_Pack

See on mõeldud saksa versiooni ingliskeelseks muutmiseks. Proovisin järgi.

Edit: leidsin lahenduse. http://forums.bistudio.com/showthread.php?t=75201
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2009 18:22:23 vasta tsitaadiga

lauri23, õigus jah, 3 faili on vaja asendada language.pbo - addons folderis ja languagecore.pbo, languagecore.pbo Dta folderis
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 05.07.2009 21:50:23 vasta tsitaadiga

mängin nüüd missioone, väga reaalseks ikka tehtud, isegi silmad...vaatad päikest või night visioni ja kui mujale vaatad siis läheb nats aega kuni silmad hakkavad jälle normaaselt nägema, nagu päriselt. Liikumine on kehva first personil aga tihirdil, nagu arendaja ütles, on palju normaalsem(loe: reaalsem) ja sujuvam. Negatiivse koha pealt peab ütlema, et missioonid natuke laialivalguvad ja ehk liiga vabadust pakkuvad, vahel ei saagi aru, et kas pean veel miskit tegema, kuhugi minema või on bug, et saaks missiooni lõpetada... tegelt on ikka ülikeerukas mäng tehtud võimaluste poolest, ise uurin pidevalt kuidas miski nupp-käsk töötab jms, kui selgeks lõpuks saab siis on vägev.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2009 21:54:48 vasta tsitaadiga

need kes OFP'ed/Arma't mängind on neile ei tohiks eriti midagi uut olla, nt rühma käskluste klahvikombinatsioonides, põhifunktsioonid on samad
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Xcater
HV kasutaja

liitunud: 11.03.2007




sõnum 05.07.2009 22:05:28 vasta tsitaadiga

Ehh alles esimest korda kuulen sellest mängust:P, juu proovin järgi, paistab paljudele meeldivat.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phoenix
HV kasutaja
phoenix

liitunud: 26.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2009 01:34:47 vasta tsitaadiga

ARMA II 18+3=21 naela
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 07.07.2009 16:25:34 vasta tsitaadiga

Tellisin mängu game.co.uk lehelt reedel ja täna potsatas mäng juba postkasti. Üllatavalt kiirelt tuli ja ei kasutanud ka mingi kiirkulleri teenuseid.
_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 08.07.2009 16:46:48 vasta tsitaadiga

jõle jama on üksi mängida...
oi kurja kui oleks vähemalt neljane tiim kes ringi patrullib.


kahju, et see mäng mingi rämedalt head arvutit tahab.
ja buge võiks ka vähem olla.

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2009 16:54:32 vasta tsitaadiga

Buge on ikka rämedalt palju ma ütleks. Aga enamus ei sega väga mängimist. Mõned hullemad, nagu co-opis respawnid ennast (või keegi teie respawnib ennast) surnuks lambist. 1 mees sureb, missioon otsast peale, kuna save ei tööta co-opis thumbs_down.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2009 17:05:51 vasta tsitaadiga

MP coop, kukkusin paadisillalt vette, kui veest välja sain relva enam ei olnud icon_biggrin.gif , tuukri kombel sügavamale sukelduda ka ei saanud et äkki võibolla tukk vedeleb kusagil põhjas
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
phoenix
HV kasutaja
phoenix

liitunud: 26.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2009 19:27:56 vasta tsitaadiga

KuriVaiM1 kirjutas:
MP coop, kukkusin paadisillalt vette, kui veest välja sain relva enam ei olnud icon_biggrin.gif , tuukri kombel sügavamale sukelduda ka ei saanud et äkki võibolla tukk vedeleb kusagil põhjas

See on vist taotluslik, ArmA1-s õnnestus ka vees relvi kaotada.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.07.2009 19:59:07 vasta tsitaadiga

kaitseväes olid meil ikkagi paelad kaelas icon_rolleyes.gif
ja sõdur ei kaota kunagi relva icon_idea.gif

seega see mäng küll reaalne ei ole 8) thumbs_down.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DazBoot
HV vaatleja
DazBoot

liitunud: 11.08.2003




sõnum 08.07.2009 20:47:28 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
kaitseväes olid meil ikkagi paelad kaelas icon_rolleyes.gif
ja sõdur ei kaota kunagi relva icon_idea.gif

seega see mäng küll reaalne ei ole 8) thumbs_down.gif

Kaitseväes kui surma saad, siis uut teenistust ka alustada ei saa...

... seega ütle üks "reaalne mäng"! icon_lol.gif

_________________
u call me freak, cuz ay'em different...
i call u freaks, cuz ya' all look same!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.07.2009 20:54:34 vasta tsitaadiga

DazBoot kirjutas:
libe kirjutas:
kaitseväes olid meil ikkagi paelad kaelas icon_rolleyes.gif
ja sõdur ei kaota kunagi relva icon_idea.gif

seega see mäng küll reaalne ei ole 8) thumbs_down.gif

Kaitseväes kui surma saad, siis uut teenistust ka alustada ei saa...

... seega ütle üks "reaalne mäng"! icon_lol.gif
vanal opflashil veteran tasemes ei saanud ka uuesti alustada või õigemini saveda icon_rolleyes.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DazBoot
HV vaatleja
DazBoot

liitunud: 11.08.2003




sõnum 08.07.2009 21:18:48 vasta tsitaadiga

tsitaat:
vanal opflashil veteran tasemes ei saanud ka uuesti alustada või õigemini saveda icon_rolleyes.gif

Vanas OpF-s olid autosalvestuse kohad pluss 1 (rõhutan ÜKS) vabasalvestus... juhul, kui surma said, võisid kas siis sealt jätkata või missiooni uuesti alustada... icon_biggrin.gif
P.S. Vana hea Operation Flashpoint (koos järgedega) siiani üks lemmikuid...

_________________
u call me freak, cuz ay'em different...
i call u freaks, cuz ya' all look same!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaG
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2009 22:05:24 vasta tsitaadiga

DazBoot kirjutas:

Vanas OpF-s olid autosalvestuse kohad pluss 1 (rõhutan ÜKS) vabasalvestus... juhul, kui surma said, võisid kas siis sealt jätkata või missiooni uuesti alustada... icon_biggrin.gif
P.S. Vana hea Operation Flashpoint (koos järgedega) siiani üks lemmikuid...

Targemad mehed leidsid sellele ka rohtu icon_wink.gif
Co-opiga jama häirib veidi jah, et ei saa viimasest autosavest jätkata.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.07.2009 22:11:03 vasta tsitaadiga

DazBoot kirjutas:
tsitaat:
vanal opflashil veteran tasemes ei saanud ka uuesti alustada või õigemini saveda icon_rolleyes.gif

Vanas OpF-s olid autosalvestuse kohad pluss 1 (rõhutan ÜKS) vabasalvestus... juhul, kui surma said, võisid kas siis sealt jätkata või missiooni uuesti alustada... icon_biggrin.gif
P.S. Vana hea Operation Flashpoint (koos järgedega) siiani üks lemmikuid...
veteranis polnud seda ühtegi icon_exclaim.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DazBoot
HV vaatleja
DazBoot

liitunud: 11.08.2003




sõnum 08.07.2009 22:31:22 vasta tsitaadiga

zaG kirjutas:
Targemad mehed leidsid sellele ka rohtu icon_wink.gif

OT: Vist oli korraga vasak CTRL + NUM Minus... ja kirjutad "SAVEGAME"?
... täpselt enam ei mäleta... icon_biggrin.gif

_________________
u call me freak, cuz ay'em different...
i call u freaks, cuz ya' all look same!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexar555
HV vaatleja
lexar555

liitunud: 15.04.2005




sõnum 09.07.2009 00:17:56 vasta tsitaadiga

Mul selline probleem, et ei ole mingisugust häält mängus. Ei menüüs ei lahingus. Äkki kellegi on olnud samasugune probleem. Mingitest driverite ja directx uuendamisest ärge rääkima tulge palun
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xcater
HV kasutaja

liitunud: 11.03.2007




sõnum 09.07.2009 01:40:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Mul selline probleem, et ei ole mingisugust häält mängus. Ei menüüs ei lahingus. Äkki kellegi on olnud samasugune probleem. Mingitest driverite ja directx uuendamisest ärge rääkima tulge palun

Googeldanud juba oled?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 09.07.2009 06:52:34 vasta tsitaadiga

lexar555 kirjutas:
Mul selline probleem, et ei ole mingisugust häält mängus. Ei menüüs ei lahingus. Äkki kellegi on olnud samasugune probleem. Mingitest driverite ja directx uuendamisest ärge rääkima tulge palun

Vot tulen küll. Mul oli sama jama. Ja viga oligi viimases directx-is, tõmbasin alla viimase, kuigi arvasin, et mul on viimane juba peal ja voila.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 09.07.2009 12:41:59 vasta tsitaadiga

ootan mõned kuud, siis proovin uuesti mängida. äkki liitub selle ajaga rohkem eestlasi ja patsitakse normaalsemaks ka...
_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2009 18:18:51 vasta tsitaadiga

Single player ka sellel mängul on?
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 09.07.2009 18:20:42 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
Single player ka sellel mängul on?

ofcoors
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DazBoot
HV vaatleja
DazBoot

liitunud: 11.08.2003




sõnum 09.07.2009 21:15:20 vasta tsitaadiga

Sarin kirjutas:
ootan mõned kuud, siis proovin uuesti mängida.

R U sure? vahepeal ei klikka desktopi ikoonil?
okei, paneme aja tiksuma... tik-tak-tik-tak... icon_wink.gif

_________________
u call me freak, cuz ay'em different...
i call u freaks, cuz ya' all look same!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
n0bzter
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2009 21:49:37 vasta tsitaadiga

ostsin kah ära, võiks mingi netis lasta koos millalgi icon_razz.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2009 23:23:40 vasta tsitaadiga

Peab tunnistama, et vene versiooniga ikka on mõned probleemid. Mitmesse serverisse ei saa. You were kicked off the game, you were banned, session lost teateid jagab connectimisel.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jackass888
HV kasutaja
jackass888

liitunud: 12.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2009 14:53:10 vasta tsitaadiga

sai telliud zavvi.co.uk-st ja 300 eeku koos kohaletoomisega... 5 päevaga oli postkastis icon_smile.gif väga super. Nüüd võiks ainult leiduda mingi Eesti klann/grupp, mis ühendaks meie arma2 mängijad...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2009 15:43:44 vasta tsitaadiga

Nagu näha, siis tahtjaid on juba mitmeid, kes tahaks koos mängida. Keegi võiks nüüd asja kätte võtta icon_biggrin.gif
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 13.07.2009 15:48:37 vasta tsitaadiga

Tahtjad võiks kirja panna, mida klannilt/grupilt ootavad.
Coop AI vastu või teiste inimeste laskmine?
Kui suured lahingud/Kui suur meeskond?
Reaalsuse tase? (Taktikad, käsuliin..)
Mitu tundi nädalas/päevas aega?

Keegi mängusisest VOIP'i oskab kommenteerida? Kannatab kasutada või oleks soovituslik mõni parem süsteem?

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2009 17:17:22 vasta tsitaadiga

Mingi eesti server oli isegi püsti siin ükspäev ma nägin. Tunnistage ülesse, kes tegi icon_wink.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 15.07.2009 06:52:25 vasta tsitaadiga

Gametrailers review (HD): http://www.gametrailers.com/video/review-hd-arma-ii/52734
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 15.07.2009 18:06:14 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
Gametrailers review (HD): http://www.gametrailers.com/video/review-hd-arma-ii/52734


Seda vaadates jäi selline tunne nagu oleks sõnad minu suust võetud. Täpselt samad emotsioonid selle mängu puhul. Ja ka kokkuvõte lõpus oli asjalik, "Try before you buy".
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  ArmA 2 & Operation Arrowhead mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 31, 32, 33  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.